Som Esport
Tornar

 

PEDREGUER
19 de Maig
11,1 Km

+ CLASSIFICACIONS

+ FOTOS


Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories |

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XVI CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER
Clasificación General de la XVI Cursa Popular Vila de Pedreguer

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com



Primer
  Anterior   Següent   Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
715
MORANT SERVER, FRANCISCO
353
Senior masc
Independent
1:04:44
05:50
716
BRIONES MENGUAL, REME
32
Senior fem
C. A. El Verger
1:04:46
05:50
717
CARPI PÉREZ, MARIA JOSE
33
Senior fem
C. A. El Verger
1:04:46
05:50
718
SENDRA CARRIÓ, LUIS
354
Senior masc
Independent
1:04:49
05:50
719
VIDAL GENOVES, JUAN JOSE
185
Veterans A masc
C. A. Cullera
1:04:53
05:51
720
FAUS MASCARELL, ISABEL
9
Veterans B fem
Independent
1:04:53
05:51
721
BENAVENT SANABRE, JUAN JOSE
61
Veterans B masc
C. C. Les Tortugues Coixes
1:04:56
05:51
722
QUILES CATALINA, JOSE RAMON
355
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
1:04:59
05:51
723
ALAPONT CASANOVA, ALFREDO
62
Veterans B masc
Independent
1:05:01
05:51
724
PEÑALBA PERALES, ANDRES
186
Veterans A masc
Independent
1:05:01
05:52
725
CANET RUIZ, EDUARDO
187
Veterans A masc
Independent
1:05:02
05:52
726
MONTAGUD GREGORI, Mª JESÚS
34
Senior fem
Independent
1:05:12
05:52
727
POVEDA GARCIA, MARISOL
35
Senior fem
FEDME
1:05:20
05:53
728
MENGUAL DOMENECH, JUAN
16
Veterans C masc
C. A. Dianium
1:05:20
05:53
729
GIL I CODESIDO, ENRIC
63
Veterans B masc
Independent
1:05:20
05:53
730
ANDRES FUSTER, LOURDES
36
Veterans A fem
Independent
1:05:23
05:53
731
BREITER, IRIS
37
Veterans A fem
C. A. Corremundos
1:05:24
05:54
732
MILLAN CANO, OSCAR
356
Senior masc
Independent
1:05:30
05:54
733
ROCHER CAPLLIURE, ALICIA
38
Veterans A fem
C. Córrer Peus Quets
1:05:36
05:55
734
PÉREZ LÓPEZ, EDUARDO
188
Veterans A masc
Independent
1:05:36
05:55
735
TENA LÓPEZ, ASIER
357
Senior masc
Independent
1:05:40
05:55
736
GILABERT LANAQUERA, VICENTE
64
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
1:05:45
05:55
737
PÉREZ BERNABEU, VICENT
189
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
1:05:45
05:55
738
SANDBERG, TERRY
3
No inscrit
C. P. L' Alfàs
1:05:48
05:56
739
GEA ESCRIVÁ, JOSE EVARISTO
358
Senior masc
Independent
1:05:49
05:56
740
FERRAN SERVER, ALEX
3
No inscrit
Independent
1:05:50
05:56
741
ESTRUGO CARBONELL, SALVADOR
65
Veterans B masc
C. Córrer Xeraco
1:05:50
05:56
743
PÉREZ BAÑULS, LUIS
66
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
1:05:51
05:56
744
CRESPO SENTÍ, CARMINA
39
Veterans A fem
C. A. Dianium
1:05:53
05:56
745
PEIRÓ SERRA, JOSE LUIS
190
Veterans A masc
C. A. Dianium
1:06:14
05:58
746
BENLLOCH MORAGUES, JULIO JOSE
191
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
1:06:15
05:58
747
ANDRES FUSTER, ENCARNA
36
Senior fem
C. A. Fas Camí
1:06:17
05:58
748
ALBANELL MILLET, FEDERICO
359
Senior masc
C. Córrer El Garbí
1:06:18
05:58
749
GIL CARRIÓ, VICENT
192
Veterans A masc
Independent
1:06:18
05:58
750
PALAZON ESTELA, BERNARDO
67
Veterans B masc
Independent
1:06:21
05:59
751
SERRA TENT, MIGUEL ANGEL
360
Senior masc
C. A. Benissa
1:06:27
05:59
752
CATALÁ MARÍ, ANTONI
193
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
1:06:27
05:59
753
CANO GARCIA, PAULINO
17
Veterans C masc
C. Córrer El Garbí
1:06:28
05:59
754
OROSA FERNÁNDEZ, PLÁCIDO
68
Veterans B masc
Independent
1:06:34
06:00
755
FREIRE RODRÍGUEZ, MARIA PILAR
37
Senior fem
Independent
1:06:42
06:01
756
YAGO GARRIGUES, CARLOS
194
Veterans A masc
C. A. La Rabosa
1:07:06
06:03
757
CABRERA PÉREZ, ANA MARIA
40
Veterans A fem
C. A. Benissa
1:07:06
06:03
758
CORNEJO CORNEJO, CARMEN
3
Veterans C fem
C. A. Dianium
1:07:17
06:04
759
MAURELL BENEYTO, JOSE LUIS
69
Veterans B masc
C. C. Fuig Que et Xafe
1:07:19
06:04
760
MARTÍNEZ DEVESA, VICENT
361
Senior masc
C. A. Corremundos
1:07:33
06:05
761
GARCÍA MARTÍ, LUIS M.
195
Veterans A masc
C. Alpí Gandia
1:07:34
06:05
762
LIZCANO SÁEZ, OSCAR
362
Senior masc
Independent
1:07:40
06:06
763
PASTOR GASENT, JOSEP ARTUR
363
Senior masc
Independent
1:07:41
06:06
764
LLORCA BOLUFER, LAURA
38
Senior fem
C. A. Dianium
1:08:00
06:08
765
FERRER GRAU, FRANCISCO
18
Veterans C masc
C. Córrer El Garbí
1:08:03
06:08
766
MIRA GARCIA, GERARDO
364
Senior masc
Independent
1:08:12
06:09
767
PEDRO PÉREZ, ALBERTO L.
365
Senior masc
Independent
1:09:38
06:16
768
MENGUAL i GOMIS, OSCAR
366
Senior masc
Independent
1:09:39
06:16
769
GARCIA SOLER, ERNESTO
367
Senior masc
C. A. Gata
1:09:43
06:17
770
CARBÓ LÓPEZ, JUANFRAN
368
Senior masc
C. Córrer Peus Quets
1:09:43
06:17
771
COLL CONEJERO, MIGUEL
369
Senior masc
Independent
1:09:45
06:17
772
ALIAGA MORELL, MAITE
10
Veterans B fem
Independent
1:09:45
06:17
773
VISTOS VERCHER, JUAN LUIS
70
Veterans B masc
C. Córrer Peus Quets
1:09:48
06:17
774
ESPINOSA PÉREZ, MARIANO
196
Veterans A masc
C. A. Corremundos
1:09:58
06:18
775
BORRULL IVARS, MAURICIO
370
Senior masc
G. A. Teuladí
1:10:12
06:20
776
NOGUERA MAS, JOANA
39
Senior fem
C. A. Cap-i-Cua
1:10:27
06:21
777
CARAVACA ROSELLÓ, FRANCISCO VTE.
371
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
1:11:00
06:24
778
FIGUERES ROMERO, PLÁCIDO S.
372
Senior masc
R. C. Náutico Gandia
1:11:00
06:24
779
SAMPEDRO GADEA, ALFONSO
373
Senior masc
Independent
1:11:13
06:25
780
ALCALÁ RODRÍGUEZ, JOSEFA
11
Veterans B fem
Independent
1:11:31
06:27
781
SOLER CASELLES, JAVIER
374
Senior masc
Independent
1:11:42
06:28
782
RAMÍREZ MULET, SONIA
2
Juvenil fem
Independent
1:11:42
06:28
783
MULET CERVERA, MARISOL
41
Veterans A fem
C. A. Cap-i-Cua
1:11:43
06:28
784
STRAUSS, DORIS
12
Veterans B fem
C. A. Corremundos
1:12:02
06:28
786
NAVARRO ROSELLÓ, VICTOR
375
Senior masc
Independent
1:12:37
06:33
787
APARICI MORET, JOSE
71
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
1:12:42
06:33
788
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
376
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
1:12:42
06:33
789
SOBRECASES MARTÍ, MARIA
40
Senior fem
Independent
1:13:19
06:36
790
BLASCO PÉREZ, VICTOR
377
Senior masc
C. T. Prodesport Gandia
1:13:20
06:36
791
BOLUFER PRADAS, PAQUI
4
Veterans C fem
C. A. Dianium
1:15:00
06:45
792
PEIRÓ PÉREZ, ROSANA
13
Veterans B fem
Independent
1:15:21
06:47
793
FABRA SANJAIME, SALVADOR
378
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
1:15:30
06:48
794
GALÁN ARAGÓ, ANTONI
197
Veterans A masc
Independent
1:16:00
06:51
795
MARTÍ CASTELLÓ, MIRIAM
41
Senior fem
Independent
1:16:37
06:54
796
MARTÍ FORNÉS, MARIAN
42
Senior fem
Independent
1:16:38
06:54
797
NOGUERA ARTIGUES, MIQUEL ANGEL
198
Veterans A masc
Independent
1:16:38
06:54
798
CASTELLÓ FORNÉS, TERESA
5
Veterans C fem
Independent
1:16:38
06:54
799
MARTÍ MIRALLES, JOSE
19
Veterans C masc
Independent
1:16:39
06:54
800
MARTÍ MORELL, MAR
43
Senior fem
Independent
1:16:39
06:54
801
PEDRÓS ROSELLÓ, MIGUEL
3
No inscrit
Independent
1:16:39
06:54
802
GARCIA MARTÍNEZ, SAMUEL
3
No inscrit
Ins. E. S. Pedreguer
1:20:13
07:14
803
MOMPO MOMPO, JUAN CARLOS
379
Senior masc
C. A. L' Olleria
1:20:14
07:14
804
CANET CASALS, JOSE
20
Veterans C masc
C. A. l' Espenta
1:21:19
07:20


11è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA 2007
INSCRIPCIÓ
Som  Esport 2007: Dorsals, Arcs de Meta, Cronometratge de proves, Disseny Web