Som Esport
Tornar

 

PEDREGUER
19 de Maig
11,1 Km

+ CLASSIFICACIONS

+ FOTOS


Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories |

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XVI CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER
Clasificación General de la XVI Cursa Popular Vila de Pedreguer

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com



Primer
  Anterior   Següent   Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
103
SÁNCHEZ MANCHON, JOSE
4
Veterans B masc
C. Marathon Crevillente HB
0:46:46
04:13
104
DONDERIS PASTOR, SALVADOR
68
Senior masc
Independent
0:46:48
04:13
105
CORREA TROYA, ENRIQUE PATRICIO
25
Veterans A masc
C. A. Puerto de Alicante
0:46:50
04:13
106
LLORENTE NIETO, PEDRO
69
Senior masc
C. E. El Portell
0:46:54
04:14
107
CASTELLÓ CASTELLÓ, JOSE PASCUAL
70
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:46:56
04:14
108
FRASQUET SIGNES, SERGIO
71
Senior masc
Independent
0:46:57
04:14
109
AMADOR MORENO, JOAQUIN
72
Senior masc
C. Marathon Crevillente HB
0:46:58
04:14
110
BOFÍ TORRES, IVAN
73
Senior masc
C. A. Xeresa
0:47:02
04:14
111
CARPI SESÉ, JOSE MIGUEL
26
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:47:02
04:14
112
ZARAGOZA OCHEDA, TONI
27
Veterans A masc
S. D. Correcaminos
0:47:03
04:14
113
RUZAFA MANCHON, MARIA TERESA
1
Veterans B fem
C. Marathon Crevillente HB
0:47:03
04:14
114
MARTÍNEZ PEÑALVER, CARMEN
4
Senior fem
C. Natació La Nucia
0:47:05
04:15
115
MARTÍNEZ PEÑALVER, MANUEL
74
Senior masc
C. Natació La Nucia
0:47:05
04:15
116
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
28
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:47:06
04:15
117
DÍAZ CHACON, ISAAC
75
Senior masc
Independent
0:47:07
04:15
118
PEIRÓ VILAPLANA, SANTIAGO
76
Senior masc
C. A. Cullera
0:47:10
04:15
119
COLOMAR LLORCA, LLUIS MIQUEL
77
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:47:11
04:15
120
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
29
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:13
04:15
121
FULLANA FONT, ENRIQUE
78
Senior masc
Independent
0:47:13
04:15
122
BONET i CAMPS, JOSEP VICENT
30
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:47:16
04:16
123
RUZ LUCENA, MANUEL
31
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:47:21
04:16
124
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
79
Senior masc
Independent
0:47:24
04:16
125
DONET MONTAGUT, MIQUEL
80
Senior masc
Independent
0:47:24
04:16
126
GISBERT MUÑOZ, ANGEL C.
32
Veterans A masc
Independent
0:47:25
04:16
127
TORRÓ PENADES, GONZALO
81
Senior masc
Independent
0:47:26
04:16
128
FAUS CERDÁ, JOAQUIN
82
Senior masc
G. A. Teuladí
0:47:29
04:17
129
SISCAR MENGUAL, FERRAN
83
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:47:30
04:17
130
RIBERA VAZQUEZ, MIGUEL ANGEL
33
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:47:31
04:17
131
MONJO BAIXAULÍ, JOSEP RAMON
34
Veterans A masc
C. A. Poc a Poc
0:47:32
04:17
132
GILABERT PELLICER, JOAN CARLES
35
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:47:33
04:17
133
LAHMAMI, BADREDINE
2
Juvenil masc
Independent
0:47:38
04:18
134
CRESPO SANTACREU, MIGUEL
84
Senior masc
C. A. Benissa
0:47:39
04:18
135
SERVER ESPIN, FERNANDO
85
Senior masc
C. A. Ondara
0:47:39
04:18
136
ESTREMERA PEINADO, AVELINO
5
Veterans B masc
Independent
0:47:41
04:18
137
MARCILLA CANDEL, AMADO
86
Senior masc
Independent
0:47:45
04:18
138
ESCORTELL BOU, JAIME
87
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:47
04:18
139
SENDRA REIG, JOSE JAVIER
88
Senior masc
Independent
0:47:52
04:19
140
PERELLÓ ROSELLÓ, JUAN ALFREDO
36
Veterans A masc
C. A. Xeresa
0:47:52
04:19
141
BOU SERRALTA, VICENT
6
Veterans B masc
C. A. Xeresa
0:47:52
04:19
142
MICO CABO, XAVIER
37
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:47:55
04:19
143
SÁNCHEZ SORIANO, FRANCISCO J.
89
Senior masc
C. A. Dianium
0:48:05
04:20
144
SIGNES OROVAY, JAVIER
7
Veterans B masc
Independent
0:48:09
04:20
145
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
38
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:48:11
04:21
146
WHITTINGTON, JEFFREY
1
Veterans C masc
C. A. Corremundos
0:48:12
04:21
147
ALIAGA ARCOS, VICENTE
39
Veterans A masc
C. A. Alginet
0:48:15
04:21
148
GRAU ESTRUCH, OSCAR
90
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:17
04:21
149
SALELLES MATEU, VICENTE MANUEL
91
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:48:17
04:21
150
AMARO ALONSO, ANGEL
92
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:48:18
04:21
151
DE LA FUENTE SEGURA, ALFONSO
40
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:48:18
04:21
152
SANCHIS MESTRE, CARLOS
8
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:48:19
04:21
153
SIGNES I GÓMEZ, SERGI
93
Senior masc
Independent
0:48:20
04:21
154
GARCIA RUIZ, VICTOR
94
Senior masc
Independent
0:48:23
04:22
155
GARCIA NAVARRO, ERNESTO
95
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:48:24
04:22
156
MORA PÉREZ, JORGE
96
Senior masc
Independent
0:48:25
04:22
157
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
97
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:48:29
04:22
158
EXPÓSITO ORENGO, DAVID
98
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:48:30
04:22
159
MARTÍNEZ MORCILLO, MIGUEL
41
Veterans A masc
C. A. Altea
0:48:39
04:23
160
MORENO BENAVENT, JOSE LUIS
99
Senior masc
Independent
0:48:39
04:23
161
BAYES, MICHAEL DAVID
9
Veterans B masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:40
04:23
162
MARTIN CABRERA, JOSE MANUEL
100
Senior masc
Independent
0:48:42
04:23
163
MORENO MATAIX, SERGIO
42
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:48:43
04:23
164
CHULIÁ CASTELLÓ, ANDRES
43
Veterans A masc
C. A. Xeresa
0:48:43
04:23
165
VILLAREJO DENIA, ANTONIO
44
Veterans A masc
C. A. Xeresa
0:48:43
04:23
166
CHELI FERRER, DIONISIO
10
Veterans B masc
C. A. Dianium
0:48:45
04:24
167
CANET MERI, GEMA
5
Senior fem
Independent
0:48:46
04:24
168
SABAUT, ALAN
45
Veterans A masc
C. A. La Vila
0:48:47
04:24
169
MAZA TALAVERA, JOSE
11
Veterans B masc
Independent
0:48:48
04:24
170
FUSTER i MONZÓ, JORDI
101
Senior masc
C. A. Fas Camí
0:48:48
04:24
171
MONZÓ I CANET, ENRIQUE
102
Senior masc
C. A. Fas Camí
0:48:49
04:24
172
FERNÁNDEZ OLIVER, PABLO
103
Senior masc
Independent
0:48:49
04:24
173
LÓPEZ FERRÁNDEZ, RAMON
46
Veterans A masc
C. Marathon Crevillente HB
0:48:50
04:24
174
EDWARDS, DAVID
2
Veterans C masc
C. A. Pindaro Palmar
0:48:53
04:24
175
SART VALLÉS, SIMON
104
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:53
04:24
176
COSTA GÓMEZ, CRISTÓBAL
105
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:58
04:25
177
ESTEBAN BLAY, RICARDO
106
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:58
04:25
178
FLORES ALBELDA, JAVIER
107
Senior masc
Independent
0:49:00
04:25
179
VILLAR SANCHO, EDELMIRO
108
Senior masc
C. A. Ondara
0:49:02
04:25
180
GUARDIOLA BLANQUER, FRANCISCO
47
Veterans A masc
C. A. Altea
0:49:05
04:25
181
MORATA VIDAL, DAVID
109
Senior masc
Independent
0:49:06
04:25
182
TORRES OLIVER, XAVIER
110
Senior masc
C. A. Gata
0:49:08
04:26
183
LLIDÓ COTS, VICENTE
111
Senior masc
C. T. El Corriol
0:49:11
04:26
184
SABATER SAVALL, MANUEL
48
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:49:11
04:26
185
FLETCHER, PAUL
49
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:49:13
04:26
186
GARCIA LÓPEZ, SALVADOR
112
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:49:14
04:26
187
LÓPEZ LLORCA, ENRIC
50
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:49:15
04:26
188
CARDONA CRUAÑES, FRANCISCO
51
Veterans A masc
C. A. Gata
0:49:16
04:26
189
FERNÁNDEZ OLIVER, JAVIER
113
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua
0:49:18
04:27
190
PONS COSTA, LLUÍS
52
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:49:19
04:27
191
RODRÍGUEZ TORRES, JOSE
114
Senior masc
Independent
0:49:20
04:27
192
MULET SOLER, JOSEP
53
Veterans A masc
C. A. Gata
0:49:26
04:27
193
MOYSE, MICHAEL
3
Veterans C masc
Independent
0:49:30
04:28
194
SANTONJA GISBERT, JOAN
54
Veterans A masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:49:31
04:28
195
ARBONA ESCRIVÀ, JUAN JOSE
115
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:49:36
04:28
196
SISCAR BAY, CARLOS
116
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:49:37
04:28
197
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
117
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:49:37
04:28
198
ALMIÑANA PELLICER, JUAN CARLOS
55
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:49:39
04:28
199
BARCELÓ BAÑULS, JOSE MANUEL
118
Senior masc
C. A. Altea
0:49:39
04:28
200
LLOPIS SISTERNES, JUAN ANTONIO
56
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:49:42
04:29
201
TOMÁS LLORCA, JUAN ANTONIO
119
Senior masc
C. T. El Corriol
0:49:44
04:29
202
MONCHO SOLER, JOSE FCO.
120
Senior masc
C. A. Gata
0:49:47
04:29


11è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA 2007
INSCRIPCIÓ
Som  Esport 2007: Dorsals, Arcs de Meta, Cronometratge de proves, Disseny Web