Som Esport
Tornar

 

PEGO
5 de Maig
10 Km

+ CLASSIFICACIONS


Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories |

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XXV VOLTA A PEU A PEGO
Clasificación General de la XXV Volta a Peu a Pego

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com



Primer
  Anterior   Següent   Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
DAY DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc
C. A. Dianium
0:33:30
03:21
2
FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
2
Senior masc
C. A. Benidorm
0:33:45
03:23
3
VERDÚ I GUILLEM, JAVIER
3
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:33:51
03:23
4
ESCLAPEZ BOIX, MANUEL E.
4
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:34:15
03:26
5
SORIA MARTIN, IVAN
5
Senior masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:34:25
03:27
6
PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
6
Senior masc
C. A. Benidorm
0:34:31
03:27
7
QUERAL DOMENECH, JOSE MARIA
7
Senior masc
C. A. Benidorm
0:34:38
03:28
8
RUSKE, PHILIPP
8
Senior masc
Independent
0:34:43
03:28
9
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
9
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:03
03:30
10
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
10
Senior masc
Independent
0:35:10
03:31
11
HELLIN FERRIZ, ANTONIO
11
Senior masc
C. A. Sax
0:35:21
03:32
12
MORAL ROMERO, PEDRO
12
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:35:26
03:33
13
ALEPUZ I FERRÁ, JOSEP
13
Senior masc
C. Triesport La Ribera
0:35:28
03:33
14
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
14
Senior masc
U. E. Elche
0:35:33
03:33
15
MEDINA ZAPATA, BEATO
15
Senior masc
C. A. Q-Fitness
0:35:50
03:35
16
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
16
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:35:58
03:36
17
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
17
Senior masc
Independent
0:36:05
03:37
18
BENEYTO ABAD, FRANC
1
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:36:14
03:37
19
JULIÁ PELLICER, PEPE
2
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:36:21
03:38
20
ALGUACIL PÉREZ, JAIME
18
Senior masc
Independent
0:36:22
03:38
21
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
19
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:36:22
03:38
22
WILSON, ROBERT
1
Veterans B masc
Independent
0:36:29
03:39
23
PUIG TORRES, XIMO
20
Senior masc
Independent
0:36:31
03:39
24
FERRER BALLESTER, FERNANDO
21
Senior masc
C. A. El Verger
0:36:36
03:40
26
SISCAR BAY, CARLOS
22
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:36:47
03:41
27
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
23
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:36:48
03:41
28
SIMÓ COSTA, CARLOS
24
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:50
03:41
29
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
25
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:57
03:42
30
GIL MÍNGUEZ, ANTONIO
26
Senior masc
C. A. Sax
0:36:58
03:42
31
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
27
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:37:00
03:42
32
MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
3
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:02
03:42
33
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
4
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:37:07
03:43
34
MARTÍNEZ ROMAN, JOSE
28
Senior masc
C. A. Sax
0:37:13
03:43
35
MENDIETA ARENAS, TOMAS
29
Senior masc
Independent
0:37:24
03:44
36
MASANET SANCHO, GERARDO
30
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:37:28
03:45
37
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
5
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:29
03:45
38
SOLER GINESTAR, SERGIO
31
Senior masc
C. A. Esports Colau Ondara
0:37:29
03:45
39
BERTOMEU MAGRANER, JUAN E.
32
Senior masc
C. A. Km21 Elx
0:37:35
03:46
40
MUÑOZ MARTÍNEZ, JUAN ANTONIO
1
Veterans C masc
C. A. Edward
0:37:39
03:46
41
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
33
Senior masc
C. A. Benissa
0:37:46
03:47
42
AMORÓS MARTÍNEZ, FRANCISCO
6
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:37:47
03:47
43
CALDERON GARCIA, VICENT
34
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:37:49
03:47
44
NAVARRO RIOS, EDUARDO
2
Veterans B masc
C. Córrer Galgos
0:37:52
03:47
45
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
35
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:37:52
03:47
46
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
1
Juvenil masc
C. Marathon Crevillente HB
0:37:58
03:48
47
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
36
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:03
03:48
48
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
7
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:38:03
03:48
49
MONTESINOS CALERO, MANUEL
8
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:38:22
03:50
50
ROMERO PRIMERO, RUBEN D.
37
Senior masc
Independent
0:38:23
03:50
51
SISCAR MENGUAL, FERRAN
38
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:38:25
03:51
52
OLIVA MONTOYA, RAFAEL
9
Veterans A masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:38:27
03:51
53
CLIMENT LLORCA, ANTONIO
10
Veterans A masc
Independent
0:38:30
03:51
54
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
11
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:38:31
03:51
55
TAYEBI, HASSAN
2
Juvenil masc
C. A. La Valldigna
0:38:31
03:51
56
MORVAN, PHILIPPE
39
Senior masc
Independent
0:38:33
03:51
57
DÍAZ LORENZO, GUILLERMO
12
Veterans A masc
C. A. Altea
0:38:38
03:52
58
LLEDÓ RONDA, V. MACIA
40
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:38:41
03:52
59
MASANET SANCHO, ANTONIO
41
Senior masc
C. A. Dianium
0:38:46
03:53
60
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
42
Senior masc
Independent
0:38:51
03:53
61
GIMENO BENAVENT, JUAN
43
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:54
03:53
62
BASCUÑANA GONZÁLEZ, JUAN FCO.
44
Senior masc
Independent
0:38:55
03:54
63
EGEA NICOLAU, JOSE LUIS
45
Senior masc
C. A. Vila Real
0:38:56
03:54
64
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:38:58
03:54
65
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
46
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:00
03:54
66
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
47
Senior masc
Independent
0:39:01
03:54
67
GILABERT MIRA, JOSE
48
Senior masc
C. A. Ondara
0:39:10
03:55
68
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
4
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:15
03:56
69
IVARS DESCALS, DARIO
49
Senior masc
Independent
0:39:18
03:56
70
MOLLA UBEDA, DAVID
50
Senior masc
Independent
0:39:20
03:56
71
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
13
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:39:22
03:56
72
TOUS TERRADES, VICENT
51
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:39:23
03:56
73
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
52
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:39:25
03:57
74
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
53
Senior masc
C. A. Benidorm
0:39:32
03:57
75
PEIRÓ SABATER, CESAR
54
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:41
03:58
76
VICENS TERCERO, SALVADOR
55
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:39:47
03:59
77
GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
56
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:48
03:59
78
FRASQUET SIGNES, SERGIO
57
Senior masc
Independent
0:39:50
03:59
79
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
58
Senior masc
C. A. Corremundos
0:39:50
03:59
81
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
59
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:52
03:59
82
FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
60
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:39:53
03:59
83
AZORIN GARCIA, ANTONIO
14
Veterans A masc
C. A. Sax
0:39:54
03:59
84
SABATER RABADAN, JOSE VICENTE
5
Veterans B masc
C. A. Pas a Pas
0:39:55
04:00
85
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
61
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:39:56
04:00
86
DONDERIS SERRA, JAIME
62
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:39:57
04:00
87
FORNÉS MENGUAL, CARLOS
63
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:39:57
04:00
88
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
64
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:58
04:00
89
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
15
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:58
04:00
90
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
65
Senior masc
C. A. Corremundos
0:40:01
04:00
91
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
16
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:40:01
04:00
92
GISBERT MOLINA, JAUME
17
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:04
04:00
93
STANNERS, JIM
6
Veterans B masc
C. A. Corremundos
0:40:04
04:00
94
CASTRO LÓPEZ, ANTONIO D.
7
Veterans B masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:40:07
04:01
95
VALLCANERA CASTELLÁ, FLORENCI
18
Veterans A masc
C. A. Favara
0:40:09
04:01
96
VIDAL SEMPER, JUAN VICENTE
66
Senior masc
Independent
0:40:10
04:01
97
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN X.
67
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:12
04:01
98
HINNS, KEVIN
19
Veterans A masc
C. A. Thirft Green Trotters
0:40:13
04:01
99
RUFAT MIÑANA, JOSE M.
68
Senior masc
Independent
0:40:15
04:02
100
LLINARES ZARAGOZA, ENRIC
69
Senior masc
C. A. Mediterraneo Ironman
0:40:19
04:02
101
HERRERO NAVARRO, DAVID
70
Senior masc
C. A. Agullent
0:40:19
04:02
102
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
20
Veterans A masc
Independent
0:40:19
04:02


11è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA 2007
INSCRIPCIÓ
Som  Esport 2007: Dorsals, Arcs de Meta, Cronometratge de proves, Disseny Web