Som Esport
Tornar

 

PEGO
5 de Maig
10 Km

+ CLASSIFICACIONS


Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories |

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XXV VOLTA A PEU A PEGO
Clasificación General de la XXV Volta a Peu a Pego

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com



Primer
  Anterior   Següent   Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
917
GIL CARRIÓ, VICENT
244
Veterans A masc
Independent
0:58:20
05:50
918
SMITH, CAROLE
8
Veterans B fem
C. A. Pindaro Palmar
0:58:24
05:50
919
GUARINOS GUARDIOLA, ANTONIA
9
Veterans B fem
C. A. Altea
0:58:25
05:51
920
FOLQUES SISCAR, GERARDO
89
Veterans B masc
Independent
0:58:27
05:51
921
OROSA FERNÁNDEZ, PLÁCIDO
90
Veterans B masc
Independent
0:58:29
05:51
922
SUREDA TORREMOCHA, SONIA
37
Senior fem
C. A. Km21 Elx
0:58:29
05:51
923
PASCUAL ESCRIVÁ, SALVADOR
91
Veterans B masc
C. Esportiu Ambra
0:58:36
05:52
924
UREÑA ESPLUGUES, PACO
245
Veterans A masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:58:44
05:52
925
MORANT SERVER, FRANCISCO
443
Senior masc
Independent
0:58:45
05:53
926
ANDRES FUSTER, LOURDES
40
Veterans A fem
Independent
0:58:55
05:54
927
SEGUÍ BENAVENT, ANNA
38
Senior fem
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:58:58
05:54
928
BENLLOCH MORAGUES, JULIO JOSE
246
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:58:59
05:54
929
ESTRUGO CARBONELL, SALVADOR
92
Veterans B masc
C. Córrer Xeraco
0:59:02
05:54
930
STANNERS, DENISE
10
Veterans B fem
C. A. Corremundos
0:59:06
05:55
931
FOLQUES SISCAR, ENRIQUE
247
Veterans A masc
Independent
0:59:06
05:55
932
SISCAR PONS, ALEJANDRO
248
Veterans A masc
Independent
0:59:07
05:55
933
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
249
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:59:07
05:55
934
BARRIOS MARTÍNEZ, JOSE MANUEL
250
Veterans A masc
Independent
0:59:12
05:55
935
ANDRES FUSTER, ENCARNA
39
Senior fem
C. A. Fas Camí
0:59:13
05:55
936
ALBANELL MILLET, FEDERICO
444
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:59:22
05:56
937
MESA ROCA, JESÚS
445
Senior masc
C. A. Km21 Elx
0:59:26
05:57
938
GIL I CODESIDO, ENRIC
93
Veterans B masc
Independent
0:59:26
05:57
939
LLORCA BOLUFER, LAURA
40
Senior fem
C. A. Dianium
0:59:38
05:58
940
CABRERA PÉREZ, ANA MARIA
41
Veterans A fem
C. A. Benissa
0:59:38
05:58
941
PÉREZ BAÑULS, LUIS
94
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:59:42
05:58
942
ESTELA DÍEZ, JOSEP ANTONI
446
Senior masc
Independent
0:59:55
06:00
943
MAURELL BENEYTO, JOSE LUIS
95
Veterans B masc
C. C. Fuig Que et Xafe
0:59:57
06:00
944
CRESPO SENTÍ, CARMINA
42
Veterans A fem
C. A. Dianium
0:59:59
06:00
945
MUT MORANT, JOSE A.
447
Senior masc
Independent
1:00:11
06:01
946
MOLINA MIRA, MARI CARMEN
41
Senior fem
C. A. Km21 Elx
1:00:11
06:01
948
NOGUERA MAS, JOANA
42
Senior fem
C. A. Cap-i-Cua
1:00:22
06:02
949
FREIRE RODRÍGUEZ, MARIA PILAR
43
Senior fem
Independent
1:00:23
06:02
950
MULET CERVERA, MARISOL
43
Veterans A fem
C. A. Cap-i-Cua
1:00:25
06:03
951
MAS ESCRIVÁ, JUANJO
251
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
1:00:36
06:04
952
GARCÍA MARTÍ, LUIS M.
252
Veterans A masc
C. Alpí Gandia
1:00:38
06:04
953
PALAZON ESTELA, BERNARDO
96
Veterans B masc
Independent
1:00:38
06:04
954
ROCHER CAPLLIURE, ALICIA
44
Veterans A fem
C. Córrer Peus Quets
1:00:39
06:04
955
PÉREZ BERNABEU, VICENT
253
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
1:00:41
06:04
956
NOGUERA MOLLA, JOSEP JAUME
254
Veterans A masc
C. E. C. d'Antella
1:00:45
06:05
957
RUIZ GARCIA, SUSO
255
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
1:00:48
06:05
958
CORNEJO CORNEJO, CARMEN
5
Veterans C fem
C. A. Dianium
1:00:49
06:05
959
SÁNCHEZ VENTURO, CORAL
45
Veterans A fem
C. Alpí Gandia
1:00:53
06:05
960
MONTAGUT FAYOS, RAFAEL
256
Veterans A masc
C. Alpí Gandia
1:00:55
06:06
961
FEMENIA MOLL, JOAQUIN
97
Veterans B masc
Independent
1:00:56
06:06
962
OCHOA ROSELLÓ, MARI ANGELES
11
Veterans B fem
C. A. Dianium
1:00:56
06:06
963
WELCH, LAURA CAROLINE
6
Veterans C fem
C. A. Corremundos
1:00:57
06:06
965
MARTÍNEZ MARTIN, ALEJANDRO
448
Senior masc
Independent
1:01:12
06:07
966
PIERA JUAN, PURI
46
Veterans A fem
C. Córrer Peus Quets
1:01:21
06:08
967
ALIAGA MORELL, MAITE
12
Veterans B fem
Independent
1:01:25
06:09
968
CAMPS SENDRA, DAVID
449
Senior masc
C. Esportiu Ambra
1:03:57
06:24
969
FORNET RIBERA, POMPILIO
98
Veterans B masc
Independent
1:04:03
06:24
970
SENDRA RIERA, JERO
47
Veterans A fem
Independent
1:04:18
06:26
971
MENGUAL i GOMIS, OSCAR
450
Senior masc
Independent
1:04:44
06:28
972
OLIVARES ALEMANY, ROSI
44
Senior fem
Independent
1:05:15
06:32
973
BRINES CHAFES, SILVIA PILAR
48
Veterans A fem
Independent
1:05:15
06:32
974
GARCIA SOLER, ERNESTO
451
Senior masc
C. A. Gata
1:05:27
06:33
975
NAVARRO ROSELLÓ, VICTOR
452
Senior masc
Independent
1:05:42
06:34
976
MOMPO MOMPO, JUAN CARLOS
453
Senior masc
C. A. L' Olleria
1:05:45
06:35
977
MASCARELL CAUDELI, LUIS
257
Veterans A masc
Independent
1:05:46
06:35
978
BOSCÁ SANCHIS, VICENT
454
Senior masc
Independent
1:06:59
06:42
979
ROVIRA DOMENECH, MIGUEL ANGEL
258
Veterans A masc
Independent
1:06:59
06:42
980
ORTELLS RAMON, INMACULADA
49
Veterans A fem
Independent
1:07:11
06:43
981
OCHOA ROSELLÓ, FANI
50
Veterans A fem
C. A. Dianium
1:07:40
06:46
982
BERTOMEU ARGUDO, MARIA JOSE
51
Veterans A fem
C. A. Dianium
1:07:40
06:46
983
VÁZQUEZ MOLL, ABRAHAM
455
Senior masc
Independent
1:08:05
06:49
984
SAMPEDRO GADEA, ALFONSO
456
Senior masc
Independent
1:08:06
06:49
985
SOLER CASELLES, JAVIER
457
Senior masc
Independent
1:08:06
06:49
986
HOPGOOD, JOHN
25
Veterans C masc
Independent
1:08:17
06:50
987
ALEMANY SENDRA, RAMON
26
Veterans C masc
C. Esportiu Ambra
1:09:25
06:57


11è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA 2007
INSCRIPCIÓ
Som  Esport 2007: Dorsals, Arcs de Meta, Cronometratge de proves, Disseny Web