Som Esport
Tornar

 

PEGO
5 de Maig
10 Km

+ CLASSIFICACIONS


Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories |

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XXV VOLTA A PEU A PEGO
Clasificación General de la XXV Volta a Peu a Pego

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com



Primer
  Anterior   Següent   Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
103
MENGUAL SERRA, VICENT
21
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:23
04:02
104
CASTRO PRIMERO, EDUARDO OSCAR
71
Senior masc
Independent
0:40:25
04:03
106
SOLER VALLÉS, PEDRO VICENTE
72
Senior masc
Independent
0:40:25
04:03
107
CASELLES PEDRO, JOSE
22
Veterans A masc
C. A. Gata
0:40:26
04:03
108
IVARS PELLICER, MANUEL
73
Senior masc
C. A. Benissa
0:40:27
04:03
109
BOMBOI TORMO, JOAQUIN
74
Senior masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:40:28
04:03
110
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
75
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:40:32
04:03
111
MICO LLORENS, JOSE EDUARDO
76
Senior masc
C. A. Agullent
0:40:32
04:03
112
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
77
Senior masc
C. A. La Faixa
0:40:33
04:03
113
IVARS GINER, FRANCISCO
8
Veterans B masc
Independent
0:40:34
04:03
114
ANGLADA ORENGO, BORJA
78
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:39
04:04
115
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
79
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:39
04:04
116
MIRALLES MAS, NOEL
80
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:40:41
04:04
117
GUTIÉRREZ GONZÁLEZ, ISIDORO
23
Veterans A masc
C. A. La Rabosa
0:40:42
04:04
118
LLORET ARTOLA, ANGEL
81
Senior masc
C. A. Kanguros
0:40:42
04:04
119
SÁNCHEZ GARCIA, JUAN
82
Senior masc
Independent
0:40:43
04:04
120
ACUÑA, EDWIN
83
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:43
04:04
121
TARRAZONA TUDELA, RAFAEL
84
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:40:44
04:04
122
SABATER SAVALL, MANUEL
24
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:40:51
04:05
123
LLIDÓ COTS, VICENTE
85
Senior masc
C. T. El Corriol
0:40:51
04:05
124
SÁNCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
86
Senior masc
Independent
0:40:52
04:05
125
BENÍTEZ MARTÍNEZ, ISIDRO
87
Senior masc
Independent
0:40:52
04:05
126
PONS COSTA, FRANCISCO JOSE
25
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:40:53
04:05
127
LLORCA VERDÚ, MANUEL
88
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:40:55
04:06
128
LORENTE RICART, TONI
89
Senior masc
C. A. Benissa
0:40:55
04:06
129
ONTENIENT GUILL, FRANCISCO
90
Senior masc
C. Marathon Crevillente HB
0:40:55
04:06
130
GOMAR ALABORT, JAVIER
26
Veterans A masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:40:56
04:06
131
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
91
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:57
04:06
132
GARCIA GARCIA, ANTONIO
27
Veterans A masc
C. A. Novelda
0:40:57
04:06
133
FERNÁNDEZ LUNA, ANTONIO
28
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:40:57
04:06
134
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
92
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:40:57
04:06
135
MESTRE ALEMANY, JOSE
93
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:40:58
04:06
136
DURILLO VALLÉS, GERMAN
94
Senior masc
C. A. Corremundos
0:40:59
04:06
137
MARTIN DE LA CONCEPCIÓN, MANOLO
95
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:01
04:06
138
QUILES CATALINA, JOSE RAMON
96
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:41:01
04:06
139
DONET MONTAGUT, MIQUEL
97
Senior masc
Independent
0:41:02
04:06
140
ARCOS SÁNCHEZ, PEDRO MANUEL
98
Senior masc
C. A. Esports Colau Ondara
0:41:03
04:06
141
LENA PEDRON, JOSE MANUEL
29
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:41:04
04:06
142
PEÑA MARTÍNEZ, JOSE MANUEL
30
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:41:04
04:06
143
ROCHER SASTRE, FERRAN
31
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:06
04:07
144
CARPI SESÉ, JOSE MIGUEL
32
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:41:09
04:07
145
CANO JORDAN, INOCENCIO
99
Senior masc
Independent
0:41:11
04:07
146
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
100
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:41:13
04:07
147
PÉREZ SOLER, EMILI
33
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:41:15
04:08
148
PÉREZ BALDOVÍ, JOSE RAMON
101
Senior masc
Independent
0:41:19
04:08
149
GALAN ANTON, ANDRES
102
Senior masc
Independent
0:41:20
04:08
150
SENDRA REIG, JOSE JAVIER
103
Senior masc
Independent
0:41:22
04:08
151
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
104
Senior masc
Independent
0:41:22
04:08
152
AMARO ALONSO, ANGEL
105
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:41:26
04:09
153
FERRER ALEMANY, SALVADOR
34
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:41:26
04:09
154
GARCIA RUIZ, VICTOR
106
Senior masc
Independent
0:41:26
04:09
155
BOU SERRALTA, VICENT
9
Veterans B masc
C. A. Xeresa
0:41:27
04:09
156
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
35
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:41:28
04:09
157
AUÑON RUIZ, ROBERTO
107
Senior masc
Independent
0:41:28
04:09
158
AMBLER, LOUISE
1
Veterans A fem
C. A. Corremundos
0:41:35
04:10
159
CALATAYUD ANDRES, PAU
3
Juvenil masc
C. A. a 4 Pelat
0:41:42
04:10
160
NAVALON CARPENA, SERGIO
108
Senior masc
C. A. Cullera
0:41:44
04:10
161
MARTÍ ALBIÑANA, JOSE VTE.
36
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:41:45
04:11
162
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
37
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:41:46
04:11
163
MONJO BAIXAULÍ, JOSEP RAMON
38
Veterans A masc
C. A. Poc a Poc
0:41:46
04:11
164
HERRERO NAVARRO, VICENTE
109
Senior masc
C. A. Agullent
0:41:50
04:11
165
MORA PÉREZ, RAÜL
110
Senior masc
Independent
0:41:53
04:11
166
ARGUDO PERIS, FRANCISCO
111
Senior masc
Independent
0:41:56
04:12
167
LLORENTE NIETO, PEDRO
112
Senior masc
C. E. El Portell
0:41:57
04:12
168
BLASCO GEA, ALEX
113
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:58
04:12
169
SANTONJA GISBERT, JOAN
39
Veterans A masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:41:59
04:12
170
RIBERA VAZQUEZ, MIGUEL ANGEL
40
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:42:10
04:13
171
MONFORT CASELLES, JAIME
41
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:42:11
04:13
172
DONDERIS PASTOR, SALVADOR
114
Senior masc
Independent
0:42:12
04:13
173
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
115
Senior masc
C. A. Corremundos
0:42:12
04:13
175
SANZ FERREIRO, FRANCISCO
42
Veterans A masc
C. A. Vila d' Alaquàs
0:42:17
04:14
176
PELLICER ALCARAZ, AIMON
116
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:42:19
04:14
177
BOFÍ TORRES, IVAN
117
Senior masc
C. A. Xeresa
0:42:19
04:14
178
SAUNDERS, IAN
2
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:42:19
04:14
179
SALA MIÑANA, EMILIO
118
Senior masc
C. A. Favara
0:42:20
04:14
180
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
119
Senior masc
Independent
0:42:20
04:14
181
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
120
Senior masc
C. Natació La Nucia
0:42:21
04:14
182
MARTÍNEZ PEÑALVER, CARMEN
1
Senior fem
C. Natació La Nucia
0:42:21
04:14
183
HERNÁNDEZ HERNÁNDEZ, FIDEL
43
Veterans A masc
Independent
0:42:22
04:14
184
DIEZ AUSIAS, JUAN
121
Senior masc
Independent
0:42:25
04:15
185
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
44
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:42:25
04:15
186
RIPOLL FERRANDO, JOSE
122
Senior masc
C. A. Altea
0:42:25
04:15
187
TERCERO LLOPIS, VICENT
123
Senior masc
C. A. Xeresa
0:42:26
04:15
188
PICÓ PINA, ANTONIO JOSE
124
Senior masc
C. A. Universidad Alicante
0:42:29
04:15
189
COLOMAR LLORCA, LLUIS MIQUEL
125
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:42:31
04:15
190
MORANT CANO, ENRIC
126
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:42:34
04:15
191
CAMPOS ALEMANY, JUAN CARLOS
45
Veterans A masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:42:37
04:16
192
BELLVER LLOPIS, XIMO
127
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:42:40
04:16
193
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
46
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:42
04:16
194
ESCORTELL BOU, JAIME
128
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:42
04:16
195
RUBIO RIBERA, VICENTE FCO.
10
Veterans B masc
C. A. Passet a Passet
0:42:43
04:16
196
VICENS PASTOR, FERNANDO
129
Senior masc
Independent
0:42:43
04:16
197
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
130
Senior masc
C. A. Ondara
0:42:44
04:16
198
GILABERT PELLICER, JOAN CARLES
47
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:42:44
04:16
199
FALQUET TORRES, ANTONIO
48
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:42:45
04:17
200
LÓPEZ FERRÁNDEZ, RAMON
49
Veterans A masc
C. Marathon Crevillente HB
0:42:46
04:17
201
RODRÍGUEZ TORRES, JOSE
131
Senior masc
Independent
0:42:50
04:17
202
BEAMONTE CÓRDOBA, EDUARDO
50
Veterans A masc
C. A. Carreraspopulares.com
0:42:50
04:17
203
GARCIA SAMPER, RAFAEL
51
Veterans A masc
Independent
0:42:51
04:17
204
DOMENECH DURÁ, VICENTE J.
132
Senior masc
C. A. El Verger
0:42:52
04:17


11è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA 2007
INSCRIPCIÓ
Som  Esport 2007: Dorsals, Arcs de Meta, Cronometratge de proves, Disseny Web