Som Esport
Tornar

 

TEULADA
28 d'Abril
11,2 Km

+ CLASSIFICACIONS


Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories |

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA V CURSA POPULAR TEULADA
Clasificación General de la V Cursa Popular Teulada

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com



Primer
  Anterior   Següent   Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
DAY DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc
C. A. Dianium
0:37:48
03:23
2
FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
2
Senior masc
C. A. Benidorm
0:38:32
03:26
3
ESCLAPEZ BOIX, MANUEL E.
3
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:38:44
03:28
4
QUERAL DOMENECH, JOSE MARIA
4
Senior masc
C. A. Benidorm
0:38:58
03:29
5
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
5
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:04
03:29
6
PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
6
Senior masc
C. A. Benidorm
0:39:15
03:30
7
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
7
Senior masc
Independent
0:39:35
03:32
9
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
8
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:39:53
03:34
10
RUSKE, PHILIPP
9
Senior masc
Independent
0:39:57
03:34
11
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
10
Senior masc
Independent
0:40:38
03:38
12
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
11
Senior masc
U. E. Elche
0:40:44
03:38
13
BENEYTO ABAD, FRANC
1
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:40:52
03:39
14
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
12
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:41:03
03:40
15
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
13
Senior masc
C. A. Dianium
0:41:08
03:40
16
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
14
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:41:19
03:41
17
JULIÁ PELLICER, PEPE
2
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:41:31
03:42
18
MARTÍNEZ RAMIREZ, ALAN
15
Senior masc
C. A. Benidorm
0:41:39
03:43
19
MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
3
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:12
03:46
20
MASANET SANCHO, ANTONIO
16
Senior masc
C. A. Dianium
0:42:16
03:47
21
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
4
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:42:18
03:47
22
MASANET SANCHO, GERARDO
17
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:42:26
03:47
23
SISCAR BAY, CARLOS
18
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:42:27
03:47
24
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
19
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:50
03:50
25
COLLADO MAURÍ, SERGIO
20
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:42:59
03:50
26
BERTOMEU MAGRANER, JUAN E.
21
Senior masc
C. A. Km21 Elx
0:43:12
03:51
27
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
22
Senior masc
C. A. Benissa
0:43:22
03:52
28
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
23
Senior masc
C. A. Ondara
0:43:22
03:52
29
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
24
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:24
03:53
30
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
25
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:43:26
03:53
31
COSTA JORDA, MIGUEL
1
Veterans B masc
C. T. El Corriol
0:43:33
03:53
32
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
5
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:43:35
03:54
33
PÉREZ SOLER, EMILI
6
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:43:36
03:54
34
SOLER GINESTAR, SERGIO
26
Senior masc
C. A. Esports Colau Ondara
0:43:39
03:54
35
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
7
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:40
03:54
36
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
27
Senior masc
Independent
0:43:42
03:54
37
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Dianium
0:43:44
03:54
38
FORNÉS MENGUAL, CARLOS
28
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:44:05
03:56
39
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
8
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:44:10
03:57
40
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
1
Juvenil masc
C. Marathon Crevillente HB
0:44:11
03:57
41
LENA PEDRON, JOSE MANUEL
9
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:44:14
03:57
42
CLIMENT LLORCA, ANTONIO
10
Veterans A masc
Independent
0:44:22
03:58
43
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
11
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:44:37
03:59
44
MORVAN, PHILIPPE
29
Senior masc
Independent
0:44:47
04:00
45
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
12
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:50
04:00
46
GIMENO BENAVENT, JUAN
30
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:52
04:00
47
PONS MARÍ, JESÚS
31
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:53
04:00
48
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
32
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:54
04:01
49
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
2
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:58
04:01
50
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:45:02
04:01
51
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
33
Senior masc
C. A. Benidorm
0:45:06
04:02
52
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
34
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:08
04:02
53
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
35
Senior masc
Independent
0:45:12
04:02
54
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
36
Senior masc
C. A. Corremundos
0:45:24
04:03
55
GIL MORALES, JOSÉ
4
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:45:33
04:04
56
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
13
Veterans A masc
Independent
0:45:34
04:04
57
VICENS TERCERO, SALVADOR
37
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:45:37
04:04
58
STANNERS, JIM
5
Veterans B masc
C. A. Corremundos
0:45:40
04:05
59
MOLLA UBEDA, DAVID
38
Senior masc
Independent
0:45:42
04:05
60
CASTRO PRIMERO, EDUARDO OSCAR
39
Senior masc
Independent
0:45:42
04:05
61
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
40
Senior masc
Independent
0:45:45
04:05
62
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
14
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:45:49
04:05
63
GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
41
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:52
04:06
64
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
42
Senior masc
C. A. Corremundos
0:45:55
04:06
65
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
15
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:45:57
04:06
66
LLINARES ZARAGOZA, ENRIC
43
Senior masc
C. A. Mediterraneo Ironman
0:45:58
04:06
67
RUFAT MIÑANA, JOSE M.
44
Senior masc
Independent
0:46:04
04:07
68
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
45
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:06
04:07
69
FRASQUET SIGNES, SERGIO
46
Senior masc
Independent
0:46:06
04:07
70
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
47
Senior masc
C. A. Xeresa
0:46:08
04:07
71
JAEN MACIA, JOSE
6
Veterans B masc
C. A. Km21 Elx
0:46:09
04:07
72
CASTRO LÓPEZ, ANTONIO D.
7
Veterans B masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:46:09
04:07
73
LLEDÓ RONDA, V. MACIA
48
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:46:11
04:07
74
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
16
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:46:15
04:08
75
FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
49
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:46:20
04:08
76
LORENTE RICART, TONI
50
Senior masc
C. A. Benissa
0:46:27
04:09
77
BOU SERRALTA, VICENT
8
Veterans B masc
C. A. Xeresa
0:46:31
04:09
78
MIRALLES MAS, NOEL
51
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:46:33
04:09
79
SOLER VALLÉS, PEDRO VICENTE
52
Senior masc
Independent
0:46:35
04:10
80
FERNÁNDEZ LUNA, ANTONIO
17
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:46:38
04:10
81
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
53
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:46:38
04:10
82
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
54
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:46:43
04:10
83
GARCIA GARCIA, ANTONIO
18
Veterans A masc
C. A. Novelda
0:46:45
04:10
84
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
55
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:49
04:11
85
IVARS DESCALS, DARIO
56
Senior masc
Independent
0:46:49
04:11
86
PONS COSTA, FRANCISCO JOSE
19
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:46:53
04:11
87
GARCIA GONZÁLEZ, FRANCISCO
9
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:46:55
04:11
88
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
57
Senior masc
C. A. La Faixa
0:47:01
04:12
89
ARCOS SÁNCHEZ, PEDRO MANUEL
58
Senior masc
C. A. Esports Colau Ondara
0:47:02
04:12
90
SÁNCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
59
Senior masc
Independent
0:47:02
04:12
91
PEÑA MARTÍNEZ, JOSE MANUEL
20
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:47:11
04:13
92
PICÓ PINA, ANTONIO JOSÉ
60
Senior masc
C. A. Universidad Alicante
0:47:12
04:13
93
MAS SISCAR, FERRAN
61
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:47:15
04:13
94
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
62
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:47:17
04:13
95
ONTENIENT GUILL, FRANCISCO
63
Senior masc
C. Marathon Crevillente HB
0:47:20
04:14
96
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
64
Senior masc
C. A. Corremundos
0:47:23
04:14
97
DONET MONTAGUT, MIQUEL
65
Senior masc
Independent
0:47:25
04:14
98
GOMAR ALABORT, JAVIER
21
Veterans A masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:47:27
04:14
99
ZARAGOZA OCHEDA, TONI
22
Veterans A masc
S. D. Correcaminos
0:47:31
04:15
100
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
66
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:35
04:15
101
DURILLO VALLÉS, GERMAN
67
Senior masc
C. A. Corremundos
0:47:38
04:15


11è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA 2007
INSCRIPCIÓ
Som  Esport 2007: Dorsals, Arcs de Meta, Cronometratge de proves, Disseny Web