Som Esport
Tornar

 

EL VERGER
21 d'Abril

+ CLASSIFICACIONS


Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories |

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA I VOLTA A PEU EL VERGER
Clasificación General de la I Volta a Peu El Verger

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior masc
C. A. Dianium
0:31:05
03:07
2
CARDONA TORRES, IGNACIO
2
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:02
03:12
3
SORIA MARTIN, IVAN
3
Senior masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:32:49
03:17
4
QUERAL DOMENECH, JOSE MARIA
4
Senior masc
C. A. Benidorm
0:33:08
03:19
5
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
5
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:33:14
03:19
6
RUSKE, PHILIPP
6
Senior masc
Independent
0:33:22
03:20
7
MEDINA ZAPATA, BEATO
7
Senior masc
C. A. Q-Fitness
0:33:24
03:20
8
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
8
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:33:59
03:24
9
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
9
Senior masc
Independent
0:34:11
03:25
10
MASANET SANCHO, ANTONIO
10
Senior masc
C. A. Dianium
0:34:21
03:26
11
DAY DAY, MOHAMED SAID
11
Senior masc
C. A. Dianium
0:34:21
03:26
12
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
12
Senior masc
C. A. Dianium
0:34:23
03:26
13
PARDO GIMÉNEZ, SALVADOR
1
Veterans A masc
C. A. La Rabosa
0:34:37
03:28
14
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
13
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:48
03:29
15
FERRER BALLESTER, FERNANDO
14
Senior masc
C. A. El Verger
0:35:01
03:30
16
BOU SOLIVA, JESUS
15
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:02
03:30
17
OSUNA ANGE, MANUEL
16
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:35:11
03:31
18
MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
2
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:13
03:31
19
SIMÓ COSTA, CARLOS
17
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:35:16
03:32
20
MASANET SANCHO, GERARDO
18
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:35:27
03:33
21
AMORÓS MARTÍNEZ, FRANCISCO
3
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:35:37
03:34
22
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
4
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:35:46
03:35
23
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
19
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:51
03:35
24
CALDERON GARCIA, VICENT
20
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:35:52
03:35
25
SOLER GINESTAR, SERGIO
21
Senior masc
C. A. Esports Colau Ondara
0:35:54
03:35
26
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
22
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:35:57
03:36
27
ESCORTELL PÉREZ, CARLOS
5
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:35:58
03:36
28
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
6
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:36:01
03:36
29
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Dianium
0:36:04
03:36
30
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
23
Senior masc
C. A. Ondara
0:36:04
03:36
31
PEIRÓ I SABATER, CESAR
24
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:10
03:37
32
COSTA JORDA, MIGUEL
1
Veterans B masc
C. T. El Corriol
0:36:12
03:37
33
COLLADO MAURÍ, SERGIO
25
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:36:23
03:38
34
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
7
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:36:25
03:39
35
TRESCOLÓ ARNANDIS, MARIANO
26
Senior masc
C. A. L' Alcudia
0:36:27
03:39
36
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
27
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:36:37
03:40
37
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
28
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:36:43
03:40
38
PÉREZ SOLER, EMILI
8
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:37:05
03:43
39
PONS MARÍ, JESÚS
29
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:19
03:44
40
JORRO RAMON, JORDI
30
Senior masc
Independent
0:37:24
03:44
41
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
9
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:27
03:45
42
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
2
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:37:36
03:46
43
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
31
Senior masc
Independent
0:37:36
03:46
44
GILABERT MIRA, JOSE
32
Senior masc
C. A. Ondara
0:37:37
03:46
45
DÍAZ LORENZO, GUILLERMO
10
Veterans A masc
C. A. Altea
0:37:44
03:46
46
CLIMENT LLORCA, ANTONIO
11
Veterans A masc
Independent
0:37:45
03:47
47
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
12
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:37:46
03:47
49
LLEDÓ RONDA, V. MACIA
33
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:37:52
03:47
50
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
3
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:55
03:48
51
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
34
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:04
03:48
52
FRASQUET SIGNES, SERGIO
35
Senior masc
Independent
0:38:05
03:49
53
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
13
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:38:09
03:49
54
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
36
Senior masc
C. A. Corremundos
0:38:11
03:49
55
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
37
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:14
03:49
56
STANNERS, JIM
4
Veterans B masc
C. A. Corremundos
0:38:15
03:50
57
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
38
Senior masc
Independent
0:38:16
03:50
58
RUFAT ESTRUCH, JESUS
14
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:18
03:50
59
SÁNCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
39
Senior masc
Independent
0:38:19
03:50
60
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
40
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:38:23
03:50
61
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
41
Senior masc
C. A. Xeresa
0:38:33
03:51
62
IVARS GINER, FRANCISCO
5
Veterans B masc
Independent
0:38:35
03:52
63
CÍSCAR MORATÓ, VICENT
42
Senior masc
C. A. Favara
0:38:39
03:52
64
GARCIA GONZÁLEZ, FRANCISCO
6
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:38:41
03:52
65
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
43
Senior masc
C. A. Corremundos
0:38:42
03:52
66
PELLICER ALCARAZ, AIMON
44
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:38:42
03:52
67
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
45
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:38:44
03:52
68
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
46
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:38:45
03:53
69
ALIAGA ARCOS, VICENTE
15
Veterans A masc
C. A. Alginet
0:38:46
03:53
70
LLINARES ZARAGOZA, ENRIC
47
Senior masc
C. A. Mediterraneo Ironman
0:38:46
03:53
71
PEÑA MARTÍNEZ, JOSE MANUEL
16
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:38:53
03:53
72
REYES GARCIA, FRANCISCO
17
Veterans A masc
C. A. Favara
0:38:56
03:54
73
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
18
Veterans A masc
Independent
0:38:56
03:54
74
IVARS DESCALS, DARIO
48
Senior masc
Independent
0:38:56
03:54
75
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
49
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:00
03:54
76
LÓPEZ EUROPA, ANDRES
19
Veterans A masc
C. Esportiu Colivenc
0:39:01
03:54
77
VALLCANERA CASTELLÁ, FLORENCI
20
Veterans A masc
C. A. Favara
0:39:02
03:54
78
MONFORT CASELLES, JAIME
21
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:39:05
03:55
79
GALAN ANTON, ANDRES
50
Senior masc
Independent
0:39:12
03:55
80
FERNÁNDEZ LUNA, ANTONIO
22
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:39:12
03:55
81
MORVAN, PHILIPPE
51
Senior masc
Independent
0:39:13
03:55
82
GISBERT MOLINA, JAUME
23
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:15
03:56
83
GIMENO BENAVENT, JUAN
52
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:17
03:56
84
MIRALLES MAS, NOEL
53
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:39:17
03:56
85
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
54
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:24
03:56
86
FERNÁNDEZ LUNA, LORENZO
55
Senior masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:39:26
03:57
87
SOLER VALLÉS, PEDRO VICENTE
56
Senior masc
Independent
0:39:27
03:57
89
PERELLÓ ROSELLÓ, JUAN ALFREDO
24
Veterans A masc
C. A. Xeresa
0:39:34
03:57
90
BOU SERRALTA, VICENT
7
Veterans B masc
C. A. Xeresa
0:39:35
03:58
91
RODRÍGUEZ GARES, JOSE ANTONIO
57
Senior masc
C. A. Els Coixos
0:39:36
03:58
92
AMBLER, LOUISE
1
Veterans A fem
C. A. Corremundos
0:39:39
03:58
93
DONDERIS PASTOR, SALVADOR
58
Senior masc
Independent
0:39:42
03:58
94
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
59
Senior masc
C. A. Corremundos
0:39:44
03:58
95
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
60
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:39:44
03:58
96
MIRANDA MATEO, ANTONIO
8
Veterans B masc
C. D. Once
0:39:46
03:59
97
RUFAT MIÑANA, JOSE M.
61
Senior masc
Independent
0:39:54
03:59
98
FERRER PEIRÓ, TINO
25
Veterans A masc
Independent
0:40:00
04:00
99
DONET MONTAGUT, MIQUEL
62
Senior masc
Independent
0:40:00
04:00
100
LLORCA VERDÚ, MANUEL
63
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:40:04
04:00
101
SERRANO ESPINAR, JAVIER
26
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:40:04
04:00
102
CARPI SESÉ, JOSE MIGUEL
27
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:40:04
04:00


11è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA 2007
INSCRIPCIÓ
Som  Esport 2007: Dorsals, Arcs de Meta, Cronometratge de proves, Disseny Web