Som Esport
Tornar

 

XÀBIA
2 de Juny
9,2 Km

+ CLASSIFICACIONS



Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories |  Classificació Circuit

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XVIII VOLTA A PEU A XÀBIA
Clasificación General de la XVIII Volta a Peu a Xàbia

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com



Primer
  Anterior   Següent   Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior masc
C. A. Dianium
0:30:15
03:17
2
FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
2
Senior masc
C. A. Benidorm
0:30:54
03:22
3
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
3
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:31:03
03:23
4
RUSKE, PHILIPP
4
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:31:11
03:23
5
ESCLAPEZ BOIX, MANUEL E.
5
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:31:18
03:24
6
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
6
Senior masc
Independent
0:31:22
03:25
7
QUERAL DOMENECH, JOSE MARIA
7
Senior masc
C. A. Benidorm
0:31:32
03:26
8
PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
8
Senior masc
C. A. Altea
0:31:40
03:27
9
BENEYTO ABAD, FRANC
1
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:32:04
03:29
10
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
9
Senior masc
U. E. Elche
0:32:06
03:29
11
FORNÉS MENGUAL, CARLOS
10
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:32:12
03:30
12
JULIÁ PELLICER, PEPE
2
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:32:20
03:31
13
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
11
Senior masc
Independent
0:32:25
03:31
14
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
3
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:32:29
03:32
15
PARDO GIMÉNEZ, SALVADOR
4
Veterans A masc
C. A. La Rabosa
0:32:34
03:32
16
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
12
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:37
03:33
17
PUIG TORRES, XIMO
13
Senior masc
Independent
0:32:40
03:33
18
SIMÓ COSTA, CARLOS
14
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:32:41
03:33
19
FERRER BALLESTER, FERNANDO
15
Senior masc
C. A. El Verger
0:32:46
03:34
20
MASANET SANCHO, ANTONIO
16
Senior masc
C. A. Dianium
0:32:47
03:34
21
MASANET SANCHO, GERARDO
17
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:32:51
03:34
22
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
18
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:32:59
03:35
23
MORAL ROMERO, PEDRO
19
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:33:03
03:36
24
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
5
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:33:06
03:36
25
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
6
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:32
03:39
26
MARTÍNEZ RAMIREZ, ALAN
20
Senior masc
C. A. Benidorm
0:33:49
03:41
27
CALDERON GARCIA, VICENT
21
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:33:51
03:41
28
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
22
Senior masc
C. A. Benissa
0:33:53
03:41
29
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
23
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:00
03:42
30
LÁZARO SÁNCHEZ, ALFONSO
7
Veterans A masc
C. A. Abogados Albacete
0:34:05
03:42
31
PELLICER ALCARAZ, AIMON
24
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:34:14
03:43
32
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
25
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:34:15
03:43
33
GIMENO BENAVENT, JUAN
26
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:34:20
03:44
34
SISCAR BAY, CARLOS
27
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:34:28
03:45
35
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
28
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:34:30
03:45
36
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
1
Juvenil masc
C. Marathon Crevillente HB
0:34:34
03:45
37
LENA PEDRON, JOSE MANUEL
8
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:34:40
03:46
38
ANGLADA ORENGO, BORJA
29
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:34:41
03:46
39
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Dianium
0:34:42
03:46
40
PÉREZ SOLER, EMILI
9
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:34:43
03:46
41
COSTA JORDA, MIGUEL
1
Veterans B masc
C. T. El Corriol
0:34:45
03:47
42
ESCORTELL PÉREZ, CARLOS
10
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:34:46
03:47
43
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
11
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:34:47
03:47
44
CLIMENT LLORCA, ANTONIO
12
Veterans A masc
Independent
0:34:54
03:48
45
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
30
Senior masc
Independent
0:34:55
03:48
46
IVARS DESCALS, DARIO
31
Senior masc
Independent
0:34:55
03:48
47
IBAÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
32
Senior masc
Independent
0:35:01
03:48
48
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
13
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:35:03
03:49
49
VICENS TERCERO, SALVADOR
33
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:35:06
03:49
50
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
34
Senior masc
C. A. Xeresa
0:35:08
03:49
51
BENZAZOUA DOVAL, IKER
35
Senior masc
Independent
0:35:10
03:49
52
LULL GÓMEZ, JUAN
36
Senior masc
Independent
0:35:14
03:50
53
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
37
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:35:17
03:50
54
MOLLA UBEDA, DAVID
38
Senior masc
Independent
0:35:19
03:50
55
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
14
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:35:19
03:50
56
GONZÁLEZ GARCIA, GUSTAVO
15
Veterans A masc
Independent
0:35:23
03:51
57
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
39
Senior masc
C. A. Benidorm
0:35:24
03:51
58
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
2
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:35:30
03:52
59
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
16
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:35:35
03:52
60
HEREDIA MONTAGUD, SERGIO
40
Senior masc
Independent
0:35:38
03:52
61
NAVARRO MARTIN, MIGUEL A.
41
Senior masc
C. A. La Rabosa
0:35:41
03:53
62
SAVAL GUARDIOLA, ALBERTO
42
Senior masc
Independent
0:35:41
03:53
63
LANGA CANET, ALEXIS
43
Senior masc
C. A. Llutxent
0:35:42
03:53
64
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
44
Senior masc
C. A. Corremundos
0:35:45
03:53
65
SIRVENT CARBONELL, CHRISTIAN
45
Senior masc
C. E. Xixona
0:35:46
03:53
66
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
46
Senior masc
Independent
0:35:47
03:53
67
MAAROUF, MOHAMED
47
Senior masc
C. A. Corremundos
0:35:48
03:54
68
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
48
Senior masc
C. A. Corremundos
0:35:55
03:54
69
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
3
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:35:57
03:55
70
FERNÁNDEZ LUNA, ANTONIO
17
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:35:59
03:55
71
LLINARES ZARAGOZA, ENRIC
49
Senior masc
C. A. Mediterraneo Ironman
0:36:03
03:55
72
PASTOR SERRA, SERGI
50
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:36:04
03:55
73
AMARO ALONSO, ANGEL
51
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:36:09
03:56
74
GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
52
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:36:09
03:56
75
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
18
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:12
03:56
76
GUTIÉRREZ GONZÁLEZ, ISIDORO
19
Veterans A masc
C. A. La Rabosa
0:36:13
03:56
77
TOUS TERRADES, VICENT
53
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:36:13
03:56
78
GARCIA DE LA REINA, LEANDRO
20
Veterans A masc
Independent
0:36:14
03:56
79
BOIX PONS, MIGUEL ANGEL
21
Veterans A masc
Independent
0:36:15
03:56
80
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
54
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:15
03:57
81
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
22
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:36:16
03:57
82
VIÑAS PRIMERO, MARIANO
55
Senior masc
Independent
0:36:19
03:57
83
IVARS PELLICER, MANUEL
56
Senior masc
C. A. Benissa
0:36:19
03:57
84
FULLANA FONT, ENRIQUE
57
Senior masc
Independent
0:36:20
03:57
85
CÍSCAR MORATÓ, VICENT
58
Senior masc
C. A. Favara
0:36:23
03:57
86
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
59
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:24
03:57
87
ACUÑA, EDWIN
60
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:25
03:58
88
GARRIGOS MASCARELL, J. VICENTE
61
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:28
03:58
89
FRASQUET SIGNES, SERGIO
62
Senior masc
Independent
0:36:30
03:58
90
MONFORT CASELLES, JAIME
23
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:36:31
03:58
91
SERVER AUSINA, JOSEP
24
Veterans A masc
Independent
0:36:31
03:58
92
BLASCO PÉREZ, VICTOR
63
Senior masc
C. T. Prodesport Gandia
0:36:32
03:58
93
RUFAT MIÑANA, JOSE M.
64
Senior masc
Independent
0:36:32
03:58
94
DONET MONTAGUT, MIQUEL
65
Senior masc
Independent
0:36:33
03:58
95
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
25
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:36:36
03:59
96
BAS BOLUDA, JAVIER
66
Senior masc
Independent
0:36:38
03:59
97
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
26
Veterans A masc
Independent
0:36:40
03:59
98
MIQUEL SALGADO, JOSE LUIS
27
Veterans A masc
Independent
0:36:40
03:59
99
MAXENCE BALLESTER, FIONA
0
No inscrit
Independent
0:36:41
03:59
100
FERNÁNDEZ OLIVER, PABLO
67
Senior masc
Independent
0:36:42
03:59


11è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA 2007
INSCRIPCIÓ
Som  Esport 2007: Dorsals, Arcs de Meta, Cronometratge de proves, Disseny Web