Som Esport
Tornar

 

XÀBIA
2 de Juny
9,2 Km

+ CLASSIFICACIONS



Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories |  Classificació Circuit

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XVIII VOLTA A PEU A XÀBIA
Clasificación General de la XVIII Volta a Peu a Xàbia

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com



Primer
  Anterior   Següent   Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
101
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterans A fem
C. A. Benidorm
0:36:42
03:59
102
MIRALLES MAS, NOEL
68
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:43
03:59
103
VALLCANERA CASTELLÁ, FLORENCI
28
Veterans A masc
C. A. Favara
0:36:43
04:00
104
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
69
Senior masc
C. A. Dianium
0:36:46
04:00
105
DÍAZ CHACON, ISAAC
70
Senior masc
Independent
0:36:49
04:00
106
VALERO NOVA, JAIME
71
Senior masc
Independent
0:36:49
04:00
107
ESPLA DOMENE, DANIEL
72
Senior masc
Independent
0:36:53
04:01
108
BOU SERRALTA, VICENT
4
Veterans B masc
C. A. Xeresa
0:36:53
04:01
109
TARRAZONA TUDELA, RAFAEL
73
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:36:53
04:01
110
MATARREDONA SANTONJA, RAFAEL
74
Senior masc
Independent
0:36:54
04:01
111
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
75
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:55
04:01
112
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
76
Senior masc
C. A. La Faixa
0:36:56
04:01
113
AGUADO CARLOS, IVAN
77
Senior masc
C. A. La Rabosa
0:36:59
04:01
114
ZARAGOZA OCHEDA, TONI
29
Veterans A masc
S. D. Correcaminos
0:37:00
04:01
115
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
78
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:03
04:02
116
VILAPLANA BENAVENT, RICARDO
79
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:37:05
04:02
117
BARRERES MASCARELL, VICTOR
80
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:37:08
04:02
118
MACIA RIQUELME, CRISTINA
0
No inscrit
C. A. Decatlon Kondy
0:37:11
04:03
119
LORENTE RICART, TONI
81
Senior masc
C. A. Benissa
0:37:13
04:03
120
LÓPEZ EUROPA, ANDRES
30
Veterans A masc
C. Esportiu Colivenc
0:37:14
04:03
121
MORA PÉREZ, RAÜL
82
Senior masc
Independent
0:37:14
04:03
122
GARCIA GONZÁLEZ, FRANCISCO
5
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:37:15
04:03
123
COSTA GUILLEM, M. AMPARO
1
Senior fem
C. T. Prodesport Gandia
0:37:15
04:03
124
SEBASTIÁ VELLÓ, FRANCISCO
83
Senior masc
C. A. Xeresa
0:37:17
04:03
125
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
31
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:37:20
04:03
126
SERVER ESPIN, FERNANDO
84
Senior masc
C. A. Ondara
0:37:20
04:04
127
OSUNA ANGE, MANUEL
85
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:37:21
04:04
128
CASTELLA MESTRE, SAMUEL
86
Senior masc
Independent
0:37:21
04:04
129
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
87
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:22
04:04
130
ROCHER SASTRE, FERRAN
32
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:22
04:04
131
MENGUAL SERRA, VICENT
33
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:23
04:04
132
GISBERT MOLINA, JAUME
34
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:25
04:04
133
SOLER VALLÉS, PEDRO VICENTE
88
Senior masc
Independent
0:37:26
04:04
134
MAS SISCAR, FERRAN
89
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:37:28
04:04
135
CANO JORDAN, INOCENCIO
90
Senior masc
Independent
0:37:31
04:05
136
FERRER ALEMANY, SALVADOR
35
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:37:34
04:05
137
SALELLES MATEU, VICENTE MANUEL
91
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:37:34
04:05
138
BERRY, NICK
92
Senior masc
Independent
0:37:35
04:05
139
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
93
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:35
04:05
140
MONJO BAIXAULÍ, JOSEP RAMON
36
Veterans A masc
C. A. Poc a Poc
0:37:36
04:05
141
ONDOÑO FERNÁNDEZ, JUAN
94
Senior masc
C. A. Benidorm
0:37:39
04:06
142
ALARCÓN ESCRIBANO, JOSE LUIS
37
Veterans A masc
Independent
0:37:40
04:06
143
DE LA FUENTE SEGURA, ALFONSO
38
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:37:42
04:06
144
FLETCHER, PAUL
39
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:37:43
04:06
145
GARCIA LÓPEZ, SALVADOR
95
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:37:44
04:06
146
BELLVER LLOPIS, XIMO
96
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:37:47
04:06
147
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
40
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:37:48
04:07
148
MESTRE ALEMANY, SALVADOR
41
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:37:49
04:07
149
LLOPIS ALEMANY, HECTOR
97
Senior masc
Independent
0:37:49
04:07
150
TORRÓ PENADES, GONZALO
98
Senior masc
Independent
0:37:50
04:07
151
TORRES OLIVER, XAVIER
99
Senior masc
C. A. Gata
0:37:52
04:07
152
FERRI VIDAL, RAFA
100
Senior masc
C. A. L' Olleria
0:37:52
04:07
153
ESTEBAN BLAY, RICARDO
101
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:53
04:07
154
ALIAGA ARCOS, VICENTE
42
Veterans A masc
C. A. Alginet
0:37:54
04:07
155
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
102
Senior masc
C. A. Runnersworld
0:37:54
04:07
156
ONTENIENT GUILL, FRANCISCO
103
Senior masc
C. Marathon Crevillente HB
0:38:01
04:08
157
CASANOVA ALBEROLA, VICENT
104
Senior masc
Independent
0:38:03
04:08
158
MORA PÉREZ, JORGE
105
Senior masc
Independent
0:38:04
04:08
159
SABAUT, ALAN
43
Veterans A masc
C. A. La Vila
0:38:05
04:08
160
ESTEVE BOLUFER, JUAN ANDRES
106
Senior masc
Independent
0:38:06
04:09
161
MARTÍ ALBIÑANA, JOSE VTE.
44
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:38:07
04:09
162
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
107
Senior masc
C. A. La Faixa
0:38:07
04:09
163
PEDRÓS PIERA, VICENTE
0
No inscrit
C. A. Dianium
0:38:08
04:09
164
POUS BARGUES, JOSE MANUEL
108
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:38:08
04:09
165
SART ALBELDA, DAVID
109
Senior masc
C. A. Carcaixent
0:38:09
04:09
166
PONS MARÍ, JESÚS
110
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:09
04:09
167
SANTONJA GISBERT, JOAN
45
Veterans A masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:38:10
04:09
168
GARCIA RUIZ, VICTOR
111
Senior masc
Independent
0:38:12
04:09
169
VILLAREJO DENIA, ANTONIO
46
Veterans A masc
C. A. Xeresa
0:38:12
04:09
170
FLORES ALBELDA, JAVIER
112
Senior masc
Independent
0:38:14
04:09
171
AZORIN AZORIN, PASCUAL
47
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:38:15
04:09
172
TORRES BOIGUES, ISMAEL
113
Senior masc
Independent
0:38:20
04:10
173
SÁNCHEZ MANCHON, JOSE
6
Veterans B masc
C. Marathon Crevillente HB
0:38:21
04:10
174
AMBLER, LOUISE
2
Veterans A fem
C. A. Corremundos
0:38:25
04:11
175
SENDRA REIG, JOSE JAVIER
114
Senior masc
Independent
0:38:26
04:11
176
MORERA ORTELLS, MIQUEL
2
Juvenil masc
C. A. Sueca
0:38:27
04:11
177
MARCILLA CANDEL, AMADO
115
Senior masc
Independent
0:38:28
04:11
178
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
116
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:38:29
04:11
179
QUILES CATALINA, JOSE RAMON
117
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:38:30
04:11
180
ALAPONT ALAPONT, DAVID
48
Veterans A masc
Independent
0:38:31
04:11
183
OLLER JULIÁ, FRANCISCO ABEL
118
Senior masc
Independent
0:38:35
04:12
184
FERNÁNDEZ LUNA, LORENZO
119
Senior masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:38:36
04:12
185
RIBERA VAZQUEZ, MIGUEL ANGEL
49
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:38:37
04:12
186
RIPOLL FERRANDO, JOSE
120
Senior masc
C. A. Altea
0:38:38
04:12
187
LÓPEZ IBAÑEZ, JUAN JOSE
50
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:38:39
04:12
188
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
121
Senior masc
Independent
0:38:40
04:12
189
LÓPEZ LLORCA, ENRIC
51
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:38:41
04:12
190
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
122
Senior masc
Independent
0:38:41
04:12
191
FALQUET TORRES, ANTONIO
52
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:38:42
04:12
192
LAHMAMI, BADREDINE
3
Juvenil masc
Independent
0:38:42
04:12
193
PERELLÓ ROSELLÓ, JUAN ALFREDO
53
Veterans A masc
C. A. Xeresa
0:38:43
04:13
194
GALAN ANTON, ANDRES
123
Senior masc
Independent
0:38:43
04:13
195
CHULIÁ CASTELLÓ, ANDRES
54
Veterans A masc
C. A. Xeresa
0:38:45
04:13
196
CARAVACA ROSELLÓ, FRANCISCO VTE.
124
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:38:46
04:13
197
DURILLO VALLÉS, GERMAN
125
Senior masc
C. A. Corremundos
0:38:48
04:13
198
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
126
Senior masc
C. A. Corremundos
0:38:49
04:13
199
BONET i CAMPS, JOSEP VICENT
55
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:38:49
04:13
200
MARTÍNEZ PEÑALVER, CARMEN
2
Senior fem
C. Natació La Nucia
0:38:50
04:13
201
MARTÍNEZ PEÑALVER, MANUEL
127
Senior masc
C. Natació La Nucia
0:38:54
04:14
202
ESCORTELL BOU, JAIME
128
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:54
04:14


11è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA 2007
INSCRIPCIÓ
Som  Esport 2007: Dorsals, Arcs de Meta, Cronometratge de proves, Disseny Web