Som Esport
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
Circuit
Circuit a peu Marina Alta 2011

Patrocinadors Oficials:











Col·laboren:





XXIX VOLTA A PEU A PEGO

4a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2011
Data: 7 de Maig de 2011
Distància Adults: 10 Km
Organitza: C. E. Dorsal 19
Regidoria d' Esports Ajuntament de Pego


CLASSIFICACIÓ GENERAL XXIX VOLTA A PEU A PEGO

CRONOMETRATGE SOM ESPORT

www.somesport.com

Següent Últim
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
POUS PEREZ, JUANRA
1
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:33:10
0:33:10
03:19
1200
1200
1200
2
MAS LEYDA, VICENT
2
Senior masc C. A. Dianium
0:33:52
0:33:52
03:23
1199
1199
1199
3
VASQUEZ CORTES, MARCELO
1
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:34:09
0:34:09
03:25
1198
1198
1200
4
DAYDAY, MOHAMED SAID
3
Senior masc C. A. Dianium
0:34:18
0:34:18
03:26
1197
1197
1198
5
MOLLÀ SANCHIS, XIMO
4
Senior masc C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:34:53
0:34:53
03:29
1196
1196
1197
6
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
2
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:34:56
0:34:56
03:30
1195
1195
1199
7
LARA HURTADO, ALBERTO
5
Senior masc C. A. Tragamillas
0:35:09
0:35:09
03:31
0
0
0
8
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
6
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:13
0:35:12
03:31
1194
1194
1196
9
RAMÍREZ MULET, PABLO
7
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:16
0:35:14
03:32
1193
1193
1195
10
RUBIO COTS, FELIP
8
Senior masc C. A. l' Espenta
0:35:19
0:35:18
03:32
1192
1192
1194
11
ALBARRANCH SENDRA, TANO
9
Senior masc C. Piero Magli Record Sport
0:35:21
0:35:20
03:32
0
0
0
12
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
3
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:35:24
0:35:24
03:32
1191
1191
1198
13
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
4
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:24
0:35:24
03:32
1190
1190
1197
14
BOUCHLOUCH, HICHAM
10
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:35:44
0:35:44
03:34
1189
1189
1193
15
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
5
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:35:48
0:35:48
03:35
1188
1188
1196
16
GUTIERREZ APARICIO, MIGUEL
11
Senior masc C. Natació La Nucia
0:35:51
0:35:51
03:35
1187
1187
1192
17
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
12
Senior masc C. A. Km21 Elx
0:35:56
0:35:56
03:36
1186
1186
1191
18
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
13
Senior masc C. E. El Mussol Barx
0:36:05
0:36:03
03:36
0
0
0
19
CABEZAS GARCIA, AITOR
14
Senior masc Independent
0:36:13
0:36:11
03:37
1185
1185
1190
20
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
15
Senior masc C. A. La Xara
0:36:24
0:36:22
03:38
1184
1184
1189
21
FAYOS BATALLER, FELIPE
16
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:36:32
0:36:32
03:39
1183
1183
1188
22
BOU SOLIVA, JESÚS
17
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:36:32
0:36:30
03:39
1182
1182
1187
23
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
18
Senior masc C. A. La Xara
0:36:35
0:36:33
03:39
1181
1181
1186
24
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
6
Veterans A masc C. A. Benissa
0:36:41
0:36:40
03:40
1180
1180
1195
25
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
7
Veterans A masc C. A. La Xara
0:36:42
0:36:41
03:40
1179
1179
1194
26
BARRACHINA PERIS, JULIO
19
Senior masc C. Natació La Nucia
0:36:49
0:36:48
03:41
0
0
0
27
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
20
Senior masc Independent
0:36:59
0:36:59
03:42
1178
1178
1185
28
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
21
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:00
0:37:00
03:42
1177
1177
1184
29
CAMARENA AGUT, VICENT
8
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:37:00
0:36:59
03:42
1176
1176
1193
30
VIDAL BATALLER, DIEGO
22
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:37:05
0:37:04
03:42
1175
1175
1183
31
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
23
Senior masc C. A. Dianium
0:37:07
0:37:07
03:43
1174
1174
1182
32
GONZALEZ CARPINTERO, JOSE ALBERTO
24
Senior masc Independent
0:37:11
0:37:07
03:43
0
0
0
33
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
9
Veterans A masc C. A. Benissa
0:37:15
0:37:15
03:44
1173
1173
1192
34
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:15
0:37:14
03:43
1172
1172
1200
35
SOLER LLIDO, ANTONIO
1
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:15
0:37:15
03:44
1171
1171
1200
36
TIRADO JIMENEZ, MANUEL
25
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:23
0:37:21
03:44
0
0
0
37
SIMÓ COSTA, CARLOS
10
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:31
0:37:30
03:45
1170
1170
1191
38
TUR CATALÁ, LUIS
26
Senior masc G. Muntanya Calp
0:37:33
0:37:30
03:45
1169
1169
1181
39
DONET MONTAGUD, MIGUEL
27
Senior masc C. E. El Mussol Barx
0:37:35
0:37:34
03:46
1168
1168
1180
40
PEREZ SOLER, EMILI
11
Veterans A masc C. A. Ondara
0:37:37
0:37:36
03:46
1167
1167
1190
41
FORNES PEDROS, ANTONIO
28
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:38
0:37:37
03:46
1166
1166
1179
42
TORRES SANCHEZ, SERGIO
29
Senior masc C. Ondara Tri-Esport
0:37:42
0:37:40
03:46
1165
1165
1178
43
PEIRO JAIJO, VICENT
12
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:37:46
0:37:45
03:47
0
0
0
44
ASCÓ ARMENGOL, HILDE
30
Senior masc Independent
0:37:46
0:37:46
03:47
1164
1164
1177
45
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
31
Senior masc C. Natació La Nucia
0:37:53
0:37:52
03:47
1163
1163
1176
46
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:38:00
0:37:59
03:48
1162
1200
1200
47
PEIRO GABARDA, ANTONIO
32
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:38:02
0:37:59
03:48
1161
1162
1175
48
COMPANY PUIG, PASCUAL
13
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:03
0:38:03
03:48
1160
1161
1189
49
CAMARENA GRACIA, NICO
33
Senior masc C. Triesport Potries
0:38:06
0:38:02
03:48
1159
1160
1174
50
ROCHER SASTRE, FERNANDO
14
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:15
0:38:08
03:49
1158
1159
1188
51
MORATA VIDAL, DAVID
34
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:16
0:38:14
03:49
1157
1158
1173
52
BENEYTO ABAD, FRANC
15
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:18
0:38:16
03:50
1156
1157
1187
53
VERGARA MIRALLES, VICTOR M.
35
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:19
0:38:17
03:50
1155
1156
1172
54
PONS MARI, JESUS
36
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:21
0:38:15
03:50
1154
1155
1171
55
RENU MARTINEZ, ALBERTO
37
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:21
0:38:18
03:50
1153
1154
1170
56
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
38
Senior masc C. A. Xeresa
0:38:28
0:38:26
03:51
1152
1153
1169
57
GARCIA REIG, PERE LLUIS
39
Senior masc C. A. Beniar Jork Running
0:38:32
0:38:31
03:51
1151
1152
1168
58
CABRERA CARDONA, RAUL
40
Senior masc C. A. Benissa
0:38:33
0:38:30
03:51
1150
1151
1167
59
SELLENS CASANOVA, JUAN
16
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:38:39
0:38:38
03:52
1149
1150
1186
60
APARISI I CARRIÓ, VICENT
41
Senior masc C. A. Ondara
0:38:41
0:38:39
03:52
1148
1149
1166
61
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
42
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:38:42
0:38:40
03:52
1147
1148
1165
62
TORRECILLAS SAEZ, JOSE
43
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:38:44
0:38:42
03:52
1146
1147
1164
63
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
17
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:46
0:38:45
03:53
1145
1146
1185
64
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
2
Veterans B masc Independent
0:38:49
0:38:46
03:53
1144
1145
1199
65
CASTILLO BUENO, IVÁN
44
Senior masc Independent
0:38:49
0:38:43
03:52
0
0
0
66
AGUAR FRAJ, MIGUEL ANGEL
3
Veterans B masc Independent
0:38:51
0:38:48
03:53
1143
1144
1198
67
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
18
Veterans A masc C. A. SaforMarina
0:38:58
0:38:53
03:53
1142
1143
1184
68
SORIA LLORCA, ENRIQUE
19
Veterans A masc Independent
0:39:01
0:38:56
03:54
0
0
0
69
ALEMÁN ARAZUEQUE, JOSÉ ANTONIO
45
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:39:01
0:38:58
03:54
1141
1142
1163
70
VELLÓ BERTOMEU, JOSÉ EMILIO
20
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:03
0:39:00
03:54
1140
1141
1183
71
DE JUAN DEVESA, VICENT
4
Veterans B masc Independent
0:39:05
0:39:04
03:54
1139
1140
1197
72
PEREZ GARCIA, KIKO
21
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:39:07
0:38:59
03:54
1138
1139
1182
73
MORA PEREZ, RAUL
46
Senior masc Independent
0:39:07
0:39:02
03:54
1137
1138
1162
74
MAYOR HERCE, JAVIER
2
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:39:09
0:39:09
03:55
1136
1137
1199
75
RUIZ ARCADIO, PABLO
22
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:39:12
0:39:10
03:55
1135
1136
1181
76
VIDAL SENDRA, CHRISTIAN
47
Senior masc Independent
0:39:14
0:39:13
03:55
0
0
0
77
GISBERT MOLINA, JAUME
23
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:14
0:39:11
03:55
1134
1135
1180
78
SANCHEZ AZOR, JOSE MIGUEL
24
Veterans A masc Independent
0:39:20
0:39:20
03:56
1133
1134
1179
79
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
25
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:21
0:39:21
03:56
1132
1133
1178
80
ASIK, REECE DANIEL
3
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:22
0:39:21
03:56
1131
1132
1198
81
VIDAL BATALLER, JOSE
26
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:22
0:39:20
03:56
1130
1131
1177
82
VARA RAMOS, JOSE LUIS
48
Senior masc Independent
0:39:26
0:39:23
03:56
1129
1130
1161
83
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
5
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:39:28
0:39:27
03:57
1128
1129
1196
84
FORNES CHOVA, IVAN
49
Senior masc C. T. Prodesport Conchip
0:39:30
0:39:26
03:57
1127
1128
1160
85
TORRO PENADES, GONZALO
50
Senior masc C. A. Dulce Bebe - Ontinyent
0:39:30
0:39:30
03:57
1126
1127
1159
86
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
51
Senior masc C. C. Camallaes
0:39:33
0:39:30
03:57
1125
1126
1158
87
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
27
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:34
0:39:30
03:57
1124
1125
1176
88
PEREZ PONS, JAUME
52
Senior masc C. A. La Xara
0:39:36
0:39:33
03:57
1123
1124
1157
89
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
53
Senior masc C. A. Benissa
0:39:39
0:39:38
03:58
1122
1123
1156
90
MASANET SANCHO, ANTONIO
28
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:39
0:39:39
03:58
1121
1122
1175
91
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
54
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:39:40
0:39:33
03:57
1120
1121
1155
92
MORENO AGUADO, FRANCISCO
55
Senior masc C. A. La Xara
0:39:40
0:39:39
03:58
1119
1120
1154
93
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
29
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:39:42
0:39:38
03:58
1118
1119
1174
94
PELAEZ DOMENECH, ANGEL
56
Senior masc Independent
0:39:45
0:39:43
03:58
0
0
0
95
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
6
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:45
0:39:44
03:59
1117
1118
1195
96
JIMENEZ CARAVACA, MANUEL
57
Senior masc Independent
0:39:45
0:39:40
03:58
1116
1117
1153
97
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
58
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:45
0:39:44
03:58
1115
1116
1152
98
MARTINEZ RIUTORT, ANTONIO
59
Senior masc C. A. La Xara
0:39:48
0:39:46
03:59
1114
1115
1151
99
CARRIO MOLINA, TONI
60
Senior masc Independent
0:39:53
0:39:50
03:59
1113
1114
1150
100
FRANCÉS COMES, VICENT
61
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:56
0:39:55
04:00
1112
1113
1149
101
ORTIZ I GISBERT, AMAND
30
Veterans A masc Independent
0:39:57
0:39:57
04:00
1111
1112
1173
102
KOVAL SZUMIC, MYKHAYLO
62
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:59
0:39:58
04:00
1110
1111
1148
103
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
63
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:00
0:39:54
04:00
1109
1110
1147
104
CATALA TORREGROSA, JOSEP
31
Veterans A masc C. A. La Xara
0:40:00
0:39:58
04:00
1108
1109
1172
105
FERNANDEZ TERRADES, DAVID
64
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:40:02
0:39:57
04:00
1107
1108
1146
106
LLOPIS SABATER, RAMON
65
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:02
0:40:01
04:00
1106
1107
1145
107
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
32
Veterans A masc C. A. La Xara
0:40:06
0:40:04
04:01
1105
1106
1171
108
FERREIRÓS MARCOS, EMILIO
1
Veterans C masc C. E. Colivenc
0:40:08
0:40:07
04:01
1104
1105
1200
109
GAVILA MIÑANA, JESUS
7
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:11
0:40:11
04:01
1103
1104
1194
110
SAVALL TEROL, ANDRES
66
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:14
0:40:12
04:01
1102
1103
1144
111
BISQUERT CARDONA, IVAN
67
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:16
0:40:09
04:01
1101
1102
1143
112
VIDAL BATALLER, JULIO
33
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:20
0:40:16
04:02
1100
1101
1170
113
DELGADO GOMEZ, JAVIER
68
Senior masc Independent
0:40:23
0:40:19
04:02
1099
1100
1142
114
FORNES MALONDA, VICTOR
69
Senior masc C. A. Corremundos
0:40:23
0:40:22
04:02
1098
1099
1141
115
FERRER BALLESTER, MIGUEL
70
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:40:34
0:40:34
04:03
1097
1098
1140
116
DONDERIS SERRA, JAIME
71
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:37
0:40:34
04:04
1096
1097
1139
117
CISCAR NALDA, SALVADOR
72
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:38
0:40:35
04:04
1095
1096
1138
118
ESTRUGO PARDO, JUAN MIGUEL
73
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:40:39
0:40:34
04:03
1094
1095
1137
119
MORA PEREZ, JORGE
74
Senior masc Independent
0:40:43
0:40:38
04:04
1093
1094
1136
120
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
4
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:40:49
0:40:45
04:05
1092
1093
1197
121
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
75
Senior masc C. A. La Xara
0:40:50
0:40:49
04:05
1091
1092
1135
122
GIMENEZ JIMENEZ, DANIEL
76
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:51
0:40:46
04:05
1090
1091
1134
123
MARTÍNEZ DELGADO, VICENTE
77
Senior masc Independent
0:40:51
0:40:47
04:05
1089
1090
1133
124
ROS FAR, JAIME
78
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:51
0:40:45
04:05
1088
1089
1132
125
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
79
Senior masc Independent
0:40:54
0:40:46
04:05
1087
1088
1131
126
RIBES ARANDA, JUAN FELIPE
80
Senior masc C. A. Ondara
0:40:58
0:40:54
04:06
1086
1087
1130
127
PONS MAS, JOSE VICENTE
81
Senior masc C. A. Ondara
0:40:59
0:40:55
04:06
1085
1086
1129
128
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
34
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:00
0:40:55
04:06
1084
1085
1169
129
BAS BOLUDA, JAVIER
82
Senior masc Independent
0:41:01
0:40:59
04:06
0
0
0
130
MENGUAL MOLL, CARLOS
35
Veterans A masc Independent
0:41:04
0:41:02
04:06
1083
1084
1168
131
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
83
Senior masc C. A. Corremundos
0:41:04
0:41:03
04:06
1082
1083
1128
132
FUSTER MILLET, DAVID
84
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:05
0:40:59
04:06
1081
1082
1127
133
MAÑÓ FERRI, ALBERTO
85
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:41:05
0:41:01
04:06
0
0
0
134
JORRO RAMON, JORDI
86
Senior masc C. A. Dianium
0:41:06
0:41:01
04:06
1080
1081
1126
135
HARRIS, BRIAN
2
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:41:06
0:41:00
04:06
1079
1080
1199
136
DIAZ ARMENTA, ANDRES
87
Senior masc C. A. Benidorm
0:41:06
0:41:04
04:07
1078
1079
1125
137
SENDRA GINER, JUAN
88
Senior masc C. A. Ondara
0:41:09
0:41:06
04:07
1077
1078
1124
138
LUCAS MAÑOGIL, HECTOR
89
Senior masc Independent
0:41:11
0:41:07
04:07
0
0
0
139
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
36
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:41:12
0:41:08
04:07
1076
1077
1167
140
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:41:14
0:41:12
04:07
1075
1076
1198
141
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
90
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:15
0:41:10
04:07
1074
1075
1123
142
PIÑERO FERNANDEZ, ANGEL
37
Veterans A masc Independent
0:41:18
0:41:12
04:07
0
0
0
143
TORRES OLIVER, XAVI
91
Senior masc C. A. Gata
0:41:21
0:40:59
04:06
1073
1074
1122
144
CASELLES PEDRO, JOSE
38
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:21
0:41:19
04:08
1072
1073
1166
145
ESPASA MULET, PEPE
39
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:21
0:41:19
04:08
1071
1072
1165
146
BARCELÓ RÍOS, JAIME
92
Senior masc C. A. Apol·ana
0:41:22
0:41:18
04:08
1070
1071
1121
147
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
93
Senior masc Independent
0:41:24
0:41:24
04:08
1069
1070
1120
148
APARISI LLECHES, JOSE LUIS
94
Senior masc Independent
0:41:31
0:41:26
04:09
0
0
0
149
SAEZ CARRION, FERNANDO
95
Senior masc C. A. Promesas Villena
0:41:32
0:41:22
04:08
1068
1069
1119
150
LOPEZ LURBE, FERNANDO
96
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:32
0:41:26
04:09
1067
1068
1118
151
GARRIGÓS GÓMEZ, JUAN ENRIQUE
97
Senior masc Independent
0:41:34
0:41:33
04:09
1066
1067
1117
152
IZQUIERDO MARI, DAVID
98
Senior masc Independent
0:41:35
0:41:22
04:08
1065
1066
1116
153
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
99
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:36
0:41:31
04:09
1064
1065
1115
154
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:41:38
0:41:32
04:09
1063
1199
1200
155
VAYÁ SALORT, JUAN
40
Veterans A masc C. A. La Xara
0:41:40
0:41:35
04:10
1062
1064
1164
156
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
1
Senior fem C. A. Llebeig Xàbia
0:41:41
0:41:38
04:10
1061
1198
1200
157
FROILAN POVEDA, VICTOR
100
Senior masc C. A. Gata
0:41:41
0:41:33
04:09
1060
1063
1114
158
SIGALAT MARTI, ELOY
41
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:41
0:41:37
04:10
1059
1062
1163
159
MIRALLES FERRER, VICENTE
42
Veterans A masc Independent
0:41:43
0:41:42
04:10
1058
1061
1162
160
ADÁN MARTÍNEZ, BORJA
5
Juvenil masc C. Multiesport Marina Alta
0:41:43
0:41:40
04:10
0
0
0
161
LLORCA ARROYO, JAIME
6
Juvenil masc Independent
0:41:43
0:41:38
04:10
1057
1060
1196
162
PEREZ BAÑULS, JUANJO
43
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:44
0:41:34
04:10
1056
1059
1161
163
MAHIQUES CLIMENT, MIQUEL
44
Veterans A masc Independent
0:41:45
0:41:43
04:10
1055
1058
1160
164
TENA FUERTES, ALEXIS
101
Senior masc Independent
0:41:45
0:41:43
04:10
1054
1057
1113
165
MAHIQUES FORNES, MONICA
2
Veterans A fem Independent
0:41:49
0:41:46
04:11
1053
1197
1199
166
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
45
Veterans A masc C. A. Altea
0:41:49
0:41:43
04:10
0
0
0
167
MARTINEZ VIVES, LUIS
102
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:50
0:41:48
04:11
1052
1056
1112
168
FAUS CERDÀ, DAVID
103
Senior masc G. A. Teuladí
0:41:50
0:41:50
04:11
1051
1055
1111
169
VILLAREJO DENIA, TONI
46
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:51
0:41:50
04:11
1050
1054
1159
170
HITA DIAZ DE MERA, JOSE LUIS
104
Senior masc Independent
0:41:53
0:41:49
04:11
0
0
0
171
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
105
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:55
0:41:53
04:11
1049
1053
1110
172
ESTEBAN BLAY, RICARDO
106
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:00
0:41:49
04:11
1048
1052
1109
173
BLASCO GEA, ALEJANDRO
107
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:00
0:41:51
04:11
1047
1051
1108
174
TEMMERMAN, PETER
47
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:07
0:41:58
04:12
1046
1050
1158
175
PASTOR CALABUIG, JAVIER
108
Senior masc Independent
0:42:09
0:42:06
04:13
1045
1049
1107
176
MULET DIEGO, VICENT
48
Veterans A masc C. A. Gata
0:42:09
0:41:53
04:11
1044
1048
1157
177
SANZ LLOPIS, DANIEL
109
Senior masc Independent
0:42:10
0:42:05
04:13
1043
1047
1106
178
HERNAN RODRIGUEZ, NICOLAS
110
Senior masc Independent
0:42:11
0:41:51
04:11
1042
1046
1105
179
IVARS GINER, FRANCISCO
8
Veterans B masc Independent
0:42:13
0:42:06
04:13
1041
1045
1193
180
SALA FERRER, JAUME
49
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:14
0:42:09
04:13
1040
1044
1156
181
GALLART GUARINOS, ANTONIO
111
Senior masc C. Hàndbol Riola
0:42:16
0:42:12
04:13
1039
1043
1104
182
TOMÀS JORNET, JASON
7
Juvenil masc Independent
0:42:17
0:42:04
04:13
1038
1042
1195
183
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
50
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:18
0:42:11
04:13
1037
1041
1155
184
RUIZ COSTA, ANTONIO
112
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:42:19
0:42:14
04:13
1036
1040
1103
185
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
51
Veterans A masc C. A. Altea
0:42:19
0:42:19
04:14
1035
1039
1154
186
BRACKEZ, RUBEN
113
Senior masc Independent
0:42:24
0:42:18
04:14
1034
1038
1102
187
MIHAITA IONUT, DAMIAN
114
Senior masc Independent
0:42:26
0:42:13
04:13
1033
1037
1101
188
MARTINEZ GOSP, VICENT
115
Senior masc C. M. Botamarges Forna
0:42:27
0:42:20
04:14
0
0
0
189
GASCON TUR, MANUEL
116
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:28
0:42:08
04:13
1032
1036
1100
190
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
117
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:42:28
0:42:25
04:15
1031
1035
1099
191
ROIG COSTA, ADOLFO
52
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:42:29
0:42:23
04:14
1030
1034
1153
192
MARTINEZ MARTÍ, ALEJANDRO
118
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:42:29
0:42:21
04:14
1029
1033
1098
193
ROSELLÓ SOLIVERES, OSCAR
119
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:42:30
0:42:29
04:15
0
0
0
194
MESTRE FORNES, ESTANIS
120
Senior masc C. Ondara Tri-Esport
0:42:31
0:42:23
04:14
1028
1032
1097
195
VENGUT MOLL, HECTOR
121
Senior masc Independent
0:42:34
0:42:25
04:15
1027
1031
1096
196
VIDAL PALOMARES, JUAN RAMON
53
Veterans A masc Independent
0:42:34
0:42:26
04:15
1026
1030
1152
197
BROTONS VALOR, RAFA
122
Senior masc Independent
0:42:35
0:42:33
04:15
1025
1029
1095
198
BAZAGA SANCHEZ, RUBEN
123
Senior masc Independent
0:42:36
0:42:12
04:13
1024
1028
1094
199
MILLET CALAFAT, JOSE VTE
124
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:42:38
0:42:31
04:15
1023
1027
1093
200
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
9
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:42:39
0:42:34
04:15
1022
1026
1192
SOM ESPORT : Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves