Som Esport
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
Circuit
Circuit a peu Marina Alta 2011

Patrocinadors Oficials:











Col·laboren:





IX CURSA POPULAR TEULADA

5a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2011
Data: 14 de Maig de 2011

Distància Adults:
10 Km
Organitza: C. A. Corremundos
Regidoria d' Esports Ajuntament de Teulada


CLASSIFICACIÓ GENERAL IX CURSA POPULAR TEULADA

CRONOMETRATGE SOM ESPORT

www.somesport.com

Següent Últim
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
MAS LEYDA, VICENT
1
Senior masc C. A. Dianium
0:33:31
0:33:30
03:21
1200
1200
1200
2
MARTINEZ ALOS, JUAN VICENTE
2
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:56
0:33:55
03:24
1199
1199
1199
3
FERNANDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
3
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:05
0:34:03
03:24
1198
1198
1198
4
VASQUEZ CORTES, MARCELO
1
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:34:29
0:34:28
03:27
1197
1197
1200
5
MOLLÀ SANCHIS, XIMO
4
Senior masc C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:34:50
0:34:49
03:29
1196
1196
1197
6
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
5
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:52
0:34:51
03:29
1195
1195
1196
7
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
6
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:34:58
0:34:57
03:30
1194
1194
1195
8
BOUCHLOUCH, HICHAM
7
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:35:45
0:35:42
03:34
1193
1193
1194
9
DAYDAY, MOHAMED SAID
8
Senior masc C. A. Dianium
0:35:45
0:35:44
03:34
1192
1192
1193
10
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
2
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:57
0:35:55
03:36
1191
1191
1199
11
RAMÍREZ MULET, PABLO
9
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:59
0:35:54
03:36
1190
1190
1192
12
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
3
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:36:13
0:36:10
03:37
1189
1189
1198
13
GUTIERREZ APARICIO, MIGUEL
10
Senior masc C. Natació La Nucia
0:36:16
0:36:14
03:38
1188
1188
1191
14
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
11
Senior masc C. A. Km21 Elx
0:36:21
0:36:19
03:38
1187
1187
1190
15
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
4
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:36:23
0:36:21
03:38
1186
1186
1197
16
VIDAL BATALLER, DIEGO
12
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:36:26
0:36:24
03:38
1185
1185
1189
17
CABEZAS GARCIA, AITOR
13
Senior masc Independent
0:36:33
0:36:28
03:39
1184
1184
1188
18
RUBIO COTS, FELIP
14
Senior masc C. A. l' Espenta
0:36:35
0:36:34
03:39
1183
1183
1187
19
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
15
Senior masc C. E. El Mussol Barx
0:36:39
0:36:36
03:40
0
0
0
20
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
16
Senior masc C. A. La Xara
0:37:00
0:36:57
03:42
1182
1182
1186
21
IBÁÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
17
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:17
0:37:15
03:44
1181
1181
1185
22
SMAJLI, AHMED
18
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:25
0:37:23
03:44
1180
1180
1184
23
SOLER GINESTAR, SERGI
19
Senior masc C. A. Ondara
0:37:30
0:37:26
03:45
1179
1179
1183
24
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
20
Senior masc C. A. Dianium
0:37:30
0:37:27
03:45
1178
1178
1182
25
TORRES SANCHEZ, SERGIO
21
Senior masc C. Ondara Tri-Esport
0:37:30
0:37:27
03:45
1177
1177
1181
26
CAMARENA AGUT, VICENT
5
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:37:30
0:37:27
03:45
1176
1176
1196
27
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
22
Senior masc Independent
0:37:46
0:37:44
03:46
1175
1175
1180
28
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:46
0:37:44
03:46
1174
1174
1200
29
FAYOS BATALLER, FELIPE
23
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:37:48
0:37:47
03:47
1173
1173
1179
30
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
6
Veterans A masc C. A. Benissa
0:37:51
0:37:50
03:47
1172
1172
1195
31
FERRER BALLESTER, FERNANDO
24
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:37:56
0:37:54
03:48
1171
1171
1178
32
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
25
Senior masc C. A. Xeresa
0:38:01
0:37:58
03:48
1170
1170
1177
33
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
7
Veterans A masc C. A. Benissa
0:38:02
0:38:01
03:48
1169
1169
1194
34
FORNES PEDROS, ANTONIO
26
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:06
0:38:01
03:48
1168
1168
1176
35
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
27
Senior masc C. A. La Xara
0:38:07
0:38:05
03:49
1167
1167
1175
36
GARCIA REIG, PERE LLUIS
28
Senior masc C. A. Beniar Jork Running
0:38:14
0:38:10
03:49
1166
1166
1174
37
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
8
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:19
0:38:14
03:49
1165
1165
1193
38
McKOY, VINCENT
9
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:38:24
0:38:21
03:50
1164
1164
1192
39
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:38:27
0:38:24
03:50
1163
1200
1200
40
RODRIGUEZ TORRENTE, JON
29
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:38:29
0:38:26
03:51
1162
1163
1173
41
PONS MARI, JESUS
30
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:37
0:38:30
03:51
1161
1162
1172
42
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
31
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:44
0:38:33
03:51
1160
1161
1171
43
BENAVENT OLTRA, RAFA
32
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:38:47
0:38:46
03:53
0
0
0
44
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
33
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:38:52
0:38:47
03:53
1159
1160
1170
45
CAMARENA GRACIA, NICO
34
Senior masc C. Triesport Potries
0:38:52
0:38:51
03:53
1158
1159
1169
46
SELLENS CASANOVA, JUAN
10
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:38:55
0:38:52
03:53
1157
1158
1191
47
APARISI I CARRIÓ, VICENT
35
Senior masc C. A. Ondara
0:38:57
0:38:51
03:53
1156
1157
1168
48
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
11
Veterans A masc C. A. Altea
0:38:58
0:38:51
03:53
0
0
0
49
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
2
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:38:58
0:38:56
03:54
1155
1156
1199
50
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
36
Senior masc C. Natació La Nucia
0:38:58
0:38:55
03:54
1154
1155
1167
51
ROCHER SASTRE, FERNANDO
12
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:59
0:38:54
03:54
1153
1154
1190
52
ASCÓ ARMENGOL, HILDE
37
Senior masc Independent
0:38:59
0:38:56
03:54
1152
1153
1166
53
DE JUAN DEVESA, VICENT
3
Veterans B masc Independent
0:39:04
0:39:03
03:54
1151
1152
1198
54
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
4
Veterans B masc Independent
0:39:13
0:39:12
03:55
1150
1151
1197
55
MAYOR HERCE, JAVIER
1
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:39:17
0:39:15
03:56
1149
1150
1200
56
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
38
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:19
0:39:16
03:56
1148
1149
1165
57
ALEMÁN ARAZUEQUE, JOSÉ ANTONIO
39
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:39:20
0:39:18
03:56
1147
1148
1164
58
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
2
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:39:22
0:39:17
03:56
1146
1147
1199
59
PEDROS LICERAN, JAUME
40
Senior masc C. A. Gata
0:39:24
0:39:14
03:56
1145
1146
1163
60
VERGARA MIRALLES, VICTOR M.
41
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:25
0:39:20
03:56
1144
1145
1162
61
AGUAR FRAJ, MIGUEL ANGEL
5
Veterans B masc Independent
0:39:25
0:39:23
03:56
1143
1144
1196
62
RUIZ ARCADIO, PABLO
13
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:39:28
0:39:25
03:56
1142
1143
1189
63
TORRECILLAS SAEZ, JOSE
42
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:39:32
0:39:30
03:57
1141
1142
1161
64
ASIK, REECE DANIEL
3
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:35
0:39:32
03:57
1140
1141
1198
65
ANDREI DANIEL, DAMIAN
43
Senior masc Independent
0:39:36
0:39:28
03:57
1139
1140
1160
66
MORATA VIDAL, DAVID
44
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:42
0:39:37
03:58
1138
1139
1159
67
MARTINEZ RIUTORT, ANTONIO
45
Senior masc C. A. La Xara
0:39:45
0:39:40
03:58
1137
1138
1158
68
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
46
Senior masc C. A. La Xara
0:39:46
0:39:46
03:59
1136
1137
1157
69
MORENO AGUADO, FRANCISCO
47
Senior masc C. A. La Xara
0:39:53
0:39:48
03:59
1135
1136
1156
70
LOPEZ MARTINEZ, ALBERTO
48
Senior masc Independent
0:39:59
0:39:55
04:00
0
0
0
71
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
49
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:06
0:39:59
04:00
1134
1135
1155
72
PEREZ SOLER, EMILI
14
Veterans A masc C. A. Ondara
0:40:08
0:40:05
04:01
1133
1134
1188
73
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
15
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:40:08
0:39:56
04:00
1132
1133
1187
74
DIAZ HERNANDEZ, SANDRA
1
Senior fem C. A. L' Alcudia
0:40:09
0:40:08
04:01
0
0
0
75
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
16
Veterans A masc C. A. La Xara
0:40:10
0:40:07
04:01
1131
1132
1186
76
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
17
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:10
0:40:08
04:01
1130
1131
1185
77
LANCIS SAEZ, SALVADOR
18
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:10
0:40:07
04:01
0
0
0
78
VIDAL BATALLER, JOSE
19
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:13
0:40:09
04:01
1129
1130
1184
79
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
20
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:40:16
0:40:12
04:01
1128
1129
1183
80
SAVALL TEROL, ANDRES
50
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:18
0:40:16
04:02
1127
1128
1154
81
FERRER BALLESTER, MIGUEL
51
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:40:20
0:40:03
04:00
1126
1127
1153
82
GAVILA MIÑANA, JESUS
6
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:21
0:40:17
04:02
1125
1126
1195
83
BENAVENTE ARAGONES, RAUL
52
Senior masc Independent
0:40:21
0:40:18
04:02
0
0
0
84
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
7
Veterans B masc C. E. El Portell
0:40:21
0:40:16
04:02
1124
1125
1194
85
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
53
Senior masc C. C. Camallaes
0:40:22
0:40:17
04:02
1123
1124
1152
86
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
8
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:22
0:40:19
04:02
1122
1123
1193
87
FORNES CHOVA, IVAN
54
Senior masc C. T. Prodesport Conchip
0:40:29
0:40:21
04:02
1121
1122
1151
88
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
21
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:33
0:40:33
04:03
1120
1121
1182
89
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
22
Veterans A masc C. A. La Xara
0:40:43
0:40:39
04:04
1119
1120
1181
90
ORTIZ I GISBERT, AMAND
23
Veterans A masc Independent
0:40:48
0:40:35
04:04
1118
1119
1180
91
FERREIRÓS MARCOS, EMILIO
1
Veterans C masc C. E. Colivenc
0:40:52
0:40:37
04:04
1117
1118
1200
92
VIDAL BATALLER, JULIO
24
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:55
0:40:49
04:05
1116
1117
1179
93
ESCORTELL BOU, JAIME
25
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:05
0:40:57
04:06
1115
1116
1178
94
ESTEBAN BLAY, RICARDO
55
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:05
0:40:58
04:06
1114
1115
1150
95
SAEZ CARRION, FERNANDO
56
Senior masc C. A. Promesas Villena
0:41:10
0:41:05
04:07
1113
1114
1149
96
CISCAR NALDA, SALVADOR
57
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:12
0:41:06
04:07
1112
1113
1148
97
CATALA TORREGROSA, JOSEP
26
Veterans A masc C. A. La Xara
0:41:14
0:40:59
04:06
1111
1112
1177
98
PEREZ PONS, JAUME
58
Senior masc C. A. La Xara
0:41:14
0:40:59
04:06
1110
1111
1147
99
MIRALLES FERRER, VICENTE
27
Veterans A masc Independent
0:41:15
0:41:10
04:07
1109
1110
1176
100
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
59
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:41:16
0:41:02
04:06
1108
1109
1146
101
PEREZ BAÑULS, JUANJO
28
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:19
0:41:12
04:07
1107
1108
1175
102
TEMMERMAN, PETER
29
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:19
0:41:12
04:07
1106
1107
1174
103
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
60
Senior masc C. A. Benissa
0:41:22
0:41:22
04:08
1105
1106
1145
104
CUELLO I PERELLÓ, FEDERICO
61
Senior masc C. A. La Xara
0:41:26
0:41:20
04:08
1104
1105
1144
105
OLLER JULIA, FRANCISCO ABEL
30
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:41:28
0:41:27
04:09
1103
1104
1173
106
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
31
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:34
0:41:28
04:09
1102
1103
1172
107
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
62
Senior masc C. A. Benissa
0:41:35
0:41:21
04:08
1101
1102
1143
108
VENGUT MOLL, HECTOR
63
Senior masc Independent
0:41:39
0:41:33
04:09
1100
1101
1142
109
ESTRUGO PARDO, JUAN MIGUEL
64
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:41:41
0:41:33
04:09
1099
1100
1141
110
ALACID BELMONTE, EMILIO JESUS
65
Senior masc Independent
0:41:42
0:41:28
04:09
0
0
0
111
MIHAITA IONUT, DAMIAN
66
Senior masc Independent
0:41:45
0:41:37
04:10
1098
1099
1140
112
TORRES OLIVER, XAVI
67
Senior masc C. A. Gata
0:41:46
0:41:29
04:09
1097
1098
1139
113
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
68
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:54
0:41:46
04:11
1096
1097
1138
114
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
2
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:41:56
0:41:53
04:11
1095
1096
1199
115
FERRANDO TALENS, JOSE
32
Veterans A masc Independent
0:41:58
0:41:52
04:11
1094
1095
1171
116
HARRIS, BRIAN
3
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:42:00
0:41:54
04:12
1093
1094
1198
117
SIGALAT MARTI, ELOY
33
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:00
0:41:53
04:11
1092
1093
1170
118
GARRIGÓS GÓMEZ, JUAN ENRIQUE
69
Senior masc Independent
0:42:00
0:41:50
04:11
1091
1092
1137
119
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
70
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:42:05
0:41:54
04:11
1090
1091
1136
120
TORRO PENADES, GONZALO
71
Senior masc C. A. Dulce Bebe - Ontinyent
0:42:07
0:42:06
04:13
1089
1090
1135
121
RUIZ COSTA, ANTONIO
72
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:42:08
0:41:30
04:09
1088
1089
1134
122
GRANIZO PONCE, JAVIER
9
Veterans B masc C. A. Promesas Villena
0:42:08
0:42:05
04:13
0
0
0
123
FAUS CERDÀ, DAVID
73
Senior masc G. A. Teuladí
0:42:09
0:41:47
04:11
1087
1088
1133
124
CAÑETE COBOS, FRANCISCO
34
Veterans A masc Independent
0:42:11
0:41:56
04:12
0
0
0
125
GASCON TUR, MANUEL
74
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:13
0:42:00
04:12
1086
1087
1132
126
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
35
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:13
0:42:00
04:12
1085
1086
1169
127
GALLART GUARINOS, ANTONIO
75
Senior masc C. Hàndbol Riola
0:42:15
0:42:10
04:13
1084
1085
1131
128
VIDAL MATZANKE, ANTONIO
76
Senior masc C. Triatló Oliva
0:42:16
0:42:06
04:13
0
0
0
129
MARTINEZ VIVES, LUIS
77
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:42:17
0:42:13
04:13
1083
1084
1130
130
DIAZ ARMENTA, ANDRES
78
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:20
0:42:14
04:13
1082
1083
1129
131
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
79
Senior masc Independent
0:42:22
0:42:14
04:13
1081
1082
1128
132
VELLÓ BERTOMEU, JOSÉ EMILIO
36
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:42:23
0:42:18
04:14
1080
1081
1168
133
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:42:23
0:42:11
04:13
1079
1199
1200
134
LOPEZ LURBE, FERNANDO
80
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:24
0:42:17
04:14
1078
1080
1127
135
SAPENA SEGARRA, JOSEP
10
Veterans B masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:28
0:42:19
04:14
1077
1079
1192
136
SALVA DIEGO, JAUME
81
Senior masc Independent
0:42:29
0:42:26
04:15
1076
1078
1126
137
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
82
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:42:30
0:42:12
04:13
1075
1077
1125
138
GIMENEZ JIMENEZ, DANIEL
83
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:31
0:42:23
04:14
1074
1076
1124
139
RENU MARTINEZ, ALBERTO
84
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:32
0:42:25
04:14
1073
1075
1123
140
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
37
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:42:33
0:42:23
04:14
1072
1074
1167
141
JAREÑO RODRÍGUEZ, BERNARDO
11
Veterans B masc C. E. Tavernes de la Valldigna
0:42:33
0:42:15
04:14
1071
1073
1191
142
FUSTER MILLET, DAVID
85
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:42:33
0:42:22
04:14
1070
1072
1122
143
RUBIO RIBERA, VICENT
12
Veterans B masc C. A. Cent Peus
0:42:41
0:42:37
04:16
1069
1071
1190
144
MUÑOZ TORREGROSA, FRANCISCO
38
Veterans A masc C. A. Dianium
0:42:46
0:42:39
04:16
1068
1070
1166
145
DAYDAY DAYDAY, YESSIN
86
Senior masc Independent
0:42:48
0:42:45
04:17
1067
1069
1121
146
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
2
Senior fem C. A. Llebeig Xàbia
0:42:49
0:42:43
04:16
1066
1198
1200
147
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
87
Senior masc C. A. Corremundos
0:42:50
0:42:47
04:17
0
0
0
148
MULET DIEGO, VICENT
39
Veterans A masc C. A. Gata
0:42:52
0:42:31
04:15
1065
1068
1165
149
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
88
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:42:52
0:42:43
04:16
1064
1067
1120
150
VICENS MARQUEZ, LUIS
40
Veterans A masc Independent
0:42:55
0:42:48
04:17
1063
1066
1164
151
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
89
Senior masc Independent
0:43:01
0:42:24
04:14
1062
1065
1119
152
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
41
Veterans A masc C. A. La Faixa
0:43:02
0:42:52
04:17
1061
1064
1163
153
BLANCO MARTI, JUAN RAMON
90
Senior masc Independent
0:43:03
0:42:39
04:16
1060
1063
1118
154
PELLICER LLOPIS, ENRIC
91
Senior masc C. A. l' Espenta
0:43:09
0:42:25
04:15
1059
1062
1117
155
MORA PEREZ, JORGE
92
Senior masc Independent
0:43:11
0:41:11
04:07
1058
1061
1116
156
MARTI PUIG, ANDRES
93
Senior masc C. A. Xeresa
0:43:12
0:42:52
04:17
1057
1060
1115
157
DÍEZ LAPEÑA, RAÚL
94
Senior masc Independent
0:43:14
0:43:08
04:19
1056
1059
1114
158
MAHIQUES FORNES, MONICA
2
Veterans A fem Independent
0:43:15
0:43:10
04:19
1055
1197
1199
159
MORENO MARI, DANIEL
95
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:43:16
0:42:43
04:16
1054
1058
1113
160
GARCIA RUIZ, VICTOR
96
Senior masc Independent
0:43:17
0:43:02
04:18
1053
1057
1112
161
CERVERA PERLES, JAVIER
97
Senior masc C. A. Xe Espereu-me
0:43:17
0:42:49
04:17
1052
1056
1111
162
CALLE REDONDO, CARLOS ANTONIO
98
Senior masc C. A. Altea
0:43:17
0:43:10
04:19
0
0
0
163
KOVAL SZUMIC, MYKHAYLO
99
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:43:18
0:42:55
04:18
1051
1055
1110
164
COMPANY PUIG, PASCUAL
42
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:43:19
0:42:56
04:18
1050
1054
1162
165
VIDAL PALOMARES, JUAN RAMON
43
Veterans A masc Independent
0:43:23
0:43:09
04:19
1049
1053
1161
166
BRACKEZ, RUBEN
100
Senior masc Independent
0:43:24
0:43:11
04:19
1048
1052
1109
167
PEIRO SABATER, OLIVIA
3
Veterans A fem C. A. Safor - Cafemax
0:43:24
0:43:07
04:19
1047
1196
1198
168
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
44
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:43:24
0:43:04
04:18
1046
1051
1160
169
TORRES GONZALEZ, FRANCISCO
13
Veterans B masc Independent
0:43:27
0:43:18
04:20
0
0
0
170
BAZAGA SANCHEZ, RUBEN
101
Senior masc Independent
0:43:34
0:43:25
04:20
1045
1050
1108
171
MARCH ESCUDERO, JAUME
102
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:43:41
0:43:27
04:21
1044
1049
1107
172
IVARS GINER, FRANCISCO
14
Veterans B masc Independent
0:43:41
0:43:34
04:21
1043
1048
1189
173
TAVERNER BALLESTER, OSCAR
103
Senior masc Independent
0:43:42
0:43:29
04:21
1042
1047
1106
174
HERNAN RODRIGUEZ, NICOLAS
104
Senior masc Independent
0:43:42
0:42:36
04:16
1041
1046
1105
175
BROTONS VALOR, RAFA
105
Senior masc Independent
0:43:42
0:43:30
04:21
1040
1045
1104
176
MIRETE MARTINEZ, VICENTE
106
Senior masc Independent
0:43:43
0:43:16
04:20
1039
1044
1103
177
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
45
Veterans A masc C. A. Altea
0:43:44
0:43:36
04:22
1038
1043
1159
178
NARANJO BERENGUER, JACINTO
107
Senior masc C. A. Benidorm
0:43:45
0:43:37
04:22
1037
1042
1102
179
SELLENS ESCRIVA, FRANCESC
46
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:43:50
0:43:14
04:20
1036
1041
1158
180
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
15
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:43:50
0:43:46
04:23
1035
1040
1188
181
FORTES DIAZ, AGUSTIN
108
Senior masc C. de Rem Denia
0:43:54
0:43:46
04:23
1034
1039
1101
182
PASTOR CALABUIG, JAVIER
109
Senior masc Independent
0:43:57
0:43:57
04:24
1033
1038
1100
183
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
47
Veterans A masc C. de Rem Denia
0:43:57
0:43:49
04:23
1032
1037
1157
184
BARCELÓ RÍOS, JAIME
110
Senior masc C. A. Apol·ana
0:43:59
0:43:54
04:24
1031
1036
1099
185
GOMEZ MARTINEZ, CRISTINA
3
Senior fem C. A. Benidorm
0:44:03
0:43:57
04:24
1030
1195
1199
186
AVARGUEZ MOLL, JUAN CARLOS
111
Senior masc Independent
0:44:04
0:43:54
04:23
0
0
0
187
DIEGO ROSELLO, JOSE FRANCISCO
112
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:44:07
0:43:50
04:23
1029
1035
1098
188
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
48
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:44:08
0:43:50
04:23
1028
1034
1156
189
SABAUT, ALAIN
49
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:44:09
0:43:59
04:24
1027
1033
1155
190
LOPEZ PRIETO, ANGEL
16
Veterans B masc Independent
0:44:13
0:44:07
04:25
0
0
0
191
IZQUIERDO MARI, DAVID
113
Senior masc Independent
0:44:16
0:43:52
04:23
1026
1032
1097
192
SOLER SALCEDO, ENRIQUE
50
Veterans A masc Independent
0:44:16
0:43:32
04:21
1025
1031
1154
193
SANZ LLOPIS, DANIEL
114
Senior masc Independent
0:44:17
0:44:10
04:25
1024
1030
1096
194
BERTOMEU ROMERO, OLIVER
115
Senior masc Independent
0:44:17
0:43:44
04:22
0
0
0
195
ABELLAN MORENO, SINDO
51
Veterans A masc C. A. La Xara
0:44:18
0:44:05
04:25
1023
1029
1153
196
ZARAGOZÍ MULET, JUAN
116
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:20
0:44:07
04:25
1022
1028
1095
197
BUIGUES MESTRE, MARTIN
117
Senior masc C. A. Corremundos
0:44:24
0:43:31
04:21
1021
1027
1094
198
DONDERIS SERRA, JAIME
118
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:44:25
0:44:14
04:25
1020
1026
1093
199
ESCRIVA CANOVES, XIMO
17
Veterans B masc C. A. Miramar Fent Cames
0:44:26
0:43:47
04:23
1019
1025
1187
200
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
52
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:44:30
0:44:09
04:25
1018
1024
1152
SOM ESPORT : Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves