Circuit a peu Marina Alta 2011

XV CURSA VILA DE BENISSA (9,2 Km)
9 de juny de 2012

9a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2012
Organitza:
Regidoria d' Esports Ajuntament de Benissa - C. A. Benissa


CLASSIFICACIÓ GENERAL XV CURSA VILA DE BENISSA
Clasificación General XV Cursa Vila de Benissa

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com

InscripcionsCLASSIFICACIONS
IniciINICI
CategoriesCATEGORIES
ReglamentREGLAMENT

SANCIONS   + Info >>

Els següents dorsals sancionats pel Circuit han perdut el dret a classificació i obsequi final.
31-258-340-480-507-551-652-897-945-1018-2218-2219-
2242-2246-2288-2423-2469-2587-2606-2639-2658-2705-
2744



Següent Últim

Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
Real
T/ Km
Real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
CARDONA TORRES, IGNACIO
1
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:31:17
0:31:16
03:24
1400
1400
1400
2
MARCO ARROYO, RUBEN
2
Senior masc
C. A. Benidorm
0:31:56
0:31:56
03:28
0
0
0
3
CABALLERO PIERNAS, RUBÉN
3
Senior masc
C. A. Benidorm
0:32:05
0:32:05
03:29
0
0
0
4
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
4
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:32:21
0:32:20
03:31
1399
1399
1399
5
DAYDAY, MOHAMED SAID
5
Senior masc
C. A. Dianium
0:32:27
0:32:26
03:32
1398
1398
1398
6
SOLER GINESTAR, SERGI
6
Senior masc
C. A. Ondara
0:32:32
0:32:32
03:32
1397
1397
1397
7
SOLER LLIDÓ, ANTONIO
7
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:44
0:32:44
03:33
1396
1396
1396
8
CABEZAS GARCÍA, AITOR
8
Senior masc
Independent
0:33:08
0:33:08
03:36
0
0
0
9
MCKOY, VINCENT
1
Veterans A masc
C. A. Triatló La Vila
0:33:18
0:33:18
03:37
1395
1395
1400
10
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
2
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:33:42
0:33:41
03:40
1394
1394
1399
11
VIDAL BATALLER, DIEGO
3
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:33:43
0:33:42
03:40
1393
1393
1398
12
PERNA SERRA, ANTHONY
9
Senior masc
C. Córrer Piles
0:33:47
0:33:46
03:40
1392
1392
1395
13
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
10
Senior masc
C. A. El Faro
0:33:51
0:33:50
03:41
1391
1391
1394
14
RAMIREZ MULET, PABLO
11
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:33:51
0:33:47
03:40
1390
1390
1393
15
RICO CACERES, RAUL
12
Senior masc
C. E. Colivenc
0:33:59
0:33:58
03:42
0
0
0
16
FERRER BALLESTER, FERNANDO
13
Senior masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:34:08
0:34:08
03:43
1389
1389
1392
17
IBÁÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
14
Senior masc
C. A. Benidorm
0:34:15
0:34:15
03:43
1388
1388
1391
18
BOU SOLIVA, JESUS
15
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:34:17
0:34:16
03:43
1387
1387
1390
19
GARCIA REIG, PERE LLUIS
16
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:34:38
0:34:36
03:46
1386
1386
1389
20
RODRIGUEZ LOPEZ, RAUL
1
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:52
0:34:51
03:47
1385
1385
1400
21
GASCON TUR, MANUEL
17
Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:56
0:34:56
03:48
1384
1384
1388
22
CAMARENA AGUT, VICENT
4
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:34:56
0:34:56
03:48
1383
1383
1397
23
SELLENS CASANOVA, JUAN
5
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:35:06
0:35:06
03:49
1382
1382
1396
24
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
18
Senior masc
C. A. Xeresa
0:35:12
0:35:10
03:49
1381
1381
1387
25
DOMENE FLUIXÁ, GABRIEL
19
Senior masc
Independent
0:35:13
0:35:12
03:50
0
0
0
26
VERDU GARCIA, DAVID
20
Senior masc
Independent
0:35:14
0:35:13
03:50
0
0
0
27
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
6
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:35:14
0:35:13
03:50
1380
1380
1395
28
CUELLO SANTACREU, JUAN FRANCISCO
21
Senior masc
C. A. Benissa
0:35:23
0:35:22
03:51
1379
1379
1386
29
RENÚ JORNET, GUILLERMO
22
Senior masc
Independent
0:35:53
0:35:50
03:54
1378
1378
1385
30
BISQUERT CARDONA, IVAN
23
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:55
0:35:48
03:54
1377
1377
1384
31
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
1
Veterans B masc
C. E. El Portell
0:35:56
0:35:53
03:54
1376
1376
1400
33
JIMÉNEZ CARAVACA, MANUEL
24
Senior masc
C. A. Dianium
0:36:02
0:35:58
03:55
1375
1375
1383
34
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Dianium
0:36:05
0:36:03
03:55
1374
1400
1400
35
BOUCHLOUCH, HICHAM
25
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:06
0:36:05
03:55
1373
1374
1382
36
APARISI I CARRIÓ, VICENT
26
Senior masc
C. A. Ondara
0:36:07
0:36:06
03:55
1372
1373
1381
37
CABRERA LOPEZ, CARLOS
27
Senior masc
C. A. Benissa
0:36:08
0:36:07
03:56
0
0
0
38
VERGARA MIRALLES, VICTOR M.
28
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:10
0:36:08
03:56
1371
1372
1380
39
RIVERO PÉREZ, MIGUEL ANGEL
29
Senior masc
C. A. Altea
0:36:12
0:36:09
03:56
1370
1371
1379
40
RUIZ ARCADIO, PABLO
7
Veterans A masc
C. A. Triatló La Vila
0:36:17
0:36:16
03:57
0
0
0
41
TOMÀS JORNET, JASON
2
Juvenil masc
C. A. Bèlgida
0:36:18
0:36:16
03:57
1369
1370
1399
42
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
2
Veterans B masc
C. A. Calygat.com
0:36:25
0:36:24
03:58
1368
1369
1399
43
DE JUAN DEVESA, VICENT
3
Veterans B masc
Independent
0:36:25
0:36:23
03:57
1367
1368
1398
44
PÉREZ SOLER, EMILI
4
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:36:26
0:36:24
03:58
1366
1367
1397
45
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
30
Senior masc
C. A. Benissa
0:36:28
0:36:25
03:58
1365
1366
1378
46
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
8
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:36:35
0:36:34
03:59
1364
1365
1394
47
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
31
Senior masc
C. A. Dianium
0:36:37
0:36:36
03:59
1363
1364
1377
48
MORA PEREZ, RAUL
32
Senior masc
Independent
0:36:40
0:36:35
03:59
1362
1363
1376
49
ASIK, REECE DANIEL
3
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:36:43
0:36:42
03:59
1361
1362
1398
50
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
33
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:36:44
0:36:41
03:59
1360
1361
1375
51
MORANT MARTINEZ, ANTONIO
34
Senior masc
Independent
0:36:45
0:36:41
03:59
1359
1360
1374
52
MORENO AGUADO, FRANCISCO
35
Senior masc
C. A. Dianium
0:36:46
0:36:42
03:59
1358
1359
1373
53
SALVA RODRIGUEZ, JORGE
4
Juvenil masc
C. A. Gata
0:36:47
0:36:44
04:00
1357
1358
1397
54
LAHMAMI , BADREDDINE
36
Senior masc
C. A. Gata
0:36:47
0:36:42
03:59
1356
1357
1372
55
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
37
Senior masc
C. A. Dianium
0:36:51
0:36:45
04:00
1355
1356
1371
56
MAS LEYDA, VICENT
38
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:51
0:36:51
04:00
1354
1355
1370
57
BRACKEZ, RUBÉN
39
Senior masc
C. A. Corremundos
0:36:55
0:36:54
04:01
1353
1354
1369
58
ESCRIVA MIRET, DAVID
40
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:36:55
0:36:54
04:01
1352
1353
1368
59
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
41
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:55
0:36:54
04:01
1351
1352
1367
60
SIMÓ COSTA, CARLOS
9
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:36:56
0:36:55
04:01
1350
1351
1393
61
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
10
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:36:57
0:36:49
04:00
1349
1350
1392
62
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
42
Senior masc
C. A. La Xara
0:36:57
0:36:54
04:01
1348
1349
1366
63
JULIÀ SANESTEBAN, SANTIAGO
11
Veterans A masc
C. A. Bèlgida
0:36:57
0:36:45
04:00
1347
1348
1391
64
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
43
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:36:58
0:36:48
04:00
1346
1347
1365
65
MASANET SANCHO, ANTONIO
12
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:36:59
0:36:58
04:01
1345
1346
1390
66
ASENSIO PARRA, RAMON
13
Veterans A masc
C. A. El Faro
0:37:00
0:36:56
04:01
1344
1345
1389
67
MORATÓ MAYANS, KIKO
44
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:37:06
0:36:57
04:01
1343
1344
1364
68
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
5
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:11
0:37:08
04:02
1342
1343
1396
69
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
45
Senior masc
C. A. Benissa
0:37:13
0:37:12
04:03
1341
1342
1363
70
BARCELO RIOS, JAIME
46
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:37:16
0:37:14
04:03
1340
1341
1362
71
BENITEZ GARCIA, DAVID
47
Senior masc
Independent
0:37:22
0:37:18
04:03
0
0
0
72
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
14
Veterans A masc
C. A. SaforMarina
0:37:25
0:37:19
04:03
1339
1340
1388
73
MUSTE GUERRERO, JORGE
48
Senior masc
C. A. Agullent
0:37:25
0:37:14
04:03
1338
1339
1361
74
GRAU ESTRUCH, OSCAR
49
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:37:28
0:37:24
04:04
1337
1338
1360
75
GALLART GUARINOS, TONI
50
Senior masc
C. Hàndbol Riola
0:37:30
0:37:25
04:04
1336
1337
1359
76
HUNTER, ALAN
6
Veterans B masc
C. A. Costa Blanca Striders
0:37:31
0:37:21
04:04
0
0
0
77
PERALTA SAN ROSENDO, PABLO
15
Veterans A masc
C. Tenis Gandia
0:37:32
0:37:29
04:04
0
0
0
78
POMARES SANCHEZ, JAIRO MANUEL
51
Senior masc
Independent
0:37:34
0:37:29
04:05
1335
1336
1358
79
DIAZ LORENZO, GUILLERMO
16
Veterans A masc
C. A. Altea
0:37:35
0:37:32
04:05
0
0
0
80
VALLÉS SENDÍN, JUAN JOSÉ
52
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:42
0:37:36
04:05
1334
1335
1357
81
ANDRES MARTIN, JUAN MANUEL
53
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:42
0:37:37
04:05
1333
1334
1356
82
PÉREZ GONZÁLEZ, FRANCISCO JOSÉ
54
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:37:43
0:37:34
04:05
1332
1333
1355
83
TORMO GARCIA, ISIDRO SALVADOR
55
Senior masc
Independent
0:37:43
0:37:40
04:06
1331
1332
1354
84
VITORIA MIÑANA, ANGEL
17
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:37:44
0:37:36
04:05
1330
1331
1387
85
MIHAITA IONUT, DAMIAN
56
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:37:44
0:37:37
04:05
1329
1330
1353
86
ANDREI DANIEL, DAMIAN
57
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:37:44
0:37:37
04:05
1328
1329
1352
87
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
18
Veterans A masc
C. A. Cap i Cua
0:37:47
0:37:41
04:06
1327
1328
1386
88
SALA FERRER., CARMEN
2
Veterans B fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:37:48
0:37:46
04:06
0
0
0
89
PONS AUSINA, JAVIER
58
Senior masc
Independent
0:37:50
0:37:44
04:06
0
0
0
90
MORA PEREZ, JORGE
59
Senior masc
Independent
0:37:53
0:37:39
04:06
1326
1327
1351
91
ALVAREZ BORRÀS, RAMON
60
Senior masc
G. E. Muntanya Benifairó
0:37:53
0:37:50
04:07
1325
1326
1350
92
MORATA VIDAL, DAVID
61
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:37:53
0:37:53
04:07
1324
1325
1349
93
GOMAR TORMO, JOAN
62
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:37:55
0:37:53
04:07
1323
1324
1348
94
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
63
Senior masc
C. A. Independents de la Marina
0:38:01
0:37:52
04:07
1322
1323
1347
95
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
64
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:38:06
0:37:58
04:08
1321
1322
1346
96
FULLANA VIVES, MATÍAS
65
Senior masc
Independent
0:38:10
0:38:06
04:09
1320
1321
1345
97
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
19
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:38:13
0:38:02
04:08
1319
1320
1385
98
FUSTER MILLET, DAVID
66
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:38:15
0:38:06
04:08
1318
1319
1344
99
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
67
Senior masc
C. A. La Faixa
0:38:19
0:38:12
04:09
1317
1318
1343
101
CAÑETE COBOS, FRANCISCO
20
Veterans A masc
Independent
0:38:20
0:38:12
04:09
0
0
0
102
TUR CABRERA, JOSE RAMÓN
68
Senior masc
C. A. Benissa
0:38:20
0:38:17
04:10
1316
1317
1342
103
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
69
Senior masc
C. A. Benissa
0:38:20
0:38:16
04:10
1315
1316
1341
104
DIAZ ARMENTA, ANDRES
70
Senior masc
C. A. Benidorm
0:38:20
0:38:19
04:10
1314
1315
1340
105
ROCA MARIANO, JOSE
21
Veterans A masc
Independent
0:38:25
0:38:17
04:10
1313
1314
1384
106
FORNÉS MALONDA, VICTOR
71
Senior masc
C. A. Corremundos
0:38:29
0:38:25
04:11
1312
1313
1339
107
ORCAJADA MARTINEZ, ANTONIO
72
Senior masc
C. A. Altea
0:38:32
0:38:29
04:11
1311
1312
1338
108
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
22
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:38:36
0:38:36
04:12
1310
1311
1383
109
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
73
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:38:40
0:38:32
04:11
1309
1310
1337
110
FERRER BALLESTER, MIGUEL
74
Senior masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:38:40
0:38:31
04:11
1308
1309
1336
111
TORRES OLIVER, JUAN JAIME
23
Veterans A masc
C. A. Gata
0:38:41
0:38:34
04:12
1307
1308
1382
112
GREGORI HORTELANO, GUILLERMO
75
Senior masc
Independent
0:38:46
0:38:41
04:12
1306
1307
1335
113
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
24
Veterans A masc
C. A. Altea
0:38:48
0:38:44
04:13
1305
1306
1381
114
ORTS MILLET, FRANCISCO
76
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:38:50
0:38:32
04:11
1304
1305
1334
115
MAHIQUES FORNES, VICENT
25
Veterans A masc
C. A. Nutrident
0:38:55
0:38:52
04:13
0
0
0
116
TUR CABRERA, JUAN JOSÉ
77
Senior masc
C. A. Benissa
0:38:56
0:38:50
04:13
1303
1304
1333
117
MENGUAL MARTINEZ, JUAN VICENTE
78
Senior masc
Independent
0:38:57
0:38:54
04:14
1302
1303
1332
118
MAHIQUES FORNES, MONICA
1
Veterans A fem
C. A. Safor - Cafemax
0:38:57
0:38:55
04:14
1301
1399
1400
119
BARBA TEBAR, ENRIQUE
79
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:39:03
0:38:55
04:14
1300
1302
1331
120
ALONSO PEREZ, DANIEL
80
Senior masc
C. A. Gata
0:39:04
0:38:53
04:14
1299
1301
1330
121
PEDRO PEDRÓS, FRANCISCO
81
Senior masc
C. A. Gata
0:39:04
0:38:54
04:14
1298
1300
1329
122
GAVILA MIÑANA, JESUS
7
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:05
0:39:03
04:15
1297
1299
1395
123
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
26
Veterans A masc
C. A. La Xara
0:39:07
0:39:04
04:15
1296
1298
1380
124
SUÑER GINER, LUIS
82
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:39:08
0:38:59
04:14
1295
1297
1328
125
MONFORT CASELLES, JAIME
8
Veterans B masc
C. A. Cametes Spat
0:39:09
0:38:54
04:14
1294
1296
1394
126
SESE VIVES, JOSE VICENTE
27
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:39:09
0:38:54
04:14
1293
1295
1379
127
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
28
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:11
0:39:11
04:16
1292
1294
1378
128
ROMÁN VILLALTA, ENRIQUE
29
Veterans A masc
Independent
0:39:12
0:39:07
04:15
1291
1293
1377
129
CAZALLA GARCIA, JOSE VICENTE
83
Senior masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:39:12
0:39:09
04:15
1290
1292
1327
130
BOU ESCRIVÁ, LLUIS
84
Senior masc
Independent
0:39:13
0:38:58
04:14
1289
1291
1326
131
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
9
Veterans B masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:13
0:39:03
04:15
1288
1290
1393
132
ROSILLO PEÑALVER, JAVIER
85
Senior masc
C. A. Benidorm
0:39:13
0:39:07
04:15
1287
1289
1325
133
CASTILLO COQUE, JORGE
86
Senior masc
C. A. Dianium
0:39:18
0:39:18
04:16
1286
1288
1324
134
TAVERNER BALLESTER, OSCAR
87
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:39:19
0:38:49
04:13
1285
1287
1323
135
VIDAL BAÑULS, CARMELO
30
Veterans A masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:25
0:39:19
04:16
1284
1286
1376
136
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
31
Veterans A masc
C. A. Altea
0:39:27
0:39:26
04:17
0
0
0
137
PEIRO PERELLO, VICENTE
88
Senior masc
Independent
0:39:28
0:39:21
04:17
1283
1285
1322
138
RUBIO ALARCON, PILAR
1
Senior fem
C. A. Altea
0:39:30
0:39:29
04:18
1282
1398
1400
139
CASELLES PEDRO, JOSE
32
Veterans A masc
C. A. Gata
0:39:30
0:39:23
04:17
1281
1284
1375
140
CANO ANTUNEZ, ANTONIO
89
Senior masc
C. A. Corremundos
0:39:31
0:39:25
04:17
1280
1283
1321
141
MARTÍN PRIETO, PEDRO
33
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:32
0:39:29
04:18
1279
1282
1374
142
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
90
Senior masc
C. A. Gata
0:39:32
0:39:22
04:17
1278
1281
1320
143
PALMER ESTEVAN, DAVID
91
Senior masc
Independent
0:39:32
0:39:17
04:16
0
0
0
144
BARRERO LÓPEZ, FRANCISCO
92
Senior masc
C. A. Ondara
0:39:33
0:39:22
04:17
1277
1280
1319
145
MOCHOLI OLTRA, JOSE VICENTE
93
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:39:34
0:39:24
04:17
1276
1279
1318
146
MARTIN-ALBO GARCIA DE LA REINA, ANTONIO
34
Veterans A masc
Independent
0:39:37
0:39:30
04:18
1275
1278
1373
147
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
94
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:39:43
0:39:22
04:17
1274
1277
1317
148
BANYULS PINEDA, JOAN BAUTISTA
35
Veterans A masc
Independent
0:39:44
0:39:35
04:18
1273
1276
1372
149
HARRIS, BRIAN
1
Veterans C masc
C. A. El Faro
0:39:44
0:39:37
04:18
1272
1275
1400
150
ESTEBAN BLAY, RICARDO
95
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:39:44
0:39:38
04:18
1271
1274
1316
151
IVARS BERTOMEU, JAUME
96
Senior masc
C. A. Benissa
0:39:44
0:39:39
04:19
1270
1273
1315
152
MARTINEZ BERNALDEZ, JOSE
97
Senior masc
C. A. Xeresa
0:39:44
0:39:31
04:18
1269
1272
1314
153
SAMPER MORATÓ, JOSÉ VICENTE
36
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:39:45
0:39:36
04:18
0
0
0
154
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
37
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:39:50
0:39:46
04:19
1268
1271
1371
155
MENGUAL SERRA, VICENT
10
Veterans B masc
C. A. Safor - Cafemax
0:39:50
0:39:48
04:20
1267
1270
1392
156
ROCHER SASTRE, FERNANDO
38
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:39:51
0:39:37
04:18
1266
1269
1370
157
PEREZ BAÑULS, JUANJO
39
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:39:51
0:39:43
04:19
1265
1268
1369
158
CERVERA TUR, TONI
40
Veterans A masc
C. A. Els Oliveros
0:39:51
0:39:40
04:19
1264
1267
1368
159
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
98
Senior masc
C. Córrer Xeraco
0:39:54
0:39:44
04:19
1263
1266
1313
160
PALLARES MONZO, SERGI
99
Senior masc
C. A. SaforMarina
0:39:56
0:39:46
04:19
1262
1265
1312
161
DI TRANA, MARCO
41
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:39:57
0:39:52
04:20
1261
1264
1367
162
JORRO RAMON, JORDI
100
Senior masc
C. A. Dianium
0:39:57
0:39:53
04:20
1260
1263
1311
163
ONDOÑO FERNANDEZ, JUAN
42
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:39:58
0:39:57
04:21
1259
1262
1366
164
FRANCES COMES, VICENT
101
Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:02
0:39:36
04:18
1258
1261
1310
165
FERNÁNDEZ GARCÍA, VÍCTOR MANUEL
43
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:02
0:39:37
04:18
1257
1260
1365
166
POQUET GINESTAR, AITOR
5
Juvenil masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:02
0:39:37
04:18
1256
1259
1396
167
CALDERÓN QUILLE, JUAN CARLOS
102
Senior masc
C. A. Dianium
0:40:04
0:39:58
04:21
1255
1258
1309
168
MANZANO ROMERO, MANUEL
44
Veterans A masc
Independent
0:40:05
0:40:02
04:21
0
0
0
169
MARTÍ ALBIÑANA, JOSÉ VICENTE
11
Veterans B masc
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:40:06
0:40:03
04:21
1254
1257
1391
170
ALABAU MARTÍ, LAURA
2
Veterans A fem
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:40:06
0:40:03
04:21
1253
1397
1399
171
GRIMALT ROSELLO, JOSE LUIS
45
Veterans A masc
Independent
0:40:06
0:39:58
04:21
0
0
0
172
GUZMÁN ARTEAGA, SANTIAGO
2
Veterans C masc
Independent
0:40:07
0:39:58
04:21
0
0
0
173
CORRAL LOPEZ, ANDRES
46
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:40:08
0:40:01
04:21
1252
1256
1364
174
SANCHIS MENGUAL, JOSE
47
Veterans A masc
Independent
0:40:11
0:40:02
04:21
1251
1255
1363
175
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
103
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:40:14
0:40:00
04:21
1250
1254
1308
176
VIDAL MARTINEZ, FERMIN
104
Senior masc
C. A. Montaverner
0:40:15
0:39:52
04:20
0
0
0
177
PONS NAVARRO, BARTO
48
Veterans A masc
C. A. Triatló La Vila
0:40:16
0:40:07
04:22
0
0
0
178
LORENTE RICART, TONI
49
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:40:16
0:40:14
04:22
1249
1253
1362
179
MOLINA HENAREJOS, JOSÉ MANUEL
105
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:19
0:40:06
04:22
1248
1252
1307
180
CISCAR NALDA, SALVADOR
106
Senior masc
C. Córrer Piles
0:40:20
0:40:08
04:22
1247
1251
1306
181
DONET MOLIO, JUAN
50
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:20
0:40:18
04:23
1246
1250
1361
182
ESCRIVA ROSELLO, JORDI
107
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:40:24
0:40:13
04:22
1245
1249
1305
183
SARRIO ORENGO, DAVID
108
Senior masc
Independent
0:40:24
0:40:09
04:22
1244
1248
1304
184
NAVARRO PINTO, JOSÉ AUGUSTO
51
Veterans A masc
Independent
0:40:24
0:40:06
04:22
1243
1247
1360
185
CHAFER ABRERA, JUANSA
109
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:40:26
0:40:18
04:23
1242
1246
1303
186
GRIMA GUTIERREZ, JORGE
110
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:40:26
0:40:19
04:23
1241
1245
1302
187
SERVER SERVER, RAUL
111
Senior masc
Independent
0:40:27
0:40:13
04:22
1240
1244
1301
188
CRUZ FUENTES, MANU
112
Senior masc
Independent
0:40:30
0:39:39
04:19
0
0
0
189
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
113
Senior masc
C. A. Ondara
0:40:31
0:40:12
04:22
1239
1243
1300
190
GINER LLAVADOR, SANTIAGO
114
Senior masc
C. A. Benissa
0:40:31
0:40:28
04:24
1238
1242
1299
191
DOMÉNECH DURÁ, JUAN
115
Senior masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:40:33
0:40:23
04:23
1237
1241
1298
192
MURILLO LLERGO, MIGUEL
52
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:33
0:40:26
04:24
1236
1240
1359
193
MUT MORANT, JOSE ANTONIO
53
Veterans A masc
C. A. La Xara
0:40:34
0:40:16
04:23
1235
1239
1358
194
ABELLÁN MORENO, SINDO
54
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:40:37
0:40:32
04:24
1234
1238
1357
195
LOPEZ TORNERO, TOMAS JOSE
116
Senior masc
C. A. Gym Plaza Calpe
0:40:37
0:39:59
04:21
1233
1237
1297
196
MORERA MEZQUIDA, JOSE ANTONIO
117
Senior masc
C. A. Ondara
0:40:38
0:40:27
04:24
1232
1236
1296
197
GARCIA MASCARELL, DAVID
118
Senior masc
C. C. A quina mala hora
0:40:40
0:40:01
04:21
1231
1235
1295
198
CASTELLANO CUBILES, RAFA
119
Senior masc
Independent
0:40:40
0:40:18
04:23
1230
1234
1294
199
PONS ROSELLO, VICENT
120
Senior masc
Independent
0:40:41
0:40:25
04:24
1229
1233
1293
200
CARRIO MOLINA, TONI
121
Senior masc
Independent
0:40:41
0:40:19
04:23
1228
1232
1292
201
GARCIA VALENZUELA, JOSE MANUEL
122
Senior masc
C. A. Gym Plaza Calpe
0:40:42
0:40:30
04:24
1227
1231
1291
202
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
55
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:40:43
0:40:38
04:25
1226
1230
1356
203
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
56
Veterans A masc
C. de Rem Denia
0:40:43
0:40:30
04:24
1225
1229
1355
204
MORATAL PELLICER, FERNANDO
57
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:40:44
0:40:31
04:24
1224
1228
1354
205
GINER FERRANDO, JOSEP MANEL
123
Senior masc
C. A. Ondara
0:40:44
0:40:34
04:25
1223
1227
1290
206
VELAYOS GARCINUÑO, EMILIO
12
Veterans B masc
Independent
0:40:47
0:40:35
04:25
1222
1226
1390
207
LLORCA TAUSTE, EMILI
124
Senior masc
C. A. SaforMarina
0:40:52
0:40:44
04:26
1221
1225
1289
208
SALVA ESTRUGO, ALVAN
6
Juvenil masc
Independent
0:40:54
0:40:52
04:27
0
0
0
209
IVARS PELLICER, MANUEL
58
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:40:55
0:40:52
04:27
1220
1224
1353
210
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
125
Senior masc
C. A. Corremundos
0:40:58
0:40:38
04:25
1219
1223
1288
211
MERI RODINES, JUAN MIGUEL
59
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:40:59
0:40:49
04:26
1218
1222
1352
212
VICENS MARQUEZ, LLUIS
60
Veterans A masc
C. A. La Xara
0:41:00
0:40:49
04:26
1217
1221
1351
213
GINER CANTO, FRANCISCO JOSE
126
Senior masc
C. A. Benissa
0:41:02
0:40:52
04:27
1216
1220
1287
214
TIRADO SERRANO, ANTONIO
127
Senior masc
C. A. Benidorm
0:41:05
0:40:58
04:27
1215
1219
1286
215
GARCIA BISQUERT, ALEJANDRO
128
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:41:08
0:40:59
04:27
1214
1218
1285
216
PEREZ ARAGONES, ROBERTO
129
Senior masc
C. A. La Nucia
0:41:09
0:40:58
04:27
1213
1217
1284
217
MELERO GARCÍA , DAVID
130
Senior masc
Independent
0:41:10
0:40:58
04:27
0
0
0
218
MORATO RAFET, FRANCISCO
131
Senior masc
C. A. Independents de la Marina
0:41:10
0:40:53
04:27
1212
1216
1283
219
BAS ARGUIJO, JULIO
61
Veterans A masc
Independent
0:41:10
0:40:51
04:26
0
0
0
220
CHORRO CARBONELL, ANTONIO JOAQUIN
62
Veterans A masc
Independent
0:41:10
0:41:05
04:28
1211
1215
1350
221
GARCIA AIS , JOSÉ MANUEL
132
Senior masc
C. A. Corremundos
0:41:11
0:40:52
04:27
1210
1214
1282
222
CECILIA LORITE, JOSE ANTONIO
133
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:11
0:41:03
04:28
1209
1213
1281
223
MORENO MARI, DANIEL
63
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:41:12
0:41:03
04:28
1208
1212
1349
224
PERICAS CAUDELI, IVAN
134
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:41:12
0:41:02
04:28
1207
1211
1280
225
TUR VILLAR, EDUARDO
135
Senior masc
Independent
0:41:12
0:41:04
04:28
1206
1210
1279
226
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
136
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:41:16
0:40:47
04:26
1205
1209
1278
227
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
64
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:41:16
0:40:48
04:26
1204
1208
1348
228
BALLESTER GARCIA, EVA MARIA
3
Veterans A fem
Independent
0:41:17
0:41:11
04:29
1203
1396
1398
229
SÁNCHEZ AZOR, JOSÉ MIGUEL
65
Veterans A masc
Independent
0:41:17
0:41:12
04:29
1202
1207
1347
230
ESCORTELL BOU, JAIME
66
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:18
0:41:10
04:29
1201
1206
1346
231
BUIGUES CARRIÓ, PACO
67
Veterans A masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:18
0:41:03
04:28
1200
1205
1345
232
CATALÁ MARTÍ, XAVI
68
Veterans A masc
C. A. Independents de la Marina
0:41:20
0:41:04
04:28
1199
1204
1344
233
CASTILLO OCHANDO, DIONISIO
13
Veterans B masc
C. A. Cullera
0:41:22
0:41:21
04:30
1198
1203
1389
234
CUENCA AZNAR, SALVADOR
137
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:41:22
0:41:11
04:29
1197
1202
1277
235
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
14
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:41:24
0:41:18
04:29
1196
1201
1388
236
FERRANDO TALENS, JOSE
15
Veterans B masc
G. E. La Carena La Font
0:41:26
0:40:40
04:25
1195
1200
1387
237
SERVER CUESTA, TONI
138
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:41:27
0:40:57
04:27
1194
1199
1276
238
MUÑOZ TORREGROSA, EMILI
69
Veterans A masc
Independent
0:41:27
0:41:16
04:29
1193
1198
1343
239
HASSANI HICHAM, EL HADRY
139
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:28
0:41:19
04:29
1192
1197
1275
240
MULET DIEGO, VICENTE
70
Veterans A masc
C. A. Gata
0:41:29
0:41:21
04:30
1191
1196
1342
241
DIEZ LAPEÑA, RAUL
140
Senior masc
C. A. Benidorm
0:41:29
0:41:22
04:30
1190
1195
1274
242
SISCAR PASTOR, CARLOS
71
Veterans A masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:29
0:41:20
04:30
1189
1194
1341
243
ROSELLO PRATS, CRISTINA
2
Senior fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:30
0:41:20
04:30
1188
1395
1399
244
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
72
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:41:31
0:41:01
04:28
1187
1193
1340
245
TORRES GONZALEZ, PABLO
73
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:32
0:41:19
04:30
1186
1192
1339
246
CATALA PASTOR, JOSE
141
Senior masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:32
0:41:17
04:29
1185
1191
1273
247
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:41:38
0:41:32
04:31
1184
1190
1399
248
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
4
Veterans A fem
C. A. Safor - Cafemax
0:41:47
0:41:33
04:31
1183
1394
1397
249
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VTE
74
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:41:47
0:41:40
04:32
1182
1189
1338
250
BARRACHINA SANCHEZ, OSCAR
142
Senior masc
Independent
0:41:48
0:41:18
04:29
1181
1188
1272
251
SERRANO ESPINAR, JAVIER
75
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:41:48
0:41:29
04:31
1180
1187
1337
252
LLORCA VERDU, MANUEL
76
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:41:49
0:41:29
04:31
1179
1186
1336