Circuit a peu Marina Alta 2011

XXI CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER (10,04 Km)
26 de Maig de 2012

8a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2012
Organitza:
Regidoria d' Esports Ajuntament de Pedreguer - C. A. .Cametes Spat.


CLASSIFICACIÓ GENERAL
XXI CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER
Clasificación General XXI Cursa Popular Vila de Pedreguer

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com

InscripcionsCLASSIFICACIONS
IniciINICI
CategoriesCATEGORIES
ReglamentREGLAMENT

SANCIONS   + Info >>

Els següents dorsals sancionats pel Circuit han perdut el dret a classificació i obsequi final.
31-258-340-480-507-551-652-897-945-1018-2218-2219-
2242-2246-2288-2423-2469-2587-2606-2639-2658-2705-
2744



Següent Últim

Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
Real
T/ Km
Real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
MAS LEYDA, VICENT
1
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:11
0:34:11
03:24
1400
1400
1400
2
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
2
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:34:56
0:34:56
03:29
1399
1399
1399
3
RUBIO COTS, FELIPE
3
Senior masc C. A. l' Espenta
0:35:20
0:35:20
03:31
0
0
0
4
FERNÁNDEZ GARCÍA, VÍCTOR MANUEL
1
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:21
0:35:20
03:31
1398
1398
1400
5
POUS PEREZ, JUAN RAMON
4
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:21
0:35:21
03:31
1397
1397
1398
6
DAYDAY, MOHAMED SAID
5
Senior masc C. A. Dianium
0:35:39
0:35:39
03:33
1396
1396
1397
7
SOLER LLIDÓ, ANTONIO
6
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:41
0:35:41
03:33
1395
1395
1396
8
CAMARENA AGUT, VICENT
2
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:35:51
0:35:50
03:34
1394
1394
1399
9
TUR CATALA, LUIS
7
Senior masc G. Muntanya Calp
0:35:55
0:35:55
03:35
1393
1393
1395
10
MCKOY, VINCENT
3
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:35:58
0:35:58
03:35
1392
1392
1398
11
RAMIREZ MULET, PABLO
8
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:04
0:36:04
03:36
1391
1391
1394
12
VIDAL BATALLER, DIEGO
4
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:36:15
0:36:15
03:37
1390
1390
1397
13
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
9
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:15
0:36:12
03:36
1389
1389
1393
14
SOLER GINESTAR, SERGI
10
Senior masc C. A. Ondara
0:36:28
0:36:26
03:38
1388
1388
1392
15
TORRES SANCHEZ, SERGIO
11
Senior masc C. Ondara Tri-Esport
0:36:28
0:36:26
03:38
1387
1387
1391
16
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
12
Senior masc C. A. El Faro
0:36:37
0:36:37
03:39
1386
1386
1390
17
BOU SOLIVA, JESUS
13
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:36:43
0:36:42
03:39
1385
1385
1389
18
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
5
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:36:58
0:36:57
03:41
1384
1384
1396
19
PAYA RIBES, IVAN
14
Senior masc C. Ondara Tri-Esport
0:37:06
0:37:05
03:42
1383
1383
1388
20
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
15
Senior masc C. A. Xeresa
0:37:10
0:37:09
03:42
1382
1382
1387
21
SORIA LLORCA, ENRIQUE
6
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:13
0:37:13
03:42
1381
1381
1395
22
GARCIA REIG, PERE LLUIS
16
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:37:17
0:37:17
03:43
1380
1380
1386
23
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
17
Senior masc C. C. Camallaes
0:37:18
0:37:17
03:43
0
0
0
24
RÍOS MOREIRAS, KIKO
18
Senior masc C. A. Ondara
0:37:20
0:37:18
03:43
1379
1379
1385
25
SELLENS CASANOVA, JUAN
7
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:37:26
0:37:25
03:44
1378
1378
1394
26
PIERA SENDRA, MIQUEL
1
Juvenil masc C. A. Dianium
0:37:28
0:37:28
03:44
0
0
0
27
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN
19
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:32
0:37:32
03:44
1377
1377
1384
28
BISQUERT CARDONA, IVAN
20
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:35
0:37:31
03:44
1376
1376
1383
29
GOMAR TORMO, JOAN
21
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:37:37
0:37:37
03:45
1375
1375
1382
30
GASCON TUR, MANUEL
22
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:37
0:37:36
03:45
1374
1374
1381
31
CUELLO SANTACREU, JUAN FRANCISCO
23
Senior masc C. A. Benissa
0:37:41
0:37:39
03:45
1373
1373
1380
32
DIEZ FAYOS, DAVID
24
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:37:46
0:37:42
03:45
0
0
0
33
SIMÓ COSTA, CARLOS
8
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:47
0:37:46
03:46
1372
1372
1393
34
RODRIGUEZ LOPEZ, RAUL
2
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:49
0:37:48
03:46
1371
1371
1400
35
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
9
Veterans A masc C. A. Benissa
0:37:58
0:37:58
03:47
1370
1370
1392
36
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:58
0:37:56
03:47
1369
1369
1400
37
VERDU GARCIA, DAVID
25
Senior masc Independent
0:37:59
0:37:58
03:47
0
0
0
38
MARTINEZ DELGADO, VICENTE
26
Senior masc Independent
0:38:00
0:37:56
03:47
1368
1368
1379
39
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
27
Senior masc C. C. Camallaes
0:38:08
0:38:07
03:48
1367
1367
1378
40
MASANET SANCHO, ANTONIO
10
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:14
0:38:14
03:48
1366
1366
1391
41
PERICAS CAUDELI, IVAN
28
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:16
0:38:16
03:49
1365
1365
1377
42
DONET MONTAGUT, MIGUEL
29
Senior masc C. E. El Mussol Barx
0:38:21
0:38:19
03:49
1364
1364
1376
43
MORATA VIDAL, DAVID
30
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:23
0:38:22
03:49
1363
1363
1375
44
TIRADO JIMENEZ, MANUEL
31
Senior masc C. A. Benidorm
0:38:30
0:38:28
03:50
1362
1362
1374
45
YOUNES CHELLOUBI, MOHAMED RIDA
32
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:31
0:38:27
03:50
1361
1361
1373
46
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
33
Senior masc C. A. Benissa
0:38:32
0:38:30
03:50
1360
1360
1372
47
BELLVER LLOPIS, XIMO
11
Veterans A masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:38:35
0:38:33
03:50
0
0
0
48
SISCAR BAY, CARLOS
12
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:36
0:38:31
03:50
1359
1359
1390
49
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
13
Veterans A masc Independent
0:38:44
0:38:34
03:50
0
0
0
50
ANDREI DANIEL, DAMIAN
34
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:45
0:38:45
03:52
1358
1358
1371
51
VERGARA MIRALLES, VICTOR M.
35
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:45
0:38:44
03:51
1357
1357
1370
52
RENÚ JORNET, GUILLERMO
36
Senior masc Independent
0:38:46
0:38:40
03:51
1356
1356
1369
53
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
2
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:38:47
0:38:45
03:52
1355
1355
1399
54
DIAZ ARMENTA, ANDRES
37
Senior masc C. A. Benidorm
0:38:47
0:38:45
03:52
1354
1354
1368
55
DE JUAN DEVESA, VICENT
3
Veterans B masc Independent
0:38:50
0:38:47
03:52
1353
1353
1398
56
MORATÓ MAYANS, KIKO
38
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:50
0:38:46
03:52
1352
1352
1367
57
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
14
Veterans A masc C. A. Benissa
0:38:51
0:38:51
03:52
1351
1351
1389
58
APARISI I CARRIÓ, VICENT
39
Senior masc C. A. Ondara
0:38:52
0:38:51
03:52
1350
1350
1366
59
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
4
Veterans B masc C. E. El Portell
0:38:52
0:38:50
03:52
1349
1349
1397
60
ROCHER SASTRE, FERNANDO
15
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:53
0:38:51
03:52
1348
1348
1388
61
PONS MARÍ, JESÚS
40
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:54
0:38:49
03:52
1347
1347
1365
62
ASIK, REECE DANIEL
3
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:56
0:38:56
03:53
1346
1346
1399
63
MORENO AGUADO, FRANCISCO
41
Senior masc C. A. Dianium
0:38:57
0:38:53
03:52
1345
1345
1364
64
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
42
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:59
0:38:57
03:53
1344
1344
1363
65
SESE VIVES, JOSE VICENTE
16
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:59
0:38:58
03:53
1343
1343
1387
66
ORTIZ I GISBERT, AMAND
17
Veterans A masc Independent
0:38:59
0:38:57
03:53
1342
1342
1386
67
PÉREZ SOLER, EMILI
5
Veterans B masc C. A. Ondara
0:39:02
0:39:00
03:53
1341
1341
1396
68
CABRERA LOPEZ, CARLOS
43
Senior masc C. A. Benissa
0:39:02
0:39:00
03:53
0
0
0
69
SERRANO ESPINAR, JAVIER
18
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:02
0:38:59
03:53
1340
1340
1385
70
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
44
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:39:13
0:39:10
03:54
1339
1339
1362
71
ORTS MILLET, FRANCISCO
45
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:39:14
0:39:10
03:54
1338
1338
1361
72
LAHMAMI , BADREDDINE
46
Senior masc C. A. Gata
0:39:15
0:39:09
03:54
1337
1337
1360
73
BARCELO RIOS, JAIME
47
Senior masc C. A. Apol·ana
0:39:15
0:39:13
03:54
1336
1336
1359
74
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
48
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:18
0:39:13
03:54
1335
1335
1358
75
ESCRIVA MIRET, DAVID
49
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:19
0:39:15
03:55
1334
1334
1357
76
MORANT MARTINEZ, ANTONIO
50
Senior masc Independent
0:39:20
0:39:18
03:55
1333
1333
1356
77
MONTAGUT FAYOS, RAFAEL
19
Veterans A masc C. E. Llocnou
0:39:22
0:39:18
03:55
1332
1332
1384
78
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
20
Veterans A masc C. A. SaforMarina
0:39:26
0:39:24
03:55
1331
1331
1383
79
PEIRO JAIJO, VICENT
21
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:39:28
0:39:23
03:55
0
0
0
80
VIDAL BATALLER, JOSE
22
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:29
0:39:28
03:56
1330
1330
1382
81
JIMÉNEZ CARAVACA, MANUEL
51
Senior masc C. A. Dianium
0:39:33
0:39:29
03:56
1329
1329
1355
82
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
52
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:34
0:39:30
03:56
1328
1328
1354
83
JULIÀ SANESTEBAN, SANTIAGO
23
Veterans A masc C. A. Bèlgida
0:39:34
0:39:31
03:56
1327
1327
1381
84
BATALLER OLTRA, RAMON
24
Veterans A masc C. A. Cent Cames
0:39:36
0:39:35
03:57
1326
1326
1380
85
RIBES ARANDA, JUAN FELIPE
53
Senior masc C. A. Ondara
0:39:37
0:39:35
03:57
1325
1325
1353
86
BRACKEZ, RUBÉN
54
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:37
0:39:36
03:57
1324
1324
1352
87
MIHAITA IONUT, DAMIAN
55
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:40
0:39:40
03:57
1323
1323
1351
88
ANDRES MARTIN, JUAN MANUEL
56
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:43
0:39:37
03:57
1322
1322
1350
89
SALA FERRER, CARMEN
1
Veterans B fem C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:46
0:39:43
03:57
0
0
0
90
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
6
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:48
0:39:46
03:58
1321
1321
1395
91
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
25
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:49
0:39:49
03:58
1320
1320
1379
92
MARTI SENDRA, PATRICIO
26
Veterans A masc C. A. Altea
0:39:52
0:39:49
03:58
1319
1319
1378
93
FLETCHER, PAUL
7
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:55
0:39:54
03:58
0
0
0
94
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
57
Senior masc C. A. Independents de la Marina
0:39:55
0:39:51
03:58
1318
1318
1349
95
MONFORT PEDRO, JOSÉ MANUEL
4
Juvenil masc C. A. Dianium
0:39:56
0:39:55
03:59
1317
1317
1398
96
RUIZ COSTA, ANTONIO
58
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:57
0:39:56
03:59
1316
1316
1348
97
ASENSIO PARRA, RAMON
27
Veterans A masc C. A. El Faro
0:39:57
0:39:56
03:59
1315
1315
1377
98
MIRALLES FERRER, VICENTE
28
Veterans A masc Independent
0:39:58
0:39:57
03:59
1314
1314
1376
99
TOMÁS LLORCA, JUAN
29
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:58
0:39:55
03:59
1313
1313
1375
100
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
30
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:39:59
0:39:47
03:58
1312
1312
1374
101
MAYOR HERCE, JAVIER
59
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:01
0:40:01
03:59
1311
1311
1347
102
MUSTE GUERRERO, JORGE
60
Senior masc C. A. Agullent
0:40:02
0:39:56
03:59
1310
1310
1346
103
CATALÁ TORREGROSA, JOSEP
31
Veterans A masc C. A. La Xara
0:40:03
0:40:00
03:59
1309
1309
1373
104
SUÑER GINER, LUIS
61
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:04
0:39:54
03:58
1308
1308
1345
105
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
62
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:06
0:40:00
03:59
1307
1307
1344
106
BOUCHLOUCH, HICHAM
63
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:07
0:40:07
04:00
1306
1306
1343
107
VALLÉS SENDÍN, JUAN JOSÉ
64
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:16
0:40:11
04:00
1305
1305
1342
108
FRANCES COMES, VICENT
65
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:18
0:40:10
04:00
1304
1304
1341
109
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
32
Veterans A masc Independent
0:40:21
0:40:14
04:00
1303
1303
1372
110
SALVA RODRIGUEZ, JORGE
5
Juvenil masc C. A. Gata
0:40:22
0:40:16
04:01
1302
1302
1397
111
GRIMA GUTIERREZ, JORGE
66
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:22
0:40:20
04:01
1301
1301
1340
112
TAVERNER BALLESTER, OSCAR
67
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:23
0:40:22
04:01
1300
1300
1339
113
FORNÉS PEDRO, LLUIS
68
Senior masc Independent
0:40:23
0:40:17
04:01
1299
1299
1338
114
FUSTER MILLET, DAVID
69
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:25
0:40:20
04:01
1298
1298
1337
115
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
33
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:28
0:40:26
04:02
1297
1297
1371
116
PONS MAS, JOSÉ VTE.
34
Veterans A masc C. A. Ondara
0:40:29
0:40:27
04:02
1296
1296
1370
117
SANTACREU IVARS, MIGUEL
70
Senior masc C. A. Benissa
0:40:31
0:40:24
04:01
1295
1295
1336
118
MORA PEREZ, JORGE
71
Senior masc Independent
0:40:34
0:40:23
04:01
1294
1294
1335
119
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
72
Senior masc C. A. Benissa
0:40:35
0:40:34
04:02
1293
1293
1334
120
TUR CABRERA, JOSE RAMÓN
73
Senior masc C. A. Benissa
0:40:35
0:40:31
04:02
1292
1292
1333
121
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
74
Senior masc Independent
0:40:36
0:40:28
04:02
0
0
0
122
FORNÉS MALONDA, VICTOR
75
Senior masc C. A. Corremundos
0:40:38
0:40:35
04:03
1291
1291
1332
123
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
76
Senior masc C. A. La Xara
0:40:38
0:40:37
04:03
1290
1290
1331
124
GRAU ESTRUCH, OSCAR
77
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:42
0:40:37
04:03
1289
1289
1330
125
ALVAREZ BORRÀS, RAMON
78
Senior masc G. E. Muntanya Benifairó
0:40:44
0:40:41
04:03
1288
1288
1329
126
POMARES SANCHEZ, JAIRO MANUEL
79
Senior masc Independent
0:40:47
0:40:41
04:03
1287
1287
1328
127
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
80
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:49
0:40:41
04:03
1286
1286
1327
128
TOMÀS JORNET, JASON
6
Juvenil masc C. A. Bèlgida
0:40:56
0:40:52
04:04
1285
1285
1396
129
DONDERIS SERRA, JAIME
81
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:56
0:40:52
04:04
1284
1284
1326
130
FERRER PEIRO, MANUEL
35
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:04
0:40:59
04:05
1283
1283
1369
131
PÉREZ GONZÁLEZ, FRANCISCO JOSÉ
82
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:41:06
0:40:56
04:05
1282
1282
1325
132
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
36
Veterans A masc C. A. Altea
0:41:06
0:41:04
04:05
1281
1281
1368
133
TORMO GARCIA, ISIDRO SALVADOR
83
Senior masc Independent
0:41:06
0:41:02
04:05
1280
1280
1324
134
MAS MATOSES, PACO
37
Veterans A masc C. Tenis Gandia
0:41:10
0:41:02
04:05
0
0
0
135
PERALTA SANROSENDO, PABLO
38
Veterans A masc C. Tenis Gandia
0:41:10
0:41:03
04:05
0
0
0
136
CASELLES PEDRO, JOSE
39
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:11
0:41:09
04:06
1279
1279
1367
137
HERNAN RODRIGUEZ, NICOLAS
84
Senior masc Independent
0:41:11
0:40:59
04:05
1278
1278
1323
138
MENGUAL MARTINEZ, JUAN VICENTE
85
Senior masc Independent
0:41:12
0:41:12
04:06
1277
1277
1322
140
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
86
Senior masc C. A. La Faixa
0:41:14
0:41:04
04:05
1276
1276
1321
141
PELLICER I SILVESTRE, SALVA
87
Senior masc C. A. l' Espenta
0:41:16
0:41:12
04:06
1275
1275
1320
142
ESCORTELL BOU, JAIME
40
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:17
0:41:11
04:06
1274
1274
1366
143
MAHIQUES FORNES, MONICA
1
Veterans A fem C. A. Safor - Cafemax
0:41:18
0:41:15
04:07
1273
1400
1400
144
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
88
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:19
0:41:18
04:07
1272
1273
1319
145
LLEÓ VILLAR, MANUEL
89
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:20
0:41:13
04:06
0
0
0
146
LOPEZ TORNERO, TOMAS JOSE
90
Senior masc C. A. Gym Plaza Calpe
0:41:21
0:41:17
04:07
1271
1272
1318
147
ROCA MARIANO, JOSE
41
Veterans A masc Independent
0:41:24
0:41:19
04:07
1270
1271
1365
148
GALLART GUARINOS, TONI
91
Senior masc C. Hàndbol Riola
0:41:25
0:41:19
04:07
1269
1270
1317
149
PEREZ BAÑULS, JUANJO
42
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:25
0:41:21
04:07
1268
1269
1364
150
MENGUAL SERRA, VICENT
8
Veterans B masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:25
0:41:24
04:07
1267
1268
1394
151
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
9
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:25
0:41:21
04:07
1266
1267
1393
152
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
43
Veterans A masc C. A. Benissa
0:41:25
0:41:22
04:07
1265
1266
1363
153
BENEYTO ABAD, FRANC
44
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:28
0:41:24
04:07
1264
1265
1362
154
MARTINEZ BERNALDEZ, JOSE
92
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:28
0:41:25
04:08
1263
1264
1316
155
PONS ROSELLO, VICENT
93
Senior masc Independent
0:41:29
0:41:17
04:07
1262
1263
1315
156
ONDOÑO FERNANDEZ, JUAN
45
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:41:29
0:41:26
04:08
1261
1262
1361
157
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
94
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:29
0:41:25
04:08
1260
1261
1314
158
FROILAN POVEDA, VICTOR
95
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:29
0:41:14
04:06
1259
1260
1313
159
MAESTRE ROMERO, ERIK ANTONIO
96
Senior masc C. A. La Nucia
0:41:31
0:41:28
04:08
0
0
0
160
QUINTANAR SÁNCHEZ, VICENTE
97
Senior masc C. A. Ondara
0:41:33
0:41:25
04:08
1258
1259
1312
161
FERREIRÓS MARCOS, EMILIO
1
Veterans C masc Independent
0:41:33
0:41:26
04:08
1257
1258
1400
162
PEDRO PEDRÓS, FRANCISCO
98
Senior masc C. A. Gata
0:41:37
0:41:27
04:08
1256
1257
1311
163
FALQUET TORRES, ANTONIO
46
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:41:37
0:41:26
04:08
1255
1256
1360
164
MIRET ROMAN, JUAN JOSE
99
Senior masc Independent
0:41:39
0:41:34
04:08
0
0
0
165
MONFORT CASELLES, JAIME
10
Veterans B masc C. A. Cametes Spat
0:41:39
0:41:31
04:08
1254
1255
1392
166
PARRA OLTRA, FRANCESC
100
Senior masc C. Triatló Oliva
0:41:39
0:41:34
04:08
1253
1254
1310
167
SEGURA AMOROS, JOAQUIN
47
Veterans A masc Independent
0:41:41
0:41:35
04:09
0
0
0
168
MILLET PELLICER, ALBERTO
48
Veterans A masc Independent
0:41:42
0:41:39
04:09
0
0
0
169
MARTINEZ VIVES, LUIS
101
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:42
0:41:41
04:09
1252
1253
1309
170
SALELLES MATEU, XAVIER
49
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:41:42
0:41:25
04:08
1251
1252
1359
171
MAHIQUES REIG, NANDO
102
Senior masc C. E. Quatre Gats Rotova
0:41:43
0:41:26
04:08
1250
1251
1308
172
GAVILA MIÑANA, JESUS
11
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:43
0:41:37
04:09
1249
1250
1391
173
RUBIO ALARCON, PILAR
1
Senior fem C. A. Altea
0:41:43
0:41:43
04:09
1248
1399
1400
174
ORCAJADA MARTINEZ, ANTONIO
103
Senior masc C. A. Altea
0:41:46
0:41:45
04:10
1247
1249
1307
175
BENITEZ GARCIA, DAVID
104
Senior masc Independent
0:41:47
0:41:17
04:07
0
0
0
176
CORRAL LOPEZ, ANDRES
50
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:41:48
0:41:43
04:09
1246
1248
1358
177
TORRES OLIVER, JUAN JAIME
51
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:51
0:41:44
04:09
1245
1247
1357
178
JORRO RAMON, JORDI
105
Senior masc C. A. Dianium
0:41:51
0:41:50
04:10
1244
1246
1306
179
SÁNCHEZ AZOR, JOSÉ MIGUEL
52
Veterans A masc Independent
0:41:53
0:41:50
04:10
1243
1245
1356
180
BALLESTER GARCIA, EVA MARIA
2
Veterans A fem Independent
0:41:53
0:41:51
04:10
1242
1398
1399
181
MENGUAL MOLL, CARLOS
53
Veterans A masc Independent
0:41:58
0:41:53
04:10
1241
1244
1355
182
HERNÁN CANTÓN, ÁNGEL
106
Senior masc Independent
0:41:58
0:41:50
04:10
0
0
0
183
MULET DIEGO, VICENTE
54
Veterans A masc C. A. Gata
0:42:00
0:41:55
04:10
1240
1243
1354
184
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
107
Senior masc C. A. Benissa
0:42:00
0:41:54
04:10
1239
1242
1305
185
ALONSO PEREZ, DANIEL
108
Senior masc C. A. Gata
0:42:04
0:41:55
04:10
1238
1241
1304
186
DOMENECH MARTI, ANTONIO FRANCISCO
109
Senior masc C. A. Ondara
0:42:06
0:42:04
04:11
1237
1240
1303
187
CASTILLO COQUE, JORGE
110
Senior masc C. A. Dianium
0:42:08
0:41:58
04:11
1236
1239
1302
188
CARMONA PEREZ, JOSE ANTONIO
55
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:42:09
0:41:59
04:11
1235
1238
1353
189
FERRANDO TALENS, JOSE
12
Veterans B masc G. E. La Carena La Font
0:42:10
0:42:04
04:11
1234
1237
1390
190
PEIRO GABARDA, ANTONIO
111
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:42:12
0:41:56
04:11
1233
1236
1301
191
ROMÁN VILLALTA, ENRIQUE
56
Veterans A masc Independent
0:42:12
0:42:10
04:12
1232
1235
1352
192
MOLINA HENAREJOS, JOSÉ MANUEL
112
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:13
0:42:06
04:12
1231
1234
1300
193
ROSILLO PEÑALVER, JAVIER
113
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:14
0:42:09
04:12
1230
1233
1299
194
BOU ESCRIVÁ, LLUIS
114
Senior masc Independent
0:42:16
0:41:52
04:10
1229
1232
1298
195
GALAN ANTON, ANDRES
115
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:42:17
0:42:12
04:12
1228
1231
1297
196
CERVERA TUR, TONI
57
Veterans A masc C. A. Els Oliveros
0:42:17
0:42:09
04:12
1227
1230
1351
197
SALMERON MATEO, JAVI
116
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:18
0:42:08
04:12
0
0
0
198
ALMAZAN CONESA, JULIO
117
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:18
0:42:02
04:11
1226
1229
1296
199
PLAZA AIRA, DANIEL
118
Senior masc Independent
0:42:20
0:41:17
04:07
0
0
0
200
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
119
Senior masc C. A. Dianium
0:42:22
0:42:10
04:12
1225
1228
1295
201
VENGUT MOLL, HECTOR
120
Senior masc C. A. Bèrnia
0:42:22
0:42:14
04:12
0
0
0
202
CASTILLO OCHANDO, DIONISIO
13
Veterans B masc C. A. Cullera
0:42:23
0:42:15
04:12
1224
1227
1389
203
CECILIA LORITE, JOSE ANTONIO
121
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:25
0:42:18
04:13
1223
1226
1294
204
PEIRO PERELLO, VICENTE
122
Senior masc Independent
0:42:25
0:42:12
04:12
1222
1225
1293
205
HARRIS, BRIAN
2
Veterans C masc C. A. El Faro
0:42:25
0:42:20
04:13
1221
1224
1399
206
FEMENIA SANCHIS, JAVIER
123
Senior masc Independent
0:42:26
0:41:49
04:10
1220
1223
1292
207
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
124
Senior masc C. A. Gata
0:42:26
0:42:22
04:13
1219
1222
1291
208
ALEMANY GARCIA, FREDERIC
125
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:27
0:42:12
04:12
0
0
0
209
CANO ANTUNEZ, ANTONIO
126
Senior masc C. A. Corremundos
0:42:27
0:42:22
04:13
1218
1221
1290
210
SARRIO ORENGO, DAVID
127
Senior masc Independent
0:42:28
0:42:12
04:12
1217
1220
1289
211
VIDAL BAÑULS, CARMELO
58
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:28
0:42:21
04:13
1216
1219
1350
212
CAZALLA GARCIA, JOSE VICENTE
128
Senior masc C. E. Quatre Gats Rotova
0:42:30
0:42:26
04:14
1215
1218
1288
213
LENA PEDRON, JOSE MANUEL
59
Veterans A masc C. Córrer Peus Quets
0:42:32
0:42:25
04:13
0
0
0
214
FRANQUEZA ROBLES, VICENT
129
Senior masc C. A. Santa Eulària
0:42:32
0:42:23
04:13
0
0
0
215
BARRERO LÓPEZ, FRANCISCO
130
Senior masc C. A. Ondara
0:42:32
0:42:23
04:13
1214
1217
1287
216
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
60
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:42:33
0:42:30
04:14
1213
1216
1349
217
CHAFER ABRERA, JUANSA
131
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:42:35
0:42:24
04:13
1212
1215
1286
218
LORENTE RICART, TONI
61
Veterans A masc C. A. Benissa
0:42:36
0:42:26
04:14
1211
1214
1348
219
SOLER FERRER, RICARDO
132
Senior masc C. A. La Faixa
0:42:37
0:42:27
04:14
1210
1213
1285
220
CRUZ FUENTES, MANU
133
Senior masc Independent
0:42:38
0:42:29
04:14
0
0
0
221
MILVAQUES BATALLER, QUINO
134
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:38
0:42:38
04:15
1209
1212
1284
222
SISCAR PASTOR, CARLOS
62
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:40
0:42:28
04:14
1208
1211
1347
223
BUIGUES BUIGUES, CRISTOBAL
135
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:41
0:42:27
04:14
1207
1210
1283
224
BUIGUES BAÑULS , JOSÉ SALVADOR
136
Senior masc C. A. Corremundos
0:42:42
0:42:37
04:15
1206
1209
1282
225
PARDO SEGUI, JOAQUIN
63
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:42:44
0:42:37
04:15
1205
1208
1346
226
DONET MOLIO, JUAN
64
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:42:44
0:42:42
04:15
1204
1207
1345
227
HASSANI HICHAM, EL HADRY
137
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:45
0:42:15
04:12
1203
1206
1281
228
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
65
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:45
0:42:38
04:15
1202
1205
1344
229
GARCIA MASCARELL, DAVID
138
Senior masc C. C. A quina mala hora
0:42:46
0:42:33
04:14
1201
1204
1280
230
GREGORI HORTELANO, GUILLERMO
139
Senior masc Independent
0:42:47
0:42:43
04:15
1200
1203
1279
231
MORA PEREZ, RAUL
140
Senior masc Independent
0:42:47
0:42:23
04:13
1199
1202
1278
232
DI TRANA, MARCO
66
Veterans A masc C. A. Dianium
0:42:49
0:42:42
04:15
1198
1201
1343
233
GINER FERRANDO, JOSEP MANEL
141
Senior masc C. A. Ondara
0:42:49
0:42:46
04:16
1197
1200
1277
234
ROSELLO PRATS, CRISTINA
2
Senior fem C. A. Llebeig Xàbia
0:42:50
0:42:48
04:16
1196
1397
1399
235
VICEDO ESCRIVÀ, EUSEBIO
67
Veterans A masc Independent
0:42:50
0:42:39
04:15
1195
1199
1342
236
MESTRE FORNES, ESTANIS
68
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:42:50
0:42:43
04:15
1194
1198
1341
237
MURILLO LLERGO, MIGUEL
69
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:53
0:42:45
04:15
1193
1197
1340
238
SAVALL TEROL, ANDRES
142
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:55
0:42:56
04:17
1192
1196
1276
239
CALDERÓN QUILLE, JUAN CARLOS
143
Senior masc C. A. Dianium
0:42:57
0:42:46
04:16
1191
1195
1275
240
PEREZ PONS, JAUME
144
Senior masc C. A. La Xara
0:42:57
0:42:43
04:15
1190
1194
1274
241
CERVERA PERLES, JAVIER
145
Senior masc C. A. Xe Espereu-me
0:42:57
0:42:42
04:15
1189
1193
1273
242
SERVER SERVER, RAUL
146
Senior masc Independent
0:42:59
0:42:49
04:16
1188
1192
1272
243
NAVARRO PINTO, JOSÉ AUGUSTO
70
Veterans A masc Independent
0:42:59
0:42:40
04:15
1187
1191
1339
244
LLORCA VERDU, MANUEL
71
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:43:02
0:42:08
04:12
1186
1190
1338
245
SALA GARCIA, MAYCA
3
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:43:05
0:42:58
04:17
1185
1396
1398
246
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
72
Veterans A masc C. de Rem Denia
0:43:07
0:42:57
04:17
1184
1189
1337
247
GARCIA FORNES, JOSEP
73
Veterans A masc C. A. Xe Espereu-me
0:43:09
0:42:57
04:17
1183
1188
1336
248
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
147
Senior masc C. A. Ondara
0:43:10
0:42:58
04:17
1182
1187
1271
249
SERVER CUESTA, TONI
148
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:43:11
0:43:00
04:17
1181
1186
1270
250
CLOQUELL GOMAR, SALVADOR
149
Senior masc Independent
0:43:15
0:43:08
04:18
0
0
0
251
GARCIA VALENZUELA, JOSE MANUEL
150
Senior masc C. A. Gym Plaza Calpe
0:43:16
0:43:05
04:17
1180
1185
1269