Circuit a peu Marina Alta 2011

X CURSA POPULAR TEULADA

4a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2012
Data: 28 d'Abril de 2012
Distància Adults: 10 Km
Organitza: C. A. Corremundos
Regidoria d' Esports Ajuntament de Teulada

CLASSIFICACIÓ GENERAL X CURSA POPULAR TEULADA
Clasificación General X Cursa Popular Teulada

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
Real
T/ Km
Real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
SIERES GOMEZ, AGUSTIN
1
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:33:51
0:33:51
03:23
0
0
0
2
MAS LEYDA, VICENT
2
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:41
0:34:41
03:28
1400
1400
1400
3
POUS PEREZ, JUAN RAMON
3
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:42
0:34:40
03:28
1399
1399
1399
4
DAYDAY, MOHAMED SAID
4
Senior masc C. A. Dianium
0:34:46
0:34:46
03:29
1398
1398
1398
5
FERNÁNDEZ GARCÍA, VÍCTOR MANUEL
1
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:47
0:34:46
03:29
1397
1397
1400
6
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
5
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:34:52
0:34:51
03:29
1396
1396
1397
7
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
6
Senior masc C. A. El Faro
0:35:51
0:35:51
03:35
1395
1395
1396
8
TIRADO JIMENEZ, MANUEL
7
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:53
0:35:53
03:35
1394
1394
1395
9
RÍOS MOREIRAS, KIKO
8
Senior masc C. A. Ondara
0:35:53
0:35:52
03:35
1393
1393
1394
10
CAMARENA AGUT, VICENT
2
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:35:54
0:35:53
03:35
1392
1392
1399
11
BOU SOLIVA, JESUS
9
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:36:02
0:36:01
03:36
1391
1391
1393
12
VIDAL BATALLER, DIEGO
3
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:36:19
0:36:17
03:38
1390
1390
1398
13
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN
10
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:27
0:36:27
03:39
1389
1389
1392
14
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
4
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:36:31
0:36:29
03:39
0
0
0
15
PERNA SERRA, ANTHONY
11
Senior masc C. Córrer Piles
0:36:32
0:36:31
03:39
1388
1388
1391
16
FERRER BALLESTER, FERNANDO
12
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:36:34
0:36:34
03:39
1387
1387
1390
17
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
5
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:37:08
0:37:07
03:43
1386
1386
1397
18
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
13
Senior masc C. A. Xeresa
0:37:10
0:37:07
03:43
1385
1385
1389
19
BOUCHLOUCH, HICHAM
14
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:18
0:37:18
03:44
1384
1384
1388
20
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
15
Senior masc C. A. Dianium
0:37:22
0:37:20
03:44
1383
1383
1387
21
GOMAR TORMO, JOAN
16
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:37:36
0:37:34
03:45
1382
1382
1386
22
DOMENE FLUIXÁ, GABRIEL
17
Senior masc Independent
0:37:38
0:37:34
03:45
0
0
0
23
CARDONA TORRES, IGNACIO
18
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:39
0:37:38
03:46
1381
1381
1385
24
SELLENS CASANOVA, JUAN
6
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:37:46
0:37:44
03:46
1380
1380
1396
25
RODRIGUEZ LOPEZ, RAUL
1
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:48
0:37:48
03:47
1379
1379
1400
26
SIMÓ COSTA, CARLOS
7
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:56
0:37:54
03:47
1378
1378
1395
27
PERICAS CAUDELI, IVAN
19
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:00
0:37:59
03:48
1377
1377
1384
28
MONFORT PEDRO, JOSÉ MANUEL
2
Juvenil masc C. A. Dianium
0:38:02
0:38:00
03:48
1376
1376
1399
29
GASCON TUR, MANUEL
20
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:09
0:38:07
03:49
1375
1375
1383
30
ASIK, REECE DANIEL
3
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:12
0:38:12
03:49
1374
1374
1398
31
MARTINEZ DELGADO, VICENTE
21
Senior masc Independent
0:38:12
0:38:07
03:49
1373
1373
1382
32
FLETCHER, MICHAEL
22
Senior masc C. A. La Nucia
0:38:19
0:38:17
03:50
1372
1372
1381
33
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
23
Senior masc C. A. Benidorm
0:38:20
0:38:17
03:50
1371
1371
1380
34
MASANET SANCHO, ANTONIO
8
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:21
0:38:20
03:50
1370
1370
1394
35
DIAZ ARMENTA, ANDRES
24
Senior masc C. A. Benidorm
0:38:26
0:38:22
03:50
1369
1369
1379
36
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:35
0:38:33
03:51
1368
1368
1400
37
FORNÉS PEDRO, LLUIS
25
Senior masc Independent
0:38:37
0:38:34
03:51
1367
1367
1378
38
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
26
Senior masc C. A. Benissa
0:38:45
0:38:44
03:52
1366
1366
1377
39
TUR CATALA, LUIS
27
Senior masc G. Muntanya Calp
0:38:46
0:38:44
03:52
1365
1365
1376
40
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
9
Veterans A masc C. A. Benissa
0:38:46
0:38:46
03:53
1364
1364
1393
41
TOMÀS JORNET, JASON
4
Juvenil masc C. A. Bèlgida
0:38:47
0:38:47
03:53
1363
1363
1397
42
CUELLO SANTACREU, JUAN FRANCISCO
28
Senior masc C. A. Benissa
0:38:51
0:38:48
03:53
1362
1362
1375
43
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:38:53
0:38:51
03:53
1361
1400
1400
44
ROCHER SASTRE, FERNANDO
10
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:54
0:38:47
03:53
1360
1361
1392
45
MORATÓ MAYANS, KIKO
29
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:56
0:38:52
03:53
1359
1360
1374
46
MONCHO ESTRUCH, VALENTIN
30
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:56
0:38:46
03:53
0
0
0
47
CARRIO MOLINA, TONI
31
Senior masc Independent
0:39:00
0:38:56
03:54
1358
1359
1373
48
TORRES SANCHEZ, SERGIO
32
Senior masc C. Ondara Tri-Esport
0:39:00
0:39:00
03:54
1357
1358
1372
49
DE JUAN DEVESA, VICENT
2
Veterans B masc Independent
0:39:01
0:38:58
03:54
1356
1357
1399
50
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
33
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:39:02
0:38:45
03:53
1355
1356
1371
51
BARCELO RIOS, JAIME
34
Senior masc C. A. Apol·ana
0:39:04
0:39:00
03:54
1354
1355
1370
52
MORENO AGUADO, FRANCISCO
35
Senior masc C. A. Dianium
0:39:06
0:39:01
03:54
1353
1354
1369
53
ANDRES MARTIN, JUAN MANUEL
36
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:07
0:39:03
03:54
1352
1353
1368
54
JULIÀ SANESTEBAN, SANTIAGO
11
Veterans A masc C. A. Bèlgida
0:39:14
0:39:12
03:55
1351
1352
1391
55
BRACKEZ, RUBÉN
37
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:16
0:39:16
03:56
1350
1351
1367
56
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
38
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:17
0:39:13
03:55
1349
1350
1366
57
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
3
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:39:20
0:39:18
03:56
1348
1349
1398
58
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
39
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:25
0:39:22
03:56
1347
1348
1365
59
RENÚ JORNET, GUILLERMO
40
Senior masc Independent
0:39:26
0:39:22
03:56
1346
1347
1364
60
DONET MONTAGUT, MIGUEL
41
Senior masc C. E. El Mussol Barx
0:39:26
0:39:23
03:56
1345
1346
1363
61
ASCÓ ARMENGOL, HILDE
42
Senior masc C. Triatló Gandia
0:39:27
0:39:22
03:56
1344
1345
1362
62
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
12
Veterans A masc C. A. Cap i Cua
0:39:29
0:39:22
03:56
1343
1344
1390
63
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
43
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:33
0:39:28
03:57
1342
1343
1361
64
CARRILLO RUZ, RICARDO
44
Senior masc C. E. Quatre Gats Rotova
0:39:37
0:39:32
03:57
1341
1342
1360
65
SÁNCHEZ AZOR, JOSÉ MIGUEL
13
Veterans A masc Independent
0:39:38
0:39:36
03:58
1340
1341
1389
66
VALLÉS SENDÍN, JUAN JOSÉ
45
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:42
0:39:35
03:58
1339
1340
1359
67
PONS MARÍ, JESÚS
46
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:46
0:39:39
03:58
1338
1339
1358
68
FORNÉS MALONDA, VICTOR
47
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:48
0:39:46
03:59
1337
1338
1357
69
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
48
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:55
0:39:53
03:59
1336
1337
1356
70
ESCRIVA MIRET, DAVID
49
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:59
0:39:52
03:59
1335
1336
1355
71
MUSTE GUERRERO, JORGE
50
Senior masc C. A. Agullent
0:40:01
0:39:53
03:59
1334
1335
1354
72
SAVALL TEROL, ANDRES
51
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:05
0:40:03
04:00
1333
1334
1353
73
HERNAN GARCIA, DAVID
52
Senior masc Independent
0:40:06
0:40:02
04:00
1332
1333
1352
74
GÓMEZ INSA, JOSÉ
14
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:40:07
0:40:03
04:00
1331
1332
1388
75
MOLINA LOPEZ, ALEJANDRO
53
Senior masc C. A. Bèlgida
0:40:09
0:40:03
04:00
1330
1331
1351
76
RUIZ COSTA, ANTONIO
54
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:13
0:40:10
04:01
1329
1330
1350
77
ORCAJADA MARTINEZ, ANTONIO
55
Senior masc C. A. Altea
0:40:14
0:40:09
04:01
1328
1329
1349
78
CABRERA CARDONA, RAUL
56
Senior masc C. A. Benissa
0:40:15
0:40:09
04:01
1327
1328
1348
79
MORALES ESCORCIA, R. DANIEL
15
Veterans A masc C. Córrer La Llebre
0:40:15
0:40:13
04:01
1326
1327
1387
80
CAZALLA GARCIA, JOSE VICENTE
57
Senior masc C. E. Quatre Gats Rotova
0:40:15
0:40:11
04:01
1325
1326
1347
81
CATALÁ TORREGROSA, JOSEP
16
Veterans A masc C. A. La Xara
0:40:16
0:40:14
04:01
1324
1325
1386
82
MARTI SENDRA, PATRICIO
17
Veterans A masc C. A. Altea
0:40:17
0:40:11
04:01
1323
1324
1385
83
TAVERNER BALLESTER, OSCAR
58
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:19
0:40:14
04:01
1322
1323
1346
84
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
59
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:19
0:40:15
04:01
1321
1322
1345
85
MIRALLES FERRER, VICENTE
18
Veterans A masc Independent
0:40:21
0:40:18
04:02
1320
1321
1384
86
ANDREI DANIEL, DAMIAN
60
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:25
0:40:21
04:02
1319
1320
1344
87
PARRA OLTRA, FRANCESC
61
Senior masc C. Triatló Oliva
0:40:26
0:40:17
04:02
1318
1319
1343
88
LAHMAMI , BADREDDINE
62
Senior masc C. A. Gata
0:40:28
0:40:22
04:02
1317
1318
1342
89
POQUET GINESTAR, AITOR
5
Juvenil masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:29
0:40:27
04:03
1316
1317
1396
90
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
63
Senior masc C. A. Dianium
0:40:32
0:40:16
04:02
1315
1316
1341
91
BENEYTO ABAD, FRANC
19
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:32
0:40:31
04:03
1314
1315
1383
92
PONS AUSINA, JAVIER
64
Senior masc Independent
0:40:33
0:40:18
04:02
0
0
0
93
MARTINEZ VIVES, LUIS
65
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:34
0:40:29
04:03
1313
1314
1340
94
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
66
Senior masc C. A. La Faixa
0:40:38
0:40:23
04:02
1312
1313
1339
95
DONDERIS SERRA, JAIME
67
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:38
0:40:36
04:04
1311
1312
1338
96
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
4
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:40
0:40:38
04:04
1310
1311
1397
97
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
20
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:40
0:40:35
04:04
1309
1310
1382
98
ASPIROZ NAGER, PEDRO
68
Senior masc Independent
0:40:41
0:40:25
04:02
0
0
0
99
PONS MAS, JOSÉ VTE.
21
Veterans A masc C. A. Ondara
0:40:43
0:40:38
04:04
1308
1309
1381
100
SALELLES MATEU, XAVIER
22
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:43
0:40:32
04:03
1307
1308
1380
101
ESTRUGO PARDO, MIGUEL
69
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:40:43
0:40:27
04:03
1306
1307
1337
102
GALLART GUARINOS, TONI
70
Senior masc C. Hàndbol Riola
0:40:44
0:40:38
04:04
1305
1306
1336
103
TIRADO SERRANO, ANTONIO
71
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:45
0:40:38
04:04
1304
1305
1335
104
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
23
Veterans A masc C. A. Altea
0:40:45
0:40:40
04:04
0
0
0
105
GRIMA GUTIERREZ, JORGE
72
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:47
0:40:43
04:04
1303
1304
1334
106
GILABERT ORTIZ, ANDRES
73
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:50
0:40:50
04:05
1302
1303
1333
107
HERNAN RODRIGUEZ, NICOLAS
74
Senior masc Independent
0:40:51
0:40:28
04:03
1301
1302
1332
108
CASELLES PEDRO, JOSE
24
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:52
0:40:45
04:05
1300
1301
1379
109
MORA PEREZ, JORGE
75
Senior masc Independent
0:40:55
0:40:45
04:05
1299
1300
1331
110
FERRANDO TALENS, JOSE
5
Veterans B masc G. E. La Carena La Font
0:40:55
0:40:47
04:05
1298
1299
1396
111
ESCORTELL BOU, JAIME
25
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:57
0:40:50
04:05
1297
1298
1378
112
FERREIRÓS MARCOS, EMILIO
1
Veterans C masc Independent
0:40:58
0:40:54
04:05
1296
1297
1400
113
ORTS MILLET, FRANCISCO
76
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:40:59
0:40:46
04:05
1295
1296
1330
114
BUIGUES BUIGUES, JUAN ANDRES
26
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:41:00
0:40:48
04:05
1294
1295
1377
115
MAÑÓ FERRI, ALBERTO
77
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:41:01
0:40:57
04:06
0
0
0
116
GAVILA MIÑANA, JESUS
6
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:07
0:41:02
04:06
1293
1294
1395
117
MILVAQUES BATALLER, QUINO
78
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:07
0:41:00
04:06
1292
1293
1329
118
DOMENECH MARTI, ANTONIO FRANCISCO
79
Senior masc C. A. Ondara
0:41:11
0:41:06
04:07
1291
1292
1328
119
LOPEZ TORNERO, TOMAS JOSE
80
Senior masc C. A. Gym Plaza Calpe
0:41:11
0:41:01
04:06
1290
1291
1327
120
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
27
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:41:13
0:41:07
04:07
1289
1290
1376
121
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
28
Veterans A masc C. A. Altea
0:41:16
0:41:10
04:07
1288
1289
1375
122
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
81
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:21
0:41:17
04:08
1287
1288
1326
123
BUIGUES BAÑULS , JOSÉ SALVADOR
82
Senior masc C. A. Corremundos
0:41:22
0:41:20
04:08
1286
1287
1325
124
ROSILLO PEÑALVER, JAVIER
83
Senior masc C. A. Benidorm
0:41:26
0:41:19
04:08
1285
1286
1324
125
PEREZ BAÑULS, JUANJO
29
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:27
0:41:21
04:08
1284
1285
1374
126
FUSTER MILLET, DAVID
84
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:30
0:41:26
04:09
1283
1284
1323
127
JORRO RAMON, JORDI
85
Senior masc C. A. Dianium
0:41:32
0:41:17
04:08
1282
1283
1322
128
PASTOR CABRERA, ARTEMIO
86
Senior masc C. E. U. Politècnica de Valencia
0:41:33
0:41:28
04:09
0
0
0
129
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
30
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:35
0:41:22
04:08
1281
1282
1373
130
FEMENIA SANCHIS, JAVIER
87
Senior masc Independent
0:41:36
0:41:12
04:07
1280
1281
1321
131
RUBIO ALARCON, PILAR
1
Senior fem C. A. Altea
0:41:36
0:41:31
04:09
1279
1399
1400
132
OROZCO FERRER, JOSE
88
Senior masc Independent
0:41:37
0:41:28
04:09
1278
1280
1320
133
MORATA VIDAL, DAVID
89
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:38
0:41:22
04:08
1277
1279
1319
134
MORANT MARTINEZ, ANTONIO
90
Senior masc Independent
0:41:38
0:41:30
04:09
1276
1278
1318
135
GRAU ESTRUCH, OSCAR
91
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:38
0:41:31
04:09
1275
1277
1317
136
ROCA MARIANO, JOSE
31
Veterans A masc Independent
0:41:44
0:41:42
04:10
1274
1276
1372
137
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
32
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:45
0:41:41
04:10
1273
1275
1371
138
CISCAR NALDA, SALVADOR
92
Senior masc C. Córrer Piles
0:41:47
0:41:41
04:10
1272
1274
1316
139
SANCHIS MESTRE, CARLOS
7
Veterans B masc C. A. l' Espenta
0:41:49
0:41:23
04:08
1271
1273
1394
140
MULET DIEGO, VICENTE
33
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:49
0:41:34
04:09
1270
1272
1370
141
RUBIO ALMENARA, ANTONIO RAFAEL
34
Veterans A masc C. Triatló Gandia
0:41:49
0:41:24
04:08
1269
1271
1369
142
MASCARELL FAUS, ADRIAN
93
Senior masc C. E. Llocnou
0:41:50
0:41:25
04:08
1268
1270
1315
143
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
94
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:50
0:41:41
04:10
1267
1269
1314
144
ALVAREZ BORRÀS, RAMON
95
Senior masc G. E. Muntanya Benifairó
0:41:53
0:41:50
04:11
1266
1268
1313
145
HARRIS, BRIAN
2
Veterans C masc C. A. El Faro
0:41:54
0:41:51
04:11
1265
1267
1399
146
TORRÓ PENADÉS, GONZALO
96
Senior masc C. A. Qocook.com - Dulce Bebe
0:41:55
0:41:47
04:11
1264
1266
1312
147
MONFORT CASELLES, JAIME
8
Veterans B masc C. A. Cametes Spat
0:41:57
0:41:41
04:10
1263
1265
1393
148
TEBAR MARTINEZ, ADRIAN
97
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:57
0:41:49
04:11
0
0
0
149
SALMERON MATEO, JAVI
98
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:57
0:41:49
04:11
0
0
0
150
SERRANO ESPINAR, JAVIER
35
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:42:02
0:41:39
04:10
1262
1264
1368
151
BOU ESCRIVÁ, LLUIS
99
Senior masc Independent
0:42:02
0:41:55
04:12
1261
1263
1311
152
FALQUET TORRES, ANTONIO
36
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:42:02
0:41:39
04:10
1260
1262
1367
153
HERENCIA ORTEGA, FRANCISCO
100
Senior masc Independent
0:42:05
0:41:51
04:11
0
0
0
154
CANO ANTUNEZ, ANTONIO
101
Senior masc C. A. Corremundos
0:42:05
0:41:59
04:12
1259
1261
1310
155
NARANJO BERENGUER, JACINTO
102
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:06
0:41:59
04:12
1258
1260
1309
156
MAHIQUES FORNES, MONICA
1
Veterans A fem C. A. Safor - Cafemax
0:42:06
0:42:00
04:12
1257
1398
1400
157
VICEDO ESCRIVÀ, EUSEBIO
37
Veterans A masc Independent
0:42:09
0:42:02
04:12
1256
1259
1366
158
TORRES OLIVER, JUAN JAIME
38
Veterans A masc C. A. Gata
0:42:10
0:42:06
04:13
1255
1258
1365
159
VICENS PASTOR, FERNANDO
103
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:14
0:42:08
04:13
1254
1257
1308
160
LORENTE RICART, TONI
39
Veterans A masc C. A. Benissa
0:42:17
0:42:10
04:13
1253
1256
1364
161
BECKER CASTILLO, FELIPE
104
Senior masc C. A. Amunt i Avall
0:42:19
0:42:11
04:13
0
0
0
162
MARTINEZ BERNALDEZ, JOSE
105
Senior masc C. A. Xeresa
0:42:19
0:42:14
04:13
1252
1255
1307
163
PALMER ESTEVAN, DAVID
106
Senior masc Independent
0:42:20
0:41:52
04:11
0
0
0
164
MORILLAS BALLESTER, JOSE FELIX
107
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:21
0:42:19
04:14
1251
1254
1306
165
PELLICER I SILVESTRE, SALVA
108
Senior masc C. A. l' Espenta
0:42:22
0:41:58
04:12
1250
1253
1305
166
ALONSO PEREZ, DANIEL
109
Senior masc C. A. Gata
0:42:22
0:42:09
04:13
1249
1252
1304
167
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
40
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:22
0:42:21
04:14
1248
1251
1363
168
MENGUAL SERRA, VICENT
9
Veterans B masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:23
0:42:22
04:14
1247
1250
1392
169
ESCRIVA ROSELLO, JORDI
110
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:42:23
0:42:10
04:13
1246
1249
1303
170
DIEZ LAPEÑA, RAUL
111
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:24
0:42:17
04:14
1245
1248
1302
171
GARCIA MASCARELL, DAVID
112
Senior masc C. C. A quina mala hora
0:42:24
0:42:12
04:13
1244
1247
1301
172
CARMONA PEREZ, JOSE ANTONIO
41
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:42:25
0:42:16
04:14
1243
1246
1362
173
GREGORI HORTELANO, GUILLERMO
113
Senior masc Independent
0:42:26
0:42:16
04:14
1242
1245
1300
174
PEIRO GABARDA, ANTONIO
114
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:42:27
0:42:10
04:13
1241
1244
1299
175
MAHIQUES REIG, NANDO
115
Senior masc C. E. Quatre Gats Rotova
0:42:27
0:42:15
04:13
1240
1243
1298
176
ESPEJO LOPEZ, JOSE MANUEL
116
Senior masc Independent
0:42:27
0:42:21
04:14
1239
1242
1297
177
JAREÑO RODRIGUEZ, BERNARDO
10
Veterans B masc C. A. Xeresa
0:42:29
0:42:13
04:13
1238
1241
1391
178
MIRETE MARTINEZ, VICENTE
117
Senior masc Independent
0:42:29
0:42:19
04:14
1237
1240
1296
179
POMARES SANCHEZ, JAIRO MANUEL
118
Senior masc Independent
0:42:31
0:42:25
04:14
1236
1239
1295
180
PEDRO PEDRÓS, FRANCISCO
119
Senior masc C. A. Gata
0:42:33
0:42:20
04:14
1235
1238
1294
181
CHAFER ABRERA, JUANSA
120
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:42:36
0:42:30
04:15
1234
1237
1293
182
MORENO MARI, DANIEL
42
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:42:36
0:42:32
04:15
1233
1236
1361
183
LLORENS TIO, FERNANDO
121
Senior masc C. A. Ondara
0:42:37
0:42:20
04:14
1232
1235
1292
184
ROSELLO PRATS, CRISTINA
2
Senior fem C. A. Llebeig Xàbia
0:42:38
0:42:29
04:15
1231
1397
1399
185
GINER FERRANDO, JOSEP MANEL
122
Senior masc C. A. Ondara
0:42:38
0:42:29
04:15
1230
1234
1291
186
MARTIN-ALBO GARCIA DE LA REINA, ANTONIO
43
Veterans A masc Independent
0:42:41
0:42:30
04:15
1229
1233
1360
187
BARRERO LÓPEZ, FRANCISCO
123
Senior masc C. A. Ondara
0:42:42
0:42:33
04:15
1228
1232
1290
188
CALDERÓN QUILLE, JUAN CARLOS
124
Senior masc C. A. Dianium
0:42:43
0:42:33
04:15
1227
1231
1289
189
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
125
Senior masc C. A. La Xara
0:42:45
0:42:32
04:15
1226
1230
1288
190
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
126
Senior masc C. A. La Xara
0:42:45
0:42:32
04:15
1225
1229
1287
191
CABALLERO BERRADE, CARLOS
127
Senior masc Independent
0:42:45
0:42:36
04:16
1224
1228
1286
192
PRATS MORELL, RAFA
128
Senior masc Independent
0:42:46
0:42:23
04:14
1223
1227
1285
193
GUAMAN YAZUMA, ANGEL EDGAR
129
Senior masc C. A. Dianium
0:42:47
0:42:37
04:16
1222
1226
1284
194
FROILAN POVEDA, VICTOR
130
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:51
0:42:17
04:14
1221
1225
1283
195
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
131
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:42:52
0:42:37
04:16
1220
1224
1282
196
SERVER SERVER, RAUL
132
Senior masc Independent
0:42:52
0:42:43
04:16
1219
1223
1281
197
VIDAL BAÑULS, CARMELO
44
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:53
0:42:27
04:15
1218
1222
1359
198
SISCAR PASTOR, CARLOS
45
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:42:53
0:42:48
04:17
1217
1221
1358
199
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
133
Senior masc C. A. Ondara
0:42:54
0:42:54
04:17
1216
1220
1280
200
SENDRA MONZONIS, RAFA
134
Senior masc C. A. Oliva Fotoprix
0:42:55
0:42:32
04:15
1215
1219
1279
201
ABELLÁN MORENO, SINDO
46
Veterans A masc C. A. Dianium
0:42:57
0:42:43
04:16
1214
1218
1357
202
CORRAL LOPEZ, ANDRES
47
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:42:59
0:42:43
04:16
1213
1217
1356
203
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
48
Veterans A masc C. C. Desnivell
0:43:00
0:42:34
04:15
1212
1216
1355
204
FERRER BALLESTER, MIGUEL
135
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:43:01
0:42:27
04:15
1211
1215
1278
205
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
2
Veterans A fem C. A. Xeresa
0:43:02
0:42:54
04:17
1210
1396
1399
206
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
136
Senior masc Independent
0:43:02
0:42:54
04:17
0
0
0
207
MILLET PELLICER, ALBERTO
49
Veterans A masc Independent
0:43:03
0:42:54
04:17
0
0
0
208
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
50
Veterans A masc C. A. SaforMarina
0:43:03
0:42:54
04:17
1209
1214
1354
209
MURILLO LLERGO, MIGUEL
51
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:43:08
0:42:57
04:18
1208
1213
1353
210
PÉREZ GONZÁLEZ, FRANCISCO JOSÉ
137
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:43:12
0:42:46
04:17
1207
1212
1277
211
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
138
Senior masc C. A. Gata
0:43:13
0:43:04
04:18
1206
1211
1276
212
SERVER CUESTA, TONI
139
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:43:16
0:42:54
04:17
1205
1210
1275
213
PALLARES MONZO, SERGI
140
Senior masc C. A. SaforMarina
0:43:18
0:43:10
04:19
1204
1209
1274
214
ROSELLO SIRERA, FERNANDO
141
Senior masc Independent
0:43:19
0:43:09
04:19
1203
1208
1273
215
ROIG COSTA, ADOLFO
52
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:43:22
0:43:07
04:19
1202
1207
1352
216
CERVERA TUR, TONI
53
Veterans A masc C. A. Els Oliveros
0:43:23
0:43:05
04:19
1201
1206
1351
217
CASTILLO OCHANDO, DIONISIO
11
Veterans B masc C. A. Cullera
0:43:28
0:43:21
04:20
1200
1205
1390
218
CASTILLO COQUE, JORGE
142
Senior masc C. A. Dianium
0:43:28
0:43:19
04:20
1199
1204
1272
219
ESCRIVA CANET, JUAN
143
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:43:32
0:43:18
04:20
1198
1203
1271
220
PÉREZ SOLER, EMILI
12
Veterans B masc C. A. Ondara
0:43:32
0:43:16
04:20
1197
1202
1389
221
MORERA MEZQUIDA, JOSE ANTONIO
144
Senior masc C. A. Ondara
0:43:33
0:43:25
04:20
1196
1201
1270
222
CLIMENT SOLER, ANTONIO
145
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:43:34
0:43:30
04:21
1195
1200
1269
223
DI TRANA, MARCO
54
Veterans A masc C. A. Dianium
0:43:34
0:43:20
04:20
1194
1199
1350
224
LLORCA VERDU, MANUEL
55
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:43:36
0:43:09
04:19
1193
1198
1349
225
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
56
Veterans A masc C. A. La Xara
0:43:37
0:43:34
04:21
1192
1197
1348
226
SALA GARCIA, MAYCA
3
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:43:37
0:43:26
04:21
1191
1395
1398
227
PARDO SEGUI, JOAQUIN
57
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:43:38
0:43:27
04:21
1190
1196
1347
228
TORRES GONZALEZ, PABLO
58
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:43:38
0:43:28
04:21
1189
1195
1346
229
ROMÁN VILLALTA, ENRIQUE
59
Veterans A masc Independent
0:43:39
0:43:20
04:20
1188
1194
1345
230
CECILIA LORITE, JOSE ANTONIO
146
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:43:39
0:43:32
04:21
1187
1193
1268
231
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO
60
Veterans A masc C. A. Gata
0:43:39
0:43:22
04:20
1186
1192
1344
232
LLINARES GERMAN, MIGUEL
147
Senior masc C. A. Beniarjo Runners
0:43:39
0:43:33
04:21
0
0
0
233
GARCIA BISQUERT, ALEJANDRO
148
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:43:42
0:43:17
04:20
1185
1191
1267
234
SOLER FERRER, RICARDO
149
Senior masc C. A. La Faixa
0:43:43
0:42:53
04:17
1184
1190
1266
235
CISCAR SANLORENZO, JUAN
150
Senior masc C. E. Quatre Gats Rotova
0:43:44
0:43:29
04:21
1183
1189
1265
236
CERVERA PERLES, JAVIER
151
Senior masc C. A. Xe Espereu-me
0:43:45
0:43:10
04:19
1182
1188
1264
237
MORAGUES CARBO, ANDRES
152
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:43:47
0:43:39
04:22
1181
1187
1263
238
GARCIA VALENZUELA, JOSE MANUEL
153
Senior masc C. A. Gym Plaza Calpe
0:43:47
0:43:38
04:22
1180
1186
1262
239
CHORRO CARBONELL, ANTONIO JOAQUIN
61
Veterans A masc Independent
0:43:49
0:43:29
04:21
1179
1185
1343
240
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
154
Senior masc Independent
0:43:50
0:43:25
04:20
1178
1184
1261
241
PEIRO PERELLO, VICENTE
155
Senior masc Independent
0:43:52
0:43:36
04:22
1177
1183
1260
242
FORNÉS CARPI, XIMO
156
Senior masc C. A. Ondara
0:43:52
0:43:45
04:23
1176
1182
1259
243
RUZ LUCENA, MANOLO
13
Veterans B masc C. Córrer El Garbí
0:43:52
0:43:03
04:18
1175
1181
1388
244
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:43:58
0:43:51
04:23
1174
1180
1398
245
SALVA DIEGO, JAUME
157
Senior masc Independent
0:43:59
0:43:43
04:22
0
0
0
246
FERNANDEZ OLIVER, FRANCISCO JAVIER
158
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:44:02
0:43:54
04:23
1173
1179
1258
247
RODRIGUEZ AMANDI, DAVID
159
Senior masc Independent
0:44:02
0:43:57
04:24
1172
1178
1257
248
BLAS VISO, RAUL
62
Veterans A masc Independent
0:44:03
0:44:00
04:24
1171
1177
1342
249
DONET MOLIO, JUAN
63
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:03
0:43:59
04:24
1170
1176
1341
250
MERI RODINES, JUAN MIGUEL
64
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:44:04
0:43:25
04:20
1169
1175
1340