Circuit a peu 2009

XII Cursa Popular BenissaXII CURSA POPULAR BENISSA





XII Cursa Popular Benissa

XII Cursa Popular Benissa
9a Prova puntuable del Circuit a peu
Marina Alta 2009


Data: 20 de Juny de 2009
Exida i Meta :Plaça de Sant Jaume
Organitza: C. A. Benissa
Ajuntament de Benissa

AtencióCategories fora del Circuit
Barrufets nascuts 2005 a 2009
Principiants nascuts 2003 i 2004
Pre-Benjamins nascuts el 2001 i 2002







Col·laboradors del Circuit Matias Salva patrociandor del Circuit
 

Els dorsals desqualificats del Circuit ha perdut el dret a regals, classificacions i trofeus, i per tant no apareixen en la classificació de la carrera
153 - 407 - 448 - 583 - 625 - 634 - 655 - 667- 1027 - 1032 - 1078 - 1097 - 1129

Desqualificats en esta prova:
334 - 460 - 531 - 728 - 1108

DESQUALIFICACIONS Reglament ( art 8 )
Art.8.1 Podrà ser motiu de desqualificació el fet de córrer amb el dorsal o el xip d’un altre corredor, no comptant per tant la prova com a disputada.
 En este cas ambdós participants quedaran desqualificats.
Art.8.2 Podrà ser motiu de desqualificació córrer sense dorsal, o portar-lo en un lloc no visible .
Art.8.3 No completar la totalitat del recorregut.
Recordem que és obligatori córrer amb el dorsal en lloc ben visible

Següent Últim

CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL GENERAL XII CURSA POPULAR BENISSA
( 9,1 Km )
CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
1
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:31:26
0:31:25
03:27
1200
1200
1200
2
MARTINEZ DIAZ, JUAN JOSE
1
Veterans A masc C. A. San Vicente
0:31:52
0:31:52
03:30
0
0
0
3
GARCÍA AGULLÓ, ALEJANDRO
2
Senior masc C. A. Decatlon Kondy
0:31:52
0:31:51
03:30
1199
1199
1199
4
SOLER GINESTAR, SERGI
3
Senior masc C. A. Ondara
0:31:55
0:31:54
03:30
1198
1198
1198
5
CABEZAS GARCIA, AITOR
4
Senior masc Independent
0:32:36
0:32:28
03:34
1197
1197
1197
6
SORIA MARTIN, IVAN
5
Senior masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:32:48
0:32:39
03:35
0
0
0
7
TORRES SANCHEZ, SERGIO
6
Senior masc C. A. Ondara
0:32:58
0:32:57
03:37
1196
1196
1196
8
LAO MALAGÓN, JOSE RAMON
7
Senior masc Independent
0:33:10
0:33:10
03:39
0
0
0
9
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
8
Senior masc C. A. CM Asesores
0:33:18
0:33:17
03:40
1195
1195
1195
10
CABALLERO PIERNAS, RUBÉN
9
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:33
0:33:31
03:41
0
0
0
11
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
10
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:33:41
0:33:41
03:42
1194
1194
1194
12
FERRER BALLESTER, FERNANDO
11
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:33:42
0:33:42
03:42
1193
1193
1193
13
BLASCO GEA, XAVI
12
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:44
0:33:44
03:42
1192
1192
1192
14
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
13
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:46
0:33:45
03:43
1191
1191
1191
15
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
14
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:33:48
0:33:43
03:42
1190
1190
1190
16
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
15
Senior masc C. A. Running Team - Grifone
0:33:55
0:33:55
03:44
1189
1189
1189
17
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
16
Senior masc Independent
0:33:58
0:33:58
03:44
1188
1188
1188
18
IVARS DESCALS, DARIO
17
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:34:02
0:34:00
03:44
1187
1187
1187
19
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:09
0:34:06
03:45
1186
1186
1200
20
TORRO PENADES, GONZALO
18
Senior masc Independent
0:34:22
0:34:21
03:47
1185
1185
1186
21
CASTRO CARNERO, EDUARDO
19
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:34:26
0:34:25
03:47
1184
1184
1185
22
PEREZ SOLER, EMILI
2
Veterans A masc C. A. Cap i Cua
0:34:32
0:34:29
03:47
1183
1183
1200
23
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
20
Senior masc C. A. Xeresa
0:34:35
0:34:32
03:48
1182
1182
1184
24
BURTON, ROBERT
2
Veterans B masc Independent
0:34:43
0:34:32
03:48
0
0
0
25
DIAZ CHACON, ISAAC
21
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:44
0:34:44
03:49
1181
1181
1183
26
TUR CATALÁ, LUIS
22
Senior masc Independent
0:34:45
0:34:41
03:49
1180
1180
1182
27
MORCILLO GAÑÁN, EDUARDO
3
Veterans A masc Independent
0:35:01
0:35:00
03:51
0
0
0
28
DIAZ ARMENTA, ANDRES
23
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:30
0:35:22
03:53
0
0
0
29
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:35:34
0:35:32
03:54
1179
1200
1200
30
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
24
Senior masc C. A. Benissa
0:35:36
0:35:31
03:54
1178
1179
1181
31
SISCAR BAY, CARLOS
25
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:35:37
0:35:34
03:55
0
0
0
32
GIMENEZ PRATS, JUAN
26
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:44
0:35:40
03:55
1177
1178
1180
33
GASCON TUR, MANUEL
27
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:35:48
0:35:37
03:55
1176
1177
1179
34
RIVERO PEREZ, MIGUEL ANGEL
28
Senior masc C. Orientación Huelva
0:35:49
0:35:47
03:56
1175
1176
1178
35
APARISI I CARRIÓ, VICENT
29
Senior masc C. A. Ondara
0:35:50
0:35:50
03:56
1174
1175
1177
36
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
30
Senior masc C. A. Corremundos
0:35:52
0:35:50
03:56
1173
1174
1176
37
MORENO AGUADO, FRANCISCO
31
Senior masc Independent
0:36:07
0:36:01
03:57
1172
1173
1175
38
ROCHER SASTRE, FERNANDO
4
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:12
0:36:07
03:58
1171
1172
1199
39
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
5
Veterans A masc C. A. Benissa
0:36:14
0:36:14
03:59
1170
1171
1198
40
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
3
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:15
0:36:14
03:59
1169
1170
1199
41
LOPEZ FRANCES, JOSE ANTONIO
6
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:36:15
0:36:13
03:59
1168
1169
1197
42
LANCIS SAEZ, SALVADOR
7
Veterans A masc Independent
0:36:17
0:36:16
03:59
1167
1168
1196
43
FORNÉS PEDRO, LLUIS
32
Senior masc Independent
0:36:19
0:36:08
03:58
1166
1167
1174
44
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
4
Veterans B masc Independent
0:36:22
0:36:20
04:00
1165
1166
1198
45
ESTRUGO LLINARES, GUILLERMO
8
Veterans A masc Independent
0:36:24
0:36:10
03:58
0
0
0
46
MORA PÉREZ, RAÜL
33
Senior masc Independent
0:36:28
0:36:25
04:00
1164
1165
1173
47
MARTI PUIG, ANDRES
34
Senior masc C. A. Xeresa
0:36:29
0:36:27
04:00
1163
1164
1172
48
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
35
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:35
0:36:30
04:01
1162
1163
1171
49
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
36
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:36:42
0:36:42
04:02
1161
1162
1170
50
GARCIA RUIZ, VICTOR
37
Senior masc Independent
0:36:48
0:36:44
04:02
1160
1161
1169
51
CASANOVA FERRI, DAMIAN
38
Senior masc C. A. Sol i Clima
0:36:49
0:36:44
04:02
1159
1160
1168
52
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
39
Senior masc C. A. Xeresa
0:36:50
0:36:43
04:02
1158
1159
1167
53
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
9
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:37:01
0:36:59
04:04
1157
1158
1195
54
MULET DIEGO, VICENTE
10
Veterans A masc C. A. Gata
0:37:02
0:36:57
04:04
1156
1157
1194
55
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
40
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:02
0:36:52
04:03
1155
1156
1166
56
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
11
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:02
0:36:57
04:04
1154
1155
1193
57
BLANC, PAUL
12
Veterans A masc Independent
0:37:04
0:36:47
04:03
0
0
0
58
BOFI BOFI, JOSE VICENTE
41
Senior masc Independent
0:37:06
0:36:50
04:03
1153
1154
1165
59
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
13
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:09
0:36:46
04:03
1152
1153
1192
60
SIMÓ COSTA, CARLOS
42
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:09
0:36:48
04:03
1151
1152
1164
61
PEREZ GUILLEM, FRANCISCO
43
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:37:09
0:36:54
04:03
1150
1151
1163
62
PONS MARI, JESUS
44
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:11
0:37:05
04:05
1149
1150
1162
63
CEPERO FERRER, JOSEP MANEL
45
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:14
0:37:05
04:05
0
0
0
64
JORRO RAMON, JORDI
46
Senior masc C. A. Benissa
0:37:15
0:37:13
04:05
1148
1149
1161
65
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
14
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:37:15
0:37:11
04:05
1147
1148
1191
66
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
47
Senior masc C. A. Benissa
0:37:18
0:37:12
04:05
1146
1147
1160
67
BRINES DONET, JORGE
48
Senior masc G. Muntanya La Valldigna
0:37:20
0:37:20
04:06
0
0
0
68
SAVALL TEROL, ANDRES
49
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:22
0:37:20
04:06
1145
1146
1159
69
CAMPOSALBORS, PABLO
50
Senior masc C. A. Altea
0:37:23
0:37:10
04:05
0
0
0
70
DE JUAN DEVESA, VICENT
5
Veterans B masc Independent
0:37:23
0:37:20
04:06
1144
1145
1197
71
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
51
Senior masc Independent
0:37:25
0:37:20
04:06
1143
1144
1158
72
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
15
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:25
0:37:25
04:07
1142
1143
1190
73
BARON OLASO, JORDI
52
Senior masc Independent
0:37:27
0:37:16
04:06
1141
1142
1157
74
VIDAL BATALLER, JOSE
16
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:37:28
0:37:26
04:07
1140
1141
1189
75
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
53
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:30
0:37:19
04:06
1139
1140
1156
76
LLORCA CLIMENT, VICENTE
54
Senior masc C. E. El Portell
0:37:33
0:37:30
04:07
1138
1139
1155
77
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Senior fem C. A. Xeresa
0:37:36
0:37:34
04:08
1137
1199
1200
78
FERNANDEZ VEGA, OSCAR
55
Senior masc C. T. Komando Fisiojreig
0:37:37
0:37:21
04:06
0
0
0
79
MOSCARDÓ ARLANDIS, DANIEL
56
Senior masc C. A. Xeresa
0:37:37
0:37:30
04:07
1136
1138
1154
80
GÓMEZ INSA, JOSÉ FRANCISCO
17
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:37:37
0:37:32
04:07
1135
1137
1188
81
ARLANDIS FERRAGUD, ANTONIO FRANCISCO
18
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:37:37
0:37:28
04:07
1134
1136
1187
82
LLUCH GRAU, DANIEL
57
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:38
0:37:33
04:08
1133
1135
1153
83
SMAJLI, AHMED
1
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:37:39
0:37:26
04:07
1132
1134
1200
84
ROIG COSTA, ADOLFO
19
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:40
0:37:19
04:06
1131
1133
1186
85
MORATA VIDAL, DAVID
58
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:41
0:37:18
04:06
1130
1132
1152
86
MARTÍ ALBIÑANA, JOSÉ VICENTE
6
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:42
0:37:40
04:08
1129
1131
1196
87
MONFORT CASELLES, JAIME
20
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:44
0:37:31
04:07
1128
1130
1185
88
TOMAS LLORCA, JUAN
59
Senior masc C. A. l' Espenta
0:37:50
0:37:09
04:05
1127
1129
1151
89
GALAN ANTON, ANDRES
60
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:37:50
0:37:50
04:10
1126
1128
1150
90
GOMAR TORMO, JOAN
61
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:37:52
0:37:16
04:06
1125
1127
1149
91
CARRILLO RUZ, RICARDO
62
Senior masc Independent
0:37:56
0:37:55
04:10
1124
1126
1148
92
BENZAZOUA DOVAL, IKER
63
Senior masc Independent
0:37:59
0:37:45
04:09
0
0
0
93
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
64
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:38:02
0:37:37
04:08
1123
1125
1147
94
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
65
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:07
0:37:58
04:10
1122
1124
1146
95
GRAU ESTRUCH, OSCAR
66
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:08
0:38:01
04:11
1121
1123
1145
96
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
21
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:12
0:38:10
04:12
1120
1122
1184
97
SERVER ESPIN, FERNANDO
67
Senior masc C. A. Ondara
0:38:15
0:38:03
04:11
1119
1121
1144
98
MORENO COSTA, SALVADOR
68
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:38:18
0:38:17
04:12
0
0
0
99
BAS BOLUDA, JAVIER
69
Senior masc Independent
0:38:22
0:38:05
04:11
1118
1120
1143
100
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VICENTE
22
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:28
0:38:22
04:13
1117
1119
1183
101
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
7
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:38:33
0:38:23
04:13
1116
1118
1195
102
CANET RODRIGUEZ, BORJA
2
Juvenil masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:34
0:38:30
04:14
1115
1117
1199
103
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
70
Senior masc Independent
0:38:34
0:38:30
04:14
0
0
0
104
ESCRIVÀ ROSELLÓ, JORDI
71
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:38:34
0:38:23
04:13
1114
1116
1142
105
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:37
0:38:24
04:13
1113
1198
1200
106
ENGUIX PERALES, ANA
2
Senior fem C. A. Cametes Spat
0:38:38
0:38:34
04:14
1112
1197
1199
107
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
72
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:38
0:38:34
04:14
1111
1115
1141
108
DURÁ SERRA, ALBERTO
73
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:39
0:38:24
04:13
1110
1114
1140
109
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
74
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:42
0:38:20
04:13
1109
1113
1139
110
ALGADO SELLES, JUAN
75
Senior masc C. E. El Portell
0:38:43
0:38:39
04:15
1108
1112
1138
111
VIVES VICENS, MIGUEL
76
Senior masc Independent
0:38:45
0:38:37
04:15
0
0
0
112
CLIMENT LLORCA, ANTONI
23
Veterans A masc Independent
0:38:46
0:38:36
04:15
1107
1111
1182
113
SENDRA GINER, JUAN
77
Senior masc Independent
0:38:46
0:38:38
04:15
1106
1110
1137
114
CERDA MARTINEZ, SANTIAGO
78
Senior masc Independent
0:38:50
0:38:43
04:15
1105
1109
1136
115
GONZALEZ BORRAS, LOREN
79
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:38:52
0:38:16
04:12
1104
1108
1135
116
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
1
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:38:54
0:38:44
04:15
1103
1107
1200
117
DE WULF, NORBERTO
2
Veterans C masc C. A. Pindaro Joma
0:38:54
0:38:54
04:16
1102
1106
1199
118
RIBERA SILVESTRE, RAUL
80
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:38:57
0:38:53
04:16
1101
1105
1134
119
COMPANY PUIG, PASCUAL
24
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:00
0:38:13
04:12
1100
1104
1181
120
VICENS PASTOR, FERNANDO
81
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:00
0:38:41
04:15
1099
1103
1133
121
LORENTE RICART, TONI
82
Senior masc C. A. Benissa
0:39:00
0:38:57
04:17
1098
1102
1132
122
CATALÁ FERNANDEZ, VICENTE JOSE
25
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:02
0:39:02
04:17
1097
1101
1180
123
SIGALAT MARTI, ALEJANDRO ELOY
26
Veterans A masc Independent
0:39:03
0:38:56
04:17
0
0
0
124
PEDRÓS LICERAN, JAUME
83
Senior masc C. A. Gata
0:39:04
0:38:54
04:17
1096
1100
1131
125
GARCIA MONTAVA, JOSE
84
Senior masc Independent
0:39:06
0:39:03
04:17
1095
1099
1130
126
RUBIO MELERO, JUAN CARLOS
27
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:39:07
0:38:56
04:17
1094
1098
1179
127
FRANCÉS COMES, VICENT
85
Senior masc Independent
0:39:07
0:38:53
04:16
1093
1097
1129
128
RIPOLL FUERTES, JOSEP GERMA
86
Senior masc C. A. Benissa
0:39:09
0:39:03
04:18
1092
1096
1128
129
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
3
Senior fem Independent
0:39:13
0:39:08
04:18
1091
1196
1198
130
MULET SIGNES, BENJAMIN
87
Senior masc C. A. La Faixa
0:39:21
0:39:10
04:18
1090
1095
1127
131
SIGNES FORNES, JOSE
88
Senior masc C. A. Gata
0:39:23
0:39:01
04:17
1089
1094
1126
132
CHAMANEL GINESTÓS, ALBERT
89
Senior masc Independent
0:39:25
0:39:04
04:18
1088
1093
1125
133
SENDRA FRANQUEZ, VICENTE
8
Veterans B masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:25
0:39:11
04:18
1087
1092
1194
134
DEVESA MIRALLES, PEDRO
90
Senior masc Independent
0:39:25
0:38:58
04:17
1086
1091
1124
135
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
91
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:25
0:39:11
04:18
1085
1090
1123
136
GARCIA GRAU, OMAR
92
Senior masc Independent
0:39:28
0:39:13
04:19
1084
1089
1122
137
PASTOR ZORITA, FERNANDO
28
Veterans A masc Independent
0:39:28
0:39:24
04:20
1083
1088
1178
138
GINER CANTÓ, FCO JOSE
93
Senior masc Independent
0:39:29
0:39:11
04:18
1082
1087
1121
139
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
94
Senior masc C. A. Benissa
0:39:29
0:39:20
04:19
1081
1086
1120
140
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
4
Senior fem Independent
0:39:36
0:39:35
04:21
1080
1195
1197
141
ALBORCH CANET, PEPE
95
Senior masc Independent
0:39:36
0:39:36
04:21
1079
1085
1119
142
MORATAL PELLICER, FERNANDO
29
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:36
0:39:31
04:21
1078
1084
1177
143
ABELLAN MORENO, SINDO
96
Senior masc Independent
0:39:37
0:39:31
04:21
1077
1083
1118
144
IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL
97
Senior masc C. A. La Faixa
0:39:38
0:39:00
04:17
1076
1082
1117
145
MENDOZA RODRIGUEZ, JOSE ANTONIO
98
Senior masc Independent
0:39:39
0:39:04
04:18
1075
1081
1116
146
SAPENA SEGARRA, JOSEP
30
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:39
0:39:32
04:21
1074
1080
1176
147
SELLÉS SANTAMARÍA, JOSÉ TOMÁS
31
Veterans A masc C. E. El Portell
0:39:40
0:39:37
04:21
1073
1079
1175
148
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
99
Senior masc Independent
0:39:44
0:39:35
04:21
1072
1078
1115
149
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
100
Senior masc Independent
0:39:44
0:39:34
04:21
1071
1077
1114
150
MARTINEZ DE LIZARDUY ARAICO, JORGE
101
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:46
0:39:43
04:22
1070
1076
1113
151
MARTINEZ DELGADO, VICENTE
102
Senior masc Independent
0:39:47
0:39:33
04:21
1069
1075
1112
152
LLEO VILLAR, MANUEL
103
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:48
0:39:07
04:18
1068
1074
1111
153
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
9
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:39:50
0:39:50
04:23
1067
1073
1193
154
TORRES OLIVER, XAVIER
104
Senior masc C. A. Gata
0:39:52
0:39:32
04:21
1066
1072
1110
155
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
32
Veterans A masc C. A. Gata
0:39:52
0:39:31
04:21
1065
1071
1174
156
PARRA CONEJERO, MARIO
33
Veterans A masc C. Natació La Nucia
0:39:55
0:39:10
04:18
1064
1070
1173
157
MARTINEZ JUST, JOSE VI
105
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:39:58
0:39:44
04:22
1063
1069
1109
158
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
106
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:59
0:39:31
04:21
1062
1068
1108
159
WHITTINGTON, JEFFREY
3
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:40:01
0:39:52
04:23
1061
1067
1198
160
RAJA MIRA, JOSE LUIS
107
Senior masc Independent
0:40:03
0:39:41
04:22
1060
1066
1107
161
PELLICER I LLOPIS, ENRIC
108
Senior masc C. A. l' Espenta
0:40:10
0:39:28
04:20
1059
1065
1106
162
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
109
Senior masc C. C. Camallaes
0:40:10
0:40:05
04:24
1058
1064
1105
163
SANCHO SOLER, SALVADOR FCO.
110
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:12
0:39:52
04:23
1057
1063
1104
164
AUÑÓN RUIZ, ROBERTO
111
Senior masc C. A. Benifaió
0:40:12
0:39:38
04:21
1056
1062
1103
165
ALABAU MARTÍ, LAURA
2
Veterans A fem C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:13
0:40:10
04:25
1055
1194
1199
166
FERRER ALEMANY, SALVADOR
34
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:14
0:40:02
04:24
1054
1061
1172
167
FEMENIA DOMENECH, GUSTAVO
112
Senior masc C. A. La Xara
0:40:15
0:39:58
04:24
1053
1060
1102
168
ESCRIVA CANET, JUAN
113
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:40:17
0:40:05
04:24
1052
1059
1101
169
DURILLO VALLES, GERMAN
114
Senior masc C. A. Corremundos
0:40:18
0:39:38
04:21
0
0
0
170
GINESTAR IVARS, GUSTAVO
115
Senior masc C. A. Benissa
0:40:20
0:39:58
04:24
1051
1058
1100
171
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
116
Senior masc Independent
0:40:20
0:39:52
04:23
1050
1057
1099
172
ACUÑA, EDWIN
117
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:40:22
0:39:52
04:23
1049
1056
1098
173
DOMENECH DURA, JUAN
118
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:40:23
0:40:05
04:24
1048
1055
1097
174
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
35
Veterans A masc Independent
0:40:24
0:39:49
04:23
1047
1054
1171
175
DONDERIS SERRA, JAIME
119
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:28
0:40:12
04:25
1046
1053
1096
176
MORENO MATAIX, SERGIO
36
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:32
0:39:55
04:23
1045
1052
1170
177
ZACARES VILA, JOSE FRANCISCO
120
Senior masc C. A. A la Marxeta
0:40:34
0:40:24
04:26
0
0
0
178
PEIRO ALBA, MANUEL
121
Senior masc Independent
0:40:34
0:40:24
04:26
0
0
0
179
DIAZ FERNANDEZ, JOSE MANUEL
122
Senior masc Independent
0:40:37
0:40:27
04:27
1044
1051
1095
180
GRACIA RIBES, J SIMEON
123
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:39
0:40:31
04:27
1043
1050
1094
181
MARCH ESCUDERO, JAUME
124
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:39
0:40:31
04:27
1042
1049
1093
182
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
37
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:40:41
0:40:41
04:28
1041
1048
1169
183
MARCH ESCUDERO, AUSIAS
125
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:41
0:40:33
04:27
1040
1047
1092
184
DIAZ NARANJO, MIGUEL
126
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:41
0:40:34
04:27
1039
1046
1091
185
CASTELLÁ GARCIA, JOAQUIN
38
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:46
0:40:08
04:25
1038
1045
1168
186
SERRA BOLUFER, JOSE VICENTE
39
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:47
0:40:23
04:26
1037
1044
1167
187
MARTI CABRERA, JUAN VTE
127
Senior masc Independent
0:40:56
0:40:50
04:29
0
0
0
188
CLIMENT MORENO, FRANCISCO JAVIER
128
Senior masc Independent
0:40:56
0:40:46
04:29
0
0
0
189
MARTIN JIMENEZ, ALICIA
3
Veterans A fem C. A. Miramar Fent Cames
0:40:58
0:40:55
04:30
1036
1193
1198
190
IVARS PELLICER, MANUEL
129
Senior masc C. A. Benissa
0:40:59
0:40:55
04:30
1035
1043
1090
191
IVARS BERTOMEU, JAUME
130
Senior masc C. A. Benissa
0:40:59
0:40:51
04:29
1034
1042
1089
192
ARCOS SANCHEZ, PEDRO MANUEL
131
Senior masc C. A. Ondara
0:41:01
0:40:50
04:29
1033
1041
1088
193
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
40
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:41:01
0:40:49
04:29
1032
1040
1166
194
ENGUIX SANCHO, JOSE
41
Veterans A masc Independent
0:41:02
0:40:58
04:30
1031
1039
1165
195
CALDERON PEREZ, JOSE CARLOS
42
Veterans A masc Independent
0:41:06
0:40:55
04:30
0
0
0
196
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
43
Veterans A masc C. A. Ondara
0:41:10
0:40:46
04:29
1030
1038
1164
197
GÁMIZ MARTÍNEZ, JOSE A.
132
Senior masc Independent
0:41:11
0:40:55
04:30
1029
1037
1087
198
MUT MORANT, JOSE A
133
Senior masc C. A. La Xara
0:41:13
0:41:07
04:31
1028
1036
1086
199
BUIGUES CARRIÓ, PACO
44
Veterans A masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:15
0:40:58
04:30
1027
1035
1163
200
SANCHIS MESTRE, CARLOS
10
Veterans B masc C. Córrer El Garbí
0:41:16
0:40:22
04:26
1026
1034
1192
   
Som Esport | Dorsals | Cronometres | Arcs de Meta | Disseny Web | Gestió d'inscripcions