Circuit a peu 2009

XIII Volta Popular GataXIII VOLTA POPULAR A GATA






XIII Volta Popular Gata
XII VOLTA POPULAR A GATA
6a Prova puntuable del Circuit a peu
Marina Alta 2009


Data: 30 de Maig de 2009
Exida i Meta :Grup Escolar Santíssim Crist
Organitza: C. A. Gata
Regidoria d' Esports Ajuntament de Gata

AtencióCategories fora del Circuit
Barrufets nascuts 2003 i 2004
Pre-Benjamins nascuts el 2001 i 2002


A destacarTROFEUS i OBSEQUIS
Samarreta als 1000 primers corredors que
finalitzen la cursa a banda dels xiquets.
Trofeu 3 primers classificats de cada categoria i
sexe desde Benjamí fins Veterans C.
Trofeus locals seran pels socis del C. A. Gata


Col·laboradors del Circuit Matias Salva patrociandor del Circuit
 


Dorsals pendents de sanció:

DESQUALIFICACIONS Reglament ( art 8 )
Art.8.1 Podrà ser motiu de desqualificació el fet de córrer amb el dorsal o el xip d’un altre corredor, no comptant per tant la prova com a disputada.
 En este cas ambdós participants quedaran desqualificats.
Art.8.2 Podrà ser motiu de desqualificació córrer sense dorsal, o portar-lo en un lloc no visible .
Art.8.3 No completar la totalitat del recorregut.
Recordem que és obligatori córrer amb el dorsal en lloc ben visible

Següent Últim

CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL GENERAL XIII VOLTA POPULAR A GATA

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
HORMA, MOUNIR
1
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:32:21
0:32:20
03:18
0
0
0
2
DAY DAY, SAID
2
Senior masc C. A. Lamuratti Denia
0:32:22
0:32:21
03:18
0
0
0
3
POUS PEREZ, JUAN RAMON
3
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:33:12
0:33:11
03:23
1200
1200
1200
4
MARTINEZ DIAZ, JUAN JOSE
1
Veterans A masc Independent
0:33:34
0:33:33
03:25
0
0
0
5
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:33:49
0:33:47
03:27
1199
1199
1199
6
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
5
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:34:00
0:33:57
03:28
1198
1198
1198
7
SOLER GINESTAR, SERGI
6
Senior masc C. A. Ondara
0:34:11
0:34:09
03:29
1197
1197
1197
8
SORIA MARTIN, IVAN
7
Senior masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:34:17
0:34:13
03:30
0
0
0
9
CABEZAS GARCIA, AITOR
8
Senior masc Independent
0:34:20
0:34:12
03:29
1196
1196
1196
10
GARCÍA AGULLÓ, ALEJANDRO
9
Senior masc C. A. Decatlon Kondy
0:34:22
0:34:19
03:30
1195
1195
1195
11
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
10
Senior masc C. A. CM Asesores
0:34:45
0:34:43
03:33
1194
1194
1194
12
PATON MORATALLA, ANTONIO
11
Senior masc C. A. Puerto de Alicante
0:34:46
0:34:43
03:33
0
0
0
13
CARDONA TORRES, IGNACIO
12
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:54
0:34:53
03:34
1193
1193
1193
14
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
13
Senior masc C. A. Running Team - Grifone
0:35:05
0:35:03
03:35
1192
1192
1192
15
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
14
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:25
0:35:23
03:37
1191
1191
1191
16
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
15
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:35:46
0:35:42
03:39
1190
1190
1190
17
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
16
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:46
0:35:42
03:39
1189
1189
1189
18
SIMÓ COSTA, CARLOS
17
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:55
0:35:53
03:40
1188
1188
1188
19
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
18
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:03
0:35:59
03:40
1187
1187
1187
20
FERRER BALLESTER, FERNANDO
19
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:36:07
0:36:06
03:41
1186
1186
1186
21
DONET MONTAGUD, MIQUEL
20
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:36:10
0:36:07
03:41
1185
1185
1185
22
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
21
Senior masc C. A. Xeresa
0:36:19
0:36:15
03:42
1184
1184
1184
23
PEREZ SOLER, EMILI
2
Veterans A masc C. A. Cap i Cua
0:36:24
0:36:21
03:43
1183
1183
1200
24
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:24
0:36:19
03:42
1182
1182
1200
25
GÓMEZ INSA, JOSÉ FRANCISCO
3
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:36:28
0:36:26
03:43
1181
1181
1199
26
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
4
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:28
0:36:27
03:43
1180
1180
1198
27
IVARS DESCALS, DARIO
22
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:36:30
0:36:25
03:43
1179
1179
1183
28
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
23
Senior masc C. A. Benissa
0:36:44
0:36:41
03:45
1178
1178
1182
29
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
24
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:46
0:36:44
03:45
1177
1177
1181
30
ARANDA MARTÍN, SERGIO
25
Senior masc C. A. La Faixa
0:36:48
0:36:41
03:45
0
0
0
31
TORRO PENADES, GONZALO
26
Senior masc Independent
0:36:53
0:36:52
03:46
1176
1176
1180
32
MASANET SANCHO, ANTONIO
27
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:59
0:36:56
03:46
1175
1175
1179
33
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
28
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:07
0:37:05
03:47
1174
1174
1178
34
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
5
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:09
0:37:09
03:47
1173
1173
1197
35
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
29
Senior masc Independent
0:37:09
0:37:01
03:47
0
0
0
36
DIAZ CHACON, ISAAC
30
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:14
0:37:07
03:47
1172
1172
1177
37
CLOQUELL GOMAR, HECTOR
31
Senior masc Independent
0:37:28
0:37:22
03:49
1171
1171
1176
38
BOU SOLIVA, JESUS
32
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:29
0:37:25
03:49
1170
1170
1175
39
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
33
Senior masc Independent
0:37:29
0:37:27
03:49
1169
1169
1174
40
GASCON TUR, MANUEL
34
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:37:37
0:37:29
03:49
1168
1168
1173
41
DIAZ ARMENTA, ANDRES
35
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:42
0:37:37
03:50
0
0
0
42
PONS MARI, JESUS
36
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:42
0:37:41
03:51
1167
1167
1172
43
SMAJLI, AHMED
1
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:37:51
0:37:47
03:51
1166
1166
1200
44
ABBOTT, RAFA
37
Senior masc C. A. La Faixa
0:37:53
0:37:39
03:51
1165
1165
1171
45
FLETCHER, PAUL
2
Veterans B masc Independent
0:37:57
0:37:50
03:52
0
0
0
46
LANCIS SAEZ, SALVADOR
6
Veterans A masc Independent
0:38:02
0:37:57
03:52
1164
1164
1196
47
MATOSES PALACIOS, ALFREDO
7
Veterans A masc C. Triatló Sueca
0:38:06
0:38:02
03:53
0
0
0
48
GIMENEZ PRATS, JUAN
38
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:08
0:37:57
03:52
1163
1163
1170
49
ROCHER SASTRE, FERNANDO
8
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:10
0:38:05
03:53
1162
1162
1195
50
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
3
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:11
0:38:11
03:54
1161
1161
1199
51
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
39
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:38:13
0:38:13
03:54
1160
1160
1169
52
RODRIGUEZ PEREZ, JAVIER
40
Senior masc Independent
0:38:19
0:38:09
03:54
1159
1159
1168
53
COMPANY PUIG, PASCUAL
9
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:38:28
0:38:17
03:54
1158
1158
1194
54
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
10
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:28
0:38:28
03:56
1157
1157
1193
55
PÉREZ GONZÁLEZ, FRANCISCO JOSÉ
41
Senior masc Independent
0:38:31
0:38:23
03:55
1156
1156
1167
56
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
11
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:38:31
0:38:21
03:55
1155
1155
1192
57
MORATA VIDAL, DAVID
42
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:31
0:38:30
03:56
1154
1154
1166
58
GARCIA RUIZ, VICTOR
43
Senior masc Independent
0:38:39
0:38:28
03:56
1153
1153
1165
59
CRIADO FUSTER, MIGUEL ANGEL
12
Veterans A masc Independent
0:38:40
0:38:35
03:56
1152
1152
1191
60
MORENO AGUADO, FRANCISCO
44
Senior masc Independent
0:38:42
0:38:36
03:56
1151
1151
1164
61
LOPEZ FRANCES, JOSE ANTONIO
13
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:38:45
0:38:39
03:57
1150
1150
1190
62
MARTIN RAMOS, DAMIAN
45
Senior masc Independent
0:38:46
0:38:42
03:57
0
0
0
63
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
14
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:38:48
0:38:43
03:57
1149
1149
1189
64
DIAZ HERNANDEZ, SANDRA
1
Senior fem C. A. Runnersworld Alzira
0:38:50
0:38:48
03:58
1148
1200
1200
65
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
46
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:51
0:38:37
03:57
1147
1148
1163
66
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
15
Veterans A masc C. A. Benissa
0:38:53
0:38:49
03:58
1146
1147
1188
67
TOMAS LLORCA, JUAN
47
Senior masc C. A. l' Espenta
0:38:55
0:38:42
03:57
1145
1146
1162
68
APARISI I CARRIÓ, JAUME
48
Senior masc C. A. Ondara
0:38:56
0:38:46
03:57
1144
1145
1161
69
MORA PÉREZ, RAÜL
49
Senior masc Independent
0:38:57
0:38:56
03:58
1143
1144
1160
70
MASANET SANCHO, GERARDO
50
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:58
0:38:33
03:56
1142
1143
1159
71
GARCIA MONTAVA, JOSE
51
Senior masc Independent
0:39:04
0:38:55
03:58
1141
1142
1158
72
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
4
Veterans B masc Independent
0:39:08
0:39:05
03:59
1140
1141
1198
73
ACLOQUE GUILLOU, HERVÉ
52
Senior masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:39:08
0:38:51
03:58
0
0
0
74
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
53
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:39:09
0:38:52
03:58
1139
1140
1157
75
MIRALLES MAS, NOEL
54
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:10
0:39:10
04:00
1138
1139
1156
76
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
55
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:17
0:39:12
04:00
1137
1138
1155
77
MARTIN DE LA SIERRA RICO, DAVID
56
Senior masc Independent
0:39:21
0:39:21
04:01
1136
1137
1154
78
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
2
Senior fem C. A. Xeresa
0:39:22
0:39:17
04:01
1135
1199
1199
79
MARTI PUIG, ANDRES
57
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:22
0:39:18
04:01
1134
1136
1153
80
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
58
Senior masc Independent
0:39:23
0:39:09
04:00
1133
1135
1152
81
JORRO RAMON, JORDI
59
Senior masc C. A. Benissa
0:39:24
0:39:21
04:01
1132
1134
1151
82
TORRECILLAS SAEZ, JOSE
60
Senior masc Independent
0:39:25
0:39:20
04:01
1131
1133
1150
83
MUÑOZ PEREZ, GUSTAU
61
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:26
0:39:14
04:00
0
0
0
84
MORA PEREZ, JORGE
62
Senior masc Independent
0:39:27
0:39:20
04:01
1130
1132
1149
85
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
63
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:29
0:39:27
04:02
1129
1131
1148
86
VICENS PASTOR, FERNANDO
64
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:31
0:39:22
04:01
1128
1130
1147
87
ESPASA MULET, JAVIER
65
Senior masc C. A. Gata
0:39:34
0:39:32
04:02
0
0
0
88
PUIG MAHIQUES, JOSE
66
Senior masc C. A. La Faixa
0:39:34
0:39:31
04:02
1127
1129
1146
89
ESPASA MULET, JOSE
16
Veterans A masc C. A. Gata
0:39:41
0:39:39
04:03
1126
1128
1187
90
CARPIO BAYONA, SERGIO
67
Senior masc C. A. Alcoy
0:39:44
0:39:31
04:02
0
0
0
91
ROIG COSTA, ADOLFO
17
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:46
0:39:24
04:01
1125
1127
1186
92
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
68
Senior masc C. A. La Xara
0:39:49
0:39:42
04:03
1124
1126
1145
93
MOSCARDÓ ARLANDIS, DANIEL
69
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:53
0:39:50
04:04
1123
1125
1144
94
CANET RODRIGUEZ, BORJA
2
Juvenil masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:56
0:39:53
04:04
1122
1124
1199
95
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
70
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:57
0:39:56
04:05
1121
1123
1143
96
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
71
Senior masc C. A. Benissa
0:39:57
0:39:41
04:03
1120
1122
1142
97
SERVER ESPIN, FERNANDO
72
Senior masc C. A. Ondara
0:39:57
0:39:55
04:04
1119
1121
1141
98
ESCORTELL BOU, JAIME
18
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:00
0:39:57
04:05
1118
1120
1185
99
LLUCH GRAU, DANIEL
73
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:02
0:39:59
04:05
1117
1119
1140
100
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
74
Senior masc C. A. Xeresa
0:40:05
0:39:54
04:04
1116
1118
1139
101
CANO CRESPO, JAVIER
75
Senior masc C. Natació La Nucia
0:40:06
0:39:18
04:01
1115
1117
1138
102
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
19
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:06
0:40:01
04:05
1114
1116
1184
103
MONFORT CASELLES, JAIME
20
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:07
0:39:42
04:03
1113
1115
1183
104
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
76
Senior masc Independent
0:40:09
0:40:06
04:06
1112
1114
1137
105
DURÁ SERRA, ALBERTO
77
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:10
0:40:09
04:06
1111
1113
1136
106
LLORCA VERDÚ, MANUEL
21
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:16
0:40:00
04:05
1110
1112
1182
107
RODRIGUEZ GONZALEZ, CARLOS ALBERTO
78
Senior masc Independent
0:40:17
0:40:09
04:06
0
0
0
108
PONS AUSINA, JAVIER
79
Senior masc Independent
0:40:18
0:40:09
04:06
0
0
0
109
FORNÉS PEDRO, LLUIS
80
Senior masc Independent
0:40:18
0:40:02
04:05
1109
1111
1135
110
LLORCA CLIMENT, VICENTE
81
Senior masc C. E. El Portell
0:40:18
0:40:09
04:06
1108
1110
1134
111
VIDAL BATALLER, JOSE
22
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:19
0:40:15
04:06
1107
1109
1181
112
SIGNES FORNES, JOSE
82
Senior masc C. A. Gata
0:40:20
0:40:19
04:07
1106
1108
1133
113
CLIMENT LLORCA, ANTONI
23
Veterans A masc Independent
0:40:23
0:40:00
04:05
1105
1107
1180
114
CASTELLA MESTRE, SAMUEL
83
Senior masc C. A. CM Asesores
0:40:24
0:40:21
04:07
1104
1106
1132
115
SAVALL TEROL, ANDRES
84
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:26
0:40:21
04:07
1103
1105
1131
116
DE JUAN DEVESA, VICENT
5
Veterans B masc Independent
0:40:27
0:40:20
04:07
1102
1104
1197
117
LORENTE RICART, TONI
85
Senior masc C. A. Benissa
0:40:29
0:40:13
04:06
1101
1103
1130
118
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
86
Senior masc C. A. Sueca
0:40:30
0:39:25
04:01
1100
1102
1129
119
GRAU ESTRUCH, OSCAR
87
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:32
0:40:26
04:08
1099
1101
1128
120
CASANOVA FERRI, DAMIAN
88
Senior masc C. A. Sol i Clima
0:40:43
0:40:42
04:09
1098
1100
1127
121
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
24
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:43
0:40:25
04:08
1097
1099
1179
122
BALLESTER SANZ, DAVID
89
Senior masc C. M. Penya Mur i Castell
0:40:51
0:40:45
04:10
0
0
0
123
GAVILÁ MIÑANA, JESUS
25
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:53
0:40:48
04:10
1096
1098
1178
124
CASTRO CARNERO, EDUARDO
90
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:40:54
0:40:49
04:10
1095
1097
1126
125
SANCHO SOLER, SALVADOR FCO.
91
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:56
0:40:50
04:10
1094
1096
1125
126
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
92
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:56
0:40:51
04:10
1093
1095
1124
127
PERTINEZ CALVO, FRANCISCO JAVIER
93
Senior masc C. A. Gata
0:40:57
0:40:56
04:11
1092
1094
1123
128
CAMPOS ALBORS, PABLO
94
Senior masc C. A. Altea
0:40:59
0:40:37
04:09
0
0
0
129
MONCHO SOLER, JOSE FCO
26
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:59
0:40:43
04:09
1091
1093
1177
130
TORRES OLIVER, XAVIER
95
Senior masc C. A. Gata
0:40:59
0:40:39
04:09
1090
1092
1122
131
ADELL SOSPEDRA, CARLOS
96
Senior masc Independent
0:41:01
0:40:30
04:08
0
0
0
132
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
27
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:02
0:40:45
04:10
1089
1091
1176
133
PARDO MANTECÓN, CARLOS
28
Veterans A masc C. Natació La Nucia
0:41:04
0:41:01
04:11
1088
1090
1175
134
ENNATIJI, SAID
97
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:41:07
0:41:04
04:11
1087
1089
1121
135
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
98
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:41:08
0:40:52
04:10
1086
1088
1120
136
DE WULF, NORBERTO
1
Veterans C masc C. A. Pindaro Joma
0:41:08
0:41:03
04:11
1085
1087
1200
137
CATALÁ FERNANDEZ, VICENTE JOSE
29
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:09
0:41:01
04:11
1084
1086
1174
138
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
6
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:41:10
0:41:02
04:11
1083
1085
1196
139
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:11
0:41:02
04:11
1082
1198
1200
140
SENDRA FRANQUEZ, VICENTE
7
Veterans B masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:41:11
0:40:53
04:10
1081
1084
1195
141
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VICENTE
30
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:13
0:41:09
04:12
1080
1083
1173
142
MENGUAL SERRA, VICENT
31
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:13
0:41:10
04:12
1079
1082
1172
143
GÁMIZ MARTÍNEZ, JOSE A.
99
Senior masc Independent
0:41:23
0:41:16
04:13
1078
1081
1119
144
SENDRA REIG, FERNANDO
100
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:41:24
0:41:14
04:13
1077
1080
1118
145
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
101
Senior masc Independent
0:41:29
0:41:17
04:13
1076
1079
1117
146
IZQUIERDO DOLZ, RAFAEL
32
Veterans A masc C. A. Mudejar
0:41:34
0:40:50
04:10
0
0
0
147
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
102
Senior masc G. A. Teuladí
0:41:36
0:41:20
04:13
1075
1078
1116
148
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
2
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:41:37
0:41:32
04:14
1074
1077
1199
149
MIRALLES FERRER, VICENTE
33
Veterans A masc Independent
0:41:37
0:41:36
04:15
0
0
0
150
ABELLÓN MARTÍN, JOSE
34
Veterans A masc Independent
0:41:38
0:41:22
04:13
1073
1076
1171
151
LIZCANO SAEZ, OSCAR
103
Senior masc Independent
0:41:39
0:41:25
04:14
0
0
0
152
NAIM OMAR, CHADDED
104
Senior masc C. A. Gata
0:41:39
0:41:37
04:15
1072
1075
1115
153
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
105
Senior masc Independent
0:41:40
0:40:54
04:11
1071
1074
1114
154
MOLINA MARTINEZ, CARLOS
106
Senior masc Independent
0:41:41
0:40:55
04:11
1070
1073
1113
155
RIBERA SILVESTRE, RAUL
107
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:41:42
0:41:29
04:14
1069
1072
1112
156
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
108
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:42
0:41:16
04:13
1068
1071
1111
157
AGULILLA CAMBRON, SEBASTIAN
35
Veterans A masc C. A. La Faixa
0:41:43
0:41:40
04:15
1067
1070
1170
158
FERRER ALEMANY, SALVADOR
36
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:41:45
0:41:37
04:15
1066
1069
1169
159
CHAMANEL GINESTÓS, ALBERT
109
Senior masc Independent
0:41:45
0:41:27
04:14
1065
1068
1110
160
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
110
Senior masc C. A. La Faixa
0:41:46
0:41:42
04:15
1064
1067
1109
161
SABATER SAVALL, MANUEL
37
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:41:49
0:41:19
04:13
1063
1066
1168
162
PIZARRO MENA, TONI
111
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:51
0:41:48
04:16
1062
1065
1108
163
CARRILLO RUZ, RICARDO
112
Senior masc Independent
0:41:53
0:41:41
04:15
1061
1064
1107
164
PEDRÓS MONFORT, JOSÉ FRANCISCO
113
Senior masc Independent
0:41:54
0:41:46
04:16
1060
1063
1106
165
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
38
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:56
0:41:56
04:17
1059
1062
1167
166
SENDRA GINER, JUAN
114
Senior masc Independent
0:41:56
0:41:39
04:15
1058
1061
1105
167
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
115
Senior masc C. A. Corremundos
0:41:58
0:41:39
04:15
1057
1060
1104
168
CHAPELET EDGARDO, PABLO
8
Veterans B masc Independent
0:41:58
0:41:57
04:17
1056
1059
1194
169
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
116
Senior masc Independent
0:41:59
0:41:49
04:16
0
0
0
170
PASTOR ZORITA, FERNANDO
39
Veterans A masc Independent
0:41:59
0:41:48
04:16
1055
1058
1166
171
WHITTINGTON, JEFFREY
3
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:42:00
0:41:56
04:17
1054
1057
1198
172
PELLICER I LLOPIS, ENRIC
117
Senior masc C. A. l' Espenta
0:42:01
0:41:18
04:13
1053
1056
1103
173
GARRIGOS MASCARELL, ROMAN
40
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:02
0:41:55
04:17
1052
1055
1165
174
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
41
Veterans A masc Independent
0:42:02
0:41:45
04:16
1051
1054
1164
175
PEREZ BAÑULS, JUAN JOSE
42
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:03
0:41:40
04:15
1050
1053
1163
176
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
43
Veterans A masc C. A. La Xara
0:42:03
0:41:52
04:16
1049
1052
1162
177
NARANJO BERENGUER, JACINTO
118
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:04
0:41:56
04:17
0
0
0
178
UBEDA MARTI, ALFREDO
119
Senior masc C. A. L' Olleria
0:42:04
0:42:00
04:17
1048
1051
1102
179
NAVALMORAL PEDRO, JUAN VICENTE
120
Senior masc C. A. Gata
0:42:05
0:41:55
04:17
1047
1050
1101
180
SOLER SALVÀ, JAIRO
121
Senior masc Independent
0:42:07
0:41:59
04:17
0
0
0
181
ENGUIX PERALES, ANA
3
Senior fem C. A. Cametes Spat
0:42:08
0:41:53
04:16
1046
1197
1198
182
FERRER MULET, FRANCESC
9
Veterans B masc C. A. Gata
0:42:10
0:42:00
04:17
1045
1049
1193
183
MORENO MATAIX, SERGIO
44
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:42:11
0:41:45
04:16
1044
1048
1161
184
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
122
Senior masc Independent
0:42:11
0:41:51
04:16
1043
1047
1100
185
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
123
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:15
0:42:00
04:17
1042
1046
1099
186
GINESTAR IVARS, GUSTAVO
124
Senior masc C. A. Benissa
0:42:16
0:42:10
04:18
1041
1045
1098
187
MAS SISCAR, FERRAN
125
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:42:17
0:41:55
04:17
1040
1044
1097
188
SANCHEZ RODRIGUEZ, JOSE JAVIER
126
Senior masc Independent
0:42:22
0:42:19
04:19
0
0
0
189
GARCIA GRAU, OMAR
127
Senior masc Independent
0:42:25
0:42:09
04:18
1039
1043
1096
190
MENGUAL MOLL, CARLOS
128
Senior masc Independent
0:42:26
0:42:19
04:19
0
0
0
191
SANCHIS MESTRE, CARLOS
10
Veterans B masc C. Córrer El Garbí
0:42:29
0:42:11
04:18
1038
1042
1192
192
DOMENECH DURA, JUAN
129
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:30
0:42:05
04:18
1037
1041
1095
193
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
130
Senior masc Independent
0:42:31
0:42:15
04:19
1036
1040
1094
194
FAUS CERDÀ, DAVID
131
Senior masc G. A. Teuladí
0:42:32
0:42:15
04:19
1035
1039
1093
195
ABELLAN MORENO, SINDO
132
Senior masc Independent
0:42:33
0:42:26
04:20
1034
1038
1092
196
ROUND, MATT
133
Senior masc C. A. Costa Blanca Striders
0:42:33
0:42:20
04:19
0
0
0
197
DEVESA MIRALLES, PEDRO
134
Senior masc Independent
0:42:33
0:42:11
04:18
1033
1037
1091
198
ALACID BELMONTE, EMILIO JESUS
135
Senior masc Independent
0:42:33
0:42:33
04:21
1032
1036
1090
199
LLÀCER GADEA, SANTI
136
Senior masc Independent
0:42:34
0:42:17
04:19
0
0
0
200
MERI FLUIXA, SALVADOR
11
Veterans B masc C. Córrer Xeraco
0:42:34
0:42:04
04:18
1031
1035
1191
   
Som Esport | Dorsals | Cronometres | Arcs de Meta | Disseny Web | Gestió d'inscripcions