Circuit a peu 2009

XIII Volta Popular GataXIII VOLTA POPULAR A GATA






XIII Volta Popular Gata
XII VOLTA POPULAR A GATA
6a Prova puntuable del Circuit a peu
Marina Alta 2009


Data: 30 de Maig de 2009
Exida i Meta :Grup Escolar Santíssim Crist
Organitza: C. A. Gata
Regidoria d' Esports Ajuntament de Gata

AtencióCategories fora del Circuit
Barrufets nascuts 2003 i 2004
Pre-Benjamins nascuts el 2001 i 2002


A destacarTROFEUS i OBSEQUIS
Samarreta als 1000 primers corredors que
finalitzen la cursa a banda dels xiquets.
Trofeu 3 primers classificats de cada categoria i
sexe desde Benjamí fins Veterans C.
Trofeus locals seran pels socis del C. A. Gata


Col·laboradors del Circuit Matias Salva patrociandor del Circuit
 
CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL PER CATEGORIES XIII VOLTA POPULAR GATA
Sel·lecciona la teua categoria  


DESQUALIFICACIONS Reglament ( art 8 )
Art.8.1 Podrà ser motiu de desqualificació el fet de córrer amb el dorsal o el xip d’un altre corredor, no comptant per tant la prova com a disputada. En este cas ambdós participants quedaran desqualificats.
Art.8.2 Podrà ser motiu de desqualificació córrer sense dorsal, o portar-lo en un lloc no visible .
Art.8.3 No completar la totalitat del recorregut.
Recordem que és obligatori córrer amb el dorsal en lloc ben visible

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com

Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
Real
Punts
Cat
1
HORMA, MOUNIR
1
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:32:21
0:32:20
0
2
DAY DAY, SAID
2
Senior masc C. A. Lamuratti Denia
0:32:22
0:32:21
0
3
POUS PEREZ, JUAN RAMON
3
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:33:12
0:33:11
1200
5
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:33:49
0:33:47
1199
6
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
5
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:34:00
0:33:57
1198
7
SOLER GINESTAR, SERGI
6
Senior masc C. A. Ondara
0:34:11
0:34:09
1197
8
SORIA MARTIN, IVAN
7
Senior masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:34:17
0:34:13
0
9
CABEZAS GARCIA, AITOR
8
Senior masc Independent
0:34:20
0:34:12
1196
10
GARCÍA AGULLÓ, ALEJANDRO
9
Senior masc C. A. Decatlon Kondy
0:34:22
0:34:19
1195
11
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
10
Senior masc C. A. CM Asesores
0:34:45
0:34:43
1194
12
PATON MORATALLA, ANTONIO
11
Senior masc C. A. Puerto de Alicante
0:34:46
0:34:43
0
13
CARDONA TORRES, IGNACIO
12
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:54
0:34:53
1193
14
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
13
Senior masc C. A. Running Team - Grifone
0:35:05
0:35:03
1192
15
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
14
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:25
0:35:23
1191
16
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
15
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:35:46
0:35:42
1190
17
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
16
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:46
0:35:42
1189
18
SIMÓ COSTA, CARLOS
17
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:55
0:35:53
1188
19
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
18
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:03
0:35:59
1187
20
FERRER BALLESTER, FERNANDO
19
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:36:07
0:36:06
1186
21
DONET MONTAGUD, MIQUEL
20
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:36:10
0:36:07
1185
22
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
21
Senior masc C. A. Xeresa
0:36:19
0:36:15
1184
27
IVARS DESCALS, DARIO
22
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:36:30
0:36:25
1183
28
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
23
Senior masc C. A. Benissa
0:36:44
0:36:41
1182
29
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
24
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:46
0:36:44
1181
30
ARANDA MARTÍN, SERGIO
25
Senior masc C. A. La Faixa
0:36:48
0:36:41
0
31
TORRO PENADES, GONZALO
26
Senior masc Independent
0:36:53
0:36:52
1180
32
MASANET SANCHO, ANTONIO
27
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:59
0:36:56
1179
33
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
28
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:07
0:37:05
1178
35
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
29
Senior masc Independent
0:37:09
0:37:01
0
36
DIAZ CHACON, ISAAC
30
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:14
0:37:07
1177
37
CLOQUELL GOMAR, HECTOR
31
Senior masc Independent
0:37:28
0:37:22
1176
38
BOU SOLIVA, JESUS
32
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:29
0:37:25
1175
39
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
33
Senior masc Independent
0:37:29
0:37:27
1174
40
GASCON TUR, MANUEL
34
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:37:37
0:37:29
1173
41
DIAZ ARMENTA, ANDRES
35
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:42
0:37:37
0
42
PONS MARI, JESUS
36
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:42
0:37:41
1172
44
ABBOTT, RAFA
37
Senior masc C. A. La Faixa
0:37:53
0:37:39
1171
48
GIMENEZ PRATS, JUAN
38
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:08
0:37:57
1170
51
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
39
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:38:13
0:38:13
1169
52
RODRIGUEZ PEREZ, JAVIER
40
Senior masc Independent
0:38:19
0:38:09
1168
55
PÉREZ GONZÁLEZ, FRANCISCO JOSÉ
41
Senior masc Independent
0:38:31
0:38:23
1167
57
MORATA VIDAL, DAVID
42
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:31
0:38:30
1166
58
GARCIA RUIZ, VICTOR
43
Senior masc Independent
0:38:39
0:38:28
1165
60
MORENO AGUADO, FRANCISCO
44
Senior masc Independent
0:38:42
0:38:36
1164
62
MARTIN RAMOS, DAMIAN
45
Senior masc Independent
0:38:46
0:38:42
0
65
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
46
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:51
0:38:37
1163
67
TOMAS LLORCA, JUAN
47
Senior masc C. A. l' Espenta
0:38:55
0:38:42
1162
68
APARISI I CARRIÓ, JAUME
48
Senior masc C. A. Ondara
0:38:56
0:38:46
1161
69
MORA PÉREZ, RAÜL
49
Senior masc Independent
0:38:57
0:38:56
1160
70
MASANET SANCHO, GERARDO
50
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:58
0:38:33
1159
71
GARCIA MONTAVA, JOSE
51
Senior masc Independent
0:39:04
0:38:55
1158
73
ACLOQUE GUILLOU, HERVÉ
52
Senior masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:39:08
0:38:51
0
74
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
53
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:39:09
0:38:52
1157
75
MIRALLES MAS, NOEL
54
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:10
0:39:10
1156
76
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
55
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:17
0:39:12
1155
77
MARTIN DE LA SIERRA RICO, DAVID
56
Senior masc Independent
0:39:21
0:39:21
1154
79
MARTI PUIG, ANDRES
57
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:22
0:39:18
1153
80
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
58
Senior masc Independent
0:39:23
0:39:09
1152
81
JORRO RAMON, JORDI
59
Senior masc C. A. Benissa
0:39:24
0:39:21
1151
82
TORRECILLAS SAEZ, JOSE
60
Senior masc Independent
0:39:25
0:39:20
1150
83
MUÑOZ PEREZ, GUSTAU
61
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:26
0:39:14
0
84
MORA PEREZ, JORGE
62
Senior masc Independent
0:39:27
0:39:20
1149
85
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
63
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:29
0:39:27
1148
86
VICENS PASTOR, FERNANDO
64
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:31
0:39:22
1147
87
ESPASA MULET, JAVIER
65
Senior masc C. A. Gata
0:39:34
0:39:32
0
88
PUIG MAHIQUES, JOSE
66
Senior masc C. A. La Faixa
0:39:34
0:39:31
1146
90
CARPIO BAYONA, SERGIO
67
Senior masc C. A. Alcoy
0:39:44
0:39:31
0
92
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
68
Senior masc C. A. La Xara
0:39:49
0:39:42
1145
93
MOSCARDÓ ARLANDIS, DANIEL
69
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:53
0:39:50
1144
95
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
70
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:57
0:39:56
1143
96
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
71
Senior masc C. A. Benissa
0:39:57
0:39:41
1142
97
SERVER ESPIN, FERNANDO
72
Senior masc C. A. Ondara
0:39:57
0:39:55
1141
99
LLUCH GRAU, DANIEL
73
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:02
0:39:59
1140
100
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
74
Senior masc C. A. Xeresa
0:40:05
0:39:54
1139
101
CANO CRESPO, JAVIER
75
Senior masc C. Natació La Nucia
0:40:06
0:39:18
1138
104
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
76
Senior masc Independent
0:40:09
0:40:06
1137
105
DURÁ SERRA, ALBERTO
77
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:10
0:40:09
1136
107
RODRIGUEZ GONZALEZ, CARLOS ALBERTO
78
Senior masc Independent
0:40:17
0:40:09
0
108
PONS AUSINA, JAVIER
79
Senior masc Independent
0:40:18
0:40:09
0
109
FORNÉS PEDRO, LLUIS
80
Senior masc Independent
0:40:18
0:40:02
1135
110
LLORCA CLIMENT, VICENTE
81
Senior masc C. E. El Portell
0:40:18
0:40:09
1134
112
SIGNES FORNES, JOSE
82
Senior masc C. A. Gata
0:40:20
0:40:19
1133
114
CASTELLA MESTRE, SAMUEL
83
Senior masc C. A. CM Asesores
0:40:24
0:40:21
1132
115
SAVALL TEROL, ANDRES
84
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:26
0:40:21
1131
117
LORENTE RICART, TONI
85
Senior masc C. A. Benissa
0:40:29
0:40:13
1130
118
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
86
Senior masc C. A. Sueca
0:40:30
0:39:25
1129
119
GRAU ESTRUCH, OSCAR
87
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:32
0:40:26
1128
120
CASANOVA FERRI, DAMIAN
88
Senior masc C. A. Sol i Clima
0:40:43
0:40:42
1127
122
BALLESTER SANZ, DAVID
89
Senior masc C. M. Penya Mur i Castell
0:40:51
0:40:45
0
124
CASTRO CARNERO, EDUARDO
90
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:40:54
0:40:49
1126
125
SANCHO SOLER, SALVADOR FCO.
91
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:56
0:40:50
1125
126
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
92
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:56
0:40:51
1124
127
PERTINEZ CALVO, FRANCISCO JAVIER
93
Senior masc C. A. Gata
0:40:57
0:40:56
1123
128
CAMPOS ALBORS, PABLO
94
Senior masc C. A. Altea
0:40:59
0:40:37
0
130
TORRES OLIVER, XAVIER
95
Senior masc C. A. Gata
0:40:59
0:40:39
1122
131
ADELL SOSPEDRA, CARLOS
96
Senior masc Independent
0:41:01
0:40:30
0
134
ENNATIJI, SAID
97
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:41:07
0:41:04
1121
135
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
98
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:41:08
0:40:52
1120
143
GÁMIZ MARTÍNEZ, JOSE A.
99
Senior masc Independent
0:41:23
0:41:16
1119
144
SENDRA REIG, FERNANDO
100
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:41:24
0:41:14
1118
145
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
101
Senior masc Independent
0:41:29
0:41:17
1117
147
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
102
Senior masc G. A. Teuladí
0:41:36
0:41:20
1116
151
LIZCANO SAEZ, OSCAR
103
Senior masc Independent
0:41:39
0:41:25
0
152
NAIM OMAR, CHADDED
104
Senior masc C. A. Gata
0:41:39
0:41:37
1115
153
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
105
Senior masc Independent
0:41:40
0:40:54
1114
154
MOLINA MARTINEZ, CARLOS
106
Senior masc Independent
0:41:41
0:40:55
1113
155
RIBERA SILVESTRE, RAUL
107
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:41:42
0:41:29
1112
156
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
108
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:42
0:41:16
1111
159
CHAMANEL GINESTÓS, ALBERT
109
Senior masc Independent
0:41:45
0:41:27
1110
160
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
110
Senior masc C. A. La Faixa
0:41:46
0:41:42
1109
162
PIZARRO MENA, TONI
111
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:51
0:41:48
1108
163
CARRILLO RUZ, RICARDO
112
Senior masc Independent
0:41:53
0:41:41
1107
164
PEDRÓS MONFORT, JOSÉ FRANCISCO
113
Senior masc Independent
0:41:54
0:41:46
1106
166
SENDRA GINER, JUAN
114
Senior masc Independent
0:41:56
0:41:39
1105
167
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
115
Senior masc C. A. Corremundos
0:41:58
0:41:39
1104
169
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
116
Senior masc Independent
0:41:59
0:41:49
0
172
PELLICER I LLOPIS, ENRIC
117
Senior masc C. A. l' Espenta
0:42:01
0:41:18
1103
177
NARANJO BERENGUER, JACINTO
118
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:04
0:41:56
0
178
UBEDA MARTI, ALFREDO
119
Senior masc C. A. L' Olleria
0:42:04
0:42:00
1102
179
NAVALMORAL PEDRO, JUAN VICENTE
120
Senior masc C. A. Gata
0:42:05
0:41:55
1101
180
SOLER SALVÀ, JAIRO
121
Senior masc Independent
0:42:07
0:41:59
0
184
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
122
Senior masc Independent
0:42:11
0:41:51
1100
185
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
123
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:15
0:42:00
1099
186
GINESTAR IVARS, GUSTAVO
124
Senior masc C. A. Benissa
0:42:16
0:42:10
1098
187
MAS SISCAR, FERRAN
125
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:42:17
0:41:55
1097
188
SANCHEZ RODRIGUEZ, JOSE JAVIER
126
Senior masc Independent
0:42:22
0:42:19
0
189
GARCIA GRAU, OMAR
127
Senior masc Independent
0:42:25
0:42:09
1096
190
MENGUAL MOLL, CARLOS
128
Senior masc Independent
0:42:26
0:42:19
0
192
DOMENECH DURA, JUAN
129
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:30
0:42:05
1095
193
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
130
Senior masc Independent
0:42:31
0:42:15
1094
194
FAUS CERDÀ, DAVID
131
Senior masc G. A. Teuladí
0:42:32
0:42:15
1093
195
ABELLAN MORENO, SINDO
132
Senior masc Independent
0:42:33
0:42:26
1092
196
ROUND, MATT
133
Senior masc C. A. Costa Blanca Striders
0:42:33
0:42:20
0
197
DEVESA MIRALLES, PEDRO
134
Senior masc Independent
0:42:33
0:42:11
1091
198
ALACID BELMONTE, EMILIO JESUS
135
Senior masc Independent
0:42:33
0:42:33
1090
199
LLÀCER GADEA, SANTI
136
Senior masc Independent
0:42:34
0:42:17
0
202
MUÑOZ RESA, RAUL
137
Senior masc Independent
0:42:35
0:42:02
1089
204
GINER CANTÓ, FCO JOSE
138
Senior masc Independent
0:42:37
0:42:35
1088
205
MARTINEZ DELGADO, VICENTE
139
Senior masc Independent
0:42:39
0:42:31
1087
206
ESCRIVÀ ROSELLÓ, JORDI
140
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:42:41
0:42:32
1086
208
SESE CARRIO, JOSE VICENTE
141
Senior masc Independent
0:42:43
0:42:29
1085
210
PEREZ CRUAÑES, FCO JOSE
142
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:48
0:42:28
1084
213
ZARATE, FERNANDO
143
Senior masc C. Natació La Nucia
0:42:51
0:42:49
0
214
Gª-VILLARRUBIA GÓMEZ-LIMÓN, MANUEL E.
144
Senior masc Independent
0:42:54
0:42:36
1083
216
BOLTA BORDES, JUAN CARLOS
145
Senior masc Independent
0:43:01
0:42:36
1082
219
COSTA GOMEZ, CRISTOBAL
146
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:43:09
0:42:44
1081
221
PUIGCERVER OLIVER, JOSE RAMON
147
Senior masc C. A. La Xara
0:43:11
0:42:58
1080
222
MARTINEZ JUST, JOSE VI
148
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:43:11
0:43:01
1079
225
PEDRÓS LICERAN, JAUME
149
Senior masc C. A. Gata
0:43:16
0:42:51
1078
228
SART VALLES, SIMON
150
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:43:28
0:43:04
1077
229
PERRY, MARCO LEE
151
Senior masc C. A. La Faixa
0:43:29
0:43:23
1076
230
REQUENA DÍAZ, MANUEL MIGUEL
152
Senior masc Independent
0:43:29
0:42:40
0
232
MUT MORANT, JOSE A
153
Senior masc C. A. La Xara
0:43:31
0:43:24
1075
233
LINARES LOZANO, RUBEN
154
Senior masc C. A. Alcoy
0:43:34
0:43:20
1074
236
PIÑA SIGNES, DAVID
155
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:43:38
0:43:16
1073
237
MENDOZA RODRIGUEZ, JOSE ANTONIO
156
Senior masc Independent
0:43:39
0:43:09
1072
238
SERRANO GIMENEZ, JOAQUIN
157
Senior masc C. A. La Xara
0:43:40
0:43:13
1071
239
NIEMANN, RALF JOHANNES
158
Senior masc Independent
0:43:40
0:43:09
0
240
PEREZ PONS, JAUME
159
Senior masc C. A. La Xara
0:43:41
0:43:30
1070
242
RIPOLL FUERTES, JOSEP GERMA
160
Senior masc C. A. Benissa
0:43:46
0:43:24
1069
244
DIAZ NARANJO, MIGUEL
161
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:43:50
0:43:42
1068
247
SALAS HUERTAS, SERGIO
162
Senior masc C. A. Altea
0:43:55
0:43:34
1067
251
ESCRIVA CANET, JUAN
163
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:44:03
0:43:53
1066
252
FERRER CAMARENA, JOSE JUAN
164
Senior masc Independent
0:44:06
0:43:39
1065
253
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
165
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:08
0:44:03
1064
254
ZARAGOZÍ MULET, JUAN
166
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:09
0:43:50
1063
256
ARCOS SANCHEZ, PEDRO MANUEL
167
Senior masc C. A. Ondara
0:44:09
0:43:42
1062
257
CARRIÓ PÉREZ, TOMAS
168
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:44:12
0:43:45
1061
259
DIEGO ROSELLO, JOSE
169
Senior masc C. A. Al Garbo
0:44:14
0:43:47
1060
260
SESÉ PART, JOSÉ
170
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:44:14
0:43:42
1059
262
MARCHANTE HARO, SIRO
171
Senior masc Independent
0:44:14
0:44:05
1058
263
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
172
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:44:15
0:43:48
1057
264
MARTINEZ DE LIZARDUY ARAICO, JORGE
173
Senior masc C. A. Benidorm
0:44:17
0:43:49
1056
265
MARTINEZ LUQUE, MANUEL
174
Senior masc Independent
0:44:18
0:44:13
1055
266
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
175
Senior masc C. A. Benissa
0:44:18
0:43:23
1054
268
ENGUIX DENIA, OSCAR
176
Senior masc A. D. C. Bombers Ontinyent
0:44:18
0:43:51
1053
269
RODRIGUEZ AGUILAR, VICENTE
177
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:44:19
0:43:50
1052
272
TEMMERMAN, PETER
178
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:20
0:43:35
1051
274
PONS ESPI, MANUEL
179
Senior masc Independent
0:44:22
0:44:16
1050
277
CABRERA IVARS, JOSEP ANDREU
180
Senior masc C. A. Benissa
0:44:26
0:44:19
1049
281
VIDAL BATALLER, DIEGO
181
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:44:30
0:44:25
1048
285
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
182
Senior masc Universitat Miguel Hernández
0:44:39
0:44:24
1047
288
GONZALEZ BORRAS, LOREN
183
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:44:40
0:44:10
1046
289
PONS BOSCH, SALVADOR
184
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:44:41
0:44:18
1045
290
PASTOR RUBIO, VICENT
185
Senior masc Independent
0:44:42
0:44:32
1044
291
IVARS BERTOMEU, JAUME
186
Senior masc C. A. Benissa
0:44:42
0:44:31
1043
293
TODOLI RICHART, FERNANDO JAVIER
187
Senior masc Independent
0:44:44
0:44:33
1042
294
PONS BARRERA, JOSE LUIS
188
Senior masc Independent
0:44:46
0:44:09
0
296
VIDAL CARDONA, JUANJO
189
Senior masc Independent
0:44:47
0:44:01
1041
297
ARBONA ESCRIVA, JUAN JOSE
190
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:44:48
0:44:14
1040
298
IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL
191
Senior masc C. A. La Faixa
0:44:48
0:44:34
1039
301
MEJIAS DOVALE, DAVID
192
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:44:51
0:44:42
0
303
PEDRO SALVA, J BAUTISTA
193
Senior masc C. A. Gata
0:44:52
0:44:41
1038
304
CAMPS SENDRA, DAVID
194
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:44:53
0:44:16
1037
306
RUBIO BOSCA, DAMIAN
195
Senior masc C. C. Camallaes
0:44:54
0:44:22
1036
307
SAPIÑA CLAR, PAU
196
Senior masc Independent
0:44:56
0:44:47
1035
308
BUIGUES PASTOR, MIGUEL JOSE
197
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:57
0:44:52
1034
309
BUIGUES PASTOR, JOAN
198
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:57
0:44:53
0
310
FRANCÉS COMES, VICENT
199
Senior masc Independent
0:44:57
0:44:56
1033
312
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
200
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:45:02
0:44:35
1032
313
SALA CAMARENA, VICENT JESÚS
201
Senior masc Independent
0:45:03
0:44:36
1031
315
MIGUEL XAIXO, OSCAR
202
Senior masc Independent
0:45:07
0:44:15
1030
321
ESPINO CLIMACO, DAVID
203
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:45:16
0:44:46
1029
331
PARRA ESCRIVA, RUBEN
204
Senior masc C. A. l' Espenta
0:45:30
0:44:48
0
332
CABRERA SEVILLA, PEDRO
205
Senior masc Independent
0:45:32
0:45:10
1028
333
TAVALLO BALBASTRE, RAFAEL
206
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:34
0:45:21
1027
335
TERCERO LLOPIS, VICENT
207
Senior masc C. A. Xeresa
0:45:35
0:45:02
1026
339
BOIX FERRI, JOSE
208
Senior masc Independent
0:45:40
0:44:52
1025
343
SASTRE SENDRA, JOSE BERNARDINO
209
Senior masc Independent
0:45:43
0:44:40
1024
344
ROCA MARIANO, RAFA
210
Senior masc C. A. Imatge Peluqueros
0:45:45
0:45:32
1023
346
BOSCÁ BIELSA, JAVIER
211
Senior masc Independent
0:45:49
0:45:26
1022
347
ESTRUCH ESTRUCH, VICENT R.
212
Senior masc C. Córrer No Torne Més
0:45:49
0:45:13
1021
350
CAZALLA GARCIA, JOSE VICENTE
213
Senior masc Independent
0:45:53
0:45:41
1020
352
ARGENTO RAMOS, JOSE VICENTE
214
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:45:54
0:45:24
1019
354
SANTACREU IVARS, MIGUEL
215
Senior masc C. A. Benissa
0:45:56
0:45:03
1018
355
ANDRES VILA, JOSE ANTONIO
216
Senior masc C. A. Corremundos
0:45:57
0:45:51
1017
356
MONTAGUT DE LAMO, JOSE
217
Senior masc Independent
0:45:57
0:45:16
1016
358
ARJONA BAEZA, MANUEL ANTONIO
218
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:57
0:45:37
1015
362
BELDA JAVALOYES, PASCUAL
219
Senior masc Independent
0:46:03
0:45:31
1014
364
MARTINEZ GONZALEZ, ANTONIO JOSE
220
Senior masc Independent
0:46:03
0:45:19
1013
365
LLEO VILLAR, MANUEL
221
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:46:05
0:45:33
1012
366
FERNANDEZ OLIVER, JAVIER
222
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:46:06
0:45:00
1011
367
CASTELLÓ PÉREZ, RAMÓN JOSÉ
223
Senior masc Independent
0:46:07
0:45:45
1010
368
ROSELLO ARBONA, FRANCESC VICENT
224
Senior masc C. A. Ondara
0:46:07
0:45:47
1009
369
REVELLES TUR, MIGUEL
225
Senior masc C. A. Benissa
0:46:07
0:46:07
1008
370
CASTELLÀ VICIANO, MIQUEL
226
Senior masc Independent
0:46:09
0:45:15
1007
371
CEREZO CREMADES, PERE
227
Senior masc Independent
0:46:09
0:46:00
1006
372
SENDRA CRESPO, JUAN ANTONIO
228
Senior masc Independent
0:46:10
0:46:01
1005
373
BLANCO MARTI, JUAN RAMON
229
Senior masc Independent
0:46:12
0:45:45
0
376
JUAN MOLINA, RICARDO
230
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:46:14
0:45:41
1004
380
VILLAR SANCHO, EDEL
231
Senior masc C. A. Ondara
0:46:16
0:45:58
1003
381
MILVAQUES BATALLER, QUINO
232
Senior masc Independent
0:46:16
0:46:03
1002
382
PASTOR GINER, JOSE JUAN
233
Senior masc A. D. C. Bombers Ontinyent
0:46:16
0:45:48
1001
383
PUCHADES ARCE, FRANCISCO JAVIER
234
Senior masc Independent
0:46:17
0:45:31
0
384
VERCHER CARRERA, RAUL
235
Senior masc Independent
0:46:17
0:45:45
1000
385
ROMAGUERA ESQUERDO, SERGIO
236
Senior masc C. A. Corremundos
0:46:20
0:45:38
999
387
CRISOSTOMO QUINTERO, JUAN
237
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:46:25
0:46:09
998
390
MARTÍ LLORET, MATIAS
238
Senior masc C. A. Altea
0:46:27
0:45:35
997
391
EXPOSITO ORENGO, DAVID
239
Senior masc Independent
0:46:29
0:45:49
996
392
MONTESINOS ALBERT, EDUARDO
240
Senior masc Independent
0:46:29
0:45:49
995
393
SALORT MARSAL, JOAN
241
Senior masc Independent
0:46:30
0:45:55
994
395
VALLÉS LLUCH, XIMO
242
Senior masc Independent
0:46:31
0:45:51
993
397
ANDRADA TORRES, JUAN JOSÉ
243
Senior masc Independent
0:46:32
0:46:32
0
399
BISQUERT CARDONA, IVAN
244
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:46:33
0:45:51
992
402
GARCIA AGUDO, FELIPE
245
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:46:33
0:46:30
991
412
GINER LLAVADOR, SANTIAGO
246
Senior masc C. A. Benissa
0:46:43
0:45:49
990
414
SISCAR GONZALEZ, GUILLERMO
247
Senior masc Independent
0:46:44
0:46:25
989
417
CERDA MARTINEZ, SANTIAGO
248
Senior masc Independent
0:46:46
0:46:29
988
420
JUST MORENO, SALVADOR
249
Senior masc Independent
0:46:48
0:46:02
987
421
SALORT MARTIN, PEDRO
250
Senior masc Independent
0:46:49
0:46:18
986
424
GIMENEZ ALEMANY, HECTOR
251
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:46:52
0:46:06
985
425
FUSTER JORDÁ, JUAN VICENTE
252
Senior masc Independent
0:46:53
0:45:44
984
426
LIZCANO SAEZ, XIMO
253
Senior masc Independent
0:46:54
0:46:43
983
429
PONS LORENTE, JOAN
254
Senior masc C. E. Xe K Vaig
0:46:59
0:45:56
982
433
ENGUIX BATALLER, PAU
255
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:47:04
0:46:31
981
434
MUÑOZ GOMEZ, SERGIO
256
Senior masc Independent
0:47:06
0:46:33
980
435
BECKERICH, ANDY
257
Senior masc Independent
0:47:06
0:46:11
979
436
MONSONÍS FAR, VÍCTOR
258
Senior masc Independent
0:47:08
0:46:50
978
437
GEA MAHIQUES, EDUARDO
259
Senior masc Independent
0:47:10
0:46:34
977
438
ORTIZ RIVAS, RAÚL
260
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:47:11
0:46:17
976
441
MORENO MARI, DANIEL
261
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:47:13
0:46:44
975
442
IVARS SALVA, ERNEST
262
Senior masc C. A. La Xara
0:47:13
0:47:00
974
444
MORAGUES ALBI, JOSE LUIS
263
Senior masc Independent
0:47:18
0:46:31
0
446
CATALA CARDONA, VICENT
264
Senior masc Independent
0:47:19
0:46:31
0
447
CHAVELI DONET, JAVIER
265
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:47:20
0:46:27
0
451
GRACIA RIBES, J SIMEON
266
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:24
0:46:21
973
453
MIRET MARI, JUAN JOSE
267
Senior masc Independent
0:47:26
0:46:46
972
454
CATALÁN MONTAÑANA, MIGUEL ÁNGEL
268
Senior masc C. E. El Portell
0:47:26
0:47:16
971
455
DEL VALLE CABRERA, DAVID
269
Senior masc Independent
0:47:28
0:47:05
0
457
GADEA MASCARELL, JOSE RAMON
270
Senior masc Independent
0:47:29
0:46:35
970
458
CARDONA GAVILA, MIGUEL
271
Senior masc Independent
0:47:29
0:46:56
0
459
JUAN MARTI, JOSE MIGUEL
272
Senior masc Independent
0:47:29
0:46:46
969
460
SERRA CARBONELL, RAFA
273
Senior masc Independent
0:47:31
0:47:19
968
461
PEIRÓ BLANCO, PEP
274
Senior masc Independent
0:47:31
0:46:25
967
463
VILA MONTOLIO, CARLOS
275
Senior masc C. A. Sollana
0:47:32
0:47:06
966
464
MAS HERNÁNDEZ, LLORENÇ
276
Senior masc Independent
0:47:33
0:46:52
965
465
SALVÁ BORONAT, CARLOS SIMEON
277
Senior masc C. E. Xe K Vaig
0:47:33
0:46:30
0
467
ESCRIVÁ LÓPEZ, MARTÍ
278
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:47:35
0:47:05
964
472
COLOMER GARCIA, XIMO
279
Senior masc Independent
0:47:42
0:46:54
963
473
NAVARRO POZA, JOSE LUIS
280
Senior masc C. A. Xeresa
0:47:45
0:47:37
962
475
SOLER FERRER, RICARDO
281
Senior masc C. A. La Faixa
0:47:46
0:47:00
961
476
STADLHOFER, MARTIN
282
Senior masc Independent
0:47:48
0:46:50
960
479
SEVILLA TORRES, CARLOS
283
Senior masc Independent
0:47:51
0:47:32
959
480
MARTINEZ CISCAR, JOSE ANDRES
284
Senior masc Independent
0:47:51
0:47:22
0
481
SEGARRA BOLUFER, ANTONIO
285
Senior masc Independent
0:47:53
0:47:20
0
482
BOFI BOFI, JOSE VICENTE
286
Senior masc Independent
0:47:54
0:47:38
958
485
FELIU SALVA, DAVID
287
Senior masc C. A. La Faixa
0:48:03
0:47:16
957
489
MATELLÁN LORENZO, JUAN JOSÉ
288
Senior masc Independent
0:48:12
0:47:12
956
490
FUSTER PEIRÓ, SALVADOR
289
Senior masc Independent
0:48:13
0:47:50
0
491
AVARGUES GADEA, JAUME
290
Senior masc C. A. La Faixa
0:48:13
0:48:04
955
493
SAVALL FERRANDO, JOSE MIGUEL
291
Senior masc Independent
0:48:15
0:47:50
954
494
SERRANO LOPEZ, JOSE VICENTE
292
Senior masc C. A. Ondara
0:48:16
0:47:53
953
495
BOSCH LEIBER, GUNTER
293
Senior masc C. A. Oranje Alfaz del Pi
0:48:17
0:47:15
952
497
PERLES MOLINES, JOSE JAVIER
294
Senior masc Independent
0:48:18
0:47:24
951
499
MARTÍNEZ DE LA MATA, JOSE AGUSTÍN
295
Senior masc C. Córrer No Torne Més
0:48:20
0:47:59
950
502
MONFORT SIGNES, MIGUEL A
296
Senior masc G. Espeleologico Gatense
0:48:22
0:47:39
949
503
CARMONA ROGER, FEDE
297
Senior masc Independent
0:48:22
0:48:04
0
504
ALEXANDRE GUIJARRO, ISAAC
298
Senior masc Independent
0:48:23
0:47:31
948
505
RODRIGO VIDAL, SERGIO
299
Senior masc C. A. Xeresa
0:48:27
0:47:48
947
510
PIERA AMOR, ALEJANDRO
300
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:31
0:48:07
946
513
MOLINA ESCRIVA, MARIO
301
Senior masc Independent
0:48:38
0:48:01
945
515
PEDRO MENGUAL, FRANCISCO
302
Senior masc Independent
0:48:40
0:48:12
944
520
FORNALI AGULLES, RAUL
303
Senior masc Independent
0:48:47
0:48:42
0
521
LOPEZ JUAN, LEPOLDO
304
Senior masc Independent
0:48:48
0:48:07
0
522
PASTOR FURIO, VICENT
305
Senior masc Independent
0:48:49
0:48:04
943
523
PÉREZ MONZÓ, ENRIQUE
306
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:48:51
0:48:25
942
525
RONDA PEREZ, JAIME
307
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:48:53
0:47:48
941
527
FONT ANDRADA, VICENT JOSEP
308
Senior masc C. A. Gata
0:48:55
0:48:35
940
530
TUR CATALÁ, DAVID
309
Senior masc Independent
0:48:58
0:48:21
939
531
GONZALEZ-ALBO Gª-ABADILLO, FCO. JOSE
310
Senior masc Independent
0:48:58
0:48:45
938
532
CAMBRILS SISCAR, JOSE
311
Senior masc Independent
0:48:59
0:47:56
937
535
MARTINEZ SEBASTIA, SALVA
312
Senior masc Independent
0:49:00
0:48:48
936
536
MONTON ESCRIVA, ERNESTO
313
Senior masc Independent
0:49:00
0:48:26
935
538
LLOPIS BOLUFER, VICENTE
314
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:49:02
0:48:35
934
539
ROSELLO SERRALTA, JOSE
315
Senior masc C. A. Xeresa
0:49:03
0:48:51
0
541
ANGEL SENDRA, FRANCISCO
316
Senior masc Independent
0:49:06
0:48:19
933
543
SUBIELA SOLA, SALVADOR
317
Senior masc Independent
0:49:10
0:48:19
932
545
GARCIA DALMAU, DANIEL
318
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:49:14
0:49:05
0
549
SANTAMATILDE ROS, SERGI
319
Senior masc Independent
0:49:18
0:48:37
0
551
MORATAL GUIJARRO, FRANCISCO JOSE
320
Senior masc Independent
0:49:24
0:49:11
931
552
FERRER BUIGUES, MIQUEL
321
Senior masc C. A. Corremundos
0:49:25
0:48:44
930
559
GIL PEREZ, JOSE MANUEL
322
Senior masc Independent
0:49:36
0:48:49
929
563
MENDOZA, JAVI
323
Senior masc Independent
0:49:38
0:49:15
0
566
MORATAL FUSTER, FABIAN
324
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:49:41
0:48:54
928
569
JIMÉNEZ RODRÍGUEZ, ANTONIO
325
Senior masc Independent
0:49:44
0:48:59
0
571
MOLINA FUSTER, JOSE DAVID
326
Senior masc Independent
0:49:46
0:49:38
927
574
GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL
327
Senior masc Independent
0:49:49
0:49:09
926
579
GARCIA CONTRI, LUIS
328
Senior masc Independent
0:49:57
0:49:17
925
580
TERRATS SERRANO, JOSEP
329
Senior masc C. A. Nativos
0:49:58
0:49:05
924
583
FERNANDEZ LUNA, LORENZO
330
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:50:05
0:49:26
923
584
MORAGUES CARBO, ANDRES
331
Senior masc Independent
0:50:06
0:49:28
922
587
BALLESTER ESTALRICH, RAFAEL
332
Senior masc Independent
0:50:11
0:49:53
921
589
SIGNES TORRES, JOSE VICENTE
333
Senior masc C. A. Gata
0:50:12
0:49:49
920
591
PEDRO I JORRO, JUAN
334
Senior masc Independent
0:50:13
0:49:34
919
592
RIVERO JIMENEZ, ANDRES
335
Senior masc Independent
0:50:14
0:50:14
918
593
SALORT SERRAT, PEDRO
336
Senior masc C. A. La Xara
0:50:16
0:49:55
917
594
EUSTAQUIO ASINS, FCO CASIMIRO
337
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:50:16
0:49:46
916
595
MARI BLASCO, TONI
338
Senior masc C. A. Ondara
0:50:18
0:49:31
915
596
LLACER FEMENIA, FRANCISCO
339
Senior masc Independent
0:50:18
0:49:42
914
598
NOFUENTES AZCARATE, PEDRO
340
Senior masc Independent
0:50:23
0:49:48
913
599
JUAN VIDAL, IVAN
341
Senior masc Independent
0:50:26
0:49:49
912
600
FRESNEDA ARMELL, DAVID
342
Senior masc C. A. La Xara
0:50:28
0:50:07
911
603
MORENO LARA, TONI
343
Senior masc C. A. Ondara
0:50:34
0:50:18
910
605
CORTES GUILLEN, LUIS
344
Senior masc Independent
0:50:35
0:49:43
909
613
FERRER FORNES, FRANCISCO
345
Senior masc Independent
0:50:43
0:50:43
908
614
DOMINGUIS ORTOLA, JORGE ANTONIO
346
Senior masc Independent
0:50:43
0:50:25
907
616
MARTINEZ SEBASTIA, LUIS
347
Senior masc Independent
0:50:45
0:50:29
906
618
MENGUAL MULET, JOSE ANTONIO
348
Senior masc C. A. Imatge Peluqueros
0:50:50
0:50:38
905
623
ORTS MUÑOZ, ELEUTERIO
349
Senior masc Independent
0:51:04
0:50:10
904
628
CABRERA ESCRIVÁ, JOAQUIN
350
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:51:10
0:50:39
903
630
RIPOLL GRESPO, ANTONIO
351
Senior masc C. A. Imatge Peluqueros
0:51:12
0:50:58
902
636
MARTI TORRES, SERGI
352
Senior masc Independent
0:51:21
0:51:04
901
639
CONTRERAS DE SÁ, ANDRÉS GUILLERMO
353
Senior masc Independent
0:51:24
0:51:23
0
644
CASELLES BORRELL, GABRIEL
354
Senior masc C. A. Gata
0:51:31
0:50:46
900
650
LLORET MARTINEZ, GUILLERMO
355
Senior masc C. E. El Portell
0:51:37
0:50:28
899
654
SANCHIS CASTELLÓ, JOAN
356
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:51:42
0:50:50
898
655
CAMARENA NOGUERA, MIGUEL ANGEL
357
Senior masc C. Rem Denia
0:51:43
0:50:46
897
656
RIBES CUELLO, MARIO
358
Senior masc Independent
0:51:43
0:50:47
896
657
DONDERIS SERRA, JAIME
359
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:51:47
0:50:58
895
658
FUENTES BENITO, BLAS
360
Senior masc C. A. Sollana
0:51:49
0:50:57
894
659
SESE CARRIO, JAIME
361
Senior masc Independent
0:51:52
0:50:43
893
660
SENDRA LILLO, JOSÉ
362
Senior masc Independent
0:51:52
0:51:02
892
664
TODOLI GREGORI, JUAN
363
Senior masc Independent
0:52:00
0:51:23
891
665
SOLER VALLES, JOSE LUIS
364
Senior masc Independent
0:52:00
0:51:18
890
669
CARDONA MARSAL, RAMON
365
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:52:05
0:51:23
889
670
PEREZ CASTELLO, PABLO
366
Senior masc Independent
0:52:05
0:51:27
888
671
MORELL MOLINA, ADELINO GERMAN
367
Senior masc Independent
0:52:06
0:50:59
887
672
FORNÉS CATALÁ, DAVID
368
Senior masc Independent
0:52:08
0:51:20
886
673
GAYÁ ROSELLÓ, JUAN
369
Senior masc Independent
0:52:10
0:51:01
885
674
MULET CERVERA, FRANCISCO JOSÉ
370
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:52:12
0:51:36
884
675
BONET I CAMPS, XAVIER
371
Senior masc Independent
0:52:13
0:51:13
883
679
TORRES FERNANDEZ, ALFONSO
372
Senior masc C. Córrer No Torne Més
0:52:23
0:51:45
882
680
SALVÀ SALORT, JAUME
373
Senior masc Independent
0:52:23
0:52:00
881
685
MENGUAL PAVIA, JUAN ALFREDO
374
Senior masc Independent
0:52:31
0:52:08
880
686
LLACER CLIMENT, JOSE VICENTE
375
Senior masc C. A. l' Espenta
0:52:32
0:51:21
879
688
FERRER GINESTAR, JOSE VICENTE
376
Senior masc C. A. Benissa
0:52:35
0:51:40
878
689
MOLIO TUR, GAUDENCIO
377
Senior masc Independent
0:52:38
0:51:43
877
690
MORERA SOBÀ, VICENT
378
Senior masc Independent
0:52:39
0:52:24
876
691
MARTINEZ PUIGCERVER, PABLO
379
Senior masc Independent
0:52:40
0:52:07
875
695
FORNES ALBEROLA, LLUIS
380
Senior masc C. A. La Faixa
0:52:43
0:52:10
874
698
CABANILLES VALLS, MARCOS
381
Senior masc Independent
0:52:46
0:51:45
873
701
ROCHER CLIMENT, TONI
382
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:52:50
0:52:17
872
703
MORELL DURÀ, ALEXANDRE
383
Senior masc Independent
0:52:51
0:51:58
871
708
SEGUÍ MORANT, DAVID
384
Senior masc Independent
0:52:58
0:51:57
870
709
CLIMENT GORDO, LLUIS ENRIQUE
385
Senior masc Independent
0:52:59
0:52:31
869
710
BATALLER ARIAS, JUAN PABLO
386
Senior masc Independent
0:53:00
0:52:23
868
711
MILLAN CANO, PACO
387
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:53:00
0:51:58
867
715
BOLUFER MAHIQUES, PEP
388
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:53:07
0:52:24
866
718
GREGORI ESTEVE, RAMON
389
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:53:10
0:52:09
865
724
POQUET I GUARDIOLA, JOAN CARLES
390
Senior masc Independent
0:53:21
0:52:57
864
727
PONS RIBES, JORGE
391
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:53:25
0:52:48
863
728
RODRIGO VIDAL, CARLOS
392
Senior masc C. A. Xeresa
0:53:27
0:52:47
862
729
CLIMENT MAÑO, ANGEL
393
Senior masc Independent
0:53:28
0:53:26
861
730
BLASCO PEREZ, VICTOR
394
Senior masc C. E. U. Politècnica de Valencia
0:53:28
0:53:28
860
734
CANDELA RUIZ, FRANCESC
395
Senior masc C. Córrer No Torne Més
0:53:35
0:52:53
859
735
GOMEZ CASANOVA, FRANCISCO
396
Senior masc Independent
0:53:44
0:52:59
0
738
ASCO SALELLES, XIMO
397
Senior masc Independent
0:53:54
0:53:10
0
742
CASAS SENDRA, JOSE
398
Senior masc Independent
0:54:03
0:53:00
858
744
MESEGUER LORIENTE, DANIEL
399
Senior masc Independent
0:54:06
0:53:25
857
747
HEREDIA AGÓIZ, JOSÉ LUIS
400
Senior masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:54:12
0:53:56
856
749
GARCIA IBIZA, EDUARDO
401
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:54:16
0:53:40
855
751
MARTINEZ LLORET, JAVIER
402
Senior masc Independent
0:54:20
0:53:37
854
753
PASTOR SAMPEDRO, JOSE
403
Senior masc C. A. La Xara
0:54:22
0:53:50
853
755
SAPENA SERRA, VICTOR
404
Senior masc C. A. La Xara
0:54:22
0:53:47
852
757
SAMPEDRO GADEA, ALFONSO
405
Senior masc C. A. La Xara
0:54:23
0:53:49
851
761
FORNÉS ALBEROLA, JUAN JOSE
406
Senior masc Independent
0:54:30
0:53:40
850
763
CASELLES MIRALLES, JOSE
407
Senior masc Independent
0:54:35
0:53:26
849
765
MONCHO GUARDINO, FRANCISCO
408
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:54:36
0:53:36
848
766
UBEDA MARTI, CARLOS
409
Senior masc Independent
0:54:38
0:53:57
847
767
VIDAL GREGORI, ÁNGEL
410
Senior masc Independent
0:54:40
0:53:54
0
778
BODÍ MIRET, ENRIQUE
411
Senior masc Independent
0:54:59
0:53:53
846
779
RODRIGUEZ BALLESTA, MANUEL ANTONIO
412
Senior masc Independent
0:54:59
0:54:04
845
780
TORRE ALBI, FCO JESUS
413
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:55:12
0:54:30
844
781
ESCRIHUELA BURGUET, SERGI
414
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:55:13
0:54:34
843
785
LARA PONS, RAUL
415
Senior masc C. A. Ondara
0:55:21
0:55:07
842
786
ROVIRA I ARNAU, SALVA
416
Senior masc C. A. Ondara
0:55:21
0:55:08
841
790
HUESCA ARCOS, ADOLFO
417
Senior masc Independent
0:55:36
0:54:44
840
795
BISQUERT ZARAGOZA, JUAN ANTONIO
418
Senior masc C. A. Ondara
0:55:49
0:54:53
839
803
COLL GARCIA, VICENTE
419
Senior masc Independent
0:56:10
0:55:10
838
807
CAPÓ I GINER, BERNAT
420
Senior masc Independent
0:56:19
0:55:46
837
808
GIMENO COLOMER, JOSE JAVIER
421
Senior masc Independent
0:56:31
0:55:39
0
812
MALLOL I GARCIA, SERGI
422
Senior masc C. A. Ondara
0:56:46
0:56:33
836
817
ALONSO ROIG, JAVIER
423
Senior masc Independent
0:56:56
0:55:55
835
825
TARRAZONA BENAVENT, VICENTE JAVIER
424
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:57:06
0:56:04
834
827
DOMENECH MAHIQUES, PEPE
425
Senior masc Independent
0:57:07
0:55:56
833
842
ALMIÑANA FERRANDO, VICENT
426
Senior masc Independent
0:57:33
0:56:24
832
844
ESCRIVA CISCAR, JUAN
427
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:57:43
0:57:03
831
847
MULET PONS, JOSE MIGUEL
428
Senior masc C. A. Ondara
0:57:44
0:56:49
830
849
ZARAGOZA BALAGUER, JUAN
429
Senior masc C. A. Ondara
0:57:45
0:56:49
829
850
GARCÍA DE LA REINA MARTÍNEZ, RAÚL
430
Senior masc Independent
0:57:45
0:56:38
828
852
MARTIN CABRERA, JOSE MANUEL
431
Senior masc G. Espeleologico Gatense
0:57:50
0:57:13
827
853
SESE AVELLA, JUAN ANTONIO
432
Senior masc Independent
0:57:50
0:57:15
826
854
MERENCIANO PEREZ, CRISTÓBAL
433
Senior masc Independent
0:57:51
0:57:16
825
855
VERCHER TORRALBA, JAVIER
434
Senior masc Independent
0:57:55
0:56:57
824
857
GARCIA SOLER, ERNESTO
435
Senior masc C. A. Gata
0:57:55
0:56:59
823
858
FARREL, SHANE FARREL
436
Senior masc Independent
0:57:57
0:57:29
822
862
SALVADOR CARRIÓ, KIKE
437
Senior masc Independent
0:58:17
0:57:31
821
863
SANCHEZ PONS, ENRIQUE
438
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:58:21
0:57:26
820
865
BAÑULS LLOBELL, JOSÉ BERNARDO
439
Senior masc Independent
0:58:30
0:58:06
0
867
BELMONTE PEREZ, MANOLO
440
Senior masc Independent
0:58:40
0:57:54
819
871
PERELLÓ BLANQUER, SERGI
441
Senior masc C. A. Xeresa
0:58:53
0:58:04
818
880
GEA ESCRIVA, JOSE EVARISTO
442
Senior masc Independent
0:59:40
0:59:13
817
881
RÓDENAS CHACÓN, ANTONIO
443
Senior masc C. A. Carreraspopulares.com
0:59:55
0:58:59
816
884
CASELLES MULET GUARDIOLA, ANTONIO
444
Senior masc C. A. Gata
1:00:07
0:59:19
815
888
GINESTAR PEDRO, ALEJANDRO
445
Senior masc Independent
1:01:04
1:00:06
814
889
MULET MONFORT, MIGUEL
446
Senior masc Independent
1:01:05
1:01:05
0
891
JULIAN GALAN, FELIPE
447
Senior masc Independent
1:01:22
1:00:44
813
892
ROIG SIREROL, SANTIAGO
448
Senior masc C. A. Ondara
1:01:25
1:00:37
812
893
GINER I CAMARÓ, XISCO
449
Senior masc C. A. Ondara
1:01:25
1:00:37
811
896
GOSP SENDRA, JOSÉ
450
Senior masc Independent
1:01:56
1:01:27
810
901
PONS RODRÍGUEZ, DAVID
451
Senior masc Independent
1:02:49
1:01:43
809
920
MENGUAL GOMIS, OSCAR
452
Senior masc Independent
1:10:54
1:09:48
808

Som Esport | Dorsals | Cronometres | Arcs de Meta | Disseny Web | Gestió d'inscripcions