Circuit a peu 2009

XII Cursa Popular Jesus PobreXII CURSA POPULAR JESÚS POBRE





XII Cursa Popular Jesús Pobre

XII Cursa Popular Jesús Pobre
XXV Volta a peu Ciutat de Dénia
8a Prova puntuable del Circuit a peu
Marina Alta 2009


Data: 13 de Juny de 2009
Exida i Meta :Plaça del Poble
Organitza: C. A. La Faixa
EATIM Jesus Pobre - Ajuntament de Dénia

AtencióCategories fora del Circuit
Barrufets nascuts 2003 a 2008
Pre-Benjamins nascuts el 2001 i 2002







Col·laboradors del Circuit Matias Salva patrociandor del Circuit
 

Els dorsals desqualificats del Circuit ha perdut el dret a regals, classificacions i trofeus, i per tant no apareixen en la classificació de la carrera
153 - 407 - 448 - 583 - 625 - 634 - 655 - 667- 1027 - 1032 - 1078 - 1097 - 1129

Desqualificats en esta prova:
31 - 42 - 62 - 144 - 145 - 157 - 221 - 253 - 574 - 681 - 770 - 985 - 1049 - 1078 - 1101

DESQUALIFICACIONS Reglament ( art 8 )
Art.8.1 Podrà ser motiu de desqualificació el fet de córrer amb el dorsal o el xip d’un altre corredor, no comptant per tant la prova com a disputada.
 En este cas ambdós participants quedaran desqualificats.
Art.8.2 Podrà ser motiu de desqualificació córrer sense dorsal, o portar-lo en un lloc no visible .
Art.8.3 No completar la totalitat del recorregut.
Recordem que és obligatori córrer amb el dorsal en lloc ben visible

Següent Últim

CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL GENERAL XII CURSA POPULA JESUS POBRE
( 9,3 Km )
CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior masc C. A. Dianium
0:31:59
0:31:59
03:26
0
0
0
2
POUS PEREZ, JUAN RAMON
2
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:32:36
0:32:36
03:30
1200
1200
1200
3
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
3
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:32:54
0:32:54
03:32
1199
1199
1199
4
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:33:20
0:33:20
03:35
1198
1198
1198
5
MARTINEZ DIAZ, JUAN JOSE
1
Veterans A masc C. A. San Vicente
0:33:34
0:33:34
03:37
0
0
0
6
GARCÍA AGULLÓ, ALEJANDRO
5
Senior masc C. A. Decatlon Kondy
0:33:46
0:33:46
03:38
1197
1197
1197
7
SOLER GINESTAR, SERGI
6
Senior masc C. A. Ondara
0:33:48
0:33:48
03:38
1196
1196
1196
8
CABEZAS GARCIA, AITOR
7
Senior masc Independent
0:33:56
0:33:47
03:38
1195
1195
1195
9
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN XAVIER
8
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:34:15
0:34:13
03:41
1194
1194
1194
10
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
9
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:34:33
0:34:31
03:43
1193
1193
1193
11
FERRER BALLESTER, FERNANDO
10
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:34:47
0:34:45
03:44
1192
1192
1192
12
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
11
Senior masc C. A. CM Asesores
0:34:48
0:34:45
03:44
1191
1191
1191
13
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
12
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:51
0:34:51
03:45
1190
1190
1190
14
IVARS DESCALS, DARIO
13
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:34:55
0:34:55
03:45
1189
1189
1189
15
PEREZ SOLER, EMILI
2
Veterans A masc C. A. Cap i Cua
0:34:57
0:34:54
03:45
1188
1188
1200
16
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:00
0:34:56
03:45
1187
1187
1200
17
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
14
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:03
0:34:59
03:46
1186
1186
1188
18
BOU SOLIVA, JESUS
15
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:05
0:35:01
03:46
1185
1185
1187
19
BLASCO GEA, XAVI
16
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:10
0:35:07
03:47
1184
1184
1186
20
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
17
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:18
0:35:13
03:47
1183
1183
1185
21
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
3
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:24
0:35:24
03:48
1182
1182
1199
22
ABBOTT, RAFA
18
Senior masc C. A. La Faixa
0:35:30
0:35:30
03:49
1181
1181
1184
23
SIMÓ COSTA, CARLOS
19
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:34
0:35:34
03:50
1180
1180
1183
24
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
20
Senior masc C. A. Xeresa
0:35:40
0:35:36
03:50
1179
1179
1182
25
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
21
Senior masc C. A. Running Team - Grifone
0:35:42
0:35:40
03:50
1178
1178
1181
26
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
22
Senior masc Independent
0:35:44
0:35:44
03:51
1177
1177
1180
27
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
23
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:50
0:35:50
03:51
1176
1176
1179
28
TORRO PENADES, GONZALO
24
Senior masc Independent
0:35:53
0:35:50
03:51
1175
1175
1178
29
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
25
Senior masc C. A. La Xara
0:35:58
0:35:54
03:52
1174
1174
1177
30
MASANET SANCHO, ANTONIO
26
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:11
0:36:11
03:53
1173
1173
1176
31
TUR CATALÁ, LUIS
27
Senior masc Independent
0:36:20
0:36:10
03:53
1172
1172
1175
32
CLOQUELL GOMAR, HECTOR
28
Senior masc Independent
0:36:20
0:36:18
03:54
1171
1171
1174
33
DIAZ CHACON, ISAAC
29
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:30
0:36:30
03:55
1170
1170
1173
34
MIQUEL SALGADO-ARAUJO, JOSE LUIS
4
Veterans A masc Independent
0:36:41
0:36:36
03:56
0
0
0
35
TORRES SANCHEZ, SERGIO
30
Senior masc C. A. Ondara
0:36:44
0:36:38
03:56
1169
1169
1172
36
LOPEZ FRANCES, JOSE ANTONIO
5
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:36:45
0:36:41
03:57
1168
1168
1198
37
GIMENEZ PRATS, JUAN
31
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:50
0:36:50
03:58
1167
1167
1171
38
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
6
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:36:51
0:36:41
03:57
1166
1166
1197
39
DONET MONTAGUD, MIQUEL
32
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:36:57
0:36:51
03:58
1165
1165
1170
40
COMPANY PUIG, PASCUAL
7
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:37:11
0:37:11
04:00
1164
1164
1196
41
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
33
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:15
0:37:11
04:00
1163
1163
1169
42
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
34
Senior masc C. A. Corremundos
0:37:17
0:37:17
04:01
1162
1162
1168
43
MASANET SANCHO, GERARDO
35
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:28
0:37:24
04:01
1161
1161
1167
44
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
8
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:30
0:37:30
04:00
1160
1160
1195
45
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
9
Veterans A masc C. A. Benissa
0:37:34
0:37:34
04:02
1159
1159
1194
46
GASCON TUR, MANUEL
36
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:37:35
0:37:35
04:02
1158
1158
1166
47
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
37
Senior masc Independent
0:37:35
0:37:35
04:02
0
0
0
48
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
38
Senior masc Independent
0:37:37
0:37:30
04:02
1157
1157
1165
49
BENZAZOUA DOVAL, IKER
39
Senior masc Independent
0:37:45
0:37:45
04:04
0
0
0
50
MORENO AGUADO, FRANCISCO
40
Senior masc Independent
0:37:52
0:37:52
04:04
1156
1156
1164
51
LANCIS SAEZ, SALVADOR
10
Veterans A masc Independent
0:38:01
0:37:51
04:04
1155
1155
1193
52
FORNÉS PEDRO, LLUIS
41
Senior masc Independent
0:38:04
0:37:59
04:05
1154
1154
1163
53
GARCIA RUIZ, VICTOR
42
Senior masc Independent
0:38:05
0:38:05
04:06
1153
1153
1162
54
MARTINEZ RAMIREZ, ALAN
43
Senior masc Independent
0:38:07
0:38:07
04:06
0
0
0
55
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
2
Veterans B masc Independent
0:38:13
0:38:13
04:07
1152
1152
1199
56
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
44
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:14
0:38:14
04:07
1151
1151
1161
57
CALVO-PASTOR, JOSE
3
Veterans B masc Independent
0:38:17
0:38:16
04:07
1150
1150
1198
58
MORATA VIDAL, DAVID
45
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:18
0:38:11
04:06
1149
1149
1160
59
ESCRIVA ESCRIVA, GERARDO
46
Senior masc Independent
0:38:18
0:38:11
04:06
1148
1148
1159
60
ROCHER SASTRE, FERNANDO
11
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:19
0:38:19
04:07
1147
1147
1192
61
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
4
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:20
0:38:20
04:07
1146
1146
1197
62
JORRO RAMON, JORDI
47
Senior masc C. A. Benissa
0:38:20
0:38:16
04:07
1145
1145
1158
63
MORENO GUTIÉRREZ, JUANJO
12
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:21
0:38:21
04:07
0
0
0
64
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
13
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:33
0:38:33
04:09
1144
1144
1191
65
DIAZ HERNANDEZ, SANDRA
1
Senior fem C. A. Runnersworld Alzira
0:38:35
0:38:33
04:09
1143
1200
1200
66
BENAVENT OLTRA, RAFA
48
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:38:35
0:38:35
04:09
0
0
0
67
CAMPOS ALBORS, PABLO
49
Senior masc C. A. Altea
0:38:44
0:38:44
04:10
0
0
0
68
APARISI I CARRIÓ, VICENT
50
Senior masc C. A. Ondara
0:38:46
0:38:46
04:10
1142
1143
1157
69
DE JUAN DEVESA, VICENT
5
Veterans B masc Independent
0:38:47
0:38:34
04:09
1141
1142
1196
70
APARISI I CARRIÓ, JAUME
51
Senior masc C. A. Ondara
0:38:50
0:38:50
04:11
1140
1141
1156
71
MORA CASAMIAN, ANTONIO
52
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:38:51
0:38:37
04:09
1139
1140
1155
72
DURÁ SERRA, ALBERTO
53
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:55
0:38:55
04:11
1138
1139
1154
73
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
54
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:57
0:38:57
04:11
1137
1138
1153
74
MONFORT CASELLES, JAIME
14
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:59
0:38:44
04:10
1136
1137
1190
75
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
15
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:02
0:38:56
04:11
1135
1136
1189
76
VIDAL BATALLER, JOSE
16
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:02
0:39:00
04:12
1134
1135
1188
77
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
17
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:04
0:38:52
04:11
1133
1134
1187
78
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
55
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:05
0:38:58
04:11
1132
1133
1152
79
RODRIGUEZ PEREZ, JAVIER
56
Senior masc Independent
0:39:07
0:39:07
04:12
1131
1132
1151
80
ROIG COSTA, ADOLFO
18
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:10
0:39:10
04:13
1130
1131
1186
81
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
19
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:12
0:39:12
04:13
1129
1130
1185
82
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
57
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:39:15
0:39:15
04:13
1128
1129
1150
83
SMAJLI, AHMED
1
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:39:18
0:39:18
04:14
1127
1128
1200
84
MARTINEZ MARTI, ALEJANDRO
2
Juvenil masc C. A. Cap i Cua
0:39:18
0:38:50
04:11
1126
1127
1199
85
MULET DIEGO, VICENTE
20
Veterans A masc C. A. Gata
0:39:22
0:39:19
04:14
1125
1126
1184
86
LLORCA CLIMENT, VICENTE
58
Senior masc C. E. El Portell
0:39:26
0:39:22
04:14
1124
1125
1149
87
CASANOVA FERRI, DAMIAN
59
Senior masc C. A. Sol i Clima
0:39:32
0:39:32
04:15
1123
1124
1148
88
MIGUEL XAIXO, OSCAR
60
Senior masc Independent
0:39:35
0:39:25
04:14
1122
1123
1147
89
LLUCH GRAU, DANIEL
61
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:36
0:39:36
04:16
1121
1122
1146
90
LORITE MAS, PAU
62
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:38
0:39:38
04:16
1120
1121
1145
91
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
63
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:39:39
0:39:12
04:13
1119
1120
1144
92
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
21
Veterans A masc C. A. La Xara
0:39:40
0:39:35
04:15
1118
1119
1183
93
BRINES DONET, JORGE
64
Senior masc G. Muntanya La Valldigna
0:39:42
0:39:06
04:12
0
0
0
94
PARDO MANTECÓN, CARLOS
22
Veterans A masc C. Natació La Nucia
0:39:43
0:39:43
04:16
1117
1118
1182
95
PUIG MAHIQUES, JOSE
65
Senior masc C. A. La Faixa
0:39:43
0:39:43
04:16
1116
1117
1143
96
MARTIN RAMOS, DAMIAN
66
Senior masc C. A. Ciutat D'Albaida
0:39:43
0:39:43
04:16
0
0
0
97
CLIMENT LLORCA, ANTONI
23
Veterans A masc Independent
0:39:46
0:39:20
04:14
1115
1116
1181
98
CEPERO FERRER, JOSEP MANEL
67
Senior masc Independent
0:39:52
0:39:18
04:14
0
0
0
99
SERVER ESPIN, FERNANDO
68
Senior masc C. A. Ondara
0:39:57
0:39:57
04:18
1114
1115
1142
100
BOFI BOFI, JOSE VICENTE
69
Senior masc Independent
0:40:01
0:39:42
04:16
1113
1114
1141
101
ESPASA MULET, JOSE
24
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:02
0:39:42
04:16
1112
1113
1180
102
MULET SIGNES, BENJAMIN
70
Senior masc C. A. La Faixa
0:40:02
0:39:52
04:17
1111
1112
1140
103
MORENO COSTA, SALVADOR
71
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:40:06
0:39:59
04:18
0
0
0
104
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VICENTE
25
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:06
0:40:02
04:18
1110
1111
1179
105
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
72
Senior masc Independent
0:40:09
0:39:56
04:18
0
0
0
106
MAS SISCAR, FERRAN
73
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:40:10
0:40:03
04:18
1109
1110
1139
107
FERRER PEIRO, TINO
26
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:11
0:39:53
04:17
1108
1109
1178
108
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
27
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:11
0:39:57
04:18
1107
1108
1177
109
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
74
Senior masc C. A. Corremundos
0:40:13
0:40:07
04:19
1106
1107
1138
110
RAJA MIRA, JOSE LUIS
75
Senior masc Independent
0:40:13
0:40:13
04:20
1105
1106
1137
111
MACHIN GRANERO, JOSE MARIA
28
Veterans A masc Independent
0:40:14
0:40:11
04:19
0
0
0
112
SENDRA GINER, JUAN
76
Senior masc Independent
0:40:15
0:39:56
04:18
1104
1105
1136
113
CARRILLO RUZ, RICARDO
77
Senior masc Independent
0:40:16
0:40:12
04:19
1103
1104
1135
114
GALAN ANTON, ANDRES
78
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:17
0:40:17
04:20
1102
1103
1134
115
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
79
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:40:18
0:40:18
04:20
1101
1102
1133
116
LLORCA VERDÚ, MANUEL
29
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:20
0:40:20
04:20
1100
1101
1176
117
ENNATIJI, SAID
80
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:40:20
0:40:00
04:18
1099
1100
1132
118
FERNANDEZ LUNA, LORENZO
81
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:20
0:40:03
04:18
1098
1099
1131
119
SANCHO SOLER, SALVADOR FCO.
82
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:21
0:40:21
04:20
1097
1098
1130
120
CATALÁ FERNANDEZ, VICENTE JOSE
30
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:24
0:40:15
04:20
1096
1097
1175
121
MENGUAL SERRA, VICENT
31
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:25
0:40:25
04:21
1095
1096
1174
122
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:28
0:40:03
04:18
1094
1199
1200
123
PONS MARI, JESUS
83
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:29
0:39:58
04:18
1093
1095
1129
124
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
6
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:40:32
0:40:32
04:22
1092
1094
1195
125
SABATER SAVALL, MANUEL
32
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:32
0:40:32
04:22
1091
1093
1173
126
MARTIN PALOMINO, DAMIAN
7
Veterans B masc C. A. Ciutat D'Albaida
0:40:34
0:40:34
04:22
0
0
0
127
SAPENA SEGARRA, JOSEP
33
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:34
0:40:28
04:21
1090
1092
1172
128
CASELLES PEDRO, JOSE
34
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:35
0:40:15
04:20
1089
1091
1171
129
MERI FLUIXA, SALVADOR
8
Veterans B masc C. Córrer Xeraco
0:40:37
0:40:05
04:19
1088
1090
1194
130
DENIA MORENO, ANDRES
35
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:37
0:40:31
04:22
1087
1089
1170
131
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
84
Senior masc Independent
0:40:37
0:39:54
04:17
1086
1088
1128
132
TOMAS LLORCA, JUAN
85
Senior masc C. A. l' Espenta
0:40:40
0:40:29
04:21
1085
1087
1127
133
IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL
86
Senior masc C. A. La Faixa
0:40:44
0:40:44
04:23
1084
1086
1126
134
LLIDO COTS, VICENT
36
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:45
0:40:45
04:23
1083
1085
1169
135
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
2
Senior fem Independent
0:40:46
0:40:37
04:22
1082
1198
1199
136
SENDRA FRANQUEZ, VICENTE
9
Veterans B masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:40:47
0:40:41
04:23
1081
1084
1193
137
CHEVREAUD, CEDRIC
87
Senior masc Independent
0:40:48
0:39:58
04:18
0
0
0
138
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
37
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:53
0:40:38
04:22
1080
1083
1168
139
CANET RODRIGUEZ, BORJA
3
Juvenil masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:55
0:40:50
04:24
1079
1082
1198
140
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
1
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:40:57
0:40:57
04:24
1078
1081
1200
141
ACUÑA, EDWIN
88
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:40:57
0:40:54
04:24
1077
1080
1125
142
PASTOR ZORITA, FERNANDO
38
Veterans A masc Independent
0:40:58
0:40:41
04:23
1076
1079
1167
143
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
89
Senior masc Independent
0:40:59
0:40:34
04:22
1075
1078
1124
144
RIPOLL FUERTES, JOSEP GERMA
90
Senior masc C. A. Benissa
0:41:00
0:40:48
04:23
1074
1077
1123
145
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
3
Senior fem Independent
0:41:01
0:41:01
04:25
1073
1197
1198
146
RUIZ MORAGUES, ALEJANDRO
39
Veterans A masc Independent
0:41:02
0:40:41
04:22
1072
1076
1166
147
RIBERA SILVESTRE, RAUL
91
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:41:03
0:40:42
04:23
1071
1075
1122
148
PIZARRO MENA, TONI
92
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:03
0:40:56
04:24
1070
1074
1121
149
PELLICER I LLOPIS, ENRIC
93
Senior masc C. A. l' Espenta
0:41:03
0:40:20
04:20
1069
1073
1120
150
RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ , GABRIEL
4
Juvenil masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:04
0:40:42
04:23
0
0
0
151
CARRIÓ PÉREZ, TOMAS
94
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:41:06
0:40:48
04:23
1068
1072
1119
152
LORENZO COSTA, JUAN JOSE
40
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:41:06
0:41:06
04:25
1067
1071
1165
153
LLOPIS SABATER, VICENTE RAMON
95
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:06
0:40:45
04:23
1066
1070
1118
154
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
41
Veterans A masc C. A. Altea
0:41:09
0:41:09
04:25
1065
1069
1164
155
AUÑÓN RUIZ, ROBERTO
96
Senior masc C. A. Benifaió
0:41:11
0:41:11
04:26
1064
1068
1117
156
LOPEZ LLORCA, ENRIC
42
Veterans A masc Independent
0:41:17
0:41:17
04:26
1063
1067
1163
157
GAVILÁ MIÑANA, JESUS
43
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:18
0:41:02
04:25
1062
1066
1162
158
WHITTINGTON, JEFFREY
2
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:41:19
0:41:06
04:25
1061
1065
1199
159
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
97
Senior masc Independent
0:41:22
0:41:13
04:26
1060
1064
1116
160
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
98
Senior masc C. A. Sueca
0:41:23
0:40:21
04:20
1059
1063
1115
161
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
99
Senior masc Independent
0:41:23
0:40:58
04:24
1058
1062
1114
162
MORATAL PELLICER, FERNANDO
44
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:25
0:41:25
04:27
1057
1061
1161
163
CABRERA CARDONA, RAUL
100
Senior masc C. A. Benissa
0:41:26
0:41:26
04:27
1056
1060
1113
164
GONZALEZ BORRAS, LOREN
101
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:41:27
0:41:02
04:25
1055
1059
1112
165
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
45
Veterans A masc Independent
0:41:28
0:41:05
04:25
1054
1058
1160
166
PEREZ BAÑULS, JUAN JOSE
46
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:30
0:41:30
04:28
1053
1057
1159
167
ENGUIX BATALLER, PAU
102
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:41:32
0:41:14
04:26
1052
1056
1111
168
FEMENIA DOMENECH, GUSTAVO
103
Senior masc C. A. La Xara
0:41:34
0:41:34
04:28
1051
1055
1110
169
GRANERO BLASCO, ANA
2
Veterans A fem Independent
0:41:39
0:41:03
04:25
0
0
0
170
GOMAR TORMO, JOAN
104
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:41:39
0:41:39
04:29
1050
1054
1109
171
RUBIO MELERO, JUAN CARLOS
47
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:41:40
0:41:16
04:26
1049
1053
1158
172
PEREZ PONS, JAUME
105
Senior masc C. A. La Xara
0:41:40
0:41:31
04:28
1048
1052
1108
173
AGULILLA CAMBRON, SEBASTIAN
48
Veterans A masc C. A. La Faixa
0:41:43
0:41:43
04:29
1047
1051
1157
174
DOMENECH DURA, JUAN
106
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:43
0:41:43
04:29
1046
1050
1107
175
SERRANO GIMENEZ, JOAQUIN
107
Senior masc C. A. La Xara
0:41:44
0:41:33
04:28
1045
1049
1106
176
PEDRÓS MONFORT, JOSÉ FRANCISCO
108
Senior masc Independent
0:41:45
0:41:26
04:27
1044
1048
1105
177
GINER CANTÓ, FCO JOSE
109
Senior masc Independent
0:41:47
0:41:06
04:25
1043
1047
1104
178
PERTINEZ CALVO, FRANCISCO JAVIER
110
Senior masc C. A. Gata
0:41:52
0:41:51
04:30
1042
1046
1103
179
CAMPELLO FUENTES, GASPAR
10
Veterans B masc C. A. Santa Pola
0:41:53
0:40:55
04:24
0
0
0
180
VIVES VICENS, MIGUEL
111
Senior masc Independent
0:41:54
0:41:36
04:28
0
0
0
181
WOODALL, TONY
49
Veterans A masc C. A. Dianium
0:41:54
0:41:54
04:30
1041
1045
1156
182
SIGNES FORNES, JOSE
112
Senior masc C. A. Gata
0:41:55
0:40:59
04:24
1040
1044
1102
183
TALENS FELIS, JUAN BAUTISTA
113
Senior masc C. A. La Valldigna
0:41:57
0:41:36
04:28
1039
1043
1101
184
ALGADO SELLES, JUAN
114
Senior masc C. E. El Portell
0:41:59
0:41:59
04:31
1038
1042
1100
185
ALBEROLA TERUEL, SERGI
115
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:01
0:41:16
04:26
1037
1041
1099
186
FERRER MULET, FRANCESC
11
Veterans B masc C. A. Gata
0:42:01
0:42:01
04:31
1036
1040
1192
187
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
116
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:42:03
0:41:43
04:29
1035
1039
1098
188
VAYA SALORT, JUAN
50
Veterans A masc Independent
0:42:03
0:41:13
04:26
1034
1038
1155
189
SIGALAT MARTI , ALEJANDRO ELOY
51
Veterans A masc Independent
0:42:04
0:42:04
04:31
0
0
0
190
SAVALL TEROL, ANDRES
117
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:08
0:42:08
04:32
1033
1037
1097
191
UBEDA MARTI, ALFREDO
118
Senior masc C. A. L' Olleria
0:42:09
0:41:42
04:29
1032
1036
1096
192
LLEO VILLAR, MANUEL
119
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:10
0:42:10
04:32
1031
1035
1095
193
ABELLAN MORENO, SINDO
120
Senior masc Independent
0:42:13
0:42:13
04:32
1030
1034
1094
194
PEREZ GUILLEM, FRANCISCO
121
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:42:14
0:41:51
04:30
1029
1033
1093
195
MORA PEREZ, JORGE
122
Senior masc Independent
0:42:14
0:41:19
04:27
1028
1032
1092
196
MORENO MATAIX, SERGIO
52
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:42:16
0:42:16
04:33
1027
1031
1154
197
ENGUIX PERALES, ANA
4
Senior fem C. A. Cametes Spat
0:42:17
0:42:17
04:33
1026
1196
1197
198
LINARES LOZANO, RUBEN
123
Senior masc C. A. Alcoy
0:42:22
0:42:22
04:33
1025
1030
1091
199
BUIGUES CARRIÓ, PACO
53
Veterans A masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:25
0:42:09
04:32
1024
1029
1153
200
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
124
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:27
0:40:27
04:21
1023
1028
1090
   
Som Esport | Dorsals | Cronometres | Arcs de Meta | Disseny Web | Gestió d'inscripcions