Circuit a peu 2009

Cursa Popular Ondara11ena CURSA POPULAR ONDARA






Cursa Popular Ondara
11ena Cursa Popular Ondara
7a Prova puntuable del Circuit a peu
Marina Alta 2009


Data: 6 de Juny de 2009
Exida i Meta :Avgda General Bosch
( junt a la plaça de Bous )
Organitza: C. A. Ondara
Regidoria d' Esports Ajuntament d' Ondara

AtencióCategories fora del Circuit
Barrufets nascuts 2003 a 2007
Pre-Benjamins nascuts el 2001 i 2002





Col·laboradors del Circuit Matias Salva patrociandor del Circuit
 


La classificació del Circuit es publicará dimecres a les 20.00 h , després de que el comité de Jutges del Circuit format per 1 membre de cada club organitzador ( C.A. Cametes Pedreguer, C.E. Dorsal 19 Ambra Pego, BTT Rodes Amples Verger, C.A. Corremundos Teulada, C.A. Llebeig Xàbia, C.A. Gata, C.A. Ondara, C.A. La Faixa Jesús Pobre i C.A. Benissa) comuniquen a Som Esport les sancions.

DESQUALIFICACIONS Reglament ( art 8 )
Art.8.1 Podrà ser motiu de desqualificació el fet de córrer amb el dorsal o el xip d’un altre corredor, no comptant per tant la prova com a disputada.
 En este cas ambdós participants quedaran desqualificats.
Art.8.2 Podrà ser motiu de desqualificació córrer sense dorsal, o portar-lo en un lloc no visible .
Art.8.3 No completar la totalitat del recorregut.
Recordem que és obligatori córrer amb el dorsal en lloc ben visible

Següent Últim

CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL GENERAL 11ena CURSA POPULA ONDARA
( 9,7 Km )
CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
DAY DAY, SAID
1
Senior masc C. A. Lamuratti Denia
0:31:43
0:31:42
03:16
0
0
0
2
HORMA, MOUNIR
2
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:32:01
0:32:00
03:18
0
0
0
3
POUS PEREZ, JUAN RAMON
3
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:32:25
0:32:24
03:21
1200
1200
1200
4
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:33:02
0:33:02
03:24
1199
1199
1199
5
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
5
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:33:05
0:33:04
03:25
1198
1198
1198
6
DURA CREMADES, RICARDO
6
Senior masc C. Esportiu Colivenc
0:33:23
0:33:22
03:26
1197
1197
1197
7
SOLER GINESTAR, SERGI
7
Senior masc C. A. Ondara
0:33:24
0:33:24
03:27
1196
1196
1196
8
TORRES FILLOL, PERE
8
Senior masc C. A. La Valldigna
0:33:43
0:33:42
03:28
0
0
0
9
MARCO ARROYO, RUBÉN
9
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:54
0:33:52
03:30
0
0
0
10
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR
1
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:33:58
0:33:51
03:29
0
0
0
11
CABEZAS GARCIA, AITOR
10
Senior masc Independent
0:34:19
0:34:18
03:32
1195
1195
1195
12
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
11
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:34:31
0:34:31
03:34
1194
1194
1194
13
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
12
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:34:35
0:34:35
03:34
1193
1193
1193
14
TORRES SANCHEZ, SERGIO
13
Senior masc C. A. Ondara
0:34:45
0:34:44
03:35
1192
1192
1192
15
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
14
Senior masc C. A. Running Team - Grifone
0:34:47
0:34:47
03:35
1191
1191
1191
16
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
15
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:59
0:34:59
03:36
1190
1190
1190
17
PEREZ SOLER, EMILI
2
Veterans A masc C. A. Cap i Cua
0:35:17
0:35:14
03:38
1189
1189
1200
18
FERRER BALLESTER, FERNANDO
16
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:35:21
0:35:21
03:39
1188
1188
1189
19
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
17
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:26
0:35:24
03:39
1187
1187
1188
20
CABALLERO PIERNAS, RUBÉN
18
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:27
0:35:23
03:39
0
0
0
21
IVARS DESCALS, DARIO
19
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:35:28
0:35:25
03:39
1186
1186
1187
22
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
3
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:31
0:35:30
03:40
1185
1185
1199
23
SIMÓ COSTA, CARLOS
20
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:37
0:35:36
03:40
1184
1184
1186
24
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:43
0:35:38
03:40
1183
1183
1200
25
BOU SOLIVA, JESUS
21
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:43
0:35:38
03:40
1182
1182
1185
26
BLASCO GEA, XAVI
22
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:44
0:35:42
03:41
1181
1181
1184
27
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
23
Senior masc Independent
0:35:58
0:35:58
03:43
1180
1180
1183
28
DONET MONTAGUD, MIQUEL
24
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:36:03
0:36:00
03:43
1179
1179
1182
29
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
25
Senior masc C. A. Xeresa
0:36:05
0:36:04
03:43
1178
1178
1181
30
CLOQUELL GOMAR, HECTOR
26
Senior masc Independent
0:36:06
0:36:05
03:43
1177
1177
1180
31
PONS MARI, JESUS
27
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:35
0:36:31
03:46
1176
1176
1179
32
GASCON TUR, MANUEL
28
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:36:38
0:36:34
03:46
1175
1175
1178
33
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
29
Senior masc C. A. La Xara
0:36:44
0:36:40
03:47
1174
1174
1177
34
DIAZ CHACON, ISAAC
30
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:48
0:36:46
03:48
1173
1173
1176
35
TUR CATALÁ, LUIS
31
Senior masc Independent
0:36:51
0:36:51
03:48
1172
1172
1175
36
CASTRO CARNERO, EDUARDO
32
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:36:52
0:36:36
03:46
1171
1171
1174
37
SMAJLI, AHMED
1
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:36:52
0:36:47
03:48
1170
1170
1200
38
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
4
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:36:53
0:36:53
03:48
1169
1169
1198
39
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
33
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:54
0:36:48
03:48
1168
1168
1173
40
TORRO PENADES, GONZALO
34
Senior masc Independent
0:36:54
0:36:54
03:48
1167
1167
1172
41
ESTRUGO LLINARES, GUILLERMO
5
Veterans A masc Independent
0:37:02
0:37:02
03:49
0
0
0
42
MARTIN DE LA COCEPCIÓN, MANUEL
35
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:12
0:37:07
03:50
1166
1166
1171
43
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
36
Senior masc C. A. Corremundos
0:37:13
0:37:13
03:50
1165
1165
1170
44
LANCIS SAEZ, SALVADOR
6
Veterans A masc Independent
0:37:13
0:37:10
03:50
1164
1164
1197
45
DIAZ ARMENTA, ANDRES
37
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:14
0:37:10
03:50
0
0
0
46
BLASCO PEREZ, VICTOR
38
Senior masc C. E. U. Politècnica de Valencia
0:37:16
0:37:12
03:50
1163
1163
1169
47
GÓMEZ INSA, JOSÉ FRANCISCO
7
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:37:19
0:37:17
03:51
1162
1162
1196
48
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
39
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:20
0:37:19
03:51
1161
1161
1168
49
COMPANY PUIG, PASCUAL
8
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:37:23
0:37:19
03:51
1160
1160
1195
50
ROCHER SASTRE, FERNANDO
9
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:34
0:37:30
03:52
1159
1159
1194
51
GIMENEZ PRATS, JUAN
40
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:35
0:37:31
03:52
1158
1158
1167
52
MORENO GUTIÉRREZ, JUANJO
10
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:35
0:37:18
03:51
0
0
0
53
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
11
Veterans A masc C. A. Benissa
0:37:38
0:37:36
03:53
1157
1157
1193
54
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
2
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:38
0:37:37
03:53
1156
1156
1199
55
APARISI I CARRIÓ, VICENT
41
Senior masc C. A. Ondara
0:37:39
0:37:38
03:53
1155
1155
1166
56
FERRER CHORRO, SERGI
42
Senior masc Independent
0:37:43
0:37:39
03:53
0
0
0
57
RODRIGUEZ PEREZ, JAVIER
43
Senior masc Independent
0:37:46
0:37:25
03:52
1154
1154
1165
58
MORATA VIDAL, DAVID
44
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:48
0:37:44
03:54
1153
1153
1164
59
MASANET SANCHO, GERARDO
45
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:50
0:37:43
03:53
1152
1152
1163
60
PÉREZ GONZÁLEZ, FRANCISCO JOSÉ
46
Senior masc Independent
0:37:50
0:37:45
03:54
1151
1151
1162
61
ABBOTT, RAFA
47
Senior masc C. A. La Faixa
0:37:52
0:37:28
03:52
1150
1150
1161
62
TORRECILLAS SAEZ, JOSE
48
Senior masc Independent
0:37:59
0:37:42
03:53
1149
1149
1160
63
BAS BOLUDA, JAVIER
49
Senior masc Independent
0:37:59
0:37:47
03:54
1148
1148
1159
64
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
12
Veterans A masc Independent
0:38:07
0:37:59
03:55
0
0
0
65
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
50
Senior masc Independent
0:38:07
0:37:58
03:55
1147
1147
1158
66
GARCIA MONTAVA, JOSE
51
Senior masc Independent
0:38:12
0:38:06
03:56
1146
1146
1157
67
JORRO RAMON, JORDI
52
Senior masc C. A. Benissa
0:38:14
0:38:00
03:55
1145
1145
1156
68
MORENO AGUADO, FRANCISCO
53
Senior masc Independent
0:38:16
0:38:02
03:55
1144
1144
1155
69
CRIADO FUSTER, MIGUEL ANGEL
13
Veterans A masc Independent
0:38:16
0:38:08
03:56
1143
1143
1192
70
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
14
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:18
0:38:18
03:57
1142
1142
1191
71
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
54
Senior masc C. A. Xeresa
0:38:23
0:38:21
03:57
1141
1141
1154
72
APARISI I CARRIÓ, JAUME
55
Senior masc C. A. Ondara
0:38:25
0:38:24
03:58
1140
1140
1153
73
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
56
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:26
0:38:19
03:57
1139
1139
1152
74
FORNÉS PEDRO, LLUIS
57
Senior masc Independent
0:38:29
0:38:21
03:57
1138
1138
1151
75
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
58
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:30
0:38:24
03:58
1137
1137
1150
76
DE JUAN DEVESA, VICENT
3
Veterans B masc Independent
0:38:30
0:38:20
03:57
1136
1136
1198
77
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
59
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:30
0:38:23
03:58
1135
1135
1149
78
CANTOS ESPINOSA, DAVID
60
Senior masc C. A. La Valldigna
0:38:37
0:38:37
03:59
0
0
0
79
VERCHER ESTRUCH, CRISTIAN
61
Senior masc Independent
0:38:37
0:38:22
03:57
0
0
0
80
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
4
Veterans B masc Independent
0:38:38
0:38:34
03:59
1134
1134
1197
81
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
62
Senior masc Independent
0:38:38
0:38:36
03:59
1133
1133
1148
82
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
63
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:38:39
0:38:36
03:59
1132
1132
1147
83
MARTINEZ MARTI, ALEJANDRO
2
Juvenil masc C. A. Cap i Cua
0:38:41
0:38:16
03:57
1131
1131
1199
84
PALOMARES GOMEZ, JESUS
15
Veterans A masc C. A. La Valldigna
0:38:43
0:38:26
03:58
0
0
0
85
CANET RODRIGUEZ, BORJA
3
Juvenil masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:46
0:38:41
03:59
1130
1130
1198
86
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
64
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:38:49
0:38:26
03:58
1129
1129
1146
87
ALARCON VINUESA, CARLOS
65
Senior masc Independent
0:38:51
0:38:43
03:59
0
0
0
88
BARON OLASO, JORDI
66
Senior masc Independent
0:38:53
0:38:47
04:00
1128
1128
1145
89
ACUÑA, EDWIN
67
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:38:56
0:38:54
04:01
1127
1127
1144
90
MIRALLES MAS, NOEL
68
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:58
0:38:58
04:01
1126
1126
1143
91
LORENTE RICART, TONI
69
Senior masc C. A. Benissa
0:39:06
0:39:02
04:02
1125
1125
1142
92
LÓPEZ CAMPOS, JOAQUÍN
16
Veterans A masc Independent
0:39:08
0:39:01
04:01
0
0
0
93
VICENS PASTOR, FERNANDO
70
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:11
0:38:56
04:01
1124
1124
1141
94
DENIA MORENO, ANDRES
17
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:11
0:39:09
04:02
1123
1123
1190
95
VIDAL BATALLER, JOSE
18
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:12
0:39:09
04:02
1122
1122
1189
96
MULET DIEGO, VICENTE
19
Veterans A masc C. A. Gata
0:39:12
0:39:03
04:02
1121
1121
1188
97
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
20
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:13
0:38:26
03:58
1120
1120
1187
98
LAZARO SERRA, MARTIN
4
Juvenil masc Independent
0:39:13
0:39:10
04:02
0
0
0
99
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
71
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:15
0:39:03
04:02
1119
1119
1140
100
GRAU ESTRUCH, OSCAR
72
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:15
0:39:07
04:02
1118
1118
1139
101
LLUCH GRAU, DANIEL
73
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:17
0:39:14
04:03
1117
1117
1138
102
MONFORT CASELLES, JAIME
21
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:21
0:39:02
04:01
1116
1116
1186
103
MARTÍ ALBIÑANA, JOSÉ VICENTE
5
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:24
0:39:19
04:03
1115
1115
1196
104
CEPERO FERRER, JOSEP MANEL
74
Senior masc Independent
0:39:28
0:39:23
04:04
0
0
0
105
ROIG COSTA, ADOLFO
22
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:29
0:39:21
04:03
1114
1114
1185
106
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
23
Veterans A masc C. A. La Xara
0:39:29
0:39:25
04:04
1113
1113
1184
107
FEMENIA CISCAR, VICENT
75
Senior masc Independent
0:39:30
0:39:14
04:03
0
0
0
108
PEDROS DIEGO, JUAN R.
76
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:33
0:39:25
04:04
1112
1112
1137
109
MILLAN CANO, PACO
77
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:33
0:39:27
04:04
1111
1111
1136
110
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
24
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:35
0:39:24
04:04
1110
1110
1183
111
SAVALL TEROL, ANDRES
78
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:39
0:39:36
04:05
1109
1109
1135
112
SABATER SAVALL, MANUEL
25
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:40
0:39:34
04:05
1108
1108
1182
113
PARRA BERTOMEU, JAVIER
26
Veterans A masc C. A. 42 y pico
0:39:44
0:39:16
04:03
0
0
0
114
SENDRA REIG, FERNANDO
79
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:46
0:39:43
04:06
1107
1107
1134
115
CAMPOS ALBORS, PABLO
80
Senior masc C. A. Altea
0:39:48
0:39:29
04:04
0
0
0
116
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
81
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:49
0:39:41
04:05
1106
1106
1133
117
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
82
Senior masc Independent
0:39:50
0:39:35
04:05
1105
1105
1132
118
MENGUAL SERRA, VICENT
27
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:51
0:39:48
04:06
1104
1104
1181
119
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
6
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:39:52
0:39:47
04:06
1103
1103
1195
120
ESCRIVA MARI, BERNAT
83
Senior masc Independent
0:39:52
0:39:27
04:04
0
0
0
121
VILLAREJO DENIA, TONI
28
Veterans A masc Independent
0:39:53
0:39:40
04:05
1102
1102
1180
122
SERVER ESPIN, FERNANDO
84
Senior masc C. A. Ondara
0:39:54
0:39:41
04:06
1101
1101
1131
123
MULET PONS, JOSE MIGUEL
85
Senior masc C. A. Ondara
0:39:57
0:39:48
04:06
1100
1100
1130
124
RIBERA SILVESTRE, RAUL
86
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:39:58
0:39:39
04:05
1099
1099
1129
125
MULET SIGNES, BENJAMIN
87
Senior masc C. A. La Faixa
0:39:59
0:39:50
04:06
1098
1098
1128
126
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
88
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:00
0:39:58
04:07
1097
1097
1127
127
ESPASA MULET, JAVIER
89
Senior masc C. A. Gata
0:40:01
0:39:14
04:03
0
0
0
128
ESPASA MULET, JOSE
29
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:01
0:39:43
04:06
1096
1096
1179
129
MERINO PERELLO, ANGEL
90
Senior masc Independent
0:40:01
0:39:46
04:06
0
0
0
130
MORATO SANCHIS, RAFA
91
Senior masc Independent
0:40:04
0:39:18
04:03
1095
1095
1126
131
MOLINES TORMO, JUANMI
30
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:04
0:39:51
04:06
1094
1094
1178
132
SANCHO SOLER, SALVADOR FCO.
92
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:08
0:39:59
04:07
1093
1093
1125
133
ESCORTELL BOU, JAIME
31
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:08
0:39:56
04:07
1092
1092
1177
134
ADELL SOSPEDRA, CARLOS
93
Senior masc Independent
0:40:08
0:39:29
04:04
0
0
0
135
MORA PEREZ, JORGE
94
Senior masc Independent
0:40:08
0:39:02
04:02
1091
1091
1124
136
ENNATIJI, SAID
95
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:40:11
0:39:55
04:07
1090
1090
1123
137
WHITTINGTON, JEFFREY
1
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:40:11
0:40:03
04:08
1089
1089
1200
138
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
32
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:40:13
0:39:27
04:04
1088
1088
1176
139
MIRALLES FERRER, VICENTE
33
Veterans A masc Independent
0:40:14
0:40:10
04:09
0
0
0
140
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
96
Senior masc Independent
0:40:14
0:39:52
04:07
1087
1087
1122
141
CARRILLO RUZ, RICARDO
97
Senior masc Independent
0:40:17
0:40:02
04:08
1086
1086
1121
142
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
98
Senior masc Independent
0:40:19
0:40:09
04:08
1085
1085
1120
143
GAVILÁ MIÑANA, JESUS
34
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:21
0:40:10
04:09
1084
1084
1175
144
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:24
0:40:10
04:08
1083
1200
1200
145
MAS SISCAR, FERRAN
99
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:40:24
0:40:04
04:08
1082
1083
1119
146
FRANCÉS COMES, VICENT
100
Senior masc Independent
0:40:25
0:40:21
04:10
1081
1082
1118
147
FERRER ALEMANY, SALVADOR
35
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:28
0:40:25
04:10
1080
1081
1174
148
MIRANDA MATEO, ANTONIO
7
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:36
0:40:36
04:11
1079
1080
1194
149
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VICENTE
36
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:36
0:40:30
04:11
1078
1079
1173
150
LLORCA CLIMENT, VICENTE
101
Senior masc C. E. El Portell
0:40:37
0:40:33
04:11
1077
1078
1117
151
MOSCARDÓ ARLANDIS, DANIEL
102
Senior masc C. A. Xeresa
0:40:37
0:40:34
04:11
1076
1077
1116
152
IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL
103
Senior masc C. A. La Faixa
0:40:38
0:40:13
04:09
1075
1076
1115
153
MOLINA MARTINEZ, CARLOS
104
Senior masc Independent
0:40:38
0:40:15
04:09
1074
1075
1114
154
RUBIO MELERO, JUAN CARLOS
37
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:40:39
0:40:34
04:11
1073
1074
1172
155
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
105
Senior masc Independent
0:40:40
0:40:27
04:10
1072
1073
1113
156
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
2
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:40:40
0:40:40
04:12
1071
1072
1199
157
VIVES GILABERT, JUAN ANTONIO
106
Senior masc Independent
0:40:40
0:40:36
04:11
0
0
0
158
VAYA SALORT, JUAN
38
Veterans A masc Independent
0:40:42
0:40:36
04:11
1070
1071
1171
159
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
107
Senior masc C. A. Sueca
0:40:43
0:39:12
04:03
1069
1070
1112
160
NARANJO BERENGUER, JACINTO
108
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:50
0:40:45
04:12
0
0
0
161
DE WULF, NORBERTO
3
Veterans C masc C. A. Pindaro Joma
0:40:52
0:40:52
04:13
1068
1069
1198
162
RAJA MIRA, JOSE LUIS
109
Senior masc Independent
0:40:52
0:40:09
04:08
1067
1068
1111
163
LIZCANO SAEZ, OSCAR
110
Senior masc Independent
0:40:52
0:40:40
04:12
0
0
0
164
SAPENA SEGARRA, JOSEP
39
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:55
0:40:47
04:12
1066
1067
1170
165
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
1
Senior fem C. A. La Ribera
0:40:58
0:40:46
04:12
0
0
0
166
PEREZ PONS, JAUME
111
Senior masc C. A. La Xara
0:41:00
0:40:53
04:13
1065
1066
1110
167
ALBORCH CANET, PEPE
112
Senior masc Independent
0:41:01
0:41:01
04:14
1064
1065
1109
168
SENDRA GINER, JUAN
113
Senior masc Independent
0:41:02
0:40:50
04:13
1063
1064
1108
169
MARCOS SECO, LUIS
5
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:41:04
0:41:00
04:14
0
0
0
170
PELLICER I LLOPIS, ENRIC
114
Senior masc C. A. l' Espenta
0:41:05
0:40:10
04:08
1062
1063
1107
171
FEMENIA DOMENECH, GUSTAVO
115
Senior masc C. A. La Xara
0:41:05
0:41:01
04:14
1061
1062
1106
172
BOLTA BORDES, JUAN CARLOS
116
Senior masc Independent
0:41:07
0:40:49
04:13
1060
1061
1105
173
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
117
Senior masc G. A. Teuladí
0:41:07
0:40:49
04:13
1059
1060
1104
174
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
118
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:08
0:40:40
04:12
1058
1059
1103
175
MOLIO FERRANDO, PABLO
119
Senior masc Independent
0:41:08
0:40:49
04:12
0
0
0
176
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
120
Senior masc C. C. Camallaes
0:41:10
0:40:59
04:14
1057
1058
1102
177
AUÑÓN RUIZ, ROBERTO
121
Senior masc C. A. Benifaió
0:41:13
0:41:00
04:14
1056
1057
1101
178
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
40
Veterans A masc Independent
0:41:14
0:40:37
04:11
1055
1056
1169
179
LORENZO COSTA, JUAN JOSE
41
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:41:14
0:40:56
04:13
1054
1055
1168
180
FORNES TACHO, JUANVI
122
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:14
0:41:01
04:14
1053
1054
1100
181
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
123
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:15
0:41:00
04:14
1052
1053
1099
182
CARRIÓ PÉREZ, TOMAS
124
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:41:15
0:40:51
04:13
1051
1052
1098
183
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
42
Veterans A masc C. A. Cap i Cua
0:41:15
0:40:54
04:13
1050
1051
1167
184
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
125
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:41:15
0:40:54
04:13
1049
1050
1097
185
GINER CANTÓ, FCO JOSE
126
Senior masc Independent
0:41:16
0:40:50
04:13
1048
1049
1096
186
PEREZ CRUAÑES, FCO JOSE
127
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:19
0:41:07
04:14
1047
1048
1095
187
UBEDA MARTI, ALFREDO
128
Senior masc C. A. L' Olleria
0:41:20
0:40:56
04:13
1046
1047
1094
188
SELLÉS SANTAMARÍA, JOSÉ TOMÁS
43
Veterans A masc C. E. El Portell
0:41:20
0:41:16
04:15
1045
1046
1166
189
MENDOZA RODRIGUEZ, JOSE ANTONIO
129
Senior masc Independent
0:41:20
0:40:45
04:12
1044
1045
1093
190
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
2
Senior fem Independent
0:41:24
0:41:14
04:15
1043
1199
1200
191
TALENS FELIS, JUAN BAUTISTA
130
Senior masc C. A. La Valldigna
0:41:24
0:41:08
04:15
1042
1044
1092
192
PEREZ BAÑULS, JUAN JOSE
44
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:25
0:41:13
04:15
1041
1043
1165
193
DOMENECH DURA, JUAN
131
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:25
0:41:15
04:15
1040
1042
1091
194
GARRIGOS MASCARELL, ROMAN
45
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:26
0:41:17
04:15
1039
1041
1164
195
VIVES POQUET, KIKO
132
Senior masc Independent
0:41:26
0:41:08
04:15
1038
1040
1090
196
GARCIA GRAU, OMAR
133
Senior masc Independent
0:41:28
0:41:04
04:14
1037
1039
1089
197
CIGES ALVARADO, EMILIO
46
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:30
0:41:19
04:16
1036
1038
1163
198
NIETO BALSERA, JUAN ANGEL
134
Senior masc Independent
0:41:31
0:41:28
04:17
1035
1037
1088
199
MENGUAL MARTINEZ, JUAN VICENTE
135
Senior masc Independent
0:41:31
0:41:29
04:17
1034
1036
1087
200
CATALÁ FERNANDEZ, VICENTE JOSE
47
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:32
0:41:31
04:17
1033
1035
1162
   
Som Esport | Dorsals | Cronometres | Arcs de Meta | Disseny Web | Gestió d'inscripcions