Circuit a peu 2009

Cursa Popular de PedreguerXVIII CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER





Cursa Popular PedreguerXVIII CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER

1a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2009

Data: 25 d'Abril de 2009
Exida i Meta : Plaça Major
Organitza: Club Atletisme Cametes
Patrocinen:
Ajuntament de Pedreguer
Supermecats MasyMas


Col·laboradors del Circuit
 
Següent Últim

CLASSIFICACIÓ GENERAL XVIII CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
DAY DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc C. A. Lamuratti Denia
0:33:20
03:20
0
0
0
2
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN XAVIER
2
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:34:15
03:26
1200
1200
1200
3
POUS PEREZ, JUAN RAMON
3
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:34:24
03:26
1199
1199
1199
4
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:46
03:29
1198
1198
1198
5
GARCÍA AGULLÓ, ALEJANDRO
5
Senior masc C. A. Decatlon Kondy
0:34:49
03:29
1197
1197
1197
6
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
6
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:34:54
03:29
1196
1196
1196
7
DURA CREMADES, RICARDO
7
Senior masc C. Esportiu Colivenc
0:34:55
03:30
1195
1195
1195
8
FERNADEZ GARCIA, VICTOR
1
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:34:58
03:30
0
0
0
9
SOLER GINESTAR, SERGI
8
Senior masc C. A. Ondara
0:35:06
03:31
1194
1194
1194
10
LAO MALAGON, JOSE RAMON
9
Senior masc Independent
0:36:01
03:36
1193
1193
1193
11
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
10
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:07
03:37
1192
1192
1192
12
BOU SOLIVA, JESUS
11
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:45
03:41
1191
1191
1191
13
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
12
Senior masc C. A. CM Asesores
0:36:51
03:41
1190
1190
1190
14
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
13
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:36:55
03:42
1189
1189
1189
15
MARTIN DE LA COCEPCIÓN, MANUEL
14
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:55
03:42
1188
1188
1188
16
FERRER BALLESTER, FERNANDO
15
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:37:00
03:42
1187
1187
1187
17
SIMÓ COSTA, CARLOS
16
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:03
03:42
1186
1186
1186
18
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
17
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:05
03:43
1185
1185
1185
19
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
18
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:09
03:43
1184
1184
1184
20
DONET MONTAGUD, MIQUEL
19
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:37:12
03:43
1183
1183
1183
21
ESCORTELL PEREZ, CARLOS
1
Veterans B masc C. A. Cametes Spat
0:37:18
03:44
1182
1182
1200
22
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
20
Senior masc C. A. La Xara
0:37:24
03:44
1181
1181
1182
23
PEREZ SOLER, EMILI
2
Veterans A masc C. A. Cap i Cua
0:37:24
03:44
1180
1180
1200
24
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSÉ
21
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:32
03:45
0
0
0
25
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
3
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:47
03:47
1179
1179
1199
26
MASANET SANCHO, ANTONIO
22
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:52
03:47
1178
1178
1181
27
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
23
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:52
03:47
1177
1177
1180
28
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
24
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:56
03:48
1176
1176
1179
29
LLOPIS CHELI, VICENTE
2
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:58
03:48
1175
1175
1199
30
ABBOTT, RAFA
25
Senior masc C. A. La Faixa
0:38:12
03:49
1174
1174
1178
31
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
26
Senior masc C. A. Benissa
0:38:16
03:50
1173
1173
1177
32
PIÑA SIGNES, DAVID
27
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:38:22
03:50
1172
1172
1176
33
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
28
Senior masc C. A. Xeresa
0:38:23
03:50
1171
1171
1175
34
DIAZ LORENZO, GUILLERMO
4
Veterans A masc C. A. Altea
0:38:40
03:52
1170
1170
1198
35
GARCIA RUIZ, SUSO
5
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:43
03:52
1169
1169
1197
36
TORRO PENADES, GONZALO
29
Senior masc Independent
0:39:01
03:54
1168
1168
1174
37
BAS BOLUDA, JAVIER
30
Senior masc Independent
0:39:01
03:54
1167
1167
1173
38
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
6
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:03
03:54
1166
1166
1196
39
PINTEÑO MARTINEZ, SANTIAGO
7
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:39:04
03:54
1165
1165
1195
40
IVARS DESCALS, DARIO
31
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:06
03:55
1164
1164
1172
41
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
3
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:07
03:55
1163
1163
1198
42
SMAJLI, AHMED
1
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:39:08
03:55
1162
1162
1200
43
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
8
Veterans A masc C. A. Benissa
0:39:09
03:55
1161
1161
1194
44
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
32
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:10
03:55
1160
1160
1171
45
MORATA VIDAL, DAVID
33
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:11
03:55
1159
1159
1170
46
COMPANY PUIG, PASCUAL
9
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:12
03:55
1158
1158
1193
47
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
34
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:16
03:56
1157
1157
1169
48
DIAZ CHACON, ISAAC
35
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:23
03:56
1156
1156
1168
49
MARTI PUIG, ANDRES
36
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:25
03:57
1155
1155
1167
50
MOCHOLI OLTRA, JOSE VICENTE
37
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:27
03:57
1154
1154
1166
51
MOLINES TORMO, JUANMI
10
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:31
03:57
1153
1153
1192
52
GONZÁLEZ PÉREZ-SOMARRIBA, BORJA
2
Juvenil masc Independent
0:39:43
03:58
0
0
0
53
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
38
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:44
03:58
1152
1152
1165
54
PÉREZ GONZÁLEZ, FRANCISCO JOSÉ
39
Senior masc Independent
0:39:51
03:59
1151
1151
1164
55
LOPEZ FRANCES, JOSE ANTONIO
11
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:55
04:00
1150
1150
1191
56
CALVO-PASTOR, JOSE
4
Veterans B masc Independent
0:40:00
04:00
1149
1149
1197
57
SAVALL TEROL, ANDRES
40
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:02
04:00
1148
1148
1163
58
RIVERO PEREZ, MIGUEL ANGEL
41
Senior masc C. Orientación Huelva
0:40:03
04:00
1147
1147
1162
59
RAMIREZ VELEZ, EUGENIO
12
Veterans A masc Independent
0:40:04
04:00
1146
1146
1190
60
CASANOVA FERRI, DAMIAN
42
Senior masc C. A. Sol i Clima
0:40:06
04:01
1145
1145
1161
61
TUR CATALÁ, LUIS
43
Senior masc Independent
0:40:07
04:01
1144
1144
1160
62
CASTRO CARNERO, EDUARDO
44
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:40:12
04:01
1143
1143
1159
63
MIRALLES MAS, NOEL
45
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:12
04:01
1142
1142
1158
64
PONS MARI, JESUS
46
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:12
04:01
1141
1141
1157
65
GÓMEZ INSA, JOSÉ FRANCISCO
13
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:40:14
04:01
1140
1140
1189
66
SALA FERRER, CARMEN
1
Veterans A fem C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:40:14
04:01
0
0
0
67
GIMENEZ PRATS, JUAN
47
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:18
04:02
1139
1139
1156
68
LANCIS SAEZ, SALVADOR
14
Veterans A masc Independent
0:40:24
04:02
1138
1138
1188
69
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
5
Veterans B masc Independent
0:40:29
04:03
1137
1137
1196
70
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
15
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:30
04:03
1136
1136
1187
71
ROCHER SASTRE, FERNANDO
16
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:30
04:03
1135
1135
1186
72
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
17
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:30
04:03
1134
1134
1185
73
COSTA JORDA, MIGUEL
6
Veterans B masc C. A. l' Espenta
0:40:31
04:03
1133
1133
1195
74
PUIG MAHIQUES, JOSE
48
Senior masc C. A. La Faixa
0:40:32
04:03
1132
1132
1155
75
RAMIREZ MULET, PABLO
49
Senior masc Independent
0:40:37
04:04
1131
1131
1154
76
VERGARA MIRALLES, VICTOR
50
Senior masc Independent
0:40:37
04:04
1130
1130
1153
77
DURÁ SERRA, ALBERTO
51
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:38
04:04
1129
1129
1152
78
GREGORI TORTOSA, JAVIER
52
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:40
04:04
1128
1128
1151
79
VERCHER ESTRUCH, CRISTIAN
53
Senior masc C. A. La Valldigna
0:40:40
04:04
0
0
0
80
APARISI I CARRIÓ, JAUME
54
Senior masc C. A. Ondara
0:40:45
04:05
1127
1127
1150
81
LORENTE RICART, TONI
55
Senior masc C. A. Benissa
0:40:50
04:05
1126
1126
1149
82
DENIA MORENO, ANDRES
18
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:51
04:05
1125
1125
1184
83
CANO CRESPO, JAVIER
56
Senior masc C. Natació La Nucia
0:40:52
04:05
1124
1124
1148
84
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
57
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:56
04:06
1123
1123
1147
85
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
58
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:59
04:06
1122
1122
1146
86
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
59
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:59
04:06
1121
1121
1145
87
TOUS TERRADES, VICENT
19
Veterans A masc C. Multiesport Marina Alta
0:41:00
04:06
1120
1120
1183
88
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
60
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:04
04:06
1119
1119
1144
89
MAS SISCAR, FERRAN
61
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:41:06
04:07
1118
1118
1143
90
CASELLES PEDRO, JOSE
20
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:07
04:07
1117
1117
1182
91
VALLÉS ONT, EDUARDO
62
Senior masc C. A. El Gatell
0:41:07
04:07
1116
1116
1142
92
GARCIA RUIZ, VICTOR
63
Senior masc Independent
0:41:08
04:07
1115
1115
1141
93
MORENO AGUADO, FRANCISCO
64
Senior masc Independent
0:41:11
04:07
1114
1114
1140
94
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Senior fem C. A. Xeresa
0:41:12
04:07
1113
1200
1200
95
ESCORTELL BOU, JAIME
21
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:17
04:08
1112
1113
1181
96
CANET RODRIGUEZ, BORJA
3
Juvenil masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:19
04:08
1111
1112
1199
97
DE JUAN DEVESA, VICENT
7
Veterans B masc Independent
0:41:20
04:08
1110
1111
1194
98
MILLAN CANO, PACO
65
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:21
04:08
1109
1110
1139
99
GARCIA MONTAVA, JOSE
66
Senior masc Independent
0:41:21
04:08
1108
1109
1138
100
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
67
Senior masc C. A. Benissa
0:41:23
04:08
1107
1108
1137
101
MIRALLES BELLVER, LUIS
68
Senior masc Independent
0:41:25
04:09
1106
1107
1136
102
CLIMENT LLORCA, ANTONI
22
Veterans A masc Independent
0:41:26
04:09
1105
1106
1180
103
MARTÍ ALBIÑANA, JOSÉ VICENTE
8
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:27
04:09
1104
1105
1193
104
FERRER PEIRO, TINO
23
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:27
04:09
1103
1104
1179
105
SANCHO SOLER, SALVADOR FCO.
69
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:28
04:09
1102
1103
1135
106
JORRO RAMON, JORDI
70
Senior masc C. A. Benissa
0:41:36
04:10
1101
1102
1134
107
PARDO MANTECÓN, CARLOS
24
Veterans A masc C. Natació La Nucia
0:41:37
04:10
1100
1101
1178
108
MULET PONS, JOSE MIGUEL
71
Senior masc C. A. Ondara
0:41:37
04:10
1099
1100
1133
109
GAVILÁ MIÑANA, JESUS
25
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:37
04:10
1098
1099
1177
110
MIQUEL, MORERA ORTELLS
72
Senior masc C. A. Sueca
0:41:38
04:10
0
0
0
111
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
9
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:41:42
04:10
1097
1098
1192
112
LLORCA CLIMENT, VICENTE
73
Senior masc C. E. El Portell
0:41:43
04:10
1096
1097
1132
113
MONFORT CASELLES, JAIME
26
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:41:44
04:10
1095
1096
1176
114
PEREZ GUILLEM, FRANCISCO
74
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:41:44
04:10
1094
1095
1131
115
VILLAREJO DENIA, TONI
27
Veterans A masc Independent
0:41:45
04:11
1093
1094
1175
116
CANET SOLBES, ROBERT
75
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:45
04:11
0
0
0
117
GOMAR TORMO, JOAN
76
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:41:45
04:11
1092
1093
1130
118
PEÑA MARTINEZ, JOSE MANUEL
10
Veterans B masc C. A. Petrer Nepalia
0:41:47
04:11
1091
1092
1191
119
LORITE MAS, PAU
77
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:48
04:11
1090
1091
1129
120
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
28
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:48
04:11
1089
1090
1174
121
CATALÁ FERNANDEZ, VICENTE JOSE
29
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:50
04:11
1088
1089
1173
122
DONDERIS SERRA, JAIME
78
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:41:52
04:11
1087
1088
1128
123
VICENS PASTOR, FERNANDO
79
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:41:53
04:11
1086
1087
1127
124
QUERALTA GARCIA, JOSE LUIS
80
Senior masc A. D. C. Bombers Marina Baixa
0:41:55
04:12
1085
1086
1126
125
DE WULF, NORBERTO
1
Veterans C masc C. A. Pindaro Joma
0:41:59
04:12
1084
1085
1200
126
TEMMERMAN, PETER
81
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:00
04:12
1083
1084
1125
127
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
2
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:42:02
04:12
1082
1083
1199
128
TORRECILLAS SAEZ, JOSE
82
Senior masc Independent
0:42:03
04:12
1081
1082
1124
129
MOSCARDÓ ARLANDIS, DANIEL
83
Senior masc C. A. Xeresa
0:42:03
04:12
1080
1081
1123
130
MORA PEREZ, JORGE
84
Senior masc Independent
0:42:04
04:12
1079
1080
1122
131
GASCON TUR, MANUEL
85
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:42:05
04:13
1078
1079
1121
132
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
86
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:42:06
04:13
1077
1078
1120
133
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
87
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:42:06
04:13
1076
1077
1119
134
WHITTINGTON, JEFFREY
3
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:42:06
04:13
1075
1076
1198
135
SALORT LLODRÁ, VICENTE
30
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:42:07
04:13
1074
1075
1172
136
LLORCA VERDÚ, MANUEL
31
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:42:12
04:13
1073
1074
1171
137
FERRER CAMARENA, JOSE JUAN
88
Senior masc Independent
0:42:13
04:13
1072
1073
1118
138
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
89
Senior masc C. A. Xeresa
0:42:16
04:14
1071
1072
1117
139
LLOPIS SABATER, VICENTE RAMON
90
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:20
04:14
1070
1071
1116
140
ROIG COSTA, ADOLFO
32
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:42:20
04:14
1069
1070
1170
141
FERRER ALEMANY, SALVADOR
33
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:42:24
04:14
1068
1069
1169
142
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
2
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:28
04:15
1067
1199
1200
143
GRAU ESTRUCH, OSCAR
91
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:33
04:15
1066
1068
1115
144
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
92
Senior masc C. C. Camallaes
0:42:37
04:16
1065
1067
1114
145
PEIRO JAIJO, VICENTE JUAN
93
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:42:37
04:16
1064
1066
1113
146
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
94
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:42:38
04:16
1063
1065
1112
147
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
95
Senior masc Independent
0:42:40
04:16
1062
1064
1111
148
SAPENA SEGARRA, JOSEP
34
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:41
04:16
1061
1063
1168
149
ESCOLANO SIGNES, RAFAEL
35
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:42:44
04:16
1060
1062
1167
150
COSTA GOMEZ, CRISTOBAL
96
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:44
04:16
1059
1061
1110
151
PERTINEZ CALVO, FRANCISCO JAVIER
97
Senior masc C. A. Gata
0:42:45
04:17
1058
1060
1109
152
PERETÓ BAYO, JUAN
98
Senior masc Independent
0:42:45
04:17
1057
1059
1108
153
RIBERA SILVESTRE, RAUL
99
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:42:46
04:17
1056
1058
1107
154
MULET DIEGO, VICENTE
36
Veterans A masc C. A. Gata
0:42:47
04:17
1055
1057
1166
155
MULET SIGNES, BENJAMIN
100
Senior masc C. A. La Faixa
0:42:48
04:17
1054
1056
1106
156
ESPASA MULET, JOSE
37
Veterans A masc C. A. Gata
0:42:48
04:17
1053
1055
1165
157
CHAPELET EDGARDO, PABLO
11
Veterans B masc Independent
0:42:49
04:17
1052
1054
1190
158
BERNABEU LOPEZ, LEOPOLDO DAVID
101
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:51
04:17
1051
1053
1105
159
SABATER SAVALL, MANUEL
38
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:42:53
04:17
1050
1052
1164
160
COSTA GUILLEM, AMPARO
3
Veterans A fem C. T. Prodesport Gandia
0:42:54
04:17
1049
1198
1199
161
MARTINEZ DE LIZARDUY ARAICO, JORGE
102
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:56
04:18
1048
1051
1104
162
MORENO GUTIÉRREZ, JUANJO
39
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:56
04:18
0
0
0
163
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
103
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:57
04:18
1047
1050
1103
164
MENGUAL SERRA, VICENT
40
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:58
04:18
1046
1049
1163
165
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
41
Veterans A masc C. A. La Xara
0:42:59
04:18
1045
1048
1162
166
ALACID BELMONTE, EMILIO JESUS
104
Senior masc Independent
0:43:00
04:18
1044
1047
1161
167
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
42
Veterans A masc C. A. Cap i Cua
0:43:04
04:18
1043
1046
1160
168
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
43
Veterans A masc Independent
0:43:05
04:19
1042
1045
1159
169
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
44
Veterans A masc C. A. Altea
0:43:06
04:19
1041
1044
1158
170
LLUCH GRAU, DANIEL
105
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:08
04:19
1040
1043
1102
171
SART VALLES, SIMON
106
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:43:09
04:19
1039
1042
1101
172
PEREZ BAÑULS, JUAN JOSE
45
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:16
04:20
1038
1041
1157
173
ALABAU MARTÍ, LAURA
4
Veterans A fem C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:43:23
04:20
1037
1197
1198
174
TORRES CASTELLÓ, JOSEP ANTONI
46
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:43:24
04:20
1036
1040
1156
175
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
107
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:27
04:21
1035
1039
1100
176
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
108
Senior masc C. A. Sueca
0:43:32
04:21
1034
1038
1099
177
MERI FLUIXA, SALVADOR
12
Veterans B masc C. Córrer Xeraco
0:43:32
04:21
1033
1037
1189
178
GONZALEZ BORRAS, LOREN
109
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:43:33
04:21
1032
1036
1098
179
PELLICER I LLOPIS, ENRIC
110
Senior masc C. A. l' Espenta
0:43:38
04:22
1031
1035
1097
180
ESCRIVÀ ROSELLÓ, JORDI
111
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:43:40
04:22
1030
1034
1096
181
FAUS CERDÀ, DAVID
112
Senior masc G. A. Teuladí
0:43:41
04:22
1029
1033
1095
182
RODRÍGUEZ TORRES, JOSÉ
113
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:43:42
04:22
1028
1032
1094
183
ENGUIX PERALES, JAUME
114
Senior masc Independent
0:43:45
04:23
1027
1031
1093
184
TORRES SANCHEZ, SERGIO
115
Senior masc C. A. Ondara
0:43:45
04:23
1026
1030
1092
185
PERRY, MARCO LEE
116
Senior masc C. A. La Faixa
0:43:47
04:23
1025
1029
1091
186
CISCAR NALDA, SALVADOR FERNANDO
117
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:43:58
04:24
1024
1028
1090
187
MOLINA MARTINEZ, CARLOS
118
Senior masc Independent
0:43:58
04:24
1023
1027
1089
188
MONCHO SOLER, JOSE FCO
47
Veterans A masc C. A. Gata
0:44:03
04:24
1022
1026
1155
189
TORRES OLIVER, XAVIER
119
Senior masc C. A. Gata
0:44:03
04:24
1021
1025
1088
190
GILABERT GARCIA, JAIME
120
Senior masc C. A. Fent Camí
0:44:03
04:24
0
0
0
191
GONZALEZ GONZALEZ, VICTOR
4
Juvenil masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:44:04
04:24
0
0
0
192
MORERA LLORCA, MIQUEL
48
Veterans A masc C. A. Sueca
0:44:04
04:24
1020
1024
1154
193
GARRIGOS MASCARELL, ROMAN
49
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:04
04:24
1019
1023
1153
194
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VICENTE
50
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:04
04:24
1018
1022
1152
195
DIAZ NARANJO, MIGUEL
121
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:06
04:25
1017
1021
1087
196
RUBIO MELERO, JUAN CARLOS
51
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:44:06
04:25
1016
1020
1151
197
FEMENIA DOMENECH, GUSTAVO
122
Senior masc C. A. La Xara
0:44:07
04:25
1015
1019
1086
198
LORENZO COSTA, JUAN JOSE
52
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:44:14
04:25
1014
1018
1150
199
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
123
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:44:14
04:25
1013
1017
1085
200
LLOPIS ALEMANY, HECTOR
124
Senior masc Independent
0:44:14
04:25
1012
1016
1084
   
Som Esport | Dorsals | Cronometres | Arcs de Meta | Disseny Web | Gestió d'inscripcions