Circuit a peu 2009

Cursa Popular de PedreguerXVIII CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER





Cursa Popular PedreguerXVIII CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER

1a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2009

Data: 25 d'Abril de 2009
Exida i Meta : Plaça Major
Organitza: Club Atletisme Cametes
Patrocinen:
Ajuntament de Pedreguer
Supermecats MasyMas


Col·laboradors del Circuit
 
Primer Anterior

CLASSIFICACIÓ GENERAL XVIII CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1001
GALIANA LLORCA, MIGUEL
28
Veterans C masc C. A. La Vila
1:02:14
06:13
283
386
1172
1002
POQUET GARCIA, Mª ANGELS
60
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
1:02:15
06:14
282
1097
1151
1003
SIGNES CARRIÓ, ANA
35
Senior fem C. A. Corremundos
1:02:16
06:14
281
1096
1172
1004
RAMIRO PASTOR, Mª VIRTUDES
61
Veterans A fem C. A. Gym Tonic
1:02:16
06:14
280
1095
1150
1005
BISQUERT LLOBELL, JUAN
229
Veterans A masc C. A. Ondara
1:02:17
06:14
279
385
990
1006
GINESTAR NOGUERA, JUANA VICENTA
62
Veterans A fem C. A. Ondara
1:02:17
06:14
278
1094
1149
1007
GOSP SENDRA, JOSÉ
517
Senior masc Independent
1:02:18
06:14
277
384
723
1008
BANET, ROSALIA
63
Veterans A fem Independent
1:02:22
06:14
276
1093
1148
1009
CAPÓ I GINER, BERNAT
518
Senior masc Independent
1:02:25
06:15
275
383
722
1010
SIVERA GIL, FERNANDO
519
Senior masc Independent
1:02:28
06:15
0
0
0
1011
LAPORTA GARCIA, GONZALO
29
Veterans C masc C. Córrer El Garbí
1:02:44
06:16
274
382
1171
1012
SIGNES PEREZ, JUANJO
230
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
1:02:44
06:16
273
381
989
1013
LOPEZ MUÑOZ, JOSE MARIA
97
Veterans B masc C. Córrer El Garbí
1:02:45
06:17
272
380
1109
1014
GARCÍA HURTADO, SILVIA
36
Senior fem C. A. La Xara
1:02:51
06:17
271
1092
1171
1015
KOUWENHOVEN, WIM
98
Veterans B masc Independent
1:02:53
06:17
270
379
1108
1016
GOMEZ BELLON, ALICIA
7
Veterans C fem C. Córrer El Garbí
1:03:17
06:20
269
1091
1194
1017
SANZ WORRELL, BENJY
15
Juvenil masc Independent
1:03:18
06:20
0
0
0
1018
GONZALEZ GOMEZ, ANTONIO
99
Veterans B masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
1:03:18
06:20
0
0
0
1019
SALA BERNABEU, ISABEL
19
Veterans B fem Independent
1:03:18
06:20
268
1090
1182
1020
GARCIA PIÑEIRO, MIGUEL
30
Veterans C masc C. Córrer El Garbí
1:03:18
06:20
267
378
1170
1021
CORRAL SASTRE, TONI
16
Juvenil masc Independent
1:03:29
06:21
266
377
1192
1022
OLIVER PEREZ, JOSE ANTONIO
17
Juvenil masc Independent
1:03:30
06:21
0
0
0
1023
CHORNET MESTRE , ANTONIA
20
Veterans B fem Independent
1:03:38
06:22
265
1089
1181
1024
MERENCIANO PEREZ, CRISTÓBAL
520
Senior masc Independent
1:03:39
06:22
264
376
721
1025
SESE AVELLA, JUAN ANTONIO
521
Senior masc Independent
1:03:41
06:22
263
375
720
1026
SMITH, CAROLE
21
Veterans B fem Independent
1:03:45
06:23
262
1088
1180
1027
SMITH, JAMES
31
Veterans C masc Independent
1:03:45
06:23
261
374
1169
1028
BENAVENT ORDIÑANA, FEDERICO
100
Veterans B masc C. C. Fuig Que et Xafe
1:03:48
06:23
260
373
1107
1029
DOMENECH MAHIQUES, PEPE
522
Senior masc Independent
1:03:52
06:23
259
372
719
1030
DELGADO GOMEZ, VANESA
37
Senior fem Independent
1:04:47
06:29
258
1087
1170
1031
NOFUENTES AZCARATE, PEDRO
523
Senior masc Independent
1:04:47
06:29
257
371
718
1032
GREGORI GARCIA, JOANA
64
Veterans A fem Independent
1:04:53
06:29
0
0
0
1033
MASCARELL CLOQUELL, MONTSE
38
Senior fem Independent
1:04:54
06:29
256
1086
1169
1034
MARTI CASTELLO, TERESA
39
Senior fem Independent
1:05:01
06:30
0
0
0
1035
MARTÍ MORELL, DORA
40
Senior fem Independent
1:05:01
06:30
0
0
0
1036
MAURELL BENEYTO, JOSE LUIS
101
Veterans B masc C. C. Fuig Que et Xafe
1:05:02
06:30
255
370
1106
1037
CARRERES BARRACHINA, JOSE MANUEL
102
Veterans B masc C. A. Llebeig Xàbia
1:05:08
06:31
254
369
1105
1038
BENLLOCH MORAGUES, JULIO JOSE
231
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
1:05:08
06:31
253
368
988
1039
BAÑÓ MAGRANER, MARINA
41
Senior fem C. A. Cap i Cua
1:05:18
06:32
252
1085
1168
1040
MULET CERVERA, MARISOL
65
Veterans A fem C. A. Cametes Spat
1:05:19
06:32
251
1084
1147
1041
BAÑÓ BELDA, FERRAN
103
Veterans B masc C. A. Cap i Cua
1:05:20
06:32
250
367
1104
1042
ESTRADA I GIMÉNEZ, JOSEP BENJAMI
104
Veterans B masc Independent
1:05:29
06:33
0
0
0
1043
COSTA PEDRO, RAQUEL
66
Veterans A fem Independent
1:05:29
06:33
0
0
0
1044
CASTELLÓ FORNÉS, TERESA
8
Veterans C fem Independent
1:05:29
06:33
0
0
0
1045
CUENCA SÁEZ, ANTONIO JOSÉ
524
Senior masc Independent
1:05:36
06:34
249
366
717
1046
SANCHEZ PONS, ENRIQUE
525
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
1:05:37
06:34
248
365
716
1047
YAGO GARRIGUES, CARLOS
232
Veterans A masc C. A. La Rabosa
1:05:39
06:34
247
364
987
1048
ROVIRA I ARNAU, SALVA
526
Senior masc C. A. Ondara
1:05:44
06:34
246
363
715
1049
FORNES I BERENGUER, ALEX
527
Senior masc C. A. Ondara
1:05:45
06:35
0
0
0
1050
SCHREIBER, REINER MICHAEL
105
Veterans B masc C. Multiesport Marina Alta
1:05:45
06:35
0
0
0
1051
DOMINGUEZ ALCAYDE, ANTONIO
233
Veterans A masc C. A. Xeresa
1:06:03
06:36
245
362
986
1052
COSTA CLIMENT, FRANCISCO
528
Senior masc Independent
1:06:17
06:38
244
361
714
1053
POVEDA GARCIA, MARISOL
42
Senior fem Independent
1:06:18
06:38
243
1083
1167
1054
RÓDENAS CHACÓN, ANTONIO
529
Senior masc C. A. Carreraspopulares.com
1:06:19
06:38
242
360
713
1055
ROIG SIREROL, SANTIAGO
530
Senior masc C. A. Ondara
1:06:29
06:39
241
359
712
1056
MARTI MORELL, MAR
43
Senior fem Independent
1:06:38
06:40
240
1082
1166
1057
CASELLES PEDRO, FRANCESC
234
Veterans A masc C. A. Gata
1:06:39
06:40
239
358
985
1058
TODOLI RICHART, FERNANDO JAVIER
531
Senior masc Independent
1:06:39
06:40
238
357
711
1059
GINESTAR PEDRO, ALEJANDRO
532
Senior masc Independent
1:07:54
06:47
237
356
710
1060
OCHOA ROSELLÓ, Mª ANGELES
9
Veterans C fem C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:08:17
06:50
236
1081
1193
1061
MARTIN BALAGUER, PEPA
67
Veterans A fem C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:08:17
06:50
235
1080
1146
1062
ARRUTI GOMEZ, CARLOS
533
Senior masc C. A. A la Marxeta
1:08:18
06:50
0
0
0
1063
SALORT ROVIRA, SALVADOR
32
Veterans C masc S. D. Correcaminos
1:08:19
06:50
234
355
1168
1064
PHILIPPEIT, WOLFGANG
106
Veterans B masc Independent
1:08:34
06:51
233
354
1103
1065
GEA ESCRIVA, JOSE EVARISTO
534
Senior masc Independent
1:09:06
06:55
232
353
709
1066
CASELLES MULET GUARDIOLA, ANTONIO
535
Senior masc C. A. Gata
1:09:07
06:55
231
352
708
1067
PEREZ SESE, SILVIA
3
Juvenil fem C. A. Cametes Spat
1:09:28
06:57
230
1079
1198
1068
MONFORT RIBES, ALBA
4
Juvenil fem C. A. Cametes Spat
1:09:28
06:57
229
1078
1197
1069
PORTES GIMÉNEZ, EMILI
235
Veterans A masc Independent
1:09:57
07:00
0
0
0
1070
GARCIA FERRER, JUAN BAUTISTA
107
Veterans B masc C. Córrer El Garbí
1:11:23
07:08
228
351
1102
1071
MONFORT OLIVER, SANDRA
5
Juvenil fem Independent
1:12:56
07:18
0
0
0
1072
NAVARRO PEDROS, MARINA
6
Juvenil fem Independent
1:12:59
07:18
0
0
0
1073
MOMPÓ MOMPÓ, JUAN CARLOS
236
Veterans A masc Independent
1:13:28
07:21
227
350
984
   
Som Esport | Dorsals | Cronometres | Arcs de Meta | Disseny Web | Gestió d'inscripcions