Circuit a peu 2009

Cursa Popular de PedreguerXVIII CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER





Cursa Popular PedreguerXVIII CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER

1a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2009

Data: 25 d'Abril de 2009
Exida i Meta : Plaça Major
Organitza: Club Atletisme Cametes
Patrocinen:
Ajuntament de Pedreguer
Supermecats MasyMas


Col·laboradors del Circuit
 
Primer Anterior Següent Últim

CLASSIFICACIÓ GENERAL XVIII CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
201
CHULIA CASTELLÓ, ANDRÉS
53
Veterans A masc Independent
0:44:15
04:26
1011
1015
1149
202
PASTOR ZORITA, FERNANDO
54
Veterans A masc Independent
0:44:15
04:26
1010
1014
1148
203
MORENO MATAIX, SERGIO
55
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:44:21
04:26
1009
1013
1147
204
CARRILLO RUZ, RICARDO
125
Senior masc Independent
0:44:21
04:26
1008
1012
1083
205
CHAMANEL GINESTÓS, ALBERT
126
Senior masc Independent
0:44:21
04:26
1007
1011
1082
206
IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL
127
Senior masc C. A. La Faixa
0:44:22
04:26
1006
1010
1081
207
BOLTA BORDES, JUAN CARLOS
128
Senior masc Independent
0:44:23
04:26
1005
1009
1080
208
ABELLÓN MARTÍN, JOSE
56
Veterans A masc Independent
0:44:23
04:26
1004
1008
1146
209
LUQUE MORENO, FRANCISCO JAVIER
57
Veterans A masc Independent
0:44:24
04:26
0
0
0
210
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
129
Senior masc C. A. Corremundos
0:44:24
04:26
1003
1007
1079
211
ENGUIX BATALLER, PAU
130
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:44:25
04:27
1002
1006
1078
212
MORA PÉREZ, RAÜL
131
Senior masc Independent
0:44:29
04:27
1001
1005
1077
213
SESE CARRIO, JOSE VICENTE
132
Senior masc Independent
0:44:29
04:27
1000
1004
1076
214
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
58
Veterans A masc C. A. Gata
0:44:30
04:27
999
1003
1145
215
DOMENECH BALLESTER, JOSE LUIS
133
Senior masc C. E. Xixona
0:44:31
04:27
998
1002
1075
216
ALGADO SELLES, JUAN
134
Senior masc C. E. El Portell
0:44:32
04:27
997
1001
1074
217
GÁMIZ MARTÍNEZ, JOSE A.
135
Senior masc Independent
0:44:32
04:27
996
1000
1073
218
ENGUIX PERALES, ANA
2
Senior fem C. A. Cametes Spat
0:44:36
04:28
995
1196
1199
219
LOPEZ EUROPA, ANDRES
59
Veterans A masc Independent
0:44:36
04:28
0
0
0
220
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
13
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:44:38
04:28
994
999
1188
221
FERRER MULET, FRANCESC
14
Veterans B masc C. A. Gata
0:44:39
04:28
993
998
1187
222
SENDRA REIG, FERNANDO
136
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:44:40
04:28
992
997
1072
223
MENDOZA RODRIGUEZ, JOSE ANTONIO
137
Senior masc Independent
0:44:41
04:28
991
996
1071
224
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
3
Senior fem Independent
0:44:42
04:28
990
1195
1198
225
CARDONA LORENTE, MARIO
60
Veterans A masc C. Multiesport Marina Alta
0:44:42
04:28
0
0
0
226
CARRIÓ PÉREZ, TOMAS
138
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:44:43
04:28
989
995
1070
227
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
139
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:44:44
04:28
988
994
1069
228
ALBORCH CANET, PEPE
140
Senior masc Independent
0:44:45
04:29
987
993
1068
229
FERRER PEIRO, MANUEL
61
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:44:47
04:29
986
992
1144
230
ARCOS SANCHEZ, PEDRO MANUEL
141
Senior masc C. A. Ondara
0:44:47
04:29
985
991
1067
231
LÁZARO SERRA, MARTIN
5
Juvenil masc Independent
0:44:47
04:29
0
0
0
232
GONZALEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
142
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:47
04:29
984
990
1066
233
PONS MAS, PEP
143
Senior masc C. A. Ondara
0:44:49
04:29
983
989
1065
234
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
62
Veterans A masc C. A. Ondara
0:44:50
04:29
982
988
1143
235
ABARCA FALGAS, JOSE
63
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:44:52
04:29
0
0
0
236
REEVES, MICHAEL
4
Veterans C masc C. A. Altea
0:44:53
04:29
981
987
1197
237
VIVES GILABERT, JUAN ANTONIO
144
Senior masc Independent
0:44:56
04:30
0
0
0
238
MONTANER ESCOLANO, ALFREDO
64
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:44:56
04:30
980
986
1142
239
GINESTAR IVARS, GUSTAVO
145
Senior masc C. A. Benissa
0:45:00
04:30
979
985
1064
240
RUIZ MORAGUES, ALEJANDRO
65
Veterans A masc Independent
0:45:01
04:30
978
984
1141
241
SENDRA FRANQUEZ, VICENTE
15
Veterans B masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:45:01
04:30
977
983
1186
242
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
146
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:45:01
04:30
976
982
1063
243
CABEZAS GARCIA, AITOR
147
Senior masc Independent
0:45:02
04:30
975
981
1062
244
SAINZ MENDEZ, SILVIA
4
Senior fem Independent
0:45:02
04:30
974
1194
1197
245
SANCHIS MESTRE, CARLOS
16
Veterans B masc C. Córrer El Garbí
0:45:03
04:30
973
980
1185
246
PEDRÓS MONFORT, JOSÉ FRANCISCO
148
Senior masc Independent
0:45:03
04:30
972
979
1061
247
CIGES GADEA, SALVADOR
6
Juvenil masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:05
04:31
971
978
1198
248
ALDECOA, GUSTAVO
149
Senior masc Independent
0:45:06
04:31
0
0
0
249
CIGES ALVARADO, EMILIO
66
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:06
04:31
970
977
1140
250
MARCO RUIZ, DIEGO
17
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:45:12
04:31
969
976
1184
251
FORNES TACHO, JUANVI
150
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:15
04:32
968
975
1060
252
SIGNES FORNES, JOSE
151
Senior masc C. A. Gata
0:45:15
04:32
967
974
1059
253
BAYES, MICHAEL
18
Veterans B masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:16
04:32
966
973
1183
254
IÑIGUEZ ATIENZA, JOSE
19
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:45:19
04:32
965
972
1182
255
ENNATIJI, SAID
152
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:45:20
04:32
964
971
1058
256
CARDONA TORRES, IGNACIO
153
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:21
04:32
963
970
1057
257
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
154
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:22
04:32
962
969
1056
258
WOODALL, TONY
67
Veterans A masc C. A. Dianium
0:45:23
04:32
961
968
1139
259
UBEDA MARTI, ALFREDO
155
Senior masc C. A. L' Olleria
0:45:25
04:33
960
967
1055
260
SASTRE TORRES, PEPE
68
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:45:27
04:33
959
966
1138
261
ESCRIVA CANET, JUAN
156
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:45:27
04:33
958
965
1054
262
IVARS BERTOMEU, JAUME
157
Senior masc C. A. Benissa
0:45:29
04:33
957
964
1053
263
MIRALLES VELA, ENRIQUE
69
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:30
04:33
956
963
1137
264
NAVARRO GREGORI, SANTIAGO
158
Senior masc Independent
0:45:32
04:33
955
962
1052
265
ORTIZ GARCÍA, MANUEL
159
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:45:33
04:33
954
961
1051
266
MOHAMED EMBAREK, MEHDI
7
Juvenil masc Independent
0:45:34
04:33
0
0
0
267
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
70
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:45:34
04:33
953
960
1136
268
SERVER ESPIN, FERNANDO
160
Senior masc C. A. Ondara
0:45:35
04:34
952
959
1050
269
MARCO REDONDO, ELIANA
5
Senior fem Independent
0:45:35
04:34
951
1193
1196
270
COMPANY MENGUAL, XAVI
161
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:45:37
04:34
950
958
1049
271
ABELLAN MORENO, SINDO
162
Senior masc Independent
0:45:37
04:34
949
957
1048
272
GILABERT MIRA, JOSÉ
71
Veterans A masc C. A. Ondara
0:45:39
04:34
948
956
1135
273
NAVALMORAL PEDRO, JUAN VICENTE
163
Senior masc C. A. Gata
0:45:41
04:34
947
955
1047
274
PIZARRO MENA, TONI
164
Senior masc C. A. Xeresa
0:45:42
04:34
946
954
1046
275
SERRA BOLUFER, JOSE VICENTE
72
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:45
04:35
945
953
1134
276
CHELI FERRER, DIONISIO
20
Veterans B masc C. A. Dianium
0:45:45
04:35
944
952
1181
277
BONIN, DOMINIQUE
21
Veterans B masc Independent
0:45:47
04:35
943
951
1180
278
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
165
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:45:49
04:35
942
950
1045
279
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
73
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:45:50
04:35
941
949
1133
280
IBAÑEZ-MERI, RAFAEL
22
Veterans B masc C. A. Franjuan Xàtiva
0:45:50
04:35
940
948
1179
281
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
23
Veterans B masc C. Córrer El Garbí
0:45:50
04:35
939
947
1178
282
CRUZ ABAD, JUAN
166
Senior masc Independent
0:45:50
04:35
938
946
1044
283
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
167
Senior masc C. A. Benissa
0:45:50
04:35
937
945
1043
284
PALMA MARTÍN, JUAN
24
Veterans B masc Independent
0:45:51
04:35
936
944
1177
285
BUIGUES CARRIÓ, PACO
74
Veterans A masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:45:52
04:35
935
943
1132
286
GONZÁLEZ AGUILAR, VICENT
75
Veterans A masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:45:53
04:35
934
942
1131
287
UBEDA MARTI, CARLOS
168
Senior masc Independent
0:45:53
04:35
933
941
1042
288
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
169
Senior masc C. A. Dianium
0:45:54
04:35
0
0
0
289
AFONSO ESTEVES, JOSE ANTONIO
5
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:45:54
04:35
932
940
1196
290
RUZ LUCENA, MANUEL
76
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:45:54
04:35
931
939
1130
291
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
77
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:55
04:36
930
938
1129
292
ZAMORA TERRADES, JOSÉ LUIS
78
Veterans A masc C. A. Altea
0:45:55
04:36
929
937
1128
293
PUIGCERVER OLIVER, JOSE RAMON
170
Senior masc C. A. La Xara
0:45:57
04:36
928
936
1041
294
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
5
Veterans A fem Independent
0:46:01
04:36
0
0
0
295
SIRVENT I CARBONELL, ALEXIS
171
Senior masc C. E. Xixona
0:46:02
04:36
927
935
1040
296
BOU LLORENS, PEPE
172
Senior masc C. A. La Vila
0:46:04
04:36
926
934
1039
297
MARTINEZ GONZALEZ, ANTONIO JOSE
173
Senior masc Independent
0:46:05
04:37
925
933
1038
298
MONCHO GUARDINO, FRANCISCO
174
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:46:07
04:37
924
932
1037
299
ENGUIX DENIA, OSCAR
175
Senior masc A. D. C. Bombers Ontinyent
0:46:07
04:37
923
931
1036
300
MAZA TALAVERA, JOSE
25
Veterans B masc C. A. Gata
0:46:08
04:37
922
930
1176
301
MUÑOZ TORREGROSA, PACO
79
Veterans A masc C. A. Dianium
0:46:08
04:37
921
929
1127
302
CATALÁN MONTAÑANA, MIGUEL ÁNGEL
176
Senior masc C. E. El Portell
0:46:09
04:37
920
928
1035
303
PALLARES VICTORIA, JOSE
80
Veterans A masc C. A. Favara
0:46:11
04:37
0
0
0
304
GONZALEZ PONS, FERRAN
81
Veterans A masc C. C. Camallaes
0:46:12
04:37
919
927
1126
305
RUBIO BOSCA, DAMIAN
177
Senior masc C. C. Camallaes
0:46:14
04:37
918
926
1034
306
VICENS MARQUEZ, LUIS
82
Veterans A masc Independent
0:46:15
04:38
917
925
1125
307
MORATAL PELLICER, FERNANDO
83
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:16
04:38
916
924
1124
308
DOMENECH DURA, JUAN
178
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:46:16
04:38
915
923
1033
309
AUÑÓN RUIZ, ROBERTO
179
Senior masc C. A. Benifaió
0:46:17
04:38
914
922
1032
310
ENGUIX SANCHO, JOSE
84
Veterans A masc Independent
0:46:18
04:38
913
921
1123
311
SANCHEZ RODRIGUEZ, JOSE JAVIER
180
Senior masc Independent
0:46:18
04:38
0
0
0
312
ROSELLO COLL, JUANJO
85
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:46:20
04:38
912
920
1122
313
CRESPO MAS, JUAN VICENTE
86
Veterans A masc Independent
0:46:20
04:38
911
919
1121
314
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
87
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:46:22
04:38
910
918
1120
315
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
6
Senior fem Independent
0:46:23
04:38
909
1192
1195
316
NAIM OMAR, CHADDED
181
Senior masc C. A. Gata
0:46:23
04:38
908
917
1031
317
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
182
Senior masc Independent
0:46:24
04:38
907
916
1030
318
PIERA AMOR, ALEJANDRO
183
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:25
04:39
906
915
1029
319
PELLICER LLOPIS, XIMO
184
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:46:26
04:39
905
914
1028
320
BOLTA SASTRE, PASCUAL
88
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:46:27
04:39
904
913
1119
321
AROSTEGUI CASANS, IÑAKI
89
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:46:28
04:39
903
912
1118
322
EDWARDS, DAVID
6
Veterans C masc Independent
0:46:33
04:39
902
911
1195
323
RODRIGO VIDAL, CARLOS
185
Senior masc C. A. Xeresa
0:46:36
04:40
901
910
1027
324
ROSELLO ARBONA, FRANCESC VICENT
186
Senior masc C. A. Ondara
0:46:38
04:40
900
909
1026
325
ORTIZ RIVAS, RAÚL
187
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:46:38
04:40
899
908
1025
326
NAYA NOGUEROLES, JOSE
188
Senior masc Independent
0:46:39
04:40
898
907
1024
327
MENDEZ CASTELLO, SERGIO
189
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:46:40
04:40
897
906
1023
328
ARGENTO RAMOS, JOSE VICENTE
190
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:46:40
04:40
896
905
1022
329
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
191
Senior masc Independent
0:46:41
04:40
895
904
1021
330
CAMPS SENDRA, DAVID
192
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:46:43
04:40
894
903
1020
331
PASCUAL PASCUAL, LAURA
7
Senior fem C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:46:44
04:40
893
1191
1194
332
MERELO MONTAÑANA, LUIS
193
Senior masc Independent
0:46:45
04:41
892
902
1019
333
TODOLÍ GUEROLA, RAFAEL
90
Veterans A masc Independent
0:46:45
04:41
0
0
0
334
CABRERA SEVILLA, PEDRO
194
Senior masc Independent
0:46:50
04:41
891
901
1018
335
PEREZ GOMIS, JOSE MIGUEL
91
Veterans A masc C. A. Adsubia
0:46:56
04:42
890
900
1117
336
FLETCHER, AMANDA
1
Veterans B fem Independent
0:46:57
04:42
889
1190
1200
337
TORMOS TORREGROSA, VICENTE
26
Veterans B masc Independent
0:46:58
04:42
888
899
1175
338
MONTAGUT DE LAMO, JOSE
195
Senior masc Independent
0:46:59
04:42
887
898
1017
339
GALLO, NICOLAS ANTONIO
7
Veterans C masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:01
04:42
886
897
1194
340
SIGNES LEYDA, JUAN ANTONIO
196
Senior masc C. A. Imatge Peluqueros
0:47:03
04:42
885
896
1016
341
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
197
Senior masc Independent
0:47:04
04:42
884
895
1015
342
SORIANO MATEO, VICENTE
198
Senior masc Independent
0:47:04
04:42
883
894
1014
343
MARTINEZ DELGADO, VICENTE
199
Senior masc Independent
0:47:05
04:43
882
893
1013
344
PEREZ PONS, JAUME
200
Senior masc C. A. La Xara
0:47:05
04:43
881
892
1012
345
SENDRA GINER, JUAN
201
Senior masc Independent
0:47:06
04:43
880
891
1011
346
CABRERA IVARS, JOSEP ANDREU
202
Senior masc C. A. Benissa
0:47:06
04:43
879
890
1010
347
TAVALLO BALBASTRE, RAFAEL
203
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:06
04:43
878
889
1009
348
ARAGÒ SALA, ANTONIO
204
Senior masc C. A. Favara
0:47:07
04:43
0
0
0
349
NAVAS RIBES, FRANCISCO
92
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:09
04:43
877
888
1116
350
ARBONA ESCRIVA, JUAN JOSE
205
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:47:11
04:43
876
887
1008
351
PONS COSTA, LLUIS
93
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:47:13
04:43
875
886
1115
352
IVARS SALVA, ERNEST
206
Senior masc C. A. La Xara
0:47:14
04:43
874
885
1007
353
SIGNES GOMEZ, ENRIC
94
Veterans A masc G. A. S. El Mussol Barx
0:47:14
04:43
873
884
1114
354
VIVES POQUET, KIKO
207
Senior masc Independent
0:47:15
04:44
872
883
1006
355
PONS SERRANO, RAUL
208
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:47:18
04:44
871
882
1005
356
GARCIA VALVERDE, PEPE
27
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:47:18
04:44
870
881
1174
357
GIL BAUTISTA, ENRIQUE JAVIER
95
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:47:20
04:44
869
880
1113
358
BOIX FERRI, JOSE
209
Senior masc Independent
0:47:23
04:44
868
879
1004
359
JUAN MOLINA, RICARDO
210
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:23
04:44
867
878
1003
360
RICART SANCHIS, DAVID
96
Veterans A masc Independent
0:47:23
04:44
866
877
1112
361
MORATINOS IGLESIAS, JOSE
8
Veterans C masc C. A. Apol·ana
0:47:23
04:44
865
876
1193
362
SELLENS ESCRIVA, FRANCESC
211
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:47:24
04:44
864
875
1002
363
PEREZ MENGUAL, FRANCISCO
212
Senior masc C. E. El Portell
0:47:25
04:45
863
874
1001
364
RIBAS GASENT, DAVID
97
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:47:25
04:45
862
873
1111
365
ARJONA BAEZA, MANUEL ANTONIO
213
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:25
04:45
861
872
1000
366
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
214
Senior masc C. A. Benissa
0:47:26
04:45
860
871
999
367
DIAZ HERNANDEZ, SANDRA
8
Senior fem C. A. Runnersworld Alzira
0:47:26
04:45
859
1189
1193
368
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
215
Senior masc Independent
0:47:27
04:45
858
870
998
369
SÁNCHEZ FERNÁNDEZ, ALMUDENA
6
Veterans A fem C. A. Cap i Cua
0:47:27
04:45
857
1188
1197
370
LLACER SOLER, CRISTINA
2
Veterans B fem C. A. Altea
0:47:28
04:45
856
1187
1199
371
MIÑANA GINER, VICENTE JOSÉ
28
Veterans B masc Independent
0:47:28
04:45
855
869
1173
372
FERRER MARTI, VICENTE
216
Senior masc Independent
0:47:30
04:45
854
868
997
373
MARTÍ LLORET, MATIAS
217
Senior masc C. A. Altea
0:47:31
04:45
853
867
996
374
PEREZ CRUAÑES, FCO JOSE
218
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:31
04:45
852
866
995
375
ESCOLANO MUÑOZ, JUAN VICENTE
219
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:47:33
04:45
851
865
994
376
FERNELLY ORDOÑEZ CORTES, WILLIAM
220
Senior masc C. A. La Faixa
0:47:33
04:45
850
864
993
377
RAJA MIRA, JOSE LUIS
221
Senior masc Independent
0:47:33
04:45
849
863
992
378
DEVESA MIRALLES, PEDRO
222
Senior masc Independent
0:47:35
04:46
848
862
991
379
SESÉ PART, JOSÉ
223
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:47:39
04:46
847
861
990
380
REVELLES TUR, MIGUEL
224
Senior masc C. A. Benissa
0:47:39
04:46
846
860
989
381
MORATO SANCHIS, RAFA
225
Senior masc Independent
0:47:40
04:46
845
859
988
382
GIMENEZ PRATS, SILVIA
7
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:41
04:46
844
1186
1196
383
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
226
Senior masc Universitat Miguel Hernández
0:47:42
04:46
843
858
987
384
CAMARENA MENA, JUAN
98
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:47:42
04:46
842
857
1110
385
GINER LLAVADOR, SANTIAGO
227
Senior masc C. A. Benissa
0:47:43
04:46
841
856
986
386
BOSCÁ BIELSA, JAVIER
228
Senior masc Independent
0:47:43
04:46
840
855
985
387
JUAN SENDRA, JUAN CARLOS
99
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:47:43
04:46
839
854
1109
388
PEREZ SANCHEZ, LOLA
8
Veterans A fem Independent
0:47:44
04:46
838
1185
1195
389
VALLÉS LLUCH, XIMO
229
Senior masc Independent
0:47:45
04:47
837
853
984
390
NOVELL GAVILÁ, JAVIER
29
Veterans B masc C. Córrer El Garbí
0:47:45
04:47
836
852
1172
391
LLEO VILLAR, MANUEL
230
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:47:46
04:47
835
851
983
392
BISQUERT ALVADO, MIGUEL
100
Veterans A masc Independent
0:47:47
04:47
834
850
1108
393
PAMBLANCO VALERO, VICENTE
30
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:47:47
04:47
833
849
1171
394
RODRIGUEZ AGUILAR, VICENTE
231
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:47:48
04:47
832
848
982
395
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
232
Senior masc C. A. La Faixa
0:47:48
04:47
831
847
981
396
CARDONA LORENTE, VICENTE
101
Veterans A masc C. Multiesport Marina Alta
0:47:49
04:47
830
846
1107
397
PEREZ GARCIA, ANGEL
102
Veterans A masc Independent
0:47:49
04:47
829
845
1106
398
VERCHER CARRERA, RAUL
233
Senior masc Independent
0:47:50
04:47
828
844
980
399
CARDONA CRUAÑES, FRANCISCO
31
Veterans B masc C. A. Gata
0:47:51
04:47
827
843
1170
400
FUSTER JORDÁ, JUAN VICENTE
234
Senior masc Independent
0:47:51
04:47
826
842
979
   
Som Esport | Dorsals | Cronometres | Arcs de Meta | Disseny Web | Gestió d'inscripcions