Circuit a peu 2009

XXVII Volta a peu a PegoXXVII VOLTA A PEU A PEGO






Volta a peu a PegoXXVII VOLTA A PEU A PEGO

2a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2009

Data: 2 de Maig de 2009
Exida i Meta : Pistes Atletisme Camp de Pujol
Organitza: Club Esportiu Ambra Dorsal 19
Patrocinen:
Ajuntament de Pego
Regidoria d' Esports.


Col·laboradors del Circuit
 
Primer Anterior Següent Últim

CLASSIFICACIÓ GENERAL XXVII VOLTA A PEU A PEGO

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
201
SIGNES FORNES, JOSE
131
Senior masc C. A. Gata
0:44:15
04:26
1020
1025
1082
202
AGUD PUIG, SALVADOR
132
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:44:15
04:26
0
0
0
203
SELLENS AGUT, JOSE
133
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:44:16
04:26
0
0
0
204
WOODALL, TONY
52
Veterans A masc C. A. Dianium
0:44:16
04:26
1019
1024
1154
205
AROSTEGUI CASANS, IÑAKI
53
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:44:16
04:26
1018
1023
1153
206
LINARES LOZANO, RUBEN
134
Senior masc C. A. Alcoy
0:44:17
04:26
1017
1022
1081
207
ESCRIVA CANET, JUAN
135
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:44:18
04:26
1016
1021
1080
208
REIG RODRIGUEZ, CARLOS
10
Veterans B masc Independent
0:44:18
04:26
0
0
0
209
UBEDA MARTI, CARLOS
136
Senior masc Independent
0:44:18
04:26
1015
1020
1079
210
DIAZ NARANJO, MIGUEL
137
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:19
04:26
1014
1019
1078
211
RUIZ MORAGUES, ALEJANDRO
54
Veterans A masc Independent
0:44:20
04:26
1013
1018
1152
212
SAINZ MENDEZ, SILVIA
4
Senior fem Independent
0:44:20
04:26
1012
1195
1197
213
FERRER MULET, FRANCESC
11
Veterans B masc C. A. Gata
0:44:21
04:26
1011
1017
1192
214
GIMENEZ PEREZ, ANTONIO
55
Veterans A masc Independent
0:44:23
04:26
0
0
0
215
JIMÉNEZ PUCHOL, DANIEL
138
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:44:23
04:26
0
0
0
216
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
56
Veterans A masc C. A. La Faixa
0:44:30
04:27
1010
1016
1151
217
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
57
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:44:30
04:27
1009
1015
1150
218
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
58
Veterans A masc C. A. Ondara
0:44:30
04:27
1008
1014
1149
219
PEDRÓS MONFORT, JOSÉ FRANCISCO
139
Senior masc Independent
0:44:32
04:27
1007
1013
1077
220
BUIGUES CARRIÓ, PACO
59
Veterans A masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:44:34
04:27
1006
1012
1148
221
PUIGCERVER OLIVER, JOSE RAMON
140
Senior masc C. A. La Xara
0:44:36
04:28
1005
1011
1076
222
AMORÓS MEDRANO, VÍCTOR M.
60
Veterans A masc C. A. Marathon Crevillent
0:44:37
04:28
0
0
0
223
CIGES ALVARADO, EMILIO
61
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:41
04:28
1004
1010
1147
224
MAZA TALAVERA, JOSE
12
Veterans B masc C. A. Gata
0:44:41
04:28
1003
1009
1191
225
REEVES, MICHAEL
2
Veterans C masc C. A. Altea
0:44:42
04:28
1002
1008
1199
226
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
141
Senior masc C. A. Corremundos
0:44:43
04:28
1001
1007
1075
227
PONS RODRÍGUEZ, DAVID
142
Senior masc Independent
0:44:43
04:28
1000
1006
1074
228
LLORCA VERDÚ, MANUEL
62
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:44:44
04:28
999
1005
1146
229
CAMARENA GRAU, VICENT
63
Veterans A masc Independent
0:44:44
04:28
0
0
0
230
FEMENIA DOMENECH, GUSTAVO
143
Senior masc C. A. La Xara
0:44:45
04:29
998
1004
1073
231
SANCHIS MESTRE, CARLOS
13
Veterans B masc C. Córrer El Garbí
0:44:45
04:29
997
1003
1190
232
IBAÑEZ-MERI, RAFAEL
14
Veterans B masc C. A. Franjuan Xàtiva
0:44:50
04:29
996
1002
1189
233
VICENS MARQUEZ, LUIS
64
Veterans A masc Independent
0:44:51
04:29
995
1001
1145
234
VIDAL CARDONA, JUANJO
144
Senior masc Independent
0:44:52
04:29
994
1000
1072
235
MUT MORANT, JOSE A
145
Senior masc C. A. La Xara
0:44:54
04:29
993
999
1071
236
NAVARRO GREGORI, SANTIAGO
146
Senior masc Independent
0:44:55
04:30
992
998
1070
237
ZARAGOZÁ OCHEDA, TONI
65
Veterans A masc S. D. Correcaminos
0:44:58
04:30
0
0
0
238
VICTORIA LLORET, ANTONIO
66
Veterans A masc Independent
0:44:58
04:30
991
997
1144
239
NAYA NOGUEROLES, JOSE
147
Senior masc Independent
0:45:00
04:30
990
996
1069
240
ENGUIX SANCHO, JOSE
67
Veterans A masc Independent
0:45:00
04:30
989
995
1143
241
PEREZ PONS, JAUME
148
Senior masc C. A. La Xara
0:45:03
04:30
988
994
1068
242
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
15
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:45:05
04:31
987
993
1188
243
AUÑÓN RUIZ, ROBERTO
149
Senior masc C. A. Benifaió
0:45:08
04:31
986
992
1067
244
TOMAS LLORCA, JUAN
150
Senior masc C. A. l' Espenta
0:45:15
04:32
985
991
1066
245
IVARS SALVA, ERNEST
151
Senior masc C. A. La Xara
0:45:16
04:32
984
990
1065
246
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
152
Senior masc Independent
0:45:20
04:32
983
989
1064
247
MONZO MILLET, MIGUEL
153
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:45:27
04:33
0
0
0
248
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
68
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:45:30
04:33
982
988
1142
249
CONCA AMOROS, AUSIAS
154
Senior masc Independent
0:45:30
04:33
981
987
1063
250
ESTEVE MARRAHI, RAFA
155
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:45:31
04:33
980
986
1062
251
PEREZ CRUAÑES, FCO JOSE
156
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:32
04:33
979
985
1061
252
TORREGROSA SAMPER, JOSE
16
Veterans B masc C. A. Alcoy
0:45:33
04:33
978
984
1187
253
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
157
Senior masc C. A. Benissa
0:45:34
04:33
977
983
1060
254
ZAMORA TERRADES, JOSÉ LUIS
69
Veterans A masc C. A. Altea
0:45:36
04:34
976
982
1141
255
PASTOR GINER, JOSE JUAN
158
Senior masc A. D. C. Bombers Ontinyent
0:45:38
04:34
975
981
1059
256
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
159
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:40
04:34
974
980
1058
257
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
160
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:45:41
04:34
973
979
1057
258
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
161
Senior masc C. A. Xeresa
0:45:41
04:34
972
978
1056
259
ENGUIX PERALES, ANA
5
Senior fem C. A. Cametes Spat
0:45:41
04:34
971
1194
1196
260
CARRIÓ PÉREZ, TOMAS
162
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:45:43
04:34
970
977
1055
261
CREMADES GADEA, ANGEL
163
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:45:44
04:34
969
976
1054
262
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
164
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:45:44
04:34
968
975
1053
263
SANTONJA GISBERT, JOAN
70
Veterans A masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:45:45
04:35
967
974
1140
264
SESÉ PART, JOSÉ
165
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:45:45
04:35
966
973
1052
265
FORNES CHOVA, IVAN
166
Senior masc Independent
0:45:46
04:35
0
0
0
266
SALAS HUERTAS, SERGIO
167
Senior masc C. A. Altea
0:45:47
04:35
965
972
1051
267
SERRANO GIMENEZ, JOAQUIN
168
Senior masc C. A. La Xara
0:45:48
04:35
964
971
1050
268
GOZALBO CHIVA, ANTOLIN M
17
Veterans B masc Independent
0:45:48
04:35
0
0
0
269
FERNELLY ORDOÑEZ CORTES, WILLIAM
169
Senior masc C. A. La Faixa
0:45:48
04:35
963
970
1049
270
GALLO, NICOLAS ANTONIO
3
Veterans C masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:49
04:35
962
969
1198
271
SAPIÑA SAPIÑA, FERRAN
71
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:45:49
04:35
961
968
1139
272
SIGNES LEYDA, JUAN ANTONIO
170
Senior masc C. A. Imatge Peluqueros
0:45:50
04:35
960
967
1048
273
BOIX FERRI, JOSE
171
Senior masc Independent
0:45:50
04:35
959
966
1047
274
CABRERA SEVILLA, PEDRO
172
Senior masc Independent
0:45:53
04:35
958
965
1046
275
GRACIA RIBES, J SIMEON
173
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:54
04:35
957
964
1045
276
JUAN SENDRA, JUAN CARLOS
72
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:45:56
04:36
956
963
1138
277
RODRIGUEZ AGUILAR, VICENTE
174
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:45:57
04:36
955
962
1044
278
VALLÉS LLUCH, XIMO
175
Senior masc Independent
0:45:57
04:36
954
961
1043
279
MORATINOS IGLESIAS, JOSE
4
Veterans C masc C. A. Apol·ana
0:45:58
04:36
953
960
1197
280
MENDEZ CASTELLO, SERGIO
176
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:45:59
04:36
952
959
1042
281
FUSTER MESTRE, ANA
3
Veterans A fem C. A. l' Espenta
0:46:01
04:36
951
1193
1198
282
CARDONA CRUAÑES, FRANCISCO
18
Veterans B masc C. A. Gata
0:46:02
04:36
950
958
1186
283
AFONSO ESTEVES, JOSE ANTONIO
5
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:46:03
04:36
949
957
1196
284
MARI BLASCO, TONI
177
Senior masc C. A. Ondara
0:46:03
04:36
948
956
1041
285
MARCHANTE HARO, SIRO
178
Senior masc Independent
0:46:03
04:36
947
955
1040
286
PASCUAL PASCUAL, LAURA
6
Senior fem C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:46:04
04:36
946
1192
1195
287
SIGNES GOMEZ, ENRIC
73
Veterans A masc G. A. S. El Mussol Barx
0:46:09
04:37
945
954
1137
288
FORNES ALBEROLA, LLUIS
179
Senior masc C. A. La Faixa
0:46:11
04:37
944
953
1039
289
JORRO LLOBELL, JOSE MARIA
19
Veterans B masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:46:12
04:37
943
952
1185
290
JUST FUSTER, JUAN
74
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:46:13
04:37
942
951
1136
291
RUBIA TOMAS, ABRAHAM
180
Senior masc Independent
0:46:13
04:37
0
0
0
292
FEMENÍA MOLL, JOSE VICENTE
181
Senior masc Independent
0:46:14
04:37
941
950
1038
293
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
75
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:46:14
04:37
940
949
1135
294
PEDRO MESTRE, JOSE
76
Veterans A masc C. A. Gata
0:46:15
04:38
939
948
1134
295
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
182
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:46:16
04:38
938
947
1037
296
EDWARDS, DAVID
6
Veterans C masc Independent
0:46:18
04:38
937
946
1195
297
PASTOR RUBIO, VICENT
183
Senior masc Independent
0:46:20
04:38
936
945
1036
298
SORIANO MATEO, VICENTE
184
Senior masc Independent
0:46:21
04:38
935
944
1035
299
BONIN, DOMINIQUE
20
Veterans B masc Independent
0:46:22
04:38
934
943
1184
300
MARTINEZ GONZALEZ, ANTONIO JOSE
185
Senior masc Independent
0:46:24
04:38
933
942
1034
301
PONS BOSCH, SALVADOR
186
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:46:25
04:39
932
941
1033
302
TAVERNER TAVERNER, FRANCISCO JAVIER
187
Senior masc Independent
0:46:27
04:39
931
940
1032
303
SANCHEZ MOLINA, MIGUEL
21
Veterans B masc C. A. Altea
0:46:29
04:39
930
939
1183
304
ENNATIJI, SAID
188
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:46:29
04:39
929
938
1031
305
JUAN MOLINA, RICARDO
189
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:46:33
04:39
928
937
1030
306
IVARS FLORES, JOSE
7
Veterans C masc Independent
0:46:34
04:39
927
936
1194
307
MEZQUIDA CANDEL, JAUME
77
Veterans A masc Independent
0:46:35
04:40
926
935
1133
308
BISQUERT ALVADO, MIGUEL
78
Veterans A masc Independent
0:46:36
04:40
925
934
1132
309
PEDRO SALVA, J BAUTISTA
190
Senior masc C. A. Gata
0:46:38
04:40
924
933
1029
310
UREÑA SOLER, JUANJO
79
Veterans A masc C. A. Ciutat D'Albaida
0:46:38
04:40
0
0
0
311
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
191
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:46:40
04:40
923
932
1028
312
PEREZ CARRASCO, OLGA
4
Veterans A fem Independent
0:46:41
04:40
0
0
0
313
REQUENA MORCILLO, JOSE
22
Veterans B masc C. A. Miramar Fent Cames
0:46:42
04:40
922
931
1182
314
FALQUET CANOVES, SERGIO
80
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:46:43
04:40
921
930
1131
315
VILARIÑO CLAUSÍ, JOSE JAVIER
81
Veterans A masc Independent
0:46:44
04:40
920
929
1130
316
BARRERES MASCARELL, VICTOR
192
Senior masc C. Triatló Oliva
0:46:44
04:40
919
928
1027
317
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
7
Senior fem Independent
0:46:45
04:41
918
1191
1194
318
MIGUEL XAIXO, OSCAR
193
Senior masc Independent
0:46:46
04:41
917
927
1026
319
GONZALEZ GARCIA, RAMON
82
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:46:48
04:41
916
926
1129
320
CALLE REDONDO, CARLOS ANTONIO
194
Senior masc Independent
0:46:50
04:41
0
0
0
321
TERCERO LLOPIS, VICENT
195
Senior masc C. A. Xeresa
0:46:50
04:41
915
925
1025
322
GIL BAUTISTA, ENRIQUE JAVIER
83
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:46:51
04:41
914
924
1128
323
SASTRE TORRES, PEPE
84
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:46:52
04:41
913
923
1127
324
FLETCHER, AMANDA
1
Veterans B fem Independent
0:46:55
04:42
912
1190
1200
325
MONTAGUT DE LAMO, JOSE
196
Senior masc Independent
0:47:02
04:42
911
922
1024
326
ZARAGOZÍ MULET, JUAN
197
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:03
04:42
910
921
1023
327
SELMA BLASCO, MANUEL
85
Veterans A masc Independent
0:47:03
04:42
909
920
1126
328
SOLANES BELLA, JOSE
23
Veterans B masc C. Córrer La Llebre
0:47:04
04:42
908
919
1181
329
PEREZ GARCIA, ANGEL
86
Veterans A masc Independent
0:47:05
04:43
907
918
1125
330
CLIMENT MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
198
Senior masc Independent
0:47:06
04:43
0
0
0
331
MIRALLES BALLESTER, XIMO
87
Veterans A masc C. A. Ondara
0:47:07
04:43
906
917
1124
332
BENEYTO COTS, VICENT
88
Veterans A masc Independent
0:47:12
04:43
905
916
1123
333
ARJONA BAEZA, MANUEL ANTONIO
199
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:12
04:43
904
915
1022
334
CARCHANO MATARREDONA, VICENT
8
Veterans C masc C. A. Alcoy
0:47:12
04:43
903
914
1193
335
ROCA MARIANO, RAFA
200
Senior masc C. A. Imatge Peluqueros
0:47:14
04:43
902
913
1021
336
PEDRO PEDRÓS, FRANCISCO
201
Senior masc C. A. Gata
0:47:15
04:44
901
912
1020
337
MARCOS PÉREZ, VICTORIANO
89
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:47:15
04:44
900
911
1122
338
CISCAR MORATÒ, VICENT
202
Senior masc C. A. Favara
0:47:16
04:44
0
0
0
339
NOVELL GAVILÁ, JAVIER
24
Veterans B masc C. Córrer El Garbí
0:47:17
04:44
899
910
1180
340
GARCIA VALVERDE, PEPE
25
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:47:18
04:44
898
909
1179
341
PELLICER ESCRIVÁ, DAVID
203
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:47:23
04:44
897
908
1019
342
GIMENEZ PRATS, SILVIA
5
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:23
04:44
896
1189
1197
343
LÓPEZ MUT, VALERIÁ
90
Veterans A masc C. A. Ondara
0:47:25
04:45
895
907
1121
344
FERRI MASCARELL, SANTIAGO
204
Senior masc Independent
0:47:25
04:45
894
906
1018
345
MIRALLES VELA, ENRIQUE
91
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:26
04:45
893
905
1120
346
ROS BARBER, RAFAEL
92
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:47:26
04:45
892
904
1119
347
ESCOLANO SIGNES, RAFAEL
93
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:47:27
04:45
891
903
1118
348
BOSCÁ BIELSA, JAVIER
205
Senior masc Independent
0:47:27
04:45
890
902
1017
349
VILLAR SANCHO, EDEL
206
Senior masc C. A. Ondara
0:47:28
04:45
889
901
1016
350
CAMARENA MENA, JUAN
94
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:47:29
04:45
888
900
1117
351
SIGNES PEDRO, JUANSA
95
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:47:32
04:45
887
899
1116
352
LOPEZ NACHER, FERMIN
96
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:47:33
04:45
886
898
1115
353
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
207
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:34
04:45
885
897
1015
354
CASTELLÓ PÉREZ, RAMÓN JOSÉ
208
Senior masc Independent
0:47:34
04:45
884
896
1014
355
GONZALEZ PALOP, PILAR
2
Veterans B fem C. A. Cárnicas Serrano
0:47:36
04:46
0
0
0
356
SAPIÑA CLAR, PAU
209
Senior masc Independent
0:47:38
04:46
883
895
1013
357
MADRID LOPEZ, FRANCISCO RAMON
97
Veterans A masc C. A. Universidad Alicante
0:47:38
04:46
0
0
0
358
MELENCHON SANCHEZ, ANA MARIA
3
Veterans B fem C. A. Ondara
0:47:39
04:46
882
1188
1199
359
ESCRIVA CISCAR, JUAN
210
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:39
04:46
881
894
1012
360
MULET SOLER, JOSEP
98
Veterans A masc C. A. Gata
0:47:39
04:46
880
893
1114
361
GREGORI MUÑOZ, TERESA
6
Veterans A fem Independent
0:47:39
04:46
879
1187
1196
362
SAPENA SERRA, VICTOR
211
Senior masc C. A. La Xara
0:47:39
04:46
878
892
1011
363
ARGENTO RAMOS, JOSE VICENTE
212
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:47:40
04:46
877
891
1010
364
MUÑOZ PEDREÑO, EDUARDO
99
Veterans A masc Independent
0:47:41
04:46
876
890
1113
365
ROSILLO PEÑALVER, JAVIER
213
Senior masc C. A. Benidorm
0:47:42
04:46
0
0
0
366
PINTEÑO MARTINEZ, SANTIAGO
100
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:47:43
04:46
875
889
1112
367
BOSCH LEIBER, GUNTER
214
Senior masc C. A. Oranje Alfaz del Pi
0:47:43
04:46
874
888
1009
368
SANCHEZ FUENLLANA, JUAN
101
Veterans A masc Independent
0:47:44
04:46
873
887
1111
369
FERNANDEZ OLIVER, JAVIER
215
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:47:44
04:46
872
886
1008
370
GUILLEN ESTUDILLO, DOMINGO
26
Veterans B masc C. A. Altea
0:47:45
04:47
871
885
1178
371
MUÑOZ PÉREZ, SERGIO
5
Juvenil masc Independent
0:47:46
04:47
870
884
1198
372
GARCIA AGUDO, FELIPE
216
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:47:52
04:47
869
883
1007
373
PEREZ SANCHEZ, LOLA
7
Veterans A fem Independent
0:47:53
04:47
868
1186
1195
374
MILLET FUSTER, ESTANISLAO
27
Veterans B masc G. E. La Carena La Font
0:47:54
04:47
867
882
1177
375
RIBES LEYDA, JOAN TOMAS
28
Veterans B masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:47:55
04:48
866
881
1176
376
CAZALLA GARCIA, JOSE VICENTE
217
Senior masc Independent
0:47:58
04:48
865
880
1006
377
MIÑANA PÉREZ, JOSEP
218
Senior masc Independent
0:48:00
04:48
0
0
0
378
SALA CAMARENA, VICENT JESÚS
219
Senior masc Independent
0:48:00
04:48
864
879
1005
379
TARRAZONA BENAVENT, VICENTE JAVIER
220
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:48:03
04:48
863
878
1004
380
FRATTINI, LUCA
102
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:48:03
04:48
862
877
1110
381
WOLF, ANDREAS
29
Veterans B masc C. A. Llebeig Xàbia
0:48:03
04:48
861
876
1175
382
LLOBELL FERRER, JOSÉ FRANCISCO
103
Veterans A masc Independent
0:48:03
04:48
860
875
1109
383
LOPEZ RODRIGUEZ, ABEL
9
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:48:04
04:48
859
874
1192
384
PORTILLO GUERRERO, FERNANDO
30
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:48:05
04:49
858
873
1174
385
ESCRIHUELA GRAU, MONICA
8
Veterans A fem Independent
0:48:06
04:49
0
0
0
386
SANTANA SERRA, JAUME
221
Senior masc Independent
0:48:09
04:49
857
872
1003
387
ESCALES GARCIA, PERE
222
Senior masc Independent
0:48:09
04:49
0
0
0
388
SASTRE SENDRA, JOSE BERNARDINO
223
Senior masc Independent
0:48:11
04:49
856
871
1002
389
MARTIN JIMENEZ, ALICIA
9
Veterans A fem C. A. Miramar Fent Cames
0:48:12
04:49
855
1185
1194
390
PIÑA SIGNES, DAVID
224
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:48:12
04:49
854
870
1001
391
FORNES DIEGO, DANIEL
225
Senior masc C. A. La Faixa
0:48:12
04:49
853
869
1000
392
SALORT MARTIN, PEDRO
226
Senior masc Independent
0:48:12
04:49
852
868
999
393
SOLER FERRER, RICARDO
227
Senior masc C. A. La Faixa
0:48:13
04:49
851
867
998
394
SAVALL IBIZA, JOAQUIN
31
Veterans B masc C. A. l' Espenta
0:48:16
04:50
850
866
1173
395
PELEGERO AGUSTÍ, VICENT
228
Senior masc C. Córrer No Torne Més
0:48:17
04:50
849
865
997
396
TARRASÓ BOIGUES, MARTA
1
Juvenil fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:18
04:50
848
1184
1200
397
PONS LORENTE, JOAN
229
Senior masc C. E. Xe K Vaig
0:48:22
04:50
847
864
996
398
ESTRUCH ESTRUCH, VICENT R.
230
Senior masc C. Córrer No Torne Més
0:48:23
04:50
846
863
995
399
SANCHEZ MULET, JOSE LUIS
32
Veterans B masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:48:23
04:50
845
862
1172
400
CHIMAMU, LAILA
8
Senior fem Independent
0:48:24
04:50
0
0
0
   
Som Esport | Dorsals | Cronometres | Arcs de Meta | Disseny Web | Gestió d'inscripcions