Circuit a peu 2009

XXVII Volta a peu a PegoXXVII VOLTA A PEU A PEGO







Volta a peu a PegoXXVII VOLTA A PEU A PEGO

2a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2009

Data: 2 de Maig de 2009
Exida i Meta : Pistes Atletisme Camp de Pujol
Organitza: Club Esportiu Ambra Dorsal 19
Patrocinen:
Ajuntament de Pego
Regidoria d' Esports.


Col·laboradors del Circuit
 
CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES XXVII VOLTA A PEU A PEGO
Sel·lecciona la teua categoria  

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Punts
Cat
1
DAY DAY, SAID
1
Senior masc C. A. Lamuratti Denia
0:32:45
0
2
POUS PEREZ, JUAN RAMON
2
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:33:48
1200
3
SOLER GINESTAR, SERGI
3
Senior masc C. A. Ondara
0:33:57
1199
4
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
4
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:34:06
1198
5
DURA CREMADES, RICARDO
5
Senior masc C. Esportiu Colivenc
0:34:21
1197
6
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
6
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:32
1196
7
GARCÍA AGULLÓ, ALEJANDRO
7
Senior masc C. A. Decatlon Kondy
0:34:32
1195
8
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
8
Senior masc C. A. Running Team - Grifone
0:35:11
1194
9
CABEZAS GARCIA, AITOR
9
Senior masc Independent
0:35:28
1193
10
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
10
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:52
1192
11
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
11
Senior masc C. A. CM Asesores
0:36:10
1191
13
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
12
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:29
1190
14
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
13
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:36:33
1189
15
PALACIOS COSTA, JOSEP
14
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:36:39
1188
17
FERRER BALLESTER, FERNANDO
15
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:36:46
1187
18
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
16
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:52
1186
20
SIMÓ COSTA, CARLOS
17
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:58
1185
21
DONET MONTAGUD, MIQUEL
18
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:37:18
1184
22
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
19
Senior masc C. A. Xeresa
0:37:31
1183
23
BLASCO GEA, XAVI
20
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:32
1182
24
ABBOTT, RAFA
21
Senior masc C. A. La Faixa
0:37:35
1181
25
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
22
Senior masc C. A. Benissa
0:37:37
1180
26
MARTÍNEZ PEÑALVER, MANUEL
23
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:41
0
28
MASANET SANCHO, ANTONIO
24
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:53
1179
29
RIVERO PEREZ, MIGUEL ANGEL
25
Senior masc C. Orientación Huelva
0:38:03
1178
31
TORRO PENADES, GONZALO
26
Senior masc Independent
0:38:09
1177
32
CASTRO CARNERO, EDUARDO
27
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:38:14
1176
33
VIDAL BATALLER, DIEGO
28
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:38:17
1175
34
TUR CATALÁ, LUIS
29
Senior masc Independent
0:38:18
1174
36
RAMIREZ MULET, PABLO
30
Senior masc Independent
0:38:25
1173
37
IVARS DESCALS, DARIO
31
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:38:26
1172
38
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
32
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:30
1171
39
GIMENEZ SENDRA, ANDRES
33
Senior masc Independent
0:38:32
0
41
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
34
Senior masc C. A. Corremundos
0:38:37
1170
42
TORRES SANCHEZ, SERGIO
35
Senior masc C. A. Ondara
0:38:40
1169
45
MORATA VIDAL, DAVID
36
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:52
1168
46
BOSCÁ SANCHIS, VICENTE
37
Senior masc C. Alpí Gandia
0:38:54
1167
47
DIAZ CHACON, ISAAC
38
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:58
1166
49
GIMENEZ PRATS, JUAN
39
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:04
1165
50
PONS MARI, JESUS
40
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:05
1164
51
BLASCO PEREZ, VICTOR
41
Senior masc C. E. U. Politècnica de Valencia
0:39:06
1163
52
BAS BOLUDA, JAVIER
42
Senior masc Independent
0:39:09
1162
54
SAVALL TEROL, ANDRES
43
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:20
1161
56
CARDONA TORRES, IGNACIO
44
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:22
1160
59
PEREZ GUILLEM, FRANCISCO
45
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:39:28
1159
61
BELLVER LLOPIS, XIMO
46
Senior masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:39:40
0
64
VALLÉS ONT, EDUARDO
47
Senior masc C. A. El Gatell
0:39:48
1158
65
GARCIA RUIZ, VICTOR
48
Senior masc Independent
0:39:48
1157
69
TORRECILLAS SAEZ, JOSE
49
Senior masc Independent
0:40:01
1156
70
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
50
Senior masc Independent
0:40:01
1155
72
MOCHOLI OLTRA, JOSE VICENTE
51
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:05
1154
73
CASANOVA FERRI, DAMIAN
52
Senior masc C. A. Sol i Clima
0:40:05
1153
74
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
53
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:40:06
1152
76
GARCIA MONTAVA, JOSE
54
Senior masc Independent
0:40:06
1151
77
MARTI PUIG, ANDRES
55
Senior masc C. A. Xeresa
0:40:07
1150
79
GASCON TUR, MANUEL
56
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:40:14
1149
80
DURÁ SERRA, ALBERTO
57
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:16
1148
83
MORENO AGUADO, FRANCISCO
58
Senior masc Independent
0:40:23
1147
87
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
59
Senior masc C. A. Benissa
0:40:34
1146
88
LORENTE RICART, TONI
60
Senior masc C. A. Benissa
0:40:34
1145
90
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
61
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:40:38
1144
91
JORRO RAMON, JORDI
62
Senior masc C. A. Benissa
0:40:39
1143
92
PUIG MAHIQUES, JOSE
63
Senior masc C. A. La Faixa
0:40:43
1142
94
LLOPIS ALEMANY, HECTOR
64
Senior masc Independent
0:40:46
1141
95
PEIRO JAIJO, VICENTE JUAN
65
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:40:51
1140
96
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
66
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:55
1139
97
MASANET SANCHO, GERARDO
67
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:59
1138
98
ESCRIVA ESCRIVA, GERARDO
68
Senior masc Independent
0:41:05
1137
99
FERRER MARTI, VICENTE
69
Senior masc Independent
0:41:06
1136
100
MOLL SANCHIS, FRANCISCO
70
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:41:07
0
102
ACUÑA, EDWIN
71
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:41:14
1135
103
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
72
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:15
1134
104
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
73
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:18
1133
105
MOSCARDÓ ARLANDIS, DANIEL
74
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:19
1132
109
ESPASA MULET, JAVIER
75
Senior masc Independent
0:41:23
0
110
PERTINEZ CALVO, FRANCISCO JAVIER
76
Senior masc C. A. Gata
0:41:25
1131
112
LLORCA CLIMENT, VICENTE
77
Senior masc C. E. El Portell
0:41:28
1130
113
FORNES TACHO, JUANVI
78
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:28
1129
114
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
79
Senior masc C. A. Sueca
0:41:30
1128
116
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
80
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:33
1127
118
BERNABEU LOPEZ, LEOPOLDO DAVID
81
Senior masc C. A. Benidorm
0:41:38
1126
123
BASCUÑANA GONZALEZ, JUAN FRANCISCO
82
Senior masc Independent
0:41:50
0
124
RODRÍGUEZ TORRES, JOSÉ
83
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:41:52
1125
125
SANCHO SOLER, SALVADOR FCO.
84
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:56
1124
128
GRAU ESTRUCH, OSCAR
85
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:59
1123
132
SENDRA REIG, FERNANDO
86
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:42:04
1122
133
VERGARA MIRALLES, VICTOR
87
Senior masc Independent
0:42:05
1121
134
FRANCÉS COMES, VICENT
88
Senior masc Independent
0:42:06
1120
135
CHAMANEL GINESTÓS, ALBERT
89
Senior masc Independent
0:42:06
1119
138
GOMAR TORMO, JOAN
90
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:42:13
1118
140
TEMMERMAN, PETER
91
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:24
1117
141
GÁMIZ MARTÍNEZ, JOSE A.
92
Senior masc Independent
0:42:25
1116
142
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
93
Senior masc Independent
0:42:28
1115
143
LLUCH GRAU, DANIEL
94
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:31
1114
144
MOLINA MARTINEZ, CARLOS
95
Senior masc Independent
0:42:33
1113
145
ESCRIVÀ ROSELLÓ, JORDI
96
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:42:37
1112
146
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
97
Senior masc Independent
0:42:43
1111
148
SERVER ESPIN, FERNANDO
98
Senior masc C. A. Ondara
0:42:50
1110
149
RIBERA SILVESTRE, RAUL
99
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:42:54
1109
150
BOLTA BORDES, JUAN CARLOS
100
Senior masc Independent
0:42:55
1108
151
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
101
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:43:00
1107
152
ALGADO SELLES, JUAN
102
Senior masc C. E. El Portell
0:43:00
1106
153
IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL
103
Senior masc C. A. La Faixa
0:43:01
1105
156
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
104
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:07
1104
163
SENDRA GINER, JUAN
105
Senior masc Independent
0:43:16
1103
164
CARDENAS PEREZ, MIGUEL ANGEL
106
Senior masc Independent
0:43:18
0
165
DIAZ ARMENTA, ANDRES
107
Senior masc C. A. Benidorm
0:43:19
0
166
MARCH ESCUDERO, AUSIAS
108
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:21
1102
169
NARANJO BERENGUER, JACINTO
109
Senior masc C. A. Benidorm
0:43:32
0
170
CARRILLO RUZ, RICARDO
110
Senior masc Independent
0:43:38
1101
172
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
111
Senior masc C. A. La Xara
0:43:44
1100
173
NAVALMORAL PEDRO, JUAN VICENTE
112
Senior masc C. A. Gata
0:43:44
1099
174
ALBORCH CANET, PEPE
113
Senior masc Independent
0:43:45
1098
175
GINESTAR IVARS, GUSTAVO
114
Senior masc C. A. Benissa
0:43:46
1097
176
GIMÉNEZ JIMÉNEZ, DANIEL
115
Senior masc Independent
0:43:52
0
177
GONZALEZ BORRAS, LOREN
116
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:43:53
1096
178
MORENO COSTA, SALVADOR
117
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:43:55
0
179
PELLICER LLOPIS, XIMO
118
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:43:56
1095
182
MORA PÉREZ, RAÜL
119
Senior masc Independent
0:43:59
1094
183
SART VALLES, SIMON
120
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:01
1093
185
DOMENECH DURA, JUAN
121
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:44:04
1092
186
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
122
Senior masc Independent
0:44:06
1091
187
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
123
Senior masc Independent
0:44:07
1090
188
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
124
Senior masc Independent
0:44:07
1089
192
ENGUIX BATALLER, PAU
125
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:44:10
1088
193
ENGUIX PERALES, JAUME
126
Senior masc Independent
0:44:10
1087
194
UBEDA MARTI, ALFREDO
127
Senior masc C. A. L' Olleria
0:44:10
1086
196
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
128
Senior masc C. C. Camallaes
0:44:11
1085
197
ABELLAN MORENO, SINDO
129
Senior masc Independent
0:44:11
1084
199
MULET SIGNES, BENJAMIN
130
Senior masc C. A. La Faixa
0:44:12
1083
201
SIGNES FORNES, JOSE
131
Senior masc C. A. Gata
0:44:15
1082
202
AGUD PUIG, SALVADOR
132
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:44:15
0
203
SELLENS AGUT, JOSE
133
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:44:16
0
206
LINARES LOZANO, RUBEN
134
Senior masc C. A. Alcoy
0:44:17
1081
207
ESCRIVA CANET, JUAN
135
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:44:18
1080
209
UBEDA MARTI, CARLOS
136
Senior masc Independent
0:44:18
1079
210
DIAZ NARANJO, MIGUEL
137
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:19
1078
215
JIMÉNEZ PUCHOL, DANIEL
138
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:44:23
0
219
PEDRÓS MONFORT, JOSÉ FRANCISCO
139
Senior masc Independent
0:44:32
1077
221
PUIGCERVER OLIVER, JOSE RAMON
140
Senior masc C. A. La Xara
0:44:36
1076
226
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
141
Senior masc C. A. Corremundos
0:44:43
1075
227
PONS RODRÍGUEZ, DAVID
142
Senior masc Independent
0:44:43
1074
230
FEMENIA DOMENECH, GUSTAVO
143
Senior masc C. A. La Xara
0:44:45
1073
234
VIDAL CARDONA, JUANJO
144
Senior masc Independent
0:44:52
1072
235
MUT MORANT, JOSE A
145
Senior masc C. A. La Xara
0:44:54
1071
236
NAVARRO GREGORI, SANTIAGO
146
Senior masc Independent
0:44:55
1070
239
NAYA NOGUEROLES, JOSE
147
Senior masc Independent
0:45:00
1069
241
PEREZ PONS, JAUME
148
Senior masc C. A. La Xara
0:45:03
1068
243
AUÑÓN RUIZ, ROBERTO
149
Senior masc C. A. Benifaió
0:45:08
1067
244
TOMAS LLORCA, JUAN
150
Senior masc C. A. l' Espenta
0:45:15
1066
245
IVARS SALVA, ERNEST
151
Senior masc C. A. La Xara
0:45:16
1065
246
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
152
Senior masc Independent
0:45:20
1064
247
MONZO MILLET, MIGUEL
153
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:45:27
0
249
CONCA AMOROS, AUSIAS
154
Senior masc Independent
0:45:30
1063
250
ESTEVE MARRAHI, RAFA
155
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:45:31
1062
251
PEREZ CRUAÑES, FCO JOSE
156
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:32
1061
253
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
157
Senior masc C. A. Benissa
0:45:34
1060
255
PASTOR GINER, JOSE JUAN
158
Senior masc A. D. C. Bombers Ontinyent
0:45:38
1059
256
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
159
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:40
1058
257
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
160
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:45:41
1057
258
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
161
Senior masc C. A. Xeresa
0:45:41
1056
260
CARRIÓ PÉREZ, TOMAS
162
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:45:43
1055
261
CREMADES GADEA, ANGEL
163
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:45:44
1054
262
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
164
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:45:44
1053
264
SESÉ PART, JOSÉ
165
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:45:45
1052
265
FORNES CHOVA, IVAN
166
Senior masc Independent
0:45:46
0
266
SALAS HUERTAS, SERGIO
167
Senior masc C. A. Altea
0:45:47
1051
267
SERRANO GIMENEZ, JOAQUIN
168
Senior masc C. A. La Xara
0:45:48
1050
269
FERNELLY ORDOÑEZ CORTES, WILLIAM
169
Senior masc C. A. La Faixa
0:45:48
1049
272
SIGNES LEYDA, JUAN ANTONIO
170
Senior masc C. A. Imatge Peluqueros
0:45:50
1048
273
BOIX FERRI, JOSE
171
Senior masc Independent
0:45:50
1047
274
CABRERA SEVILLA, PEDRO
172
Senior masc Independent
0:45:53
1046
275
GRACIA RIBES, J SIMEON
173
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:54
1045
277
RODRIGUEZ AGUILAR, VICENTE
174
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:45:57
1044
278
VALLÉS LLUCH, XIMO
175
Senior masc Independent
0:45:57
1043
280
MENDEZ CASTELLO, SERGIO
176
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:45:59
1042
284
MARI BLASCO, TONI
177
Senior masc C. A. Ondara
0:46:03
1041
285
MARCHANTE HARO, SIRO
178
Senior masc Independent
0:46:03
1040
288
FORNES ALBEROLA, LLUIS
179
Senior masc C. A. La Faixa
0:46:11
1039
291
RUBIA TOMAS, ABRAHAM
180
Senior masc Independent
0:46:13
0
292
FEMENÍA MOLL, JOSE VICENTE
181
Senior masc Independent
0:46:14
1038
295
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
182
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:46:16
1037
297
PASTOR RUBIO, VICENT
183
Senior masc Independent
0:46:20
1036
298
SORIANO MATEO, VICENTE
184
Senior masc Independent
0:46:21
1035
300
MARTINEZ GONZALEZ, ANTONIO JOSE
185
Senior masc Independent
0:46:24
1034
301
PONS BOSCH, SALVADOR
186
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:46:25
1033
302
TAVERNER TAVERNER, FRANCISCO JAVIER
187
Senior masc Independent
0:46:27
1032
304
ENNATIJI, SAID
188
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:46:29
1031
305
JUAN MOLINA, RICARDO
189
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:46:33
1030
309
PEDRO SALVA, J BAUTISTA
190
Senior masc C. A. Gata
0:46:38
1029
311
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
191
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:46:40
1028
316
BARRERES MASCARELL, VICTOR
192
Senior masc C. Triatló Oliva
0:46:44
1027
318
MIGUEL XAIXO, OSCAR
193
Senior masc Independent
0:46:46
1026
320
CALLE REDONDO, CARLOS ANTONIO
194
Senior masc Independent
0:46:50
0
321
TERCERO LLOPIS, VICENT
195
Senior masc C. A. Xeresa
0:46:50
1025
325
MONTAGUT DE LAMO, JOSE
196
Senior masc Independent
0:47:02
1024
326
ZARAGOZÍ MULET, JUAN
197
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:03
1023
330
CLIMENT MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
198
Senior masc Independent
0:47:06
0
333
ARJONA BAEZA, MANUEL ANTONIO
199
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:12
1022
335
ROCA MARIANO, RAFA
200
Senior masc C. A. Imatge Peluqueros
0:47:14
1021
336
PEDRO PEDRÓS, FRANCISCO
201
Senior masc C. A. Gata
0:47:15
1020
338
CISCAR MORATÒ, VICENT
202
Senior masc C. A. Favara
0:47:16
0
341
PELLICER ESCRIVÁ, DAVID
203
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:47:23
1019
344
FERRI MASCARELL, SANTIAGO
204
Senior masc Independent
0:47:25
1018
348
BOSCÁ BIELSA, JAVIER
205
Senior masc Independent
0:47:27
1017
349
VILLAR SANCHO, EDEL
206
Senior masc C. A. Ondara
0:47:28
1016
353
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
207
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:34
1015
354
CASTELLÓ PÉREZ, RAMÓN JOSÉ
208
Senior masc Independent
0:47:34
1014
356
SAPIÑA CLAR, PAU
209
Senior masc Independent
0:47:38
1013
359
ESCRIVA CISCAR, JUAN
210
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:39
1012
362
SAPENA SERRA, VICTOR
211
Senior masc C. A. La Xara
0:47:39
1011
363
ARGENTO RAMOS, JOSE VICENTE
212
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:47:40
1010
365
ROSILLO PEÑALVER, JAVIER
213
Senior masc C. A. Benidorm
0:47:42
0
367
BOSCH LEIBER, GUNTER
214
Senior masc C. A. Oranje Alfaz del Pi
0:47:43
1009
369
FERNANDEZ OLIVER, JAVIER
215
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:47:44
1008
372
GARCIA AGUDO, FELIPE
216
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:47:52
1007
376
CAZALLA GARCIA, JOSE VICENTE
217
Senior masc Independent
0:47:58
1006
377
MIÑANA PÉREZ, JOSEP
218
Senior masc Independent
0:48:00
0
378
SALA CAMARENA, VICENT JESÚS
219
Senior masc Independent
0:48:00
1005
379
TARRAZONA BENAVENT, VICENTE JAVIER
220
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:48:03
1004
386
SANTANA SERRA, JAUME
221
Senior masc Independent
0:48:09
1003
387
ESCALES GARCIA, PERE
222
Senior masc Independent
0:48:09
0
388
SASTRE SENDRA, JOSE BERNARDINO
223
Senior masc Independent
0:48:11
1002
390
PIÑA SIGNES, DAVID
224
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:48:12
1001
391
FORNES DIEGO, DANIEL
225
Senior masc C. A. La Faixa
0:48:12
1000
392
SALORT MARTIN, PEDRO
226
Senior masc Independent
0:48:12
999
393
SOLER FERRER, RICARDO
227
Senior masc C. A. La Faixa
0:48:13
998
395
PELEGERO AGUSTÍ, VICENT
228
Senior masc C. Córrer No Torne Més
0:48:17
997
397
PONS LORENTE, JOAN
229
Senior masc C. E. Xe K Vaig
0:48:22
996
398
ESTRUCH ESTRUCH, VICENT R.
230
Senior masc C. Córrer No Torne Més
0:48:23
995
403
CATALÁN MONTAÑANA, MIGUEL ÁNGEL
231
Senior masc C. E. El Portell
0:48:29
994
406
FUSTER JORDÁ, JUAN VICENTE
232
Senior masc Independent
0:48:33
993
408
ANDRES VILA, JOSE ANTONIO
233
Senior masc C. A. Corremundos
0:48:36
992
409
FAR DOMENECH, ERNEST
234
Senior masc Independent
0:48:37
991
410
PIERA AMOR, ALEJANDRO
235
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:38
990
413
MUÑOZ RESA, RAUL
236
Senior masc Independent
0:48:41
989
416
RODRIGO VIDAL, SERGIO
237
Senior masc C. A. Xeresa
0:48:43
988
417
FORNÉS CARPI, JOAQUIN
238
Senior masc Independent
0:48:44
987
418
SESE CARRIO, JOSE VICENTE
239
Senior masc Independent
0:48:46
986
422
MARTINEZ SERRIÓ, RAFA
240
Senior masc C. A. Gata
0:48:52
985
423
IVARS BERTOMEU, JAUME
241
Senior masc C. A. Benissa
0:48:52
984
426
EXPOSITO ORENGO, DAVID
242
Senior masc Independent
0:48:54
983
427
STADLHOFER, MARTIN
243
Senior masc Independent
0:48:58
982
429
MATELLÁN LORENZO, JUAN JOSÉ
244
Senior masc Independent
0:49:02
981
432
MARÍ SERRANO, VICENT JOAN
245
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:49:08
980
433
PEDRO PEDROS, JOSE
246
Senior masc C. A. Gata
0:49:10
979
434
FERRER PELLICER, XAVI
247
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:49:12
978
435
MARTINEZ DELGADO, VICENTE
248
Senior masc Independent
0:49:13
977
436
GADEA MASCARELL, JOSE RAMON
249
Senior masc Independent
0:49:13
976
437
MARTÍ PELLICER, JORDI
250
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:49:14
975
438
SENDRA CRESPO, JUAN ANTONIO
251
Senior masc Independent
0:49:14
974
439
SAMPEDRO GADEA, ALFONSO
252
Senior masc C. A. La Xara
0:49:15
973
440
CEREZO CREMADES, PERE
253
Senior masc Independent
0:49:16
972
441
ARAGÒ SALA, ANTONIO
254
Senior masc C. A. Favara
0:49:19
0
444
MOLINA ESCRIVA, MARIO
255
Senior masc Independent
0:49:21
971
445
ALEXANDRE GUIJARRO, ISAAC
256
Senior masc Independent
0:49:22
970
447
MARTÍ LLORET, MATIAS
257
Senior masc C. A. Altea
0:49:24
969
450
VILA MONTOLIO, CARLOS
258
Senior masc C. A. Sollana
0:49:30
968
452
SANCHEZ MIRALLES, FRANCISCO
259
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:49:31
967
454
BOFI BOFI, JOSE VICENTE
260
Senior masc Independent
0:49:36
966
457
ESCOLANO MUÑOZ, JUAN VICENTE
261
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:49:40
965
458
MONSONÍS FAR, VÍCTOR
262
Senior masc Independent
0:49:40
964
462
SOBRECASES MARTÍ, SALVADOR
263
Senior masc Independent
0:49:44
0
469
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
264
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:49:47
0
470
SEVILLA TORRES, CARLOS
265
Senior masc Independent
0:49:48
963
472
CAMARENA NOGUERA, MIGUEL ANGEL
266
Senior masc C. Rem Denia
0:49:48
962
473
FRANCES MARTI, JORGE
267
Senior masc Independent
0:49:49
0
474
PASTOR FURIO, VICENT
268
Senior masc Independent
0:49:49
961
477
JUST MORENO, SALVADOR
269
Senior masc Independent
0:49:50
960
481
SAMPEDRO SIGALAT, VICENTE
270
Senior masc Independent
0:49:54
959
483
FELIU SALVA, DAVID
271
Senior masc C. A. La Faixa
0:50:03
958
485
SAVALL MENA, SALVADOR
272
Senior masc Independent
0:50:06
957
486
SERRANO LOPEZ, JOSE VICENTE
273
Senior masc C. A. Ondara
0:50:07
956
487
SISCAR GONZALEZ, GUILLERMO
274
Senior masc Independent
0:50:09
955
491
PERRY, MARCO LEE
275
Senior masc C. A. La Faixa
0:50:16
954
493
SESE CARRIO, JAIME
276
Senior masc Independent
0:50:24
953
495
SERRA CARBONELL, RAFA
277
Senior masc Independent
0:50:25
952
497
JUST MORENO, MARCOS
278
Senior masc Independent
0:50:28
951
499
FORNES CHOVA, JOSE JUAN
279
Senior masc Independent
0:50:33
0
503
PEDRO MENGUAL, FRANCISCO
280
Senior masc Independent
0:50:38
950
504
GARCIA CONTRI, LUIS
281
Senior masc Independent
0:50:41
949
506
ANGEL TARRASO, VICENTE
282
Senior masc Independent
0:50:43
948
509
MOLINA FUSTER, JOSE DAVID
283
Senior masc Independent
0:50:47
947
514
RUIZ COSTA, MARC ALEXANDRE
284
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:50:49
946
516
PASTOR BERTOMEU, ANDRÉS
285
Senior masc Independent
0:50:53
945
517
SAVALL FERRANDO, JOSE MIGUEL
286
Senior masc Independent
0:50:54
944
518
BALLESTER ESTALRICH, RAFAEL
287
Senior masc Independent
0:50:54
943
519
MORATAL FUSTER, FABIAN
288
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:50:55
942
520
GARCIA I GISBERT, BATISTE
289
Senior masc Independent
0:50:56
0
521
LLACER CLIMENT, JOSE VICENTE
290
Senior masc C. A. l' Espenta
0:50:57
941
522
TERCERO LLOPIS, JAVIER
291
Senior masc C. A. l' Espenta
0:50:57
940
523
ALMIÑANA FERRANDO, VICENT
292
Senior masc Independent
0:50:58
939
528
LLORET MARTINEZ, GUILLERMO
293
Senior masc C. E. El Portell
0:51:03
938
531
CUENCA SÁEZ, ANTONIO JOSÉ
294
Senior masc Independent
0:51:08
937
532
SALORT MARSAL, JOAN
295
Senior masc Independent
0:51:08
936
533
MORA IGLESIAS, ALBERTO
296
Senior masc C. Orientación Huelva
0:51:10
0
534
PALOMARES IVARS, SALVADOR
297
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:51:10
935
536
GEA MAHIQUES, EDUARDO
298
Senior masc Independent
0:51:19
934
537
BISQUERT CARDONA, IVAN
299
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:51:20
933
538
ARIZA ALBA, MIGUEL ANGEL
300
Senior masc Independent
0:51:23
932
539
ALBERTO, AFONSO
301
Senior masc Independent
0:51:23
931
543
PIZARRO MENA, TONI
302
Senior masc C. A. Xeresa
0:51:29
930
547
CASELLES BORRELL, GABRIEL
303
Senior masc C. A. Gata
0:51:39
929
550
FORNÉS ALBEROLA, JUAN JOSE
304
Senior masc Independent
0:51:45
928
552
COLLADO GARCIA, DAVID
305
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:51:45
927
555
SENDRA LILLO, JOSÉ
306
Senior masc Independent
0:51:46
926
560
TORRES MARTI, JOSE
307
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:51:50
925
562
FERRER BUIGUES, MIQUEL
308
Senior masc C. A. Corremundos
0:51:52
924
568
MORAGUES CARBO, ANDRES
309
Senior masc Independent
0:51:59
923
572
MONFORT SIGNES, MIGUEL A
310
Senior masc G. Espeleologico Gatense
0:52:13
922
573
SENDRA PIERA, CARLOS
311
Senior masc Independent
0:52:14
0
574
MORELL MOLINA, ADELINO GERMAN
312
Senior masc Independent
0:52:15
921
577
ANGEL SENDRA, FRANCISCO
313
Senior masc Independent
0:52:22
920
579
CAMBRILS SISCAR, JOSE
314
Senior masc Independent
0:52:24
919
583
DONATE ROBLES, DAVID JOAQUIN
315
Senior masc Independent
0:52:27
918
586
MIRET MARI, JUAN JOSE
316
Senior masc Independent
0:52:28
917
590
ASENSI FERRER, ALEJANDRO
317
Senior masc Independent
0:52:33
0
593
CASELLES MIRALLES, JOSE
318
Senior masc Independent
0:52:38
916
594
MARTI TORRES, SERGI
319
Senior masc Independent
0:52:38
915
598
FERRER FORNES, FRANCISCO
320
Senior masc Independent
0:52:41
914
607
CLIMENT MAÑO, ANGEL
321
Senior masc Independent
0:52:50
913
608
SUBIELA SOLA, SALVADOR
322
Senior masc Independent
0:52:51
912
609
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
323
Senior masc C. Córrer No Torne Més
0:52:53
911
610
IVARS PELLICER, MANUEL
324
Senior masc C. A. Benissa
0:52:54
910
614
FONT ANDRADA, VICENT JOSEP
325
Senior masc C. A. Gata
0:52:59
909
616
FRUCOS PEZ, ROY
326
Senior masc Independent
0:53:00
0
617
MESEGUER LORIENTE, DANIEL
327
Senior masc Independent
0:53:01
908
621
MOLIO TUR, GAUDENCIO
328
Senior masc Independent
0:53:06
907
624
LLAMBIES MORERA, JAUME
329
Senior masc Independent
0:53:12
906
625
CERESOLA SASTRE, FERNANDO
330
Senior masc Independent
0:53:13
0
626
DOMINGUIS ORTOLA, JORGE ANTONIO
331
Senior masc Independent
0:53:14
905
627
CASAS SENDRA, JOSE
332
Senior masc Independent
0:53:14
904
628
CARDONA MARSAL, RAMON
333
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:53:16
903
629
ARCE TALLADA, IGNACIO
334
Senior masc Independent
0:53:16
0
630
MANCHÓN RAMÍREZ, TOMÁS
335
Senior masc C. Natació La Nucia
0:53:17
902
632
GREGORI ESTEVE, RAMON
336
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:53:19
901
633
MARTI ZARAGOZA, CARLOS
337
Senior masc Independent
0:53:27
900
634
BROTONS PEREZ, SALVADOR
338
Senior masc Independent
0:53:29
899
635
GARCIA IBIZA, EDUARDO
339
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:53:29
898
638
FAUS PEIRO, VICENT
340
Senior masc C. A. Rótova
0:53:30
897
639
BROTONS PEREZ, SERGIO
341
Senior masc Independent
0:53:31
896
641
JORDÁ GARCIA, FERNANDO
342
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:53:32
895
642
PONS LLORET, JUAN
343
Senior masc Independent
0:53:34
0
643
MARTINEZ PUIGCERVER, PABLO
344
Senior masc Independent
0:53:34
894
644
MARTÍNEZ DE LA MATA, JOSE AGUSTÍN
345
Senior masc C. Córrer No Torne Més
0:53:40
893
645
CABALLERO BERRADE, CARLOS
346
Senior masc Independent
0:53:44
0
646
JAVALOYES MIRALLES, OCTAVIO
347
Senior masc C. E. Relleu
0:53:45
892
647
LLACER FEMENIA, FRANCISCO
348
Senior masc Independent
0:53:51
891
648
VALLS REIG, RAFAEL
349
Senior masc Independent
0:53:51
890
655
SEGUÍ MORANT, DAVID
350
Senior masc Independent
0:54:07
889
656
MARCH ESCUDERO, JAUME
351
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:54:07
888
659
SIGNES CANO, JUAN ENRIQUE
352
Senior masc Independent
0:54:08
887
662
FUENTES BENITO, BLAS
353
Senior masc C. A. Sollana
0:54:12
886
664
SANCHIS CASTELLÓ, JOAN
354
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:54:13
885
665
SALVÀ SALORT, JAUME
355
Senior masc Independent
0:54:13
884
666
ORTS MUÑOZ, ELEUTERIO
356
Senior masc Independent
0:54:19
883
668
MARTIN DE LA SIERRA RICO, DAVID
357
Senior masc Independent
0:54:20
882
670
CABANILLES VALLS, MARCOS
358
Senior masc Independent
0:54:21
881
671
TODOLI GREGORI, JUAN
359
Senior masc Independent
0:54:22
880
672
FORNÉS CATALÁ, DAVID
360
Senior masc Independent
0:54:23
879
673
BOSCA SUBIELA, ROBERTO
361
Senior masc C. C. Bellreguard
0:54:25
878
675
GARCIA MARTINEZ, RUBEN
362
Senior masc Independent
0:54:27
0
676
PEREZ CASTELLO, PABLO
363
Senior masc Independent
0:54:27
877
678
ARCE TALLADA, JOSE LUIS
364
Senior masc Independent
0:54:32
0
679
JUAN MARTI, JOSE MIGUEL
365
Senior masc Independent
0:54:33
876
680
ARCOS SANCHEZ, PEDRO MANUEL
366
Senior masc C. A. Ondara
0:54:34
875
683
TACHO MARTINEZ, SALVADOR
367
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:54:42
874
687
GAYÁ ROSELLÓ, JUAN
368
Senior masc Independent
0:54:50
873
689
PEIRÓ BLANCO, PEP
369
Senior masc Independent
0:54:54
872
690
BARBER BALAGUER, PEDRO
370
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:55:00
871
694
MARTINEZ DEVESA, VICENT
371
Senior masc C. A. Corremundos
0:55:10
870
699
MENDOZA PALMA, JAVIER
372
Senior masc Independent
0:55:21
0
704
FERRER PEREZ, RAFA
373
Senior masc Independent
0:55:37
0
705
ESCRIHUELA BURGUET, SERGI
374
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:55:45
869
707
ALONSO ROIG, JAVIER
375
Senior masc Independent
0:55:51
868
708
JUAN VIDAL, IVAN
376
Senior masc Independent
0:55:52
867
711
ROSELLÓ ALONSO, JAVIER
377
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:56:00
866
715
CERESOLA PIERA, FRANCISCO
378
Senior masc Independent
0:56:10
865
717
LLIDÓ TORMOS, SANTIAGO
379
Senior masc Independent
0:56:12
864
718
MAHIQUES CLIMENT, MIQUEL
380
Senior masc Independent
0:56:18
863
719
PEDREGOSA GARCIA, ANTONIO JOSE
381
Senior masc Independent
0:56:18
862
723
BODÍ MIRET, ENRIQUE
382
Senior masc Independent
0:56:31
861
724
NAVARRO SELLES, FRANCISCO
383
Senior masc C. A. Oro-Plata
0:56:32
860
725
CANDELA RUIZ, FRANCESC
384
Senior masc C. Córrer No Torne Més
0:56:33
859
728
JORDÀ IBÀÑEZ, SERGI
385
Senior masc C. Esportiva El Corriol
0:56:39
858
730
VILANOVA EGEA, DAVID
386
Senior masc Independent
0:56:39
857
731
GARCIA IBAÑEZ, ROQUE
387
Senior masc Independent
0:56:40
856
732
IVARS MAS, VICENTE ANDRES
388
Senior masc C. A. Imatge Peluqueros
0:56:44
855
734
PÉREZ MONZÓ, ENRIQUE
389
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:56:45
854
736
CHESA FERRER, JOAN FIDEL
390
Senior masc Independent
0:56:48
853
740
FAYOS VILLANUEVA, JULIO
391
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:56:52
852
741
COLL GARCIA, VICENTE
392
Senior masc Independent
0:56:52
851
742
NAVARRO POZA, JOSE LUIS
393
Senior masc C. A. Xeresa
0:56:53
850
746
RODRIGUEZ HIDALGO, J. CARLOS
394
Senior masc C. A. Altea
0:57:03
849
749
SENDRA ALCINA, JOSÉ CARLOS
395
Senior masc Independent
0:57:11
0
750
ARBONA ESCRIVA, JUAN JOSE
396
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:57:11
848
751
SOLER VALLES, JOSE LUIS
397
Senior masc Independent
0:57:15
847
760
POQUET I GUARDIOLA, JOAN CARLES
398
Senior masc Independent
0:57:31
846
766
PONS ESPI, MANUEL
399
Senior masc Independent
0:57:42
845
767
RONDA PEREZ, JAIME
400
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:57:43
844
769
TODOLI RICHART, FERNANDO JAVIER
401
Senior masc Independent
0:57:43
843
771
DIAZ MONTERO, MIGUEL
402
Senior masc C. A. Quart
0:57:44
0
776
HUESCA ARCOS, ADOLFO
403
Senior masc Independent
0:57:50
842
783
MARTINEZ ALBENDEA, PACO
404
Senior masc Independent
0:58:14
841
784
RODRIGO VIDAL, CARLOS
405
Senior masc C. A. Xeresa
0:58:14
840
787
CAPÓ I GINER, BERNAT
406
Senior masc Independent
0:58:18
839
793
MENGUAL MOLL, CARLOS
407
Senior masc Independent
0:58:37
0
795
COSTA CLIMENT, FRANCISCO
408
Senior masc Independent
0:58:53
838
798
ROVIRA I ARNAU, SALVA
409
Senior masc C. A. Ondara
0:59:05
837
800
BISQUERT ZARAGOZA, JUAN ANTONIO
410
Senior masc C. A. Ondara
0:59:11
836
804
MULET PONS, JOSE MIGUEL
411
Senior masc C. A. Ondara
0:59:15
835
807
SALVADOR CARRIÓ, KIKE
412
Senior masc Independent
0:59:21
834
808
POUS BARGUES, JOSE MANUEL
413
Senior masc Independent
0:59:21
833
809
VERCHER TORRALBA, JAVIER
414
Senior masc Independent
0:59:22
832
810
CLIMENT ESPINOSA, RAÚL
415
Senior masc Independent
0:59:24
831
815
ZARAGOZA BALAGUER, JUAN
416
Senior masc C. A. Ondara
0:59:34
830
822
SESE AVELLA, JUAN ANTONIO
417
Senior masc Independent
0:59:50
829
826
BELMONTE PEREZ, MANOLO
418
Senior masc Independent
0:59:53
828
835
MERENCIANO PEREZ, CRISTÓBAL
419
Senior masc Independent
1:00:13
827
836
LLORCA MIÑANA, XAVI
420
Senior masc Independent
1:00:14
826
837
GARCIA MONTAVA, DAVID
421
Senior masc Independent
1:00:15
825
839
DURA BERNABEU, JOSE MANUEL
422
Senior masc C. A. Castalla
1:00:21
824
843
CABRERA CASELLES, JAUME
423
Senior masc Independent
1:00:40
823
847
GARCIA SOLER, ERNESTO
424
Senior masc C. A. Gata
1:01:09
822
857
MATURO, AMEDEO
425
Senior masc Independent
1:03:14
0
858
ROIG SIREROL, SANTIAGO
426
Senior masc C. A. Ondara
1:03:34
821
862
LLACER CARIIO, JAIME
427
Senior masc C. A. Cametes Spat
1:03:37
0
869
GEA ESCRIVA, JOSE EVARISTO
428
Senior masc Independent
1:05:08
820
876
GINESTAR PEDRO, ALEJANDRO
429
Senior masc Independent
1:09:22
819

Som Esport | Dorsals | Cronometres | Arcs de Meta | Disseny Web | Gestió d'inscripcions