Circuit a peu 2009

7ª Cursa Popular Teulada7ª CURSA POPULAR TEULADA






Cursa Popular Teulada
7ª CURSA POPULAR TEULADA
4a Prova puntuable del Circuit a peu
Marina Alta 2009


Data: 16 de Maig de 2009
Exida i Meta :Plaça Constitució
Organitza: C. A. Corremundos
Regidoria d' Esports Ajuntament de Teulada


Dorsal desqualificats:


Col·laboradors del Circuit
 

Dorsal desqualificats després de la Cursa de Teulada Motiu: Art. 8.1 : 153 - 448 - 583 - 634 - 1027
Dorsals pendents de sanció: 37 - 73 -316 - 494 -1222

DESQUALIFICACIONS Reglament ( art 8 )
Art.8.1 Podrà ser motiu de desqualificació el fet de córrer amb el dorsal o el xip d’un altre corredor, no comptant per tant la prova com a disputada. En este cas ambdós participants quedaran desqualificats.
Art.8.2 Podrà ser motiu de desqualificació córrer sense dorsal, o portar-lo en un lloc no visible .
Art.8.3 No completar la totalitat del recorregut.
Recordem que és obligatori córrer amb el dorsal en lloc ben visible

Següent Últim

CLASSIFICACIÓ GENERAL 7ª CURSA POPULAR TEULADA

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior masc C. A. Dianium
0:37:13
0:37:12
03:21
0
0
0
2
POUS PEREZ, JUAN RAMON
2
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:38:48
0:38:46
03:30
1200
1200
1200
3
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
3
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:24
0:39:22
03:33
1199
1199
1199
4
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:46
0:39:45
03:35
1198
1198
1198
5
CABEZAS GARCIA, AITOR
5
Senior masc Independent
0:40:04
0:40:00
03:36
1197
1197
1197
6
GARCÍA AGULLÓ, ALEJANDRO
6
Senior masc C. A. Decatlon Kondy
0:40:11
0:40:09
03:37
1196
1196
1196
7
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
7
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:15
0:40:10
03:37
1195
1195
1195
8
CARDONA TORRES, IGNACIO
8
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:41
0:40:39
03:40
1194
1194
1194
9
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
9
Senior masc C. A. Running Team - Grifone
0:40:45
0:40:43
03:40
1193
1193
1193
10
DURA CREMADES, RICARDO
10
Senior masc C. Esportiu Colivenc
0:41:13
0:41:10
03:43
1192
1192
1192
11
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
11
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:41:20
0:41:17
03:43
1191
1191
1191
12
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
12
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:23
0:41:21
03:44
1190
1190
1190
13
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSÉ
13
Senior masc C. A. Benidorm
0:41:36
0:41:32
03:45
0
0
0
14
FERRER BALLESTER, FERNANDO
14
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:48
0:41:46
03:46
1189
1189
1189
15
SIMÓ COSTA, CARLOS
15
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:55
0:41:50
03:46
1188
1188
1188
16
ABBOTT, RAFA
16
Senior masc C. A. La Faixa
0:42:06
0:42:03
03:47
1187
1187
1187
17
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
17
Senior masc C. A. Xeresa
0:42:06
0:42:06
03:48
1186
1186
1186
18
BOU SOLIVA, JESUS
18
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:23
0:42:22
03:49
1185
1185
1185
19
SOLER GINESTAR, SERGI
19
Senior masc C. A. Ondara
0:42:28
0:42:24
03:49
1184
1184
1184
20
MORAGA CRUZ, ATANASIO
20
Senior masc C. A. La Vila
0:42:28
0:42:25
03:49
1183
1183
1183
21
DONET MONTAGUD, MIQUEL
21
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:42:34
0:42:30
03:50
1182
1182
1182
22
PALACIOS COSTA, JOSEP
22
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:42:37
0:42:32
03:50
1181
1181
1181
23
SMAJLI, AHMED
1
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:42:43
0:42:36
03:50
1180
1180
1200
24
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
23
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:47
0:42:45
03:51
1179
1179
1180
25
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
1
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:43:00
0:42:57
03:52
0
0
0
26
IVARS DESCALS, DARIO
24
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:43:03
0:42:57
03:52
1178
1178
1179
27
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:43:07
0:43:01
03:53
1177
1177
1200
28
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
2
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:43:12
0:43:11
03:53
1176
1176
1200
29
VIDAL BATALLER, DIEGO
25
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:43:21
0:43:06
03:53
1175
1175
1178
30
TORRO PENADES, GONZALO
26
Senior masc Independent
0:43:28
0:43:26
03:55
1174
1174
1177
31
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
27
Senior masc C. A. Benissa
0:43:28
0:43:26
03:55
1173
1173
1176
32
CASTRO CARNERO, EDUARDO
28
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:43:38
0:43:35
03:56
1172
1172
1175
33
DIAZ CHACON, ISAAC
29
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:43:46
0:43:41
03:56
1171
1171
1174
34
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:43:48
0:43:45
03:57
1170
1200
1200
35
BAS BOLUDA, JAVIER
30
Senior masc Independent
0:43:57
0:43:55
03:57
1169
1170
1173
36
MASANET SANCHO, ANTONIO
31
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:44:02
0:43:59
03:58
1168
1169
1172
37
MARTINEZ DE LIZARDUY ARAICO, JORGE
32
Senior masc C. A. Benidorm
0:44:07
0:44:05
03:58
1167
1168
1171
38
TUR CATALÁ, LUIS
33
Senior masc Independent
0:44:11
0:44:08
03:59
1166
1167
1170
39
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
34
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:44:14
0:44:07
03:58
1165
1166
1169
40
BLASCO GEA, XAVI
35
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:24
0:44:22
04:00
1164
1165
1168
41
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
36
Senior masc C. A. Corremundos
0:44:24
0:44:22
04:00
1163
1164
1167
42
CLOQUELL GOMAR, HECTOR
37
Senior masc Independent
0:44:25
0:44:20
04:00
1162
1163
1166
43
GIMENEZ PRATS, JUAN
38
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:33
0:44:28
04:00
1161
1162
1165
44
ROCHER SASTRE, FERNANDO
3
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:34
0:44:34
04:01
1160
1161
1199
45
PONS MARI, JESUS
39
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:34
0:44:31
04:01
1159
1160
1164
46
MORATA VIDAL, DAVID
40
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:44:42
0:44:37
04:01
1158
1159
1163
47
PÉREZ GONZÁLEZ, FRANCISCO JOSÉ
41
Senior masc Independent
0:44:45
0:44:43
04:02
1157
1158
1162
48
GÓMEZ INSA, JOSÉ FRANCISCO
4
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:44:47
0:44:45
04:02
1156
1157
1198
49
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
2
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:48
0:44:43
04:02
1155
1156
1199
50
TORRES SANCHEZ, SERGIO
42
Senior masc C. A. Ondara
0:44:51
0:44:43
04:02
1154
1155
1161
51
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
5
Veterans A masc C. A. Benissa
0:44:52
0:44:49
04:02
1153
1154
1197
52
GREGORI TORTOSA, JAVIER
43
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:53
0:44:43
04:02
1152
1153
1160
53
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
6
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:44:54
0:44:45
04:02
1151
1152
1196
54
APARISI I CARRIÓ, VICENT
44
Senior masc C. A. Ondara
0:44:57
0:44:51
04:03
1150
1151
1159
55
TORRECILLAS SAEZ, JOSE
45
Senior masc Independent
0:45:05
0:45:00
04:03
1149
1150
1158
56
APARISI I CARRIÓ, JAUME
46
Senior masc C. A. Ondara
0:45:10
0:45:05
04:04
1148
1149
1157
57
MOCHOLI OLTRA, JOSE VICENTE
47
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:15
0:45:10
04:04
1147
1148
1156
58
MARTI PUIG, ANDRES
48
Senior masc C. A. Xeresa
0:45:20
0:45:18
04:05
1146
1147
1155
59
GARCIA MONTAVA, JOSE
49
Senior masc Independent
0:45:25
0:45:20
04:05
1145
1146
1154
60
SAVALL TEROL, ANDRES
50
Senior masc C. A. Benidorm
0:45:30
0:45:28
04:06
1144
1145
1153
61
DIAZ HERNANDEZ, SANDRA
1
Senior fem C. A. Runnersworld Alzira
0:45:31
0:45:30
04:06
1143
1199
1200
62
MOSCARDÓ ARLANDIS, DANIEL
51
Senior masc C. A. Xeresa
0:45:32
0:45:29
04:06
1142
1144
1152
63
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
52
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:45:33
0:45:33
04:06
1141
1143
1151
64
MONFORT CASELLES, JAIME
7
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:45:37
0:45:29
04:06
1140
1142
1195
65
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
53
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:40
0:45:36
04:06
1139
1141
1150
66
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
54
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:45:41
0:45:39
04:07
1138
1140
1149
67
MORENO AGUADO, FRANCISCO
55
Senior masc Independent
0:45:42
0:45:29
04:06
1137
1139
1148
68
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
3
Veterans B masc Independent
0:45:44
0:45:41
04:07
1136
1138
1198
69
CRIADO FUSTER, MIGUEL ANGEL
8
Veterans A masc Independent
0:45:49
0:45:45
04:07
1135
1137
1194
70
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
9
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:52
0:45:50
04:08
1134
1136
1193
71
PUIG MAHIQUES, JOSE
56
Senior masc C. A. La Faixa
0:45:56
0:45:45
04:07
1133
1135
1147
72
ACLOQUE GUILLOU, HERVÉ
57
Senior masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:46:07
0:46:00
04:09
0
0
0
73
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
2
Senior fem C. A. Xeresa
0:46:07
0:46:04
04:09
1132
1198
1199
74
ACUÑA, EDWIN
58
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:46:09
0:46:07
04:09
1131
1134
1146
75
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
59
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:15
0:46:11
04:10
1130
1133
1145
76
MASANET SANCHO, GERARDO
60
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:46:23
0:46:17
04:10
1129
1132
1144
77
DURÁ SERRA, ALBERTO
61
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:46:24
0:45:51
04:08
1128
1131
1143
78
COMPANY PUIG, PASCUAL
10
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:46:25
0:46:09
04:10
1127
1130
1192
79
PEREZ SOLER, EMILI
11
Veterans A masc C. A. Cap i Cua
0:46:25
0:46:16
04:10
1126
1129
1191
80
GOMAR TORMO, JOAN
62
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:46:28
0:46:04
04:09
1125
1128
1142
81
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
63
Senior masc C. A. Xeresa
0:46:42
0:46:38
04:12
1124
1127
1141
82
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
64
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:46:48
0:46:38
04:12
1123
1126
1140
83
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
65
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:46:48
0:46:30
04:11
1122
1125
1139
84
TOMAS LLORCA, JUAN
66
Senior masc C. A. l' Espenta
0:46:52
0:46:43
04:13
1121
1124
1138
85
MUÑOZ PEREZ, GUSTAU
67
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:54
0:46:43
04:13
0
0
0
86
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
68
Senior masc Independent
0:46:55
0:46:24
04:11
1120
1123
1137
87
DE JUAN DEVESA, VICENT
4
Veterans B masc Independent
0:46:56
0:46:49
04:13
1119
1122
1197
88
SANCHO SOLER, SALVADOR FCO.
69
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:47:01
0:46:52
04:13
1118
1121
1136
89
MAIRATA ARDURA, JAIME
70
Senior masc C. A. La Vila
0:47:02
0:46:59
04:14
0
0
0
90
VIDAL BATALLER, JOSE
12
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:47:04
0:46:47
04:13
1117
1120
1190
91
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
71
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:04
0:46:57
04:14
1116
1119
1135
92
DURILLO VALLES, GERMAN
72
Senior masc C. A. Corremundos
0:47:04
0:47:01
04:14
0
0
0
93
OLLER JULIA, FRANCISCO ABEL
73
Senior masc C. A. Corremundos
0:47:04
0:47:02
04:14
1115
1118
1134
94
PEIRO JAIJO, VICENTE JUAN
74
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:47:06
0:47:02
04:14
1114
1117
1133
95
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
75
Senior masc Independent
0:47:07
0:46:58
04:14
1113
1116
1132
96
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
76
Senior masc Independent
0:47:07
0:46:56
04:14
1112
1115
1131
97
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
77
Senior masc C. A. Sueca
0:47:08
0:45:52
04:08
1111
1114
1130
98
PERTINEZ CALVO, FRANCISCO JAVIER
78
Senior masc C. A. Gata
0:47:08
0:47:04
04:14
1110
1113
1129
99
MULET PONS, JOSE MIGUEL
79
Senior masc C. A. Ondara
0:47:10
0:46:57
04:14
1109
1112
1128
100
GRAU ESTRUCH, OSCAR
80
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:17
0:47:13
04:15
1108
1111
1127
101
LORENTE RICART, TONI
81
Senior masc C. A. Benissa
0:47:23
0:47:10
04:15
1107
1110
1126
102
GAVILÁ MIÑANA, JESUS
13
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:47:25
0:47:22
04:16
1106
1109
1189
103
ADELL SOSPEDRA, CARLOS
82
Senior masc Independent
0:47:26
0:46:57
04:14
0
0
0
104
LLUCH GRAU, DANIEL
83
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:28
0:47:27
04:16
1105
1108
1125
105
PEREZ GUILLEM, FRANCISCO
84
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:47:33
0:47:13
04:15
1104
1107
1124
106
CATALÁ FERNANDEZ, VICENTE JOSE
14
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:37
0:47:32
04:17
1103
1106
1188
107
SENDRA REIG, FERNANDO
85
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:47:38
0:47:34
04:17
1102
1105
1123
108
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:41
0:47:32
04:17
1101
1197
1200
109
MULET DIEGO, VICENTE
15
Veterans A masc C. A. Gata
0:47:41
0:47:36
04:17
1100
1104
1187
110
ESPASA MULET, JOSE
16
Veterans A masc C. A. Gata
0:47:41
0:47:33
04:17
1099
1103
1186
111
CLIMENT LLORCA, ANTONI
17
Veterans A masc Independent
0:47:46
0:47:40
04:18
1098
1102
1185
112
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
5
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:47:47
0:47:45
04:18
1097
1101
1196
113
IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL
86
Senior masc C. A. La Faixa
0:47:50
0:47:40
04:18
1096
1100
1122
114
VICENS PASTOR, FERNANDO
87
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:47:50
0:47:35
04:17
1095
1099
1121
115
MARTIN CABRERA, JOSE MANUEL
88
Senior masc G. Espeleologico Gatense
0:47:51
0:47:37
04:17
1094
1098
1120
116
SERVER ESPIN, FERNANDO
89
Senior masc C. A. Ondara
0:47:52
0:47:43
04:18
1093
1097
1119
117
NARANJO BERENGUER, JACINTO
90
Senior masc C. A. Benidorm
0:47:55
0:47:49
04:19
0
0
0
118
DE WULF, NORBERTO
1
Veterans C masc C. A. Pindaro Joma
0:47:57
0:47:55
04:19
1092
1096
1200
119
WHITTINGTON, JEFFREY
2
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:47:59
0:47:38
04:17
1091
1095
1199
120
SAPENA SEGARRA, JOSEP
18
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:48:03
0:47:57
04:19
1090
1094
1184
121
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
91
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:48:05
0:48:01
04:20
1089
1093
1118
122
MARSET VALDES, BLAS
92
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:48:06
0:48:00
04:19
0
0
0
123
GARCIA RUIZ, VICTOR
93
Senior masc Independent
0:48:07
0:47:05
04:15
1088
1092
1117
124
RIBERA SILVESTRE, RAUL
94
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:48:09
0:48:02
04:20
1087
1091
1116
125
COSTA SUAREZ, VICENTE
95
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:48:12
0:48:04
04:20
1086
1090
1115
126
MAS SISCAR, FERRAN
96
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:48:16
0:48:01
04:20
1085
1089
1114
127
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
97
Senior masc C. C. Camallaes
0:48:18
0:47:57
04:19
1084
1088
1113
128
CANET RODRIGUEZ, BORJA
2
Juvenil masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:20
0:48:18
04:21
1083
1087
1199
129
ALACID BELMONTE, EMILIO JESUS
98
Senior masc Independent
0:48:21
0:48:21
04:21
1082
1086
1112
130
RUIZ MORAGUES, ALEJANDRO
19
Veterans A masc Independent
0:48:23
0:48:09
04:20
1081
1085
1183
131
GALAN ANTON, ANDRES
99
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:48:25
0:48:16
04:21
1080
1084
1111
132
FORNÉS PEDRO, LLUIS
100
Senior masc Independent
0:48:27
0:48:23
04:22
1079
1083
1110
133
SIGNES FORNES, JOSE
101
Senior masc C. A. Gata
0:48:30
0:47:29
04:17
1078
1082
1109
134
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
20
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:48:31
0:48:15
04:21
1077
1081
1182
135
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
21
Veterans A masc Independent
0:48:33
0:48:20
04:21
1076
1080
1181
136
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
22
Veterans A masc C. A. Altea
0:48:34
0:48:07
04:20
1075
1079
1180
137
DONET MIÑANA, SERGI
102
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:48:34
0:48:26
04:22
0
0
0
138
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
3
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:48:41
0:48:39
04:23
1074
1078
1198
139
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
103
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:48:42
0:48:31
04:22
1073
1077
1108
140
CARRILLO RUZ, RICARDO
104
Senior masc Independent
0:48:46
0:48:42
04:23
1072
1076
1107
141
ABARCA FALGAS, JOSE
23
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:48:47
0:48:33
04:23
0
0
0
142
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
105
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:48:47
0:48:38
04:23
1071
1075
1106
143
MOLINA MARTINEZ, CARLOS
106
Senior masc Independent
0:48:58
0:48:20
04:21
1070
1074
1105
144
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
107
Senior masc Independent
0:48:58
0:48:19
04:21
1069
1073
1104
145
PEREZ CRUAÑES, FCO JOSE
108
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:49:02
0:48:50
04:24
1068
1072
1103
146
ALBORCH CANET, PEPE
109
Senior masc Independent
0:49:03
0:49:03
04:25
1067
1071
1102
147
MIRALLES MAS, NOEL
110
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:49:04
0:48:54
04:24
1066
1070
1101
148
DENIA MORENO, ANDRES
24
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:49:05
0:48:10
04:20
1065
1069
1179
149
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
25
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:49:05
0:48:09
04:20
1064
1068
1178
150
CAMPOS ALBORS, PABLO
111
Senior masc C. A. Altea
0:49:10
0:48:43
04:23
0
0
0
151
MORA PÉREZ, RAÜL
112
Senior masc Independent
0:49:12
0:48:54
04:24
1063
1067
1100
152
TORRES OLIVER, XAVIER
113
Senior masc C. A. Gata
0:49:14
0:48:50
04:24
1062
1066
1099
153
GONZALEZ BORRAS, LOREN
114
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:49:15
0:48:58
04:25
1061
1065
1098
154
MULET SIGNES, BENJAMIN
115
Senior masc C. A. La Faixa
0:49:16
0:49:00
04:25
1060
1064
1097
155
SAPIÑA CLAR, PAU
116
Senior masc Independent
0:49:21
0:48:45
04:24
1059
1063
1096
156
FERRER ALEMANY, SALVADOR
26
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:49:21
0:48:25
04:22
1058
1062
1177
157
MARI GONZALEZ, ANTONIO
6
Veterans B masc C. A. Miramar Fent Cames
0:49:21
0:48:31
04:22
1057
1061
1195
158
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
27
Veterans A masc C. A. La Xara
0:49:23
0:49:20
04:27
1056
1060
1176
159
JORRO RAMON, JORDI
117
Senior masc C. A. Benissa
0:49:32
0:49:20
04:27
1055
1059
1095
160
LLORCA ESQUERDO, JAIME
7
Veterans B masc C. A. La Vila
0:49:33
0:49:07
04:25
1054
1058
1194
161
PELLICER I LLOPIS, ENRIC
118
Senior masc C. A. l' Espenta
0:49:35
0:49:01
04:25
1053
1057
1094
162
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
119
Senior masc Independent
0:49:44
0:49:36
04:28
1052
1056
1093
163
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
120
Senior masc Independent
0:49:49
0:49:36
04:28
1051
1055
1092
164
RUZ LUCENA, MANUEL
28
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:49:53
0:49:28
04:27
1050
1054
1175
165
UBEDA MARTI, ALFREDO
121
Senior masc C. A. L' Olleria
0:49:53
0:49:33
04:28
1049
1053
1091
166
SENDRA GINER, JUAN
122
Senior masc Independent
0:49:55
0:49:43
04:29
1048
1052
1090
167
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
8
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:49:58
0:49:58
04:30
1047
1051
1193
168
SERRA BOLUFER, JOSE VICENTE
29
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:50:02
0:49:44
04:29
1046
1050
1174
169
ABELLAN MORENO, SINDO
123
Senior masc Independent
0:50:04
0:49:52
04:30
1045
1049
1089
170
ALGADO SELLES, JUAN
124
Senior masc C. E. El Portell
0:50:06
0:50:06
04:31
1044
1048
1088
171
AUÑÓN RUIZ, ROBERTO
125
Senior masc C. A. Benifaió
0:50:07
0:49:54
04:30
1043
1047
1087
172
NAVALMORAL PEDRO, JUAN VICENTE
126
Senior masc C. A. Gata
0:50:09
0:49:44
04:29
1042
1046
1086
173
VIVES POQUET, KIKO
127
Senior masc Independent
0:50:09
0:49:57
04:30
1041
1045
1085
174
DOMENECH DURA, JUAN
128
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:50:11
0:49:58
04:30
1040
1044
1084
175
CHAPELET EDGARDO, PABLO
9
Veterans B masc Independent
0:50:11
0:49:26
04:27
1039
1043
1192
176
NAVARRO GREGORI, SANTIAGO
129
Senior masc Independent
0:50:13
0:49:44
04:29
1038
1042
1083
177
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
3
Senior fem Independent
0:50:14
0:50:05
04:31
1037
1196
1198
178
LORENZO COSTA, JUAN JOSE
30
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:50:17
0:49:38
04:28
1036
1041
1173
179
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
130
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:50:17
0:49:39
04:28
1035
1040
1082
180
CARRIÓ PÉREZ, TOMAS
131
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:50:19
0:49:42
04:29
1034
1039
1081
181
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
31
Veterans A masc C. A. Cap i Cua
0:50:23
0:49:44
04:29
1033
1038
1172
182
GARCIA GRAU, OMAR
132
Senior masc Independent
0:50:23
0:50:04
04:31
1032
1037
1080
183
ESCRIVA CANET, JUAN
133
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:50:23
0:49:33
04:28
1031
1036
1079
184
ENGUIX BATALLER, PAU
134
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:50:24
0:49:48
04:29
1030
1035
1078
185
FERRER MARTI, VICENTE
135
Senior masc Independent
0:50:24
0:50:18
04:32
1029
1034
1077
186
RAJA MIRA, JOSE LUIS
136
Senior masc Independent
0:50:25
0:50:18
04:32
1028
1033
1076
187
PAREDES PATIÑO, JUAN
137
Senior masc C. A. Les Senilleres
0:50:31
0:49:31
04:28
0
0
0
188
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
138
Senior masc G. A. Teuladí
0:50:31
0:49:44
04:29
1027
1032
1075
189
GARRIGOS MASCARELL, ROMAN
32
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:50:34
0:50:28
04:33
1026
1031
1171
190
FAUS CERDÀ, DAVID
139
Senior masc G. A. Teuladí
0:50:35
0:49:47
04:29
1025
1030
1074
191
PEREZ BAÑULS, JUAN JOSE
33
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:50:36
0:50:05
04:31
1024
1029
1170
192
MENGUAL SERRA, VICENT
34
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:50:36
0:50:34
04:33
1023
1028
1169
193
WOODALL, TONY
35
Veterans A masc C. A. Dianium
0:50:38
0:50:32
04:33
1022
1027
1168
194
CIGES ALVARADO, EMILIO
36
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:50:38
0:50:09
04:31
1021
1026
1167
195
BERNABEU LOPEZ, LEOPOLDO DAVID
140
Senior masc C. A. Benidorm
0:50:44
0:49:28
04:27
1020
1025
1073
196
MARTINEZ DELGADO, VICENTE
141
Senior masc Independent
0:50:46
0:50:25
04:33
1019
1024
1072
197
SANCHIS MESTRE, CARLOS
10
Veterans B masc C. Córrer El Garbí
0:50:48
0:50:29
04:33
1018
1023
1191
198
CAMPS SENDRA, DAVID
142
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:50:49
0:50:31
04:33
1017
1022
1071
199
ENNATIJI, SAID
143
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:50:52
0:49:56
04:30
1016
1021
1070
200
MARTINEZ JUST, JOSE VI
144
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:50:53
0:50:01
04:30
1015
1020
1069
   
Som Esport | Dorsals | Cronometres | Arcs de Meta | Disseny Web | Gestió d'inscripcions