Circuit a peu 2009

III Volta a Peu el VergerIII VOLTA A PEU EL VERGER






Volta a peu El VergerIII VOLTA A PEU EL VERGER

3a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2009

Data: 9 de Maig de 2009
Exida i Meta : Plaça Rei Jaume I
Organitza: BTT Rodes Amples
Patrocinen:
Ajuntament d'El Verger
Regidoria d' Esports.


Col·laboradors del Circuit
 
Següent Últim

CLASSIFICACIÓ GENERAL III VOLTA A PEU EL VERGER

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior masc C. A. Dianium
0:30:47
0:30:47
03:05
0
0
0
2
HOURMA, MOUNIR
2
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:32:54
0:32:53
03:17
0
0
0
3
POUS PEREZ, JUAN RAMON
3
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:33:00
0:33:00
03:18
1200
1200
1200
4
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN XAVIER
4
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:51
0:33:51
03:23
1199
1199
1199
5
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
5
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:33:55
0:33:55
03:24
1198
1198
1198
6
CABEZAS GARCIA, AITOR
6
Senior masc Independent
0:34:01
0:34:00
03:24
1197
1197
1197
7
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
7
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:03
0:34:03
03:24
1196
1196
1196
8
SOLER GINESTAR, SERGI
8
Senior masc C. A. Ondara
0:34:04
0:34:04
03:25
1195
1195
1195
9
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
9
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:34:14
0:34:14
03:25
1194
1194
1194
10
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
10
Senior masc C. A. Running Team - Grifone
0:34:30
0:34:30
03:27
1193
1193
1193
11
DURA CREMADES, RICARDO
11
Senior masc C. Esportiu Colivenc
0:34:38
0:34:37
03:28
1192
1192
1192
12
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
12
Senior masc Independent
0:34:40
0:34:39
03:28
1191
1191
1191
13
SORIA, IVAN
13
Senior masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:35:18
0:35:18
03:32
0
0
0
14
LARA HURTADO, ALBERTO
1
Juvenil masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:35:26
0:35:25
03:33
0
0
0
15
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
14
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:35:28
0:35:23
03:32
1190
1190
1190
16
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
15
Senior masc C. A. CM Asesores
0:35:30
0:35:29
03:33
1189
1189
1189
17
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN
1
Veterans A masc Independent
0:35:31
0:35:31
03:33
0
0
0
18
BOU SOLIVA, JESUS
16
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:35
0:35:33
03:33
1188
1188
1188
19
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
17
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:36
0:35:32
03:33
1187
1187
1187
20
DONET MONTAGUD, MIQUEL
18
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:35:53
0:35:52
03:35
1186
1186
1186
21
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
19
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:55
0:35:55
03:36
1185
1185
1185
22
LLIDO COTS, VICENT
2
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:36:02
0:36:01
03:36
1184
1184
1200
23
BENEYTO ABAD, FRANC
3
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:03
0:36:02
03:36
0
0
0
24
FERRER BALLESTER, FERNANDO
20
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:36:03
0:36:03
03:36
1183
1183
1184
25
SIMÓ COSTA, CARLOS
21
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:05
0:36:04
03:36
1182
1182
1183
26
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
22
Senior masc C. A. La Xara
0:36:09
0:36:07
03:37
1181
1181
1182
27
TORRES SANCHEZ, SERGIO
23
Senior masc C. A. Ondara
0:36:12
0:36:10
03:37
1180
1180
1181
28
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:14
0:36:12
03:37
1179
1179
1200
29
LOPEZ FRANCES, JOSE ANTONIO
4
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:36:16
0:36:16
03:38
1178
1178
1199
30
BLASCO GEA, XAVI
24
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:20
0:36:17
03:38
1177
1177
1180
31
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
5
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:21
0:36:20
03:38
1176
1176
1198
32
LORITE MAS, PAU
25
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:24
0:36:21
03:38
1175
1175
1179
33
RAMIREZ MULET, PABLO
26
Senior masc Independent
0:36:25
0:36:21
03:38
1174
1174
1178
34
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
27
Senior masc C. A. Benissa
0:36:28
0:36:26
03:39
1173
1173
1177
35
MASANET SANCHO, ANTONIO
28
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:34
0:36:34
03:39
1172
1172
1176
36
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
29
Senior masc C. A. Xeresa
0:36:39
0:36:39
03:40
1171
1171
1175
37
PEREZ SOLER, EMILI
6
Veterans A masc C. A. Cap i Cua
0:36:46
0:36:44
03:41
1170
1170
1197
38
ALMAJANO ESPINOSA, MIGUEL
30
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:55
0:36:51
03:41
0
0
0
39
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
31
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:00
0:36:58
03:42
1169
1169
1174
40
TORRO PENADES, GONZALO
32
Senior masc Independent
0:37:01
0:37:01
03:42
1168
1168
1173
41
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
33
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:02
0:37:02
03:42
1167
1167
1172
42
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
34
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:04
0:37:03
03:42
1166
1166
1171
43
VIDAL BATALLER, DIEGO
35
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:37:14
0:37:08
03:43
1165
1165
1170
44
IVARS DESCALS, DARIO
36
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:37:14
0:37:14
03:44
1164
1164
1169
45
BERTOMEU MAGRANER, JUAN
37
Senior masc C. Piero Magli Record Sport
0:37:17
0:37:15
03:44
0
0
0
46
CASTRO CARNERO, EDUARDO
38
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:37:19
0:37:13
03:43
1163
1163
1168
47
DIAZ CHACON, ISAAC
39
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:28
0:37:22
03:44
1162
1162
1167
48
GREGORI TORTOSA, JAVIER
40
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:29
0:37:26
03:45
1161
1161
1166
49
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:37:35
0:37:33
03:45
1160
1200
1200
50
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
7
Veterans A masc C. A. Benissa
0:37:37
0:37:37
03:46
1159
1160
1196
51
FLORES GALIPIENSO, FRANCISCO
8
Veterans A masc C. A. Marathon Crevillent
0:37:38
0:37:36
03:46
0
0
0
52
BAS BOLUDA, JAVIER
41
Senior masc Independent
0:37:44
0:37:42
03:46
1158
1159
1165
53
BLASCO PEREZ, VICTOR
42
Senior masc C. E. U. Politècnica de Valencia
0:37:45
0:37:28
03:45
1157
1158
1164
54
TUR CATALÁ, LUIS
43
Senior masc Independent
0:37:47
0:37:47
03:47
1156
1157
1163
55
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
44
Senior masc C. A. Corremundos
0:37:50
0:37:48
03:47
1155
1156
1162
56
PONS MARI, JESUS
45
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:55
0:37:45
03:47
1154
1155
1161
57
MOLINES TORMO, JUANMI
9
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:56
0:37:52
03:47
1153
1154
1195
58
PALACIOS COSTA, JOSEP
46
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:38:07
0:38:02
03:48
1152
1153
1160
59
MORVAN, PHILIPPE
47
Senior masc C. Natació La Nucia
0:38:13
0:38:03
03:48
1151
1152
1159
60
MORATA VIDAL, DAVID
48
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:16
0:38:16
03:50
1150
1151
1158
61
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
2
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:16
0:38:13
03:49
1149
1150
1199
62
DENIA MORENO, ANDRES
10
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:38:17
0:38:16
03:50
1148
1149
1194
63
SMAJLI, AHMED
2
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:38:18
0:37:58
03:48
1147
1148
1200
64
COMPANY PUIG, PASCUAL
11
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:38:19
0:38:14
03:50
1146
1147
1193
65
DIAZ ARMENTA, ANDRES
49
Senior masc C. A. Benidorm
0:38:21
0:38:14
03:49
0
0
0
66
CRIADO FUSTER, MIGUEL ANGEL
12
Veterans A masc Independent
0:38:29
0:38:22
03:50
1145
1146
1192
67
GASCON TUR, MANUEL
50
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:38:30
0:38:28
03:51
1144
1145
1157
68
DE JUAN DEVESA, VICENT
3
Veterans B masc Independent
0:38:30
0:38:28
03:51
1143
1144
1198
69
CLOQUELL GOMAR, HECTOR
51
Senior masc Independent
0:38:31
0:38:26
03:51
1142
1143
1156
70
LANCIS SAEZ, SALVADOR
13
Veterans A masc Independent
0:38:33
0:38:31
03:51
1141
1142
1191
71
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
52
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:35
0:38:25
03:51
1140
1141
1155
72
GIMENEZ PRATS, JUAN
53
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:37
0:38:32
03:51
1139
1140
1154
73
ROCHER SASTRE, FERNANDO
14
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:38
0:38:34
03:52
1138
1139
1190
74
MORENO AGUADO, FRANCISCO
54
Senior masc Independent
0:38:44
0:38:37
03:52
1137
1138
1153
75
MUÑOZ PEREZ, GUSTAU
55
Senior masc Independent
0:38:46
0:38:46
03:53
0
0
0
76
MOCHOLI OLTRA, JOSE VICENTE
56
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:49
0:38:41
03:52
1136
1137
1152
77
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
15
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:38:54
0:38:42
03:52
1135
1136
1189
78
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
16
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:57
0:38:53
03:53
1134
1135
1188
79
RAMIREZ VELEZ, EUGENIO
17
Veterans A masc Independent
0:39:01
0:38:56
03:54
1133
1134
1187
80
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
57
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:39:01
0:39:01
03:54
1132
1133
1151
81
SAVALL TEROL, ANDRES
58
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:07
0:39:04
03:55
1131
1132
1150
82
VICENS PASTOR, FERNANDO
59
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:07
0:39:07
03:55
1130
1131
1149
83
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
60
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:39:09
0:39:09
03:55
1129
1130
1148
84
MARTINEZ MARTI, ALEJANDRO
3
Juvenil masc C. A. Cap i Cua
0:39:10
0:39:10
03:55
1128
1129
1199
85
GARCIA GORGOJO, ANTONIO
18
Veterans A masc C. A. Bernesga Leon
0:39:10
0:39:10
03:55
0
0
0
86
MONZO ESCRIVA, JESUS
19
Veterans A masc Independent
0:39:11
0:39:00
03:54
1127
1128
1186
87
RODRIGUEZ RODRIGUEZ, GABRIEL
4
Juvenil masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:11
0:38:57
03:54
0
0
0
88
PÉREZ GONZÁLEZ, FRANCISCO JOSÉ
61
Senior masc Independent
0:39:12
0:39:03
03:54
1126
1127
1147
89
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
4
Veterans B masc Independent
0:39:13
0:39:13
03:55
1125
1126
1197
90
GARCIA MONTAVA, JOSE
62
Senior masc Independent
0:39:14
0:39:10
03:55
1124
1125
1146
91
MULET DIEGO, VICENTE
20
Veterans A masc C. A. Gata
0:39:15
0:39:11
03:55
1123
1124
1185
92
CANET RODRIGUEZ, BORJA
5
Juvenil masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:17
0:39:14
03:55
1122
1123
1198
93
TORRECILLAS SAEZ, JOSE
63
Senior masc Independent
0:39:19
0:39:15
03:56
1121
1122
1145
94
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Senior fem C. A. Xeresa
0:39:20
0:39:18
03:56
1120
1199
1200
95
FERRER PEIRO, TINO
21
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:20
0:39:18
03:56
1119
1121
1184
96
MARTI PUIG, ANDRES
64
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:20
0:39:18
03:56
1118
1120
1144
97
BARON OLASO, JORDI
65
Senior masc Independent
0:39:21
0:39:19
03:56
1117
1119
1143
98
MONFORT CASELLES, JAIME
22
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:27
0:39:22
03:56
1116
1118
1183
99
PEDROS DIEGO, JUAN R.
66
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:31
0:39:26
03:57
1115
1117
1142
100
CARPIO BAYONA, SERGIO
67
Senior masc C. A. Alcoy
0:39:37
0:39:26
03:57
0
0
0
101
PUIG MAHIQUES, JOSE
68
Senior masc C. A. La Faixa
0:39:37
0:39:26
03:57
1114
1116
1141
102
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
69
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:38
0:39:31
03:57
1113
1115
1140
103
FORNES TACHO, JUANVI
70
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:39
0:39:32
03:57
1112
1114
1139
104
DURÁ SERRA, ALBERTO
71
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:41
0:39:28
03:57
1111
1113
1138
105
LORENTE RICART, TONI
72
Senior masc C. A. Benissa
0:39:43
0:39:37
03:58
1110
1112
1137
106
ESCRIVA ESCRIVA, GERARDO
73
Senior masc Independent
0:39:44
0:39:09
03:55
1109
1111
1136
107
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
74
Senior masc Independent
0:39:47
0:39:27
03:57
1108
1110
1135
108
APARISI I CARRIÓ, VICENT
75
Senior masc C. A. Ondara
0:39:53
0:39:53
03:59
1107
1109
1134
109
APARISI I CARRIÓ, JAUME
76
Senior masc C. A. Ondara
0:39:54
0:39:51
03:59
1106
1108
1133
110
HINNS, KEVIN
23
Veterans A masc C. A. Thirft Green Trotters
0:39:57
0:39:50
03:59
0
0
0
111
MAS SISCAR, FERRAN
77
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:58
0:39:50
03:59
1105
1107
1132
112
ACUÑA, EDWIN
78
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:39:58
0:39:49
03:59
1104
1106
1131
113
RODRIGUEZ SOLANES, VICENT
79
Senior masc C. A. La Valldigna
0:39:58
0:39:43
03:58
0
0
0
114
CLIMENT LLORCA, ANTONI
24
Veterans A masc Independent
0:40:01
0:39:51
03:59
1103
1105
1182
115
MOSCARDÓ ARLANDIS, DANIEL
80
Senior masc C. A. Xeresa
0:40:02
0:39:37
03:58
1102
1104
1130
116
PEREZ GUILLEM, FRANCISCO
81
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:02
0:39:55
04:00
1101
1103
1129
117
DONDERIS SERRA, JAIME
82
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:02
0:39:54
03:59
1100
1102
1128
118
GÓMEZ INSA, JOSÉ FRANCISCO
25
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:40:02
0:39:55
04:00
1099
1101
1181
119
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
83
Senior masc C. A. Sueca
0:40:03
0:38:55
03:54
1098
1100
1127
120
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
84
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:03
0:39:56
04:00
1097
1099
1126
121
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
85
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:05
0:39:58
04:00
1096
1098
1125
122
RUBIO MELERO, JUAN CARLOS
26
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:40:05
0:40:05
04:01
1095
1097
1180
123
GARCIA RUIZ, VICTOR
86
Senior masc Independent
0:40:08
0:39:19
03:56
1094
1096
1124
124
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
87
Senior masc C. A. Benissa
0:40:09
0:40:00
04:00
1093
1095
1123
125
VIDAL BATALLER, JOSE
27
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:09
0:39:52
03:59
1092
1094
1179
126
TOMAS LLORCA, JUAN
88
Senior masc C. A. l' Espenta
0:40:12
0:39:38
03:58
1091
1093
1122
127
GIMENA SELLÉS, TOMÁS
28
Veterans A masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:14
0:40:02
04:00
0
0
0
128
MORA PEREZ, JORGE
89
Senior masc Independent
0:40:14
0:39:51
03:59
1090
1092
1121
129
JORRO RAMON, JORDI
90
Senior masc C. A. Benissa
0:40:21
0:40:19
04:02
1089
1091
1120
130
DE WULF, NORBERTO
1
Veterans C masc C. A. Pindaro Joma
0:40:23
0:40:23
04:02
1088
1090
1200
131
CHAMANEL GINESTÓS, ALBERT
91
Senior masc Independent
0:40:23
0:40:17
04:02
1087
1089
1119
132
PERTINEZ CALVO, FRANCISCO JAVIER
92
Senior masc C. A. Gata
0:40:24
0:40:20
04:02
1086
1088
1118
133
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
93
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:27
0:40:27
04:03
1085
1087
1117
134
GOMAR TORMO, JOAN
94
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:40:29
0:40:17
04:02
1084
1086
1116
135
SANCHO SOLER, SALVADOR FCO.
95
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:35
0:40:35
04:04
1083
1085
1115
136
MONCHO SOLER, JOSE FCO
29
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:36
0:40:19
04:02
1082
1084
1178
137
MULET PONS, JOSE MIGUEL
96
Senior masc C. A. Ondara
0:40:38
0:40:33
04:03
1081
1083
1114
138
SENDRA GINER, JUAN
97
Senior masc Independent
0:40:40
0:40:35
04:04
1080
1082
1113
139
BLASCO CERVERA, SALVADOR
30
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:42
0:40:42
04:04
0
0
0
140
VERGARA MIRALLES, VICTOR
98
Senior masc Independent
0:40:44
0:40:44
04:05
1079
1081
1112
141
LOPEZ LLORCA, ENRIC
31
Veterans A masc Independent
0:40:45
0:40:45
04:05
1078
1080
1177
142
COSTA SUAREZ, VICENTE
99
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:45
0:40:41
04:04
1077
1079
1111
143
ESCORTELL BOU, JAIME
32
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:45
0:40:19
04:02
1076
1078
1176
144
SOLER SALCEDO, ENRIQUE
33
Veterans A masc Independent
0:40:46
0:40:33
04:03
0
0
0
145
BERNABEU LOPEZ, LEOPOLDO DAVID
100
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:46
0:40:45
04:05
1075
1077
1110
146
MENGUAL SERRA, VICENT
34
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:47
0:40:45
04:05
1074
1076
1175
147
LLUCH GRAU, DANIEL
101
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:47
0:40:47
04:05
1073
1075
1109
148
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
35
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:47
0:40:19
04:02
1072
1074
1174
149
VILLAREJO DENIA, TONI
36
Veterans A masc Independent
0:40:48
0:40:45
04:05
1071
1073
1173
150
MORA PÉREZ, RAÜL
102
Senior masc Independent
0:40:50
0:40:24
04:02
1070
1072
1108
151
SABATER SAVALL, MANUEL
37
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:51
0:40:40
04:04
1069
1071
1172
152
ALARCON ESCRIBANO, JOSE LUIS
38
Veterans A masc Independent
0:40:52
0:40:28
04:03
0
0
0
153
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
103
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:53
0:40:47
04:05
1068
1070
1107
154
ROIG COSTA, ADOLFO
39
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:54
0:40:49
04:05
1067
1069
1171
155
FERRER ALEMANY, SALVADOR
40
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:56
0:40:22
04:02
1066
1068
1170
156
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
41
Veterans A masc C. A. Altea
0:40:58
0:40:45
04:05
1065
1067
1169
157
PEIRO JAIJO, VICENTE JUAN
104
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:41:00
0:40:37
04:04
1064
1066
1106
158
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
42
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:01
0:40:42
04:04
1063
1065
1168
159
GRAU ESTRUCH, OSCAR
105
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:01
0:40:51
04:05
1062
1064
1105
160
MOLINA MARTINEZ, CARLOS
106
Senior masc Independent
0:41:03
0:40:48
04:05
1061
1063
1104
161
MIRALLES MAS, NOEL
107
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:06
0:41:06
04:07
1060
1062
1103
162
WHITTINGTON, JEFFREY
2
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:41:06
0:41:04
04:07
1059
1061
1199
163
MULET SIGNES, BENJAMIN
108
Senior masc C. A. La Faixa
0:41:07
0:40:51
04:05
1058
1060
1102
164
ADELL SOSPEDRA, CARLOS
109
Senior masc Independent
0:41:12
0:40:55
04:06
0
0
0
165
LLORCA CLIMENT, VICENTE
110
Senior masc C. E. El Portell
0:41:18
0:41:08
04:07
1057
1059
1101
166
LLOPIS SABATER, VICENTE RAMON
111
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:20
0:41:16
04:08
1056
1058
1100
167
LORENZO COSTA, JUAN JOSE
43
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:41:21
0:41:12
04:07
1055
1057
1167
168
SENDRA FRANQUEZ, VICENTE
5
Veterans B masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:41:25
0:40:40
04:04
1054
1056
1196
169
RIBERA SILVESTRE, RAUL
112
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:41:28
0:41:19
04:08
1053
1055
1099
170
FRANCÉS COMES, VICENT
113
Senior masc Independent
0:41:29
0:41:16
04:08
1052
1054
1098
171
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
6
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:41:30
0:41:21
04:08
1051
1053
1195
172
CHAPELET EDGARDO, PABLO
7
Veterans B masc Independent
0:41:31
0:41:27
04:09
1050
1052
1194
173
FORNÉS PEDRO, LLUIS
114
Senior masc Independent
0:41:32
0:41:15
04:08
1049
1051
1097
174
CATALÁ FERNANDEZ, VICENTE JOSE
44
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:32
0:41:25
04:09
1048
1050
1166
175
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
115
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:33
0:41:24
04:08
1047
1049
1096
176
CASELLES PEDRO, JOSE
45
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:36
0:40:49
04:05
1046
1048
1165
177
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
116
Senior masc Independent
0:41:36
0:41:22
04:08
1045
1047
1095
178
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
117
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:38
0:41:13
04:07
1044
1046
1094
179
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:40
0:41:20
04:08
1043
1198
1200
180
MUT MORANT, JOSE A
118
Senior masc C. A. La Xara
0:41:42
0:41:41
04:10
1042
1045
1093
181
PASTOR ZORITA, FERNANDO
46
Veterans A masc Independent
0:41:43
0:41:35
04:10
1041
1044
1164
182
ESCOLANO SIGNES, RAFAEL
47
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:41:44
0:41:25
04:09
1040
1043
1163
183
ALBORCH CANET, PEPE
119
Senior masc Independent
0:41:47
0:41:38
04:10
1039
1042
1092
184
MARTINEZ DE LIZARDUY ARAICO, JORGE
120
Senior masc C. A. Benidorm
0:41:49
0:41:31
04:09
1038
1041
1091
185
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
3
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:41:49
0:41:46
04:11
1037
1040
1198
186
SAPENA SEGARRA, JOSEP
48
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:52
0:41:38
04:10
1036
1039
1162
187
ENGUIX BATALLER, PAU
121
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:41:53
0:41:42
04:10
1035
1038
1090
188
RUIZ MORAGUES, ALEJANDRO
49
Veterans A masc Independent
0:42:01
0:42:01
04:12
1034
1037
1161
189
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
122
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:42:03
0:41:54
04:11
1033
1036
1089
190
OLLER JULIA, FRANCISCO ABEL
123
Senior masc C. A. Corremundos
0:42:04
0:41:51
04:11
1032
1035
1088
191
GÁMIZ MARTÍNEZ, JOSE A.
124
Senior masc Independent
0:42:07
0:41:34
04:10
1031
1034
1087
192
CARRIÓ PÉREZ, TOMAS
125
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:42:08
0:42:08
04:13
1030
1033
1086
193
COSTA GOMEZ, CRISTOBAL
126
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:09
0:42:02
04:12
1029
1032
1085
194
VIVES POQUET, KIKO
127
Senior masc Independent
0:42:10
0:42:02
04:12
1028
1031
1084
195
SART VALLES, SIMON
128
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:12
0:42:05
04:13
1027
1030
1083
196
VAYA SALORT, JUAN
50
Veterans A masc Independent
0:42:12
0:41:39
04:10
1026
1029
1160
197
GIMÉNEZ JIMÉNEZ, DANIEL
129
Senior masc Independent
0:42:13
0:41:38
04:10
0
0
0
198
NAVALMORAL PEDRO, JUAN VICENTE
130
Senior masc C. A. Gata
0:42:13
0:42:13
04:13
1025
1028
1082
199
GONZALEZ BORRAS, LOREN
131
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:42:14
0:41:37
04:10
1024
1027
1081
200
NARANJO BERENGUER, JACINTO
132
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:17
0:42:07
04:13
0
0
0
   
Som Esport | Dorsals | Cronometres | Arcs de Meta | Disseny Web | Gestió d'inscripcions