Circuit a peu 2009

XX Volta a peu a XàbiaXX VOLTA A PEU A XÀBIA






XX Volta a peu a Xàbia
XX VOLTA A PEU A XÀBIA
5a Prova puntuable del Circuit a peu
Marina Alta 2009


Data: 23 de Maig de 2009
Exida i Meta :Avgda. Els Furs
Organitza: C. A. Llebeig Xàbia
Regidoria d' Esports Ajuntament de Xàbia





Col·laboradors del Circuit
 


Dorsals pendents de sanció:

DESQUALIFICACIONS Reglament ( art 8 )
Art.8.1 Podrà ser motiu de desqualificació el fet de córrer amb el dorsal o el xip d’un altre corredor, no comptant per tant la prova com a disputada. En este cas ambdós participants quedaran desqualificats.
Art.8.2 Podrà ser motiu de desqualificació córrer sense dorsal, o portar-lo en un lloc no visible .
Art.8.3 No completar la totalitat del recorregut.
Recordem que és obligatori córrer amb el dorsal en lloc ben visible

Següent Últim

CLASSIFICACIÓ PROVISIONAL GENERAL XX VOLTA A PEU A XÀBIA

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
HOURMA, MOUNIR
1
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:32:36
0:32:33
03:15
0
0
0
2
POUS PEREZ, JUAN RAMON
2
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:33:30
0:33:27
03:21
1200
1200
1200
3
MARTINEZ DIAZ, JUAN JOSE
1
Veterans A masc Independent
0:33:39
0:33:37
03:22
0
0
0
4
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
3
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:34:06
0:34:02
03:24
1199
1199
1199
5
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:12
0:34:11
03:25
1198
1198
1198
6
SOLER GINESTAR, SERGI
5
Senior masc C. A. Ondara
0:34:33
0:34:27
03:27
1197
1197
1197
7
TORRES FILLOL, PERE
6
Senior masc C. A. La Valldigna
0:34:37
0:34:33
03:27
0
0
0
8
DURA CREMADES, RICARDO
7
Senior masc C. Esportiu Colivenc
0:34:47
0:34:41
03:28
1196
1196
1196
9
CARDONA SÁNCHEZ, VICENTE
8
Senior masc C. A. Alcoy
0:34:50
0:34:46
03:29
0
0
0
10
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
9
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:34:50
0:34:47
03:29
1195
1195
1195
11
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR
2
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:34:56
0:34:47
03:29
0
0
0
12
GARCÍA AGULLÓ, ALEJANDRO
10
Senior masc C. A. Decatlon Kondy
0:35:19
0:35:16
03:32
1194
1194
1194
13
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
11
Senior masc C. A. Running Team - Grifone
0:35:32
0:35:29
03:33
1193
1193
1193
14
MARTIN DE LA COCEPCIÓN, MANUEL
12
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:35:51
0:35:47
03:35
1192
1192
1192
15
FERRER BALLESTER, FERNANDO
13
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:35:51
0:35:48
03:35
1191
1191
1191
16
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
14
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:35:57
0:35:50
03:35
1190
1190
1190
17
SIMÓ COSTA, CARLOS
15
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:59
0:35:55
03:36
1189
1189
1189
18
TORRES SANCHEZ, SERGIO
16
Senior masc C. A. Ondara
0:36:00
0:35:54
03:35
1188
1188
1188
19
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
17
Senior masc C. A. CM Asesores
0:36:09
0:36:05
03:37
1187
1187
1187
20
BENEYTO, FRANC
3
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:13
0:36:09
03:37
0
0
0
21
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN
4
Veterans A masc C. A. Dianium
0:36:28
0:36:24
03:38
0
0
0
22
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:28
0:36:21
03:38
1186
1186
1200
23
DONET MONTAGUD, MIQUEL
18
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:36:45
0:36:37
03:40
1185
1185
1186
24
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
19
Senior masc C. A. Benissa
0:36:48
0:36:43
03:40
1184
1184
1185
25
PEREZ SOLER, EMILI
5
Veterans A masc C. A. Cap i Cua
0:36:54
0:36:50
03:41
1183
1183
1200
26
IVARS DESCALS, DARIO
20
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:37:07
0:37:02
03:42
1182
1182
1184
27
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
21
Senior masc C. A. La Xara
0:37:09
0:37:04
03:43
1181
1181
1183
28
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
6
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:14
0:37:13
03:43
1180
1180
1199
29
POVEDA COVES, JAVIER
7
Veterans A masc C. A. Marathon Crevillent
0:37:16
0:37:10
03:43
0
0
0
30
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
22
Senior masc C. A. Xeresa
0:37:18
0:37:14
03:44
1179
1179
1182
31
TORRO PENADES, GONZALO
23
Senior masc Independent
0:37:24
0:37:22
03:44
1178
1178
1181
32
DIAZ CHACON, ISAAC
24
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:33
0:37:27
03:45
1177
1177
1180
33
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
25
Senior masc Independent
0:37:38
0:37:34
03:45
1176
1176
1179
34
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:37:43
0:37:38
03:46
1175
1200
1200
35
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
26
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:44
0:37:34
03:45
1174
1175
1178
36
LOPEZ FRANCES, JOSE ANTONIO
8
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:37:46
0:37:43
03:46
1173
1174
1198
37
GOMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
9
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:52
0:37:43
03:46
0
0
0
38
LORITE MAS, PAU
27
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:59
0:37:51
03:47
1172
1173
1177
39
PONS MARI, JESUS
28
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:00
0:37:47
03:47
1171
1172
1176
40
SISCAR BAY, CARLOS
29
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:38:01
0:37:56
03:48
0
0
0
41
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
30
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:10
0:38:06
03:49
1170
1171
1175
42
LANCIS SAEZ, SALVADOR
10
Veterans A masc Independent
0:38:12
0:38:04
03:49
1169
1170
1197
43
PÉREZ GONZÁLEZ, FRANCISCO JOSÉ
31
Senior masc Independent
0:38:15
0:38:08
03:49
1168
1169
1174
44
SERRANO ALEJANDRO, MIGUEL ANGELO
32
Senior masc Independent
0:38:19
0:38:15
03:50
0
0
0
45
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
11
Veterans A masc C. A. Benissa
0:38:20
0:38:15
03:50
1167
1168
1196
46
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
12
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:20
0:38:13
03:49
1166
1167
1195
47
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
33
Senior masc C. A. Corremundos
0:38:21
0:38:16
03:50
1165
1166
1173
48
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
13
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:30
0:38:30
03:51
1164
1165
1194
49
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
34
Senior masc Independent
0:38:33
0:38:00
03:48
0
0
0
50
FLETCHER, PAUL
2
Veterans B masc Independent
0:38:34
0:38:31
03:51
0
0
0
51
TORRECILLAS SAEZ, JOSE
35
Senior masc Independent
0:38:35
0:38:28
03:51
1163
1164
1172
52
COMPANY PUIG, PASCUAL
14
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:38:35
0:38:22
03:50
1162
1163
1193
53
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
36
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:38:36
0:38:36
03:52
1161
1162
1171
54
GIMENEZ PRATS, JUAN
37
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:38
0:38:32
03:51
1160
1161
1170
55
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
38
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:41
0:38:41
03:52
1159
1160
1169
56
MORENO AGUADO, FRANCISCO
39
Senior masc Independent
0:38:41
0:38:33
03:51
1158
1159
1168
57
GREGORI TORTOSA, JAVIER
40
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:43
0:38:37
03:52
1157
1158
1167
58
MORATA VIDAL, DAVID
41
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:44
0:38:39
03:52
1156
1157
1166
59
GARCIA DE LA REINA RODADO, LEANDRO
15
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:48
0:38:40
03:52
0
0
0
60
APARISI I CARRIÓ, VICENT
42
Senior masc C. A. Ondara
0:38:48
0:38:35
03:52
1155
1156
1165
61
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
16
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:50
0:38:38
03:52
1154
1155
1192
62
GASCON TUR, MANUEL
43
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:38:51
0:38:19
03:50
1153
1154
1164
63
CRIADO FUSTER, MIGUEL ANGEL
17
Veterans A masc Independent
0:38:51
0:38:42
03:52
1152
1153
1191
64
PALOMARES GOMEZ, JESUS
18
Veterans A masc C. A. La Valldigna
0:38:54
0:38:49
03:53
0
0
0
65
ROCHER SASTRE, FERNANDO
19
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:58
0:38:47
03:53
1151
1152
1190
66
BAS BOLUDA, JAVIER
44
Senior masc Independent
0:39:00
0:38:54
03:54
1150
1151
1163
67
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
3
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:01
0:38:56
03:54
1149
1150
1199
68
BLASCO PEREZ, VICTOR
45
Senior masc C. E. U. Politècnica de Valencia
0:39:04
0:39:04
03:55
1148
1149
1162
69
DURÁ SERRA, ALBERTO
46
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:12
0:39:00
03:54
1147
1148
1161
70
ESTRUGO LLINARES, GUILLERMO
20
Veterans A masc Independent
0:39:13
0:39:10
03:55
0
0
0
71
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
47
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:39:13
0:39:13
03:55
1146
1147
1160
72
GARCIA REIG, PERE LLUIS
48
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:39:15
0:39:04
03:55
0
0
0
73
DE JUAN DEVESA, VICENT
4
Veterans B masc Independent
0:39:16
0:39:12
03:55
1145
1146
1198
74
SMAJLI, AHMED
1
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:39:19
0:39:14
03:56
1144
1145
1200
75
MUÑOZ PEREZ, GUSTAU
49
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:20
0:39:13
03:55
0
0
0
76
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
50
Senior masc Independent
0:39:24
0:39:17
03:56
1143
1144
1159
77
MOCHOLI OLTRA, JOSE VICENTE
51
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:25
0:39:15
03:56
1142
1143
1158
78
GARCIA MONTAVA, JOSE
52
Senior masc Independent
0:39:26
0:39:19
03:56
1141
1142
1157
79
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Senior fem C. A. Xeresa
0:39:30
0:39:23
03:56
1140
1199
1200
80
MASANET SANCHO, GERARDO
53
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:30
0:39:25
03:56
1139
1141
1156
81
FERRER PEIRO, TINO
21
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:34
0:39:25
03:57
1138
1140
1189
82
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
5
Veterans B masc Independent
0:39:36
0:39:29
03:57
1137
1139
1197
83
DIAZ HERNANDEZ, SANDRA
2
Senior fem C. A. Runnersworld Alzira
0:39:41
0:39:37
03:58
1136
1198
1199
84
SIGNES FORNES, JOSE
54
Senior masc C. A. Gata
0:39:43
0:39:23
03:56
1135
1138
1155
85
MONFORT CASELLES, JAIME
22
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:44
0:39:36
03:58
1134
1137
1188
86
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
23
Veterans A masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:46
0:39:42
03:58
1133
1136
1187
87
MIRALLES MAS, NOEL
55
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:49
0:39:33
03:57
1132
1135
1154
88
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
56
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:49
0:39:39
03:58
1131
1134
1153
89
CANET RODRIGUEZ, BORJA
2
Juvenil masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:53
0:39:49
03:59
1130
1133
1199
90
MAS SISCAR, FERRAN
57
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:39:54
0:39:44
03:58
1129
1132
1152
91
ACUÑA, EDWIN
58
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:39:54
0:39:43
03:58
1128
1131
1151
92
TOMAS LLORCA, JUAN
59
Senior masc C. A. l' Espenta
0:40:02
0:39:55
04:00
1127
1130
1150
93
PUIG MAHIQUES, JOSE
60
Senior masc C. A. La Faixa
0:40:04
0:39:52
03:59
1126
1129
1149
94
GISBERT MOLINA, JAUME
24
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:04
0:39:41
03:58
0
0
0
95
LLIDO COTS, VICENT
25
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:05
0:39:53
03:59
1125
1128
1186
96
ESCRIVA ESCRIVA, GERARDO
61
Senior masc Independent
0:40:09
0:39:44
03:58
1124
1127
1148
97
MOLINES TORMO, JUANMI
26
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:11
0:40:11
04:01
1123
1126
1185
98
CEPA PICÓN, DANIEL
62
Senior masc Independent
0:40:13
0:40:01
04:00
0
0
0
99
PARDO MANTECÓN, CARLOS
27
Veterans A masc C. Natació La Nucia
0:40:14
0:40:04
04:00
1122
1125
1184
100
LORENTE RICART, TONI
63
Senior masc C. A. Benissa
0:40:15
0:40:02
04:00
1121
1124
1147
101
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
28
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:16
0:40:07
04:01
1120
1123
1183
102
LORENZO COSTA, JUAN JOSE
29
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:17
0:39:58
04:00
1119
1122
1182
103
ROIG COSTA, ADOLFO
30
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:17
0:40:08
04:01
1118
1121
1181
104
PEREZ GUILLEM, FRANCISCO
64
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:20
0:40:12
04:01
1117
1120
1146
105
MULET DIEGO, VICENTE
31
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:23
0:40:14
04:01
1116
1119
1180
106
GOMAR TORMO, JOAN
65
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:40:23
0:40:18
04:02
1115
1118
1145
107
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
66
Senior masc C. A. Xeresa
0:40:25
0:40:15
04:01
1114
1117
1144
108
VICENS PASTOR, FERNANDO
67
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:40:28
0:40:18
04:02
1113
1116
1143
109
TOUS TERRADES, VICENT
32
Veterans A masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:31
0:40:21
04:02
1112
1115
1179
110
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
68
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:31
0:40:16
04:02
1111
1114
1142
111
ALACID BELMONTE, EMILIO JESUS
69
Senior masc Independent
0:40:32
0:40:32
04:03
1110
1113
1141
112
DURILLO VALLES, GERMÁN
70
Senior masc C. A. Corremundos
0:40:35
0:40:23
04:02
0
0
0
113
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
71
Senior masc C. A. Corremundos
0:40:36
0:40:28
04:03
1109
1112
1140
114
FERNANDEZ LUNA, LORENZO
72
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:36
0:40:27
04:03
1108
1111
1139
115
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
73
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:39
0:40:28
04:03
1107
1110
1138
116
DONDERIS SERRA, JAIME
74
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:40
0:40:33
04:03
1106
1109
1137
117
SERVER ESPIN, FERNANDO
75
Senior masc C. A. Ondara
0:40:43
0:40:23
04:02
1105
1108
1136
118
MILLAN CANO, PACO
76
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:43
0:40:37
04:04
1104
1107
1135
119
BELDA GARRIDO, A. XABIER
77
Senior masc Independent
0:40:44
0:40:44
04:04
0
0
0
120
LOPEZ LLORCA, ENRIC
33
Veterans A masc Independent
0:40:44
0:40:27
04:03
1103
1106
1178
121
PIÑA SIGNES, DAVID
78
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:40:45
0:40:44
04:05
1102
1105
1134
122
MAIRATA ARDURA, JAIME
79
Senior masc C. A. La Vila
0:40:46
0:40:38
04:04
0
0
0
123
MORATO SANCHIS, RAFA
80
Senior masc Independent
0:40:48
0:40:14
04:01
1101
1104
1133
124
SENDRA FRANQUEZ, VICENTE
6
Veterans B masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:40:48
0:40:28
04:03
1100
1103
1196
125
ORTIZ RIVAS, RAÚL
81
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:40:48
0:40:33
04:03
1099
1102
1132
126
MULET SIGNES, BENJAMIN
82
Senior masc C. A. La Faixa
0:40:49
0:40:44
04:05
1098
1101
1131
127
PONS AUSINA, JAVIER
83
Senior masc Independent
0:40:50
0:40:05
04:01
0
0
0
128
MERINO PERELLÓ, ANGEL JOSÉ
84
Senior masc Independent
0:40:51
0:40:40
04:04
0
0
0
129
SABATER SAVALL, MANUEL
34
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:52
0:40:37
04:04
1097
1100
1177
130
RUIZ MORAGUES, ALEJANDRO
35
Veterans A masc Independent
0:40:55
0:40:44
04:05
1096
1099
1176
131
CHAMANEL GINESTÓS, ALBERT
85
Senior masc Independent
0:40:57
0:40:32
04:03
1095
1098
1130
132
PEDRÓS MONFORT, JOSÉ FRANCISCO
86
Senior masc Independent
0:40:59
0:40:48
04:05
1094
1097
1129
133
MONCHO SOLER, JOSE FCO
36
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:02
0:40:42
04:04
1093
1096
1175
134
JORRO RAMON, JORDI
87
Senior masc C. A. Benissa
0:41:03
0:40:58
04:06
1092
1095
1128
135
CASTELLA MESTRE, SAMUEL
88
Senior masc C. A. CM Asesores
0:41:04
0:40:58
04:06
1091
1094
1127
136
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
89
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:41:06
0:40:47
04:05
1090
1093
1126
137
SANCHO SOLER, SALVADOR FCO.
90
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:08
0:41:01
04:06
1089
1092
1125
138
MONZO GANDIA, JORGE
91
Senior masc Independent
0:41:09
0:41:09
04:07
0
0
0
139
SENDRA REIG, FERNANDO
92
Senior masc C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:41:12
0:41:01
04:06
1088
1091
1124
140
GRAU ESTRUCH, OSCAR
93
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:17
0:41:04
04:07
1087
1090
1123
141
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
37
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:25
0:41:05
04:07
1086
1089
1174
142
LLORCA CLIMENT, VICENTE
94
Senior masc C. E. El Portell
0:41:29
0:41:20
04:08
1085
1088
1122
143
VILLAREJO DENIA, TONI
38
Veterans A masc Independent
0:41:30
0:41:17
04:08
1084
1087
1173
144
MORA PÉREZ, RAÜL
95
Senior masc Independent
0:41:33
0:41:04
04:06
1083
1086
1121
145
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
96
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:35
0:41:32
04:09
1082
1085
1120
146
LLOPIS SABATER, VICENTE RAMON
97
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:35
0:41:26
04:09
1081
1084
1119
147
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
98
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:37
0:41:24
04:08
1080
1083
1118
148
CABRERA CARDONA, RAUL
99
Senior masc C. A. Benissa
0:41:41
0:41:29
04:09
1079
1082
1117
149
CATALÁ FERNANDEZ, VICENTE JOSE
39
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:42
0:41:36
04:10
1078
1081
1172
150
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
100
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:45
0:41:25
04:08
1077
1080
1116
151
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
40
Veterans A masc C. A. La Xara
0:41:47
0:41:21
04:08
1076
1079
1171
152
PEREZ CRUAÑES, FCO JOSE
101
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:47
0:41:39
04:10
1075
1078
1115
153
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
102
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:48
0:41:30
04:09
1074
1077
1114
154
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
103
Senior masc Independent
0:41:48
0:41:35
04:10
1073
1076
1113
155
GAVILÁ MIÑANA, JESUS
41
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:49
0:41:45
04:11
1072
1075
1170
156
ESCORTELL PEREZ, CARLOS
7
Veterans B masc C. A. Cametes Spat
0:41:53
0:41:49
04:11
1071
1074
1195
157
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:54
0:41:26
04:09
1070
1197
1200
158
ENGUIX BATALLER, PAU
104
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:41:55
0:41:35
04:10
1069
1073
1112
159
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
105
Senior masc G. A. Teuladí
0:41:56
0:41:43
04:10
1068
1072
1111
160
MIRALLES FERRER, VICENTE
42
Veterans A masc Independent
0:41:56
0:41:52
04:11
0
0
0
161
SAPENA SEGARRA, JOSEP
43
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:57
0:41:41
04:10
1067
1071
1169
162
BOU LLORENS, PEPE
106
Senior masc C. A. La Vila
0:41:57
0:41:50
04:11
1066
1070
1110
163
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VICENTE
44
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:58
0:41:47
04:11
1065
1069
1168
164
GARRIGOS MASCARELL, ROMAN
45
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:59
0:41:48
04:11
1064
1068
1167
165
COSTA GUILLEM, AMPARO
2
Veterans A fem C. T. Prodesport Gandia
0:42:00
0:41:46
04:11
1063
1196
1199
166
PEIRÓ BLANCO, PEP
107
Senior masc Independent
0:42:01
0:41:47
04:11
1062
1067
1109
167
FEMENIA DOMENECH, GUSTAVO
108
Senior masc C. A. La Xara
0:42:02
0:41:55
04:12
1061
1066
1108
168
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
109
Senior masc Independent
0:42:04
0:40:51
04:05
1060
1065
1107
169
FORNÉS PEDRO, LLUIS
110
Senior masc Independent
0:42:05
0:41:35
04:10
1059
1064
1106
170
CHAPELET EDGARDO, PABLO
8
Veterans B masc Independent
0:42:11
0:42:05
04:13
1058
1063
1194
171
SALA GARCIA, MAYCA
3
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:42:12
0:42:00
04:12
0
0
0
172
DOMENECH DURA, JUAN
111
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:13
0:41:59
04:12
1057
1062
1105
173
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
112
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:17
0:41:51
04:11
1056
1061
1104
174
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
113
Senior masc Independent
0:42:19
0:42:05
04:13
1055
1060
1103
175
VIVES GILABERT, JUAN ANTONIO
114
Senior masc Independent
0:42:19
0:42:14
04:13
0
0
0
176
PEREZ BAÑULS, JUAN JOSE
46
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:21
0:42:07
04:13
1054
1059
1166
177
ALABAU MARTÍ, LAURA
4
Veterans A fem C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:22
0:42:13
04:13
1053
1195
1198
178
MARTÍ ALBIÑANA, JOSÉ VICENTE
9
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:22
0:42:14
04:13
1052
1058
1193
179
WHITTINGTON, JEFFREY
1
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:42:24
0:42:18
04:14
1051
1057
1200
180
SAVALL TEROL, ANDRES
115
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:24
0:42:18
04:14
1050
1056
1102
181
PELLICER I LLOPIS, ENRIC
116
Senior masc C. A. l' Espenta
0:42:26
0:41:41
04:10
1049
1055
1101
182
ALGADO SELLES, JUAN
117
Senior masc C. E. El Portell
0:42:28
0:42:28
04:15
1048
1054
1100
183
PERTINEZ CALVO, FRANCISCO JAVIER
118
Senior masc C. A. Gata
0:42:28
0:42:20
04:14
1047
1053
1099
184
MARTIN CABRERA, JOSE MANUEL
119
Senior masc G. Espeleologico Gatense
0:42:30
0:42:19
04:14
1046
1052
1098
185
DIAZ FERNANDEZ, JOSE MANUEL
120
Senior masc Independent
0:42:30
0:41:56
04:12
1045
1051
1097
186
ESCRIVÀ ROSELLÓ, JORDI
121
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:42:30
0:42:14
04:13
1044
1050
1096
187
TALENS FELIS, JUAN BAUTISTA
122
Senior masc C. A. La Valldigna
0:42:31
0:42:01
04:12
1043
1049
1095
188
PONS ESPI, MANUEL
123
Senior masc Independent
0:42:32
0:42:02
04:12
1042
1048
1094
189
NAVALMORAL PEDRO, JUAN VICENTE
124
Senior masc C. A. Gata
0:42:33
0:42:01
04:12
1041
1047
1093
190
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
47
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:42:34
0:42:30
04:15
1040
1046
1165
191
FAUS CERDÀ, DAVID
125
Senior masc G. A. Teuladí
0:42:35
0:42:20
04:14
1039
1045
1092
192
ABELLAN MORENO, SINDO
126
Senior masc Independent
0:42:35
0:42:26
04:15
1038
1044
1091
193
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
48
Veterans A masc Independent
0:42:36
0:42:30
04:15
1037
1043
1164
194
ABELLÓN MARTÍN, JOSE
49
Veterans A masc Independent
0:42:37
0:42:23
04:14
1036
1042
1163
195
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
50
Veterans A masc C. A. Cap i Cua
0:42:38
0:42:06
04:13
1035
1041
1162
196
ALBORCH CANET, PEPE
127
Senior masc Independent
0:42:39
0:42:39
04:16
1034
1040
1090
197
BARBA TEBAR, ENRIQUE
128
Senior masc Independent
0:42:39
0:42:31
04:15
0
0
0
198
FERRER MULET, FRANCESC
10
Veterans B masc C. A. Gata
0:42:40
0:42:24
04:14
1033
1039
1192
199
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
129
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:42:43
0:42:23
04:14
1032
1038
1089
200
AGULILLA CAMBRON, SEBASTIAN
51
Veterans A masc C. A. La Faixa
0:42:43
0:42:11
04:13
1031
1037
1161
   
Som Esport | Dorsals | Cronometres | Arcs de Meta | Disseny Web | Gestió d'inscripcions