14 Circuit a peu Marina Alta



Patrocinador Oficial
del Circuit:
Matias Salva

www.matiassalva.com
Col·laborador Oficial:
Centro Medico - Medicina Deportiva

XIII CURSA POPULAR BENISSASopar Gala Circuit

9a Prova puntuable del
Circuit a peu Marina Alta 2010


Data: 19 de Juny de 2010
Distància Adults: 9,2 Km

Organitza: C. A. Benissa
Regidoria d' Esports
Ajuntament de Benissa

+ Classificacions >>>

CLASSIFICACIÓ GENERAL PROVISIONAL
XIII CURSA POPULAR BENISSA


Pendent de revisió i sancions.
Dorsals sancionats / Dorsales sancionados:
57 - 153 - 178 - 259 - 298 - 360 - 498 - 515 - 657 - 665 - 726 - 778
- 832 - 920 - 950 - 975 - 980 - 1060 - 1130 - 1168 - 1199 - 1215 - 1260 - 1373 - 1595

 

 


Els dorsals desqualificats del Circuit ha perdut el dret a regals, classificacions i trofeus,
i per tant no apareixen en la classificació de la carrera. En la próxima edició del Circuit
hauran d'abonar la quota General, encara que disposen del xip en propietat.

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Següent Últim

Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/Km
Real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Cat.
1
MAS LEYDA, VICENT
1
Senior masc C. A. Dianium
0:32:00
0:31:59
03:29
1200
1200
1200
2
FERNANDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
2
Senior masc C. A. Benidorm
0:32:17
0:32:16
03:30
1199
1199
1199
3
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
3
Senior masc C. A. Dianium
0:32:19
0:32:17
03:31
1198
1198
1198
4
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
4
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:33:06
0:33:01
03:35
1197
1197
1197
5
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
5
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:07
0:33:06
03:36
1196
1196
1196
6
MOLLÀ SANCHIS, XIMO
6
Senior masc Independent
0:33:18
0:33:17
03:37
1195
1195
1195
7
CABEZAS GARCIA, AITOR
7
Senior masc Independent
0:33:20
0:33:17
03:37
1194
1194
1194
8
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
8
Senior masc C. A. CM Asesores
0:33:23
0:33:21
03:38
1193
1193
1193
9
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
1
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:33:23
0:33:21
03:38
0
0
0
10
MARTIN DELA CONCEPCION, MANOLO
9
Senior masc C. A. Safor
0:33:33
0:33:32
03:39
1192
1192
1192
11
GASCON TUR, MANUEL
10
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:33:46
0:33:43
03:40
1191
1191
1191
12
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSÉ
11
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:47
0:33:47
03:40
1190
1190
1190
13
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
12
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:54
0:33:53
03:41
1189
1189
1189
14
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN
1
Veterans B masc C. A. Dianium
0:33:57
0:33:56
03:41
1188
1188
1200
15
LLOPIS CHELI, VICENTE
2
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:33:59
0:33:57
03:42
1187
1187
1199
16
GARCÍA AGULLÓ, ALEJANDRO
13
Senior masc Independent
0:34:11
0:34:10
03:43
0
0
0
17
ROJANO NOVA, JOSE ANTONIO
14
Senior masc Independent
0:34:14
0:34:09
03:43
0
0
0
18
PEREZ PANERO, TONI
2
Veterans A masc C. A. Cullera
0:34:16
0:34:15
03:43
1186
1186
1200
19
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
3
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:19
0:34:18
03:44
1185
1185
1199
20
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
15
Senior masc C. A. Xeresa
0:34:23
0:34:19
03:44
1184
1184
1188
21
SERRANO ESPINAR, FERNANDO
16
Senior masc C. A. l' Espenta
0:34:23
0:34:20
03:44
1183
1183
1187
22
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
17
Senior masc C. A. La Xara
0:34:37
0:34:35
03:46
1182
1182
1186
23
CAMARENA AGUT, VICENT
4
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:34:39
0:34:36
03:46
1181
1181
1198
24
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
18
Senior masc C. A. Running Team Grifone
0:34:40
0:34:38
03:46
0
0
0
25
BOFI TORRES, IVAN
19
Senior masc C. A. Xeresa
0:34:40
0:34:38
03:46
1180
1180
1185
26
GOMAR TORMO, JOAN
20
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:34:45
0:34:44
03:47
1179
1179
1184
27
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
21
Senior masc C. A. Xeresa
0:34:48
0:34:46
03:47
1178
1178
1183
28
CASANOVA FERRI, DAMIAN
22
Senior masc C. A. Sol i Clima
0:34:51
0:34:49
03:47
1177
1177
1182
29
MASANET SANCHO, ANTONIO
5
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:34:56
0:34:55
03:48
1176
1176
1197
30
RUBIO COTS, FELIP
23
Senior masc C. A. l' Espenta
0:35:01
0:34:58
03:48
1175
1175
1181
31
MOLIO FERRANDO, PABLO
24
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:35:06
0:35:05
03:49
1174
1174
1180
32
GUTIERREZ APARICIO, MIGUEL
25
Senior masc Independent
0:35:06
0:35:04
03:49
1173
1173
1179
33
MCKOY, VINCENT
6
Veterans A masc Independent
0:35:10
0:35:08
03:49
0
0
0
34
CARPIO BAYONA, SERGIO
26
Senior masc C. A. Alcoy
0:35:17
0:35:14
03:50
1172
1172
1178
35
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
7
Veterans A masc C. A. Benissa
0:35:21
0:35:19
03:50
1171
1171
1196
36
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
8
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:35:21
0:35:19
03:50
1170
1170
1195
37
TORRES SANCHEZ, SERGIO
27
Senior masc C. A. Ondara
0:35:43
0:35:37
03:52
1169
1169
1177
38
DONET MONTAGUD, MIGUEL
28
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:35:52
0:35:46
03:53
1168
1168
1176
39
SIMÓ COSTA, CARLOS
9
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:35:54
0:35:52
03:54
1167
1167
1194
40
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
29
Senior masc C. A. Benissa
0:35:59
0:35:57
03:54
1166
1166
1175
41
MENCHEN SANCHEZ, CARLOS
30
Senior masc C. Natació La Nucia
0:36:04
0:35:40
03:53
0
0
0
42
PEREZ SOLER, EMILI
10
Veterans A masc C. A. Ondara
0:36:14
0:36:12
03:56
1165
1165
1193
43
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
31
Senior masc C. A. Benissa
0:36:17
0:36:15
03:56
1164
1164
1174
44
AMOROS MARTINEZ, FRANCISCO
11
Veterans A masc Independent
0:36:22
0:36:17
03:57
0
0
0
45
APARISI I CARRIÓ, VICENT
32
Senior masc C. A. Ondara
0:36:22
0:36:21
03:57
1163
1163
1173
46
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
33
Senior masc C. A. Safor
0:36:25
0:36:22
03:57
1162
1162
1172
47
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
34
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:36:36
0:36:34
03:58
1161
1161
1171
48
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
12
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:36:38
0:36:35
03:59
1160
1160
1192
49
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
35
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:36:44
0:36:38
03:59
1159
1159
1170
50
TUR CATALÁ, LUIS
36
Senior masc G. Muntanya Calp
0:36:58
0:36:53
04:01
1158
1158
1169
51
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
37
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:58
0:36:54
04:01
1157
1157
1168
52
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
13
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:00
0:36:56
04:01
1156
1156
1191
53
BELLVER LLOPIS, XIMO
38
Senior masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:37:06
0:37:02
04:02
0
0
0
54
DE JUAN DEVESA, VICENT
3
Veterans B masc C. A. Xe Espereu-me
0:37:09
0:37:06
04:02
1155
1155
1198
55
RUIZ ARCADIO, PABLO
14
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:37:13
0:37:07
04:02
1154
1154
1190
56
JUAN ORTIZ, FCO. JAVIER
39
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:37:15
0:37:04
04:02
1153
1153
1167
57
LLUCH GRAU, DANIEL
40
Senior masc C. A. Safor
0:37:19
0:37:14
04:03
1152
1152
1166
58
ALAPONT FENOLL, ANDRÉS
15
Veterans A masc Independent
0:37:19
0:37:15
04:03
0
0
0
59
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
16
Veterans A masc C. E. El Portell
0:37:20
0:37:17
04:03
1151
1151
1189
60
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
41
Senior masc C. C. A Contracorrent
0:37:20
0:37:14
04:03
1150
1150
1165
61
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
42
Senior masc C. C. A Contracorrent
0:37:21
0:37:14
04:03
1149
1149
1164
62
LLIDO COTS, VICENT
17
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:37:26
0:37:23
04:04
1148
1148
1188
63
ESTELA CAMACHO, JOSE ENRIQUE
43
Senior masc Independent
0:37:27
0:37:22
04:04
0
0
0
64
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
18
Veterans A masc Independent
0:37:30
0:37:28
04:04
1147
1147
1187
65
MAYOR HERCE, JAVIER
1
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:37:32
0:37:31
04:05
1146
1146
1200
66
FRANCÉS COMES, VICENT
44
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:35
0:37:31
04:05
1145
1145
1163
67
SMAJLI, AHMED
45
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:43
0:37:42
04:06
1144
1144
1162
68
TOMAS LLORCA, JUAN
19
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:37:44
0:37:38
04:05
1143
1143
1186
69
LEIRAS DAVILA, ÓSCAR
46
Senior masc C. Natació La Nucia
0:37:50
0:37:40
04:06
1142
1142
1161
70
CAMARENA GRACIA, NICO
47
Senior masc C. Triesport Potries
0:37:54
0:37:46
04:06
1141
1141
1160
71
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
48
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:37:54
0:37:46
04:06
1140
1140
1159
72
SAVALL TEROL, ANDRES
49
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:59
0:37:56
04:07
1139
1139
1158
73
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
20
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:37:59
0:37:55
04:07
1138
1138
1185
74
MORATA VIDAL, DAVID
50
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:03
0:38:01
04:08
1137
1137
1157
75
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
4
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:38:05
0:38:01
04:08
1136
1136
1197
76
SOSA, JULIO ALBERTO
21
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:06
0:38:00
04:08
1135
1135
1184
77
LLEÓ VILLAR, MANUEL
51
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:07
0:37:42
04:06
1134
1134
1156
78
MONTSERRAT SIGNES, SEBASTIÁ
52
Senior masc C. A. Gata
0:38:12
0:38:07
04:09
1133
1133
1155
79
SELLENS CASANOVA, JUAN
22
Veterans A masc C. A. Anant Anant Fas Camí
0:38:17
0:38:14
04:09
1132
1132
1183
80
GRAU ESTRUCH, OSCAR
53
Senior masc C. A. Safor
0:38:19
0:38:15
04:09
1131
1131
1154
81
HARRIS, BRIAN
1
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:38:30
0:38:21
04:10
0
0
0
82
GARCIA REIG, PERE LLUIS
54
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:38:42
0:38:34
04:12
1130
1130
1153
83
MARTI PUIG, ANDRES
55
Senior masc C. A. Xeresa
0:38:46
0:38:36
04:12
1129
1129
1152
84
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Veterans A fem C. A. Xeresa
0:38:47
0:38:38
04:12
1128
1200
1200
85
GUZMÁN ARTEAGA, SANTIAGO
5
Veterans B masc Independent
0:38:49
0:38:41
04:12
0
0
0
86
VIDAL BATALLER, JOSE
23
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:38:49
0:38:47
04:13
1127
1128
1182
87
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
24
Veterans A masc C. A. Safor
0:38:51
0:38:44
04:13
1126
1127
1181
88
ROCHER SASTRE, FERNANDO
25
Veterans A masc C. A. Safor
0:38:52
0:38:44
04:13
1125
1126
1180
89
PONS MARI, JESUS
56
Senior masc C. A. Safor
0:38:52
0:38:47
04:13
1124
1125
1151
90
SOLER SALCEDO, ENRIQUE
26
Veterans A masc Independent
0:38:55
0:38:48
04:13
1123
1124
1179
91
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
57
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:38:56
0:38:45
04:13
1122
1123
1150
92
SERRANO ESPINAR, JAVIER
27
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:00
0:38:27
04:11
1121
1122
1178
93
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
28
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:02
0:39:00
04:14
1120
1121
1177
94
TORRO PENADES, GONZALO
58
Senior masc Independent
0:39:04
0:39:03
04:15
1119
1120
1149
95
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
2
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:39:14
0:39:10
04:15
1118
1119
1199
96
LORENZO COSTA, JUAN JOSE
29
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:15
0:39:08
04:15
1117
1118
1176
97
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
30
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:15
0:39:13
04:16
1116
1117
1175
98
PEDROS MONFORT, JOSE FCO
59
Senior masc C. A. Gata
0:39:15
0:39:11
04:16
1115
1116
1148
99
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
60
Senior masc C. A. Benissa
0:39:21
0:39:08
04:15
1114
1115
1147
100
FAUS CERDÀ, DAVID
61
Senior masc G. A. Teuladí
0:39:23
0:39:07
04:15
1113
1114
1146
101
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
31
Veterans A masc G. A. Teuladí
0:39:24
0:39:07
04:15
1112
1113
1174
102
PUIGCERVER OLIVER, JOSE RAMON
62
Senior masc C. A. La Xara
0:39:31
0:39:28
04:18
1111
1112
1145
103
CUELLO I PERELLÓ, FEDERICO
63
Senior masc C. A. La Xara
0:39:31
0:39:27
04:17
1110
1111
1144
104
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
32
Veterans A masc C. A. La Xara
0:39:31
0:39:28
04:17
1109
1110
1173
105
OLLER JULIA, FRANCISCO ABEL
64
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:32
0:39:23
04:17
1108
1109
1143
106
SENDRA GINER, JUAN
65
Senior masc C. A. Ondara
0:39:34
0:39:21
04:17
1107
1108
1142
107
MORATO RAFET, FRANCISCO MIGUEL
66
Senior masc Independent
0:39:36
0:39:30
04:18
0
0
0
108
MARCH ESCUDERO, JAUME
67
Senior masc C. A. Safor
0:39:36
0:39:24
04:17
1106
1107
1141
109
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
68
Senior masc Independent
0:39:41
0:39:36
04:18
1105
1106
1140
110
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
69
Senior masc C. A. Gata
0:39:43
0:39:40
04:19
1104
1105
1139
111
MANCHON RAMIREZ, TOMAS
70
Senior masc C. Natació La Nucia
0:39:43
0:39:34
04:18
1103
1104
1138
112
JAVALOYES MIRALLES, OCTAVIO
71
Senior masc C. E. Relleu
0:39:44
0:39:34
04:18
1102
1103
1137
113
SANTONJA RODADO, GONZALO
72
Senior masc C. E. Relleu
0:39:44
0:39:35
04:18
1101
1102
1136
114
CARRIO MOLINA, ANTONIO
73
Senior masc Independent
0:39:44
0:39:31
04:18
0
0
0
115
PONS MAS, JOSE VICENTE
74
Senior masc C. A. Ondara
0:39:44
0:39:32
04:18
1100
1101
1135
116
GUZMAN RIPOLL, FRANCISCO
75
Senior masc Independent
0:39:47
0:39:36
04:18
0
0
0
117
GALLART GUARINOS, ANTONIO
76
Senior masc Independent
0:39:51
0:39:43
04:19
1099
1100
1134
118
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
77
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:59
0:39:54
04:20
1098
1099
1133
119
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
6
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:39:59
0:39:53
04:20
1097
1098
1196
120
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
33
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:06
0:39:37
04:18
1096
1097
1172
121
MENGUAL MARTINEZ, JUAN VICENTE
78
Senior masc Independent
0:40:06
0:39:56
04:21
1095
1096
1132
122
CHAVELI DONET, JAVIER
79
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:40:07
0:39:49
04:20
1094
1095
1131
123
TUR CABRERA, JOSÉ RAMÓN
80
Senior masc C. A. Benissa
0:40:07
0:39:52
04:20
1093
1094
1130
124
TUR CABRERA, JUAN JOSE
81
Senior masc C. A. Benissa
0:40:08
0:39:52
04:20
1092
1093
1129
125
CARRERA LÓPEZ, JOSE LUIS
82
Senior masc Independent
0:40:12
0:40:03
04:21
0
0
0
126
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VTE
34
Veterans A masc C. A. Safor
0:40:12
0:40:05
04:22
1091
1092
1171
127
PEREZ BAÑULS, JUANJO
35
Veterans A masc C. A. Safor
0:40:13
0:40:02
04:21
1090
1091
1170
128
GONZALEZ GARCIA, JOSE MARIA
83
Senior masc C. A. Promesas Villena
0:40:14
0:40:07
04:22
0
0
0
129
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
1
Senior fem Independent
0:40:14
0:40:10
04:22
1089
1199
1200
130
ASENSIO PARRA, RAMON
84
Senior masc Independent
0:40:17
0:40:13
04:22
0
0
0
131
MILVAQUES BATALLER, QUINO
85
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:40:19
0:40:05
04:21
1088
1090
1128
132
KOVAL, MYKHAYLO
86
Senior masc C. A. Adsubia
0:40:19
0:40:18
04:23
0
0
0
133
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
87
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:40:20
0:40:13
04:22
1087
1089
1127
134
BOLTA BORDES, JUAN CARLOS
88
Senior masc C. A. Adsubia
0:40:20
0:40:13
04:22
1086
1088
1126
135
ESPASA MULET, JAVIER
89
Senior masc C. A. Gata
0:40:22
0:40:17
04:23
1085
1087
1125
136
BARON OLASO, JORDI
90
Senior masc Independent
0:40:25
0:40:15
04:23
1084
1086
1124
137
PEREZ PONS, JAUME
91
Senior masc C. A. La Xara
0:40:29
0:40:18
04:23
1083
1085
1123
138
FORNÉS CARPI, XIMO
92
Senior masc C. A. Ondara
0:40:32
0:40:24
04:23
1082
1084
1122
139
ENGO GARRIDO, VICTORIO
36
Veterans A masc C. A. L' Olleria
0:40:33
0:40:21
04:23
0
0
0
140
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
93
Senior masc C. A. Safor
0:40:34
0:40:21
04:23
1081
1083
1121
141
MARTINEZ VIVES, LUIS
94
Senior masc Independent
0:40:37
0:40:29
04:24
0
0
0
142
IVARS GINER, FRANCISCO
7
Veterans B masc C. A. La Xara
0:40:41
0:40:28
04:24
1080
1082
1195
143
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
95
Senior masc C. A. Benissa
0:40:42
0:40:35
04:25
1079
1081
1120
144
LLORCA VERDU, MANUEL
37
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:48
0:40:29
04:24
1078
1080
1169
145
GOMEZ MARTINEZ, CRISTINA
2
Senior fem C. A. Benidorm
0:40:54
0:40:49
04:26
1077
1198
1199
146
VILLAREJO DENIA, TONI
38
Veterans A masc Independent
0:40:54
0:40:48
04:26
1076
1079
1168
147
PERELLÓ PEREZ, FRANCESC X.
96
Senior masc Independent
0:40:57
0:40:31
04:24
1075
1078
1119
148
COMPANY PUIG, PASCUAL
39
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:59
0:40:21
04:23
1074
1077
1167
149
GARRIGOS MASCARELL, ROMAN
40
Veterans A masc C. A. Safor
0:41:01
0:40:53
04:27
1073
1076
1166
150
GIMENEZ PRATS, JUAN
97
Senior masc C. A. Safor
0:41:01
0:40:51
04:27
1072
1075
1118
151
DONET MONTAGUT, GUSTAVO
98
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:41:01
0:40:43
04:26
1071
1074
1117
152
JENNINGS, TOM
99
Senior masc C. A. Costa Blanca Striders
0:41:02
0:40:59
04:27
1070
1073
1116
153
DEVESA MIRALLES, PERE
100
Senior masc Independent
0:41:03
0:40:58
04:27
0
0
0
154
GRANIZO PONCE, JAVIER
8
Veterans B masc C. A. Promesas Villena
0:41:04
0:40:57
04:27
0
0
0
155
MARTÍ CABRERA, JUAN VICENTE
101
Senior masc Independent
0:41:05
0:40:54
04:27
1069
1072
1115
156
FERNELLY ORDOÑEZ CORTES, WILLIAM
102
Senior masc C. A. La Faixa
0:41:07
0:41:00
04:27
1068
1071
1114
157
ENGUIX SANCHO, JOSE
41
Veterans A masc C. A. La Valldigna
0:41:08
0:41:03
04:28
1067
1070
1165
158
MARTINEZ LUQUE, MANUEL
42
Veterans A masc Independent
0:41:08
0:40:52
04:27
1066
1069
1164
159
TURPIN, HEIDI
3
Senior fem Independent
0:41:10
0:41:00
04:28
1065
1197
1198
160
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
103
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:10
0:41:00
04:28
1064
1068
1113
161
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
43
Veterans A masc C. A. Safor
0:41:11
0:41:01
04:28
1063
1067
1163
162
BOSCÁ BALONGA, VICENT
9
Veterans B masc C. A. Safor
0:41:13
0:41:01
04:28
1062
1066
1194
163
MONFORT CASELLES, JAIME
10
Veterans B masc C. A. Cametes Spat
0:41:15
0:41:08
04:28
1061
1065
1193
164
MENDOZA RODRIGUEZ, JOSE ANTONIO
104
Senior masc Independent
0:41:17
0:41:07
04:28
1060
1064
1112
165
SIGNES CANO, JUAN ENRIQUE
44
Veterans A masc C. E. Llocnou
0:41:19
0:41:01
04:28
1059
1063
1162
166
IZQUIERDO MARI, DAVID
105
Senior masc Independent
0:41:19
0:41:02
04:28
1058
1062
1111
167
POZUELO CHOLBI, EMILIO
106
Senior masc Independent
0:41:21
0:41:03
04:28
1057
1061
1110
168
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
107
Senior masc C. A. Sueca
0:41:23
0:40:13
04:22
1056
1060
1109
169
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
4
Senior fem Independent
0:41:26
0:41:24
04:30
1055
1196
1197
170
JUAN SENDRA, JUAN CARLOS
45
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:41:29
0:41:25
04:30
1054
1059
1161
171
MARTIN PALOMINO, JOSE DAMIAN
11
Veterans B masc C. A. Ciutat D'Albaida
0:41:31
0:41:16
04:29
1053
1058
1192
172
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
46
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:41:34
0:41:32
04:31
0
0
0
173
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
108
Senior masc C. C. Camallaes
0:41:35
0:41:25
04:30
1052
1057
1108
174
PERLES MOLINES, JOSE JAVIER
109
Senior masc Independent
0:41:35
0:41:26
04:30
1051
1056
1107
175
FAUS ESCRIVA, FABIAN
110
Senior masc C. A. Safor
0:41:37
0:41:27
04:30
1050
1055
1106
176
FORNÉS CHOVA, IVAN
111
Senior masc Independent
0:41:42
0:41:14
04:29
1049
1054
1105
177
FULLANA FONT, DANIEL
47
Veterans A masc Independent
0:41:43
0:41:23
04:30
1048
1053
1160
178
CASERTA, VICTOR OMAR
112
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:44
0:41:40
04:32
1047
1052
1104
179
MIRALLES VELA, ENRIQUE
48
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:44
0:41:40
04:32
1046
1051
1159
180
MORENO AGUADO, FRANCISCO
113
Senior masc Independent
0:41:45
0:41:24
04:30
1045
1050
1103
181
ABELLAN MORENO, SINDO
114
Senior masc Independent
0:41:45
0:41:24
04:30
1044
1049
1102
182
MARTINEZ RIUTORT, ANTONIO
115
Senior masc Independent
0:41:45
0:41:24
04:30
1043
1048
1101
183
FERRANDO MOLINES, FELIPE
116
Senior masc Independent
0:41:47
0:41:15
04:29
0
0
0
184
NARANJO BERENGUER, JACINTO
117
Senior masc C. A. Benidorm
0:41:48
0:41:39
04:32
1042
1047
1100
185
AMBLER, LOUISA
1
Veterans B fem C. A. Corremundos
0:41:49
0:41:47
04:33
1041
1195
1200
186
GALIANA GANDIA, SALVADOR
12
Veterans B masc G. Atletisme Colortex
0:41:52
0:41:44
04:32
1040
1046
1191
187
LOPEZ FRANCO, PATRICIO
49
Veterans A masc Independent
0:41:53
0:41:38
04:32
0
0
0
188
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
118
Senior masc Independent
0:41:53
0:41:19
04:29
1039
1045
1099
189
BENAVENT TOMAS, JUAN ANTONIO
50
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:41:54
0:41:45
04:32
1038
1044
1158
190
ESPLA DOMENE, DANIEL
119
Senior masc C. A. CM Asesores
0:41:57
0:41:15
04:29
0
0
0
191
TARRAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
51
Veterans A masc Independent
0:41:59
0:41:48
04:33
1037
1043
1157
192
MARCH ESCUDERO, AUSIAS
120
Senior masc C. A. Safor
0:42:01
0:41:48
04:33
1036
1042
1098
193
VILARIÑO CLAUSÍ, JAVIER
52
Veterans A masc Independent
0:42:02
0:41:23
04:30
1035
1041
1156
194
PEREZ BALDO, ANTONIO JAVIER
53
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:42:05
0:41:36
04:31
1034
1040
1155
195
VICTORIA LLORET, ANTONIO
54
Veterans A masc Independent
0:42:07
0:41:43
04:32
1033
1039
1154
196
CUESTA MORENO, ANTONI
121
Senior masc C. A. Pindaro Joma
0:42:10
0:42:02
04:34
1032
1038
1097
197
PELLICER LLOPIS, ENRIC
122
Senior masc C. A. l' Espenta
0:42:13
0:41:29
04:31
1031
1037
1096
198
GOSÁLBEZ FONT, TONI
123
Senior masc C. E. Relleu
0:42:13
0:41:36
04:31
1030
1036
1095
199
MORAGUES CARBÓ, ANDRES
124
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:42:16
0:41:47
04:33
1029
1035
1094
200
LLACER GADEA, SANTI
125
Senior masc Independent
0:42:17
0:42:14
04:36
0
0
0