14 Circuit a peu Marina Alta



Patrocinador Oficial
del Circuit:
Matias Salva
Col·laborador Oficial:
del Circuit:
Centro Medico - Medicina Deportiva


Próxima prova
del Circuit:
Próxima prova del Circuit a peu Marina Alta
14 VOLTA POPULAR A GATA

2a Prova puntuable del
Circuit a peu Marina Alta 2010


Data: 14 de Març de 2010
Distància Adults: 9,75 Km

Organitza: C. A. Gata
Regidoria d' Esports
Ajuntament de Gata de Gorgos

+ Classificacions >>>

CLASSIFICACIÓ GENERAL 14 VOLTA POPULAR A GATA

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com

Els dorsals desqualificats del Circuit ha perdut el dret a regals, classificacions i trofeus,
i per tant no apareixen en la classificació de la carrera: dorsals 525 i 1248

Següent Últim

Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
MAS LEYDA, VICENT
1
Senior masc C. A. Dianium
0:31:45
0:31:45
03:15
1200
1200
1200
2
VÁZQUEZ FERNÁNDEZ, MIGUEL
2
Senior masc Delta Valencia C. A.
0:31:47
0:31:46
03:16
0
0
0
3
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
3
Senior masc C. A. Dianium
0:32:35
0:32:35
03:21
1199
1199
1199
4
SOLER GINESTAR, SERGI
4
Senior masc C. A. Ondara
0:32:44
0:32:43
03:21
1198
1198
1198
5
DURA CREMADES, RICARDO
5
Senior masc C. A. Castalla
0:32:58
0:32:58
03:23
1197
1197
1197
6
FERNANDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
6
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:37
0:33:37
03:27
1196
1196
1196
7
PASCUAL NAVARRO, JUAN JOSE
1
Veterans A masc C. A. Runnersworld Valencia
0:33:42
0:33:42
03:27
0
0
0
8
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
7
Senior masc C. A. CM Asesores
0:33:50
0:33:50
03:28
1195
1195
1195
9
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
8
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:33:51
0:33:51
03:28
1194
1194
1194
10
MARTIN DELA CONCEPCION, MANOLO
9
Senior masc C. A. Safor
0:33:58
0:33:58
03:29
1193
1193
1193
11
GÓMEZ INSA, JOSÉ FRANCISCO
2
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:34:03
0:34:03
03:30
1192
1192
1200
12
MOLLÀ SANCHIS, XIMO
10
Senior masc Independent
0:34:03
0:34:03
03:30
1191
1191
1192
13
RUBIO COTS, FELIP
11
Senior masc C. A. l' Espenta
0:34:05
0:34:04
03:30
1190
1190
1191
14
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN
1
Veterans B masc C. A. Dianium
0:34:12
0:34:12
03:30
1189
1189
1200
15
RICO CACERES, RAUL
12
Senior masc C. A. La Foia.com
0:34:13
0:34:13
03:31
0
0
0
16
FERRER BALLESTER, FERNANDO
13
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:34:17
0:34:17
03:31
1188
1188
1190
17
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
14
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:24
0:34:24
03:32
1187
1187
1189
18
BENKHEDDA, WALID
1
Juvenil masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:29
0:34:23
03:32
0
0
0
19
PEREZ PANERO, TONI
3
Veterans A masc C. A. Cullera
0:34:30
0:34:30
03:32
1186
1186
1199
20
RAMÍREZ MULET, PABLO
15
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:34:32
0:34:28
03:32
1185
1185
1188
21
JENNINGS, TOM
16
Senior masc C. A. Costa Blanca Striders
0:34:42
0:34:41
03:34
1184
1184
1187
22
CABEZAS GARCIA, AITOR
17
Senior masc Independent
0:34:51
0:34:41
03:33
1183
1183
1186
23
MARTÍNEZ HERNÁNDEZ, PACO
18
Senior masc Independent
0:34:56
0:34:56
03:35
1182
1182
1185
24
GASCON TUR, MANUEL
19
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:00
0:34:59
03:35
1181
1181
1184
25
LLOPIS CHELI, VICENTE
2
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:00
0:34:59
03:35
1180
1180
1199
26
PUIG GRIMALT, PERFECTO
20
Senior masc C. A. Dianium
0:35:02
0:35:02
03:36
1179
1179
1183
27
VILA TORTOSA, MIGUEL
4
Veterans A masc C. A. Enguera
0:35:05
0:35:05
03:36
0
0
0
28
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
21
Senior masc C. A. Xeresa
0:35:09
0:35:08
03:36
1178
1178
1182
29
NAVARRO MARTI, HECTOR
22
Senior masc C. A. Safor
0:35:11
0:35:11
03:37
1177
1177
1181
30
LLIDO COTS, VICENT
5
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:35:15
0:35:09
03:36
1176
1176
1198
31
POUS PEREZ, JUANRA
23
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:15
0:35:15
03:37
1175
1175
1180
32
SIMÓ COSTA, CARLOS
6
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:35:18
0:35:18
03:37
1174
1174
1197
33
CASANOVA FERRI, DAMIAN
24
Senior masc C. A. Sol i Clima
0:35:20
0:35:18
03:37
1173
1173
1179
34
PEIRO JAIJO, VICENT
25
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:35:22
0:35:22
03:38
0
0
0
35
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
26
Senior masc C. A. La Xara
0:35:27
0:35:26
03:38
1172
1172
1178
36
PÉREZ SOLER, EMILI
7
Veterans A masc C. A. Ondara
0:35:28
0:35:28
03:38
1171
1171
1196
37
MASANET SANCHO, ANTONIO
8
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:35:33
0:35:33
03:39
1170
1170
1195
38
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
27
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:35
0:35:34
03:39
1169
1169
1177
39
RIVERO PEREZ, MIGUEL ANGEL
28
Senior masc C. A. Altea
0:35:37
0:35:35
03:39
1168
1168
1176
40
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
29
Senior masc Independent
0:35:43
0:35:38
03:39
1167
1167
1175
41
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
9
Veterans A masc C. A. Benissa
0:35:54
0:35:54
03:41
1166
1166
1194
42
BORREDÀ LLÀCER, CARLOS
30
Senior masc Independent
0:35:57
0:35:57
03:41
0
0
0
43
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
31
Senior masc C. A. Benissa
0:35:58
0:35:56
03:41
1165
1165
1174
44
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
10
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:35:59
0:35:54
03:41
1164
1164
1193
45
GOMAR TORMO, JOAN
32
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:36:03
0:36:03
03:42
1163
1163
1173
46
VIDAL BATALLER, DIEGO
33
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:36:08
0:36:00
03:42
1162
1162
1172
47
TUR CATALÁ, LUIS
34
Senior masc G. Muntanya Calp
0:36:10
0:36:07
03:42
1161
1161
1171
48
MORATA VIDAL, DAVID
35
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:16
0:36:14
03:43
1160
1160
1170
49
DONET MONTAGUD, MIGUEL
36
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:36:22
0:36:20
03:44
1159
1159
1169
50
PALACIOS COSTA, JOSEP
37
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:36:23
0:36:16
03:43
1158
1158
1168
51
MOLIO FERRANDO, PABLO
38
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:36:26
0:36:25
03:44
1157
1157
1167
52
CAMARENA AGUT, VICENT
11
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:36:27
0:36:21
03:44
1156
1156
1192
53
PEÑA MARTINEZ, JOSE MANUEL
3
Veterans B masc C. A. Petrer Nepalia
0:36:44
0:36:44
03:46
1155
1155
1198
54
ESCORTELL PEREZ, CARLOS
4
Veterans B masc C. A. Cametes Spat
0:36:50
0:36:46
03:46
1154
1154
1197
55
BENAVENT OLTRA, RAFA
39
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:36:51
0:36:49
03:47
0
0
0
56
LLORENS VIDAL, CAMILO
40
Senior masc C. A. Llops Villalonga
0:36:52
0:36:50
03:47
0
0
0
57
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
12
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:00
0:37:00
03:48
1153
1153
1191
58
COMPANY PUIG, PASCUAL
13
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:37:03
0:37:02
03:48
1152
1152
1190
59
GREGORI TORTOSA, JAVIER
41
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:06
0:37:05
03:48
1151
1151
1166
60
DIAZ CHACON, ISAAC
42
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:07
0:37:04
03:48
1150
1150
1165
61
CARPIO BAYONA, SERGIO
43
Senior masc C. A. Alcoy
0:37:07
0:36:51
03:47
1149
1149
1164
62
RUIZ ARCADIO, PABLO
14
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:37:10
0:37:05
03:48
1148
1148
1189
63
GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
15
Veterans A masc Independent
0:37:11
0:37:09
03:49
0
0
0
64
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
16
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:37:12
0:37:09
03:49
1147
1147
1188
65
ROCHER SASTRE, FERNANDO
17
Veterans A masc C. A. Safor
0:37:16
0:37:12
03:49
1146
1146
1187
66
CASELLES PEDRO, JOSE
18
Veterans A masc C. A. Gata
0:37:26
0:37:25
03:50
1145
1145
1186
67
RODRIGUEZ TORRENTE, JON
44
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:37:27
0:37:06
03:48
1144
1144
1163
68
GARCIA REIG, PERE LLUIS
45
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:37:28
0:37:26
03:50
1143
1143
1162
69
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
46
Senior masc C. A. Corremundos
0:37:30
0:37:30
03:51
1142
1142
1161
70
ESPASA MULET, PEPE
19
Veterans A masc C. A. Gata
0:37:31
0:37:27
03:51
1141
1141
1185
71
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
47
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:37:32
0:37:29
03:51
1140
1140
1160
72
TORRO PENADES, GONZALO
48
Senior masc Independent
0:37:37
0:37:36
03:51
1139
1139
1159
73
CAMARENA GRACIA, NICO
49
Senior masc C. Triesport Potries
0:37:38
0:37:28
03:51
1138
1138
1158
74
GALAN ANTON, ANDRES
50
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:37:40
0:37:28
03:51
1137
1137
1157
75
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
20
Veterans A masc C. A. La Xara
0:37:48
0:37:47
03:53
1136
1136
1184
76
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
51
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:51
0:37:48
03:53
1135
1135
1156
77
GONZALEZ BORRAS, LORENZO
52
Senior masc Independent
0:37:53
0:37:50
03:53
1134
1134
1155
78
DE JUAN DEVESA, VICENT
5
Veterans B masc C. A. Xe Espereu-me
0:37:55
0:37:54
03:53
1133
1133
1196
79
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
6
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:37:55
0:37:54
03:53
1132
1132
1195
80
ESTELA CAMACHO, JOSE ENRIQUE
53
Senior masc Independent
0:37:56
0:37:53
03:53
0
0
0
81
TEMMERMAN, PETER
21
Veterans A masc C. A. Safor
0:37:58
0:37:56
03:54
1131
1131
1183
82
APARISI I CARRIÓ, VICENT
54
Senior masc C. A. Ondara
0:37:59
0:37:53
03:53
1130
1130
1154
83
GRAU ESTRUCH, OSCAR
55
Senior masc C. A. Safor
0:38:01
0:38:00
03:54
1129
1129
1153
84
MORENO AGUADO, FRANCISCO
56
Senior masc Independent
0:38:02
0:37:59
03:54
1128
1128
1152
85
CUELLO I PERELLÓ, FEDERICO
57
Senior masc C. A. La Xara
0:38:04
0:37:53
03:53
1127
1127
1151
86
VERCHER RIPOLL, JUAN RA
58
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:38:06
0:37:56
03:54
1126
1126
1150
87
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
59
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:38:07
0:38:02
03:54
1125
1125
1149
88
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
60
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:38:15
0:38:13
03:55
1124
1124
1148
89
CARDONA TORRES, IGNACIO
61
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:22
0:38:19
03:56
1123
1123
1147
90
CARRILLO RUZ, RICARDO
62
Senior masc C. A. Rotova
0:38:22
0:38:19
03:56
1122
1122
1146
91
GIMENEZ PRATS, JUAN
63
Senior masc C. A. Safor
0:38:26
0:38:22
03:56
1121
1121
1145
92
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
64
Senior masc C. A. Safor
0:38:27
0:38:25
03:56
1120
1120
1144
93
BOFI TORRES, IVAN
65
Senior masc C. A. Xeresa
0:38:27
0:38:27
03:57
1119
1119
1143
94
TOMAS LLORCA, JUAN
22
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:38:27
0:38:17
03:56
1118
1118
1182
95
PERTINEZ CALVO, FCO JAVIER
66
Senior masc C. A. Gata
0:38:28
0:38:27
03:57
1117
1117
1142
96
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
67
Senior masc C. A. La Xara
0:38:30
0:38:27
03:57
1116
1116
1141
97
MATOSES PALACIOS, ALFREDO
23
Veterans A masc C. Triatló Sueca
0:38:31
0:38:30
03:57
1115
1115
1181
98
GISBERT MOLINA, JAUME
24
Veterans A masc C. A. Safor
0:38:32
0:38:26
03:57
1114
1114
1180
99
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
25
Veterans A masc G. A. Teuladí
0:38:32
0:38:26
03:57
1113
1113
1179
100
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
26
Veterans A masc C. E. El Portell
0:38:35
0:38:28
03:57
1112
1112
1178
101
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
27
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:40
0:38:38
03:58
1111
1111
1177
102
MENGUAL MOLL, CARLOS
68
Senior masc Independent
0:38:40
0:38:38
03:58
1110
1110
1140
103
PERELLO SIGNES, VICENTE
69
Senior masc C. E. Llocnou
0:38:47
0:38:47
03:59
1109
1109
1139
104
LLORCA CLIMENT, VICENT
70
Senior masc C. E. El Portell
0:38:48
0:38:41
03:58
1108
1108
1138
105
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
71
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:50
0:38:47
03:59
1107
1107
1137
106
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
2
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:38:51
0:38:47
03:59
1106
1106
1200
107
ROMERO, RUBEN DANIEL
28
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:38:52
0:38:47
03:59
1105
1105
1176
108
DONET MONTAGUT, GUSTAVO
72
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:38:54
0:38:48
03:59
1104
1104
1136
109
BISQUERT CARDONA, IVAN
73
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:55
0:38:53
03:59
1103
1103
1135
110
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
29
Veterans A masc C. A. Safor
0:38:57
0:38:54
03:59
1102
1102
1175
111
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
30
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:03
0:38:46
03:59
1101
1101
1174
112
SOLER SALCEDO, ENRIQUE
31
Veterans A masc Independent
0:39:07
0:38:54
03:59
1100
1100
1173
113
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
32
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:14
0:38:54
03:59
1099
1099
1172
114
SAPENA SEGARRA, JOSEP
7
Veterans B masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:15
0:39:06
04:01
1098
1098
1194
115
COSTA SUAREZ, VICENTE
74
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:16
0:39:13
04:01
1097
1097
1134
116
SERVER ESPIN, FERNANDO
75
Senior masc C. A. Ondara
0:39:16
0:39:08
04:01
1096
1096
1133
117
FÄHNLE, JOCHEN
76
Senior masc G. Espeleologico Gatense
0:39:18
0:38:05
03:54
0
0
0
118
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
33
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:21
0:39:18
04:02
1095
1095
1171
119
ESPASA MULET, JAVIER
77
Senior masc C. A. Gata
0:39:24
0:39:19
04:02
1094
1094
1132
120
SENDRA FRANQUEZA, JOSE PASCUAL
8
Veterans B masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:25
0:39:16
04:02
1093
1093
1193
121
MASANET SANCHO, GERARDO
78
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:25
0:39:21
04:02
1092
1092
1131
122
LEIRAS DAVILA, ÓSCAR
79
Senior masc C. Natació La Nucia
0:39:26
0:39:10
04:01
1091
1091
1130
123
STANNERS, JIM
9
Veterans B masc C. A. Costa Blanca Striders
0:39:31
0:39:21
04:02
0
0
0
124
GARCIA RUIZ, VICTOR
80
Senior masc Independent
0:39:34
0:39:31
04:03
1090
1090
1129
125
SERRANO ESPINAR, JAVIER
34
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:36
0:39:03
04:00
1089
1089
1170
126
FAUS CERDÀ, DAVID
81
Senior masc G. A. Teuladí
0:39:36
0:39:29
04:03
1088
1088
1128
127
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
10
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:38
0:39:37
04:04
1087
1087
1192
128
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
35
Veterans A masc C. A. La Xara
0:39:42
0:39:41
04:04
1086
1086
1169
129
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
82
Senior masc C. A. Sueca
0:39:43
0:38:45
03:59
1085
1085
1127
130
RAMIREZ VELEZ, EUGENIO
36
Veterans A masc Independent
0:39:44
0:39:40
04:04
1084
1084
1168
131
IVARS GINER, FRANCISCO
11
Veterans B masc C. A. La Xara
0:39:46
0:39:44
04:05
1083
1083
1191
132
ALARCON ESCRIBANO, JOSE LUIS
37
Veterans A masc Independent
0:39:46
0:39:38
04:04
0
0
0
133
VICENS PASTOR, FERNANDO
83
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:49
0:39:46
04:05
1082
1082
1126
134
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
38
Veterans A masc C. A. Safor
0:39:51
0:39:50
04:05
1081
1081
1167
135
PUIGCERVER OLIVER, JOSE RAMON
84
Senior masc C. A. La Xara
0:39:53
0:39:51
04:05
1080
1080
1125
136
LORENZO COSTA, JUAN JOSE
39
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:55
0:39:51
04:05
1079
1079
1166
137
LLUCH GRAU, DANIEL
85
Senior masc C. A. Safor
0:39:57
0:39:54
04:06
1078
1078
1124
138
LLEÓ VILLAR, MANUEL
86
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:58
0:39:35
04:04
1077
1077
1123
139
VAN DEN BROECK, INGE
1
Senior fem Independent
0:39:58
0:39:54
04:06
1076
1200
1200
140
WHITTINGTON, JEFF
1
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:39:59
0:39:53
04:06
1075
1076
1200
141
SENDRA GINER, JUAN
87
Senior masc C. A. Ondara
0:40:02
0:39:57
04:06
1074
1075
1122
142
MORENO GUTIÉRREZ, JUANJO
40
Veterans A masc C. A. Safor
0:40:03
0:40:02
04:06
1073
1074
1165
143
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
88
Senior masc C. A. Safor
0:40:03
0:39:58
04:06
1072
1073
1121
144
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VTE
41
Veterans A masc C. A. Safor
0:40:05
0:40:02
04:06
1071
1072
1164
145
GARRIGOS MASCARELL, ROMAN
42
Veterans A masc C. A. Safor
0:40:05
0:40:00
04:06
1070
1071
1163
146
MESTRE FORNES, ESTANIS
89
Senior masc Independent
0:40:05
0:39:56
04:06
1069
1070
1120
147
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
90
Senior masc Independent
0:40:07
0:39:44
04:05
1068
1069
1119
148
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
43
Veterans A masc C. de Rem Denia
0:40:07
0:39:52
04:05
1067
1068
1162
149
MAYOR HERCE, JAVIER
3
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:40:07
0:40:06
04:07
1066
1067
1199
150
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
44
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:08
0:40:07
04:07
1065
1066
1161
151
RIPOLL FUERTES, JOSEP GERMÀ
91
Senior masc C. A. Benissa
0:40:09
0:40:04
04:07
1064
1065
1118
152
LORENTE RICART, TONI
92
Senior masc C. A. Benissa
0:40:11
0:40:07
04:07
1063
1064
1117
153
MILLET CALAFAT, JOSE VTE
93
Senior masc Independent
0:40:12
0:39:53
04:05
1062
1063
1116
154
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
94
Senior masc Independent
0:40:13
0:39:49
04:05
1061
1062
1115
155
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
45
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:13
0:40:05
04:07
1060
1061
1160
156
MONCHO SOLER, JOSE FRANCISCO
46
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:13
0:40:06
04:07
1059
1060
1159
157
TORRES OLIVER, XAVI
95
Senior masc C. A. Gata
0:40:13
0:40:06
04:07
1058
1059
1114
158
FAUS ESCRIVA, FABIAN
96
Senior masc C. A. Safor
0:40:15
0:40:10
04:07
1057
1058
1113
159
SAVALL TEROL, ANDRES
97
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:18
0:40:07
04:07
1056
1057
1112
160
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Veterans A fem C. A. Xeresa
0:40:19
0:40:15
04:08
1055
1199
1200
161
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
98
Senior masc C. C. A Contracorrent
0:40:21
0:39:52
04:05
1054
1056
1111
162
BUIGUES MESTRE, MARTIN
99
Senior masc Independent
0:40:22
0:40:19
04:08
0
0
0
163
CALABUIG RODRIGO, XAVIER
47
Veterans A masc C. Alpí Gandia
0:40:22
0:40:11
04:07
0
0
0
164
MONTSERRAT SIGNES, SEBASTIÁ
100
Senior masc C. A. Gata
0:40:25
0:40:07
04:07
1053
1055
1110
165
VICTORIA LLORET, ANTONIO
48
Veterans A masc Independent
0:40:25
0:40:14
04:08
1052
1054
1158
166
GILABERT MIRA, JOSEP
49
Veterans A masc C. A. Ondara
0:40:26
0:40:22
04:08
1051
1053
1157
167
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
101
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:27
0:40:14
04:08
1050
1052
1109
168
CAMPOS ALBORS, PABLO
102
Senior masc C. A. Altea
0:40:27
0:40:10
04:07
0
0
0
169
CISCAR NALDA, SALVADOR
103
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:27
0:40:09
04:07
1049
1051
1108
170
GALLART GUARINOS, ANTONIO
104
Senior masc Independent
0:40:28
0:40:15
04:08
1048
1050
1107
171
MIÑANA SIGNES, VICENTE
105
Senior masc C. Triatló Universitat València
0:40:32
0:40:32
04:09
0
0
0
172
SOLER MORELL, MIGUEL
4
Juvenil masc C. A. Corremundos
0:40:33
0:40:32
04:09
1047
1049
1198
173
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
106
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:33
0:40:29
04:09
1046
1048
1106
174
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
12
Veterans B masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:37
0:40:28
04:09
1045
1047
1190
175
NAVALON CARPENA, SERGIO
50
Veterans A masc C. A. Cullera
0:40:38
0:40:33
04:10
1044
1046
1156
176
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
51
Veterans A masc C. A. La Faixa
0:40:39
0:40:21
04:08
0
0
0
177
FULLANA FONT, ENRIQUE
52
Veterans A masc Independent
0:40:39
0:40:28
04:09
1043
1045
1155
178
PEREZ BAÑULS, JUANJO
53
Veterans A masc C. A. Safor
0:40:40
0:40:36
04:10
1042
1044
1154
179
MORENO COSTA, SALVA
107
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:40:41
0:40:32
04:09
0
0
0
180
MARCH ESCUDERO, JAUME
108
Senior masc C. A. Safor
0:40:41
0:40:38
04:10
1041
1043
1105
181
BENAVENT TOMAS, JUAN ANTONIO
54
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:45
0:40:44
04:11
1040
1042
1153
182
ABELLAN MORENO, SINDO
109
Senior masc Independent
0:40:46
0:40:42
04:11
1039
1041
1104
183
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
55
Veterans A masc Independent
0:40:48
0:40:34
04:10
1038
1040
1152
184
MARCO MARTINEZ, DAVID
110
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:40:49
0:40:48
04:11
1037
1039
1103
185
SALELLES MATEU, VICENT
56
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:50
0:40:12
04:07
0
0
0
186
CHELI FERRER, DIONISIO
13
Veterans B masc C. A. Dianium
0:40:51
0:40:50
04:11
1036
1038
1189
187
MERI FLUIXA, SALVADOR
14
Veterans B masc C. Córrer Xeraco
0:40:58
0:40:55
04:12
1035
1037
1188
188
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
111
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:40:58
0:40:39
04:10
1034
1036
1102
189
SEGRELLES FERNANDEZ, EDUARDO
112
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:40:59
0:40:54
04:12
1033
1035
1101
190
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
57
Veterans A masc C. A. Ondara
0:40:59
0:40:54
04:12
1032
1034
1151
191
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
113
Senior masc C. C. Camallaes
0:40:59
0:40:45
04:11
1031
1033
1100
192
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
114
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:00
0:40:51
04:11
1030
1032
1099
193
ANDRADA PANTOJA, ANTONIO ANDRES
58
Veterans A masc Independent
0:41:01
0:40:45
04:11
1029
1031
1150
194
ESCRIVA ROSELLO, JORDI
115
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:41:01
0:40:51
04:11
1028
1030
1098
195
VÉLEZ BONET, VÍCTOR MANUEL
116
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:41:05
0:40:52
04:12
0
0
0
196
MASCARELL MARTI, JESUS
117
Senior masc C. E. Llocnou
0:41:05
0:40:59
04:12
1027
1029
1097
197
POZUELO CHOLBI, EMILIO
118
Senior masc Independent
0:41:05
0:40:58
04:12
1026
1028
1096
198
PELLICER LLOPIS, ENRIC
119
Senior masc C. A. l' Espenta
0:41:05
0:40:30
04:09
1025
1027
1095
199
BLASCO TEJEDOR, HECTOR
120
Senior masc Independent
0:41:06
0:40:49
04:11
0
0
0
200
SERRA VALLÈS, XAVIER
59
Veterans A masc Independent
0:41:07
0:40:58
04:12
1024
1026
1149