14 Circuit a peu Marina Alta



Patrocinador Oficial
del Circuit:
Matias Salva

www.matiassalva.com
Col·laborador Oficial:
Centro Medico - Medicina Deportiva




Próxima prova del Circuit:

Próxima prova del Circuit a peu Marina Alta
XIX CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER

6a Prova puntuable del
Circuit a peu Marina Alta 2010


Data: 15 de Maig de 2010
Distància Adults: 10,1 Km

Organitza: C. A. Cametes Spat
Regidoria d' Esports
Ajuntament de Pedreguer

+ Classificacions >>>

CLASSIFICACIÓ GENERAL PROVISIONAL
XIX CURSA POPULA VILA DE PEDREGUER


Pendent de revisió i sancions.
Reglament:
Art.8.1
Podrà ser motiu de desqualificació el fet de córrer amb el dorsal o
el xip d’un altre corredor
Art.8.2 Podrà ser motiu de desqualificació córrer sense dorsal, sense xip,
portar-lo en un lloc no visible, o córrer amb un dorsal no facilitat per la organització.
Art.8.3 No completar la totalitat del recorregut.


Els dorsals desqualificats del Circuit ha perdut el dret a regals, classificacions i trofeus,
i per tant no apareixen en la classificació de la carrera: dorsals 525 i 1248

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Següent Últim

Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
Oficial
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
POUS PEREZ, JUANRA
1
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:33:36
0:33:36
03:20
1200
1200
1200
2
HORMA, MOUNIR
2
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:33:36
0:33:36
03:20
0
0
0
3
MAS LEYDA, VICENT
3
Senior masc C. A. Dianium
0:34:11
0:34:11
03:23
1199
1199
1199
4
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:44
0:34:44
03:26
1198
1198
1198
5
BENKHEDDA, WALID
1
Juvenil masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:50
0:34:50
03:27
0
0
0
6
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
1
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:34:55
0:34:53
03:27
0
0
0
7
GARCIA AGULLO, ALEJANDRO
5
Senior masc C. A. Running Team Grifone
0:34:56
0:34:55
03:27
0
0
0
8
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
6
Senior masc C. A. Dianium
0:34:58
0:34:58
03:28
1197
1197
1197
9
SOLER GINESTAR, SERGI
7
Senior masc C. A. Ondara
0:35:01
0:35:01
03:28
1196
1196
1196
10
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
8
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:11
0:35:10
03:29
1195
1195
1195
11
CABEZAS GARCIA, AITOR
9
Senior masc Independent
0:35:30
0:35:28
03:31
1194
1194
1194
12
RAMÍREZ MULET, PABLO
10
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:30
0:35:30
03:31
1193
1193
1193
13
MOLLÀ SANCHIS, XIMO
11
Senior masc Independent
0:35:31
0:35:31
03:31
1192
1192
1192
14
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
12
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:40
0:35:40
03:32
1191
1191
1191
15
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
13
Senior masc C. A. CM Asesores
0:35:52
0:35:51
03:33
1190
1190
1190
16
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
2
Veterans A masc C. A. Safor
0:35:57
0:35:55
03:33
1189
1189
1200
17
RUBIO COTS, FELIP
14
Senior masc C. A. l' Espenta
0:36:01
0:35:59
03:34
1188
1188
1189
18
MARTIN DELA CONCEPCION, MANOLO
15
Senior masc C. A. Safor
0:36:06
0:36:03
03:34
1187
1187
1188
19
GASCON TUR, MANUEL
16
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:09
0:36:06
03:35
1186
1186
1187
20
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
17
Senior masc C. A. La Xara
0:36:11
0:36:08
03:35
1185
1185
1186
21
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN
1
Veterans B masc C. A. Dianium
0:36:14
0:36:14
03:35
1184
1184
1200
22
FERRER BALLESTER, FERNANDO
18
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:36:16
0:36:16
03:35
1183
1183
1185
23
RICHART BOSCH, XAVI
19
Senior masc C. A. Carcaixent
0:36:18
0:36:18
03:36
0
0
0
24
PEREZ PANERO, TONI
3
Veterans A masc C. A. Cullera
0:36:22
0:36:18
03:36
1182
1182
1199
25
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
20
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:36:26
0:36:22
03:36
1181
1181
1184
26
JENNINGS, TOM
21
Senior masc C. A. Costa Blanca Striders
0:36:28
0:36:23
03:36
1180
1180
1183
27
MASANET SANCHO, ANTONIO
4
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:36:30
0:36:30
03:37
1179
1179
1198
28
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
22
Senior masc C. A. La Xara
0:36:31
0:36:28
03:37
1178
1178
1182
29
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
23
Senior masc C. A. Xeresa
0:36:32
0:36:32
03:37
1177
1177
1181
30
LLOPIS CHELI, VICENTE
2
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:34
0:36:31
03:37
1176
1176
1199
31
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
24
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:41
0:36:39
03:38
1175
1175
1180
32
BENEYTO ABAD, FRANC
5
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:56
0:36:51
03:39
0
0
0
33
SIMÓ COSTA, CARLOS
6
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:36:59
0:36:59
03:40
1174
1174
1197
34
DONET MONTAGUD, MIGUEL
25
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:37:07
0:37:04
03:40
1173
1173
1179
35
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSÉ
26
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:08
0:37:06
03:40
1172
1172
1178
36
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
27
Senior masc Independent
0:37:09
0:37:05
03:40
1171
1171
1177
37
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
28
Senior masc C. A. Xeresa
0:37:20
0:37:12
03:41
1170
1170
1176
38
CASANOVA FERRI, DAMIAN
29
Senior masc C. A. Sol i Clima
0:37:23
0:37:21
03:42
1169
1169
1175
39
GOMAR TORMO, JOAN
30
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:37:37
0:37:37
03:43
1168
1168
1174
40
GUTIERREZ APARICIO, MIGUEL
31
Senior masc Independent
0:37:42
0:37:40
03:44
1167
1167
1173
41
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
32
Senior masc C. A. Benissa
0:37:45
0:37:43
03:44
1166
1166
1172
42
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
7
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:01
0:37:59
03:46
1165
1165
1196
43
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
8
Veterans A masc C. A. Benissa
0:38:03
0:38:01
03:46
1164
1164
1195
44
CAMARENA AGUT, VICENT
9
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:38:08
0:38:01
03:46
1163
1163
1194
45
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
10
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:16
0:38:15
03:47
1162
1162
1193
46
VERCHER ESTRUCH, CRISTIAN
33
Senior masc C. A. La Valldigna
0:38:17
0:38:15
03:47
0
0
0
47
NAVARRO MARTI, HECTOR
34
Senior masc C. A. Safor
0:38:17
0:38:08
03:47
1161
1161
1171
48
IVARS DESCALS, DARIO
35
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:18
0:38:12
03:47
1160
1160
1170
49
MORATA VIDAL, DAVID
36
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:19
0:38:17
03:48
1159
1159
1169
50
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
37
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:38:24
0:38:22
03:48
1158
1158
1168
51
DIAZ CHACON, ISAAC
38
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:30
0:38:27
03:48
1157
1157
1167
52
CARPIO BAYONA, SERGIO
39
Senior masc C. A. Alcoy
0:38:31
0:38:26
03:48
1156
1156
1166
53
SOLER LLIDÓ, ANTONIO
2
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:37
0:38:35
03:49
1155
1155
1200
54
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
40
Senior masc C. A. Benissa
0:38:38
0:38:30
03:49
1154
1154
1165
55
ROCHER SASTRE, FERNANDO
11
Veterans A masc C. A. Safor
0:38:38
0:38:36
03:49
1153
1153
1192
56
MIQUEL SALGADO-ARAUJO, JOSÉ LUIS
12
Veterans A masc Independent
0:38:41
0:38:39
03:50
0
0
0
57
RUIZ ARCADIO, PABLO
13
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:39:02
0:39:00
03:52
1152
1152
1191
58
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
41
Senior masc C. C. A Contracorrent
0:39:03
0:39:00
03:52
1151
1151
1164
59
CUELLO I PERELLÓ, FEDERICO
42
Senior masc C. A. La Xara
0:39:04
0:38:59
03:52
1150
1150
1163
60
MORENO AGUADO, FRANCISCO
43
Senior masc Independent
0:39:05
0:39:03
03:52
1149
1149
1162
61
SANCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
14
Veterans A masc Independent
0:39:12
0:39:12
03:53
0
0
0
62
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
44
Senior masc C. A. Safor
0:39:12
0:39:03
03:52
1148
1148
1161
63
DE JUAN DEVESA, VICENT
3
Veterans B masc C. A. Xe Espereu-me
0:39:13
0:39:11
03:53
1147
1147
1198
64
PEDROS LICERAN, JAUME
45
Senior masc C. A. Gata
0:39:17
0:39:12
03:53
1146
1146
1160
65
APARISI I CARRIÓ, VICENT
46
Senior masc C. A. Ondara
0:39:18
0:39:18
03:53
1145
1145
1159
66
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
4
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:18
0:39:16
03:53
1144
1144
1197
67
MICO CEBOLLA, CARLES
47
Senior masc C. Córrer Peus Quets
0:39:20
0:39:18
03:54
0
0
0
68
CABRERA CARDONA, RAUL
48
Senior masc C. A. Benissa
0:39:22
0:39:16
03:53
1143
1143
1158
69
LLUCH GRAU, DANIEL
49
Senior masc C. A. Safor
0:39:24
0:39:21
03:54
1142
1142
1157
70
BELLVER LLOPIS, XIMO
50
Senior masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:39:24
0:39:21
03:54
0
0
0
71
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
51
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:26
0:39:23
03:54
1141
1141
1156
72
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
15
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:39:27
0:39:24
03:54
1140
1140
1190
73
PALACIOS COSTA, JOSEP
52
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:29
0:38:50
03:51
1139
1139
1155
74
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
53
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:39:29
0:39:22
03:54
1138
1138
1154
75
MAYOR HERCE, JAVIER
3
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:39:32
0:39:30
03:55
1137
1137
1199
76
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
5
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:39:37
0:39:35
03:55
1136
1136
1196
77
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
16
Veterans A masc C. E. El Portell
0:39:40
0:39:37
03:55
1135
1135
1189
78
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
54
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:51
0:39:51
03:57
1134
1134
1153
79
FORNÉS TACHO, JUANVI
55
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:54
0:39:52
03:57
1133
1133
1152
80
VIDAL BATALLER, JOSE
17
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:54
0:39:53
03:57
1132
1132
1188
81
TORRES OLIVER, XAVI
56
Senior masc C. A. Gata
0:40:01
0:39:56
03:57
1131
1131
1151
82
LLEÓ VILLAR, MANUEL
57
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:05
0:39:40
03:56
1130
1130
1150
83
SELLENS CASANOVA, JUAN
18
Veterans A masc C. A. Anant Anant Fas Camí
0:40:06
0:40:03
03:58
1129
1129
1187
84
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
19
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:06
0:40:01
03:58
1128
1128
1186
85
GISBERT MOLINA, JAUME
20
Veterans A masc C. A. Safor
0:40:09
0:40:00
03:58
1127
1127
1185
86
PEREZ SOLER, EMILI
21
Veterans A masc C. A. Ondara
0:40:10
0:40:07
03:58
1126
1126
1184
87
FRANCÉS COMES, VICENT
58
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:11
0:40:06
03:58
1125
1125
1149
88
MARTÍ ALBIÑANA, JOSÉ VICENTE
6
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:12
0:40:09
03:59
1124
1124
1195
89
SIGALAT MARTI, ELOY
22
Veterans A masc C. A. Safor
0:40:13
0:40:11
03:59
0
0
0
90
FERRER PEIRÓ, MANUEL
23
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:14
0:40:09
03:59
1123
1123
1183
91
TORRO PENADES, GONZALO
59
Senior masc Independent
0:40:15
0:40:15
03:59
1122
1122
1148
92
PERELLO SIGNES, VICENTE
60
Senior masc C. E. Llocnou
0:40:17
0:40:08
03:59
1121
1121
1147
93
DONET MONTAGUT, GUSTAVO
61
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:40:22
0:40:17
03:59
1120
1120
1146
94
CASTELLA MESTRE, SAMUEL
62
Senior masc C. A. CM Asesores
0:40:26
0:40:24
04:00
0
0
0
95
MONTSERRAT SIGNES, SEBASTIÁ
63
Senior masc C. A. Gata
0:40:26
0:40:17
03:59
1119
1119
1145
96
VIDAL SENDRA, CHRISTIAN
64
Senior masc Independent
0:40:26
0:40:26
04:00
0
0
0
97
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
24
Veterans A masc C. A. La Xara
0:40:29
0:40:26
04:00
1118
1118
1182
98
PALOMARS GOMEZ, JESUS
25
Veterans A masc C. A. La Valldigna
0:40:31
0:40:29
04:01
0
0
0
99
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
65
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:31
0:40:29
04:01
1117
1117
1144
100
CAMARENA GRACIA, NICO
66
Senior masc C. Triesport Potries
0:40:32
0:40:28
04:00
1116
1116
1143
101
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
67
Senior masc Independent
0:40:32
0:40:17
03:59
0
0
0
102
GRAU ESTRUCH, OSCAR
68
Senior masc C. A. Safor
0:40:34
0:40:32
04:01
1115
1115
1142
103
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
69
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:40:34
0:40:28
04:00
1114
1114
1141
104
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Veterans A fem C. A. Xeresa
0:40:35
0:40:28
04:00
1113
1200
1200
105
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
26
Veterans A masc C. A. Safor
0:40:38
0:40:35
04:01
1112
1113
1181
106
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
27
Veterans A masc C. A. Safor
0:40:43
0:40:40
04:02
1111
1112
1180
107
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
28
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:44
0:40:35
04:01
0
0
0
108
BOFI TORRES, IVAN
70
Senior masc C. A. Xeresa
0:40:48
0:40:33
04:01
1110
1111
1140
109
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
29
Veterans A masc G. A. Teuladí
0:40:51
0:40:40
04:02
1109
1110
1179
110
CARRERO-BLANCO MARTÍNEZ-HOMBRE, JULIO
71
Senior masc C. A. Mandarache Cartagena
0:40:54
0:40:42
04:02
0
0
0
111
FERREIRÓS MARCOS, EMILIO
7
Veterans B masc C. E. Colivenc
0:40:57
0:40:31
04:01
1108
1109
1194
112
OUTTALEB, JAWAD
4
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:40:57
0:40:57
04:03
0
0
0
113
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
72
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:40:59
0:40:41
04:02
1107
1108
1139
114
RENU MARTINEZ, ALBERTO
73
Senior masc C. A. Safor
0:41:00
0:41:00
04:04
1106
1107
1138
115
TALENS FELIS, JUAN BTA.
74
Senior masc C. A. La Valldigna
0:41:01
0:40:41
04:02
0
0
0
116
SART ALBELDA, DAVID
75
Senior masc C. A. Carcaixent
0:41:02
0:40:59
04:04
0
0
0
117
MORA PEREZ, JORGE
76
Senior masc Independent
0:41:07
0:40:44
04:02
1105
1106
1137
118
DONET MONTAGUT, JAVIER
77
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:41:08
0:40:53
04:03
1104
1105
1136
119
SENDRA FRANQUEZA, JOSE PASCUAL
8
Veterans B masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:13
0:40:54
04:03
1103
1104
1193
120
MARTÍNEZ MARTÍ, ALEJANDRO
78
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:41:13
0:40:59
04:03
0
0
0
121
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
79
Senior masc C. A. Sueca
0:41:16
0:40:14
03:59
1102
1103
1135
122
MORENO COSTA, SALVA
80
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:41:18
0:41:10
04:05
0
0
0
123
ESPASA MULET, PEPE
30
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:19
0:41:10
04:05
1101
1102
1178
124
TOUS TERRADES, VICENT
31
Veterans A masc C. Multiesport Marina Alta
0:41:21
0:40:48
04:02
1100
1101
1177
125
GIMENA SELLÉS, TOMÁS
32
Veterans A masc Independent
0:41:22
0:41:18
04:05
0
0
0
126
LORENZO COSTA, JUAN JOSE
33
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:41:23
0:41:23
04:06
1099
1100
1176
127
TEMMERMAN, PETER
34
Veterans A masc C. A. Safor
0:41:26
0:41:26
04:06
1098
1099
1175
128
DONDERIS SERRA, JAIME
81
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:27
0:41:17
04:05
1097
1098
1134
129
GARCIA REIG, PERE LLUIS
82
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:41:28
0:41:22
04:06
1096
1097
1133
130
CISCAR NALDA, SALVADOR
83
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:29
0:41:25
04:06
1095
1096
1132
131
FAUS CERDÀ, DAVID
84
Senior masc G. A. Teuladí
0:41:34
0:41:22
04:06
1094
1095
1131
132
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
35
Veterans A masc C. de Rem Denia
0:41:36
0:41:32
04:07
1093
1094
1174
133
FERRER CASTELL, MARIA ISABEL
1
Senior fem Independent
0:41:36
0:41:19
04:05
0
0
0
134
SEGRELLES FERNANDEZ, EDUARDO
85
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:41:38
0:41:37
04:07
1092
1093
1130
135
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
86
Senior masc Independent
0:41:41
0:41:33
04:07
1091
1092
1129
136
MORENO MARI, DANIEL
87
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:41
0:41:33
04:07
1090
1091
1128
137
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
88
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:42
0:41:32
04:07
1089
1090
1127
138
VAYÁ SALORT, JUAN
36
Veterans A masc Independent
0:41:43
0:41:40
04:08
1088
1089
1173
139
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
37
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:44
0:41:27
04:06
1087
1088
1172
140
MONCHO SOLER, JOSE FRANCISCO
38
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:44
0:41:36
04:07
1086
1087
1171
141
LLOPIS SABATER, VTE RAMON
89
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:47
0:41:41
04:08
0
0
0
142
CASTELLO APARISI, JOSE VICENTE
39
Veterans A masc Independent
0:41:48
0:41:26
04:06
0
0
0
143
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
90
Senior masc C. A. Safor
0:41:48
0:41:43
04:08
1085
1086
1126
144
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
40
Veterans A masc C. A. Altea
0:41:50
0:41:43
04:08
1084
1085
1170
145
SENDRA GINER, JUAN
91
Senior masc C. A. Ondara
0:41:50
0:41:30
04:07
1083
1084
1125
146
CARRERA LÓPEZ, JOSE LUIS
92
Senior masc Independent
0:41:53
0:41:45
04:08
0
0
0
147
LORENTE RICART, TONI
93
Senior masc C. A. Benissa
0:41:55
0:41:44
04:08
1082
1083
1124
148
VAN DEN BROECK, INGE
2
Senior fem Independent
0:41:58
0:41:54
04:09
1081
1199
1200
149
ABELLAN MORENO, SINDO
94
Senior masc Independent
0:42:00
0:41:58
04:09
1080
1082
1123
150
ESCORTELL BOU, JAIME
41
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:01
0:41:46
04:08
1079
1081
1169
151
MORA PEREZ, RAUL
95
Senior masc Independent
0:42:05
0:42:05
04:10
1078
1080
1122
152
CANET MERI, GEMA
2
Veterans A fem C. A. Safor
0:42:07
0:42:04
04:10
0
0
0
153
OLTRA BENAVENT, JAIME
96
Senior masc Independent
0:42:07
0:41:42
04:08
0
0
0
154
SAVALL TEROL, ANDRES
97
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:08
0:42:06
04:10
1077
1079
1121
155
MUT MORAN, JOSE ANTONIO
98
Senior masc C. A. La Xara
0:42:09
0:42:05
04:10
1076
1078
1120
156
BISQUERT CARDONA, IVAN
99
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:09
0:41:46
04:08
1075
1077
1119
157
FERNANDEZ LUNA, LORENZO
100
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:11
0:42:07
04:10
1074
1076
1118
158
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
101
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:42:13
0:42:04
04:10
1073
1075
1117
159
RICO ABELLAN, JUAN CARLOS
102
Senior masc C. A. Rev. Mediterraneo Novelda
0:42:20
0:42:17
04:11
1072
1074
1116
160
WHITTINGTON, JEFF
1
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:42:24
0:42:06
04:10
1071
1073
1200
161
MOHAMED EMBAREK, MEHDI
5
Juvenil masc Independent
0:42:24
0:42:24
04:12
0
0
0
162
PEDROS MONFORT, JOSE FCO
103
Senior masc C. A. Gata
0:42:25
0:42:16
04:11
1070
1072
1115
163
SALA GARCIA, MAYCA
3
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:42:26
0:42:22
04:12
0
0
0
164
MASCARELL FAUS, ADRIAN
104
Senior masc C. E. Llocnou
0:42:27
0:41:50
04:09
1069
1071
1114
165
GIMENEZ PRATS, JUAN
105
Senior masc C. A. Safor
0:42:32
0:42:20
04:12
1068
1070
1113
166
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
106
Senior masc C. A. Gata
0:42:33
0:42:25
04:12
1067
1069
1112
167
MONCHO APARISI, JAVIER
42
Veterans A masc Independent
0:42:34
0:42:13
04:11
1066
1068
1168
168
RIPOLL FUERTES, JOSEP GERMÀ
107
Senior masc C. A. Benissa
0:42:35
0:42:26
04:12
1065
1067
1111
169
LLORCA VERDU, MANUEL
43
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:42:37
0:42:20
04:12
1064
1066
1167
170
VILLACAÑAS LARA, JOSE ANTONIO
108
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:42:38
0:42:21
04:12
0
0
0
171
GALLART GUARINOS, ANTONIO
109
Senior masc Independent
0:42:38
0:42:23
04:12
1063
1065
1110
172
RAMIREZ VELEZ, EUGENIO
44
Veterans A masc Independent
0:42:38
0:42:12
04:11
1062
1064
1166
173
CARRIÓ MOLINA, ANTONIO
110
Senior masc Independent
0:42:40
0:42:30
04:13
0
0
0
174
FURIO CISCAR, JOSE MIGUEL
111
Senior masc C. C. Camallaes
0:42:40
0:42:22
04:12
0
0
0
175
BENAVENT OLTRA, RAFA
112
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:42:43
0:42:31
04:13
0
0
0
176
JUAN SENDRA, JUAN CARLOS
45
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:42:46
0:42:41
04:14
1061
1063
1165
177
PEIRO SABATER, OLIVIA
4
Veterans A fem C. A. Safor
0:42:48
0:42:42
04:14
1060
1198
1199
178
PONS MARI, JESUS
113
Senior masc C. A. Safor
0:42:50
0:42:31
04:13
1059
1062
1109
179
MENGUAL MARTINEZ, JUAN VICENTE
114
Senior masc Independent
0:42:50
0:42:47
04:14
1058
1061
1108
180
ALONSO PLA, JOSE MARIA
115
Senior masc Independent
0:42:56
0:42:54
04:15
0
0
0
181
MILVAQUES BATALLER, QUINO
116
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:42:56
0:42:53
04:15
1057
1060
1107
182
MULET I PEDRO, JOSEP
117
Senior masc Independent
0:42:56
0:42:29
04:12
1056
1059
1106
183
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VTE
46
Veterans A masc C. A. Safor
0:42:58
0:42:55
04:15
1055
1058
1164
184
MARTÍ SENDRA, PATRICIO
47
Veterans A masc C. A. Altea
0:42:59
0:42:52
04:15
1054
1057
1163
185
FAUS ESCRIVA, FABIAN
118
Senior masc C. A. Safor
0:42:59
0:42:47
04:14
1053
1056
1105
186
DOMENECH DURA, JUAN
119
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:59
0:42:49
04:14
1052
1055
1104
187
CAMBRILS, JOAN-CARLES
48
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:43:01
0:42:47
04:14
1051
1054
1162
188
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
49
Veterans A masc C. A. Ondara
0:43:01
0:42:55
04:15
1050
1053
1161
189
IVARS PELLICER, MANUEL
50
Veterans A masc C. A. Benissa
0:43:01
0:42:51
04:15
1049
1052
1160
190
FULLANA FONT, ENRIQUE
51
Veterans A masc Independent
0:43:01
0:42:51
04:15
1048
1051
1159
191
BOSCÁ BALONGA, VICENT
9
Veterans B masc C. A. Safor
0:43:02
0:42:58
04:15
1047
1050
1192
192
ESTEBAN BLAY, RICARDO
120
Senior masc C. A. Safor
0:43:02
0:43:00
04:16
1046
1049
1103
193
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
3
Senior fem Independent
0:43:03
0:42:56
04:15
1045
1197
1199
194
MIRALLES FERRER, VICENTE
52
Veterans A masc Independent
0:43:03
0:42:58
04:15
0
0
0
195
POZUELO CHOLBI, EMILIO
121
Senior masc Independent
0:43:04
0:42:56
04:15
1044
1048
1102
196
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
53
Veterans A masc C. A. Safor
0:43:07
0:43:07
04:16
1043
1047
1158
197
MUÑOZ TORREGROSA, FRANCISCO
54
Veterans A masc C. A. Dianium
0:43:08
0:42:44
04:14
1042
1046
1157
198
AMOROS OLMOS, LUIS RAUL
122
Senior masc C. A. Rev. Mediterraneo Novelda
0:43:09
0:43:06
04:16
1041
1045
1101
199
GARCIA RUIZ, VICTOR
123
Senior masc Independent
0:43:09
0:42:59
04:15
1040
1044
1100
200
LLOPIS ALENANY, HECTOR
124
Senior masc Independent
0:43:12
0:42:58
04:15
1039
1043
1099