14 Circuit a peu Marina Alta



Patrocinador Oficial
del Circuit:
Matias Salva

www.matiassalva.com
Col·laborador Oficial:
Centro Medico - Medicina Deportiva




Próxima prova del Circuit:

Próxima prova del Circuit a peu Marina Alta
XXVIII VOLTA A PEU A PEGO

5a Prova puntuable del
Circuit a peu Marina Alta 2010


Data: 1 de Maig de 2010
Distància Adults: 10 Km

Organitza: C. E. Dorsal 19 Pego
Regidoria d' Esports
Ajuntament de Pego

+ Classificacions >>>

CLASSIFICACIÓ GENERAL PROVISIONAL
XXVIII VOLTA A PEU A PEGO


Pendent de revisió i sancions.
Motius de desqualificacions:
Reglament:
Art.8.1
Podrà ser motiu de desqualificació el fet de córrer
amb el dorsal o el xip d’un altre corredor
Art.8.2 Podrà ser motiu de desqualificació córrer sense dorsal,
sense xip, portar-lo en un lloc no visible,
o córrer amb un dorsal no facilitat per la organització.
Art.8.3 No completar la totalitat del recorregut.

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com

Els dorsals desqualificats del Circuit ha perdut el dret a regals, classificacions i trofeus,
i per tant no apareixen en la classificació de la carrera: dorsals 525 i 1248

Següent Últim

Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
T/ Km
Oficial
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
MAS LEYDA, VICENT
1
Senior masc C. A. Dianium
0:33:27
03:21
1200
1200
1200
2
FERNANDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
2
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:10
03:25
1199
1199
1199
3
SOLER GINESTAR, SERGI
3
Senior masc C. A. Ondara
0:34:28
03:27
1198
1198
1198
4
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:47
03:29
1197
1197
1197
5
BENKHEDDA, WALID
1
Juvenil masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:01
03:30
0
0
0
6
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
5
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:10
03:31
1196
1196
1196
7
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
6
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:24
03:32
1195
1195
1195
8
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
7
Senior masc C. A. Dianium
0:35:28
03:33
1194
1194
1194
9
CABEZAS GARCIA, AITOR
8
Senior masc Independent
0:35:33
03:33
1193
1193
1193
10
RUBIO COTS, FELIP
9
Senior masc C. A. l' Espenta
0:35:36
03:34
1192
1192
1192
11
GASCON TUR, MANUEL
10
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:38
03:34
1191
1191
1191
12
ALBARRANCH SENDRA, TANO
11
Senior masc C. Piero Magli Record Sport
0:35:45
03:35
0
0
0
13
CARDONA TORRES, IGNACIO
12
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:47
03:35
1190
1190
1190
14
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
13
Senior masc C. A. La Xara
0:35:48
03:35
1189
1189
1189
15
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN
1
Veterans B masc C. A. Dianium
0:35:51
03:35
1188
1188
1200
16
FERRER BALLESTER, FERNANDO
14
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:35:52
03:35
1187
1187
1188
17
MOLLÀ SANCHIS, XIMO
15
Senior masc Independent
0:36:02
03:36
1186
1186
1187
18
RAMÍREZ MULET, PABLO
16
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:03
03:36
1185
1185
1186
19
MARTIN DELA CONCEPCION, MANOLO
17
Senior masc C. A. Safor
0:36:15
03:38
1184
1184
1185
20
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
18
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:19
03:38
1183
1183
1184
21
PEREZ PANERO, TONI
1
Veterans A masc C. A. Cullera
0:36:20
03:38
1182
1182
1200
22
MASANET SANCHO, ANTONIO
2
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:36:35
03:40
1181
1181
1199
23
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
19
Senior masc C. A. Xeresa
0:36:39
03:40
1180
1180
1183
24
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
20
Senior masc C. A. La Xara
0:36:41
03:40
1179
1179
1182
25
FERNÁNDEZ SÁNCHEZ, LUIS
2
Veterans B masc C. A. Runnersworld
0:36:52
03:41
0
0
0
26
SIMÓ COSTA, CARLOS
3
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:36:57
03:42
1178
1178
1198
27
SANCHEZ BENITO, MIGUEL
4
Veterans A masc C. A. Caudete Amoros
0:36:58
03:42
0
0
0
28
LLOPIS CHELI, VICENTE
3
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:59
03:42
1177
1177
1199
29
DONET MONTAGUD, MIGUEL
21
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:37:11
03:43
1176
1176
1181
30
CASANOVA FERRI, DAMIAN
22
Senior masc C. A. Sol i Clima
0:37:15
03:44
1175
1175
1180
31
GUTIERREZ APARICIO, MIGUEL
23
Senior masc Independent
0:37:19
03:44
1174
1174
1179
32
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
24
Senior masc C. A. Benissa
0:37:20
03:44
1173
1173
1178
33
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
25
Senior masc Independent
0:37:23
03:44
1172
1172
1177
34
CAMARENA AGUT, VICENT
5
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:37:28
03:45
1171
1171
1197
35
GOMAR TORMO, JOAN
26
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:37:28
03:45
1170
1170
1176
36
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
6
Veterans A masc C. A. Benissa
0:37:31
03:45
1169
1169
1196
37
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
7
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:39
03:46
1168
1168
1195
38
TUR CATALÁ, LUIS
27
Senior masc G. Muntanya Calp
0:37:44
03:46
1167
1167
1175
39
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
28
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:37:44
03:46
1166
1166
1174
40
PALACIOS COSTA, JOSEP
29
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:37:45
03:47
1165
1165
1173
41
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
30
Senior masc C. A. Xeresa
0:37:55
03:48
1164
1164
1172
42
MORATA VIDAL, DAVID
31
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:58
03:48
1163
1163
1171
43
PEIRO JAIJO, VICENT
32
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:38:02
03:48
0
0
0
44
ESTRUGO LLINARES, GUILLERMO
8
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:38:02
03:48
0
0
0
45
SISCAR BAY, CARLOS
9
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:03
03:48
0
0
0
46
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSÉ
33
Senior masc C. A. Benidorm
0:38:17
03:50
1162
1162
1170
47
GÓMEZ INSA, JOSÉ FRANCISCO
10
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:38:32
03:51
1161
1161
1194
48
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
11
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:38:32
03:51
1160
1160
1193
49
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
34
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:35
03:52
1159
1159
1169
50
CEPERO FERRER, JOSEP MANEL
35
Senior masc Independent
0:38:38
03:52
0
0
0
51
FORNES TACHO, JUANVI
36
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:39
03:52
1158
1158
1168
52
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
37
Senior masc C. Natació La Nucia
0:38:44
03:52
0
0
0
53
FLETCHER, PAUL
4
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:54
03:53
1157
1157
1198
54
JENNINGS, TOM
38
Senior masc C. A. Costa Blanca Striders
0:38:55
03:54
1156
1156
1167
55
PÉREZ SOLER, EMILI
12
Veterans A masc C. A. Ondara
0:39:01
03:54
1155
1155
1192
56
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
39
Senior masc C. A. Benissa
0:39:01
03:54
1154
1154
1166
57
CABRERA CARDONA, RAUL
40
Senior masc C. A. Benissa
0:39:06
03:55
1153
1153
1165
58
CUELLO I PERELLÓ, FEDERICO
41
Senior masc C. A. La Xara
0:39:09
03:55
1152
1152
1164
59
GIL MINGUEZ, ANTONIO
42
Senior masc C. A. Sax
0:39:10
03:55
0
0
0
60
REQUENA ROMAN, JAVIER
43
Senior masc C. A. Sax
0:39:10
03:55
0
0
0
61
CAMARENA GRACIA, NICO
44
Senior masc C. Triesport Potries
0:39:11
03:55
1151
1151
1163
62
RUIZ ARCADIO, PABLO
13
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:39:12
03:55
1150
1150
1191
63
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
45
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:12
03:55
1149
1149
1162
64
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
46
Senior masc C. A. Safor
0:39:14
03:55
1148
1148
1161
65
DE JUAN DEVESA, VICENT
5
Veterans B masc C. A. Xe Espereu-me
0:39:15
03:56
1147
1147
1197
66
MAYOR HERCE, JAVIER
2
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:39:21
03:56
1146
1146
1200
67
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
47
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:29
03:57
1145
1145
1160
68
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
14
Veterans A masc C. E. El Portell
0:39:31
03:57
1144
1144
1190
69
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
48
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:39:33
03:57
1143
1143
1159
70
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
6
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:39:42
03:58
1142
1142
1196
71
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
7
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:45
03:59
1141
1141
1195
72
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
15
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:49
03:59
1140
1140
1189
73
TORRES OLIVER, XAVI
49
Senior masc C. A. Gata
0:39:51
03:59
1139
1139
1158
74
MENGUAL MOLL, CARLOS
50
Senior masc Independent
0:40:00
04:00
1138
1138
1157
75
MORENO AGUADO, FRANCISCO
51
Senior masc Independent
0:40:02
04:00
1137
1137
1156
76
LLEÓ VILLAR, MANUEL
52
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:04
04:00
1136
1136
1155
77
LLUCH GRAU, DANIEL
53
Senior masc C. A. Safor
0:40:06
04:01
1135
1135
1154
78
VIDAL BATALLER, JOSE
16
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:08
04:01
1134
1134
1188
79
FERREIRÓS MARCOS, EMILIO
8
Veterans B masc C. E. Colivenc
0:40:09
04:01
1133
1133
1194
80
MOLL SANCHIS, FRANCISCO
54
Senior masc Independent
0:40:11
04:01
0
0
0
81
BISQUERT CARDONA, IVAN
55
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:12
04:01
1132
1132
1153
82
CARRILLO RUZ, RICARDO
56
Senior masc C. A. Rotova
0:40:14
04:01
1131
1131
1152
83
DONET MONTAGUT, GUSTAVO
57
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:40:21
04:02
1130
1130
1151
84
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
58
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:40:23
04:02
1129
1129
1150
85
GISBERT MOLINA, JAUME
17
Veterans A masc C. A. Safor
0:40:23
04:02
1128
1128
1187
86
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
59
Senior masc C. C. A Contracorrent
0:40:23
04:02
1127
1127
1149
87
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
60
Senior masc C. A. La Xara
0:40:24
04:02
1126
1126
1148
88
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
18
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:27
04:03
1125
1125
1186
89
GONZALEZ GONZALEZ, VICTOR
3
Juvenil masc Independent
0:40:28
04:03
0
0
0
90
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
61
Senior masc C. A. Sueca
0:40:31
04:03
1124
1124
1147
91
TEMMERMAN, PETER
19
Veterans A masc C. A. Safor
0:40:33
04:03
1123
1123
1185
92
SELLENS CASANOVA, JUAN
20
Veterans A masc C. A. Anant Anant Fas Camí
0:40:33
04:03
1122
1122
1184
93
VIDAL SENDRA, CHRISTIAN
62
Senior masc Independent
0:40:34
04:03
0
0
0
94
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
63
Senior masc C. C. A Contracorrent
0:40:36
04:04
1121
1121
1146
95
PEREZ RODRIGO, GASPAR
21
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:40:41
04:04
0
0
0
96
GRAU ESTRUCH, OSCAR
64
Senior masc C. A. Safor
0:40:43
04:04
1120
1120
1145
97
PERTINEZ CALVO, FCO JAVIER
65
Senior masc C. A. Gata
0:40:45
04:05
1119
1119
1144
98
SERRANO ESPINAR, JAVIER
22
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:52
04:05
1118
1118
1183
99
MONTSERRAT SIGNES, SEBASTIÁ
66
Senior masc C. A. Gata
0:40:53
04:05
1117
1117
1143
100
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
67
Senior masc C. A. Safor
0:41:00
04:06
1116
1116
1142
101
BELLVER LLOPIS, XIMO
68
Senior masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:41:02
04:06
0
0
0
102
LLIDO COTS, VICENT
23
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:41:04
04:06
1115
1115
1182
103
ESCORTELL BOU, JAIME
24
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:04
04:06
1114
1114
1181
104
SAVALL TEROL, ANDRES
69
Senior masc C. A. Benidorm
0:41:05
04:07
1113
1113
1141
105
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
25
Veterans A masc C. A. La Xara
0:41:06
04:07
1112
1112
1180
106
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Veterans A fem C. A. Xeresa
0:41:06
04:07
1111
1200
1200
107
MARTI PUIG, ANDRES
70
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:07
04:07
1110
1111
1140
108
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
71
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:07
04:07
1109
1110
1139
109
PONS MARI, JESUS
72
Senior masc C. A. Safor
0:41:09
04:07
1108
1109
1138
110
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
73
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:41:09
04:07
1107
1108
1137
111
GARCIA REIG, PERE LLUIS
74
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:41:09
04:07
1106
1107
1136
112
SERRANO ESPINAR, FERNANDO
75
Senior masc C. A. l' Espenta
0:41:10
04:07
1105
1106
1135
113
ESPASA MULET, PEPE
26
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:11
04:07
1104
1105
1179
114
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
4
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:41:14
04:07
1103
1104
1199
115
PERELLO SIGNES, VICENTE
76
Senior masc C. E. Llocnou
0:41:16
04:08
1102
1103
1134
116
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
27
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:41:23
04:08
1101
1102
1178
117
MORA PEREZ, JORGE
77
Senior masc Independent
0:41:25
04:09
1100
1101
1133
118
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
28
Veterans A masc C. de Rem Denia
0:41:27
04:09
1099
1100
1177
119
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
78
Senior masc C. A. Gata
0:41:32
04:09
1098
1099
1132
120
MORENO COSTA, SALVA
79
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:41:35
04:10
0
0
0
121
OLLER JULIA, FRANCISCO ABEL
80
Senior masc C. A. Corremundos
0:41:40
04:10
1097
1098
1131
122
COSTA SUAREZ, VICENTE
81
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:41
04:10
1096
1097
1130
123
ESCORTELL PEREZ, CARLOS
9
Veterans B masc C. A. Cametes Spat
0:41:42
04:10
1095
1096
1193
124
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
82
Senior masc Independent
0:41:43
04:10
1094
1095
1129
125
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
29
Veterans A masc C. A. La Xara
0:41:49
04:11
1093
1094
1176
126
MUT MORAN, JOSE ANTONIO
83
Senior masc C. A. La Xara
0:41:49
04:11
1092
1093
1128
127
SENDRA GINER, JUAN
84
Senior masc C. A. Ondara
0:41:50
04:11
1091
1092
1127
128
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
30
Veterans A masc Independent
0:41:50
04:11
1090
1091
1175
129
ESPASA MULET, JAVIER
85
Senior masc C. A. Gata
0:41:51
04:11
1089
1090
1126
130
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
31
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:41:53
04:11
1088
1089
1174
131
AMOROS OLMOS, LUIS RAUL
86
Senior masc C. A. Rev. Mediterraneo Novelda
0:41:54
04:11
1087
1088
1125
132
RICO ABELLAN, JUAN CARLOS
87
Senior masc C. A. Rev. Mediterraneo Novelda
0:41:54
04:11
1086
1087
1124
133
MASIA MAYOR, VICENT
88
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:41:55
04:12
1085
1086
1123
134
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
32
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:42:03
04:12
1084
1085
1173
135
LORENZO COSTA, JUAN JOSE
33
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:42:04
04:12
1083
1084
1172
136
VAN DEN BROECK, INGE
1
Senior fem Independent
0:42:06
04:13
1082
1199
1200
137
PONS MAS, JOSE VICENTE
89
Senior masc C. A. Ondara
0:42:06
04:13
1081
1083
1122
138
JUAN SENDRA, JUAN CARLOS
34
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:42:07
04:13
1080
1082
1171
139
CISCAR NALDA, SALVADOR
90
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:42:09
04:13
1079
1081
1121
140
PUIGCERVER OLIVER, JOSE RAMON
91
Senior masc C. A. La Xara
0:42:10
04:13
1078
1080
1120
141
FABRA SANJAIME, SALVADOR
35
Veterans A masc C. A. Cent Cames
0:42:12
04:13
0
0
0
142
VAYÁ SALORT, JUAN
36
Veterans A masc Independent
0:42:12
04:13
1077
1079
1170
143
PEIRO SABATER, OLIVIA
2
Veterans A fem C. A. Safor
0:42:17
04:14
1076
1198
1199
144
ESTEBAN BLAY, RICARDO
92
Senior masc C. A. Safor
0:42:18
04:14
1075
1078
1119
145
WHITTINGTON, JEFF
1
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:42:18
04:14
1074
1077
1200
146
MASANET SANCHO, GERARDO
93
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:42:20
04:14
1073
1076
1118
147
CARRIÓ MOLINA, ANTONIO
94
Senior masc Independent
0:42:20
04:14
0
0
0
148
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
95
Senior masc Independent
0:42:23
04:14
0
0
0
149
GONZALEZ BORRAS, LORENZO
96
Senior masc Independent
0:42:24
04:14
1072
1075
1117
150
VICTORIA LLORET, ANTONIO
37
Veterans A masc Independent
0:42:28
04:15
1071
1074
1169
151
ALBORCH CANET, PEPE
38
Veterans A masc Independent
0:42:30
04:15
1070
1073
1168
152
PEDROS MONFORT, JOSE FCO
97
Senior masc C. A. Gata
0:42:33
04:15
1069
1072
1116
153
LAUWERS, PASCAL
10
Veterans B masc Independent
0:42:36
04:16
1068
1071
1192
154
FAUS CERDÀ, DAVID
98
Senior masc G. A. Teuladí
0:42:38
04:16
1067
1070
1115
155
LORENTE RICART, TONI
99
Senior masc C. A. Benissa
0:42:39
04:16
1066
1069
1114
156
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
100
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:39
04:16
1065
1068
1113
157
MARTINEZ RIUTORT, ANTONIO
101
Senior masc Independent
0:42:41
04:16
1064
1067
1112
158
SALA GARCIA, MAYCA
3
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:42:41
04:16
0
0
0
159
TOMAS LLORCA, JUAN
39
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:42:45
04:17
1063
1066
1167
160
SEGRELLES FERNANDEZ, EDUARDO
102
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:42:46
04:17
1062
1065
1111
161
ABELLAN MORENO, SINDO
103
Senior masc Independent
0:42:48
04:17
1061
1064
1110
162
DOMENECH DURA, JUAN
104
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:49
04:17
1060
1063
1109
163
CHAVELI DONET, JAVIER
105
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:42:49
04:17
1059
1062
1108
164
LLORCA VERDU, MANUEL
40
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:42:50
04:17
1058
1061
1166
165
SALORT LLODRA, VICENTE
41
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:42:51
04:17
1057
1060
1165
166
ENGUIX SANCHO, JOSE
42
Veterans A masc C. A. La Valldigna
0:42:51
04:17
1056
1059
1164
167
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
106
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:42:53
04:17
1055
1058
1107
168
ROMAN VILLALTA, ENRIQUE
43
Veterans A masc C. A. Aspis
0:42:55
04:18
1054
1057
1163
169
CUESTA MORENO, ANTONI
107
Senior masc C. A. Pindaro Joma
0:42:59
04:18
1053
1056
1106
170
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
108
Senior masc C. C. Camallaes
0:42:59
04:18
1052
1055
1105
171
MORA PÉREZ, RAUL
109
Senior masc Independent
0:43:00
04:18
1051
1054
1104
172
GALLART GUARINOS, ANTONIO
110
Senior masc Independent
0:43:00
04:18
1050
1053
1103
173
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
2
Senior fem Independent
0:43:02
04:18
1049
1197
1199
174
POZUELO CHOLBI, EMILIO
111
Senior masc Independent
0:43:02
04:18
1048
1052
1102
175
BUIGUES CARRIÓ, PACO
44
Veterans A masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:43:03
04:18
1047
1051
1162
176
VIVES POQUET, FRANCISCO
112
Senior masc Independent
0:43:04
04:18
1046
1050
1101
177
MARTINEZ FERRERO, CARLOS
113
Senior masc C. A. Xàtiva
0:43:05
04:19
0
0
0
178
SMAJLI, AHMED
114
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:43:07
04:19
1045
1049
1100
179
MILVAQUES BATALLER, QUINO
115
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:43:07
04:19
1044
1048
1099
180
MARTINEZ LUQUE, MANUEL
45
Veterans A masc Independent
0:43:14
04:19
1043
1047
1161
181
ESCALES GARCIA, PERE
116
Senior masc C. A. Benissa
0:43:20
04:20
1042
1046
1098
182
ANDRÉS MOSCARDÓ, ISAAC
117
Senior masc C. A. Cent Cames
0:43:21
04:20
0
0
0
183
CERVERA GORDERO, ANTONIO
118
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:43:21
04:20
0
0
0
184
SOLER LLIDÓ, ANTONIO
5
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:43:22
04:20
1041
1045
1198
185
RUBIO RIBERA, VICENT
11
Veterans B masc C. A. Cent Peus
0:43:22
04:20
0
0
0
186
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VTE
46
Veterans A masc C. A. Safor
0:43:26
04:21
1040
1044
1160
187
DIEGO ROSELLO, JOSE FRANCISCO
119
Senior masc Independent
0:43:26
04:21
1039
1043
1097
188
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
120
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:43:27
04:21
1038
1042
1096
189
GOMEZ MARTINEZ, CRISTINA
3
Senior fem C. A. Benidorm
0:43:28
04:21
1037
1196
1198
190
BARON OLASO, JORDI
121
Senior masc Independent
0:43:28
04:21
1036
1041
1095
191
BUIGUES MESTRE, MARTIN
122
Senior masc Independent
0:43:28
04:21
0
0
0
192
GIMENEZ PRATS, JUAN
123
Senior masc C. A. Safor
0:43:29
04:21
1035
1040
1094
193
MONCHO APARISI, JAVIER
47
Veterans A masc Independent
0:43:31
04:21
1034
1039
1159
194
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
124
Senior masc Independent
0:43:36
04:22
1033
1038
1093
195
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
4
Senior fem Independent
0:43:37
04:22
1032
1195
1197
196
IVARS IVARS, JUAN
48
Veterans A masc Independent
0:43:38
04:22
1031
1037
1158
197
ORTOLA ORTOLA, ALEJANDRO
49
Veterans A masc Independent
0:43:39
04:22
0
0
0
198
BENAVENT TOMAS, JUAN ANTONIO
50
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:43:39
04:22
1030
1036
1157
199
FAUS ESCRIVA, FABIAN
125
Senior masc C. A. Safor
0:43:39
04:22
1029
1035
1092
200
MARCH ESCUDERO, JAUME
126
Senior masc C. A. Safor
0:43:40
04:22
1028
1034
1091