14 Circuit a peu Marina Alta



Patrocinador Oficial
del Circuit:
Matias Salva
Col·laborador Oficial:
del Circuit:
Centro Medico - Medicina Deportiva


Próxima prova
del Circuit:
Próxima prova del Circuit a peu Marina Alta
8ª CURSA POPULAR TEULADA

4a Prova puntuable del
Circuit a peu Marina Alta 2010


Data: 24 d' Abril de 2010
Distància Adults: 11,1 Km

Organitza:C. A. Corremundos
Regidoria d' Esports
Ajuntament de Teulada

+ Classificacions >>>

CLASSIFICACIÓ GENERAL 8ª CURSA POPULAR TEULADA

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com

Els dorsals desqualificats del Circuit ha perdut el dret a regals, classificacions i trofeus,
i per tant no apareixen en la classificació de la carrera: dorsals 525 i 1248

Següent Últim

Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
MAS LEYDA, VICENT
1
Senior masc C. A. Dianium
0:37:44
0:37:43
03:24
1200
1200
1200
2
FERNANDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
2
Senior masc C. A. Benidorm
0:38:50
0:38:49
03:30
1199
1199
1199
3
SOLER GINESTAR, SERGI
3
Senior masc C. A. Ondara
0:39:01
0:38:59
03:31
1198
1198
1198
4
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:26
0:39:25
03:33
1197
1197
1197
5
LAO MALAGON, JOSE RAMON
5
Senior masc Independent
0:39:38
0:39:37
03:34
0
0
0
6
BENKHEDDA, WALID
1
Juvenil masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:44
0:39:43
03:35
0
0
0
7
CABEZAS GARCIA, AITOR
6
Senior masc Independent
0:40:45
0:40:41
03:40
1196
1196
1196
8
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN
1
Veterans B masc C. A. Dianium
0:41:00
0:40:59
03:42
1195
1195
1200
9
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
7
Senior masc C. A. CM Asesores
0:41:08
0:41:07
03:42
1194
1194
1195
10
RAMÍREZ MULET, PABLO
8
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:12
0:41:10
03:43
1193
1193
1194
11
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
1
Veterans A masc C. A. Safor
0:41:24
0:41:23
03:44
1192
1192
1200
12
GASCON TUR, MANUEL
9
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:25
0:41:23
03:44
1191
1191
1193
13
FERRER BALLESTER, FERNANDO
10
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:37
0:41:36
03:45
1190
1190
1192
14
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
11
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:48
0:41:47
03:46
1189
1189
1191
15
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
12
Senior masc C. A. Benidorm
0:41:54
0:41:50
03:46
1188
1188
1190
16
LOPEZ IZQUIERDO, VICENTE
13
Senior masc C. Piero Magli Record Sport
0:42:05
0:41:49
03:46
0
0
0
17
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
14
Senior masc Independent
0:42:14
0:42:11
03:48
1187
1187
1189
18
JACQUES, MARC
2
Veterans A masc Independent
0:42:17
0:42:14
03:48
0
0
0
19
GÓMEZ INSA, JOSÉ FRANCISCO
3
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:42:20
0:42:16
03:48
1186
1186
1199
20
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
15
Senior masc C. A. La Xara
0:42:27
0:42:24
03:49
1185
1185
1188
21
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
16
Senior masc C. A. La Xara
0:42:28
0:42:25
03:49
1184
1184
1187
22
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
4
Veterans A masc C. A. Benissa
0:42:33
0:42:32
03:50
1183
1183
1198
23
BOFI TORRES, IVAN
17
Senior masc C. A. Xeresa
0:42:34
0:42:31
03:50
1182
1182
1186
24
SIMÓ COSTA, CARLOS
5
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:42:39
0:42:38
03:50
1181
1181
1197
25
DONET MONTAGUD, MIGUEL
18
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:42:57
0:42:54
03:52
1180
1180
1185
26
MOLIO FERRANDO, PABLO
19
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:43:00
0:42:58
03:52
1179
1179
1184
27
NAVARRO MARTI, HECTOR
20
Senior masc C. A. Safor
0:43:00
0:42:59
03:52
1178
1178
1183
28
GUTIERREZ APARICIO, MIGUEL
21
Senior masc Independent
0:43:04
0:43:02
03:53
1177
1177
1182
29
DIAZ CHACON, ISAAC
22
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:43:21
0:43:18
03:54
1176
1176
1181
30
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
23
Senior masc C. A. Xeresa
0:43:22
0:43:19
03:54
1175
1175
1180
31
RIVERO PEREZ, MIGUEL ANGEL
24
Senior masc C. A. Altea
0:43:36
0:43:32
03:55
1174
1174
1179
32
CAMARENA AGUT, VICENT
6
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:43:45
0:43:37
03:56
1173
1173
1196
33
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
7
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:43:46
0:43:42
03:56
1172
1172
1195
34
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
25
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:43:54
0:43:53
03:57
1171
1171
1178
35
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
26
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:44:03
0:43:56
03:57
1170
1170
1177
36
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
8
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:44:09
0:44:05
03:58
1169
1169
1194
37
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:44:14
0:44:12
03:59
1168
1200
1200
38
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
27
Senior masc C. A. Benissa
0:44:15
0:44:13
03:59
1167
1168
1176
39
CUELLO I PERELLÓ, FEDERICO
28
Senior masc C. A. La Xara
0:44:17
0:44:14
03:59
1166
1167
1175
40
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
9
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:23
0:44:22
04:00
1165
1166
1193
41
PÉREZ SOLER, EMILI
10
Veterans A masc C. A. Ondara
0:44:35
0:44:33
04:01
1164
1165
1192
42
RUIZ ARCADIO, PABLO
11
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:44:45
0:44:44
04:02
1163
1164
1191
43
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
29
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:44:46
0:44:42
04:02
1162
1163
1174
44
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
30
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:47
0:44:44
04:02
1161
1162
1173
45
GOMAR TORMO, JOAN
31
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:44:48
0:44:45
04:02
1160
1161
1172
46
JUAN ORTIZ, FCO. JAVIER
32
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:44:50
0:44:45
04:02
1159
1160
1171
47
GREGORI TORTOSA, JAVIER
33
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:45:01
0:44:58
04:03
1158
1159
1170
48
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
34
Senior masc C. A. Safor
0:45:03
0:45:00
04:03
1157
1158
1169
49
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
35
Senior masc C. A. Corremundos
0:45:06
0:45:04
04:04
1156
1157
1168
50
DE LA HUERGA MENÉNDEZ, OSCAR
12
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:45:08
0:45:04
04:04
1155
1156
1190
51
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
13
Veterans A masc C. E. El Portell
0:45:10
0:45:06
04:04
1154
1155
1189
52
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
36
Senior masc C. Natació La Nucia
0:45:12
0:45:04
04:04
0
0
0
53
CAMARENA GRACIA, NICO
37
Senior masc C. Triesport Potries
0:45:18
0:45:15
04:05
1153
1154
1167
54
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
2
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:45:22
0:45:19
04:05
1152
1153
1199
55
DE JUAN DEVESA, VICENT
3
Veterans B masc C. A. Xe Espereu-me
0:45:24
0:45:20
04:05
1151
1152
1198
56
LLANBIES SENDRA, ENRIQUE
14
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:25
0:45:19
04:05
1150
1151
1188
57
FORNES TACHO, JUANVI
38
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:26
0:45:22
04:05
1149
1150
1166
58
FLETCHER, PAUL
4
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:45:28
0:45:24
04:05
1148
1149
1197
59
IVARS ESPI, MIQUEL
39
Senior masc C. A. La Faixa
0:45:32
0:45:28
04:06
0
0
0
60
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
40
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:45:38
0:45:32
04:06
1147
1148
1165
61
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
15
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:45:43
0:45:38
04:07
0
0
0
62
MORATA VIDAL, DAVID
41
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:45:49
0:45:41
04:07
1146
1147
1164
63
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
2
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:45:53
0:45:38
04:07
1145
1146
1200
64
NAVARRO MIÑARRO, PAU
42
Senior masc C. Triatló Sueca
0:45:56
0:45:54
04:08
1144
1145
1163
65
ANDRADA PANTOJA, ANTONIO ANDRES
16
Veterans A masc Independent
0:45:57
0:45:53
04:08
1143
1144
1187
66
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
43
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:46:02
0:45:59
04:09
0
0
0
67
TORRO PENADES, GONZALO
44
Senior masc Independent
0:46:03
0:45:59
04:09
1142
1143
1162
68
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSÉ
45
Senior masc C. A. Benidorm
0:46:05
0:46:02
04:09
1141
1142
1161
69
MORENO AGUADO, FRANCISCO
46
Senior masc Independent
0:46:07
0:46:04
04:09
1140
1141
1160
70
LEIRAS DAVILA, ÓSCAR
47
Senior masc C. Natació La Nucia
0:46:08
0:46:00
04:09
1139
1140
1159
71
DONET MONTAGUT, GUSTAVO
48
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:46:08
0:46:05
04:09
1138
1139
1158
72
PERELLO SIGNES, VICENTE
49
Senior masc C. E. Llocnou
0:46:12
0:46:08
04:09
1137
1138
1157
73
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
50
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:46:18
0:46:16
04:10
1136
1137
1156
74
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
5
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:46:18
0:46:15
04:10
1135
1136
1196
75
LLIDO COTS, VICENT
17
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:46:22
0:46:19
04:10
1134
1135
1186
76
LLUCH GRAU, DANIEL
51
Senior masc C. A. Safor
0:46:33
0:46:29
04:11
1133
1134
1155
77
GRAU ESTRUCH, OSCAR
52
Senior masc C. A. Safor
0:46:33
0:46:30
04:11
1132
1133
1154
78
FAR BALLESTER, DAVID
53
Senior masc Independent
0:46:35
0:46:24
04:11
1131
1132
1153
79
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
54
Senior masc C. C. A Contracorrent
0:46:39
0:46:36
04:12
1130
1131
1152
80
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
18
Veterans A masc G. A. Teuladí
0:46:54
0:46:42
04:12
1129
1130
1185
81
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
19
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:46:56
0:46:54
04:14
1128
1129
1184
82
PERTINEZ CALVO, FCO JAVIER
55
Senior masc C. A. Gata
0:47:05
0:47:00
04:14
1127
1128
1151
83
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
56
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:47:05
0:47:01
04:14
1126
1127
1150
84
CISCAR NALDA, SALVADOR
57
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:47:06
0:47:00
04:14
1125
1126
1149
85
MAYOR HERCE, JAVIER
3
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:47:09
0:47:06
04:15
1124
1125
1199
86
SELLENS CASANOVA, JUAN
20
Veterans A masc C. A. Anant Anant Fas Camí
0:47:09
0:46:59
04:14
1123
1124
1183
87
SAVALL TEROL, ANDRES
58
Senior masc C. A. Benidorm
0:47:14
0:47:11
04:15
1122
1123
1148
88
CLIMENT MORENO, FRANCISCO JAVIER
59
Senior masc Independent
0:47:17
0:47:12
04:15
0
0
0
89
PEDROS LICERAN, JAUME
60
Senior masc C. A. Gata
0:47:19
0:47:11
04:15
1121
1122
1147
90
SERVER AUSINA, JOSEP
21
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:47:23
0:47:16
04:16
0
0
0
91
COSTA SUAREZ, VICENTE
61
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:47:27
0:47:22
04:16
1120
1121
1146
92
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
22
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:47:27
0:47:21
04:16
1119
1120
1182
93
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
23
Veterans A masc C. A. Gata
0:47:31
0:46:57
04:14
1118
1119
1181
94
MONTSERRAT SIGNES, SEBASTIÁ
62
Senior masc C. A. Gata
0:47:35
0:47:27
04:16
1117
1118
1145
95
GONZALEZ BORRAS, LORENZO
63
Senior masc Independent
0:47:36
0:47:22
04:16
1116
1117
1144
96
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
24
Veterans A masc C. A. La Xara
0:47:42
0:47:39
04:18
1115
1116
1180
97
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
25
Veterans A masc C. A. Altea
0:47:43
0:47:29
04:17
1114
1115
1179
98
RICO ABELLAN, JUAN CARLOS
64
Senior masc C. A. Rev. Mediterraneo Novelda
0:47:43
0:47:42
04:18
1113
1114
1143
99
CHAVELI DONET, JAVIER
65
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:47:44
0:47:40
04:18
1112
1113
1142
100
JENNINGS, TOM
66
Senior masc C. A. Costa Blanca Striders
0:47:47
0:47:05
04:15
1111
1112
1141
101
WHITTINGTON, JEFF
1
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:47:48
0:47:43
04:18
1110
1111
1200
102
FAUS CERDÀ, DAVID
67
Senior masc G. A. Teuladí
0:47:48
0:47:35
04:17
1109
1110
1140
103
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
68
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:47:49
0:47:45
04:18
1108
1109
1139
104
OLLER JULIA, FRANCISCO ABEL
69
Senior masc C. A. Corremundos
0:47:53
0:47:48
04:18
1107
1108
1138
105
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
70
Senior masc C. A. Safor
0:47:53
0:47:47
04:18
1106
1107
1137
106
SAPENA SEGARRA, JOSEP
6
Veterans B masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:56
0:47:46
04:18
1105
1106
1195
107
MULET DIEGO, VICENT
26
Veterans A masc C. A. Gata
0:48:00
0:47:54
04:19
1104
1105
1178
108
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
27
Veterans A masc C. A. Safor
0:48:05
0:47:50
04:19
1103
1104
1177
109
LLEÓ VILLAR, MANUEL
71
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:48:06
0:47:22
04:16
1102
1103
1136
110
SOLER SALCEDO, ENRIQUE
28
Veterans A masc Independent
0:48:07
0:47:39
04:18
1101
1102
1176
111
MORA PEREZ, JORGE
72
Senior masc Independent
0:48:08
0:47:43
04:18
1100
1101
1135
112
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
73
Senior masc Independent
0:48:09
0:48:02
04:20
1099
1100
1134
113
PONS MARI, JESUS
74
Senior masc C. A. Safor
0:48:10
0:48:03
04:20
1098
1099
1133
114
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Veterans A fem C. A. Xeresa
0:48:10
0:48:05
04:20
1097
1199
1200
115
MARTI PUIG, ANDRES
75
Senior masc C. A. Xeresa
0:48:10
0:48:05
04:20
1096
1098
1132
116
GARCIA VIDAL, JOSE ANTONIO
29
Veterans A masc Independent
0:48:21
0:48:14
04:21
0
0
0
117
SENDRA GINER, JUAN
76
Senior masc C. A. Ondara
0:48:25
0:48:15
04:21
1095
1097
1131
118
LORENZO COSTA, JUAN JOSE
30
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:48:27
0:48:15
04:21
1094
1096
1175
119
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
31
Veterans A masc C. A. La Xara
0:48:29
0:48:26
04:22
1093
1095
1174
120
PEREZ BAÑULS, JUANJO
32
Veterans A masc C. A. Safor
0:48:31
0:48:23
04:22
1092
1094
1173
121
MARCH ESCUDERO, JAUME
77
Senior masc C. A. Safor
0:48:31
0:48:15
04:21
1091
1093
1130
122
CASTELLA MESTRE, SAMUEL
78
Senior masc C. A. CM Asesores
0:48:31
0:48:29
04:22
0
0
0
123
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
33
Veterans A masc Independent
0:48:38
0:48:24
04:22
1090
1092
1172
124
TOUS TERRADES, VICENT
34
Veterans A masc C. Multiesport Marina Alta
0:48:46
0:48:14
04:21
1089
1091
1171
125
VICTORIA LLORET, ANTONIO
35
Veterans A masc Independent
0:48:47
0:48:32
04:22
1088
1090
1170
126
MASCARELL FAUS, ADRIAN
79
Senior masc C. E. Llocnou
0:48:48
0:48:40
04:23
1087
1089
1129
127
IVARS DESCALS, DARIO
80
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:48:48
0:48:30
04:22
1086
1088
1128
128
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
81
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:48:50
0:48:39
04:23
1085
1087
1127
129
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
82
Senior masc C. A. Gata
0:48:53
0:48:48
04:24
1084
1086
1126
130
JUAN SENDRA, JUAN CARLOS
36
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:48:54
0:48:45
04:24
1083
1085
1169
131
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
1
Senior fem Independent
0:48:56
0:48:50
04:24
1082
1198
1200
132
SANZ TORRO, VICENTE
37
Veterans A masc Independent
0:48:58
0:48:49
04:24
0
0
0
133
PEIRO SABATER, OLIVIA
2
Veterans A fem C. A. Safor
0:49:01
0:48:47
04:24
1081
1197
1199
134
BISQUERT CARDONA, IVAN
83
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:49:01
0:48:26
04:22
1080
1084
1125
135
VILLAREJO DENIA, TONI
38
Veterans A masc Independent
0:49:02
0:48:59
04:25
1079
1083
1168
136
SERVER ESPIN, FERNANDO
84
Senior masc C. A. Ondara
0:49:02
0:48:44
04:24
1078
1082
1124
137
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
39
Veterans A masc C. A. Ondara
0:49:05
0:48:53
04:24
1077
1081
1167
138
CUESTA MORENO, ANTONI
85
Senior masc C. A. Pindaro Joma
0:49:08
0:48:52
04:24
1076
1080
1123
139
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
7
Veterans B masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:49:09
0:48:49
04:24
1075
1079
1194
140
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VTE
40
Veterans A masc C. A. Safor
0:49:09
0:49:04
04:25
1074
1078
1166
141
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
86
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:49:12
0:48:52
04:24
1073
1077
1122
142
MARTÍ SENDRA, PATRICIO
41
Veterans A masc C. A. Altea
0:49:14
0:48:47
04:24
1072
1076
1165
143
POZUELO CHOLBI, EMILIO
87
Senior masc Independent
0:49:16
0:49:10
04:26
1071
1075
1121
144
SANTONJA RODADO, GONZALO
88
Senior masc C. E. Relleu
0:49:20
0:49:13
04:26
1070
1074
1120
145
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
8
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:49:27
0:49:20
04:27
1069
1073
1193
146
CIVICO JURADO, FRANCISCO
9
Veterans B masc Independent
0:49:28
0:48:48
04:24
0
0
0
147
ROMAN VILLALTA, ENRIQUE
42
Veterans A masc C. A. Aspis
0:49:29
0:49:26
04:27
1068
1072
1164
148
MASANET SANCHO, GERARDO
89
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:49:29
0:48:48
04:24
1067
1071
1119
149
MILVAQUES BATALLER, QUINO
90
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:49:30
0:49:21
04:27
1066
1070
1118
150
IZQUIERDO MARI, DAVID
91
Senior masc Independent
0:49:31
0:49:25
04:27
1065
1069
1117
151
GALLART GUARINOS, ANTONIO
92
Senior masc Independent
0:49:32
0:49:07
04:25
1064
1068
1116
152
ENGUIX SANCHO, JOSE
43
Veterans A masc C. A. La Valldigna
0:49:36
0:49:30
04:28
1063
1067
1163
153
MARCH ESCUDERO, AUSIAS
93
Senior masc C. A. Safor
0:49:38
0:49:23
04:27
1062
1066
1115
154
GARRIGOS MASCARELL, ROMAN
44
Veterans A masc C. A. Safor
0:49:40
0:49:25
04:27
1061
1065
1162
155
FEMENIA DOMENECH, GUSTAVO
94
Senior masc C. A. La Xara
0:49:42
0:49:35
04:28
1060
1064
1114
156
PELLICER LLOPIS, ENRIC
95
Senior masc C. A. l' Espenta
0:49:43
0:49:19
04:27
1059
1063
1113
157
MORA PÉREZ, RAUL
96
Senior masc Independent
0:49:43
0:49:20
04:27
1058
1062
1112
158
CALDERON PEREZ, JOSE CARLOS
45
Veterans A masc Independent
0:49:43
0:49:35
04:28
0
0
0
159
AMOROS OLMOS, LUIS RAUL
97
Senior masc C. A. Rev. Mediterraneo Novelda
0:49:50
0:49:49
04:29
1057
1061
1111
160
MONCHO APARISI, JAVIER
46
Veterans A masc Independent
0:49:57
0:49:09
04:26
1056
1060
1161
161
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
98
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:50:00
0:49:50
04:29
1055
1059
1110
162
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
2
Senior fem C. A. Dianium
0:50:02
0:49:54
04:30
1054
1196
1199
163
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
99
Senior masc C. C. Camallaes
0:50:03
0:49:52
04:30
1053
1058
1109
164
ALBORCH CANET, PEPE
47
Veterans A masc Independent
0:50:04
0:49:12
04:26
1052
1057
1160
165
FERRAIRÓ PEIRÓ, XAVIER
100
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:50:05
0:49:46
04:29
1051
1056
1108
166
MORENO MARI, DANIEL
101
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:50:05
0:49:58
04:30
1050
1055
1107
167
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
3
Senior fem Independent
0:50:05
0:50:01
04:30
1049
1195
1198
168
SENDRA FRANQUEZA, JOSE PASCUAL
10
Veterans B masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:50:06
0:49:46
04:29
1048
1054
1192
169
GARCIA RUIZ, VICTOR
102
Senior masc Independent
0:50:06
0:50:02
04:30
1047
1053
1106
170
DOMENECH DURA, JUAN
103
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:50:06
0:49:46
04:29
1046
1052
1105
171
VITORIA MIÑANA, ANGEL
48
Veterans A masc Independent
0:50:06
0:49:37
04:28
1045
1051
1159
172
FABRA SANJAIME, SALVADOR
49
Veterans A masc C. A. Cent Cames
0:50:10
0:49:53
04:30
0
0
0
173
PONS MAS, JOSE VICENTE
104
Senior masc C. A. Ondara
0:50:12
0:50:02
04:30
1044
1050
1104
174
MUT MORAN, JOSE ANTONIO
105
Senior masc C. A. La Xara
0:50:14
0:50:09
04:31
1043
1049
1103
175
SEGRELLES FERNANDEZ, EDUARDO
106
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:50:15
0:50:14
04:32
1042
1048
1102
176
CASTELLÀ GARCIA, XIMO
50
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:50:15
0:49:43
04:29
1041
1047
1158
177
PEÑA MARTINEZ, JOSE MANUEL
11
Veterans B masc C. A. Petrer Nepalia
0:50:15
0:50:12
04:31
1040
1046
1191
178
MARTIN PALOMINO, JOSE DAMIAN
12
Veterans B masc C. A. Ciutat D'Albaida
0:50:20
0:50:06
04:31
1039
1045
1190
179
BYFORD, JAMES
51
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:50:25
0:50:06
04:31
1038
1044
1157
180
IVARS BERTOMEU, JAUME
107
Senior masc C. A. Benissa
0:50:28
0:50:15
04:32
1037
1043
1101
181
PEDROS MONFORT, JOSE FCO
108
Senior masc C. A. Gata
0:50:29
0:50:21
04:32
1036
1042
1100
182
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
109
Senior masc C. A. Benissa
0:50:33
0:50:24
04:32
1035
1041
1099
183
FAUS ESCRIVA, FABIAN
110
Senior masc C. A. Safor
0:50:35
0:50:21
04:32
1034
1040
1098
184
BOSCÁ BALONGA, VICENT
13
Veterans B masc C. A. Safor
0:50:35
0:50:21
04:32
1033
1039
1189
185
GIMENEZ PRATS, JUAN
111
Senior masc C. A. Safor
0:50:35
0:50:22
04:32
1032
1038
1097
186
GALIANA GANDIA, SALVADOR
14
Veterans B masc G. Atletisme Colortex
0:50:41
0:50:32
04:33
1031
1037
1188
187
LANCIS SAEZ, SALVADOR
52
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:50:44
0:50:13
04:31
1030
1036
1156
188
VICENS PASTOR, FERNANDO
112
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:50:46
0:50:18
04:32
1029
1035
1096
189
SART VALLES, SIMON
113
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:50:50
0:50:31
04:33
1028
1034
1095
190
MIRANDA MATEO, ANTONIO
15
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:50:58
0:50:51
04:35
1027
1033
1187
191
MIRALLES FERRER, VICENTE
53
Veterans A masc Independent
0:50:59
0:50:52
04:35
0
0
0
192
MASCARELL MARTI, JESUS
114
Senior masc C. E. Llocnou
0:51:00
0:50:49
04:35
1026
1032
1094
193
TARRAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
54
Veterans A masc Independent
0:51:03
0:50:48
04:35
1025
1031
1155
194
SERRAT CONEJERO, ANTONIO
16
Veterans B masc C. A. Altea
0:51:04
0:50:50
04:35
1024
1030
1186
195
NARANJO BERENGUER, JACINTO
115
Senior masc C. A. Benidorm
0:51:04
0:50:53
04:35
1023
1029
1093
196
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
116
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:51:05
0:50:40
04:34
1022
1028
1092
197
MULET I PEDRO, JOSEP
117
Senior masc Independent
0:51:06
0:50:33
04:33
1021
1027
1091
198
FERNANDEZ LUNA, JOSE
55
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:51:09
0:51:03
04:36
1020
1026
1154
199
CARRIÓ MOLINA, ANTONIO
118
Senior masc Independent
0:51:10
0:50:54
04:35
0
0
0
200
FERRER CAMARENA, JOSE JUAN
119
Senior masc C. A. Llops Villalonga
0:51:13
0:51:07
04:36
1019
1025
1090