14 Circuit a peu Marina Alta



Patrocinador Oficial
del Circuit:
Matias Salva
Col·laborador Oficial:
del Circuit:
Centro Medico - Medicina Deportiva


Próxima prova
del Circuit:
Próxima prova del Circuit a peu Marina Alta
XXI VOLTA A PEU A XÀBIA

1a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2010


Data: 7 de Març de 2010
Distància Adults: 10 Km

Organitza: C. A. Llebeig Xàbia
Regidoria d' Esports Ajuntament de Xàbia

+ Classificacions >>>

CLASSIFICACIÓ GENERAL XXI VOLTA A PEU A XÀBIA

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com

Següent Últim

Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior masc C. A. Dianium
0:32:41
0:32:41
03:16
0
0
0
2
FERNANDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
2
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:23
0:33:23
03:20
1200
1200
1200
3
DURA CREMADES, RICARDO
3
Senior masc C. A. Castalla
0:33:30
0:33:30
03:21
1199
1199
1199
4
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
4
Senior masc C. A. Dianium
0:33:36
0:33:36
03:22
1198
1198
1198
5
PUIG GRIMALT, PERFECTO
5
Senior masc C. A. Dianium
0:33:39
0:33:39
03:22
1197
1197
1197
6
SOLER GINESTAR, SERGI
6
Senior masc C. A. Ondara
0:33:43
0:33:43
03:22
1196
1196
1196
7
CARDONA SÁNCHEZ, VICENTE
7
Senior masc C. A. Alcoy
0:33:55
0:33:55
03:24
0
0
0
8
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
1
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:34:14
0:34:13
03:25
0
0
0
9
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
8
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:21
0:34:21
03:26
1195
1195
1195
10
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
9
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:44
0:34:44
03:28
1194
1194
1194
11
BENKHEDDA, WALID
1
Juvenil masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:57
0:34:57
03:30
0
0
0
12
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN
1
Veterans B masc C. A. Dianium
0:35:01
0:35:01
03:30
1193
1193
1200
13
RUBIO COTS, FELIP
10
Senior masc C. A. l' Espenta
0:35:03
0:35:02
03:30
1192
1192
1193
14
KRISTENSEN, TROND
11
Senior masc Independent
0:35:06
0:35:04
03:30
0
0
0
15
PEREZ PANERO, TONI
2
Veterans A masc C. A. Cullera
0:35:07
0:35:07
03:31
1191
1191
1200
16
CABEZAS GARCIA, AITOR
12
Senior masc Independent
0:35:14
0:35:08
03:31
1190
1190
1192
17
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
13
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:21
0:35:21
03:32
1189
1189
1191
18
MIRO ALBERO, DAVID
14
Senior masc C. A. Alcoy
0:35:29
0:35:28
03:33
0
0
0
19
FERRER BALLESTER, FERNANDO
15
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:35:31
0:35:31
03:33
1188
1188
1190
20
NAVARRO MARTI, HECTOR
16
Senior masc C. A. Safor
0:35:34
0:35:32
03:33
1187
1187
1189
21
JENNINGS, TOM
17
Senior masc C. A. Costa Blanca Striders
0:35:35
0:35:35
03:34
1186
1186
1188
22
MOLLÀ SANCHIS, XIMO
18
Senior masc Independent
0:35:35
0:35:35
03:34
1185
1185
1187
23
PÉREZ SOLER, EMILI
3
Veterans A masc C. A. Ondara
0:35:35
0:35:34
03:33
1184
1184
1199
24
MASANET SANCHO, ANTONIO
4
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:35:41
0:35:41
03:34
1183
1183
1198
25
MARTIN DELA CONCEPCION, MANOLO
19
Senior masc C. A. Safor
0:35:43
0:35:42
03:34
1182
1182
1186
26
RAMÍREZ MULET, PABLO
20
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:48
0:35:44
03:34
1181
1181
1185
27
SIMÓ COSTA, CARLOS
5
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:35:50
0:35:50
03:35
1180
1180
1197
28
LLOPIS CHELI, VICENTE
2
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:54
0:35:53
03:35
1179
1179
1199
29
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
21
Senior masc C. A. Xeresa
0:36:02
0:36:02
03:36
1178
1178
1184
30
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
22
Senior masc C. A. La Xara
0:36:06
0:36:03
03:36
1177
1177
1183
31
CASANOVA FERRI, DAMIAN
23
Senior masc C. A. Sol i Clima
0:36:11
0:36:10
03:37
1176
1176
1182
32
SORIA MARTIN, IVAN
24
Senior masc C. A. Dianium
0:36:16
0:36:16
03:38
0
0
0
33
DONET MONTAGUD, MIGUEL
25
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:36:21
0:36:20
03:38
1175
1175
1181
34
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
26
Senior masc C. A. La Xara
0:36:22
0:36:20
03:38
1174
1174
1180
35
DE LA HUERGA MENÉNDEZ, OSCAR
6
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:36:23
0:36:23
03:38
1173
1173
1196
36
VIDAL BATALLER, DIEGO
27
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:36:24
0:36:18
03:38
1172
1172
1179
37
GONZALVEZ VERA, VICENTE
3
Veterans B masc C. A. Torrent
0:36:24
0:36:24
03:38
0
0
0
38
ROMERO, RUBEN DANIEL
7
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:36:25
0:36:22
03:38
1171
1171
1195
39
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
28
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:29
0:36:28
03:39
1170
1170
1178
40
MORVAN, PHILIPPE
29
Senior masc C. Natació La Nucia
0:36:46
0:36:43
03:40
1169
1169
1177
41
MORATA VIDAL, DAVID
30
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:48
0:36:45
03:41
1168
1168
1176
42
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
31
Senior masc Independent
0:36:49
0:36:46
03:41
1167
1167
1175
43
SANCHEZ RODRIGUEZ, JOSE JAVIER
32
Senior masc Independent
0:36:49
0:36:43
03:40
1166
1166
1174
44
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
8
Veterans A masc C. A. Benissa
0:36:51
0:36:51
03:41
1165
1165
1194
45
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
9
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:36:59
0:36:58
03:42
1164
1164
1193
46
LOPEZ FRANCES, JOSE ANTONIO
10
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:37:16
0:37:15
03:44
1163
1163
1192
47
SOSA, JULIO ALBERTO
11
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:18
0:37:17
03:44
1162
1162
1191
48
LLIDO COTS, VICENT
12
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:37:23
0:37:21
03:44
1161
1161
1190
49
JIMENEZ FUEYO, JESUS
13
Veterans A masc C. T. Komando Fisiojreig
0:37:26
0:37:25
03:44
0
0
0
50
MOLIO FERRANDO, PABLO
33
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:37:27
0:37:25
03:44
1160
1160
1173
51
CAMARENA AGUT, VICENT
14
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:37:27
0:37:24
03:44
1159
1159
1189
52
COMPANY PUIG, SALVADOR
15
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:37:35
0:37:33
03:45
1158
1158
1188
53
SANCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
16
Veterans A masc C. A. B. Ibiza - Aquaplag
0:37:48
0:37:46
03:47
0
0
0
54
GREGORI TORTOSA, JAVIER
34
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:53
0:37:52
03:47
1157
1157
1172
55
ESCORTELL PEREZ, CARLOS
4
Veterans B masc C. A. Cametes Spat
0:37:54
0:37:51
03:47
1156
1156
1198
56
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
35
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:37:56
0:37:54
03:47
1155
1155
1171
57
PEÑA MARTINEZ, JOSE MANUEL
5
Veterans B masc C. A. Petrer Nepalia
0:37:57
0:37:57
03:48
1154
1154
1197
58
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
36
Senior masc C. A. Benissa
0:37:58
0:37:54
03:47
1153
1153
1170
59
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
6
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:01
0:37:59
03:48
1152
1152
1196
60
GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
17
Veterans A masc Independent
0:38:07
0:37:58
03:48
0
0
0
61
GASCON TUR, MANUEL
37
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:11
0:38:10
03:49
1151
1151
1169
62
MAYOR HERCE, JAVIER
2
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:38:14
0:38:13
03:49
1150
1150
1200
63
LLANBIES SENDRA, ENRIQUE
18
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:19
0:38:11
03:49
1149
1149
1187
64
GALAN ANTON, ANDRES
38
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:20
0:38:13
03:49
1148
1148
1168
65
CARPIO BAYONA, SERGIO
39
Senior masc C. A. Alcoy
0:38:21
0:38:16
03:50
1147
1147
1167
66
DEVESA FERRER, JOSE MIGUEL
19
Veterans A masc Independent
0:38:26
0:38:26
03:51
0
0
0
67
PARDO ROMAN, PEDRO PABLO
40
Senior masc Independent
0:38:30
0:38:28
03:51
0
0
0
68
VIDAL BATALLER, JOSE
20
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:38:30
0:38:30
03:51
1146
1146
1186
69
BAS BOLUDA, JAVIER
41
Senior masc Independent
0:38:38
0:38:29
03:51
1145
1145
1166
70
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
42
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:38:46
0:38:46
03:53
1144
1144
1165
71
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
43
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:47
0:38:43
03:52
1143
1143
1164
72
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
44
Senior masc C. A. La Xara
0:38:52
0:38:51
03:53
1142
1142
1163
73
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
45
Senior masc C. A. Xeresa
0:38:53
0:38:50
03:53
1141
1141
1162
74
DIAZ ARMENTA, ANDRES
46
Senior masc C. A. Benidorm
0:38:55
0:38:42
03:52
1140
1140
1161
75
LANCIS SAEZ, SALVADOR
21
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:57
0:38:55
03:54
1139
1139
1185
76
CAMARENA GRACIA, NICO
47
Senior masc C. Triesport Potries
0:39:04
0:38:54
03:53
1138
1138
1160
77
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
48
Senior masc C. A. Safor
0:39:05
0:39:01
03:54
1137
1137
1159
78
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
22
Veterans A masc C. A. Safor
0:39:05
0:39:03
03:54
1136
1136
1184
79
GIMENEZ PRATS, JUAN
49
Senior masc C. A. Safor
0:39:05
0:39:01
03:54
1135
1135
1158
80
PEIRO BLANCO, JOSE RAMÓN
50
Senior masc C. Triesport Potries
0:39:05
0:38:56
03:54
0
0
0
81
SENDRA FRANQUEZA, JOSE PASCUAL
7
Veterans B masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:09
0:39:01
03:54
1134
1134
1195
82
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
23
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:09
0:39:02
03:54
1133
1133
1183
83
CARRILLO RUZ, RICARDO
51
Senior masc C. A. Rotova
0:39:11
0:39:01
03:54
1132
1132
1157
84
ESPASA MULET, PEPE
24
Veterans A masc C. A. Gata
0:39:13
0:39:03
03:54
1131
1131
1182
85
JUAN ORTIZ, FCO. JAVIER
52
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:39:17
0:39:03
03:54
1130
1130
1156
86
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
8
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:39:18
0:39:17
03:56
1129
1129
1194
87
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
25
Veterans A masc C. A. La Xara
0:39:21
0:39:20
03:56
1128
1128
1181
88
MORENO AGUADO, FRANCISCO
53
Senior masc Independent
0:39:26
0:39:23
03:56
1127
1127
1155
89
GARCIA REIG, PERE LLUIS
54
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:39:31
0:39:28
03:57
1126
1126
1154
90
PERTINEZ CALVO, FCO JAVIER
55
Senior masc C. A. Gata
0:39:34
0:39:32
03:57
1125
1125
1153
91
CANTON FUENTES, JUAN RAMON
56
Senior masc C. A. L' Olleria
0:39:35
0:39:34
03:57
1124
1124
1152
92
APARISI I CARRIÓ, JAUME
57
Senior masc C. A. Ondara
0:39:36
0:39:31
03:57
1123
1123
1151
93
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
26
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:39
0:39:37
03:58
1122
1122
1180
94
PERELLO SIGNES, VICENTE
58
Senior masc C. E. Llocnou
0:39:40
0:39:38
03:58
1121
1121
1150
95
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
27
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:39:40
0:39:25
03:56
0
0
0
96
SELLENS CASANOVA, JUAN
28
Veterans A masc C. A. Anant Anant Fas Camí
0:39:41
0:39:36
03:58
1120
1120
1179
97
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
59
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:39:46
0:39:36
03:58
1119
1119
1149
98
DE JUAN DEVESA, VICENT
9
Veterans B masc C. A. Xe Espereu-me
0:39:47
0:39:46
03:59
1118
1118
1193
99
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
29
Veterans A masc G. A. Teuladí
0:39:49
0:39:40
03:58
1117
1117
1178
100
DONET MONTAGUT, JAVIER
60
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:39:50
0:39:44
03:58
1116
1116
1148
101
GRAU ESTRUCH, OSCAR
61
Senior masc C. A. Safor
0:39:56
0:39:51
03:59
1115
1115
1147
102
STANNERS, JIM
10
Veterans B masc C. A. Costa Blanca Striders
0:39:58
0:39:36
03:58
0
0
0
103
ESPASA MULET, JAVIER
62
Senior masc C. A. Gata
0:39:58
0:39:55
04:00
1114
1114
1146
104
VAYÁ SALORT, JUAN
30
Veterans A masc Independent
0:40:00
0:39:56
04:00
1113
1113
1177
105
CUELLO I PERELLÓ, FEDERICO
63
Senior masc C. A. La Xara
0:40:06
0:40:02
04:00
1112
1112
1145
106
COSTA SUAREZ, VICENTE
64
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:08
0:40:02
04:00
1111
1111
1144
107
SOLER SALCEDO, ENRIQUE
31
Veterans A masc Independent
0:40:09
0:39:49
03:59
1110
1110
1176
108
BISQUERT CARDONA, IVAN
65
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:16
0:40:01
04:00
1109
1109
1143
109
LEIRAS DAVILA, ÓSCAR
66
Senior masc C. Natació La Nucia
0:40:18
0:40:12
04:01
1108
1108
1142
110
TEMMERMAN, PETER
32
Veterans A masc C. A. Safor
0:40:19
0:40:10
04:01
1107
1107
1175
111
GUTIERREZ APARICIO, MIGUEL
67
Senior masc Independent
0:40:21
0:39:48
03:59
1106
1106
1141
112
VICENS PASTOR, FERNANDO
68
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:23
0:40:16
04:02
1105
1105
1140
113
FAUS CERDÀ, DAVID
69
Senior masc G. A. Teuladí
0:40:27
0:40:15
04:01
1104
1104
1139
114
GARCIA RUIZ, VICTOR
70
Senior masc Independent
0:40:29
0:40:26
04:03
1103
1103
1138
115
IVARS GINER, FRANCISCO
11
Veterans B masc C. A. La Xara
0:40:30
0:40:20
04:02
1102
1102
1192
116
FERNANDEZ SERRAT, FRANCISCO JAVIER
71
Senior masc Independent
0:40:31
0:40:19
04:02
0
0
0
117
DONET MONTAGUT, GUSTAVO
72
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:40:37
0:40:30
04:03
1101
1101
1137
118
VERCHER RIPOLL, JUAN RA
73
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:40:40
0:40:29
04:03
1100
1100
1136
119
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
33
Veterans A masc C. A. La Xara
0:40:41
0:40:40
04:04
1099
1099
1174
120
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
74
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:45
0:40:40
04:04
1098
1098
1135
121
MILLET CALAFAT, JOSE VTE
75
Senior masc Independent
0:40:46
0:40:39
04:04
1097
1097
1134
122
YACOVINO, LUCAS
76
Senior masc Independent
0:40:47
0:40:41
04:04
0
0
0
123
CISCAR NALDA, SALVADOR
77
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:48
0:40:40
04:04
1096
1096
1133
124
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
78
Senior masc C. A. Safor
0:40:48
0:40:44
04:04
1095
1095
1132
125
PUIGCERVER OLIVER, JOSE RAMON
79
Senior masc C. A. La Xara
0:40:51
0:40:50
04:05
1094
1094
1131
126
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
12
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:40:55
0:40:55
04:06
1093
1093
1191
127
MASANET SANCHO, GERARDO
80
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:57
0:40:52
04:05
1092
1092
1130
128
LORENZO COSTA, JUAN JOSE
34
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:58
0:40:52
04:05
1091
1091
1173
129
SERRA VALLÈS, XAVIER
35
Veterans A masc Independent
0:40:58
0:40:39
04:04
1090
1090
1172
130
ESCOTO BOLUDA, JOSEP MATIES
81
Senior masc C. A. l' Espenta
0:40:58
0:40:54
04:05
0
0
0
131
DOMENECH BALLESTER, JOSE LUIS
82
Senior masc Independent
0:40:59
0:39:38
03:58
1089
1089
1129
132
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
83
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:40:59
0:40:54
04:05
1088
1088
1128
133
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Veterans A fem C. A. Xeresa
0:40:59
0:40:55
04:06
1087
1200
1200
134
SAPENA SEGARRA, JOSEP
13
Veterans B masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:00
0:40:48
04:05
1086
1087
1190
135
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
36
Veterans A masc C. de Rem Denia
0:41:05
0:40:53
04:05
1085
1086
1171
136
FAUS ESCRIVA, FABIAN
84
Senior masc C. A. Safor
0:41:08
0:41:03
04:06
1084
1085
1127
137
CHAVELI DONET, JAVIER
85
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:41:10
0:40:49
04:05
1083
1084
1126
138
SERVER ESPIN, FERNANDO
86
Senior masc C. A. Ondara
0:41:13
0:41:07
04:07
1082
1083
1125
139
MERI FLUIXA, SALVADOR
14
Veterans B masc C. Córrer Xeraco
0:41:14
0:41:12
04:07
1081
1082
1189
140
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
15
Veterans B masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:17
0:41:09
04:07
1080
1081
1188
141
ANDRADA PANTOJA, ANTONIO ANDRES
37
Veterans A masc Independent
0:41:20
0:41:09
04:07
1079
1080
1170
142
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
38
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:20
0:41:20
04:08
1078
1079
1169
143
AMOROS OLMOS, LUIS RAUL
87
Senior masc C. A. Rev. Mediterraneo Novelda
0:41:21
0:41:18
04:08
1077
1078
1124
144
RICO ABELLAN, JUAN CARLOS
88
Senior masc C. A. Rev. Mediterraneo Novelda
0:41:22
0:41:18
04:08
1076
1077
1123
145
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
39
Veterans A masc C. A. Altea
0:41:24
0:41:12
04:07
1075
1076
1168
146
CHELI FERRER, DIONISIO
16
Veterans B masc C. A. Dianium
0:41:26
0:41:23
04:08
1074
1075
1187
147
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
3
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:41:27
0:41:18
04:08
1073
1074
1199
148
RIPOLL FUERTES, JOSEP GERMÀ
89
Senior masc C. A. Benissa
0:41:32
0:41:16
04:08
1072
1073
1122
149
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
90
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:33
0:41:27
04:09
1071
1072
1121
150
ROMAN VILLALTA, ENRIQUE
40
Veterans A masc C. A. Aspis
0:41:33
0:41:33
04:09
1070
1071
1167
151
ESTEVE LARDUET, MARLEN
2
Veterans A fem C. A. Puerto de Alicante
0:41:33
0:41:27
04:09
1069
1199
1199
152
WHITTINGTON, JEFF
1
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:41:34
0:41:32
04:09
1068
1070
1200
153
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
91
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:35
0:41:32
04:09
1067
1069
1120
154
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
92
Senior masc Independent
0:41:35
0:41:07
04:07
1066
1068
1119
155
MESTRE FORNES, ESTANIS
93
Senior masc Independent
0:41:35
0:41:29
04:09
1065
1067
1118
156
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VTE
41
Veterans A masc C. A. Safor
0:41:36
0:41:31
04:09
1064
1066
1166
157
ROCHER SASTRE, FERNANDO
42
Veterans A masc C. A. Safor
0:41:37
0:41:34
04:09
1063
1065
1165
158
BENAVENT TOMAS, JUAN ANTONIO
43
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:41:37
0:41:33
04:09
1062
1064
1164
159
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
44
Veterans A masc C. A. Safor
0:41:37
0:41:35
04:10
1061
1063
1163
160
LLEÓ VILLAR, MANUEL
94
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:37
0:41:22
04:08
1060
1062
1117
161
SANTONJA RODADO, GONZALO
95
Senior masc C. E. Relleu
0:41:37
0:41:33
04:09
1059
1061
1116
162
MENGUAL SERRA, VICENT
45
Veterans A masc C. A. Safor
0:41:37
0:41:36
04:10
1058
1060
1162
163
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
96
Senior masc Independent
0:41:37
0:41:31
04:09
1057
1059
1115
164
BOSCÁ BALONGA, VICENT
17
Veterans B masc C. A. Safor
0:41:39
0:41:38
04:10
1056
1058
1186
165
LORENTE RICART, TONI
97
Senior masc C. A. Benissa
0:41:40
0:41:31
04:09
1055
1057
1114
166
ROSELLO ESCRIBA, JOSE MANUEL
98
Senior masc Independent
0:41:43
0:41:29
04:09
1054
1056
1113
167
MORENO MARI, DANIEL
99
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:44
0:41:35
04:10
1053
1055
1112
168
SANCHIS JUAN, DAMIAN
18
Veterans B masc C. A. Ciutat D'Albaida
0:41:47
0:41:36
04:10
0
0
0
169
GALLART GUARINOS, ANTONIO
100
Senior masc Independent
0:41:50
0:41:39
04:10
1052
1054
1111
170
OLLER JULIA, FRANCISCO ABEL
101
Senior masc C. A. Corremundos
0:41:54
0:41:50
04:11
1051
1053
1110
171
SALA GARCIA, MAYCA
3
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:41:54
0:41:39
04:10
0
0
0
172
VICTORIA LLORET, ANTONIO
46
Veterans A masc Independent
0:41:54
0:41:49
04:11
1050
1052
1161
173
GINER CANTO, FRANCISCO JOSE
102
Senior masc C. A. Benissa
0:41:56
0:41:43
04:10
1049
1051
1109
174
PEDROS MONFORT, JOSE FCO
103
Senior masc C. A. Gata
0:41:57
0:41:38
04:10
1048
1050
1108
175
WOODALL, TONY
47
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:59
0:41:54
04:11
1047
1049
1160
176
VÉLEZ BONET, VÍCTOR MANUEL
104
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:42:01
0:41:52
04:11
0
0
0
177
MARSET VALDES, BLAS
105
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:42:01
0:41:47
04:11
1046
1048
1107
178
SERRA BOLUFER, JOSE VICENTE
48
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:04
0:41:47
04:11
1045
1047
1159
179
SEGRELLES FERNANDEZ, EDUARDO
106
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:42:06
0:42:04
04:12
1044
1046
1106
180
ABELLAN MORENO, SINDO
107
Senior masc Independent
0:42:09
0:42:05
04:13
1043
1045
1105
181
ESTEBAN BLAY, RICARDO
108
Senior masc C. A. Safor
0:42:14
0:42:11
04:13
1042
1044
1104
182
PICAZO ESCOBAR, JORGE
109
Senior masc C. Triesport Roquette La Ribera
0:42:14
0:42:05
04:13
0
0
0
183
PONS MAS, JOSE VICENTE
110
Senior masc C. A. Ondara
0:42:17
0:42:11
04:13
1041
1043
1103
184
MARCO MARTINEZ, DAVID
111
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:42:17
0:42:13
04:13
1040
1042
1102
185
GILABERT MIRA, JOSEP
49
Veterans A masc C. A. Ondara
0:42:17
0:42:07
04:13
1039
1041
1158
186
MARTINEZ LUQUE, MANUEL
50
Veterans A masc Independent
0:42:18
0:42:12
04:13
1038
1040
1157
187
MONCHO APARISI, JAVIER
51
Veterans A masc Independent
0:42:18
0:41:51
04:11
1037
1039
1156
188
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
112
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:42:18
0:42:02
04:12
1036
1038
1101
189
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
52
Veterans A masc C. A. Ondara
0:42:18
0:42:04
04:12
1035
1037
1155
190
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
53
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:42:19
0:42:15
04:13
1034
1036
1154
191
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
113
Senior masc C. C. A Contracorrent
0:42:21
0:42:19
04:14
1033
1035
1100
192
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
19
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:42:22
0:42:09
04:13
1032
1034
1185
193
CASTELLÀ GARCIA, XIMO
54
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:42:23
0:42:02
04:12
1031
1033
1153
194
GOSÁLBEZ FONT, TONI
114
Senior masc C. E. Relleu
0:42:25
0:42:14
04:13
1030
1032
1099
195
LLUCH GRAU, DANIEL
115
Senior masc C. A. Safor
0:42:31
0:42:25
04:14
1029
1031
1098
196
CAÑELLAS VERDU, LUIS
116
Senior masc Independent
0:42:32
0:42:10
04:13
0
0
0
197
ORNDORFF, SARAH KATHERINE
1
Senior fem Independent
0:42:32
0:42:19
04:14
0
0
0
198
PONS MARI, JESUS
117
Senior masc C. A. Safor
0:42:32
0:42:13
04:13
1028
1030
1097
199
ESCRIVA ROSELLO, JORDI
118
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:42:33
0:42:15
04:13
1027
1029
1096
200
MORENO COSTA, SALVA
119
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:42:34
0:42:29
04:15
0
0
0