Som Esport
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
Circuit
Circuit a peu Marina Alta 2011

Patrocinadors Oficials:











Col·laboren:





XIV CURSA VILA DE BENISSA

9a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2011
Data: 11 de Juny de 2011

Distància Adults:
9,2 Km
Organitza: C. A. Benissa
Regidoria d' Esports Ajunament de Benissa


CLASSIFICACIÓ GENERAL XIV CURSA VILA DE BENISSA

CRONOMETRATGE SOM ESPORT

www.somesport.com

Següent Últim
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
HORMA, MOUNIR
1
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:30:08
0:30:08
03:17
1200
1200
1200
2
MAS LEYDA, VICENT
2
Senior masc C. A. Dianium
0:30:42
0:30:42
03:20
1199
1199
1199
3
FERNANDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
3
Senior masc C. A. Benidorm
0:31:15
0:31:15
03:24
1198
1198
1198
4
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
4
Senior masc C. A. Benidorm
0:31:51
0:31:51
03:28
1197
1197
1197
5
DAYDAY, MOHAMED SAID
5
Senior masc C. A. Dianium
0:32:03
0:32:03
03:29
1196
1196
1196
6
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
6
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:32:16
0:32:16
03:31
1195
1195
1195
7
BOUCHLOUCH, HICHAM
7
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:32:19
0:32:19
03:31
1194
1194
1194
8
POUS PEREZ, JUANRA
8
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:32:31
0:32:31
03:32
1193
1193
1193
9
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
1
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:32:31
0:32:31
03:32
1192
1192
1200
10
VASQUEZ CORTES, MARCELO
2
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:32:38
0:32:38
03:33
1191
1191
1199
11
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
3
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:32:49
0:32:49
03:34
1190
1190
1198
12
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
9
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:32:52
0:32:52
03:34
1189
1189
1192
13
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
4
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:33:05
0:33:04
03:36
1188
1188
1197
14
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
10
Senior masc C. A. Dianium
0:33:24
0:33:24
03:38
1187
1187
1191
15
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
11
Senior masc C. A. Km21 Elx
0:33:24
0:33:24
03:38
1186
1186
1190
16
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
12
Senior masc C. A. La Xara
0:33:36
0:33:36
03:39
1185
1185
1189
17
CAMARENA AGUT, VICENT
5
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:33:39
0:33:36
03:39
1184
1184
1196
18
IBÁÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
13
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:43
0:33:43
03:40
1183
1183
1188
19
VIDAL BATALLER, DIEGO
14
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:33:46
0:33:45
03:40
1182
1182
1187
20
CABEZAS GARCIA, AITOR
15
Senior masc Independent
0:33:51
0:33:49
03:41
1181
1181
1186
21
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
6
Veterans A masc C. A. La Xara
0:33:56
0:33:54
03:41
1180
1180
1195
22
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
16
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:34:03
0:33:56
03:41
1179
1179
1185
23
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
17
Senior masc Independent
0:34:09
0:34:08
03:43
1178
1178
1184
24
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
18
Senior masc C. A. Xeresa
0:34:20
0:34:20
03:44
1177
1177
1183
25
LIZCANO SÁEZ, OSCAR
19
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:24
0:34:23
03:44
1176
1176
1182
26
SOLER LLIDO, ANTONIO
1
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:24
0:34:23
03:44
1175
1175
1200
27
SMAJLI, AHMED
20
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:34:25
0:34:23
03:44
1174
1174
1181
28
GARCIA REIG, PERE LLUIS
21
Senior masc C. A. Beniar Jork Running
0:34:27
0:34:25
03:44
1173
1173
1180
29
FERRER BALLESTER, FERNANDO
22
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:34:31
0:34:31
03:45
1172
1172
1179
30
FORNES PEDROS, ANTONIO
23
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:36
0:34:35
03:46
1171
1171
1178
31
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
24
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:47
0:34:47
03:47
1170
1170
1177
32
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
25
Senior masc C. C. Camallaes
0:34:49
0:34:47
03:47
1169
1169
1176
33
SIMÓ COSTA, CARLOS
7
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:34:52
0:34:52
03:47
1168
1168
1194
34
CAMARENA GRACIA, NICO
26
Senior masc C. Triesport Potries
0:34:54
0:34:52
03:47
1167
1167
1175
35
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:54
0:34:54
03:48
1166
1166
1200
36
BENEYTO ABAD, FRANC
8
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:55
0:34:53
03:48
1165
1165
1193
37
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
2
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:34:58
0:34:52
03:48
1164
1164
1199
38
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
9
Veterans A masc C. A. Benissa
0:35:04
0:35:04
03:49
1163
1163
1192
39
McKOY, VINCENT
10
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:35:08
0:35:02
03:49
1162
1162
1191
40
MASANET SANCHO, ANTONIO
11
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:35:15
0:35:13
03:50
1161
1161
1190
41
PONS MARI, JESUS
27
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:35:15
0:35:12
03:50
1160
1160
1174
42
MAYOR HERCE, JAVIER
3
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:35:16
0:35:14
03:50
1159
1159
1198
43
ASCÓ ARMENGOL, HILDE
28
Senior masc Independent
0:35:18
0:35:17
03:50
1158
1158
1173
44
MATOSES PALACIOS, ALFREDO
12
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:35:25
0:35:22
03:51
0
0
0
45
GUTIERREZ APARICIO, MIGUEL
29
Senior masc C. Natació La Nucia
0:35:27
0:35:26
03:51
1157
1157
1172
46
ANDREI DANIEL, DAMIAN
30
Senior masc Independent
0:35:29
0:35:25
03:51
1156
1156
1171
47
GASCON TUR, MANUEL
31
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:32
0:35:30
03:52
1155
1155
1170
48
MORA PEREZ, RAUL
32
Senior masc Independent
0:35:35
0:35:32
03:52
1154
1154
1169
49
DONET MONTAGUD, MIGUEL
33
Senior masc C. E. El Mussol Barx
0:35:38
0:35:37
03:52
1153
1153
1168
50
PEREZ SOLER, EMILI
13
Veterans A masc C. A. Ondara
0:35:43
0:35:37
03:52
1152
1152
1189
51
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
14
Veterans A masc C. A. Benissa
0:35:43
0:35:43
03:53
1151
1151
1188
52
PEIRO GABARDA, ANTONIO
34
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:35:44
0:35:41
03:53
1150
1150
1167
53
MOLINA MUIR, PATRICK JOSEPH
4
Juvenil masc C. A. Dianium
0:35:44
0:35:43
03:53
0
0
0
54
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:35:48
0:35:47
03:53
1149
1200
1200
55
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
35
Senior masc C. C. Camallaes
0:35:51
0:35:46
03:53
1148
1149
1166
56
APARISI I CARRIÓ, VICENT
36
Senior masc C. A. Ondara
0:36:00
0:35:57
03:55
1147
1148
1165
57
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
15
Veterans A masc C. A. SaforMarina
0:36:03
0:35:58
03:55
1146
1147
1187
58
MARTINEZ RIUTORT, ANTONIO
37
Senior masc C. A. La Xara
0:36:09
0:35:59
03:55
1145
1146
1164
59
ASIK, REECE DANIEL
5
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:13
0:36:12
03:56
1144
1145
1197
60
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
38
Senior masc Independent
0:36:17
0:36:14
03:56
1143
1144
1163
61
CABRERA CARDONA, RAUL
39
Senior masc C. A. Benissa
0:36:19
0:36:18
03:57
1142
1143
1162
62
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
40
Senior masc C. A. Benissa
0:36:19
0:36:19
03:57
1141
1142
1161
63
DE JUAN DEVESA, VICENT
2
Veterans B masc Independent
0:36:23
0:36:18
03:57
1140
1141
1199
64
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
3
Veterans B masc C. E. El Portell
0:36:26
0:36:23
03:57
1139
1140
1198
65
MORA PEREZ, JORGE
41
Senior masc Independent
0:36:30
0:36:27
03:58
1138
1139
1160
66
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
42
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:36:32
0:36:28
03:58
1137
1138
1159
67
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
4
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:36:34
0:36:32
03:58
1136
1137
1197
68
FORNES CHOVA, IVAN
43
Senior masc C. T. Prodesport Conchip
0:36:35
0:36:25
03:58
1135
1136
1158
69
PEDROS LICERAN, JAUME
44
Senior masc C. A. Gata
0:36:36
0:36:33
03:58
1134
1135
1157
70
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
16
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:36:38
0:36:38
03:59
1133
1134
1186
71
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
17
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:36:40
0:36:32
03:58
1132
1133
1185
72
MOYA MADRID, ANTONIO
5
Veterans B masc Independent
0:36:43
0:36:39
03:59
0
0
0
73
RIOS MOREIRAS, ENRIQUE
45
Senior masc Independent
0:36:43
0:36:41
03:59
0
0
0
74
GAVILA MIÑANA, JESUS
6
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:44
0:36:40
03:59
1131
1132
1196
75
AGUAR FRAJ, MIGUEL ANGEL
7
Veterans B masc Independent
0:36:45
0:36:42
03:59
1130
1131
1195
76
RUIZ ARCADIO, PABLO
18
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:36:47
0:36:41
03:59
1129
1130
1184
77
FRANCÉS COMES, VICENT
46
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:51
0:36:47
04:00
1128
1129
1156
78
VIDAL BATALLER, JULIO
19
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:36:52
0:36:50
04:00
1127
1128
1183
79
SAVALL TEROL, ANDRES
47
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:56
0:36:54
04:01
1126
1127
1155
80
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
8
Veterans B masc Independent
0:36:56
0:36:54
04:01
1125
1126
1194
81
MORENO AGUADO, FRANCISCO
48
Senior masc C. A. La Xara
0:37:00
0:36:49
04:00
1124
1125
1154
82
VENGUT MOLL, HECTOR
49
Senior masc Independent
0:37:00
0:36:53
04:01
1123
1124
1153
83
MOCHOLI OLTRA, JOSE VICENTE
50
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:37:03
0:36:40
03:59
0
0
0
84
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
51
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:12
0:37:06
04:02
1122
1123
1152
85
BISQUERT CARDONA, IVAN
52
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:13
0:37:06
04:02
1121
1122
1151
86
ESTEBAN BLAY, RICARDO
53
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:37:14
0:37:06
04:02
1120
1121
1150
87
CARRIO MOLINA, TONI
54
Senior masc Independent
0:37:17
0:37:14
04:03
1119
1120
1149
88
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
55
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:37:20
0:37:01
04:02
1118
1119
1148
89
FERREIRÓS MARCOS, EMILIO
1
Veterans C masc C. E. Colivenc
0:37:20
0:37:17
04:03
1117
1118
1200
90
ROS FAR, JAIME
56
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:24
0:37:17
04:03
1116
1117
1147
91
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
20
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:26
0:37:26
04:04
1115
1116
1182
92
FUSTER MILLET, DAVID
57
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:37:27
0:37:19
04:03
1114
1115
1146
93
FERRER BALLESTER, MIGUEL
58
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:37:27
0:37:20
04:03
1113
1114
1145
94
HUNTER, ALAN
9
Veterans B masc C. A. Costa Blanca Striders
0:37:28
0:37:23
04:04
0
0
0
95
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
10
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:31
0:37:28
04:04
1112
1113
1193
96
JIMENEZ CARAVACA, MANUEL
59
Senior masc Independent
0:37:34
0:37:23
04:04
1111
1112
1144
97
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
60
Senior masc Independent
0:37:36
0:37:24
04:04
1110
1111
1143
98
TEMMERMAN, PETER
21
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:37:36
0:37:33
04:05
1109
1110
1181
99
STANNERS, JIM
11
Veterans B masc C. A. Costa Blanca Striders
0:37:36
0:37:32
04:05
0
0
0
100
FORNES MALONDA, VICTOR
61
Senior masc C. A. Corremundos
0:37:37
0:37:34
04:05
1108
1109
1142
101
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
62
Senior masc C. A. Benissa
0:37:38
0:37:32
04:05
1107
1108
1141
102
GARRIGÓS GÓMEZ, JUAN ENRIQUE
63
Senior masc Independent
0:37:38
0:37:30
04:05
1106
1107
1140
103
SANCHEZ AZOR, JOSE MIGUEL
22
Veterans A masc Independent
0:37:38
0:37:31
04:05
1105
1106
1180
104
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
64
Senior masc C. A. Benissa
0:37:39
0:37:38
04:05
1104
1105
1139
105
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
23
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:40
0:37:38
04:05
1103
1104
1179
106
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
65
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:42
0:37:35
04:05
1102
1103
1138
107
TORRES OLIVER, XAVI
66
Senior masc C. A. Gata
0:37:42
0:37:19
04:03
1101
1102
1137
108
DONDERIS SERRA, JAIME
67
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:43
0:37:37
04:05
1100
1101
1136
109
SALA FERRER, CARMEN
1
Veterans A fem C. E. Dorsal 19 Pego
0:37:43
0:37:42
04:06
0
0
0
110
SALVA DIEGO, JAUME
68
Senior masc Independent
0:37:47
0:37:47
04:07
1099
1100
1135
111
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
69
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:37:53
0:37:34
04:05
1098
1099
1134
112
LLUCH GRAU, DANIEL
70
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:37:56
0:37:52
04:07
1097
1098
1133
113
LLOPIS SABATER, RAMON
71
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:59
0:37:54
04:07
1096
1097
1132
114
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
24
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:37:59
0:37:58
04:08
1095
1096
1178
115
ROCHER SASTRE, FERNANDO
25
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:00
0:37:58
04:08
1094
1095
1177
116
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
26
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:05
0:37:59
04:08
1093
1094
1176
117
LLAMBIE SENDRA, ENRIQUE
27
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:06
0:38:01
04:08
0
0
0
118
MARTÍNEZ DELGADO, VICENTE
72
Senior masc Independent
0:38:06
0:38:03
04:08
1092
1093
1131
119
FAUS CERDÀ, DAVID
73
Senior masc G. A. Teuladí
0:38:07
0:38:03
04:08
1091
1092
1130
120
CATALA TORREGROSA, JOSEP
28
Veterans A masc C. A. La Xara
0:38:09
0:37:44
04:06
1090
1091
1175
121
PEREZ PONS, JAUME
74
Senior masc C. A. La Xara
0:38:09
0:37:52
04:07
1089
1090
1129
122
IZQUIERDO MARI, DAVID
75
Senior masc Independent
0:38:11
0:38:00
04:08
1088
1089
1128
123
BARCELÓ RÍOS, JAIME
76
Senior masc C. A. Apol·ana
0:38:12
0:38:07
04:09
1087
1088
1127
124
LOPEZ LURBE, FERNANDO
77
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:13
0:38:05
04:08
1086
1087
1126
125
CISCAR NALDA, SALVADOR
78
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:14
0:38:03
04:08
1085
1086
1125
126
SANTACREU IVARS, MIGUEL
79
Senior masc C. A. Benissa
0:38:17
0:38:11
04:09
1084
1085
1124
127
BELENGUER CALOMARDE, ANDRÉS
80
Senior masc Independent
0:38:20
0:38:17
04:10
0
0
0
128
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
81
Senior masc C. A. Xeresa
0:38:21
0:38:15
04:10
1083
1084
1123
129
MAHIQUES FORNES, VICENT
29
Veterans A masc Independent
0:38:24
0:38:16
04:10
1082
1083
1174
130
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
30
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:26
0:38:23
04:10
1081
1082
1173
131
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
82
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:27
0:38:25
04:11
1080
1081
1122
132
TOMAS LLORCA, JUAN
31
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:38:37
0:38:19
04:10
1079
1080
1172
133
GALAN ANTON, ANDRES
83
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:38
0:38:18
04:10
1078
1079
1121
134
MARTÍNEZ GINESTAR, JAUME
84
Senior masc C. A. Benissa
0:38:39
0:38:31
04:11
1077
1078
1120
135
TIRADO SERRANO, ANTONIO
85
Senior masc C. A. Benidorm
0:38:39
0:38:30
04:11
0
0
0
136
SENDRA GINER, JUAN
86
Senior masc C. A. Ondara
0:38:40
0:38:14
04:09
1076
1077
1119
137
FERNANDEZ TERRADES, DAVID
87
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:38:42
0:38:34
04:12
1075
1076
1118
138
DÍEZ LAPEÑA, RAÚL
88
Senior masc Independent
0:38:45
0:38:37
04:12
1074
1075
1117
139
PERELLO SIGNES, VICENTE
89
Senior masc C. E. Llocnou
0:38:46
0:38:37
04:12
1073
1074
1116
140
JORRO RAMON, JORDI
90
Senior masc C. A. Dianium
0:38:47
0:38:37
04:12
1072
1073
1115
141
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
91
Senior masc C. C. Desnivell
0:38:47
0:38:35
04:12
1071
1072
1114
142
DEVESA MIRALLES, PERE
92
Senior masc Independent
0:38:49
0:38:42
04:13
1070
1071
1113
143
VIDAL MATZANKE, ANTONIO
93
Senior masc C. Triatló Oliva
0:38:52
0:38:44
04:13
0
0
0
144
CUELLO I PERELLÓ, FEDERICO
94
Senior masc C. A. La Xara
0:38:53
0:38:29
04:11
1069
1070
1112
145
BRACKEZ, RUBEN
95
Senior masc Independent
0:38:55
0:38:50
04:13
1068
1069
1111
146
TUR CABRERA, JOSÉ RAMÓN
96
Senior masc C. A. Benissa
0:38:55
0:38:51
04:13
1067
1068
1110
147
HARRIS, BRIAN
2
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:38:57
0:38:51
04:13
1066
1067
1199
148
MORATÓ MAYANS, KIKO
97
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:58
0:38:40
04:12
0
0
0
149
PEDROS MONFORT, JOSE FCO
98
Senior masc C. A. Gata
0:38:58
0:38:52
04:13
1065
1066
1109
150
ALMAZAN CONESA, JULIO
99
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:58
0:38:51
04:13
1064
1065
1108
151
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
32
Veterans A masc C. A. La Faixa
0:39:04
0:39:03
04:15
1063
1064
1171
152
CUENCA AZNAR, SALVADOR
100
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:04
0:38:41
04:12
0
0
0
153
GIMENEZ JIMENEZ, DANIEL
101
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:05
0:38:58
04:14
1062
1063
1107
154
ESTRUCH MÑANA, IGNASI
102
Senior masc Independent
0:39:06
0:38:47
04:13
0
0
0
155
RIPOLL FUERTES, JOSEP GERMÀ
103
Senior masc C. A. Benissa
0:39:06
0:39:00
04:14
1061
1062
1106
156
LLORCA VERDU, MANUEL
33
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:07
0:38:45
04:13
1060
1061
1170
157
BUIGUES MESTRE, MARTIN
104
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:08
0:38:52
04:14
1059
1060
1105
158
FERRER PEIRÓ, MANUEL
34
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:11
0:39:05
04:15
1058
1059
1169
159
ALONSO SOTOS, JOAQUÍN
105
Senior masc C. A. La Polseguera
0:39:12
0:38:49
04:13
0
0
0
160
CASELLES PEDRO, JOSE
35
Veterans A masc C. A. Gata
0:39:13
0:39:03
04:15
1057
1058
1168
161
MENGUAL SERRA, VICENT
12
Veterans B masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:13
0:39:12
04:16
1056
1057
1192
162
TOMÀS JORNET, JASON
6
Juvenil masc Independent
0:39:15
0:39:02
04:15
1055
1056
1196
163
JAREÑO RODRÍGUEZ, BERNARDO
13
Veterans B masc C. E. Tavernes de la Valldigna
0:39:19
0:38:55
04:14
1054
1055
1191
164
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:39:20
0:39:20
04:17
1053
1054
1198
165
PASCUAL COLOMER, VICENTE
106
Senior masc Independent
0:39:21
0:39:10
04:16
1052
1053
1104
166
ASENSIO PARRA, RAMON
36
Veterans A masc Independent
0:39:23
0:39:14
04:16
1051
1052
1167
167
GUZMÁN ARTEAGA, SANTIAGO
4
Veterans C masc Independent
0:39:24
0:39:20
04:17
0
0
0
168
IVARS GINER, FRANCISCO
14
Veterans B masc Independent
0:39:25
0:39:20
04:17
1050
1051
1190
169
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
37
Veterans A masc C. de Rem Denia
0:39:26
0:39:14
04:16
1049
1050
1166
170
MARTINEZ VIVES, LUIS
107
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:26
0:39:24
04:17
1048
1049
1103
171
MARTI SENDRA, PATRICIO
38
Veterans A masc C. A. Altea
0:39:26
0:39:20
04:17
0
0
0
172
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
39
Veterans A masc C. A. Altea
0:39:26
0:39:19
04:17
1047
1048
1165
173
SAEZ CARRION, FERNANDO
108
Senior masc C. A. Promesas Villena
0:39:29
0:38:52
04:13
1046
1047
1102
174
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
109
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:39:29
0:39:07
04:15
1045
1046
1101
175
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
1
Senior fem C. A. Llebeig Xàbia
0:39:30
0:39:27
04:17
1044
1199
1200
176
SANZ LLOPIS, DANIEL
110
Senior masc Independent
0:39:33
0:39:15
04:16
1043
1045
1100
177
RUBIO RIBERA, VICENT
15
Veterans B masc C. A. Cent Peus
0:39:34
0:39:27
04:17
1042
1044
1189
178
DIEGO ROSELLO, JOSE FRANCISCO
111
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:36
0:39:27
04:17
1041
1043
1099
179
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
40
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:36
0:39:08
04:15
1040
1042
1164
180
GINER CANTO, FRANCISCO JOSE
112
Senior masc C. A. Benissa
0:39:37
0:39:30
04:18
1039
1041
1098
181
CERVERA TUR, TONI
41
Veterans A masc Independent
0:39:40
0:39:27
04:17
0
0
0
182
BLAS VISO, RAÚL
113
Senior masc Independent
0:39:42
0:39:41
04:19
1038
1040
1097
183
LORENTE RICART, TONI
114
Senior masc C. A. Benissa
0:39:43
0:39:37
04:18
1037
1039
1096
184
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
16
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:39:45
0:39:43
04:19
1036
1038
1188
185
ROCA MARIANO, JOSE
42
Veterans A masc Independent
0:39:47
0:39:45
04:19
1035
1037
1163
186
PORTA RIPOLL, JOSE ANTONIO
115
Senior masc C. A. Altea
0:39:48
0:39:38
04:19
0
0
0
187
FORTES DIAZ, AGUSTIN
116
Senior masc C. de Rem Denia
0:39:51
0:39:39
04:19
1034
1036
1095
188
MORANT ZACARÉS, MAXIMINO
43
Veterans A masc C. T. Prodesport Conchip
0:39:52
0:39:50
04:20
1033
1035
1162
189
BUIGUES PASTOR, MIGUEL JOSE
117
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:53
0:39:45
04:19
1032
1034
1094
190
MIHAITA IONUT, DAMIAN
118
Senior masc Independent
0:39:53
0:39:41
04:19
1031
1033
1093
191
MESTRE SENDRA, DAVID
119
Senior masc Independent
0:39:53
0:39:40
04:19
0
0
0
192
TAVERNER BALLESTER, OSCAR
120
Senior masc Independent
0:39:53
0:39:31
04:18
1030
1032
1092
193
MAHIQUES FORNES, MONICA
2
Veterans A fem Independent
0:39:54
0:39:46
04:19
1029
1198
1200
194
VIDAL PALOMARES, JUAN RAMON
44
Veterans A masc Independent
0:39:56
0:39:40
04:19
1028
1031
1161
195
SANJUAN BATALLER, XIMO
45
Veterans A masc C. A. Cent Cames
0:39:57
0:39:39
04:19
1027
1030
1160
196
MORENO MARI, DANIEL
121
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:01
0:39:44
04:19
1026
1029
1091
197
PELLICER I LLOPIS, MIQUEL
122
Senior masc C. A. l' Espenta
0:40:03
0:40:03
04:21
1025
1028
1090
198
FERRANDO TALENS, JOSE
46
Veterans A masc Independent
0:40:06
0:39:27
04:17
1024
1027
1159
199
TORRES GONZALEZ, FRANCISCO
17
Veterans B masc Independent
0:40:11
0:39:58
04:21
0
0
0
200
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
47
Veterans A masc C. A. Altea
0:40:13
0:39:56
04:21
0
0
0
SOM ESPORT : Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves