Som Esport
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
Circuit
Circuit a peu Marina Alta 2011

Patrocinadors Oficials:











Col·laboren:





XIV CURSA POPULAR JESÚS POBRE

8a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2011
Data: 4 de Juny de 2011

Distància Adults:
9,8 Km
Organitza: C. A. La Faixa
Regidoria d' Esports EATIM de Jesús Pobre


CLASSIFICACIÓ GENERAL XIV CURSA POPULAR JESÚS POBRE

CRONOMETRATGE SOM ESPORT

www.somesport.com

Següent Últim
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
MAS LEYDA, VICENT
1
Senior masc C. A. Dianium
0:33:26
0:33:25
03:25
1200
1200
1200
2
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
2
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:44
0:33:43
03:27
1199
1199
1199
3
DAYDAY, MOHAMED SAID
3
Senior masc C. A. Dianium
0:33:52
0:33:51
03:27
1198
1198
1198
4
BOUCHLOUCH, HICHAM
4
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:34:00
0:34:00
03:28
1197
1197
1197
5
VASQUEZ CORTES, MARCELO
1
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:34:04
0:34:03
03:29
1196
1196
1200
6
MOLLÀ SANCHIS, XIMO
5
Senior masc C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:34:12
0:34:11
03:29
1195
1195
1196
7
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
6
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:34:15
0:34:14
03:30
1194
1194
1195
8
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
7
Senior masc C. E. El Mussol Barx
0:34:18
0:34:17
03:30
0
0
0
9
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
2
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:34:26
0:34:24
03:31
1193
1193
1199
10
PELLICER I LLOPIS, MIQUEL
8
Senior masc C. A. l' Espenta
0:34:48
0:34:47
03:33
1192
1192
1194
11
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
9
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:06
0:35:05
03:35
1191
1191
1193
12
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
3
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:07
0:35:06
03:35
1190
1190
1198
13
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
4
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:35:20
0:35:19
03:36
1189
1189
1197
14
RUBIO COTS, FELIP
10
Senior masc C. A. l' Espenta
0:35:30
0:35:29
03:37
1188
1188
1192
15
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
11
Senior masc C. A. Km21 Elx
0:35:31
0:35:29
03:37
1187
1187
1191
16
VIDAL BATALLER, DIEGO
12
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:35:42
0:35:40
03:38
1186
1186
1190
17
CABEZAS GARCIA, AITOR
13
Senior masc Independent
0:35:51
0:35:48
03:39
1185
1185
1189
18
IBÁÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
14
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:56
0:35:55
03:40
1184
1184
1188
19
CAMARENA AGUT, VICENT
5
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:36:04
0:36:02
03:41
1183
1183
1196
20
LIZCANO SÁEZ, OSCAR
15
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:11
0:36:10
03:41
1182
1182
1187
21
GARCIA REIG, PERE LLUIS
16
Senior masc C. A. Beniar Jork Running
0:36:22
0:36:20
03:42
1181
1181
1186
22
SMAJLI, AHMED
17
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:38
0:36:36
03:44
1180
1180
1185
23
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
18
Senior masc Independent
0:36:40
0:36:39
03:44
1179
1179
1184
24
AGUIRRE, GONZALO
19
Senior masc Independent
0:36:41
0:36:38
03:44
0
0
0
25
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:46
0:36:44
03:45
1178
1178
1200
26
DAVIA CANTOS, JOSE
20
Senior masc Independent
0:36:50
0:36:46
03:45
0
0
0
27
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
21
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:54
0:36:52
03:46
1177
1177
1183
28
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
22
Senior masc C. C. Camallaes
0:36:56
0:36:50
03:46
1176
1176
1182
29
SIMÓ COSTA, CARLOS
6
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:00
0:36:58
03:46
1175
1175
1195
30
FERRER BALLESTER, FERNANDO
23
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:37:02
0:37:00
03:47
1174
1174
1181
31
DONET MONTAGUD, MIGUEL
24
Senior masc C. E. El Mussol Barx
0:37:05
0:37:03
03:47
1173
1173
1180
32
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
25
Senior masc C. A. Xeresa
0:37:08
0:37:06
03:47
1172
1172
1179
33
PONS MARI, JESUS
26
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:37:10
0:37:07
03:47
1171
1171
1178
34
ASCÓ ARMENGOL, HILDE
27
Senior masc Independent
0:37:14
0:37:11
03:48
1170
1170
1177
35
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
7
Veterans A masc C. A. Benissa
0:37:16
0:37:15
03:48
1169
1169
1194
36
TUR CATALÁ, LUIS
28
Senior masc G. Muntanya Calp
0:37:17
0:37:13
03:48
1168
1168
1176
37
FORNES PEDROS, ANTONIO
29
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:22
0:37:16
03:48
1167
1167
1175
38
PEREZ PANERO, TONI
8
Veterans A masc C. A. Cullera
0:37:25
0:37:23
03:49
0
0
0
39
MASANET SANCHO, ANTONIO
9
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:34
0:37:32
03:50
1166
1166
1193
40
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
30
Senior masc C. A. Dianium
0:37:34
0:37:32
03:50
1165
1165
1174
41
PEREZ SOLER, EMILI
10
Veterans A masc C. A. Ondara
0:37:37
0:37:35
03:50
1164
1164
1192
42
SELLENS CASANOVA, JUAN
11
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:37:49
0:37:47
03:51
1163
1163
1191
43
BENEYTO ABAD, FRANC
12
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:50
0:37:47
03:51
1162
1162
1190
44
ROVIRA PALES, ANDRES
31
Senior masc C. A. Runnersworld
0:37:59
0:37:51
03:52
0
0
0
45
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
32
Senior masc C. Natació La Nucia
0:38:01
0:37:55
03:52
1161
1161
1173
46
ANDREI DANIEL, DAMIAN
33
Senior masc Independent
0:38:02
0:37:59
03:53
1160
1160
1172
47
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
1
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:38:02
0:38:00
03:53
1159
1159
1200
48
MORA PEREZ, JORGE
34
Senior masc Independent
0:38:12
0:38:01
03:53
1158
1158
1171
49
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
35
Senior masc C. C. Camallaes
0:38:22
0:38:16
03:54
1157
1157
1170
50
ROCHER SASTRE, FERNANDO
13
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:22
0:38:19
03:55
1156
1156
1189
51
DE JUAN DEVESA, VICENT
2
Veterans B masc Independent
0:38:23
0:38:21
03:55
1155
1155
1199
52
GASCON TUR, MANUEL
36
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:25
0:38:07
03:53
1154
1154
1169
53
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
37
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:38:26
0:38:22
03:55
1153
1153
1168
54
CABRERA CARDONA, RAUL
38
Senior masc C. A. Benissa
0:38:26
0:38:21
03:55
1152
1152
1167
55
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
39
Senior masc C. A. Benissa
0:38:26
0:38:23
03:55
1151
1151
1166
56
TORRECILLAS SAEZ, JOSE
40
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:38:28
0:38:26
03:55
1150
1150
1165
57
PEIRO GABARDA, ANTONIO
41
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:38:29
0:38:23
03:55
1149
1149
1164
58
FORNES CHOVA, IVAN
42
Senior masc C. T. Prodesport Conchip
0:38:31
0:38:23
03:55
1148
1148
1163
59
BELLVER LLOPIS, XIMO
43
Senior masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:38:35
0:38:32
03:56
0
0
0
60
SERRANO ESPINAR, JAVIER
14
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:38:38
0:38:31
03:56
0
0
0
61
MAYOR HERCE, JAVIER
2
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:38:40
0:38:39
03:57
1147
1147
1199
62
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
3
Veterans B masc Independent
0:38:42
0:38:40
03:57
1146
1146
1198
63
GUTIERREZ RISQUEZ, ANTONIO
44
Senior masc C. A. Altea
0:38:43
0:38:34
03:56
0
0
0
64
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
15
Veterans A masc C. A. SaforMarina
0:38:44
0:38:41
03:57
1145
1145
1188
65
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
45
Senior masc Independent
0:38:45
0:38:42
03:57
1144
1144
1162
66
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
16
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:45
0:38:41
03:57
1143
1143
1187
67
LLEÓ VILLAR, MANUEL
46
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:45
0:38:37
03:57
1142
1142
1161
68
TORRO PENADES, GONZALO
47
Senior masc C. A. Dulce Bebe - Ontinyent
0:38:50
0:38:47
03:58
1141
1141
1160
69
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
48
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:52
0:38:46
03:57
1140
1140
1159
70
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
4
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:38:56
0:38:54
03:58
1139
1139
1197
71
BOFI TORRES, IVAN
49
Senior masc C. A. Xeresa
0:38:57
0:38:51
03:58
1138
1138
1158
72
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
17
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:38:58
0:38:49
03:58
1137
1137
1186
73
ASIK, REECE DANIEL
3
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:58
0:38:57
03:58
1136
1136
1198
74
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
18
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:01
0:39:01
03:59
1135
1135
1185
75
MONTAGUT FAYOS, RAFAEL
19
Veterans A masc C. E. Llocnou
0:39:02
0:38:57
03:58
1134
1134
1184
76
RIOS MOREIRAS, ENRIQUE
50
Senior masc Independent
0:39:03
0:38:55
03:58
0
0
0
77
CATALA TORREGROSA, JOSEP
20
Veterans A masc C. A. La Xara
0:39:04
0:38:59
03:59
1133
1133
1183
78
ORTIZ I GISBERT, AMAND
21
Veterans A masc Independent
0:39:04
0:39:02
03:59
1132
1132
1182
79
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
22
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:05
0:38:56
03:58
1131
1131
1181
80
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
5
Veterans B masc C. E. El Portell
0:39:07
0:39:05
03:59
1130
1130
1196
81
VENGUT MOLL, HECTOR
51
Senior masc Independent
0:39:10
0:39:07
03:59
1129
1129
1157
82
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
52
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:12
0:39:04
03:59
1128
1128
1156
83
CAÑETE COBOS, FRANCISCO
23
Veterans A masc Independent
0:39:13
0:39:08
04:00
0
0
0
84
MORATA VIDAL, DAVID
53
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:17
0:39:15
04:00
1127
1127
1155
85
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
24
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:18
0:39:16
04:01
1126
1126
1180
86
GARRIGÓS GÓMEZ, JUAN ENRIQUE
54
Senior masc Independent
0:39:19
0:39:15
04:00
1125
1125
1154
87
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
6
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:19
0:39:16
04:00
1124
1124
1195
88
OLLER JULIA, FRANCISCO ABEL
25
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:39:20
0:39:17
04:01
1123
1123
1179
89
LANCIS SAEZ, SALVADOR
26
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:22
0:39:18
04:01
0
0
0
90
ESTEBAN BLAY, RICARDO
55
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:23
0:39:19
04:01
1122
1122
1153
91
FORNES MALONDA, VICTOR
56
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:28
0:39:23
04:01
1121
1121
1152
92
VIDAL BATALLER, JULIO
27
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:30
0:39:21
04:01
1120
1120
1178
93
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
57
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:32
0:39:29
04:02
1119
1119
1151
94
GAVILA MIÑANA, JESUS
7
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:34
0:39:33
04:02
1118
1118
1194
95
JIMENEZ CARAVACA, MANUEL
58
Senior masc Independent
0:39:39
0:39:30
04:02
1117
1117
1150
96
TEMMERMAN, PETER
28
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:45
0:39:37
04:03
1116
1116
1177
97
LLUCH GRAU, DANIEL
59
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:47
0:39:43
04:03
1115
1115
1149
98
CARRIO MOLINA, TONI
60
Senior masc Independent
0:39:49
0:39:41
04:03
1114
1114
1148
99
ROS FAR, JAIME
61
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:49
0:39:42
04:03
1113
1113
1147
100
BISQUERT CARDONA, IVAN
62
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:50
0:39:44
04:03
1112
1112
1146
101
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
29
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:51
0:39:47
04:04
1111
1111
1176
102
MAÑÓ FERRI, ALBERTO
63
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:39:56
0:39:50
04:04
0
0
0
103
SALVA DIEGO, JAUME
64
Senior masc Independent
0:39:56
0:39:55
04:04
1110
1110
1145
104
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
65
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:59
0:39:54
04:04
1109
1109
1144
105
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
30
Veterans A masc Independent
0:40:00
0:39:54
04:04
0
0
0
106
CAMARENA GRACIA, NICO
66
Senior masc C. Triesport Potries
0:40:01
0:39:59
04:05
1108
1108
1143
107
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
67
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:04
0:39:58
04:05
1107
1107
1142
108
MIRALLES FERRER, VICENTE
31
Veterans A masc Independent
0:40:08
0:40:02
04:05
1106
1106
1175
109
ALEMÁN ARAZUEQUE, JOSÉ ANTONIO
68
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:40:10
0:40:05
04:05
1105
1105
1141
110
BENAVENTE ARAGONES, RAUL
69
Senior masc C. Natació La Nucia
0:40:11
0:40:03
04:05
0
0
0
111
LOPEZ LURBE, FERNANDO
70
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:11
0:40:05
04:06
1104
1104
1140
112
TUR CABRERA, JUAN JOSE
71
Senior masc C. A. Benissa
0:40:12
0:39:57
04:05
1103
1103
1139
113
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
72
Senior masc C. A. Benissa
0:40:15
0:40:07
04:06
1102
1102
1138
114
TORRES OLIVER, XAVI
73
Senior masc C. A. Gata
0:40:18
0:39:58
04:05
1101
1101
1137
115
PEREZ PONS, JAUME
74
Senior masc C. A. La Xara
0:40:19
0:40:16
04:07
1100
1100
1136
116
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
32
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:21
0:40:12
04:06
1099
1099
1174
117
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
75
Senior masc C. A. Corremundos
0:40:26
0:40:24
04:07
1098
1098
1135
118
GALAN ANTON, ANDRES
76
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:28
0:40:20
04:07
1097
1097
1134
119
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
33
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:28
0:40:24
04:07
1096
1096
1173
120
PEREZ BAÑULS, JUANJO
34
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:31
0:40:23
04:07
1095
1095
1172
121
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
77
Senior masc C. A. La Xara
0:40:32
0:40:29
04:08
1094
1094
1133
122
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
1
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:40:36
0:40:35
04:08
1093
1093
1200
123
MAHIQUES FORNES, VICENT
35
Veterans A masc Independent
0:40:36
0:40:26
04:08
1092
1092
1171
124
ESCORTELL BOU, JAIME
36
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:37
0:40:34
04:08
1091
1091
1170
125
MIHAITA IONUT, DAMIAN
78
Senior masc Independent
0:40:39
0:40:32
04:08
1090
1090
1132
126
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
79
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:39
0:40:29
04:08
1089
1089
1131
127
ROSELLO GARCIA, PAU
80
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:39
0:40:29
04:08
1088
1088
1130
128
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
81
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:39
0:40:30
04:08
1087
1087
1129
129
CEPEDA CALATAYUD, JUAN
8
Veterans B masc C. A. La Rabosa
0:40:40
0:40:25
04:08
0
0
0
130
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
82
Senior masc C. A. Benissa
0:40:41
0:40:22
04:07
1086
1086
1128
131
CISCAR NALDA, SALVADOR
83
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:42
0:40:34
04:08
1085
1085
1127
132
MORATÓ MAYANS, KIKO
84
Senior masc Independent
0:40:43
0:40:32
04:08
0
0
0
133
KOVAL SZUMIC, MYKHAYLO
85
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:44
0:40:35
04:09
1084
1084
1126
134
VICENS PASTOR, FERNANDO
86
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:48
0:40:42
04:09
0
0
0
135
COMPANY PUIG, PASCUAL
37
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:48
0:40:40
04:09
1083
1083
1169
136
SAVALL TEROL, ANDRES
87
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:51
0:40:49
04:10
1082
1082
1125
137
CASELLES PEDRO, JOSE
38
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:51
0:40:46
04:10
1081
1081
1168
138
LLORCA ARROYO, JAIME
4
Juvenil masc Independent
0:40:52
0:40:49
04:10
1080
1080
1197
139
BARCELÓ RÍOS, JAIME
88
Senior masc C. A. Apol·ana
0:40:54
0:40:48
04:10
1079
1079
1124
140
LÓPEZ ORTUÑO, CARLOS
5
Juvenil masc Independent
0:40:58
0:40:49
04:10
1078
1078
1196
141
MERI FLUIXA, SALVADOR
9
Veterans B masc C. Córrer Xeraco
0:41:01
0:40:55
04:11
1077
1077
1193
142
MENGUAL SERRA, VICENT
10
Veterans B masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:02
0:41:01
04:11
1076
1076
1192
143
RUIZ PEDRO, JULIAN
89
Senior masc Independent
0:41:03
0:40:40
04:09
0
0
0
144
JORRO RAMON, JORDI
90
Senior masc C. A. Dianium
0:41:05
0:41:01
04:11
1075
1075
1123
145
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
91
Senior masc C. A. La Faixa
0:41:06
0:40:49
04:10
0
0
0
146
MORENO MARI, DANIEL
92
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:07
0:40:56
04:11
1074
1074
1122
147
IZQUIERDO MARI, DAVID
93
Senior masc Independent
0:41:09
0:40:37
04:09
1073
1073
1121
148
RUIZ NAVARRO, DANIEL
94
Senior masc Independent
0:41:12
0:41:01
04:11
0
0
0
149
GARCIA RUIZ, VICTOR
95
Senior masc Independent
0:41:13
0:40:59
04:11
1072
1072
1120
150
GIMENEZ JIMENEZ, DANIEL
96
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:13
0:41:08
04:12
1071
1071
1119
151
VIDAL MATZANKE, ANTONIO
97
Senior masc C. Triatló Oliva
0:41:13
0:41:01
04:11
0
0
0
152
MORA PEREZ, RAUL
98
Senior masc Independent
0:41:15
0:41:03
04:11
1070
1070
1118
153
JAREÑO RODRÍGUEZ, BERNARDO
11
Veterans B masc C. E. Tavernes de la Valldigna
0:41:16
0:41:02
04:11
1069
1069
1191
154
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
39
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:16
0:40:56
04:11
1068
1068
1167
155
BARBA TEBAR, ENRIQUE
99
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:17
0:41:09
04:12
1067
1067
1117
156
ALMAZAN CONESA, JULIO
100
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:18
0:41:11
04:12
1066
1066
1116
157
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
40
Veterans A masc C. A. La Xara
0:41:18
0:41:16
04:13
1065
1065
1166
158
MARTINEZ VIVES, LUIS
101
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:18
0:41:08
04:12
1064
1064
1115
159
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
41
Veterans A masc C. de Rem Denia
0:41:19
0:41:09
04:12
1063
1063
1165
160
SAPENA SEGARRA, JOSEP
12
Veterans B masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:19
0:41:14
04:13
1062
1062
1190
161
ROIG COSTA, ADOLFO
42
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:41:20
0:41:11
04:12
1061
1061
1164
162
GALLART GUARINOS, ANTONIO
102
Senior masc C. Hàndbol Riola
0:41:20
0:41:14
04:12
1060
1060
1114
163
APARISI I CARRIÓ, VICENT
103
Senior masc C. A. Ondara
0:41:21
0:41:11
04:12
1059
1059
1113
164
RUIZ COSTA, ANTONIO
104
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:41:29
0:41:24
04:14
1058
1058
1112
165
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:41:30
0:41:10
04:12
1057
1200
1200
166
VICENS MARQUEZ, LUIS
43
Veterans A masc Independent
0:41:30
0:41:23
04:13
1056
1057
1163
167
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
105
Senior masc C. A. La Xara
0:41:30
0:40:49
04:10
1055
1056
1111
168
PEDROS MONFORT, JOSE FCO
106
Senior masc C. A. Gata
0:41:32
0:41:15
04:13
1054
1055
1110
169
MORENO COSTA, SALVA
107
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:41:34
0:41:30
04:14
0
0
0
170
ASENSIO PARRA, RAMON
44
Veterans A masc Independent
0:41:38
0:41:33
04:14
1053
1054
1162
171
CALLE REDONDO, CARLOS ANTONIO
108
Senior masc C. A. Altea
0:41:38
0:41:27
04:14
0
0
0
172
PERELLO SIGNES, VICENTE
109
Senior masc C. E. Llocnou
0:41:39
0:41:34
04:15
1052
1053
1109
173
TURPIN, HEIDI
1
Senior fem Independent
0:41:39
0:41:35
04:15
1051
1199
1200
174
VIDAL PALOMARES, JUAN RAMON
45
Veterans A masc Independent
0:41:40
0:41:31
04:14
1050
1052
1161
175
HERNAN RODRIGUEZ, NICOLAS
110
Senior masc Independent
0:41:41
0:40:56
04:11
1049
1051
1108
176
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
111
Senior masc Independent
0:41:42
0:41:23
04:13
1048
1050
1107
177
SANCHEZ AZOR, JOSE MIGUEL
46
Veterans A masc Independent
0:41:42
0:41:36
04:15
1047
1049
1160
178
MAHIQUES FORNES, MONICA
2
Veterans A fem Independent
0:41:42
0:41:33
04:14
1046
1198
1199
179
PELLICER LLOPIS, ENRIC
112
Senior masc C. A. l' Espenta
0:41:43
0:41:20
04:13
1045
1048
1106
180
PONS AUSINA, JAVIER
113
Senior masc Independent
0:41:43
0:41:25
04:14
0
0
0
181
TUR CABRERA, JOSÉ RAMÓN
114
Senior masc C. A. Benissa
0:41:43
0:41:28
04:14
1044
1047
1105
182
MULET DIEGO, VICENT
47
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:44
0:41:24
04:13
1043
1046
1159
183
TOMÀS JORNET, JASON
6
Juvenil masc Independent
0:41:48
0:41:39
04:15
1042
1045
1195
184
MOLINA LOPEZ, ALEJANDRO
115
Senior masc Independent
0:41:48
0:41:39
04:15
1041
1044
1104
185
FORTES DIAZ, AGUSTIN
116
Senior masc C. de Rem Denia
0:41:50
0:41:41
04:15
1040
1043
1103
186
CERVERA TUR, TONI
48
Veterans A masc Independent
0:41:51
0:41:44
04:16
0
0
0
187
MARTÍNEZ DELGADO, VICENTE
117
Senior masc Independent
0:41:54
0:41:43
04:16
1039
1042
1102
188
SANTACREU IVARS, MIGUEL
118
Senior masc C. A. Benissa
0:41:55
0:41:36
04:15
1038
1041
1101
189
MARTÍNEZ GINESTAR, JAUME
119
Senior masc C. A. Benissa
0:42:00
0:41:42
04:15
1037
1040
1100
190
ESCRIVÀ ROSELLÓ, JORDI
120
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:42:02
0:41:53
04:17
1036
1039
1099
191
HARRIS, BRIAN
2
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:42:02
0:41:55
04:17
1035
1038
1199
192
ROSELLÓ SOLIVERES, OSCAR
121
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:42:02
0:41:52
04:16
0
0
0
193
DEVESA MIRALLES, PERE
122
Senior masc Independent
0:42:03
0:41:55
04:17
1034
1037
1098
194
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
2
Senior fem C. A. Llebeig Xàbia
0:42:03
0:41:58
04:17
1033
1197
1199
195
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
49
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:04
0:41:36
04:15
1032
1036
1158
196
BUIGUES MESTRE, MARTIN
123
Senior masc C. A. Corremundos
0:42:05
0:41:50
04:16
1031
1035
1097
197
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
13
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:42:06
0:42:01
04:17
1030
1034
1189
198
IVARS GINER, FRANCISCO
14
Veterans B masc Independent
0:42:09
0:42:00
04:17
1029
1033
1188
199
MORANT ZACARÉS, MAXIMINO
50
Veterans A masc C. T. Prodesport Conchip
0:42:15
0:42:14
04:19
1028
1032
1157
200
CASADO BUIGUES, CARLOS
124
Senior masc Independent
0:42:16
0:41:42
04:15
0
0
0
SOM ESPORT : Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves