Som Esport
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
Circuit
Circuit a peu Marina Alta 2011

Patrocinadors Oficials:











Col·laboren:





XIII CURSA POPULAR ONDARA

7a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2011
Data: 28 de Maig de 2011

Distància Adults:
9,7 Km
Organitza: C. A. Ondara
Regidoria d' Esports Ajuntament d' Ondara


CLASSIFICACIÓ GENERAL XIII CURSA POPULAR ONDARA

CRONOMETRATGE SOM ESPORT

www.somesport.com

Següent Últim
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
HORMA, MOUNIR
1
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:32:06
0:32:05
03:18
1200
1200
1200
2
MAS LEYDA, VICENT
2
Senior masc C. A. Dianium
0:32:21
0:32:21
03:20
1199
1199
1199
3
MARTINEZ ALOS, JUAN VICENTE
3
Senior masc C. A. Benidorm
0:32:36
0:32:34
03:22
1198
1198
1198
4
POUS PEREZ, JUANRA
4
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:33:18
0:33:16
03:26
1197
1197
1197
5
VASQUEZ CORTES, MARCELO
1
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:33:19
0:33:19
03:26
1196
1196
1200
6
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
5
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:32
0:33:30
03:27
1195
1195
1196
7
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
6
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:33:48
0:33:48
03:29
1194
1194
1195
8
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
7
Senior masc C. A. Dianium
0:33:58
0:33:56
03:30
1193
1193
1194
9
DAYDAY, MOHAMED SAID
8
Senior masc C. A. Dianium
0:33:58
0:33:58
03:30
1192
1192
1193
10
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
9
Senior masc C. E. El Mussol Barx
0:34:01
0:33:58
03:30
0
0
0
11
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
10
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:14
0:34:12
03:32
1191
1191
1192
12
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
2
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:34:36
0:34:34
03:34
1190
1190
1199
13
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
3
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:34:36
0:34:34
03:34
1189
1189
1198
14
DURA CREMADES, RICARDO
11
Senior masc C. A. Castalla
0:34:41
0:34:36
03:34
0
0
0
15
PELLICER I LLOPIS, MIQUEL
12
Senior masc C. A. l' Espenta
0:34:45
0:34:36
03:34
1188
1188
1191
16
BOUCHLOUCH, HICHAM
13
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:34:49
0:34:46
03:35
1187
1187
1190
17
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
14
Senior masc C. A. Km21 Elx
0:34:50
0:34:49
03:35
1186
1186
1189
18
CABEZAS GARCIA, AITOR
15
Senior masc Independent
0:34:59
0:34:55
03:36
1185
1185
1188
19
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
16
Senior masc C. A. La Xara
0:35:05
0:35:02
03:37
1184
1184
1187
20
VIDAL BATALLER, DIEGO
17
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:35:10
0:35:07
03:37
1183
1183
1186
21
IBÁÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
18
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:14
0:35:14
03:38
1182
1182
1185
22
SOLER GINESTAR, SERGI
19
Senior masc C. A. Ondara
0:35:17
0:35:16
03:38
1181
1181
1184
23
TORRES SANCHEZ, SERGIO
20
Senior masc C. Ondara Tri-Esport
0:35:17
0:35:15
03:38
1180
1180
1183
24
CASAS MARTINEZ, JOSE
21
Senior masc C. A. Apol·ana
0:35:20
0:35:20
03:39
0
0
0
25
GUTIERREZ APARICIO, MIGUEL
22
Senior masc C. Natació La Nucia
0:35:22
0:35:18
03:38
1179
1179
1182
26
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
4
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:35:25
0:35:24
03:39
1178
1178
1197
27
CAMARENA AGUT, VICENT
5
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:35:27
0:35:24
03:39
1177
1177
1196
28
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:29
0:35:25
03:39
1176
1176
1200
29
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
23
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:35:32
0:35:30
03:40
1175
1175
1181
30
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
24
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:44
0:35:44
03:41
1174
1174
1180
31
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
25
Senior masc C. A. La Xara
0:35:51
0:35:48
03:41
1173
1173
1179
32
GARCIA REIG, PERE LLUIS
26
Senior masc C. A. Beniar Jork Running
0:35:52
0:35:49
03:42
1172
1172
1178
33
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
27
Senior masc Independent
0:35:54
0:35:51
03:42
1171
1171
1177
34
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
6
Veterans A masc C. A. La Xara
0:36:00
0:35:58
03:43
1170
1170
1195
35
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
7
Veterans A masc C. A. Benissa
0:36:05
0:36:03
03:43
1169
1169
1194
36
BOU SOLIVA, JESÚS
28
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:36:07
0:36:02
03:43
1168
1168
1176
37
LIZCANO SÁEZ, OSCAR
29
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:13
0:36:12
03:44
1167
1167
1175
38
FERRER BALLESTER, FERNANDO
30
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:36:17
0:36:16
03:44
1166
1166
1174
39
CAMARENA GRACIA, NICO
31
Senior masc C. Triesport Potries
0:36:17
0:36:08
03:44
1165
1165
1173
40
SOLER LLIDO, ANTONIO
1
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:19
0:36:19
03:45
1164
1164
1200
41
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
32
Senior masc C. A. Xeresa
0:36:26
0:36:22
03:45
1163
1163
1172
42
TIRADO JIMENEZ, MANUEL
33
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:28
0:36:26
03:45
0
0
0
43
BENEYTO ABAD, FRANC
8
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:31
0:36:30
03:46
1162
1162
1193
44
ROVIRA PALES, ANDRES
34
Senior masc C. A. Runnersworld
0:36:32
0:36:26
03:45
0
0
0
45
FORNES PEDROS, ANTONIO
35
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:35
0:36:31
03:46
1161
1161
1171
46
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
9
Veterans A masc C. A. Benissa
0:36:36
0:36:35
03:46
1160
1160
1192
47
TUR CATALÁ, LUIS
36
Senior masc G. Muntanya Calp
0:36:36
0:36:32
03:46
1159
1159
1170
48
RENU MARTINEZ, ALBERTO
37
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:36:38
0:36:29
03:46
1158
1158
1169
49
LLIDO COTS, VICENT
10
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:36:43
0:36:38
03:47
0
0
0
50
PONS MARI, JESUS
38
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:36:44
0:36:37
03:46
1157
1157
1168
51
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
11
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:36:49
0:36:44
03:47
1156
1156
1191
52
VERGARA MIRALLES, VICTOR M.
39
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:49
0:36:46
03:47
1155
1155
1167
53
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
40
Senior masc C. Natació La Nucia
0:36:57
0:36:47
03:48
1154
1154
1166
54
APARISI I CARRIÓ, VICENT
41
Senior masc C. A. Ondara
0:36:58
0:36:57
03:49
1153
1153
1165
55
CASARES MARTIN, NAHUEL
42
Senior masc Independent
0:36:59
0:36:49
03:48
0
0
0
56
SELLENS CASANOVA, JUAN
12
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:37:02
0:36:58
03:49
1152
1152
1190
57
PEREZ GARCIA, KIKO
13
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:37:04
0:37:01
03:49
1151
1151
1189
58
MORA PEREZ, RAUL
43
Senior masc Independent
0:37:06
0:37:02
03:49
1150
1150
1164
59
ASCÓ ARMENGOL, HILDE
44
Senior masc Independent
0:37:06
0:37:03
03:49
1149
1149
1163
60
PEIRO GABARDA, ANTONIO
45
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:37:09
0:37:06
03:50
1148
1148
1162
61
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:37:11
0:37:08
03:50
1147
1200
1200
62
FAYOS BATALLER, FELIPE
46
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:37:20
0:37:20
03:51
1146
1147
1161
63
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
2
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:37:20
0:37:07
03:50
1145
1146
1199
64
ANDREI DANIEL, DAMIAN
47
Senior masc Independent
0:37:20
0:37:09
03:50
1144
1145
1160
65
GASCON TUR, MANUEL
48
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:22
0:37:12
03:50
1143
1144
1159
66
LOPEZ MARTINEZ, ALBERTO
49
Senior masc Independent
0:37:22
0:37:16
03:51
0
0
0
67
ROCHER SASTRE, FERNANDO
14
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:37:25
0:37:21
03:51
1142
1143
1188
68
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
50
Senior masc Independent
0:37:28
0:37:21
03:51
1141
1142
1158
69
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
51
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:37:30
0:37:22
03:51
1140
1141
1157
70
MOMPARLER MARTINEZ, DAVID
52
Senior masc C. A. l' Espenta
0:37:32
0:37:28
03:52
0
0
0
71
TOMAS LLORCA, JUAN
15
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:37:32
0:37:28
03:52
1139
1140
1187
72
PEREZ SOLER, EMILI
16
Veterans A masc C. A. Ondara
0:37:36
0:37:34
03:52
1138
1139
1186
73
ALEMÁN ARAZUEQUE, JOSÉ ANTONIO
53
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:37:38
0:37:33
03:52
1137
1138
1156
74
COMPANY PUIG, PASCUAL
17
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:37:43
0:37:38
03:53
1136
1137
1185
75
SERRANO ESPINAR, JAVIER
18
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:37:43
0:37:39
03:53
0
0
0
76
DE JUAN DEVESA, VICENT
2
Veterans B masc Independent
0:37:43
0:37:39
03:53
1135
1136
1199
77
MARTINEZ RIUTORT, ANTONIO
54
Senior masc C. A. La Xara
0:37:48
0:37:43
03:53
1134
1135
1155
78
MORA PEREZ, JORGE
55
Senior masc Independent
0:37:55
0:37:50
03:54
1133
1134
1154
79
FORNES CHOVA, IVAN
56
Senior masc C. T. Prodesport Conchip
0:37:55
0:37:50
03:54
1132
1133
1153
80
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
3
Veterans B masc Independent
0:37:59
0:37:57
03:55
1131
1132
1198
81
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
19
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:38:01
0:38:01
03:55
1130
1131
1184
82
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
57
Senior masc C. A. La Xara
0:38:01
0:38:01
03:55
1129
1130
1152
83
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
58
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:05
0:37:59
03:55
1128
1129
1151
84
MORENO AGUADO, FRANCISCO
59
Senior masc C. A. La Xara
0:38:05
0:37:57
03:55
1127
1128
1150
85
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
20
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:06
0:38:00
03:55
1126
1127
1183
86
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
4
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:38:06
0:38:02
03:55
1125
1126
1197
87
RUIZ ARCADIO, PABLO
21
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:38:08
0:38:02
03:55
1124
1125
1182
88
SORIA LLORCA, ENRIQUE
22
Veterans A masc Independent
0:38:09
0:37:59
03:55
0
0
0
89
RUIZ COSTA, ANTONIO
60
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:38:11
0:38:00
03:55
1123
1124
1149
90
MOLINA MUIR, PATRICK
3
Juvenil masc C. A. Dianium
0:38:12
0:38:07
03:56
0
0
0
91
CABRERA CARDONA, RAUL
61
Senior masc C. A. Benissa
0:38:16
0:38:09
03:56
1122
1123
1148
92
CATALA TORREGROSA, JOSEP
23
Veterans A masc C. A. La Xara
0:38:17
0:38:11
03:56
1121
1122
1181
93
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
5
Veterans B masc C. E. El Portell
0:38:22
0:38:17
03:57
1120
1121
1196
94
BELLVER LLOPIS, XIMO
62
Senior masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:38:25
0:38:19
03:57
0
0
0
95
GUTIERREZ RISQUEZ, ANTONIO
63
Senior masc C. A. Altea
0:38:26
0:38:12
03:56
0
0
0
96
ASIK, REECE DANIEL
4
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:26
0:38:26
03:58
1119
1120
1198
97
TORRO PENADES, GONZALO
64
Senior masc C. A. Dulce Bebe - Ontinyent
0:38:32
0:38:30
03:58
1118
1119
1147
98
FRANCÉS COMES, VICENT
65
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:33
0:38:27
03:58
1117
1118
1146
99
SAVALL TEROL, ANDRES
66
Senior masc C. A. Benidorm
0:38:35
0:38:34
03:59
1116
1117
1145
100
BISQUERT CARDONA, IVAN
67
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:37
0:38:30
03:58
1115
1116
1144
101
BENAVENTE ARAGONES, RAUL
68
Senior masc Independent
0:38:37
0:38:36
03:59
0
0
0
102
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
69
Senior masc C. C. Camallaes
0:38:40
0:38:29
03:58
1114
1115
1143
103
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
24
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:41
0:38:39
03:59
1113
1114
1180
104
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
6
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:42
0:38:39
03:59
1112
1113
1195
105
MIRALLES FERRER, VICENTE
25
Veterans A masc Independent
0:38:44
0:38:40
03:59
1111
1112
1179
106
DONDERIS SERRA, JAIME
70
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:45
0:38:38
03:59
1110
1111
1142
107
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
26
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:38:45
0:38:38
03:59
0
0
0
108
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
27
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:38:47
0:38:36
03:59
1109
1110
1178
109
AGUAR FRAJ, MIGUEL ANGEL
7
Veterans B masc Independent
0:38:48
0:38:45
04:00
1108
1109
1194
110
MONTAGUT FAYOS, RAFAEL
28
Veterans A masc C. E. Llocnou
0:38:48
0:38:42
03:59
1107
1108
1177
111
FERREIRÓS MARCOS, EMILIO
1
Veterans C masc C. E. Colivenc
0:38:49
0:38:30
03:58
1106
1107
1200
112
RIOS MOREIRAS, ENRIQUE
71
Senior masc Independent
0:38:50
0:38:47
04:00
0
0
0
113
VIDAL BATALLER, JOSE
29
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:38:52
0:38:48
04:00
1105
1106
1176
114
TEMMERMAN, PETER
30
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:56
0:38:51
04:00
1104
1105
1175
115
MESTRE ALEMANY, JOSE
72
Senior masc C. Esportiva El Corriol
0:38:58
0:38:52
04:01
0
0
0
116
CARRIO MOLINA, TONI
73
Senior masc Independent
0:38:59
0:38:52
04:01
1103
1104
1141
117
ANDRADA PANTOJA, ANTONIO ANDRES
31
Veterans A masc Independent
0:38:59
0:38:32
03:58
1102
1103
1174
118
ANDRÉS I SERER, JOAN ELIES
74
Senior masc Independent
0:38:59
0:38:52
04:01
0
0
0
119
CAÑETE COBOS, FRANCISCO
32
Veterans A masc Independent
0:38:59
0:38:46
04:00
0
0
0
120
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
33
Veterans A masc C. A. SaforMarina
0:39:00
0:38:48
04:00
1101
1102
1173
121
GIMENA SELLÉS, TOMÁS
34
Veterans A masc C. Ondara Tri-Esport
0:39:00
0:38:53
04:01
0
0
0
122
CUELLO I PERELLÓ, FEDERICO
75
Senior masc C. A. La Xara
0:39:01
0:38:54
04:01
1100
1101
1140
123
DIAZ ARMENTA, ANDRES
76
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:02
0:38:56
04:01
1099
1100
1139
124
GAVILA MIÑANA, JESUS
8
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:07
0:39:02
04:02
1098
1099
1193
125
PEDROS LICERAN, JAUME
77
Senior masc C. A. Gata
0:39:08
0:39:03
04:02
1097
1098
1138
126
MAYOR HERCE, JAVIER
5
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:39:13
0:39:11
04:02
1096
1097
1197
127
GONZALEZ PEÑALVER, VICENT MANEL
78
Senior masc Independent
0:39:16
0:39:09
04:02
1095
1096
1137
128
FUSTER MILLET, DAVID
79
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:17
0:39:12
04:02
1094
1095
1136
129
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
35
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:17
0:39:12
04:02
1093
1094
1172
130
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
80
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:18
0:39:15
04:03
1092
1093
1135
131
VILLAR FERRA, FERNANDO
81
Senior masc C. C. Nopucmes
0:39:19
0:39:05
04:02
0
0
0
132
TORRES OLIVER, XAVI
82
Senior masc C. A. Gata
0:39:21
0:39:14
04:03
1091
1092
1134
133
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
83
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:20
0:39:15
04:03
1090
1091
1133
134
CASELLES PEDRO, JOSE
36
Veterans A masc C. A. Gata
0:39:21
0:39:17
04:03
1089
1090
1171
135
PONS MAS, JOSE VICENTE
84
Senior masc C. A. Ondara
0:39:22
0:39:18
04:03
1088
1089
1132
136
RIBES ARANDA, JUAN FELIPE
85
Senior masc C. A. Ondara
0:39:22
0:39:19
04:03
1087
1088
1131
137
ESCORTELL BOU, JAIME
37
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:22
0:39:07
04:02
1086
1087
1170
138
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
86
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:22
0:39:04
04:02
1085
1086
1130
139
PEREZ BAÑULS, JUANJO
38
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:22
0:39:17
04:03
1084
1085
1169
140
TENA FUERTES, ALEXIS
87
Senior masc Independent
0:39:23
0:39:12
04:02
1083
1084
1129
141
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
88
Senior masc C. A. Benissa
0:39:23
0:39:23
04:04
1082
1083
1128
142
GARRIGÓS GÓMEZ, JUAN ENRIQUE
89
Senior masc Independent
0:39:26
0:39:20
04:03
1081
1082
1127
143
LLANBIES SENDRA, ENRIQUE
39
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:26
0:39:20
04:03
0
0
0
144
JIMENEZ CARAVACA, MANUEL
90
Senior masc Independent
0:39:27
0:39:20
04:03
1080
1081
1126
145
VENGUT MOLL, HECTOR
91
Senior masc Independent
0:39:32
0:38:59
04:01
1079
1080
1125
146
LLUCH GRAU, DANIEL
92
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:34
0:39:27
04:04
1078
1079
1124
147
ORTIZ I GISBERT, AMAND
40
Veterans A masc Independent
0:39:36
0:39:21
04:03
1077
1078
1168
148
FERRER BALLESTER, MIGUEL
93
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:39:36
0:39:28
04:04
1076
1077
1123
149
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
94
Senior masc C. A. Benissa
0:39:38
0:39:28
04:04
1075
1076
1122
150
MESTRE ALEMANY, SALVADOR
41
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:41
0:39:30
04:04
0
0
0
151
JULIÀ SANESTEBAN, SANTIAGO
42
Veterans A masc Independent
0:39:45
0:39:32
04:05
1074
1075
1167
152
RODRÍGUEZ CARRILLO, NÉSTOR
95
Senior masc Independent
0:39:47
0:38:54
04:01
0
0
0
153
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
96
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:39:50
0:39:36
04:05
1073
1074
1121
154
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
43
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:50
0:39:41
04:05
1072
1073
1166
155
SMAJLI, AHMED
97
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:51
0:39:51
04:06
1071
1072
1120
156
MIHAITA IONUT, DAMIAN
98
Senior masc Independent
0:39:52
0:39:41
04:05
1070
1071
1119
157
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
99
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:52
0:39:36
04:05
1069
1070
1118
158
SAEZ CARRION, FERNANDO
100
Senior masc C. A. Promesas Villena
0:39:54
0:39:49
04:06
1068
1069
1117
159
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
44
Veterans A masc C. A. La Xara
0:39:54
0:39:47
04:06
1067
1068
1165
160
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
45
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:56
0:39:56
04:07
1066
1067
1164
161
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
101
Senior masc Independent
0:39:57
0:39:21
04:04
1065
1066
1116
162
FAUS CERDÀ, DAVID
102
Senior masc G. A. Teuladí
0:39:57
0:39:42
04:06
1064
1065
1115
163
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VTE
46
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:57
0:39:46
04:06
1063
1064
1163
164
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
103
Senior masc Independent
0:39:58
0:39:45
04:06
1062
1063
1114
165
OLLER JULIA, FRANCISCO ABEL
47
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:40:00
0:39:52
04:07
1061
1062
1162
166
PEREZ PONS, JAUME
104
Senior masc C. A. La Xara
0:40:01
0:39:54
04:07
1060
1061
1113
167
FROILAN POVEDA, VICTOR
105
Senior masc C. A. Gata
0:40:03
0:39:44
04:06
1059
1060
1112
168
GALLART GUARINOS, ANTONIO
106
Senior masc C. Hàndbol Riola
0:40:07
0:39:58
04:07
1058
1059
1111
169
JAREÑO RODRÍGUEZ, BERNARDO
9
Veterans B masc C. E. Tavernes de la Valldigna
0:40:07
0:39:59
04:07
1057
1058
1192
170
LOPEZ LURBE, FERNANDO
107
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:08
0:39:50
04:06
1056
1057
1110
171
GRANIZO PONCE, JAVIER
10
Veterans B masc C. A. Promesas Villena
0:40:09
0:40:05
04:08
0
0
0
172
PÉLAEZ DOMENECH, ÁNGEL
108
Senior masc Independent
0:40:13
0:40:07
04:08
0
0
0
173
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
109
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:13
0:39:55
04:07
1055
1056
1109
174
BELENGUER CALOMARDE, ANDRÉS
110
Senior masc Independent
0:40:14
0:39:59
04:07
0
0
0
175
FEMENIA CISCAR, VICENT
111
Senior masc Independent
0:40:17
0:39:46
04:06
0
0
0
176
TUR CABRERA, JUAN JOSE
112
Senior masc C. A. Benissa
0:40:17
0:40:02
04:08
1054
1055
1108
177
HARRIS, BRIAN
2
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:40:17
0:40:13
04:09
1053
1054
1199
178
VICENS MARQUEZ, LUIS
48
Veterans A masc Independent
0:40:22
0:40:14
04:09
1052
1053
1161
179
SANZ VIDAL, JOSE LUIS
113
Senior masc C. A. La Valldigna
0:40:23
0:40:08
04:08
0
0
0
180
PELLICER LLOPIS, ENRIC
114
Senior masc C. A. l' Espenta
0:40:23
0:39:52
04:07
1051
1052
1107
181
BRACKEZ, RUBEN
115
Senior masc Independent
0:40:23
0:40:11
04:09
1050
1051
1106
182
SENDRA GINER, JUAN
116
Senior masc C. A. Ondara
0:40:25
0:40:08
04:08
1049
1050
1105
183
FERRÚS SIMÓ, JOSE LUIS
117
Senior masc C. M. Botamarges Forna
0:40:26
0:40:19
04:09
1048
1049
1104
184
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
118
Senior masc C. C. Desnivell
0:40:28
0:40:18
04:09
1047
1048
1103
185
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:40:28
0:40:18
04:09
1046
1199
1200
186
KOVAL SZUMIC, MYKHAYLO
119
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:28
0:40:22
04:10
1045
1047
1102
187
FERRER PEIRÓ, MANUEL
49
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:29
0:40:22
04:10
1044
1046
1160
188
PARRA BERTOMEU, JAVIER
50
Veterans A masc C. T. El Corriol Xtrem
0:40:29
0:39:56
04:07
0
0
0
189
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
51
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:30
0:40:09
04:08
1043
1045
1159
190
FORNES MALONDA, VICTOR
120
Senior masc C. A. Corremundos
0:40:33
0:40:23
04:10
1042
1044
1101
191
BARCELÓ RÍOS, JAIME
121
Senior masc C. A. Apol·ana
0:40:35
0:40:29
04:10
1041
1043
1100
192
MAHIQUES FORNES, VICENT
52
Veterans A masc Independent
0:40:37
0:40:32
04:11
1040
1042
1158
193
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
122
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:38
0:40:14
04:09
1039
1041
1099
194
DÍEZ LAPEÑA, RAÚL
123
Senior masc Independent
0:40:39
0:40:31
04:11
1038
1040
1098
195
TOMÀS JORNET, JASON
6
Juvenil masc Independent
0:40:41
0:40:34
04:11
1037
1039
1196
196
PEDROS MONFORT, JOSE FCO
124
Senior masc C. A. Gata
0:40:43
0:40:28
04:10
1036
1038
1097
197
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:40:45
0:40:27
04:10
1035
1037
1198
198
SANTACREU IVARS, MIGUEL
125
Senior masc C. A. Benissa
0:40:46
0:40:36
04:11
1034
1036
1096
199
PASTOR CALABUIG, JAVIER
126
Senior masc Independent
0:40:46
0:40:33
04:11
1033
1035
1095
200
FERRANDO TALENS, JOSE
53
Veterans A masc Independent
0:40:48
0:40:29
04:11
1032
1034
1157
SOM ESPORT : Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves