Som Esport
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
Circuit
Circuit a peu Marina Alta 2011

Patrocinadors Oficials:











Col·laboren:





XX CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER

6a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2011
Data: 21 de Maig de 2011

Distància Adults:
10,150 Km
Organitza: C. A. Cametes Spat
Regidoria d' Esports Ajuntament de Pedreguer


CLASSIFICACIÓ GENERAL XX CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER

CRONOMETRATGE SOM ESPORT

www.somesport.com

Següent Últim
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
HORMA, MOUNIR
1
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:33:10
0:33:10
03:16
1200
1200
1200
2
POUS PEREZ, JUANRA
2
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:33:10
0:33:10
03:16
1199
1199
1199
3
MARTINEZ ALOS, JUAN VICENTE
3
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:29
0:33:29
03:18
1198
1198
1198
4
MAS LEYDA, VICENT
4
Senior masc C. A. Dianium
0:33:44
0:33:44
03:19
1197
1197
1197
5
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
5
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:36
0:34:36
03:25
1196
1196
1196
6
FERNANDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
6
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:36
0:34:35
03:24
1195
1195
1195
7
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
7
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:34:51
0:34:51
03:26
1194
1194
1194
8
MOLLÀ SANCHIS, XIMO
8
Senior masc C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:34:53
0:34:52
03:26
1193
1193
1193
9
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
9
Senior masc C. A. Running Team
0:35:09
0:35:09
03:28
0
0
0
10
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
1
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:35:10
0:35:08
03:28
1192
1192
1200
11
RUBIO COTS, FELIP
10
Senior masc C. A. l' Espenta
0:35:25
0:35:22
03:29
1191
1191
1192
12
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
11
Senior masc C. E. El Mussol Barx
0:35:47
0:35:45
03:31
0
0
0
13
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
12
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:47
0:35:47
03:32
1190
1190
1191
14
GUTIERREZ APARICIO, MIGUEL
13
Senior masc C. Natació La Nucia
0:35:49
0:35:46
03:32
1189
1189
1190
15
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
14
Senior masc C. A. Km21 Elx
0:35:58
0:35:57
03:33
1188
1188
1189
16
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
15
Senior masc C. A. La Xara
0:36:04
0:36:01
03:33
1187
1187
1188
17
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
2
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:36:17
0:36:15
03:34
1186
1186
1199
18
SMAJLI, AHMED
16
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:18
0:36:17
03:34
1185
1185
1187
19
IBÁÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
17
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:33
0:36:32
03:36
1184
1184
1186
20
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
18
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:36:36
0:36:33
03:36
1183
1183
1185
21
CABEZAS GARCIA, AITOR
19
Senior masc Independent
0:36:39
0:36:37
03:36
1182
1182
1184
22
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
3
Veterans A masc C. A. La Xara
0:36:42
0:36:40
03:37
1181
1181
1198
23
BOUCHLOUCH, HICHAM
20
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:43
0:36:36
03:36
1180
1180
1183
24
MENCHEN SANCHEZ, CARLOS
21
Senior masc Independent
0:36:50
0:36:47
03:37
0
0
0
25
SESE ROVIRA, RAFAEL
4
Veterans A masc FEMECV
0:36:55
0:36:54
03:38
0
0
0
26
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:59
0:36:58
03:39
1179
1179
1200
27
BOU SOLIVA, JESÚS
22
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:37:13
0:37:11
03:40
1178
1178
1182
28
FAYOS BATALLER, FELIPE
23
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:37:15
0:37:14
03:40
1177
1177
1181
29
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
24
Senior masc C. A. La Xara
0:37:16
0:37:13
03:40
1176
1176
1180
30
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
25
Senior masc Independent
0:37:16
0:37:15
03:40
1175
1175
1179
31
LIZCANO SÁEZ, OSCAR
26
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:18
0:37:14
03:40
1174
1174
1178
32
BRINES DONET, JORGE
27
Senior masc C. A. La Valldigna
0:37:18
0:36:50
03:38
0
0
0
33
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
28
Senior masc C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:37:22
0:37:20
03:41
0
0
0
34
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
29
Senior masc C. A. Xeresa
0:37:26
0:37:18
03:41
1173
1173
1177
35
FERRER BALLESTER, FERNANDO
30
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:37:27
0:37:27
03:41
1172
1172
1176
36
GARCIA REIG, PERE LLUIS
31
Senior masc C. A. Beniar Jork Running
0:37:27
0:37:24
03:41
1171
1171
1175
37
NAVARRO MARTIN, MIGUEL ANGEL
5
Veterans A masc Independent
0:37:28
0:37:26
03:41
0
0
0
38
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
6
Veterans A masc C. A. Benissa
0:37:33
0:37:33
03:42
1170
1170
1197
39
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
7
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:35
0:37:34
03:42
1169
1169
1196
40
SOLER GINESTAR, SERGI
32
Senior masc C. A. Ondara
0:37:50
0:37:48
03:43
1168
1168
1174
41
FORNES PEDROS, ANTONIO
33
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:53
0:37:50
03:44
1167
1167
1173
42
DONET MONTAGUD, MIGUEL
34
Senior masc C. E. El Mussol Barx
0:37:55
0:37:49
03:44
1166
1166
1172
43
CAMARENA GRACIA, NICO
35
Senior masc C. Triesport Potries
0:37:57
0:37:51
03:44
1165
1165
1171
44
PEREZ SOLER, EMILI
8
Veterans A masc C. A. Ondara
0:38:03
0:37:59
03:45
1164
1164
1195
45
ASCÓ ARMENGOL, HILDE
36
Senior masc Independent
0:38:08
0:38:07
03:45
1163
1163
1170
46
McKOY, VINCENT
9
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:38:16
0:38:13
03:46
1162
1162
1194
47
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
37
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:18
0:38:17
03:46
1161
1161
1169
48
SOLER LLIDO, ANTONIO
1
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:19
0:38:18
03:47
1160
1160
1200
49
PEIRO GABARDA, ANTONIO
38
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:38:23
0:38:20
03:47
1159
1159
1168
50
SELLENS CASANOVA, JUAN
10
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:38:29
0:38:26
03:47
1158
1158
1193
51
APARISI I CARRIÓ, VICENT
39
Senior masc C. A. Ondara
0:38:33
0:38:31
03:48
1157
1157
1167
52
VERGARA MIRALLES, VICTOR M.
40
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:34
0:38:30
03:48
1156
1156
1166
53
TORRES SANCHEZ, SERGIO
41
Senior masc C. Ondara Tri-Esport
0:38:37
0:38:33
03:48
1155
1155
1165
54
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
2
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:38:42
0:38:37
03:48
1154
1154
1199
55
VERCHER ESTRUCH, CRISTIAN
42
Senior masc C. A. La Valldigna
0:38:42
0:38:13
03:46
0
0
0
56
TORRECILLAS SAEZ, JOSE
43
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:38:42
0:38:40
03:49
1153
1153
1164
57
TALENS FELIS, JUAN BAUTISTA
44
Senior masc C. A. La Valldigna
0:38:42
0:38:14
03:46
0
0
0
58
MASANET SANCHO, ANTONIO
11
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:43
0:38:42
03:49
1152
1152
1192
59
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
45
Senior masc C. A. Dianium
0:38:46
0:38:45
03:49
1151
1151
1163
60
MAYOR HERCE, JAVIER
3
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:38:50
0:38:50
03:50
1150
1150
1198
61
DE JUAN DEVESA, VICENT
2
Veterans B masc Independent
0:38:51
0:38:47
03:49
1149
1149
1199
62
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
12
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:51
0:38:49
03:49
1148
1148
1191
63
MARTÍ ALBIÑANA, JOSÉ VICENTE
3
Veterans B masc C. E. U. Politècnica de Valencia
0:38:55
0:38:53
03:50
1147
1147
1198
64
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
46
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:00
0:38:58
03:50
1146
1146
1162
65
BENEYTO ABAD, FRANC
13
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:01
0:39:01
03:51
1145
1145
1190
66
MARTI PUIG, ANDRES
47
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:09
0:39:01
03:51
1144
1144
1161
67
PONS MARI, JESUS
48
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:11
0:39:05
03:51
1143
1143
1160
68
CASTELLA MESTRE, SAMUEL
49
Senior masc Independent
0:39:12
0:39:07
03:51
0
0
0
69
RUIZ ARCADIO, PABLO
14
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:39:23
0:39:20
03:53
1142
1142
1189
70
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
4
Veterans B masc Independent
0:39:26
0:39:25
03:53
1141
1141
1197
71
CASARES MARTIN, NAHUEL
50
Senior masc Independent
0:39:27
0:39:24
03:53
0
0
0
72
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
5
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:39:29
0:39:26
03:53
1140
1140
1196
73
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
51
Senior masc C. A. Benissa
0:39:30
0:39:24
03:53
1139
1139
1159
74
CABRERA CARDONA, RAUL
52
Senior masc C. A. Benissa
0:39:30
0:39:27
03:53
1138
1138
1158
75
MORA PEREZ, RAUL
53
Senior masc Independent
0:39:30
0:38:59
03:51
1137
1137
1157
76
RUIZ COSTA, ANTONIO
54
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:39:35
0:39:26
03:53
1136
1136
1156
77
MORENO AGUADO, FRANCISCO
55
Senior masc C. A. La Xara
0:39:35
0:39:30
03:53
1135
1135
1155
78
HUERTOS ESQUERDO, MOISES
15
Veterans A masc C. A. Pindaro Joma
0:39:36
0:39:36
03:54
0
0
0
79
FRANCÉS COMES, VICENT
56
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:37
0:39:32
03:54
1134
1134
1154
80
AGUAR FRAJ, MIGUEL ANGEL
6
Veterans B masc Independent
0:39:40
0:39:37
03:54
1133
1133
1195
81
GARCIA CARDONA, JUAN MIGUEL
57
Senior masc Independent
0:39:46
0:39:37
03:54
0
0
0
82
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
16
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:47
0:39:41
03:55
1132
1132
1188
83
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
7
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:50
0:39:44
03:55
1131
1131
1194
84
FERREIRÓS MARCOS, EMILIO
1
Veterans C masc C. E. Colivenc
0:39:53
0:39:47
03:55
1130
1130
1200
85
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
8
Veterans B masc C. E. El Portell
0:39:54
0:39:52
03:56
1129
1129
1193
86
SAVALL TEROL, ANDRES
58
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:55
0:39:52
03:56
1128
1128
1153
87
ANDREI DANIEL, DAMIAN
59
Senior masc Independent
0:39:55
0:39:40
03:54
1127
1127
1152
88
PEDROS LICERAN, JAUME
60
Senior masc C. A. Gata
0:39:56
0:39:48
03:55
1126
1126
1151
89
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
17
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:40:00
0:39:42
03:55
1125
1125
1187
90
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
18
Veterans A masc C. A. La Xara
0:40:00
0:39:56
03:56
1124
1124
1186
91
FORNES CHOVA, IVAN
61
Senior masc C. T. Prodesport Conchip
0:40:04
0:39:50
03:55
1123
1123
1150
92
MARTINEZ RIUTORT, ANTONIO
62
Senior masc C. A. La Xara
0:40:04
0:39:55
03:56
1122
1122
1149
93
GRAU ESPI, JOSEP
63
Senior masc C. A. La Valldigna
0:40:04
0:39:35
03:54
0
0
0
94
MOLINA MUIR, PATRICK JOSEPH
4
Juvenil masc C. A. Dianium
0:40:04
0:40:04
03:57
0
0
0
95
MAQUET, SAMUEL
64
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:05
0:39:57
03:56
1121
1121
1148
96
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
65
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:06
0:39:41
03:55
1120
1120
1147
97
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
66
Senior masc C. A. La Xara
0:40:08
0:40:03
03:57
1119
1119
1146
98
MORA PEREZ, JORGE
67
Senior masc Independent
0:40:08
0:39:35
03:54
1118
1118
1145
99
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
19
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:09
0:40:08
03:57
1117
1117
1185
100
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
68
Senior masc Independent
0:40:10
0:40:06
03:57
1116
1116
1144
101
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
69
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:12
0:40:07
03:57
1115
1115
1143
102
ASIK, REECE DANIEL
5
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:13
0:40:11
03:58
1114
1114
1197
103
GASCON TUR, MANUEL
70
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:14
0:40:09
03:57
1113
1113
1142
104
ESTEBAN BLAY, RICARDO
71
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:14
0:40:02
03:57
1112
1112
1141
105
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
20
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:17
0:40:12
03:58
1111
1111
1184
106
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
72
Senior masc C. Natació La Nucia
0:40:18
0:40:10
03:58
1110
1110
1140
107
GAVILA MIÑANA, JESUS
9
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:20
0:40:16
03:58
1109
1109
1192
108
CAÑETE COBOS, FRANCISCO
21
Veterans A masc Independent
0:40:21
0:40:14
03:58
0
0
0
109
VERDU CARRASCO, FRANCISCO
22
Veterans A masc C. A. Petrer Nepalia
0:40:23
0:40:06
03:57
0
0
0
110
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
23
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:25
0:40:23
03:59
1108
1108
1183
111
MORATA VIDAL, DAVID
73
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:25
0:40:23
03:59
1107
1107
1139
112
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
74
Senior masc C. C. Desnivell
0:40:25
0:40:24
03:59
1106
1106
1138
113
BISQUERT RIBES, MARCOS
6
Juvenil masc Independent
0:40:27
0:40:25
03:59
0
0
0
114
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
24
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:40:27
0:40:19
03:58
0
0
0
115
DIAZ ARMENTA, ANDRES
75
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:29
0:40:21
03:59
1105
1105
1137
116
PEREZ PONS, JAUME
76
Senior masc C. A. La Xara
0:40:32
0:40:20
03:59
1104
1104
1136
117
CATALA TORREGROSA, JOSEP
25
Veterans A masc C. A. La Xara
0:40:32
0:40:20
03:58
1103
1103
1182
118
TOMAS LLORCA, JUAN
26
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:36
0:40:34
04:00
1102
1102
1181
119
TEMMERMAN, PETER
27
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:39
0:40:33
04:00
1101
1101
1180
120
SANCHIS CAMPOS, SERGIO
77
Senior masc Independent
0:40:40
0:40:39
04:00
0
0
0
121
PONS MAS, JOSE VICENTE
78
Senior masc C. A. Ondara
0:40:42
0:40:39
04:00
1100
1100
1135
122
COMPANY PUIG, PASCUAL
28
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:44
0:40:36
04:00
1099
1099
1179
123
CASELLES PEDRO, JOSE
29
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:46
0:40:23
03:59
1098
1098
1178
124
FUSTER MILLET, DAVID
79
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:47
0:40:43
04:01
1097
1097
1134
125
CISCAR NALDA, SALVADOR
80
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:47
0:40:36
04:00
1096
1096
1133
126
PEREZ BAÑULS, JUANJO
30
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:48
0:40:35
04:00
1095
1095
1177
127
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
31
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:48
0:40:44
04:01
1094
1094
1176
128
RIBES ARANDA, JUAN FELIPE
81
Senior masc C. A. Ondara
0:40:49
0:40:46
04:01
1093
1093
1132
129
VENGUT MOLL, HECTOR
82
Senior masc Independent
0:40:49
0:40:40
04:00
1092
1092
1131
130
ESTRUGO PARDO, JUAN MIGUEL
83
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:40:53
0:40:47
04:01
1091
1091
1130
131
ESCORTELL BOU, JAIME
32
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:54
0:40:29
03:59
1090
1090
1175
132
RENU MARTINEZ, ALBERTO
84
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:56
0:40:37
04:00
1089
1089
1129
133
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
33
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:58
0:40:41
04:01
1088
1088
1174
134
MARTI ALBIÑANA, LUIS
85
Senior masc C. A. L' Olleria
0:40:58
0:40:07
03:57
0
0
0
135
MIRALLES FERRER, VICENTE
34
Veterans A masc Independent
0:40:59
0:40:55
04:02
1087
1087
1173
136
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
35
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:00
0:40:22
03:59
1086
1086
1172
137
ANDRÉS I SERER, JOAN ELIES
86
Senior masc Independent
0:41:05
0:41:02
04:03
0
0
0
138
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
36
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:41:05
0:40:58
04:02
1085
1085
1171
139
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
87
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:06
0:40:57
04:02
1084
1084
1128
140
ROS FAR, JAIME
88
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:14
0:40:50
04:01
1083
1083
1127
141
FORNES MALONDA, VICTOR
89
Senior masc C. A. Corremundos
0:41:14
0:41:09
04:03
1082
1082
1126
142
BISQUERT CARDONA, IVAN
90
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:17
0:40:52
04:02
1081
1081
1125
143
HERNAN RODRIGUEZ, NICOLAS
91
Senior masc Independent
0:41:19
0:41:06
04:03
1080
1080
1124
144
TOMÀS JORNET, JASON
7
Juvenil masc Independent
0:41:19
0:41:13
04:04
1079
1079
1196
145
JORRO RAMON, JORDI
92
Senior masc C. A. Dianium
0:41:20
0:41:18
04:04
1078
1078
1123
146
FERRANDO TALENS, JOSE
37
Veterans A masc Independent
0:41:22
0:41:20
04:04
1077
1077
1170
147
LOPEZ LURBE, FERNANDO
93
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:23
0:41:08
04:03
1076
1076
1122
148
CUELLO I PERELLÓ, FEDERICO
94
Senior masc C. A. La Xara
0:41:25
0:41:09
04:03
1075
1075
1121
149
VILLAREJO DENIA, TONI
38
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:26
0:41:22
04:05
1074
1074
1169
150
ROSELLO GARCIA, PAU
95
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:29
0:41:25
04:05
1073
1073
1120
151
HARRIS, BRIAN
2
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:41:29
0:41:24
04:05
1072
1072
1199
152
MARTINEZ VIVES, LUIS
96
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:29
0:41:29
04:05
1071
1071
1119
153
LLOPIS SABATER, RAMON
97
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:30
0:41:21
04:04
1070
1070
1118
154
FROILAN POVEDA, VICTOR
98
Senior masc C. A. Gata
0:41:33
0:41:12
04:04
1069
1069
1117
155
LLUCH GRAU, DANIEL
99
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:40
0:41:36
04:06
1068
1068
1116
156
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
100
Senior masc Independent
0:41:40
0:41:30
04:05
1067
1067
1115
157
FAUS CERDÀ, DAVID
101
Senior masc G. A. Teuladí
0:41:41
0:41:21
04:04
1066
1066
1114
158
DONDERIS SERRA, JAIME
102
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:43
0:41:37
04:06
1065
1065
1113
159
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:41:45
0:41:42
04:07
1064
1200
1200
160
OLLER JULIA, FRANCISCO ABEL
39
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:41:46
0:41:41
04:07
1063
1064
1168
161
JAREÑO RODRÍGUEZ, BERNARDO
10
Veterans B masc C. E. Tavernes de la Valldigna
0:41:46
0:41:32
04:06
1062
1063
1191
162
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
103
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:41:48
0:41:28
04:05
1061
1062
1112
163
FERNANDEZ TERRADES, DAVID
104
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:41:50
0:41:33
04:06
1060
1061
1111
164
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
105
Senior masc C. A. Benissa
0:41:51
0:41:41
04:07
1059
1060
1110
165
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
40
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:51
0:41:46
04:07
1058
1059
1167
166
VAYÁ SALORT, JUAN
41
Veterans A masc C. A. La Xara
0:41:53
0:41:44
04:07
1057
1058
1166
167
MORENO MARI, DANIEL
106
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:53
0:41:28
04:05
1056
1057
1109
168
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:41:54
0:41:51
04:07
1055
1056
1198
169
MAHIQUES FORNES, MONICA
2
Veterans A fem Independent
0:41:54
0:41:47
04:07
1054
1199
1199
170
SIGNES FORNES, JOSE
107
Senior masc C. A. La Faixa
0:41:56
0:41:56
04:08
1053
1055
1108
171
VICENS MARQUEZ, LUIS
42
Veterans A masc Independent
0:41:57
0:41:52
04:08
1052
1054
1165
172
GRACIA VERDU, ANDRES
43
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:42:00
0:41:01
04:02
1051
1053
1164
173
SÁNCHEZ MUT, JOSÉ VICENTE
108
Senior masc Independent
0:42:01
0:40:37
04:00
0
0
0
174
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
109
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:42:05
0:41:59
04:08
1050
1052
1107
175
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
110
Senior masc C. A. Corremundos
0:42:06
0:42:04
04:09
1049
1051
1106
176
MASCARELL DURA, JUAN LUIS
111
Senior masc Independent
0:42:11
0:42:04
04:09
1048
1050
1105
177
BLANCO MARTI, JUAN RAMON
112
Senior masc Independent
0:42:11
0:42:05
04:09
1047
1049
1104
178
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
44
Veterans A masc C. A. Altea
0:42:11
0:41:58
04:08
0
0
0
179
BARBA TEBAR, ENRIQUE
113
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:42:15
0:42:12
04:09
1046
1048
1103
180
TUR CABRERA, JUAN JOSE
114
Senior masc C. A. Benissa
0:42:15
0:41:50
04:07
1045
1047
1102
181
NADAL MARTINEZ, JUAN SALVADOR
115
Senior masc Independent
0:42:16
0:41:59
04:08
0
0
0
182
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
45
Veterans A masc Independent
0:42:17
0:42:03
04:09
0
0
0
183
CALLE REDONDO, CARLOS ANTONIO
116
Senior masc C. A. Altea
0:42:18
0:42:03
04:09
0
0
0
184
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
1
Senior fem C. A. Llebeig Xàbia
0:42:19
0:42:14
04:10
1044
1198
1200
185
GARCIA RUIZ, VICTOR
117
Senior masc Independent
0:42:19
0:42:14
04:10
1043
1046
1101
186
IVARS GINER, FRANCISCO
11
Veterans B masc Independent
0:42:20
0:42:16
04:10
1042
1045
1190
187
SELLENS ESCRIVA, FRANCESC
46
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:42:21
0:42:03
04:09
1041
1044
1163
188
MIHAITA IONUT, DAMIAN
118
Senior masc Independent
0:42:24
0:41:33
04:06
1040
1043
1100
189
SAPENA SEGARRA, JOSEP
12
Veterans B masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:26
0:42:19
04:10
1039
1042
1189
190
ESCRIVÀ ROSELLÓ, JORDI
119
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:42:26
0:42:10
04:09
1038
1041
1099
191
RIOS MOREIRAS, ENRIQUE
120
Senior masc Independent
0:42:27
0:42:04
04:09
0
0
0
192
GALLART GUARINOS, ANTONIO
121
Senior masc C. Hàndbol Riola
0:42:27
0:42:24
04:11
1037
1040
1098
193
SENDRA GINER, JUAN
122
Senior masc C. A. Ondara
0:42:27
0:42:17
04:10
1036
1039
1097
194
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
123
Senior masc Independent
0:42:30
0:41:16
04:04
1035
1038
1096
195
OSUNA ANGE, MANUEL
124
Senior masc C. A. La Faixa
0:42:30
0:41:53
04:08
1034
1037
1095
196
MIRETE MARTINEZ, VICENTE
125
Senior masc Independent
0:42:32
0:42:21
04:10
1033
1036
1094
197
TORRES GONZALEZ, FRANCISCO
13
Veterans B masc Independent
0:42:32
0:42:15
04:10
0
0
0
198
BRACKEZ, RUBEN
126
Senior masc Independent
0:42:34
0:42:25
04:11
1032
1035
1093
199
FERRER PEIRÓ, MANUEL
47
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:37
0:42:30
04:11
1031
1034
1162
200
FERRER BALLESTER, MIGUEL
127
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:40
0:42:38
04:12
1030
1033
1092
SOM ESPORT : Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves