Som Esport
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
Circuit
Circuit a peu Marina Alta 2011

Patrocinadors Oficials:











Col·laboren:





XX CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER

6a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2011
Data: 21 de Maig de 2011

Distància Adults:
10,150 Km
Organitza: C. A. Cametes Spat
Regidoria d' Esports Ajuntament de Pedreguer


CLASSIFICACIÓ GENERAL XX CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER

CRONOMETRATGE SOM ESPORT

www.somesport.com

Primer Anterior Següent Últim
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
201
BARCELÓ RÍOS, JAIME
128
Senior masc C. A. Apol·ana
0:42:40
0:42:33
04:12
1029
1032
1091
202
CORTES GUILLEN, LUIS
129
Senior masc Independent
0:42:41
0:42:36
04:12
1028
1031
1090
203
TUR CABRERA, JOSÉ RAMÓN
130
Senior masc C. A. Benissa
0:42:42
0:42:17
04:10
1027
1030
1089
204
PELLICER LLOPIS, ENRIC
131
Senior masc C. A. l' Espenta
0:42:46
0:41:39
04:06
1026
1029
1088
205
ALMAZAN CONESA, JULIO
132
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:46
0:42:22
04:10
1025
1028
1087
206
TURPIN, HEIDI
2
Senior fem Independent
0:42:48
0:42:43
04:13
1024
1197
1199
207
SANCHEZ AZOR, JOSE MIGUEL
48
Veterans A masc Independent
0:42:49
0:42:44
04:13
1023
1027
1161
208
RUBIO ALMENARA, ANTONIO RAFAEL
49
Veterans A masc Independent
0:42:52
0:42:29
04:11
0
0
0
209
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
50
Veterans A masc C. A. Benissa
0:42:52
0:42:42
04:13
1022
1026
1160
210
BUIGUES MESTRE, MARTIN
133
Senior masc C. A. Corremundos
0:42:53
0:42:49
04:13
1021
1025
1086
211
DÍEZ LAPEÑA, RAÚL
134
Senior masc Independent
0:42:54
0:42:46
04:13
1020
1024
1085
212
LORENTE RICART, TONI
135
Senior masc C. A. Benissa
0:42:55
0:42:44
04:13
1019
1023
1084
213
PEIRO SABATER, OLIVIA
3
Veterans A fem C. A. Safor - Cafemax
0:42:56
0:42:45
04:13
1018
1196
1198
214
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
51
Veterans A masc C. A. Altea
0:43:00
0:42:46
04:13
1017
1022
1159
215
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
14
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:43:01
0:42:53
04:14
1016
1021
1188
216
GRIMALT BOLUFER, JAVIER
136
Senior masc Independent
0:43:02
0:42:58
04:14
0
0
0
217
MAHIQUES FORNES, VICENT
52
Veterans A masc Independent
0:43:02
0:42:54
04:14
1015
1020
1158
218
VIDAL PALOMARES, JUAN RAMON
53
Veterans A masc Independent
0:43:03
0:42:48
04:13
1014
1019
1157
219
DIEGO ROSELLO, JOSE FRANCISCO
137
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:43:05
0:42:47
04:13
1013
1018
1083
220
TORRES GONZÁLEZ, PABLO
54
Veterans A masc Independent
0:43:06
0:43:01
04:14
1012
1017
1156
221
VALLCANERA CASTELLA, FLORENCI
15
Veterans B masc C. A. Favara
0:43:08
0:42:28
04:11
0
0
0
222
GARCIA ROSELLÓ, JOAN
138
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:43:09
0:43:04
04:15
1011
1016
1082
223
ROSELLÓ SOLIVERES, OSCAR
139
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:43:09
0:42:58
04:14
0
0
0
224
SIMÓ COSTA, CARLOS
55
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:43:09
0:43:04
04:15
1010
1015
1155
225
ESCORTELL TOMAS, JOAN
140
Senior masc Independent
0:43:18
0:43:09
04:15
1009
1014
1081
226
DAYDAY DAYDAY, YESSIN
141
Senior masc Independent
0:43:20
0:42:49
04:13
1008
1013
1080
227
FORTES DIAZ, AGUSTIN
142
Senior masc C. de Rem Denia
0:43:21
0:42:55
04:14
1007
1012
1079
228
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
56
Veterans A masc C. A. La Faixa
0:43:21
0:42:49
04:13
1006
1011
1154
229
MARCH ESCUDERO, JAUME
143
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:43:22
0:42:30
04:11
1005
1010
1078
230
ESPASA MULET, PEPE
57
Veterans A masc C. A. Gata
0:43:22
0:42:47
04:13
1004
1009
1153
231
CRUZ FUENTES, MANU
144
Senior masc Independent
0:43:22
0:42:16
04:10
0
0
0
232
ESTRUCH MIÑANA, IGNASI
145
Senior masc Independent
0:43:22
0:42:15
04:10
0
0
0
233
ESCRIVA CANOVES, XIMO
16
Veterans B masc C. A. Miramar Fent Cames
0:43:23
0:42:57
04:14
1003
1008
1187
234
BUIGUES CARRIÓ, PACO
58
Veterans A masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:43:24
0:43:05
04:15
1002
1007
1152
235
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
59
Veterans A masc C. de Rem Denia
0:43:27
0:43:00
04:14
1001
1006
1151
236
MESTRE FORNES, ESTANIS
146
Senior masc C. Ondara Tri-Esport
0:43:28
0:43:18
04:16
1000
1005
1077
237
PELLICER I SILVESTRE, SALVADOR
147
Senior masc C. A. l' Espenta
0:43:31
0:43:24
04:17
999
1004
1076
238
ABELLAN MORENO, SINDO
60
Veterans A masc C. A. La Xara
0:43:32
0:43:22
04:16
998
1003
1150
239
MORANT ZACARÉS, MAXIMINO
61
Veterans A masc C. T. Prodesport Conchip
0:43:35
0:43:28
04:17
997
1002
1149
240
LÓPEZ ORTUÑO, CARLOS
8
Juvenil masc Independent
0:43:38
0:43:36
04:18
996
1001
1195
241
VIVES POQUET, FRANCISCO
148
Senior masc Independent
0:43:38
0:43:30
04:17
995
1000
1075
242
MARTINEZ BERNALDEZ, JOSE
149
Senior masc C. A. Xeresa
0:43:42
0:43:33
04:18
994
999
1074
243
MONZÓ MOMPARLER, SALVADOR
150
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:43:47
0:43:30
04:17
993
998
1073
244
ESCRIVA ESCRIVA, RAUL
151
Senior masc Independent
0:43:47
0:43:05
04:15
0
0
0
245
CASTILLO OCHANDO, DIONISIO
17
Veterans B masc C. A. Cullera
0:43:51
0:43:50
04:19
992
997
1186
246
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
62
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:43:53
0:43:42
04:18
991
996
1148
247
LLORCA VERDU, MANUEL
63
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:43:53
0:42:50
04:13
990
995
1147
248
MONCHO SOLER, JOSE FRANCISCO
64
Veterans A masc C. A. Gata
0:44:01
0:43:32
04:17
989
994
1146
249
TORRES OLIVER, XAVI
152
Senior masc C. A. Gata
0:44:01
0:43:30
04:17
988
993
1072
250
GREGORI HORTELANO, GUILLERMO
153
Senior masc Independent
0:44:02
0:43:58
04:20
0
0
0
251
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
65
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:06
0:44:03
04:20
987
992
1145
252
PONS BOSCH, SALVADOR
154
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:44:06
0:43:58
04:20
986
991
1071
253
SOLER SALCEDO, ENRIQUE
66
Veterans A masc Independent
0:44:07
0:43:07
04:15
985
990
1144
254
GUAMAN YAZUNA, ANGEL
155
Senior masc Independent
0:44:09
0:44:04
04:21
984
989
1070
255
MULET CERVERA, FRANCISCO JOSE
156
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:44:10
0:43:51
04:19
983
988
1069
256
SESE CARRIO, JOSE VICENTE
157
Senior masc Independent
0:44:12
0:44:02
04:20
982
987
1068
257
NAVARRO PINTO, JOSE AUGUSTO
67
Veterans A masc Independent
0:44:13
0:44:01
04:20
981
986
1143
258
BLAS VISO, RAÚL
158
Senior masc Independent
0:44:13
0:43:57
04:20
980
985
1067
259
EIKE, ULLI
18
Veterans B masc Independent
0:44:14
0:43:58
04:20
979
984
1185
260
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
159
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:44:18
0:44:11
04:21
978
983
1066
261
LLORCA ARROYO, JAIME
9
Juvenil masc Independent
0:44:19
0:44:14
04:22
977
982
1194
262
SANTONJA RODADO, GONZALO
160
Senior masc A. D. C. Bombers Marina Baixa
0:44:19
0:44:12
04:21
976
981
1065
263
BERTOMEU ROMERO, OLIVER
161
Senior masc Independent
0:44:19
0:43:13
04:16
0
0
0
264
MANCHON RAMIREZ, TOMAS
162
Senior masc C. Natació La Nucia
0:44:19
0:44:12
04:21
975
980
1064
265
MUT MORAN, JOSE ANTONIO
163
Senior masc C. A. La Xara
0:44:20
0:44:15
04:22
974
979
1063
266
LLACER ESPLUGUES, JORGE
164
Senior masc C. Ondara Tri-Esport
0:44:20
0:43:19
04:16
0
0
0
267
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
165
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:21
0:44:17
04:22
0
0
0
268
VICEDO MORANT, DAVID
166
Senior masc Independent
0:44:21
0:44:12
04:21
973
978
1062
269
ALEMANY MUÑOZ, JOSE MANUEL
19
Veterans B masc Independent
0:44:21
0:44:19
04:22
0
0
0
270
MORATÓ MAYANS, KIKO
167
Senior masc Independent
0:44:24
0:43:57
04:20
0
0
0
271
PEDROS MONFORT, JOSE FCO
168
Senior masc C. A. Gata
0:44:25
0:44:10
04:21
972
977
1061
272
ROMERO BORRAS, PAU
169
Senior masc C. A. l' Espenta
0:44:25
0:44:18
04:22
971
976
1060
273
NARANJO BERENGUER, JACINTO
170
Senior masc C. A. Benidorm
0:44:25
0:44:08
04:21
970
975
1059
274
SANCHIS MESTRE, CARLOS
20
Veterans B masc C. A. l' Espenta
0:44:27
0:44:00
04:20
969
974
1184
275
THOMAS, CHRISTINA
1
Veterans B fem C. A. Costa Blanca Striders
0:44:27
0:44:22
04:22
968
1195
1200
276
SIGNES SIGNES, JULIAN ANTONIO
68
Veterans A masc C. A. Gata
0:44:27
0:44:00
04:20
967
973
1142
277
SANZ LLOPIS, DANIEL
171
Senior masc Independent
0:44:28
0:44:05
04:21
966
972
1058
278
GOSÁLBEZ FONT, TONI
172
Senior masc C. E. Relleu
0:44:29
0:44:15
04:22
965
971
1057
279
GALIANA GANDIA, SALVADOR
21
Veterans B masc G. Atletisme Colortex
0:44:31
0:44:22
04:22
964
970
1183
280
TAVERNER BALLESTER, OSCAR
173
Senior masc Independent
0:44:32
0:43:36
04:18
963
969
1056
281
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
174
Senior masc C. A. Ondara
0:44:32
0:44:12
04:21
962
968
1055
282
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
69
Veterans A masc C. A. Ondara
0:44:32
0:44:23
04:22
961
967
1141
283
SERVER ESPIN, FERNANDO
175
Senior masc C. A. Ondara
0:44:33
0:44:16
04:22
960
966
1054
284
GINER FERRANDO, PEP
176
Senior masc C. A. Ondara
0:44:33
0:44:15
04:22
959
965
1053
285
SANFRANCISCO SIMÓ, JOSE
177
Senior masc Independent
0:44:34
0:44:14
04:22
958
964
1052
286
SEGARRA FORNÉS, XIMO
178
Senior masc Independent
0:44:35
0:44:00
04:20
957
963
1051
287
RODRIGUEZ AGUILAR, VICENTE
179
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:44:36
0:44:18
04:22
956
962
1050
288
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
180
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:44:36
0:44:19
04:22
955
961
1049
289
RIPOLL FUERTES, JOSEP GERMÀ
181
Senior masc C. A. Benissa
0:44:36
0:43:47
04:19
954
960
1048
290
BUIGUES PASTOR, MIGUEL JOSE
182
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:37
0:44:29
04:23
953
959
1047
291
GAVILA MIÑANA, VICENT
70
Veterans A masc C. C. Camallaes
0:44:37
0:44:14
04:22
952
958
1140
292
BARON OLASO, JORDI
183
Senior masc Independent
0:44:39
0:44:09
04:21
951
957
1046
293
GAMEZ LOPEZ, SERGI
184
Senior masc Independent
0:44:39
0:44:07
04:21
950
956
1045
294
SANTACREU IVARS, MIGUEL
185
Senior masc C. A. Benissa
0:44:40
0:44:29
04:23
949
955
1044
295
ZARAGOZÍ MULET, JUAN
186
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:41
0:44:35
04:24
948
954
1043
296
AMBLER, LOUISA
2
Veterans B fem C. A. Corremundos
0:44:42
0:44:37
04:24
947
1194
1199
297
ROMAN VILLALTA, ENRIQUE
71
Veterans A masc C. A. Aspis
0:44:43
0:44:33
04:23
946
953
1139
298
MILLET CALAFAT, JOSE VTE
187
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:44:45
0:44:04
04:21
945
952
1042
299
PONS ROSELLO, VICENT
188
Senior masc Independent
0:44:48
0:44:34
04:23
944
951
1041
300
CORRAL LOPEZ, ANDRES
72
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:44:48
0:44:34
04:24
943
950
1138
301
MARTINEZ FERRERO, CARLOS
189
Senior masc C. A. Xàtiva
0:44:48
0:44:15
04:22
0
0
0
302
DEVESA MIRALLES, PERE
190
Senior masc Independent
0:44:52
0:44:21
04:22
942
949
1040
303
FORNÉS DIEGO, DANIEL
191
Senior masc C. A. La Faixa
0:44:54
0:44:22
04:22
941
948
1039
304
MARTÍNEZ GINESTAR, JAUME
192
Senior masc C. A. Benissa
0:44:55
0:44:41
04:24
940
947
1038
305
ABARCA FALGAS, JOSE
73
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:44:55
0:44:22
04:22
939
946
1137
306
CHAFER CABRERA, JUAN SALVADOR
193
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:44:55
0:44:20
04:22
938
945
1037
307
FUSTER MONZÓ, JOAN
194
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:44:56
0:44:45
04:25
0
0
0
308
BOSCÁ BALONGA, VICENT
22
Veterans B masc C. A. Safor - Cafemax
0:44:57
0:44:45
04:25
937
944
1182
309
DE LA FUENTE SEGURA, ALFONSO
74
Veterans A masc Independent
0:44:57
0:44:26
04:23
936
943
1136
310
FERNANDEZ LUNA, JOSE
75
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:57
0:44:26
04:23
935
942
1135
311
FEMENIA DOMENECH, GUSTAVO
195
Senior masc C. A. La Xara
0:44:59
0:44:55
04:26
934
941
1036
312
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
196
Senior masc C. E. Pego
0:45:00
0:44:27
04:23
933
940
1035
313
MUÑOZ TORREGROSA, FRANCISCO
76
Veterans A masc C. A. Dianium
0:45:01
0:44:54
04:26
932
939
1134
314
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
4
Veterans A fem C. A. Dianium
0:45:02
0:44:54
04:25
931
1193
1197
315
GOMEZ MARTINEZ, CRISTINA
3
Senior fem C. A. Benidorm
0:45:02
0:44:42
04:24
930
1192
1198
316
SAVALL FERRANDO, JOSE MIGUEL
77
Veterans A masc Independent
0:45:03
0:44:50
04:25
929
938
1133
317
ESCRIVA CANET, JUAN
197
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:45:05
0:44:47
04:25
928
937
1034
318
DONET MOLIO, JUAN EUGENIO
78
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:45:05
0:45:03
04:26
927
936
1132
319
PERELLÓ TALENS, ERNESTO
79
Veterans A masc C. A. Cent Cames
0:45:06
0:44:50
04:25
926
935
1131
320
CATALA MARTI, FRANCISCO JAVIER
80
Veterans A masc Independent
0:45:07
0:44:55
04:26
925
934
1130
321
MERI FLUIXA, SALVADOR
23
Veterans B masc C. Córrer Xeraco
0:45:07
0:44:33
04:23
924
933
1181
322
GUERRERO CORCOLES, AGUSTI
24
Veterans B masc Independent
0:45:09
0:44:58
04:26
0
0
0
323
MARTINEZ LUQUE, MANUEL
81
Veterans A masc Independent
0:45:09
0:44:30
04:23
923
932
1129
324
PALLARES LLORET, JOSE
82
Veterans A masc C. A. Favara
0:45:10
0:44:48
04:25
0
0
0
325
FERRANDO DONET, RAUL
198
Senior masc C. A. La Valldigna
0:45:10
0:44:15
04:22
0
0
0
326
SANUS SATORRE, JOSE JAVIER
199
Senior masc Independent
0:45:11
0:45:00
04:26
0
0
0
327
MARTIN HERRERO, JESUS ANGEL
200
Senior masc Independent
0:45:13
0:43:46
04:19
0
0
0
328
BARRERO LÓPEZ, FRANCISCO
201
Senior masc C. A. Ondara
0:45:13
0:45:03
04:26
922
931
1033
329
SAMPEDRO GADEA, ALFONSO
202
Senior masc C. A. La Xara
0:45:13
0:44:59
04:26
921
930
1032
330
FRASQUET CATALÀ, VICENT
203
Senior masc C. A. Dianium
0:45:14
0:44:41
04:24
920
929
1031
331
CREMADES GADEA, ANGEL
83
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:45:15
0:44:56
04:26
919
928
1128
332
DOMENECH DURA, JUAN
204
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:45:17
0:44:58
04:26
918
927
1030
333
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VTE
84
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:45:17
0:45:10
04:27
917
926
1127
334
ASENSIO PARRA, RAMON
85
Veterans A masc Independent
0:45:17
0:44:13
04:21
916
925
1126
335
MIRALLES VELA, ENRIQUE
86
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:19
0:45:13
04:27
915
924
1125
336
SISCAR PASTOR, CARLOS
87
Veterans A masc Independent
0:45:19
0:44:37
04:24
0
0
0
337
AGUERRE BALLESTEROS, EDUARDO
205
Senior masc C. A. Xe Espereu-me
0:45:20
0:45:09
04:27
914
923
1029
338
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
206
Senior masc Independent
0:45:21
0:45:08
04:27
913
922
1028
339
BOSCÁ FAYOS, RAMÓN
88
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:45:21
0:45:03
04:26
912
921
1124
340
ROIG COSTA, ADOLFO
89
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:45:22
0:45:16
04:28
911
920
1123
341
BALLESTER RIERA, ALBERTO J.
207
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:45:22
0:45:11
04:27
910
919
1027
342
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
208
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:45:22
0:45:17
04:28
909
918
1026
343
MENGUAL FERRANDO, AURELIO
90
Veterans A masc C. A. Xe Espereu-me
0:45:22
0:45:09
04:27
908
917
1122
344
PERELLO SIGNES, VICENTE
209
Senior masc C. E. Llocnou
0:45:23
0:44:37
04:24
907
916
1025
345
MORANT COLL, BLAI
91
Veterans A masc Independent
0:45:24
0:44:43
04:24
906
915
1121
346
ESCORTELL MARTINEZ, PERE
210
Senior masc C. A. Altea
0:45:24
0:44:37
04:24
0
0
0
347
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
92
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:45:25
0:45:14
04:27
905
914
1120
348
GONZALEZ, SERGIO
211
Senior masc C. A. La Valldigna
0:45:28
0:44:32
04:23
0
0
0
349
SAPIÑA CLAR, PAU
212
Senior masc C. A. La Valldigna
0:45:28
0:44:33
04:23
0
0
0
350
GASCON MAGRANER, JUANJO
25
Veterans B masc C. A. La Valldigna
0:45:28
0:44:33
04:23
0
0
0
351
SALORT MARSAL, JOAN
213
Senior masc Independent
0:45:31
0:45:15
04:28
904
913
1024
352
CABALLERO BERRADE, CARLOS
214
Senior masc Independent
0:45:31
0:45:07
04:27
903
912
1023
353
ANDRADA PANTOJA, ANTONIO ANDRES
93
Veterans A masc Independent
0:45:31
0:44:38
04:24
902
911
1119
354
CIGES GADEA, SALVADOR
215
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:45:31
0:44:21
04:22
901
910
1022
355
ANDRÉS MARTÍN , JUAN MANUEL
216
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:31
0:44:54
04:25
900
909
1021
356
REIG MAS, PACO
94
Veterans A masc Independent
0:45:31
0:45:16
04:28
899
908
1118
357
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
26
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:45:32
0:45:26
04:29
898
907
1180
358
CARRIO BOLUFER, VICTOR
217
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:45:33
0:45:12
04:27
897
906
1020
359
NAVARRO GREGORI, SANTIAGO
218
Senior masc Independent
0:45:34
0:45:22
04:28
896
905
1019
360
HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS
95
Veterans A masc Independent
0:45:35
0:45:12
04:27
895
904
1117
361
ANDRÉS FUSTER, JUAN
96
Veterans A masc Independent
0:45:35
0:45:24
04:28
894
903
1116
362
BISQUERT ORTEGA, FRANCISCO
97
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:45:35
0:45:17
04:28
893
902
1115
363
SALVA TORRES, JAUME
219
Senior masc Independent
0:45:45
0:45:21
04:28
892
901
1018
364
TIBERIU VADEAN, ADRIAN
220
Senior masc Independent
0:45:45
0:45:43
04:30
0
0
0
365
ALONSO PEREZ, DANIEL
221
Senior masc Independent
0:45:46
0:45:22
04:28
891
900
1017
366
GIMÉNEZ AZAGRA, FERRAN
222
Senior masc C. Ondara Tri-Esport
0:45:46
0:45:02
04:26
890
899
1016
367
BOLTA BORDES, JUAN CARLOS
223
Senior masc C. A. Adsubia
0:45:47
0:44:57
04:26
889
898
1015
368
GARCIA PIERA, JUAN
224
Senior masc Independent
0:45:49
0:45:28
04:29
0
0
0
369
MONZO CAMARENA, MIGUEL
98
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:45:50
0:45:33
04:29
888
897
1114
370
JUST FUSTER, JUAN
99
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:45:50
0:45:34
04:29
887
896
1113
371
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
5
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:45:50
0:45:39
04:30
886
1191
1196
372
PEDRO MESTRE, JOSE
100
Veterans A masc C. A. Gata
0:45:51
0:45:29
04:29
885
895
1112
373
PEDRO SALVÁ, J BAUTISTA
101
Veterans A masc C. A. Gata
0:45:51
0:45:17
04:28
884
894
1111
374
FORNES MORELL, JOSE
102
Veterans A masc Independent
0:45:51
0:45:27
04:29
0
0
0
375
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
225
Senior masc Independent
0:45:52
0:45:09
04:27
883
893
1014
376
LLAMBIES MIGUEL, JORGE
226
Senior masc Independent
0:45:53
0:44:52
04:25
882
892
1013
377
BENAVENT TOMAS, JUAN ANTONIO
103
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:45:53
0:45:48
04:31
881
891
1110
378
MORANT MARTINEZ, ANTONIO
227
Senior masc Independent
0:45:55
0:45:40
04:30
880
890
1012
379
MONZO FUSTER, SALVA
104
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:45:55
0:45:39
04:30
879
889
1109
380
GRIMA GUTIERREZ, JORGE
228
Senior masc Independent
0:45:56
0:45:27
04:29
878
888
1011
381
FERRI MASCARELL, JORDI
229
Senior masc C. A. P. El Llidoner
0:45:57
0:45:33
04:29
877
887
1010
382
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
105
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:59
0:45:34
04:29
876
886
1108
383
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
27
Veterans B masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:59
0:45:33
04:29
875
885
1179
384
FORNÉS ALBEROLA, LLUIS
230
Senior masc C. A. La Faixa
0:45:59
0:45:25
04:29
874
884
1009
385
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
28
Veterans B masc C. Córrer El Garbí
0:46:00
0:45:53
04:31
873
883
1178
386
FALQUET CANOVES, SERGIO
106
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:46:00
0:45:24
04:28
872
882
1107
387
DOMENECH DE ANTONIO, PEDRO
231
Senior masc Independent
0:46:01
0:45:27
04:29
871
881
1008
388
PORTA RIPOLL, JOSE ANTONIO
232
Senior masc C. A. Altea
0:46:05
0:45:00
04:26
0
0
0
389
CHELI FERRER, DIONISIO
29
Veterans B masc C. A. Dianium
0:46:05
0:45:55
04:31
870
880
1177
390
GONZALEZ-ALBO Gª-ABADILLO, FCO. JOSE
233
Senior masc Independent
0:46:06
0:45:52
04:31
869
879
1007
391
AGUILILLA CAMBRON, SEBASTIAN
107
Veterans A masc C. A. La Faixa
0:46:07
0:45:41
04:30
868
878
1106
392
FERNANDEZ OLIVER, FRANCISCO JAVIER
234
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:46:09
0:45:27
04:29
867
877
1006
393
GIL ROSELL, ANTONIO MARTIN
108
Veterans A masc C. A. Cap i Cua
0:46:09
0:45:27
04:29
866
876
1105
394
RUBIO BOSCA, DAMIAN
109
Veterans A masc C. C. Camallaes
0:46:09
0:45:35
04:29
865
875
1104
395
SEGURA FERRERO, MATEO
110
Veterans A masc C. Natació La Nucia
0:46:10
0:45:01
04:26
864
874
1103
396
VICEDO ESCRIVÀ, EUSEBIO
111
Veterans A masc Independent
0:46:12
0:45:41
04:30
863
873
1102
397
MUÑOZ TORREGROSA, EMILI
112
Veterans A masc Independent
0:46:12
0:45:58
04:32
862
872
1101
398
SOLER MENDEZ, JUAN PEDRO
235
Senior masc Independent
0:46:13
0:45:42
04:30
0
0
0
399
FERRER CASTELL, Mª ISABEL
4
Senior fem C. A. Llebeig Xàbia
0:46:14
0:45:57
04:32
861
1190
1197
400
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
5
Senior fem C. de Rem Denia
0:46:14
0:45:56
04:32
860
1189
1196
SOM ESPORT : Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves