Circuit a peu Marina Alta 2011

XXII VOLTA A PEU A XÀBIA

1a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2012
Data: 11 de Març de 2012
Distància Adults: 10 Km
Organitza: C. A. Llebeig Xàbia
Regidoria d' Esports Ajuntament de Xàbia

CLASSIFICACIÓ GENERAL XXIII VOLTA A PEU A XÀBIA

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
Real
T/ Km
Real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
HORMA, MOUNIR
1
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:32:03
0:32:02
03:12
1400
1400
1400
2
MAS LEYDA, VICENT
2
Senior masc C. A. Benidorm
0:32:44
0:32:43
03:16
1399
1399
1399
3
CASAS MARTINEZ, JOSE
3
Senior masc C. A. Apol·ana
0:33:13
0:33:12
03:19
0
0
0
4
POUS PEREZ, JUAN RAMON
4
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:33:28
0:33:27
03:21
1398
1398
1398
5
MARCO ARROYO, RUBEN
5
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:00
0:33:59
03:24
0
0
0
6
PERALES MONTESINO, ESTEBAN
6
Senior masc C. A. Enguera
0:34:24
0:34:23
03:26
0
0
0
7
FERNÁNDEZ GARCÍA, VÍCTOR MANUEL
1
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:26
0:34:25
03:26
1397
1397
1400
8
SOLER GINESTAR, SERGI
7
Senior masc C. A. Ondara
0:34:31
0:34:30
03:27
1396
1396
1397
9
CAMARENA AGUT, VICENT
2
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:34:31
0:34:30
03:27
1395
1395
1399
10
IBÁÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
8
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:56
0:34:55
03:30
1394
1394
1396
11
RÍOS MOREIRAS, KIKO
9
Senior masc C. A. Ondara
0:35:06
0:35:05
03:31
1393
1393
1395
12
MCKOY, VINCENT
3
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:35:09
0:35:08
03:31
1392
1392
1398
13
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN
10
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:12
0:35:11
03:31
1391
1391
1394
14
SOLER LLIDÓ, ANTONIO
11
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:24
0:35:23
03:32
1390
1390
1393
15
BOU SOLIVA, JESUS
12
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:35:32
0:35:29
03:33
1389
1389
1392
16
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
13
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:36
0:35:34
03:34
1388
1388
1391
17
ROIG VENDRELL, GASPAR
14
Senior masc C. A. Sollana
0:35:38
0:35:36
03:34
0
0
0
18
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
15
Senior masc C. A. El Faro
0:35:42
0:35:40
03:34
1387
1387
1390
19
VIDAL BATALLER, DIEGO
4
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:35:45
0:35:43
03:34
1386
1386
1397
20
DAYDAY, MOHAMED SAID
16
Senior masc C. A. Dianium
0:35:56
0:35:54
03:36
1385
1385
1389
21
TIRADO JIMENEZ, MANUEL
17
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:57
0:35:55
03:36
1384
1384
1388
22
VILA TORTOSA, MIGUEL
5
Veterans A masc C. A. Enguera
0:35:59
0:35:57
03:36
0
0
0
23
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
18
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:36:10
0:36:08
03:37
1383
1383
1387
24
MACHI ORTIZ, DOMINGO
6
Veterans A masc Independent
0:36:23
0:36:21
03:38
0
0
0
25
GARCIA REIG, PERE LLUIS
19
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:36:25
0:36:23
03:38
1382
1382
1386
26
MAQUET MARESCOT, SAMUEL
20
Senior masc C. A. La Xara
0:36:26
0:36:24
03:38
1381
1381
1385
27
DIEZ FAYOS, DAVID
21
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:36:28
0:36:25
03:39
0
0
0
28
GILABERT ORTIZ, JUAN
22
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:32
0:36:31
03:39
0
0
0
29
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
7
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:36:34
0:36:33
03:39
0
0
0
30
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
8
Veterans A masc C. A. Benissa
0:36:36
0:36:34
03:39
1380
1380
1396
31
MARTINEZ GONZALEZ, PEDRO
23
Senior masc C. A. Ondara
0:36:39
0:36:36
03:40
1379
1379
1384
32
TORRES SANCHEZ, SERGIO
24
Senior masc C. Ondara Tri-Esport
0:36:43
0:36:40
03:40
1378
1378
1383
33
SORIA LLORCA, ENRIQUE
9
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:47
0:36:45
03:41
1377
1377
1395
34
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
25
Senior masc C. A. Dianium
0:36:47
0:36:45
03:41
1376
1376
1382
35
MIRAVET STURM, CRISTOBAL
10
Veterans A masc Independent
0:36:50
0:36:41
03:40
0
0
0
36
MASANET SANCHO, ANTONIO
11
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:36:52
0:36:51
03:41
1375
1375
1394
37
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
12
Veterans A masc C. A. Benissa
0:36:53
0:36:52
03:41
1374
1374
1393
38
CASANOVA ALBEROLA, VICENT
26
Senior masc G. E. Muntanya Benifairó
0:36:53
0:36:51
03:41
0
0
0
39
MORATA VIDAL, DAVID
27
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:54
0:36:51
03:41
1373
1373
1381
40
BELDA VILA, VICENTE RAMON
28
Senior masc C. A. Alzira
0:36:55
0:36:53
03:41
0
0
0
41
PERNA SERRA, ANTHONY
29
Senior masc C. Córrer Piles
0:36:55
0:36:51
03:41
1372
1372
1380
42
SAVALL TEROL, ANDRES
30
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:00
0:36:58
03:42
1371
1371
1379
43
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
31
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:37:02
0:36:59
03:42
1370
1370
1378
44
CUELLO SANTACREU, JUAN FRANCISCO
32
Senior masc C. A. Benissa
0:37:03
0:37:00
03:42
1369
1369
1377
45
SIMÓ COSTA, CARLOS
13
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:03
0:37:01
03:42
1368
1368
1392
46
FLETCHER, MICHAEL
33
Senior masc C. A. La Nucia
0:37:04
0:37:01
03:42
1367
1367
1376
47
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:11
0:37:10
03:43
1366
1366
1400
48
GASCON TUR, MANUEL
34
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:11
0:37:10
03:43
1365
1365
1375
49
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
14
Veterans A masc C. A. La Xara
0:37:11
0:37:09
03:43
1364
1364
1391
50
DIAZ ARMENTA, ANDRES
35
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:14
0:37:10
03:43
1363
1363
1374
51
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:37:16
0:37:14
03:43
1362
1400
1400
52
PAYA RIBES, IVAN
36
Senior masc C. Ondara Tri-Esport
0:37:24
0:37:20
03:44
1361
1362
1373
53
ASIK, REECE DANIEL
1
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:39
0:37:37
03:46
1360
1361
1400
54
FORNÉS PEDRO, LLUIS
37
Senior masc Independent
0:37:47
0:37:42
03:46
1359
1360
1372
55
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
38
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:49
0:37:45
03:47
1358
1359
1371
56
RODRIGUEZ LOPEZ, RAUL
2
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:50
0:37:49
03:47
1357
1358
1399
57
CLIMENT MIÑANA, ALVARO
39
Senior masc C. E. El Mussol Barx
0:37:51
0:37:47
03:47
0
0
0
58
CAZALLA GARCIA, JOSE VICENTE
40
Senior masc C. E. Quatre Gats Rotova
0:37:53
0:37:49
03:47
1356
1357
1370
59
JULIÀ SANESTEBAN, SANTIAGO
15
Veterans A masc C. A. Bèlgida
0:37:54
0:37:50
03:47
1355
1356
1390
60
CARRIO MOLINA, TONI
41
Senior masc Independent
0:37:55
0:37:50
03:47
1354
1355
1369
61
ORTS MILLET, FRANCISCO
42
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:37:55
0:37:51
03:47
1353
1354
1368
62
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
43
Senior masc C. C. Camallaes
0:37:57
0:37:54
03:47
1352
1353
1367
63
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
44
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:02
0:37:59
03:48
1351
1352
1366
64
ASCÓ ARMENGOL, HILDE
45
Senior masc C. Triatló Gandia
0:38:03
0:38:01
03:48
1350
1351
1365
65
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
46
Senior masc C. A. Xeresa
0:38:04
0:38:00
03:48
1349
1350
1364
66
FERRER BALLESTER, FERNANDO
47
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:38:05
0:38:03
03:48
1348
1349
1363
67
SISCAR BAY, CARLOS
16
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:05
0:38:03
03:48
1347
1348
1389
68
MORAGA CRUZ, TANA
48
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:38:07
0:38:04
03:48
0
0
0
69
SELLENS CASANOVA, JUAN
17
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:38:09
0:38:06
03:49
1346
1347
1388
70
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
2
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:38:09
0:38:05
03:49
1345
1346
1399
71
TOMÀS JORNET, JASON
3
Juvenil masc C. A. Bèlgida
0:38:09
0:38:08
03:49
1344
1345
1398
72
MARTINEZ MEYA, JORGE
49
Senior masc C. A. Onsen Runners Alcoi
0:38:12
0:38:08
03:49
0
0
0
73
RENÚ JORNET, GUILLERMO
50
Senior masc Independent
0:38:15
0:38:08
03:49
1343
1344
1362
74
POZO LOPEZ, MANOLET
51
Senior masc C. A. Onsen Runners Alcoi
0:38:16
0:38:13
03:49
0
0
0
75
MONREAL MARTINEZ, PAU
52
Senior masc Independent
0:38:17
0:38:15
03:50
0
0
0
76
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
18
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:19
0:38:14
03:49
1342
1343
1387
77
RUIZ MARTINEZ, JOSE RAMON
19
Veterans A masc Independent
0:38:20
0:38:16
03:50
0
0
0
78
MOCHOLI OLTRA, JOSE VICENTE
53
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:21
0:38:18
03:50
1341
1342
1361
79
MORENO AGUADO, FRANCISCO
54
Senior masc C. A. Dianium
0:38:24
0:38:21
03:50
1340
1341
1360
80
GILABERT ORTIZ, ANDRES
55
Senior masc C. A. Benidorm
0:38:27
0:38:25
03:50
1339
1340
1359
81
SANTIAGO IGLESIAS, JOSE MARIA
20
Veterans A masc Independent
0:38:29
0:38:22
03:50
0
0
0
82
MIQUEL SALGADO-ARAUJO, JOSE LUIS
21
Veterans A masc Independent
0:38:29
0:38:19
03:50
0
0
0
83
ANDRES MARTIN, JUAN MANUEL
56
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:30
0:38:25
03:51
1338
1339
1358
84
DE JUAN DEVESA, VICENT
3
Veterans B masc Independent
0:38:30
0:38:26
03:51
1337
1338
1398
85
PERICAS CAUDELI, IVAN
57
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:36
0:38:33
03:51
1336
1337
1357
86
CATALÁ TORREGROSA, JOSEP
22
Veterans A masc C. A. La Xara
0:38:41
0:38:39
03:52
1335
1336
1386
87
MONCHO DENNIS, VICENTE
23
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:38:41
0:38:37
03:52
0
0
0
88
SESE VIVES, JOSE VICENTE
24
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:43
0:38:39
03:52
1334
1335
1385
89
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
4
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:43
0:38:40
03:52
1333
1334
1397
90
GAVILA MIÑANA, JESUS
5
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:45
0:38:42
03:52
1332
1333
1396
91
FRANCES COMES, VICENT
58
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:49
0:38:43
03:52
1331
1332
1356
92
CABRERA CARDONA, RAUL
59
Senior masc C. A. Benissa
0:38:49
0:38:45
03:53
1330
1331
1355
93
DAIDAY, YASSIN
60
Senior masc Independent
0:38:49
0:38:44
03:53
0
0
0
94
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
25
Veterans A masc C. A. Cap i Cua
0:38:50
0:38:43
03:52
1329
1330
1384
95
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
61
Senior masc C. A. Corremundos
0:38:51
0:38:47
03:53
1328
1329
1354
96
ROCHER SASTRE, FERNANDO
26
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:55
0:38:47
03:53
1327
1328
1383
97
ESPASA MULET, PEPE
27
Veterans A masc C. A. Gata
0:38:56
0:38:46
03:53
1326
1327
1382
98
GRIMA GUTIERREZ, JORGE
62
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:58
0:38:53
03:53
1325
1326
1353
99
RUIZ COSTA, ANTONIO
63
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:00
0:38:57
03:54
1324
1325
1352
100
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
28
Veterans A masc C. A. La Xara
0:39:02
0:39:00
03:54
1323
1324
1381
101
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
6
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:03
0:38:57
03:54
1322
1323
1395
102
ORCAJADA MARTINEZ, ANTONIO
64
Senior masc C. A. Altea
0:39:03
0:38:57
03:54
1321
1322
1351
103
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
65
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:04
0:38:59
03:54
1320
1321
1350
104
VIDAL MARTINEZ, FERMIN
66
Senior masc C. A. Montaverner
0:39:04
0:39:02
03:54
0
0
0
105
MIRALLES FERRER, VICENTE
29
Veterans A masc Independent
0:39:07
0:39:02
03:54
1319
1320
1380
106
BENAVENTE ARAGONES, RAUL
67
Senior masc C. A. La Nucia
0:39:07
0:39:01
03:54
1318
1319
1349
107
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
68
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:07
0:39:02
03:54
1317
1318
1348
108
DONDERIS SERRA, JAIME
69
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:10
0:39:04
03:54
1316
1317
1347
109
POQUET GINESTAR, AITOR
4
Juvenil masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:11
0:39:05
03:55
1315
1316
1397
110
TORRES OLIVER, XAVI
70
Senior masc C. A. Gata
0:39:13
0:39:02
03:54
1314
1315
1346
111
ONDOÑO FERNANDEZ, JUAN
30
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:39:16
0:39:12
03:55
1313
1314
1379
112
FEMENIA SANCHIS, JAVIER
71
Senior masc Independent
0:39:18
0:39:07
03:55
1312
1313
1345
113
TIRADO SERRANO, ANTONIO
72
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:19
0:39:15
03:56
1311
1312
1344
114
CARRILLO RUZ, RICARDO
73
Senior masc C. E. Quatre Gats Rotova
0:39:20
0:39:16
03:56
1310
1311
1343
115
SÁNCHEZ AZOR, JOSÉ MIGUEL
31
Veterans A masc Independent
0:39:21
0:39:16
03:56
1309
1310
1378
116
MUSTE GUERRERO, JORGE
74
Senior masc C. A. Agullent
0:39:21
0:39:02
03:54
1308
1309
1342
117
CARRERA LOPEZ, JOSE LUIS
75
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:22
0:39:17
03:56
0
0
0
118
BRACKEZ, RUBÉN
76
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:25
0:39:22
03:56
1307
1308
1341
119
MARTINEZ SIMARRO, DARIO
77
Senior masc Independent
0:39:26
0:39:22
03:56
0
0
0
120
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
32
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:26
0:39:22
03:56
1306
1307
1377
121
HERNAN GARCIA, DAVID
78
Senior masc Independent
0:39:27
0:39:24
03:56
1305
1306
1340
122
MARTINEZ BERNALDEZ, JOSE
79
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:28
0:39:25
03:57
1304
1305
1339
123
VIDAL PALOMARES, JUAN RAMON
33
Veterans A masc C. A. La Valldigna
0:39:28
0:39:26
03:57
0
0
0
124
MORANT MARTINEZ, ANTONIO
80
Senior masc Independent
0:39:29
0:39:22
03:56
1303
1304
1338
125
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
34
Veterans A masc C. A. Benissa
0:39:31
0:39:28
03:57
1302
1303
1376
126
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
35
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:32
0:39:24
03:56
1301
1302
1375
127
PELAEZ DOMENECH, ANGEL
81
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:39:35
0:39:29
03:57
1300
1301
1337
128
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
82
Senior masc C. A. Independents de la Marina
0:39:39
0:39:33
03:57
1299
1300
1336
129
HERNAN RODRIGUEZ, NICOLAS
83
Senior masc Independent
0:39:41
0:39:26
03:57
1298
1299
1335
130
TUR CABRERA, JOSE RAMÓN
84
Senior masc C. A. Benissa
0:39:45
0:39:42
03:58
1297
1298
1334
131
MAYOR HERCE, JAVIER
85
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:47
0:39:45
03:59
1296
1297
1333
132
MONFORT CASELLES, JAIME
7
Veterans B masc C. A. Cametes Spat
0:39:47
0:39:43
03:58
1295
1296
1394
133
PONS MAS, JOSÉ VTE.
36
Veterans A masc C. A. Ondara
0:39:50
0:39:42
03:58
1294
1295
1374
134
VIVES VICENS, MIGUEL
86
Senior masc Independent
0:39:51
0:39:49
03:59
0
0
0
135
PEREZ BAÑULS, JUANJO
37
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:51
0:39:45
03:59
1293
1294
1373
136
SALELLES MATEU, XAVIER
38
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:01
0:39:51
03:59
1292
1293
1372
137
MIRETE MARTINEZ, VICENTE
87
Senior masc Independent
0:40:02
0:39:56
04:00
1291
1292
1332
138
FERRER PEIRO, MANUEL
39
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:04
0:39:58
04:00
1290
1291
1371
139
DIEZ LAPEÑA, RAUL
88
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:06
0:40:02
04:00
1289
1290
1331
140
MENGUAL MOLL, CARLOS
40
Veterans A masc Independent
0:40:08
0:40:05
04:01
1288
1289
1370
141
VICEDO ESCRIVÀ, EUSEBIO
41
Veterans A masc Independent
0:40:09
0:40:03
04:00
1287
1288
1369
142
CORRAL LOPEZ, ANDRES
42
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:09
0:40:05
04:01
1286
1287
1368
143
LORENTE RICART, TONI
43
Veterans A masc C. A. Benissa
0:40:10
0:40:03
04:00
1285
1286
1367
144
MILVAQUES BATALLER, QUINO
89
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:11
0:40:03
04:00
1284
1285
1330
145
GARCIA GARCIA, SALVADOR
90
Senior masc C. A. Llops Villalonga
0:40:11
0:40:03
04:00
0
0
0
146
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
91
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:13
0:40:07
04:01
1283
1284
1329
147
FALQUET TORRES, ANTONIO
44
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:13
0:40:03
04:00
1282
1283
1366
148
PELLICER I SILVESTRE, SALVA
92
Senior masc C. A. l' Espenta
0:40:13
0:40:10
04:01
1281
1282
1328
149
CÁNOVAS CARDONA, SERGI
93
Senior masc Independent
0:40:14
0:40:06
04:01
1280
1281
1327
150
GRAU ESTRUCH, OSCAR
94
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:14
0:40:05
04:01
1279
1280
1326
151
PEIRO GABARDA, ANTONIO
95
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:40:16
0:40:04
04:00
1278
1279
1325
152
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
96
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:18
0:40:14
04:01
1277
1278
1324
153
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
45
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:21
0:40:18
04:02
1276
1277
1365
154
SUÑER GINER, LUIS
97
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:22
0:40:13
04:01
1275
1276
1323
155
ASENSIO PARRA, RAMON
46
Veterans A masc C. A. El Faro
0:40:24
0:40:11
04:01
1274
1275
1364
156
CASELLES PEDRO, JOSE
47
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:26
0:40:21
04:02
1273
1274
1363
157
FRANQUEZA ROBLES, VICENT
98
Senior masc C. A. Santa Eulària
0:40:27
0:40:16
04:02
0
0
0
158
NARANJO BERENGUER, JACINTO
99
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:28
0:40:19
04:02
1272
1273
1322
159
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
48
Veterans A masc C. A. Altea
0:40:29
0:40:23
04:02
0
0
0
160
SANCHO SOLER, SALVADOR
100
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:29
0:40:21
04:02
0
0
0
161
RUBIO ALARCON, PILAR
1
Senior fem C. A. Altea
0:40:29
0:40:25
04:02
1271
1399
1400
162
MAHIQUES FORNES, MONICA
1
Veterans A fem C. A. Safor - Cafemax
0:40:30
0:40:25
04:02
1270
1398
1400
163
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
49
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:30
0:40:24
04:02
1269
1272
1362
164
PARRA OLTRA, FRANCESC
101
Senior masc C. Triatló Oliva
0:40:30
0:40:19
04:02
1268
1271
1321
165
MARTINEZ DELGADO, VICENTE
102
Senior masc Independent
0:40:30
0:40:19
04:02
1267
1270
1320
166
PASTOR CABRERA, ARTEMIO
103
Senior masc C. E. U. Politècnica de Valencia
0:40:31
0:40:24
04:02
0
0
0
167
AMARO ALONSO, ANGEL
50
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:31
0:40:25
04:02
0
0
0
168
MARTI SENDRA, PATRICIO
51
Veterans A masc C. A. Altea
0:40:32
0:40:25
04:03
1266
1269
1361
169
JIMÉNEZ CARAVACA, MANUEL
104
Senior masc C. A. Dianium
0:40:32
0:40:14
04:01
1265
1268
1319
170
CISCAR NALDA, SALVADOR
105
Senior masc C. Córrer Piles
0:40:36
0:40:28
04:03
1264
1267
1318
171
FERREIRÓS MARCOS, EMILIO
1
Veterans C masc Independent
0:40:37
0:40:32
04:03
1263
1266
1400
172
CUENCA AZNAR, SALVADOR
106
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:40
0:40:31
04:03
1262
1265
1317
173
CARMONA PEREZ, JOSE ANTONIO
52
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:40
0:40:36
04:04
1261
1264
1360
174
TEBAR MARTINEZ, ADRIAN
107
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:41
0:40:25
04:02
0
0
0
175
PEDRO PEDRÓS, FRANCISCO
108
Senior masc C. A. Gata
0:40:43
0:40:33
04:03
1260
1263
1316
176
MORENO MARI, DANIEL
53
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:46
0:40:38
04:04
1259
1262
1359
177
HARRIS, BRIAN
2
Veterans C masc C. A. El Faro
0:40:47
0:40:42
04:04
1258
1261
1399
178
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
109
Senior masc Independent
0:40:49
0:40:38
04:04
1257
1260
1315
179
MARTINEZ APARICIO, PAU
110
Senior masc Independent
0:40:49
0:40:45
04:05
0
0
0
180
DOMENECH MARTI, ANTONIO FRANCISCO
111
Senior masc C. A. Ondara
0:40:50
0:40:36
04:04
1256
1259
1314
181
VARA RAMOS, JOSE LUIS
54
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:40:50
0:40:38
04:04
1255
1258
1358
182
PEREZ PONS, JAUME
112
Senior masc C. A. La Xara
0:40:52
0:40:41
04:04
1254
1257
1313
183
FERRANDO TALENS, JOSE
8
Veterans B masc G. E. La Carena La Font
0:40:54
0:40:46
04:05
1253
1256
1393
184
VIDAL BATALLER, JOSE
55
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:54
0:40:50
04:05
1252
1255
1357
185
SELLENS ESCRIVA, FRANCESC
56
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:40:57
0:40:49
04:05
1251
1254
1356
186
BOU ESCRIVÁ, LLUIS
113
Senior masc Independent
0:41:02
0:40:52
04:05
1250
1253
1312
187
JORRO RAMON, JORDI
114
Senior masc C. A. Dianium
0:41:02
0:40:57
04:06
1249
1252
1311
188
MARMOL ROMERO, CRISTOBAL
57
Veterans A masc C. A. Onsen Runners Alcoi
0:41:02
0:40:47
04:05
0
0
0
189
LLIDO COTS, VICENTE
58
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:41:03
0:40:42
04:04
0
0
0
190
VAYA SALORT, JUAN
59
Veterans A masc C. A. La Xara
0:41:05
0:40:54
04:05
1248
1251
1355
191
FERRERO LUJAN, PABLO
115
Senior masc Independent
0:41:05
0:40:57
04:06
0
0
0
192
PICAZO ESCOBAR, JORGE
116
Senior masc C. Triesport Roquette La Ribera
0:41:09
0:41:01
04:06
0
0
0
193
TORMO GARCIA, ISIDRO SALVADOR
117
Senior masc Independent
0:41:09
0:41:02
04:06
1247
1250
1310
194
ESCRIG GORRIZ, MIGUEL
118
Senior masc Independent
0:41:10
0:40:23
04:02
0
0
0
195
BARCELO RIOS, JAIME
119
Senior masc C. A. Apol·ana
0:41:10
0:41:07
04:07
1246
1249
1309
196
GUAMAN YAZUMA, ANGEL EDGAR
120
Senior masc C. A. Dianium
0:41:10
0:41:07
04:07
1245
1248
1308
197
MERI RODINES, JUAN MIGUEL
60
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:41:10
0:40:59
04:06
1244
1247
1354
198
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
61
Veterans A masc Independent
0:41:12
0:40:52
04:05
1243
1246
1353
199
PICÓN MARTÍNEZ, MOISES
121
Senior masc Independent
0:41:17
0:41:02
04:06
0
0
0
200
MARTINEZ SANFELIX, RUBEN
122
Senior masc Independent
0:41:17
0:41:11
04:07
0
0
0
201
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
123
Senior masc C. A. La Faixa
0:41:21
0:41:03
04:06
1242
1245
1307
202
ALVAREZ BORRÀS, RAMON
124
Senior masc G. E. Muntanya Benifairó
0:41:22
0:41:16
04:08
1241
1244
1306
203
ESPEJO LOPEZ, JOSE MANUEL
125
Senior masc Independent
0:41:25
0:41:07
04:07
1240
1243
1305
204
BROTONS VALOR, RAFA
126
Senior masc Independent
0:41:27
0:41:19
04:08
1239
1242
1304
205
TORRÓ PENADÉS, GONZALO
127
Senior masc C. A. Qocook.com - Dulce Bebe
0:41:27
0:41:25
04:08
1238
1241
1303
206
LAHMAMI , BADREDDINE
128
Senior masc C. A. Gata
0:41:29
0:41:22
04:08
1237
1240
1302
207
GARCIA AIS , JOSÉ MANUEL
129
Senior masc C. A. Corremundos
0:41:29
0:41:18
04:08
1236
1239
1301
208
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO
62
Veterans A masc C. A. Gata
0:41:31
0:41:20
04:08
1235
1238
1352
209
MARTIN GONZALEZ, JOSE ANTONIO
9
Veterans B masc C. A. Correbirras
0:41:31
0:41:26
04:09
0
0
0
210
GALLART GUARINOS, TONI
130
Senior masc C. Hàndbol Riola
0:41:33
0:41:20
04:08
1234
1237
1300
211
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
63
Veterans A masc C. A. Altea
0:41:40
0:41:33
04:09
1233
1236
1351
212
BERENGUER FERNANDEZ, JUAN
131
Senior masc C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:41:41
0:41:21
04:08
0
0
0
213
BLAS VISO, RAUL
64
Veterans A masc Independent
0:41:46
0:41:43
04:10
1232
1235
1350
214
DI TRANA, MARCO
65
Veterans A masc C. A. Dianium
0:41:46
0:41:41
04:10
1231
1234
1349
215
FUSTER MILLET, DAVID
132
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:49
0:41:44
04:10
1230
1233
1299
216
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
133
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:53
0:41:45
04:11
1229
1232
1298
217
PONS ROSELLO, VICENT
134
Senior masc Independent
0:41:53
0:41:33
04:09
1228
1231
1297
218
SIMO ARBONA, JAVIER
135
Senior masc Independent
0:41:53
0:41:44
04:11
1227
1230
1296
219
DIEGO ROSELLO, JOSE FRANCISCO
136
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:53
0:41:40
04:10
1226
1229
1295
220
DRUET AMPUERO, JOSE MARIA
66
Veterans A masc Independent
0:41:54
0:41:45
04:11
0
0
0
221
BUIGUES BUIGUES, CRISTOBAL
137
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:54
0:41:31
04:09
1225
1228
1294
222
VIDAL BAÑULS, CARMELO
67
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:55
0:41:35
04:10
1224
1227
1348
223
PUIGCERVER OLIVER, JOSE RAMON
138
Senior masc C. A. La Xara
0:41:55
0:41:42
04:10
1223
1226
1293
224
QUINTANAR SÁNCHEZ, VICENTE
139
Senior masc C. A. Ondara
0:41:56
0:41:48
04:11
1222
1225
1292
225
CASADO BUIGUES, CARLOS
140
Senior masc Independent
0:41:57
0:41:47
04:11
1221
1224
1291
226
BARBA TEBAR, ENRIQUE
141
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:57
0:41:48
04:11
1220
1223
1290
227
LOPEZ GALLEGO, EMILIO JOSE
142
Senior masc Independent
0:41:57
0:41:47
04:11
0
0
0
228
FERRER CAMARENA, JOSE JUAN
143
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:57
0:41:49
04:11
1219
1222
1289
229
POMARES SANCHEZ, JAIRO MANUEL
144
Senior masc Independent
0:41:58
0:41:40
04:10
1218
1221
1288
230
GREGORI HORTELANO, GUILLERMO
145
Senior masc Independent
0:41:59
0:41:56
04:12
1217
1220
1287
231
GOMEZ MARTINEZ, CRISTINA
2
Senior fem C. A. Benidorm
0:42:01
0:41:56
04:12
1216
1397
1399
232
ARAN GARCIA, ANTONIO
146
Senior masc Independent
0:42:03
0:41:54
04:12
0
0
0
233
ROSILLO PEÑALVER, JAVIER
147
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:07
0:41:57
04:12
1215
1219
1286
234
LOPEZ TORNERO, TOMAS JOSE
148
Senior masc C. A. Gym Plaza Calpe
0:42:08
0:41:43
04:10
1214
1218
1285
235
SENDRA GINER, JUAN
149
Senior masc C. A. Ondara
0:42:08
0:42:00
04:12
1213
1217
1284
236
LLORENS TIO, FERNANDO
150
Senior masc C. A. Ondara
0:42:09
0:42:00
04:12
1212
1216
1283
237
CASTILLO OCHANDO, DIONISIO
10
Veterans B masc C. A. Cullera
0:42:12
0:42:02
04:12
1211
1215
1392
238
BUIGUES BAÑULS , JOSÉ SALVADOR
151
Senior masc C. A. Corremundos
0:42:13
0:42:09
04:13
1210
1214
1282
239
MESTRE FORNES, ESTANIS
68
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:42:13
0:42:03
04:12
1209
1213
1347
240
GINER FERRANDO, JOSEP MANEL
152
Senior masc C. A. Ondara
0:42:15
0:42:03
04:12
1208
1212
1281
241
IVARS IVARS, JUAN
69
Veterans A masc C. A. Benissa
0:42:16
0:42:13
04:13
1207
1211
1346
242
ALMAZAN CONESA, JULIO
153
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:20
0:42:12
04:13
1206
1210
1280
243
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:42:21
0:42:10
04:13
1205
1209
1398
244
APARISI I CARRIÓ, VICENT
154
Senior masc C. A. Ondara
0:42:22
0:42:07
04:13
1204
1208
1279
245
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
155
Senior masc C. A. Ondara
0:42:22
0:42:22
04:14
1203
1207
1278
246
DONET MOLIO, JUAN
70
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:42:23
0:42:19
04:14
1202
1206
1345
247
PELLICER ESCRIVA, DAVID
156
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:42:23
0:42:16
04:14
0
0
0
248
PASTOR CALABUIG, JAVIER
157
Senior masc Independent
0:42:28
0:42:09
04:13
1201
1205
1277
249
FULLANA VIVES, MATÍAS
158
Senior masc Independent
0:42:28
0:42:19
04:14
1200
1204
1276
250
ROIG COSTA, ADOLFO
71
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:42:29
0:42:19
04:14
1199
1203
1344