14 Circuit a peu Marina Alta



Patrocinador Oficial
del Circuit:
Matias Salva
Col·laborador Oficial:
del Circuit:
Centro Medico - Medicina Deportiva


Próxima prova
del Circuit:
Próxima prova del Circuit a peu Marina Alta
IV VOLTA A PEU EL VERGER

3a Prova puntuable del
Circuit a peu Marina Alta 2010


Data: 17 d' Abril de 2010
Distància Adults: 10 Km

Organitza: BTT Rodes Amples
Regidoria d' Esports
Ajuntament d' El Verger

+ Classificacions >>>

CLASSIFICACIÓ GENERAL IV VOLTA POPULAR EL VERGER

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com

Els dorsals desqualificats del Circuit ha perdut el dret a regals, classificacions i trofeus,
i per tant no apareixen en la classificació de la carrera: dorsals 525 i 1248

Següent Últim

Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior masc C. A. Dianium
0:30:26
0:30:25
03:03
0
0
0
2
HORMA, MOUNIR
2
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:30:27
0:30:26
03:03
0
0
0
3
ES SEMAALI, EL HOUSSINE
3
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:31:57
0:31:56
03:12
1200
1200
1200
4
MAS LEYDA, VICENT
4
Senior masc C. A. Dianium
0:32:39
0:32:38
03:16
1199
1199
1199
5
POUS PEREZ, JUANRA
5
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:33:11
0:33:10
03:19
1198
1198
1198
6
FERNANDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
6
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:23
0:33:22
03:20
1197
1197
1197
7
SOLER GINESTAR, SERGI
7
Senior masc C. A. Ondara
0:33:25
0:33:23
03:20
1196
1196
1196
8
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
1
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:33:49
0:33:47
03:23
0
0
0
9
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
8
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:01
0:34:00
03:24
1195
1195
1195
10
MARTÍNEZ HERNÁNDEZ, PACO
9
Senior masc Independent
0:34:23
0:34:22
03:26
1194
1194
1194
11
BENKHEDDA, WALID
1
Juvenil masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:24
0:34:21
03:26
0
0
0
12
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
10
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:24
0:34:22
03:26
1193
1193
1193
13
GASCON TUR, MANUEL
11
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:30
0:34:28
03:27
1192
1192
1192
14
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
12
Senior masc C. A. CM Asesores
0:34:33
0:34:31
03:27
1191
1191
1191
15
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
13
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:37
0:34:34
03:28
1190
1190
1190
16
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN
1
Veterans B masc C. A. Dianium
0:34:40
0:34:39
03:28
1189
1189
1200
17
MARCO ARROYO, RUBÉN
14
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:42
0:34:39
03:28
0
0
0
18
KRISTENSEN, TROND
15
Senior masc Independent
0:34:44
0:34:41
03:28
0
0
0
19
MASANET SANCHO, ANTONIO
2
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:34:47
0:34:46
03:29
1188
1188
1200
20
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
3
Veterans A masc C. A. Safor
0:34:50
0:34:49
03:29
1187
1187
1199
21
MOLLA MARTI, JOSE ANTONIO
16
Senior masc Independent
0:34:56
0:34:54
03:30
0
0
0
22
JENNINGS, TOM
17
Senior masc C. A. Costa Blanca Striders
0:35:00
0:34:57
03:30
1186
1186
1189
23
MARTIN DELA CONCEPCION, MANOLO
18
Senior masc C. A. Safor
0:35:04
0:35:03
03:30
1185
1185
1188
24
RUBIO COTS, FELIP
19
Senior masc C. A. l' Espenta
0:35:05
0:35:03
03:30
1184
1184
1187
25
FERRER BALLESTER, FERNANDO
20
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:35:07
0:35:06
03:31
1183
1183
1186
26
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
21
Senior masc C. A. Xeresa
0:35:12
0:35:10
03:31
1182
1182
1185
27
CABEZAS GARCIA, AITOR
22
Senior masc Independent
0:35:14
0:35:04
03:31
1181
1181
1184
28
RAMÍREZ MULET, PABLO
23
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:15
0:35:11
03:31
1180
1180
1183
29
LLOPIS CHELI, VICENTE
2
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:17
0:35:15
03:32
1179
1179
1199
30
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
24
Senior masc C. A. La Xara
0:35:27
0:35:24
03:32
1178
1178
1182
31
PEREZ PANERO, TONI
4
Veterans A masc C. A. Cullera
0:35:30
0:35:28
03:33
1177
1177
1198
32
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
25
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:33
0:35:31
03:33
1176
1176
1181
33
JACQUES, MARC
5
Veterans A masc Independent
0:35:35
0:35:33
03:33
0
0
0
34
DONET MONTAGUD, MIGUEL
26
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:35:41
0:35:39
03:34
1175
1175
1180
35
SORIA MARTIN, IVAN
27
Senior masc C. A. Dianium
0:35:46
0:35:44
03:34
0
0
0
36
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
28
Senior masc C. A. Benissa
0:35:47
0:35:45
03:35
1174
1174
1179
37
PÉREZ SOLER, EMILI
6
Veterans A masc C. A. Ondara
0:35:49
0:35:46
03:35
1173
1173
1197
38
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
29
Senior masc Independent
0:35:52
0:35:49
03:35
1172
1172
1178
39
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
30
Senior masc C. A. La Xara
0:35:57
0:35:53
03:35
1171
1171
1177
40
CASANOVA FERRI, DAMIAN
31
Senior masc C. A. Sol i Clima
0:35:59
0:35:57
03:36
1170
1170
1176
41
NAVARRO MARTI, HECTOR
32
Senior masc C. A. Safor
0:36:02
0:36:00
03:36
1169
1169
1175
42
BAÑULS PALOMARES, JOAN VICENT
33
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:36:08
0:36:00
03:36
1168
1168
1174
43
CEPERO FERRER, JOSEP MANEL
34
Senior masc C. A. Safor
0:36:15
0:36:13
03:37
0
0
0
44
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
7
Veterans A masc C. A. Benissa
0:36:18
0:36:17
03:38
1167
1167
1196
45
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
35
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:36:22
0:36:20
03:38
1166
1166
1173
46
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
36
Senior masc C. A. Xeresa
0:36:23
0:36:21
03:38
1165
1165
1172
47
CANTOS ESPINOSA, DAVID
37
Senior masc C. A. La Valldigna
0:36:26
0:36:24
03:38
0
0
0
48
GUTIERREZ APARICIO, MIGUEL
38
Senior masc Independent
0:36:34
0:36:30
03:39
1164
1164
1171
49
VIDAL BATALLER, DIEGO
39
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:36:39
0:36:35
03:40
1163
1163
1170
50
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
8
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:36:40
0:36:36
03:40
1162
1162
1195
51
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
40
Senior masc C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:36:42
0:36:39
03:40
1161
1161
1169
52
MORATA VIDAL, DAVID
41
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:42
0:36:38
03:40
1160
1160
1168
53
CAMARENA AGUT, VICENT
9
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:36:48
0:36:44
03:41
1159
1159
1194
54
PLANELLES ASENSIO, FRANCISCO
42
Senior masc C. A. Marathon Crevillent
0:36:54
0:36:51
03:41
0
0
0
55
ESCORTELL PEREZ, CARLOS
3
Veterans B masc C. A. Cametes Spat
0:37:02
0:36:59
03:42
1158
1158
1198
56
MORAGA CRUZ, TANA
43
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:37:12
0:37:09
03:43
1157
1157
1167
57
CARPIO BAYONA, SERGIO
44
Senior masc C. A. Alcoy
0:37:13
0:37:07
03:43
1156
1156
1166
58
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:37:16
0:37:14
03:43
1155
1200
1200
59
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
45
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:37:22
0:37:17
03:44
1154
1155
1165
60
CAUDELI GARCIA, VICENT
46
Senior masc C. A. Safor
0:37:24
0:37:20
03:44
0
0
0
61
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
10
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:37:27
0:37:26
03:45
0
0
0
62
CUELLO I PERELLÓ, FEDERICO
47
Senior masc C. A. La Xara
0:37:30
0:37:26
03:45
1153
1154
1164
63
MOLIO FERRANDO, PABLO
48
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:37:34
0:37:29
03:45
1152
1153
1163
64
RODRIGUEZ TORRENTE, JON
49
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:37:35
0:37:19
03:44
1151
1152
1162
65
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
11
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:37:39
0:37:32
03:45
0
0
0
66
MORENO AGUADO, FRANCISCO
50
Senior masc Independent
0:37:41
0:37:36
03:46
1150
1151
1161
67
TORRO PENADES, GONZALO
51
Senior masc Independent
0:37:48
0:37:46
03:47
1149
1150
1160
68
JUAN ORTIZ, FCO. JAVIER
52
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:37:49
0:37:45
03:47
1148
1149
1159
69
CAMARENA GRACIA, NICO
53
Senior masc C. Triesport Potries
0:37:50
0:37:41
03:46
1147
1148
1158
70
GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
12
Veterans A masc Independent
0:37:50
0:37:46
03:47
0
0
0
71
DE JUAN DEVESA, VICENT
4
Veterans B masc C. A. Xe Espereu-me
0:37:51
0:37:48
03:47
1146
1147
1197
72
SANCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
13
Veterans A masc Independent
0:37:52
0:37:48
03:47
0
0
0
73
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
54
Senior masc C. A. Benissa
0:37:55
0:37:49
03:47
1145
1146
1157
74
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
55
Senior masc C. A. Safor
0:37:56
0:37:53
03:47
1144
1145
1156
75
GOMAR TORMO, JOAN
56
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:37:56
0:37:54
03:48
1143
1144
1155
76
VERCHER ESTRUCH, CRISTIAN
57
Senior masc C. A. La Valldigna
0:38:01
0:37:56
03:48
0
0
0
77
APARISI I CARRIÓ, VICENT
58
Senior masc C. A. Ondara
0:38:02
0:37:57
03:48
1142
1143
1154
78
RUIZ ARCADIO, PABLO
14
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:38:02
0:37:47
03:47
1141
1142
1193
79
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
59
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:38:02
0:38:00
03:48
0
0
0
80
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
5
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:38:05
0:38:02
03:48
1140
1141
1196
81
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
60
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:06
0:38:01
03:48
1139
1140
1153
82
COSTA SUAREZ, VICENTE
61
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:06
0:37:59
03:48
1138
1139
1152
83
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
62
Senior masc C. C. A Contracorrent
0:38:18
0:38:10
03:49
1137
1138
1151
84
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
6
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:26
0:38:22
03:50
1136
1137
1195
85
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
63
Senior masc C. A. La Xara
0:38:26
0:38:23
03:50
1135
1136
1150
86
SERRANO ESPINAR, JAVIER
15
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:38:35
0:38:26
03:51
1134
1135
1192
87
PEÑA MARTINEZ, JOSE MANUEL
7
Veterans B masc C. A. Petrer Nepalia
0:38:38
0:38:36
03:52
1133
1134
1194
88
OROZCO CARRAMOLINO, RAFA
64
Senior masc C. A. La Faixa
0:38:40
0:38:30
03:51
0
0
0
89
PARRA BERTOMEU, JAVIER
16
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:38:40
0:38:34
03:51
0
0
0
90
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
17
Veterans A masc C. A. La Xara
0:38:40
0:38:38
03:52
1132
1133
1191
91
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
65
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:38:41
0:38:29
03:51
1131
1132
1149
92
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
18
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:42
0:38:40
03:52
1130
1131
1190
93
MULET DIEGO, VICENT
19
Veterans A masc C. A. Gata
0:38:43
0:38:38
03:52
1129
1130
1189
94
MAYOR HERCE, JAVIER
2
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:38:47
0:38:46
03:53
1128
1129
1200
95
TALENS FELIS, JUAN BAUTISTA
66
Senior masc C. A. La Valldigna
0:38:48
0:38:43
03:52
0
0
0
96
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
20
Veterans A masc C. A. Safor
0:38:52
0:38:48
03:53
1127
1128
1188
97
ALAPONT FENOLL, ANDRÉS
21
Veterans A masc Independent
0:38:55
0:38:47
03:53
0
0
0
98
ALFONSO COLOMER, BRUNO
67
Senior masc Independent
0:38:56
0:38:37
03:52
0
0
0
99
CISCAR NALDA, SALVADOR
68
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:56
0:38:48
03:53
1126
1127
1148
100
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
69
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:38:57
0:38:49
03:53
1125
1126
1147
101
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
22
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:58
0:38:54
03:54
1124
1125
1187
102
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSÉ
70
Senior masc C. A. Benidorm
0:38:59
0:38:56
03:54
1123
1124
1146
103
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
71
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:01
0:38:40
03:52
1122
1123
1145
104
TEMMERMAN, PETER
23
Veterans A masc C. A. Safor
0:39:01
0:38:56
03:54
1121
1122
1186
105
IVARS DESCALS, DARIO
72
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:02
0:38:38
03:52
1120
1121
1144
106
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
73
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:06
0:38:58
03:54
1119
1120
1143
107
LLIDO COTS, VICENT
24
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:06
0:38:37
03:52
1118
1119
1185
108
VERCHER RIPOLL, JUAN RA
74
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:39:09
0:38:59
03:54
1117
1118
1142
109
CARRILLO RUZ, RICARDO
75
Senior masc C. A. Rotova
0:39:09
0:39:05
03:55
1116
1117
1141
110
LLUCH GRAU, DANIEL
76
Senior masc C. A. Safor
0:39:09
0:39:03
03:54
1115
1116
1140
111
GISBERT MOLINA, JAUME
25
Veterans A masc C. A. Safor
0:39:09
0:38:54
03:53
1114
1115
1184
112
DELGADO GOMEZ, JAVIER
77
Senior masc Independent
0:39:10
0:39:04
03:54
1113
1114
1139
113
FORNES TACHO, JUANVI
78
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:10
0:39:01
03:54
1112
1113
1138
114
DONET MONTAGUT, JAVIER
79
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:39:11
0:39:07
03:55
1111
1112
1137
115
FERREIRÓS MARCOS, EMILIO
8
Veterans B masc C. E. Colivenc
0:39:12
0:38:57
03:54
1110
1111
1193
116
SMAJLI, AHMED
80
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:12
0:39:09
03:55
1109
1110
1136
117
STANNERS, JIM
9
Veterans B masc C. A. Costa Blanca Striders
0:39:13
0:39:07
03:55
0
0
0
118
CABRERA CARDONA, RAUL
81
Senior masc C. A. Benissa
0:39:19
0:39:09
03:55
1108
1109
1135
119
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
26
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:19
0:39:13
03:55
1107
1108
1183
120
DONET MONTAGUT, GUSTAVO
82
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:39:19
0:39:15
03:56
1106
1107
1134
121
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
83
Senior masc C. C. A Contracorrent
0:39:24
0:39:16
03:56
1105
1106
1133
122
FERNANDEZ SERRAT, FRANCISCO JAVIER
84
Senior masc Independent
0:39:26
0:39:21
03:56
0
0
0
123
MILLET CALAFAT, JOSE VTE
85
Senior masc Independent
0:39:28
0:39:14
03:56
1104
1105
1132
124
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
27
Veterans A masc C. A. La Xara
0:39:30
0:39:26
03:57
1103
1104
1182
125
FERRER PEIRÓ, MANUEL
28
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:30
0:39:25
03:57
1102
1103
1181
126
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
3
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:39:31
0:39:28
03:57
1101
1102
1199
127
ENGUIX PERALES, JAUME
86
Senior masc C. A. Ondara
0:39:34
0:39:31
03:57
1100
1101
1131
128
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
87
Senior masc Independent
0:39:34
0:39:02
03:54
0
0
0
129
SERRANO ESPINAR, FERNANDO
88
Senior masc C. A. l' Espenta
0:39:35
0:39:07
03:55
1099
1100
1130
130
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
89
Senior masc C. A. Sueca
0:39:36
0:38:32
03:51
1098
1099
1129
131
ESCORTELL BOU, JAIME
29
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:36
0:39:27
03:57
1097
1098
1180
132
FRANCÉS COMES, VICENT
90
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:36
0:39:11
03:55
1096
1097
1128
133
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
30
Veterans A masc G. A. Teuladí
0:39:37
0:39:21
03:56
1095
1096
1179
134
ALARCON ESCRIBANO, JOSE LUIS
31
Veterans A masc Independent
0:39:40
0:39:34
03:57
0
0
0
135
VAYÁ SALORT, JUAN
32
Veterans A masc Independent
0:39:41
0:39:35
03:58
1094
1095
1178
136
GARCIA REIG, PERE LLUIS
91
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:39:42
0:39:37
03:58
1093
1094
1127
137
GARCÍA TRUJILLO, JESÚS
92
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:39:49
0:39:33
03:57
0
0
0
138
APARISI I CARRIÓ, JAUME
93
Senior masc C. A. Ondara
0:39:49
0:39:44
03:59
1092
1093
1126
139
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
33
Veterans A masc C. A. Safor
0:39:50
0:39:45
03:59
1091
1092
1177
140
ROCHER SASTRE, FERNANDO
34
Veterans A masc C. A. Safor
0:39:50
0:39:40
03:58
1090
1091
1176
141
TOMAS LLORCA, JUAN
35
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:51
0:39:23
03:56
1089
1090
1175
142
LEIRAS DAVILA, ÓSCAR
94
Senior masc C. Natació La Nucia
0:39:52
0:39:24
03:56
1088
1089
1125
143
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
36
Veterans A masc C. de Rem Denia
0:39:53
0:39:48
03:59
1087
1088
1174
144
COMPANY PUIG, PASCUAL
37
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:53
0:39:22
03:56
1086
1087
1173
145
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
95
Senior masc C. A. Safor
0:39:55
0:39:50
03:59
1085
1086
1124
146
BLASCO CERVERA, SALVADOR
38
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:57
0:39:39
03:58
0
0
0
147
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
39
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:57
0:39:51
03:59
0
0
0
148
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Veterans A fem C. A. Xeresa
0:39:58
0:39:54
03:59
1084
1199
1200
149
MARTI PUIG, ANDRES
96
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:58
0:39:55
04:00
1083
1085
1123
150
PERELLO SIGNES, VICENTE
97
Senior masc C. E. Llocnou
0:39:59
0:39:53
03:59
1082
1084
1122
151
SERVER ESPIN, FERNANDO
98
Senior masc C. A. Ondara
0:40:00
0:39:48
03:59
1081
1083
1121
152
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
99
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:40:00
0:39:56
04:00
1080
1082
1120
153
VILLAREJO DENIA, TONI
40
Veterans A masc Independent
0:40:02
0:39:59
04:00
1079
1081
1172
154
GONZALEZ GONZALEZ, VICTOR
4
Juvenil masc Independent
0:40:04
0:39:31
03:57
0
0
0
155
FAUS CERDÀ, DAVID
100
Senior masc G. A. Teuladí
0:40:05
0:39:49
03:59
1078
1080
1119
156
FALQUET TORRES, ANTONI
41
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:08
0:39:39
03:58
0
0
0
157
LLEÓ VILLAR, MANUEL
101
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:09
0:39:20
03:56
1077
1079
1118
158
WHITTINGTON, JEFF
1
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:40:09
0:40:06
04:01
1076
1078
1200
159
LORENTE RICART, TONI
102
Senior masc C. A. Benissa
0:40:10
0:40:03
04:00
1075
1077
1117
160
SAVALL TEROL, ANDRES
103
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:10
0:40:08
04:01
1074
1076
1116
161
GIMENA SELLÉS, TOMÁS
42
Veterans A masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:12
0:39:57
04:00
0
0
0
162
BISQUERT CARDONA, IVAN
104
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:12
0:39:53
03:59
1073
1075
1115
163
PERTINEZ CALVO, FCO JAVIER
105
Senior masc C. A. Gata
0:40:13
0:40:12
04:01
1072
1074
1114
164
LOPEZ VALVERDE, FRANCISCO
10
Veterans B masc Independent
0:40:13
0:39:54
04:00
0
0
0
165
MORENO MARI, DANIEL
106
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:14
0:40:07
04:01
1071
1073
1113
166
RAMIREZ VELEZ, EUGENIO
43
Veterans A masc Independent
0:40:16
0:40:07
04:01
1070
1072
1171
167
MONTSERRAT SIGNES, SEBASTIÁ
107
Senior masc C. A. Gata
0:40:19
0:40:04
04:00
1069
1071
1112
168
GARCIA RUIZ, VICTOR
108
Senior masc Independent
0:40:19
0:40:13
04:01
1068
1070
1111
169
PÉREZ BOTELLA, JOSÉ FCO.
11
Veterans B masc Independent
0:40:20
0:40:12
04:01
0
0
0
170
SENDRA GINER, JUAN
109
Senior masc C. A. Ondara
0:40:20
0:40:17
04:02
1067
1069
1110
171
CANET MERI, GEMA
2
Veterans A fem C. A. Safor
0:40:21
0:40:16
04:02
0
0
0
172
DOMENECH DURA, JUAN
110
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:40:22
0:40:17
04:02
1066
1068
1109
173
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
111
Senior masc Independent
0:40:23
0:40:10
04:01
1065
1067
1108
174
MORANTE HERRERO, JUAN MANUEL
112
Senior masc C. A. P. El Flato Elche
0:40:24
0:39:40
03:58
0
0
0
175
IVARS GINER, FRANCISCO
12
Veterans B masc C. A. La Xara
0:40:25
0:40:15
04:02
1064
1066
1192
176
RIPOLL FUERTES, JOSEP GERMÀ
113
Senior masc C. A. Benissa
0:40:32
0:40:19
04:02
1063
1065
1107
177
GILABERT MIRA, JOSEP
44
Veterans A masc C. A. Ondara
0:40:36
0:40:33
04:03
1062
1064
1170
178
PEDROS MONFORT, JOSE FCO
114
Senior masc C. A. Gata
0:40:37
0:40:22
04:02
1061
1063
1106
179
TOUS TERRADES, VICENT
45
Veterans A masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:38
0:40:24
04:02
1060
1062
1169
180
SALA GARCIA, MAYCA
3
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:40:44
0:40:34
04:03
0
0
0
181
PEREZ BAÑULS, JUANJO
46
Veterans A masc C. A. Safor
0:40:45
0:40:33
04:03
1059
1061
1168
182
AMOROS OLMOS, LUIS RAUL
115
Senior masc C. A. Rev. Mediterraneo Novelda
0:40:45
0:40:29
04:03
1058
1060
1105
183
SAPENA SEGARRA, JOSEP
13
Veterans B masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:51
0:40:38
04:04
1057
1059
1191
184
CARRIÓ MOLINA, ANTONIO
116
Senior masc Independent
0:40:52
0:40:41
04:04
0
0
0
185
DONDERIS SERRA, JAIME
117
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:53
0:40:40
04:04
1056
1058
1104
186
ENGUIX SANCHO, JOSE
47
Veterans A masc C. A. La Valldigna
0:40:54
0:40:49
04:05
1055
1057
1167
187
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
118
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:55
0:40:44
04:04
1054
1056
1103
188
BOSCÁ BALONGA, VICENT
14
Veterans B masc C. A. Safor
0:41:05
0:40:53
04:05
1053
1055
1190
189
ESTEBAN BLAY, RICARDO
119
Senior masc C. A. Safor
0:41:05
0:40:59
04:06
1052
1054
1102
190
BUIGUES CARRIÓ, PACO
48
Veterans A masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:06
0:40:59
04:06
1051
1053
1166
191
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
120
Senior masc C. A. Gata
0:41:09
0:41:07
04:07
1050
1052
1101
192
SELLENS CASANOVA, JUAN
49
Veterans A masc C. A. Anant Anant Fas Camí
0:41:10
0:40:48
04:05
1049
1051
1165
193
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
121
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:11
0:41:06
04:07
1048
1050
1100
194
LANCIS SAEZ, SALVADOR
50
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:12
0:41:05
04:07
1047
1049
1164
195
FABRA SANJAIME, SALVADOR
51
Veterans A masc C. A. Cent Cames
0:41:13
0:40:39
04:04
0
0
0
196
ANDRADA PANTOJA, ANTONIO ANDRES
52
Veterans A masc Independent
0:41:13
0:40:39
04:04
1046
1048
1163
197
BYFORD, JAMES
53
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:14
0:41:08
04:07
1045
1047
1162
198
BENAVENT TOMAS, JUAN ANTONIO
54
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:41:14
0:41:12
04:07
1044
1046
1161
199
PUIGCERVER OLIVER, JOSE RAMON
122
Senior masc C. A. La Xara
0:41:15
0:41:11
04:07
1043
1045
1099
200
SANCHIS SEGURA, DANI
123
Senior masc C. A. La Faixa
0:41:15
0:40:39
04:04
0
0
0